موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲:۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۶
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۴۹:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۶
  • مهدی نعمت زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • مهدی نعمت زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۷:۴۱ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • محسن محسنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲۸:۴۴ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • صلاح معروفیان صلاح معروفیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • اکبر صدق آمیز حقیقی اکبر صدق آمیز حقیقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۱:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۴۰:۵۲ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • بیژن متقیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۱:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • آزاده آزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳۵:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

اعاده دادرسی (غیرمالی) در دعوی شرکت ها

اعاده دادرسی (غیر مالی) در دعوی شرکت ­ها

اعاده دادرسی (غیرمالی) در دعوی شرکت ­ها، از اهم دعاوی شرک ت­ها است که ضرورت برخورداری از مداقه علمی تخصصی و تجربی کارشناسان حقوقی متبحر را ایجاب می  نماید؛ در اعاده دادرسی (غیرمالی) در دعوی شرکت­ ها، تشخیص دعویِ مالی یا غیرمالی، در تجدید نظرخواهی، فرجام خواهی یا پرداخت هزینه ­های ناشی از دادرسی بسیار اثرگذار است؛ بنابراین تعیین نوع آن، در نگارش و تنظیم دادخواست نیز اهمیت می ­یابد؛ به طور کل، موضوعاتِ شرکت ­ها، بنفسه واجد مسائل پیچیده و مهم است که تبدیل شدن آن ها به دعاوی شرکت ­ها، به دلیل ارتباط مستقیمی که با قوانین، آیین دادرسی، چالش ­های حقوقی دعوی و پیامد های ناشی از آن می­ یابد، چنان ویژگی تخصصیِ درهم تنیده­ ای به آن می­ بخشد که دیگر جای هیچ گونه ابهام و معطلی را جهت مددجویی حقوقی در رفع آن باقی نمی­ گذارد؛ از این روست که ما بر آن شده ایم تا در ادامه این مطلب به توضیح و تفصیل این مبحث بپردازیم، اما قبل از آن از شما خواهشمندیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً مشاهده فرمایید.

 

خدمات حقوقی به انواع شرکت ها (بریده ای از سخنان یکی از بانوان وکیل تلفنی)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 

Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

دعاوی غیرمالی شرکت­ ها، بنابر ارتباطات انسانی و دیگر دلایل، مسائل حائز اهمیتی چون استخدام، کار، تعیین سِمت، بیمه، شراکت، حدود اختیارات، اساسنامه، انحلال شرکت و... را شامل می­ شود که طرح دعوی را سبب می ­گردد؛ اما طرح دعوی به نوبه خود کارساز نبوده و سبک مطرح نمودن آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ فلذا توصیه ما به شما این است که در دعاوی مهمی همچون اعاده دادرسی حتماً با وکیل متخصص امور حقوقی شرکت ها تماس گرفته و ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته را با ایشان تجربه نمایید.

 

telephone legal advice button

 

مدرک جدید در اعاده دادرسی