موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

وکیل خانواده

راه های انتخاب بهترین وکیل خانواده

اگر به دنبال انتخاب بهترین وکیل خانواده هستید این مطلب ما و مولفه های مطرح شده در آن می تواند راهنمای مناسبی برایتان باشد. برای همه افراد جامعه ممکن است مسائل حقوقی اعم از مشکلات خانوادگی به وجود آید که برای رفع آن نیاز نیاز شدید به وکیل خانواده احساس شود. بی شک داشتن یک وکیل و مشاور حقوقی خوب و باتجربه در راستای رسیدگی به یک پرونده حقوقی به ویژه طلاق و یا دعاوی خانوادگی نه تنها تاثیرات مثبتی در حصول نتیجه به نفع موکل را خواهد داشت بلکه از دشواری ناراحتی ها و اثرات سوء آن نیز به شدت خواهد کاست. اگرچه انتخاب یک وکیل خانواده خوب به کمی دقت و توجه، شناخت کافی درباره ویژگی های آن و البته کمی هم شانس نیاز دارد.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل خانواده چیست؟

 

family lawyer concept

اورژانس وکالت خانواده 24 ساعته

 

از آنجایی که این روزها به دلیل بروز مشکلات فرهنگی و اقتصادی گوناگونی که در میان خانواده های جوامع امروزی به وجود می آید نیاز شدید به وکیل خانواده بیشتر از چند سال گذشته احساس می شود. به طوری که می توان گفت کمتر خانواده ای یافت می شود که به نوعی گرفتار پرونده های حقوقی نباشد. بدیهی است که در چنین شرایطی و به دلیل نبود آگاهی کامل بر اصول و قوانین ماهوی حقوقی عقل حکم می کند تا دفاع از حق و حقوق خود را به بهترین وکیل خانواده سپرد.

به طور کلی حوزه کار وکیل خانواده بر اساس قانون حقوقی اغلب در ارائه بهترین راه کار برای موضوعات مختلف پیچیده است و حوزه کاری وی می تواند از کودکان تا افراد مسن و میانسال را دربرگیرد. از آنجایی که قانون مربوط به خانواده بسیار پیچیده و متفاوت است و معمولا ماژول های اصلی متنوعی را در بر می گیرد لذا با در نظر گرفتن این موضوع که هر انجام موفقیت آمیز هر امری نیازمند متخصص آن است استفاده از راهکارهای وکیل خانواده ضرورت پیدا می کند. در یک بیان ساده چنین وکیل و مشاوره حقوقی وکیل پایه یک دادگستری است که با داشتن پروانه کسب از کانون وکلا و نیز سال ها تجربه و تخصص امورات مربوط به دعاوی حقوقی و خانوادگی به خوبی می شناسد.

 

برای گرفتن وکیل خانواده چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

 

family telephone lawyer

وکیل تلفنی خانواده

 

اگر تا به حال درگیر مشکلات و دعاوی خانوادگی شده اید حتما واژه وکیل خانواده به گوشتان خورده است و می دانید که چنین فرد متخصص و حرفه ای می تواند از موکلین خود در تمامی دعاوی خانوادگی اعم از طلاق توافقی، گرفتن مهریه، گرفتن نفقه، طلاق یک طرفه، حضانت، جهیزیه و... اقامه دعوی کند.

به طبع انتخاب یک وکیل خوب و کاربلد به شما کمک می کند تا روند رسیدگی به پرونده های حقوقی تان سریع تر پیش رود؛ زیرا چنین فردی ضمن آگاهی، تجربه، علم و فن از تمامی اصول و قوانین حقوقی با دقت عمل و آینده نگری بالا ادله اثبات دعاوی را در خصوص پرونده شما جمع آوری نموده و اقدامات لازم را انجام می دهد. به این ترتیب عواقب ناشی از مشکلات دعاوی در مراجع قضایی گریبان گیرتان نخواهد شد.

اگر در دعاوی خانوادگی خود به بن بست رسیده اید، اگر به دنبال راهی هستید تا بر اساس آیین دادرسی مدنی و قانون حمایت خانواده خط مشی زندگی شما را در مسیری واضح و روشن قرار دهد وکیل آنلاین خانواده می تواند انتخابی عاقلانه برایتان باشد. باید در نظر داشت که در رابطه با موضوعات خانوادگی و انتخاب چنین فردی نیازی نیست که مدام پرس و جو کنیم و یا به دنبال این موضوع باشیم که کدام وکیل تخصص و تبحر کافی را دارد. کافی است سری به وب سایت های رسمی و موسساتی که به صورت آنلاین در زمینه مشاوره حقوقی فعالیت و تجربه دارند بزنید. آنگاه می توانید مستقیماً وکیل متخصص خود را در امورات خانوادگی انتخاب و از راه کارهای حرفه ای و تخصصی وی بهره مند شوید.

 

مزایای اصلی وکیل خانواده

 

family lawyer benefits

وکیل آنلاین مشکلات خانوادگی ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

اینکه پیدا کردن یک وکیل تلفنی خانواده خوب و متخصص برای حل دعاوی حقوقی خانوادگی به مثابه یک تعمیرکار خوب برای تعمیر ماشین می ماند واقعیتی انکار ناپذیر است. همانطور که برای تعمیر خودروی خود حاضر نیستید به هر تعمیرکاری اعتماد کنید برای حل مشکلات خانوادگی خود ترجیح می دهید بهترین مشاوره حقوقی خانواده تلفنی را انتخاب کنید. از این شناخت مزیت ها و ویژگی های مختص به چنین فردی می تواند برایتان جذاب و شنیدنی باشد.

پیش از هر چیزی بد نیست بدانید که انتخاب چنین فردی در نهایت تخصص و تجربه تصمیم بسیار مهمی است. چرا که ممکن است وضعیت مالی و روانی شما را تحت تاثیر قرار دهد. مهم تر آنکه دعاوی و مسائل حقوقی از قبل خبر نمی کنند.

 

در ادامه به معرفی برخی مزایای بهترین مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل خانواده خواهیم پرداخت:

 

 • یک وکیل دادگستری خوب به شما این امتیاز را می دهد تا علاوه بر اینکه در قبال پرونده شما مسئول باشد پرونده تان را تحت نظارت و پیگیری قوه قضاییه انجام دهد.

 • پاسخگو بودن در برابر موکلین از دیگر مزیت های انتخاب بهترین وکیل خانواده است.

 

وکیل خانواده دارای چه ویژگی هایی باید باشد؟

 

specialities of a family lawyer

مشاوره حقوقی آنلاین خانواده ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

اگرچه در سیستم حقوقی ایران انتخاب یک وکیل دادگستری برای حل مسائل مختلف حقوقی یک اجبار نیست و در واقع یک پروسه کاملا اختیاری است اما اگر یک وکیل واجدالشرایط تمامی ویژگی های وکیل و مشاور حقوقی خوب را داشته باشد به راحتی می تواند مانع از طرح شکواییه بی معنا شود. به علاوه آنکه پرونده در مسیر صحیح و قانونی خود پیش رود. اینجا است که باید گفت یک وکیل با توجه به شان و مزیت های او و نیز قانون و مقررات نظام وکلا شناخته می شود.

 

از جمله مزیت های بارز چنین فردی به شرح زیر است:

 • یک وکیل خانواده خوب پیش از هر چیزی یک امانت دار خوب است؛ زیرا او امین و محرم اسرار موکلین خود است.

 • یک وکیل خانواده متعهد دارای تعهد اخلاقی حرفه ای نیز هست. از این رو از گفتن جملات اغراق آمیز و غیر ممکن اجتناب می کند.

 • مزیت بعدی یک وکیل دادگستری خوب و حرفه ای این است که موکل خود را از انتخاب بیراهه باز می دارد.

 • مهم اینکه مقام و شان قاضی را رعایت نموده و در نهایت عزت و احترام از حق و حقوق موکلین خود دفاع می کند.

 

آیا امنیت حقوقی هر خانواده ای به وکیل خانواده ارتباط دارد؟

"پاسخ مثبت است؛ اما اگر این پاسخ کافی نیست، بهتر است تصویرک زیر را لمس کنید تا خود به اهمیت آن پی ببرید"

 

vakiltel.s button

 

برای استخدام وکیل خانواده باشد باید چه مواردی دقت نمایید؟

ما در ادامه این مطلب نکاتی را آورده ایم تا با در نظر گرفتن آن ها بتوانید نسبت به انتخاب مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل خانواده به صورت 24 ساعته و یا به عبارتی بهترین وکیل خانواده اقدام کنید. پیش از هرچیزی نیاز بدانید که برای استخدام یک وکیل خانواده خوب وکیلی را انتخاب کنید که دارای مجوز پایه یک دادگستری باشد. مهم تر آنکه تخصص وی در دعاوی خانوادگی باشد. همچنین پیش از استخدام یک وکیل خوب درباره ویژگی های شخصی وی پرس و جو کنید؛ زیرا ممکن است یک وکیل پایه یک دادگستری در مراجع قضایی از اعتبار و شهرت بالایی برخوردار باشد؛ اما شما از ویژگی های شخصی وی خوشتان نیاید.

از این رو وکیل استخدامی شما باید کسی باشد از در میان گذاشتن حقایق با وی احساس راحتی داشته باشیدمسلماً شما هم به مثابه سایر افراد دلتان می خواهد همه چیز در پروسه رسیدگی به پرونده مربوط به دعاوی خانوادگی تان درست و به نفع شما پیش رود. از این رو در استخدام یک وکیل خوب از مهارت و تخصص خود در موفقیت چنین پرونده هایی اطمینان حاصل کنید. در نهایت میزان بودجه و هزینه ای که برای استخدام یک وکیل خانواده در نظر گرفته اید به اطلاع وکیل مدنظرتان برسانید؛ زیرا باید او در همان ابتدای کار تصویر شفافی از وضعیت مالی تان داشته باشد.

 

هزینه وکیل خانواده چگونه محاسبه می گردد؟

 

cost of a good family lawyer

مشاوره حقوقی خانواده تلفنی

 

در رابطه با هزینه وکیل خانواده باید در نظر داشته هزینه تمامی وکلای دادگستری یکسان نیست. از این رو اگر به دنبال خدماتی خاص و حرفه ای هستید بایستی کمی سر کیسه تان را شل کرده و مبلغ بیشتری را پرداخت کنید. مسلما هر وکیلی به مثابه سایر افراد در حوزه های کاری دیگر برای خدماتی که به موکلین خود ارائه می دهد مستحق دریافت هزینه است. از این رو در توافق نامه مربوط به وکالت مبالغی تحت از پیش تعیین شده ای عنوان حق الزحمه وکیل ذکر می شود.

 

آیا به نظرتان برای استخدام وکیل خانواده نیاز به مشاوره حقوقی دارید؟

بله. در واقع موسسات مشاوره حقوقی با ارائه اطلاعاتی در خصوص بهترین وکیل خانواده، ویژگی ها و خدماتی که در خصوص رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانوادگی تصویر شفاف و روشنی درباره وی در ذهنمان ایجاد می کند. این خود سبب می گردد تا با درک بهتری از حیطه کاری وکیل نسبت به استخدام وی اقدام کنیم.

 

وکیل خانواده دقیقا چه وظایفی دارد?

با مراجعه به مطالب فوق می تواند اطلاعات مفید و سودمندی در رابطه با وظایف و حیطه کاری یک وکیل پایه یک دادگستری که رسیدگی به دعاوی خانوادگی را بر عهده دارد به دست آورد.

 

آیا برای پرداخت حق الوکاله به وکیل خانواده دولت طرح بیمه وکالت را تصویب نموده است؟

بله؛ اما در شرایطی این اتفاق خواهد افتاد که در قرارداد وکالت بندی تحت عنوان هزینه وکیل قید نشده باشد. یا به عبارتی در قرارداد مذکور توافق بر سر مبلغی خاص صورت نگرفته باشد. در این صورت وکیل مطابق هزینه و تعرفه ای که قوه قضاییه مشخص نموده حق الوکاله خود را دریافت می کند.

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از زحمات .از آنجایی که این روزها به دلیل بروز مشکلات فرهنگی و اقتصادی گوناگونی که در میان خانواده های جوامع امروزی به وجود می آید نیاز شدید به وکیل خانواده بیشتر از چند سال گذشته احساس می شود. به طوری که می توان گفت کمتر خانواده ای یافت می شود که به نوعی گرفتار پرونده های حقوقی نباشد. بدیهی است که در چنین شرایطی و به دلیل نبود آگاهی کامل بر اصول و قوانین ماهوی حقوقی عقل حکم می کند تا دفاع از حق و حقوق خود را به بهترین وکیل خانواده سپرد. اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده ارائه خدمت در این زمینه هستم
اگر در زمینه ی مشکلات حقوقی خانواده از یک وکیل متخصص خانواده کمک بگیریم می توانیم آگاهانه عمل کنیم منظور از مشکلات حقوقی خانواده مسائلی مانند مهریه ، نفقه، حضانت و... در این میان سایت وکیل تلفنی با در اختیار داشتن بیش از هزار وکیل مجرب در همه ی زمینه های حقوقی در سراسر کشور می تواند بهترین مشاور ما باشد که تنها بایک تماس با شماره تلفن درج شده در سایت می توانیم ارتباط بر قرار کنیم ودرخواست مشاوره با وکیل خانواده کنیم با هزینه ی کم وفوری.
درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي
سلام و عرض خسته نباشید خدمت یکایک دوستان و عزیزان زحمتکش در موسسه مردمی وکیل تلفنی . موضوعات مطروحه بسیار بسیار موثر و کاربردی و منطبق با نیازهای روز جامعه هستند . بنده و سایر دوستان از این مطالب متنوع و روزانه کمال استفاده را میبریم . تشکر از شما
سلام و عرض ادب. در دعاوی و پرونده های خانوادگی علی الاصول جنبه روحی و روانی کاربران و موکلین نیز باید در نظر گرفته شود. در واقع در این گونه پرونده ها وکیل نقش روانشناس را نیز باید ایفا نماید و از لحاظ عاطفی و معنوی اعتماد شخص به دست آید چراکه پرونده های خانواده اصولا دارای چالش های زیادی می باشد که از لحاظ روحی حتی برای شخص وکیل هم ممکن است دارای آثاری باشد. به همین دلیل انتخاب وکیل خوب و دلسوز در این دست پرونده ها بیش از هر پرونده دیگری مهم و مورد توجه است. مجموعه وکیل تلفنی که برای گزینش وکلای و مشاورین حقوقی خود مصاحبه های علمی و روانشناسی پیچیده ای را درنظر گرفته بی شک میتواند در این مسیر هم از طریق مشاوره های تلفنی و هم از طریق وکالت حضوری در خدمت بهترین گزینه و انتخاب باشد.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خانمها قطعا شرایط خاص خودشون رو دارن و مشاوره اونها باید به طریق خاص و با احترام ویژه صورت بگیره که در موسسه وکیل تلفنی فراهم هست بنده احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی