موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم سقط جنین

مشاوره حقوقی جرم سقط جنین

در این مقاله به توضیحاتی درباره ی حاملگی ناخواسته و سقط جنین و همچنین لزوم استفاده از مشاوره حقوقی در این مورد را بیان خواهیم کرد همچنین مجازات جرم سقط جنین را بیان کرده و میزان آن را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد و مزیت های مشاوره حقوقی در این مورد را برای شما خواهیم شمرد. در این مقاله به  توضیحاتی درباره ی حاملگی ناخواسته و سقط جنین و همچنین لزوم استفاده از مشاوره حقوقی در این مورد را بیان خواهیم کرد همچنین مجازات جرم سقط جنین را بیان کرده و میزان آن را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد و مزیت های مشاوره حقوقی در این مورد را برای شما خواهیم شمرد؛ ما در این مقاله قصد داریم که شما را با جرم سقط جنین آشنا کرده و مزیت های مشاوره حقوقی در این مورد را برای شما برشماریم، چرا که امروزه اصلی ترین علت سقط جنین حاملگی ناخواسته و سقط فوری جنین است.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

نکته: ولی باید دانست که سقط جنین بدون اطلاع خانواده و همسر در قانون جمهوری اسلامی ایران جرم محسوب شده و مجازات را برای فرد متخلف در بر دارد؛ پس اگر حاملگی ناخواسته داشته قبل از سقط بچه ناخواسته مشاوره حقوقی حاملگی ناخواسته انجام دهید تا مرتکب جرم نشوید.

 

جرم سقط جنین چیست؟

 

abortion decision legal advice

مشاوره حقوقی تلفنی جرم سقط جنین

 

به دلیل آمار بالای سقط جنین در ایران این نگرانی برای افراد به وجود می آید که در چه مواردی سقط جنین جرم محسوب می شود، اولین قدم مشورت با وکیل و مشاوره حقوقی در این مورد است. در این قسمت از مقاله توضیح می دهیم که سقط جنین غیر قانونی به چه نوع از این مورد گفته می شود.

اگر مادر یا نفر سومی به صورت عمدی و غیر مجاز موجب سقط جنین شوند جرم محسوب شده و برای آنها مجازات در پی خواهد داشت؛ حساسیت این موضوع به خوبی نیاز به مشاوره حقوقی در این مورد را محرز می کند.

سقط جنین و مشکلات آن امروزه به یکی از معضلات زوج ها تبدیل شده است. مشکلات حقوقی سقط جنین با مشاوره حقوقی در این مورد به حداقل  می رساند؛ پس اگر قصد سقط جنین دارید حتما مشاوره حقوقی در این مورد را انجام دهید تا با استفاده از راهکار حقوقی سقط جنین بتوانید سقط جنین را به صورت قانونی انجام دهید.

در قانون جمهوری اسلام فقط زمانی که به دنیا آمدن جنین برای مادر یا خود بچه مشکل ایجاد کند یا سلامتی آنها را به خطر بیندازد با طی مراحل قانونی امکان پذیر خواهد بود و اگر تصادف موجب از بین رفتن جنین شود، سقط غیر عمدی محسوب شده و مجازاتی در پی نخواهد داشت؛ با توجه به این که مجازات جرم سقط جنین بسیار سنگین است حتما قبل از انجام از مشاوره حقوقی در این مورد استفاده کنید.

 

موارد مشابه زیر برای آشنایی شما با پرونده های حقوقی محبوب در سال 99 می باشد

خیانت مردان ایرانی به همسران خود از طریق زنان شوهر دار دیگر

مجازات لواط، همجنسگرایی و پسربازی در ایران

محکم ترین دلایل طلاق برای طلاق فوری از همسر

دوری از شوهر و سپردن وصول مهریه به وکیل


تاثیر مشاوره حقوقی تلفنی قبل از انجام سقط جنین؟

یکی از راه های سقط جنین انجام این کار توسط شخص سومی به صورت عمد یا غیر عمد می باشد که مجازات سقط جنین که دیه و قصاص است بر اساس عمدی و غیر عمدی بودن مشخص می شود.

وکیل سقط جنین با مشاوره حقوقی در این مورد به شما کمک می کند که عمدی یا غیر عمدی بودن سقط جنین را مشخص کرده و با استفاده از راهکارهای حقوقی آن را به اثبات برسانید؛ در برخی موارد نیز ممکن است مادر سهواً یا عمداً بدون آگاهی خانواده و همسر اقدام به سقط جنین کرده باشد و مرد پس از اطلاع قصد شکایت از همسر خود را داشته باشد.

در اینجا وکیل به او برای طرح دادخواست و همچنین جمع آوری ادله و ارائه آنها با دادن مشاوره حقوقی در این مورد به مرد کمک خواهد کرد.

 

آیا مجازات جرم سقط جنین قابل عفو و بخشش است؟

 

abortion crime

پیگرد قانونی جنین پیدا شده در سطل زباله

 

از آن جایی که سقط جنین در حکم قتل نفس است پس از گذشت شاکی و رضایت او قابل بخشش بوده و سریعا پس از رضایت شاکی قرار منع تعقیب صادر خواهد شد زیرا قتل از جرائم قابل گذشت بوده و بعد از رضایت اولیای دم قابلیت تعقیب را نخواهد داشت.

 

جرم سقط جنین چقدر مجازات دارد؟

همانطور که قبلا گفته شد مجازات جرم سقط جنین بسیار سنگین است، زیرا سقط جنین در حکم قتل نفس است و مجازات قتل نفس قصاص و دیه است؛ اما تعیین نوع مجازات به عوامل زیادی همچون سن جنین و نوع سقط بستگی دارد که با چه چیزی و توسط چه کسی از بین رفته این عوامل مجازات را با استفاده از ادله ارائه شده به دادگاه تعیین می کنند که به شما توصیه می نماییم برای ارائه ادله مناسب از مشاوره حقوقی در این مورد استفاده کنید.

 

کاربرد مشاوره حقوقی تلفنی در پرونده های سقط جنین

همانطور که پیش تر گفت شد سقط جنین فقط تا یک بازه زمانی مشخص در دوران بارداری امکان پذیر است. پس اگر بخواهید مشاوره حقوقی در این مورد انجام دهید به مشاوره فوری احتیاج دارید، وکیل تل نه تنها در این زمینه بلکه در تمامی زمینه های حقوقی به شما مشاوره حقوقی آنلاین 24 ساعته و شبانه روزی خواهد داد.

شما در وکیل تل می توانید به راحتی از راهکار حقوقی تلفنی استفاده کنید و تمامی سوالات سقط جنین حقوقی خود را از کارشناسان ما بپرسید، مشاوره حقوقی فوری سقط جنین به شما کمک می کند در سریع ترین زمان ممکن از راه قانونی سقط جنین انجام دهید.

نکته مهم: اگر سقط جنین شما توسط شخص سومی انجام شده و یا به عنوان پدر جنین می خواهید از مادر او به دلیل سقط جنین شکایت کنید؛ مشاوره حقوقی در این مورد برای جمع آوری ادله و ارائه آنها به محکمه به شما یاری خواهد رساند.

 

حاملگی ناخواسته و مشاوره تلفنی با وکیل

 

24 hour legal advice for unwanted pregnancy

راهکار حقوقی تلفنی حاملگی ناخواسته به صورت 24 ساعته

 

 

مطمئناً شما که قصد سقط جنین دارید با خواندن و مطالعه این مقاله نیاز به مشاوره حقوقی در این مورد را قبل از اقدام حس کردید؛ بنابراین اگر فکر می کنید که نمی توانید به صورت حضوری به وکیل مراجعه کرده و مشاوره حقوقی در این مورد دریافت کنید می توانید مشاوره حقوقی آنلاین سقط جنین انجام دهید و از راهکارهای حقوقی مناسب استفاده کنید.

 

مشاوره حقوقی جرم سقط جنین چگونه و با چه کسی انجام می شود؟

حالا ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه سقط جنین را از یک وکیل بپرسیم؟ یا بسیاری از سوالات دیگر؛ زیرا بانوان برایشان سخت است که مشورت با وکیل مرد در زمینه سقط جنین داشته باشند، بنابراین وکیل تل به شما امکان مشورت با وکیل تلفنی زن را خواهد داد و وکیل تلفنی زن با تجربه در هر زمان و هر مکان قرار می دهد تا بتوانید با خیال راحت از مشاوره حقوقی در این مورد استفاده کنید.  

در ضمن توجه کنید که زمان در سقط جنین خیلی حائز اهمیت است توجه کنید که باید مشورت فوری تلفنی سقط جنین با وکیل داشته باشید.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل تلفنی

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. دیه جنین بستگی به این دارد که جنین در چه حالتی است وفق ماده 716 ق. م. ا. هرگاه نطفه ای که در رحم مستقر است سقط شود دیه آن دو درصد دیه می شود و قس علی هذا. جرم سقط جنین هم میتواند توسط مادر انجام شود یا شخص ثالثی که در هر صورت مستوجب قصاص یا دیه حسب مورد است الا جایی که بقای مادر در خطر باشد جنین سقط می شود که این امر باید توسط پزشکی قانونی تایید گردد و الا به نظر می رسد که قابل مجازات باشد.
سلام وقت بخیر عرض خسته نباشید خدمت تمام همکاران خوش برخورد و باانگیزه وکیل تلفنی من هربار که تقاضای مشاوره داشتم به متخصص مربوطه که در موضوع مورد نظر من تخصص داشتند با بنده به سرعت تماس گرفتند. و نکته مهم دیگر علاوه بر سرعت، کیفیت و قیمت مشاوره ها بود که بسیار رضایت داشتم.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
درود و وقت بخیر عزیزان توجه بفرمایند مجازات سقط جنین فقط مشمول سقط جنین از طریق کورتاژ نمیشه خیلی ها این اشتباهو میکنند از طریق قرص میزوپرستول هم اگر اتفاق بیفته و همسر شکایت کنه پزشکی قانونی تشخیص میده و مجازات تعیین میشه ربطی نداره به نوع سقط
بسمه تعالی_با سلام و تحیت،متن خیلی خوب و عالی می‌باشد،از زحمات شما تشکر میکنم
درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
سلام صبح بخیر. ای کاش مردم به این درک برسند که با این کار غیر اخلاقی فرصت زندگی کردن رو از یک بچه میگیرن .!!! به هر حال مرسی از شما.
با سلام خدمت مخاطبان محترم.سقط جنین طبق قانون سقط درمانی بدین صورت است: ماده واحده - سقط درمانی با تشخیص قطعی سه پزشک متخصص و تأیید پزشکی قانونی مبنی بر بیماری جنین که به علت عقب افتادگی یا ناقص‌الخلقه بودن موجب حرج مادر است و یا بیماری مادر که با تهدید جانی مادر توأم باشد قبل از ولوج روح (چهار ماه) با رضایت زن مجاز میباشد و مجازات و مسؤولیتی متوجه پزشک مباشر نخواهد بود.یعنی تا قبل از ۴ ماهگی آن هم به دلیل بیماری ممکن است با تشخیص پزشک پس سایر موارد اگر جنینی سقط شود جرم بوده و مجازات دارد.پس باید دقت نمود که دچار مشکل نشد.مشاوره های وکیل تلفنی می تواند به شما کمک نماید پس موسسه وکیل تلفنی را یادتان نرود.موفق باشید.مسیح آقاداودی متخلفین از اجرای مفاد این قانون به مجازاتهای مقرر در قانون مجازات اسلامی محکوم خواهند شد.
با‌سلام،با توجه به اهمیت موضوع و مجازات سنگین جرم سقط جنین که قتل نفس میباشد.مشاوره حقوقی کمک شایانی در اثبات جرم و یا دفاع در قبال اتهام‌وارده خواهد بود.وکیل تل به صورت ۲۴ساعته‌در خدمت گذاری حاضر است.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از نگارنده محترم موضوع سقط جنین جرمی است که در آن شخص اقدام به از بین بردن وسقط عمدی جنین که در آن روح دمیده شده می نماید که این جرم برای شخصی که این کار را انجام می دهد وشخصی که شرایط وقوع جرم را تسهیل وفراهم می کند مجازات دارد که مجازات آن حبس وجزای نقدی می باشد .البته این موضوع یک استثنایی دارد وان در مواردی است که شخص با رعایت قانون سقط درمانی در مواردی که جنین دچار مشکلات شدید وحاد می باشد با اجازه ودستور مقام قضایی اقدام به سقط می کند.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی در این خصوص هستم
همانطور که می دانیم سقط جنین یکی از مواردی هست که زن بدون اجازه ی شوهر نمی تواند چنین اقدامی کند چون اگر زوج متوجه شود که زوجه چنین کاری کرده حتی یک جنین یک ماهه یا دو سه هفته را سقط کرده وبدون اینکه از وی اذن بگیرد می تواند با مراجعه به دادگاه از همسرش شکایت کند و حتی دیه ی سقط فرزند بگیرد ودیه ی سقط جنین هم در هر مرحله که باشد توسط قاضی معین میشود بنابراین اگر به چنین مشکل یا موردی برخورد کردید می توانید با یک مشاور همراه مشورت کنید تا شما را راهنمایی کند وبهترین گزینه تماس با سایت وکیل تلفنی هست کافی هست فقط در اینترنت سرچ کنید وکیل تلفنی ؛ که در سایت شماره تماس هم درج شده است ودرخواست مشاوره با وکیل یا متخصص اینحوزه داشته باشید مطمٔن باشید بهترین راهنمایی ومشاوره را میگیرید به صورت ارزان وفوری
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی