موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۳۶:۲۰ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲
  • علی سوری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۱۷:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۲۴:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
  • حسن احمدی چگنی حسن احمدی چگنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
  • ط بامداد ط بامداد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
  • حمید حیدری حمید حیدری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۹:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
  • علیرضا خادمی علیرضا خادمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۶:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
  • بهاره یاوری بهاره یاوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۶:۵۲ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
  • ثوره محمودی ثوره محمودی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۵:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
  • عباس استادی عباس استادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم سقط جنین

مشاوره حقوقی جرم سقط جنین

در این مقاله به توضیحاتی درباره ی حاملگی ناخواسته و سقط جنین و همچنین لزوم استفاده از مشاوره حقوقی در این مورد را بیان خواهیم کرد همچنین مجازات جرم سقط جنین را بیان کرده و میزان آن را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد و مزیت های مشاوره حقوقی در این مورد را برای شما خواهیم شمرد. در این مقاله به  توضیحاتی درباره ی حاملگی ناخواسته و سقط جنین و همچنین لزوم استفاده از مشاوره حقوقی در این مورد را بیان خواهیم کرد همچنین مجازات جرم سقط جنین را بیان کرده و میزان آن را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد و مزیت های مشاوره حقوقی در این مورد را برای شما خواهیم شمرد؛ ما در این مقاله قصد داریم که شما را با جرم سقط جنین آشنا کرده و مزیت های مشاوره حقوقی در این مورد را برای شما برشماریم، چرا که امروزه اصلی ترین علت سقط جنین حاملگی ناخواسته و سقط فوری جنین است.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹00

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در صورتیکه سقط جنین انجام داده اید و شوهرتان فهمیده یا اینکه می خواهید بدانید که چطور سقط جنین را بدون دردسر و آبروریزی یا پیگرد قانونی انجام دهید، تصویرک زیر را لمس کنید تا به صفحه تماس با وکیل متخصص در این زمینه هدایت شده و او شما را در این امر راهنمایی نماید"

 

نکته: ولی باید دانست که سقط جنین بدون اطلاع خانواده و همسر در قانون جمهوری اسلامی ایران جرم محسوب شده و مجازات را برای فرد متخلف در بر دارد؛ پس اگر حاملگی ناخواسته داشته قبل از سقط بچه ناخواسته مشاوره حقوقی حاملگی ناخواسته انجام دهید تا مرتکب جرم نشوید.

 

جرم سقط جنین چیست؟

 

abortion decision legal advice

مشاوره حقوقی تلفنی جرم سقط جنین

 

به دلیل آمار بالای سقط جنین در ایران این نگرانی برای افراد به وجود می آید که در چه مواردی سقط جنین جرم محسوب می شود، اولین قدم مشورت با وکیل و مشاوره حقوقی در این مورد است. در این قسمت از مقاله توضیح می دهیم که سقط جنین غیر قانونی به چه نوع از این مورد گفته می شود.

اگر مادر یا نفر سومی به صورت عمدی و غیر مجاز موجب سقط جنین شوند جرم محسوب شده و برای آنها مجازات در پی خواهد داشت؛ حساسیت این موضوع به خوبی نیاز به مشاوره حقوقی در این مورد را محرز می کند.

سقط جنین و مشکلات آن امروزه به یکی از معضلات زوج ها تبدیل شده است. مشکلات حقوقی سقط جنین با مشاوره حقوقی در این مورد به حداقل  می رساند؛ پس اگر قصد سقط جنین دارید حتما مشاوره حقوقی در این مورد را انجام دهید تا با استفاده از راهکار حقوقی سقط جنین بتوانید سقط جنین را به صورت قانونی انجام دهید.

در قانون جمهوری اسلام فقط زمانی که به دنیا آمدن جنین برای مادر یا خود بچه مشکل ایجاد کند یا سلامتی آنها را به خطر بیندازد با طی مراحل قانونی امکان پذیر خواهد بود و اگر تصادف موجب از بین رفتن جنین شود، سقط غیر عمدی محسوب شده و مجازاتی در پی نخواهد داشت؛ با توجه به این که مجازات جرم سقط جنین بسیار سنگین است حتما قبل از انجام از مشاوره حقوقی در این مورد استفاده کنید.

 

موارد مشابه زیر برای آشنایی شما با پرونده های حقوقی محبوب در سال 99 می باشد

خیانت مردان ایرانی به همسران خود از طریق زنان شوهر دار دیگر

مجازات لواط، همجنسگرایی و پسربازی در ایران

محکم ترین دلایل طلاق برای طلاق فوری از همسر

دوری از شوهر و سپردن وصول مهریه به وکیل


تاثیر مشاوره حقوقی تلفنی قبل از انجام سقط جنین؟

یکی از راه های سقط جنین انجام این کار توسط شخص سومی به صورت عمد یا غیر عمد می باشد که مجازات سقط جنین که دیه و قصاص است بر اساس عمدی و غیر عمدی بودن مشخص می شود.

وکیل سقط جنین با مشاوره حقوقی در این مورد به شما کمک می کند که عمدی یا غیر عمدی بودن سقط جنین را مشخص کرده و با استفاده از راهکارهای حقوقی آن را به اثبات برسانید؛ در برخی موارد نیز ممکن است مادر سهواً یا عمداً بدون آگاهی خانواده و همسر اقدام به سقط جنین کرده باشد و مرد پس از اطلاع قصد شکایت از همسر خود را داشته باشد.

در اینجا وکیل به او برای طرح دادخواست و همچنین جمع آوری ادله و ارائه آنها با دادن مشاوره حقوقی در این مورد به مرد کمک خواهد کرد.

 

آیا مجازات جرم سقط جنین قابل عفو و بخشش است؟

 

abortion crime

پیگرد قانونی جنین پیدا شده در سطل زباله

 

از آن جایی که سقط جنین در حکم قتل نفس است پس از گذشت شاکی و رضایت او قابل بخشش بوده و سریعا پس از رضایت شاکی قرار منع تعقیب صادر خواهد شد زیرا قتل از جرائم قابل گذشت بوده و بعد از رضایت اولیای دم قابلیت تعقیب را نخواهد داشت.

 

جرم سقط جنین چقدر مجازات دارد؟

همانطور که قبلا گفته شد مجازات جرم سقط جنین بسیار سنگین است، زیرا سقط جنین در حکم قتل نفس است و مجازات قتل نفس قصاص و دیه است؛ اما تعیین نوع مجازات به عوامل زیادی همچون سن جنین و نوع سقط بستگی دارد که با چه چیزی و توسط چه کسی از بین رفته این عوامل مجازات را با استفاده از ادله ارائه شده به دادگاه تعیین می کنند که به شما توصیه می نماییم برای ارائه ادله مناسب از مشاوره حقوقی در این مورد استفاده کنید.

 

کاربرد مشاوره حقوقی تلفنی در پرونده های سقط جنین

همانطور که پیش تر گفت شد سقط جنین فقط تا یک بازه زمانی مشخص در دوران بارداری امکان پذیر است. پس اگر بخواهید مشاوره حقوقی در این مورد انجام دهید به مشاوره فوری احتیاج دارید، وکیل تل نه تنها در این زمینه بلکه در تمامی زمینه های حقوقی به شما مشاوره حقوقی آنلاین 24 ساعته و شبانه روزی خواهد داد.

شما در وکیل تل می توانید به راحتی از راهکار حقوقی تلفنی استفاده کنید و تمامی سوالات سقط جنین حقوقی خود را از کارشناسان ما بپرسید، مشاوره حقوقی فوری سقط جنین به شما کمک می کند در سریع ترین زمان ممکن از راه قانونی سقط جنین انجام دهید.

نکته مهم: اگر سقط جنین شما توسط شخص سومی انجام شده و یا به عنوان پدر جنین می خواهید از مادر او به دلیل سقط جنین شکایت کنید؛ مشاوره حقوقی در این مورد برای جمع آوری ادله و ارائه آنها به محکمه به شما یاری خواهد رساند.

 

حاملگی ناخواسته و مشاوره تلفنی با وکیل

 

24 hour legal advice for unwanted pregnancy

راهکار حقوقی تلفنی حاملگی ناخواسته به صورت 24 ساعته

 

 

مطمئناً شما که قصد سقط جنین دارید با خواندن و مطالعه این مقاله نیاز به مشاوره حقوقی در این مورد را قبل از اقدام حس کردید؛ بنابراین اگر فکر می کنید که نمی توانید به صورت حضوری به وکیل مراجعه کرده و مشاوره حقوقی در این مورد دریافت کنید می توانید مشاوره حقوقی آنلاین سقط جنین انجام دهید و از راهکارهای حقوقی مناسب استفاده کنید.

 

مشاوره حقوقی جرم سقط جنین چگونه و با چه کسی انجام می شود؟

حالا ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه سقط جنین را از یک وکیل بپرسیم؟ یا بسیاری از سوالات دیگر؛ زیرا بانوان برایشان سخت است که مشورت با وکیل مرد در زمینه سقط جنین داشته باشند، بنابراین وکیل تل به شما امکان مشورت با وکیل تلفنی زن را خواهد داد و وکیل تلفنی زن با تجربه در هر زمان و هر مکان قرار می دهد تا بتوانید با خیال راحت از مشاوره حقوقی در این مورد استفاده کنید.  

در ضمن توجه کنید که زمان در سقط جنین خیلی حائز اهمیت است توجه کنید که باید مشورت فوری تلفنی سقط جنین با وکیل داشته باشید.

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی