موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

سرچ قوانین برای دستیابی به مواد قانونی

سرچ قوانین برای دستیابی به مواد قانونی

معمولا قوانین و مقرراتی که تاکنون تصویب و اجرا شده اند و یا در آینده تصویب می­شوند صورت عام دارند شاید همه ما فکر کنیم قوانین فقط مخصوص مجرمین است و قانون فقط جرم را تعریف کرده، مجرم را شناسایی و مجازات آن را تعیین نموده است. اما اگر جمله سرچ قوانین برای دستیابی به مواد قانونی را در مرورگر وارد کنید لیستی از قوانین و مقررات مربوط به موارد مختلف مانند گمرک، امریه سربازی، آیین­نامه حقوق مدیران عامل و هیئت مدیره، بخشهای خسارت دیده مناطق مسکونی  و ... را خواهید دید. اگر به سرچ قوانین برای دستیابی به مواد قانونی بپردازید در نتیجه جستجوی شما صفحه­ای هم بالا می­آید با نام پایگاه اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور، شما در این صفحه می­توانید تمامی قوانین و آیین­نامه­هایی که تاکنون وجود داشته و یا به تازگی به تصویب رسیده است را ببینید. البته موسسات حقوقی و یا تعدادی از جوانان نخبه و حقوقدان به طراحی اپلیکیشن­هایی پرداخته­اند که در بعضی از این اپلیکیشن­ها شما علاوه بر دستیابی به قوانین می­توانید آدرس وکلای خبره حاضر در محل زندگی­تان را نیز پیدا کنید. اگر در پی سرچ قوانین برای دستیابی به مواد قانونی هستید ما راه بهتری هم برای شما سراغ داریم می­توانید از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین موسسه وکیل تلفنی بهره ببرید. گاهی ممکن است که شما در جستجوی قانونی خاص باشید و با سرچ قوانین برای دستیابی به مواد قانونی چیزی دستگیرتان نشود این دلایل مختلفی دارد، یا برای آن موضوع خاص قانونی وجود ندارد و یا قانون مربوط به آن در اینترنت ثبت نشده است، در این صورت می­توانید با وکیل 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی به صورت آنلاین یا تلفنی ارتباط بگیرید و سوال خود را از وی بپرسید.

مشاوره حقوقی با وکیل متخصص 
هزینه مشاوره حقوقی با وکیل متخصص 
سرچ قوانین با وکیل متخصص 

 

توضیح عامه لوح قوانین و مقررات برای همه افراد

سامانه جامع اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور به منظور دسترسی تمام افراد جامعه اقدام به راه­اندازی یک لوح فشرده قوانین و مقررات نموده است. هدف از راه­اندازی این لوح دسترسی سریع­تر افراد به مجموعه قوانین و مقررات حتی در صورت نبود اینترنت می­باشد، استفاده از این لوح بسیار راحت و ساده می­باشد و سرعت راه­اندازی لوح در ویندوز بیشتر از فضای اینترنت است. در ادامه ویژگی­های این لوح را بیان می­کنیم در صورتی که در رابطه با سرچ قوانین برای دستیابی به مواد قانونی در فضای لوح مشکل دارید با وکیل آنلاین مجموعه ما در میان بگذارید. از ویژگی های این لوح؛

 • تمامی قوانین و مقررات از ابتدای تصویب قوانین در کشور از سال 1285 تاکنون در آن موجود می­باشد
 • متون قانونی دارای یک ساختار بندی مشخص تحت عنوان درخت واره شامل ماده، تبصره، بند و جزء است
 • امکان تعیین وضعیت قوانین از حیث اصلاح، لغو، موقت و ...
 • نمایش تمامی قوانین مستند، اصلی، فرعی و تنفیذی
 • امکان تفکیک قوانین، آراء و مقررات
 • قوانین بر اساس کدهای موضوعی دسته بندی شده­اند
 • دسترسی به اطلاعات پایه از نوع و مرجع تصویب، تاریخ تصویب، ابلاغ، انتشار، اجرا و دستگاه­های اجراکننده
 • تمامی قوانین کلیدواژه­های مرتبط با خود را دارند

 

مشاوره حقوقی با وکیل متخصص

سامانه ملی قوانین و مقررات چیست و کاربرد آن چیست؟

سامانه ملی قوانین و مقررات یک سامانه جامع می­باشد که در بستر اینترنت جهت دسترسی تمامی افراد جامعه به تمامی قوانین و مقررات، جمع­آوری، ارائه و در صورت تصویب قانون جدید به هنگام سازی آن به منظور افزایش سرعت و دقت در کاربری­های مورد نظر است که در ادامه اشاره خواهیم کرد.

شما با سرچ قوانین برای دستیابی به مواد قانونی می­توانید وارد این سامانه شوید و با سرچ کلیدواژه مورد نظر به قانون مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

 • دسترسی به عناوین و اطلاعات پایه قوانین و مقررات
 • امکان دسترسی به متن قوانین و مقررات، آخرین تغییرات، آخرین اصلاحات و فرآیند تصویب
 • تفکیک قوانین معتبر از قوانین نامعتبر
 • تفکیک قوانین فرعی از اصلی و رویت قوانین ارجاعی
 • امکان جستجوی موضوعی با استفاده از کدهای موضوعی و دستگاه­های مجری
 • امکان دسترسی مستقیم به تفسیر آراء، نظریات هر قانون و اجزای هر یک
 • امکان رویت فهرست قوانین و مقررات ( اجمالی، اصلی، فرعی، معتبر و ...)

تمامی اطلاعاتی را که در سامانه جامع قوانین و مقررات قابل دسترسی است در لوح فشرده قوانین و مقررات نیز وجود دارد. در صورتی که در سامانه با سرچ قوانین برای دستیابی به مواد قانونی به نتیجه مطلوب نرسیده­اید می­توانید از خدمات مشاوره حقوقی مجموعه وکیل تلفنی بهره ببرید کافی است فقط تماس بگیرید.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 
 

چگونه مواد قانونی مرتبط با مشکل حقوقی را سرچ و استخراج کنیم؟

همانگونه که اشاره شد سامانه جامع قوانین و مقررات کشور تمامی قوانین اصلی، فرعی و ...  را از ابتدای تصویب قوانین در کشور در خود دارد. بعضی مواد قانونی در رابطه با یک موضوع خاص است و آن موضوع را از جنبه­های مختلفی مورد بررسی قرار داده است چنانچه وارد سامانه شوید می­توانید کلیدواژه مورد نظر را بزنید اما ممکن است مجموعه­ای از قوانین مرتبط با کلیدواژه شما نشان داده شود و این موضوع کمی کار را دشوار می­کند. اگر می­خواهید زودتر به قانون مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید ما به شما ارزانترین مشاوره تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری مجموعه وکیل تلفنی را پیشنهاد می­کنیم پس اگر با سرچ قوانین برای دستیابی به مواد قانونی  نتیجه مطلوب حاصل نشد وکلای خبره ما آماده پاسخ­گویی به شما عزیزان هستند.

آموزش آنلاین استخراج فوری مواد قانونی از قوانین ایران در سال 1400

در سال 1400 به دلیل درگیری کل جهان از جمله کشور ما با شرایط کرونا قوانین جدید و اضطراری بسیاری تصویب شد بسیاری از قوانین همیشگی هستند اما قوانین اضطراری مخصوص این ایام می­باشند و پس از کرونا از اعتبار می­افتند. تمامی قوانین در سامانه وجود دارند اما شاید دستیابی به آن­ها کمی طول بکشد البته در بعضی از مقالات هم در رابطه با قوانین جدید بحث شده است اما باز به طور کامل پاسخ گو نیست. در صورتی که می­خواهید خستگی سرچ قوانین برای دستیابی به مواد قانونی 1400 را به جان نخرید همین حالا وارد سایت مجموعه وکیل تلفنی شوید و سوالات خود در رابطه با قوانین جدید را از وکیل آنلاین این مجموعه بپرسید.

 

ضرورت دستیابی به مواد قانونی چیست و چه مزایایی دارد؟

قوانین در هر کشوری لازمه ایجاد آرامش، امنیت و اثبات حاکمیت حکومت آن کشور است. اگر در کشوری قانون نباشد هر کسی هر کاری بخواهد می­تواند انجام دهد و به دیگران آسیب برساند و هیچ مجازاتی هم برای وی وجود نداشته باشد. در صورتی که جایی برای دستیابی به قوانین وجود داشته باشد تا همه به قوانین و مقررات کشور دسترسی داشته باشند دیگر بهانه­ای برای مجرمین جهت انجام جرم و عدم اطلاع از قوانین وجود ندارد همچنین  دسترسی به قوانین باعث می­شود مردم سعی کنند تمامی کارهای خود را بر طبق قانون انجام دهند. امکانات دسترسی به سرچ قوانین برای دستیابی به مواد قانونی باعث می­شود همه از قوانین مربوط به تمامی بخش­ها از جمله عقود و قراردادها آگاهی داشته باشند.

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

ابتدا باید دانست کدام ماده قانونی را و در کدام قانون نیاز داریم. پس سواد حقوقی لازمه ی انجام کار است. مثلا خیلی افراد فرق بین حقوقی و کیفری را نمیدانند و در حالی که پرونده ای کیفری مبنی بر کلاهبرداری دارند،دنبال مواد قانونی در حقوق مدنی میگردند!پس باید حداقل سواد استفاده ازکتب قانون را کسب کرد. ثانیا اینکه توان استنباطی مواد قانونی بسیار مهم است و همین امر حقوق را رشته ای تخصصی نموده است. برای مثال در تعریف بیع داریم که تملیک عین است به عوض معلوم...و این قابل تفسیر است و صرف پیدا کردن این ماده نمیتواند کارساز باشد،چرا که باید با کلماتی همچون«بیع»،«تملیک»،«عوض»اشنایی داشت و همین اشنایی میتواند سبب استناد درست و بجا از ماده شده و اسباب احقاق حق را فراهم اورد. پس باید دانست که تنها توان سرچ و جستوجوی مواد ملاک عمل نیست و افزون بر ان داشتن علم استفاده از قانون و نیز توان استنباط مواد قانونی کمکی بسیار شایان در احقاق حق است.
با سلام و احترام، همان طور که همگی ما می دانیم در کشور بعلت مشکلات اقتصادی چند ساله اخیر و بر هم خوردن نظم و آرامش انسان ها از یک سو و هجوم فضای مجازی و شبکه های اجتماعی وابسته به آن که با سرعت خیره کننده ای در میان مردم رخنه کرده اند بدون آنکه آگاهی لازم در باره آنها داده شده باشد از سوی دیگر باعث شده که متاسفانه، آمار پرونده های موجود در دادگاه ها روز به روز افزایش پیدا کرده و اوضاع نامناسبی بر جامعه حاکم گردد. از طرفی بعلت بالا بودن هزینه های گرفتن وکیل در دعوای باعث شده خیلی از افراد علی رغم ذینحق بودن نتوانند به طور کامل و جامع از حق و حقوق خویش دفاع نمایند و می بایست علاوه بر جبران خسارت ، هزینه های دادگاه را نیز تحمل کنند . بارها اتفاق افتاده که افراد خود اقدام به جستجو در قوانین و مقررات کرده اند تا بتوانند متنقاننی مناسبی جهت حل مشکل خویش پیدا کنند . سایت مناسبی که در این گونه موارد می تواند به کاربران عزیز کمک کند پایگاه دستیابی بهقوانین و مقررات کشور است که همواره در دسترس بدوده و مشکلات کاربران را حل و فصل می نماید. و در صورت بروز مشکل و برای حل آن موسسه وکیل تلفنی با جذب افراد دلسوز و با تجربه در صدد حل گرفتاری های کاربران خود بر آمده و بسیاری از نگرانی های آنها را رفع و رجوع می نمایند. کافی است جهت حل مشکل خود به یکی از شماره های موسسه تماس بگیرید تا در کمتر از 5 دقیقه به یک وکیل متخصص وصل شده و این مساله را را بر طرف نمایید.
با سلام قوانین و مقررات موضوعه کشور ، آرای وحدت رویه و نظریات مشورتی و ... بسیارند و هرچند دستیابی و دسترسی امروزه به صورت آنلاین و آسان امکان پذیر است اما نکته مهم این است که صرف دسترسی و خواندن این قوانین بدون کمک متخصص این زمینه( وکلا) چندان فایده ای برای عموم نداشته و مساله مهم استخراج ماده قانونی و تطابق و عدم تطابق قانون با پرونده و پیشامد مورد نظر افراد است.
سامانه ملی قوانین و مقررات یک سامانه جامع می­باشد که در بستر اینترنت جهت دسترسی تمامی افراد جامعه به تمامی قوانین و مقررات، جمع­آوری، ارائه و در صورت تصویب قانون جدید به هنگام سازی آن به منظور افزایش سرعت و دقت در کاربری­های مورد نظر است که در ادامه اشاره خواهیم کرد.
سامانه ملی قوانین و مقررات یک سامانه جامع می­باشد که در بستر اینترنت جهت دسترسی تمامی افراد جامعه به تمامی قوانین و مقررات، جمع­آوری، ارائه و در صورت تصویب قانون جدید به هنگام سازی آن به منظور افزایش سرعت و دقت در کاربری­های مورد نظر است که در ادامه اشاره خواهیم کرد.
خواستم از طریق ارسال نظراتم در مورد خدماتی که از موسسه شما دریافت کردم تشکر کنم واقعا مشاورین تحصیلکرده و آگاه و در عین حال خوش برخورد و صبور که مشکل مرا درک کردند و تک تک سوالاتم را با آرامش و بدون عجله پاسخ دادند از مدیریت موسسه هم ممنونم که با تعیین حق مشاوره های معقول باعث شدند همه بتوانند از خدمات موسسه استفاده کنند
با سلام معمولا قوانین و مقرراتی که تاکنون تصویب و اجرا شده اند و یا در آینده تصویب می­شوند صورت عام دارند شاید همه ما فکر کنیم قوانین فقط مخصوص مجرمین است و قانون فقط جرم را تعریف کرده، مجرم را شناسایی و مجازات آن را تعیین نموده است. اما اگر جمله سرچ قوانین برای دستیابی به مواد قانونی را در مرورگر وارد کنید لیستی از قوانین و مقررات مربوط به موارد مختلف مانند گمرک، امریه سربازی، آیین­نامه حقوق مدیران عامل و هیئت مدیره، بخشهای خسارت دیده مناطق مسکونی و ... را خواهید دید. اگر به سرچ قوانین برای دستیابی به مواد قانونی بپردازید در نتیجه جستجوی شما صفحه­ای هم بالا می­آید با نام پایگاه اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور، شما در این صفحه می­توانید تمامی قوانین و آیین­نامه­هایی که تاکنون وجود داشته و یا به تازگی به تصویب رسیده است را ببینید. البته موسسات حقوقی و یا تعدادی از جوانان نخبه و حقوقدان به طراحی اپلیکیشن­هایی پرداخته­اند که در بعضی از این اپلیکیشن­ها شما علاوه بر دستیابی به قوانین می­توانید آدرس وکلای خبره حاضر در محل زندگی­تان را نیز پیدا کنید.
رقی نمی‌کند در چه کسب و کاری باشید، فرقی نمی‌کند در ایران باشید یا خارج از ایران و فرقی نمی‌کند شخصی حقیقی باشید یا حقوقی! شما نیاز دارید اطلاعات کاملی از مسائل حقوقی کشور خود داشته باشید. مطمئناً اگر شاغل هستید، زمان کمی برای فراگیری کامل امور حقوقی دارید، پس نیاز هست در کنار خود یک مشاور حقوقی داشته باشید تا در همه حال بتواند امور مختلف را از نظر حقوقی در دست بگیرد. شاید بخواهید یک قرارداد را امضا کنید، قراردادی که اگر درست تنظیم نشود، ممکن است کار، زندگی و سرمایه شما را نابود کند و مجبور شوید وقت خود را در راهروهای دادگستری بگذرانید. اما یک مشاور متخصص حقوقی می‌تواند شما را در تنظیم قرارداد حقوقی حمایت کند. از دیگر مزایای داشتن یک مشاور حقوقی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: جلوگیری از اطاله دادرسی همان­طور که همه ما می‌دانیم، اکثر افراد با اصطلاحات و رویه‌های قضایی آشنایی ندارد؛ مثلاً در تنظیم قراردادهای ملکی که تمام افراد حداقل یکبار آن را امضا کرده‌اند، از مفاد درون قراردادها هیچ درکی ندارند و فقط به مشخصات طرفین و ملک اکتفا می‌کنند؛ در صورتی­که اگر درکی از اصطلاحات حقوقی داشتند و در تنظیم قرارداد ملکی خود از یک مشاور کمک می‌گرفتند هیچ­گاه دچار مسائل حقوقی نمی‌شدند. کارآمدی و صرفه‌جویی در وقت و هزینه باید بدانید که بسیاری از دعاوی مطرح در دادگستری‌ها، بی اساس است و پذیرفته شده نیستند. همین مورد باعث می‌شود افراد هزینه و زمان زیادی را صرف مواردی کنند که شاید به ضرر خودشان نیز تمام شود. اما داشتن یک مشاور حقوقی می‌تواند راه رسیدگی به پرونده‌های حقوقی را هموارتر و آسان‌تر کند. انجام امور دعاوی توسط مشاور شرکت‌ها در طول فعالیت خود ممکن است درگیر دعاوی مختلفی شوند که در این دعاوی یا نقش خواهان را دارند یا نقش خوانده. در هنگام بروز این دعاوی باید از یک وکیل پایه یک دادگستری بهره برد که هزینه زیادی را شامل می‌شود؛ اما اکثر شرکت‌ها خودشان یک یا چند مشاور حقوقی دارند که لوایح مورد نیاز را تهیه و تدوین می‌کنند و در صورت داشتن پروانه وکالت نیز می‌توانند وظیفه وکالت شرکت را نیز در اختیار بگیرند؛ همین امر باعث صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد. مشاور حقوقی و امور تنظیم قراردادها مشاور حقوقی باید تمام خسارات و مسئولیت‌ها و اختیارات فسخ و ضمانت‌ها و شروط عقد را در قرارداد پیش‌بینی کند و همچنین هر مورد حقوقی مربوط به کارفرما اعم از چک‌ها و سفته‌ها را نیز مدیریت کند. مشاور حقوقی نباید اجازه دهد در عقد قراردادی از سوی کارفرمای خود ابهام وجود داشته باشد یا قوانین حاکم بر کشور نادیده گرفته شود زیرا نادیده گرفتن این قوانین به علت مقدم بودن بر هر قراردادی موجب بطلان آن­ها خواهد شد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی