موسسه وکیل تلفنی

  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

وکیل کیفری کیست؟

وکیل کیفری کیست؟ 

مسائل کیفری می تواند عواقب سخت و جبران ناپذیری را برای افراد به دنبال داشته باشد، چراکه این مسائل همراه با مجازات هستند؛ بنابراین لازم است که هنگام رخ دادن جرایم کیفری مانند سرقت، قتل، کلاهبرداری و...، افراد به مشاوره حقوقی با وکیل مرتبط بپردازند تا از توابع این امر مطلع شوند که وکیل کیفری کیست و سپس پرونده خود را به  وکلای مجرب بسپارند.

 

بررسی امکان خرید حبس و زندانی توسط یکی از بانوان وکیل ما

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

وکیل کیفری چه تعهداتی دارد؟ 

 

criminal lawyer oats

وکیل کیفری آنلاین، تلفنی و متعهد 24 ساعته

 

زمانی که وکیل کیفری پرونده کیفری را می پذیرد، تعهداتی را برعهده گرفته و می بایست آن را به خوبی به انجام برساند؛ از جمله این تعهدات آن است که حضور به موقع و منظمی در دادگاه داشته باشد. وکیل آنلاین کیفری تضمینی و ارزان 24 ساعته این آسودگی خیال را برای شما فراهم می کند که تعهدات وکیل به شکل قانونی انجام می گیرد، و همچنین مشاوره حقوقی با ایشان به شما این کمک را خواهد کرد که آگاه شوید وکیل کیفری کیست و چه کمک های فراوانی می تواند به شما بکند.

تعهد دیگر وکیل کیفری آن است که به طور مرتب به موکل خود گزارش رسانی کند و او را از مسیر پرونده مطلع سازد؛ شفاف سازی موارد حقوقی برای موکل از دیگر تعهدات وکیل است که با دریافت مشاوره حقوقی با وکیل کیفری می توانید بهتر آنها را بشناسید.

 

چه زمانی باید از وکیل کیفری مشاوره حقوقی دریافت کنیم و چه زمانی باید به او وکالت دهیم؟ 

در برخی موارد فرد مجرم شناخته و مجازات مشخص شده است، اما برای دفاع از خود به وکیل مراجعه می کند و وکیل معمولاً با نوشتن شکوائیه علیه جرم کیفری تلاش می کند تا از شدت مجازات وی کم کند.

البته گاهی جرمی علیه شاکی رخ داده و او برای احقاق حق خود و مجازات مجرم به وکیل کیفری مراجعه کند.

اگر قبل از وارد شدن پرونده به مرحله دادگاه افراد به وکیل آنلاین کیفری مراجعه کنند و مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته دریافت نمایند، یقیناً نتیجه بهتری به دست می آورند.

بهتر است در اولین فرصت با وکیل کیفری آنلاین و 24 ساعته ارتباط برقرار شود و اطلاعات کامل پرونده و موضوع کیفری در اختیار وی قرار بگیرد؛ چراکه این وکلا قطعاً از مواردی آگاهند که شما به آنها احاطه کامل ندارید.

جرایمی مانند روابط نامشروع، سرقت، زنا، کلاهبرداری، فحاشی و… برای همه ی افراد شناخته شده هستند، و به محض رخ دادن آن باید با وکیل کیفری در محل تماس بگیرند و مشاوره حقوقی آنلاین دریافت کنند.

 

وکیل کیفری تضمینی و ارزان که 24 ساعته مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی بدهد را در کجا پیدا کنیم؟ 

 

guaranteed and inexpensive lawyer

وکیل کیفری اورژانسی و ارزان 24 ساعته

 

خوشبختانه امروزه دنیای دیجیتال و فناوری نوین ارتباطات اینترنتی، این امکان را برای افراد مهیا ساخته که با سرچ کردن عبارت های مد نظر خود؛ مانند وکیل تلفنی آنلاین و 24 ساعته و یا وکیل کیفری کیست، موسسات حقوقی معتبر و وکلای مجرب را به آنها معرفی نماید.

 

هشدار: البته هم میهنان عزیز باید توجه کنند که امکان سودجویی و تقلب هم در این میان وجود دارد، بنابراین باید با بررسی دقیق سایت های بزرگ و قانونی مانند وکیل تلفنی را انتخاب کرده و با پرسش و پاسخ فوری حقوقی به ارزیابی لازم بپردازند. 

 

بنابراین امروزه با گسترش اطلاعات و بالا رفتن سطح علمی جامعه نمی توان ادعا کرد که دستیابی به خدمات با کیفیت غیر ممکن است.

 

 اورژانس وکلای آنلاین کیفری در ایران کدام ارگان است و در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟ 

اورژانس وکالت کیفری 24 ساعته که در هر زمان و در هر نقطه از کشور بتوان از خدمات حقوقی آن استفاده کرد، موسسه و تیم چند هزار نفره وکیل تلفنی است، که دامنه فعالیت آن بسیار گسترده بوده و هیچ حد و مرزی را قائل نمی گردد.

وکیل تلفنی با معرفی وکیل جرم شناسی آگاه و کارکشته به شما کمک می کند، بدانید وکیل کیفری با تجربه واقعی کیست و بهترین روند دادرسی را با رهنمود های ایشان در پیش بگیرید.

درادامه می توان گفت که وکیل تلفنی در تمام مسائل کیفری رایج به ارائه خدمات می پردازد و حتی در موارد نادر که وقوع آن بعید به نظر می رسد هم می تواند به شما مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته لازم بدهد و وکیل کیفری اضطراری به شما معرفی نماید. 

وکیل تلفنی سایت جامعه ای است که هم در مسائل کیفری و هم در مسائل حقوقی می تواند به شما کمک کند و تیم بزرگ وصول مطالبات ( دریافت طلب) وکیل تلفنی در زمینه حقوقی و مشکلات مالی شما را راهنمایی خواهد کرد. 

 

چگونه یک وکیل کیفری خوب و کهنه کار را بشناسیم؟ و خصوصیات یک وکیل کیفری با تجربه چيست؟

 

recognition of criminal lawyer

تماس فوری با وکیل کیفری کهنه کار 24 ساعته

 

بررسی سابقه وکیل کیفری و پرونده هایی که بر عهده داشته و آنها را به سرانجام مورد قبول موکل خود رسانده می تواند ملاک خوبی باشد.

در رابطه با تجربه وکیل، سن نمی تواند شاخص مناسبی باشد، چه بسا که وکلای جوانی که با سخت کوشی و هوش بالا در پرونده‌ های بیشتری شرکت داشته و آنها را به موفقیت رسانده باشند.

همانطور که می دانیم در واقع تجربه برآیندی از میزان فعالیت افراد است؛ وکیل آنلاین جرایم کیفری 24 ساعته می تواند به خوبی دغدغه های شما در این زمینه را پاسخ بدهد و این آگاهی را به شما بدهد که وکیل کیفری تنها کسی است که می تواند از مجازات بکاهد یا به کل آن را حذف کند و شما در همین موسسه امکان تماس تلفنی 24 ساعته و دریافت مشاوره حقوقی ارزان با ایشان را، خواهید داشت.

روحیه بالا و شناخت کافی از شخصیت های متفاوت افراد، آشنایی با علم روانشناسی می تواند از ویژگی های یک وکیل با تجربه باشد.

وکیلی که بتواند در دادگاه به درستی با طرفین دعوا تعامل برقرار کند و قدرت کلام وی بر روند قضایی تاثیر گذار باشد. آشنایی با مواد قانونی و تخصص در زمینه علم جزا و جرم شناسی از جمله خصوصیات وکیل کیفری است.

 

 

اورژانس کیفری 24 ساعته

وکیل کیفری تخصصی در تهران

وکیل کیفری تضمینی و ارزان

طلاق به دلیل حبس همسر

گارانتی مشاوره حقوقی کیفری

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

دریافت مهریه از زندانی

نگارش فوری و مقرون به صرفه انواع دادخواست های خانوادگی

خدمات آنلاین و ارزان ثبت شرکت به صورت فوری، ارزان و با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، چالوس نیز وکلایی دارد که به نوبه خود از بهترین وکلای متخصص در ایران به شمار می آیند؛ به عنوان مثال وکیل متخصص خانواده در چالوس، فردیست که تمامی مشکلات خانوادگی را به راحتی حل می کند و با موسسه ما نیز همکاری داشته و به صورت ۲۴ ساعته، خدمت رسانی حقوقی خود را به هموطنانش در چالوس و مرزن آباد، به صورت تلفنی ارزانی می دارد؛ اما این تنها یکی از وکلای موسسه وکیل تلفنی در چالوس می باشد. در حقیقت موسسه حقوقی ما پس از سال پژوهش های میدانی، با سرشناس ترین وکلای هر شهر ارتباط گرفته و ایشان را به خدمت ۲۴ ساعته گمارده است؛
باسلام هنگام رخ دادن جرایم کیفری لازم است افراد به مشاوره حقوقی با وکیل مرتبط بپردازند تا از توابع این امر مطلع شوند چراکه وقوع مسایل کیفری همواره باعث نگرانی و اضطراب است و عواقب جانی و مالی را به دنبال دارد. اگر شخص قبل از ورود پرونده به دادگاه کیفری به وکیل آنلاین کیفری مراجعه کند و مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته دریافت نماید، قطعا نتیجه بهتری را به دست خواهد آورد. حضور به موقع و منظم در دادگاه، گزارش رسانی مرتب و شفاف سازی موارد حقوقی برای موکل، از جمله تعهدات وکیل کیفری می باشد. موسسه حقوقی وکیل تلفنی یک اورژانس وکالت کیفری ۲۴ ساعته است که بامعرفی وکیل جرم شناسی آگاه و کارکشته کمک می کند تا شخص بهترین روند دادرسی را با رهنمودهای یک وکیل کیفری باتجربه واقعی، طی نماید. روحیه بالا و شناخت کافی از شخشیت متفاوت افراد، آشنایی با علم روان شناسی، برقراری تعامل درست با طرفین، تاثیرگذاری قدرت کلام وی بر روند قضایی، تسلط بر مواد قانونی و تخصص در زمینه علم جزا و جرم شناسی از جمله ویژگیهای یک وکیل کیفری باتجربه در موسسه بزرگ وکیل تلفنی است. درود بر شما
سلام خسته نباشید . در خصوص مطلب منتشر شده لازم به ذکر است اخیرا یکی از دوستان ما آخر شب یک درگیری برایش پیش آمد که همان لحظه با معرفی یکی از دوستان با موسسه وکیل تلفنی تماس گرفتیم و خوشبختانه در آن لحظه و ساعت غیر معمول موفق شدیم با وکیل تخصصی کیفری صحبت کنیم و اتفاقا منجر به قرارداد وکالت هم شد و ایشان به خوبی حق و حقوق دوست ما را گرفتند . به همین دلیل وظیفه خود دانستم تا از همه شما عزیزان بابت تلاش شبانه روزی تشکر دارم . ممنون از شما
با سلام قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید. توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید. "پیش آمدن مسائل کیفری همیشه باعث نگرانی و اضطراب است، و مهم نیست که کدام طرف دعوا باشید، هم شاکی و هم متهم درگیر مسئله ای شده اند که عواقب جانی و مالی در پی دارد. اینکه بدانید وکیل کیفری کیست و چه کمکی می تواند به شما بکند، باعث قوت قلب و آرامش خواهد بود؛ به طور خیلی خلاصه می توان گفت که وکیل کیفری یک وکیل پایه یک دادگستری است که مدت زیادی از زمان وکالت خود را صرف حل پرونده های کیفری مختلف نموده و با تجربه ای شگرف در این زمینه به راحتی مشکلات حقوقی شما را حل می نماید؛ خوشبختانه بسیاری از این وکلای عزیز امروزه در موسسه حقوقی ما به صورت ۲۴ ساعته آنلاین و در دسترس هستند
با سلام در مسائل کیفری یکی از الزامات مهم برای متهم یا کسی که به او اتهام داده شده است گرفتن وکیل یا مشاوره با وکیل است زیرا مسائل کیفری جز مسائل تخصصی است که شخص نمی تواند آن را در محاکم حقوقی دنبال نماید.
تعهد دیگر وکیل کیفری آن است که به طور مرتب به موکل خود گزارش رسانی کند و او را از مسیر پرونده مطلع سازد؛ شفاف سازی موارد حقوقی برای موکل از دیگر تعهدات وکیل است که با دریافت مشاوره حقوقی با وکیل کیفری می توانید بهتر آنها را بشناسید
با سلام و احترام، همه ما می دانیم که علوم مختلفی که پیش از این می شناسیم اکنون تخصصی شده و هر شاخه آن اکنون به هزار شاخه مجزا تبدیل شده است. دنیای حقوق نیز از این مساله بی نصیب نمانده و موضعات مختلفی از آن نسبت به یکدیگر تفکیک شده و به سمت متفاوتی حرکت می نمایند لذا جهت داشتن دفاع مناسب در دعوای نیز نیازمند استفاده از وکلای متخصص در همان حوزه هستیم، اگر زمانی درگیر مشکلات مختلفی چون سرقت ، انواع قتل، کلاهبرداری و ... شدیم بدون شک باید سراغ یک وکیل متخصص در حوزه کیفری رفت ، زیرا بع دلیل حساسیت بالای این امور نم یتوان ریسک نموده و زمام کار را به هرکسی سپرد، دانستن جرایم تعزیری یک تا هشت، شرایط تخفیف در مجازات ، تشخیص انواع قتل در قانون ، درخواست عفو یا آزادی مشروط و ... یک وکیل کیفری باد تمام این موارد را به صورت دقیق شناخته و در زمان مناسب از آن استفاده نماید. موسسه وکیل تلفنی این افتخار را دارد که از وکلای مجرب و دلسوز در مسائل کیفری استفاده کرده و برای حل مشکلات کاربران خود آنها را معرفی نماید. محمد صادق تیغ نورد
براساس ماده ۲ قانون مجازات اسلامی: هر رفتاری اعم از فعل یا ترک فعل که در قانون برای آن مجازات تعیین شده است جرم محسوب می‌شود. بنابراین، تفاوت اصلی بین دعاوی حقوقی و اختلافات کیفری ، مسجل شدن وقوع یا ترک فعلی است که قانون برای آن مجازات درنظر گرفته است. اختلافات کیفری تفاوت‌های دعاوی حقوقی و کیفری دعاوی کیفری در رابطه با فعلی است که دادگاه برای مرتکب آن مجازات تعیین کرده است، اما در دعاوی حقوقی دادگاه برای مرتکب مجازات تعیین نکرده و صرفا فرد را به انجام تکالیف قانونی خود ملزم می‌نماید. طرح دعوای حقوقی می‌بایست حتما در ورقه مخصوصی به نام دادخواست انجام شود، اما اختلافات کیفری را می‌توان در کاغذهای سفید معمولی نوشت. طرح بدوی شکایت کیفری در دادسرا انجام شده و پس از تکمیل تحقیقات در کلانتری (و دادسرا) در دادگاه عمومی مطرح می‌شود. اما دعاوی حقوقی در دادگاه حقوقی و یا شورای حل اختلاف مطرح می‌گردند. در اختلافات کیفری ، شکایت کننده شاکی و کسی که از او شکایت می‌شود، مشتکی عنه (متهم) و موضوع پرونده اتهام نامیده می‌شود. اما در دعاوی حقوقی به شکایت کننده خواهان و طرف مقابل خوانده و موضوع دعوی خواسته گفته می‌شود. برای دعوت کردن متهم به دادگاه از احضاریه و برای دعوت کردن خوانده از اخطاریه استفاده می‌شود. هزینه‌های دادسری دعاوی حقوقی و اختلافات کیفری با یکدیگر متفاوت است. در اختلافات کیفری در صورت عدم توجه متهم به احضاریه در وقت قانونی، با حکم جلب به اجبار به دادگستری برده می‌شود، اما در دعاوی حقوقی دادگاه منتظر خوانده نمانده و ممکن است حکم به نفع خواهان صادر گردد در دعاوی حقوقی با رضایت خواهان پرونده مختومه می‌گردد. اما اکثریت اختلافات کیفری با رضایت شاکی متوقف نمی‌گردد و جنبه عمومی جرم باقی است. انواع دعاوی کیفری جرایم علیه اموال و حقوق مالی اشخاص جرایم علیه حقوق معنوی اشخاص جرایم منافی عفت و اخلاق عمومی جرایم علیه امنیت داخلی یا خارجی جرایم و تخلفات رانندگی جرایم علیه حقوق و کیان خانواده هتک حرمت منازل و املاک دیگران جرایم علیه تمامیت جسمانی اشخاص جرایم مربوط به مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی سایر
سلام استفاده از وکلای متخصص و مجربِ عضو موسسه در امور کیفری به شدت توصیه میشود

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی