موسسه وکیل تلفنی

 • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
 • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

جرم دخالت در امور پزشکی

جرم دخالت در امور پزشکی

اشتغال یا تأسیس مرکز پزشکی بدون پروانه جرم محسوب شده و در این مورد باید بدانیم زمانی که کسی اقدام به تأسیس یک مرکز پزشکی، مهندسی یا وکالت، می نماید، باید پروانه یا مجوز برای انجام این کارداشته باشد؛ چون داشتن پروانه نشان دهنده ی این است که این شخص از لحاظ مهارت به درجه ای رسیده که از طرف مراجع بالاتر، مجوز باز کردن مطب یا مرکز پزشکی یا هر مرکز دیگری را دارد و از لحاظ قانونی هم مشکلی برایش پیش نمی آید؛ طبق ماده ی 3 قانون مربوط به مقررات امور پزشکی: (هرکس بدون داشتن پروانه ی رسمی دارو سازی، دندان پزشکی، مامایی، آزمایشگاهی، فیزیوتراپی، اشتغال ورزد و یا پروانه ی خود را در اختیار دیگری قراردهد، یا از پروانه ی دیگری استفاده کند مجرم محسوب می شود و قانون برای آن مجازات در نظر گرفته است).

 

توصیه های وکیل خانم در خصوص انواع جرایم پزشکی رایج

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

چه کسی به جریمه ی دخالت در امور پزشکی محکوم می شود؟

 

medical crimes Trial for doctor mistakes

محاسبه فوری و 24 ساعته دیه آسیب به زیبایی

 

طبق قانون، کسانی که در زیر به آنها اشاره خواهیم نمود به جریمه ی دخالت در امور پزشکی محکوم می شوند:

 1. خرید و فروش داروها و وسایل پزشکی توسط مسئولان موسسات پزشکی از توزیع و ارائه ی خدمات، جلوگیری می کنند.

 2. در نظام دارویی کشور اخلال ایجاد می کنند.

 3. خرید و فروش داروهای تقویتی و ویتامین ها و غیره.

 4. اشتغال به امور آزمایشگاهی، فیزیوتراپی، مامایی و ... بدون داشتن پروانه ی رسمی.

 

باید با سود جویان و متخلفان برخورد قانونی کرد، این افراد به عنوان تهدید کنندگان جامعه ی سلامت، محسوب می شوند که اگر مجازات نشوند جان هزاران نفر را به خطر می اندازند؛ متأسفانه این گونه جرائم در کشور ما کم نیست، چون خیلی از افراد به دلیل مشکلات مالی و ارزان بودن کار بعضی آرایشگران، خال برداران، دندان پزشکان و خیلی شغل هایی که ریشه در پزشکی دارند خودشان را به دست آنان می سپارند و با این کار در پیشرفت کار این متخلفان کمک می کنند؛ اگر در زمینه ی جریمه ی دخالت در امور پزشکی، سوالی داشته باشید می توانید با مشاوران و وکلای سایت ما در وکیل تلفنی از آنان راهنمایی بگیرید؛ مشاوران متخصص ما در زمینه ی جرائم پزشکی می توانند بهترین مشاوره را به شما ارائه کنند.

 

جریمه ی دخالت در امور پزشکی چقدر است؟

 

interfering in medical crimes

محاسبه آنلاین و فوری جریمه دخالت در امور پزشکی در سال 99

 

وقتی که شخصی بدون پروانه ی رسمی از سازمان بهداشت و سلامت، اقدام به پزشکی نماید یا به هر شغلی پیرا پزشکی بپردازد به جرم قانون شکنی، مجرم محسوب شده و مجازات می شود.

در ادامه با ماده ی 3 قانون مقررات پزشکی مواجه هستیم که بیان می دارد: (کسانی که بدون پروانه مبادرت به اشتغال پزشکی و یا شاخه های آن کنند؛ بلافاصله محل کار آنها توسط وزارت بهداشتِ درمان و آموزش پزشکی، تعطیل و به حبس تعزیری از 6 ماه تا 3 سال و پرداخت جریمه ی نقدی از 5 میلیون ريال تا 50 ملیون ریال، محکوم خواهند شد و در صورت تکرار به حبس از 2 تا 10 سال و پرداخت جریمه از 5 میلیون ريال تا 100 ملیون ریال محکوم خواهد شد).

در این ماده مشاهده می کنید که در مورد جریمه ی نقدی و حبس تعزیری بحث شده است و متخلفان با توجه به میزان جرم خود، توسط دادگاه و قاضی جریمه می شوند؛ هرچقدر میزان جرم بیشتر باشد میزان جریمه ها هم تغییر خواهد کرد؛ در سایت وکیل تلفنی ما، وکلای مجرب به صورت 24 ساعته حضور دارند و می توانند شما را در مورد جریمه ی امور پزشکی یاری کنند شما می توانید با تماس از طریق تلفن همراه به صورت آنلاین و تلفنی از متخصصان سایت ما نهایت استفاده و مشاوره را بگیرید.

 

اعمال و افعال موجب جریمه دخالت در امور پزشکی؟

 

what makes interfering in medical events a crime ?

وکیل متخصص جرایم پزشکی آنلاین و 24 ساعته

 

امکان دارد که وقتی کسی به عنوان بیمار به پزشک مراجعه می کند، احساس  کند که پزشک در رسیدگی به این بیمار کوتاهی می کند، یا زمانی که یک بیمار نیاز به جراحی زیبایی دارد، پزشک معالج وی این عمل جراحی به خوبی انجام نداده و رضایت وی را جلب نکرده است؛ دراین صورت قانون به وی اجازه می دهد که بابت قصور پزشک شکایت کند و از مراجع قانونی بخواهد که به این مسئله رسیدگی کند.

 ماده ی 2 قانون مجازات اسلامی می گوید: (هر رفتاری اعم از فعل یا ترک فعلی که در قانون برای آن مجازات تعیین شده است، جرم محسوب می شود).

هر کسی که در حوزه ی پزشکی دخالت کند و باعث شود که آسیبی به بیمار برسد، مانند: خال برداری های بدون مجوز که توسط افراد غیر متخصص انجام می شود و یا لایه برداری ها ی صورت و بوتاکس، یا هر کاری که در زمینه ی زیبایی انجام می شود؛ دراین صورت اگر بیمار راضی نباشد می تواند علیه وی شکایت کند، و قانون هم برای این گونه افراد مجازات در نظر گرفته است.

اشتغال یک متخصص یک رشته ی پزشکی در رشته های دیگر هم دخالت غیر مجاز در آن رشته محسوب می شود و این امر باعث شده که این جرم بیشتر گسترش پیدا کند.

وکلا و مشاوران حقوقدان ما در سایت وکیل تلفنی می توانند شما را در زمینه ی جرائم افراد غیر پزشکی که به افراد آسیب می زنند، راهنمایی و مشاوره بدهند وکلای ما به صورت شبانه روز آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان هستند؛ شما می توانی با اطمینان کامل از این عزیزان مشاوره بگیرید.

 

وکیل برای شکایت دخالت در امور پزشکی؟

 

lawyer to complaint against the medical intervention

شکایت آنلاین و تلفنی 24 ساعته از موسسات غیر قانونی پزشکی

 

برای شکایت از قصور پزشکان، عدم رعایت نرخ تعرفه توسط پزشک، ارائه ی داروهای مشابه به جای داروهای اصلی، برخورد نامناسب کادر پزشکی با بیماران، عدم پذیرش بیماران اوژآنسی توسط مراکز درمان، نداشتن امکانات ضروری پزشکی و...، مردم می توانند با مراجعه به مراجع صالح، مثل: دادسرای جرائم پزشکی علیه این افراد شکایت کنند.

دراین زمینه شما می توانید کار شکایت کشی، نگارش دادخواست، رفتن به دادگاه، گرفتن حق و حقوق خود از این افراد می توانید از یک وکیل ماهر کمک بگیرید تا در ادامه ی راه به شما کمک کند و بهترین راهکار را به شما ارائه دهد، برای ارائه ی دادخواست و نحوه ی تنظیم آن، همچنین جمع کردن مدارک، شواهد از دفاتر پزشکان، مراکز درمانی برای اثبات ادعای شما کمک شایانی به شما می کند.

شما می توانید برای وکالت دادن به وکیل متخصص در این زمینه به سایت وکیل تلفنی مراجعه کنید و از وکلای با تجربه ی ما پیرامون این مسئله کمک بگیرید، شما می توانید با اطمینان کامل از وکلای سایت وکیل تلفنی کمک و مشاوره به روش های مختلف آنلاین یا تلفنی دریافت کنید، وکلای ما در همه ی شهرها حضور دارند؛ می توانید از طریق هماهنگی با آنها ملاقات حضوری نیز داشته باشید.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

وکیل پایه یک جرائم پزشکی

حادثه ناشی از کار و حقوق آن

سوء استفاده از امضاء اوراق

خیانت در امانت و تبعات حقوقی آن

 افترا زدن و لو رفتن افترا

بررسی فوری و آنلاین روابط نامشروع

نگارش فوری انواع دادخواست ها

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

قانون مقررا پزشکی بیان می دارد که هرکس بدون مجوز اقدام به ارائه خدمت به مردم نماید در بار اول به 6 ماه تا 3 سال و در صورت تکرار به 2 تا 10 سال حبس و جزای نقدی محکوم می شود. این مقرره نشان می دهد که مقنن نسبت به سلامت ملت حساس است. ولیکن بعد دیگر قضیه این است که کسانی به این پزشک نماها مراجعه می کنند و خود را به اونها که تخصص لازم را ندارند می سپارند و باعث مشکلاتی می شوند که جبران ناپذیر است. ماده 2 قانون مجازات اسلامی بیان می دارد که هر فعل یا ترک فعلی که در قانون برای ان مجازات تعیین شده باشد جرم تلقی می گردد. لذا کسانی که بدون داشتن پروانه رسمی اشتغال که از سوی نهادهای ذیصلاح صادر می شود اقدام به خدمت رسانی کنند مجرم محسوب و باید موسسه انها تعطیل و مجازات گردند.
سلام وقت بخیر بسیار موضوع مهم و قابل توجهیه ؛ ای کاش مردم ما اسیر وعده های این اشخاص نشن و سلامتیشونو دست اینها نسپارن چون که اصلا قابل جبران نیست . تشکر از شما بابت اطلاع رسانی . خسته نباشید .
با سلام مطلب فوق جایگاه ویژه ای نزد عامه مردم داشته و امروزه پرونده های زیادی را به خود اختصاص می دهد. تمایل اغلب مردم به انجام این اعمال و کلاهبرداری های انجام شده در این راستا از جمله مسائل مهم حقوق کیفری و مسئولیت مدنی ماست و لذا اطلاعات کافی افراد جامعه از این مقررات در کاهش مسائل حقوقی و کیفری مؤثر و لازم می باشد. با تشکر
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات به خصوص موضوعات جدید با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی و عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و بعضا با سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌. غالبا در هر رشته ای صرف فراگیری مطالب به صورت ۱_ تئوری شرط لازم اما کافی نمی باشد و لازم است مطالب به صورت ۲_ عملی نیز برای شخصی که نیازمند مشاوره می باشد توضیح داده شود و فراتر از آن ۳_ رویه جاری در محاکم از شروع تا پایان موضوعِ پرونده توضیح داده شود علاوه بر این ۴_ رضایتمندی اشخاصی که از مشاوره ها استفاده می نمایند ملاک کار می باشد. لذا موسسه وکیل تلفنی این شرایط را در حد قابل قبولی فراهم آورده است‌.
سلام وقت بخیر عرض ارادت و خسته نباشید دارم به تمام همکارانتون. بابت مقالات و مطالب مفید و کاربردی که در سایت قرار میدید بسیار ممنونم. از زمانی که مطالب سایت شمارو در اینترنت پیدا کردم واقعا به بررسی اونها با قانون و مقرراتی آشنا شدم که بسیار برام جالب بوده. اولین بار که برای دریافت پاسخ یک سوال تقاضای مشاوره را به طور آنلاین ثبت کردم از سرعت تماسی که با من برقرار شر بسیار شگفت زده شدم. از مدیریت موسسه و همکاران خوش قول و خوش اخلاق وکیل تلفنی سپاسگزارم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مطابق ماده ی ۳ قانون مقررات پزشکی مواجه هستیم که بیان می دارد: (کسانی که بدون پروانه مبادرت به اشتغال پزشکی و یا شاخه های آن کنند؛ بلافاصله محل کار آنها توسط وزارت بهداشتِ درمان و آموزش پزشکی، تعطیل و به حبس تعزیری از ۶ ماه تا ۳ سال و پرداخت جریمه ی نقدی از ۵ میلیون ريال تا ۵۰ ملیون ریال، محکوم خواهند شد و در صورت تکرار به حبس از ۲ تا ۱۰ سال و پرداخت جریمه از ۵ میلیون ريال تا ۱۰۰ ملیون ریال محکوم خواهد شد). در این ماده مشاهده می کنید که در مورد جریمه ی نقدی و حبس تعزیری بحث شده است و متخلفان با توجه به میزان جرم خود، توسط دادگاه و قاضی جریمه می شوند؛ هرچقدر میزان جرم بیشتر باشد میزان جریمه ها هم تغییر خواهد کرد؛اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره در این خصوص هستم
درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
با سلام خدمت مخاطبان گرامی.جرم قصور پزشکی از جمله جرایم شایع در کشور است که علت اصلی آن پایین امدن کیفیت انجام عملیات پزشکی است.همچنین دخالت در امور پزشکی هم از دیگر جرایم شایع است چرا که تقاضا برای انجام این اعمال مثل تزریق ژل و ... زیاد شده است و افراد سودجو بدون داشتن مدارک قانونی این اقدامات را انجام می دهند و باعث ورود ضرر و زیان های غیر قابل جبرانی به سلامت اشخاص می گردند.جرایم قصور پزشکی ابتدای امر به سازمان نظام پزشکی ارجاع می شوند تا توسط خود پزشکان قصور یا تقصیر شناسایی شده و سپس به دادسرا های ویژه امور پزشکی ارجاع می گردد و برای سیر خیلی خوب پرونده هایی این چنینی پیشنهاد می شود حتما با مشاوره وکیل یا کارشناسان انجام شود.
دخالت در امور پزشکی هم جرم محسوب میشود چون ممکن است بعضی از افراد با دخالت در امور پزشکی صدمات جدی به بیمار وارد می کنند که جبران ناپذیر میشود اگر به همچین موردی برخورد کردید حتما شکایت کنید تا رسیدگی شود برای شکایت کردن می توانید از موسسه ی وکیل تلفنی کمک بگیرید با هزینه ی کمتر به صورت فوری پاسخگو هستند و مطمئن باشید که بهترین گزینه مشاوره با وکلای سایت وکیل تلفنی هست.
سلام و وقت بخیر عزیزان متاسفانه طبق تجربه ی شخص بنده با مراجعین عزیز متوجه شدم که شاید فقط نزدیک ده درصد از مراجعان برای پیشگیری از ایجاد مشکل تماس میگیرند، مثلا تماس میگیرند که بدونند همکار جدیدی که قراره باهاشون مشغول به همکاری بشن باید باهاش چه قراردادی منعقد کنند یا برای خانه ای که قصد خریدش را دارند یا شرکتی که قصد خرید سهامش را دارند باید چه مدارکی را استعلام بگیرند یا قبل از صدور چک یا سفته باید چه شرایطی را در نظر بگیرند همه ی این موارد رو میپرسند و با اگاهی وارد توافق میشن و خدارو شکر بعدا مشکلی براشون پیش نمیاد مشکلی هم پیش بیاد شانس بردشون بالاس ولی باقی مراجعین قراردادی رو ندونسته امضا کردند، چکی رو ندونسته صادر کردند ، از همه مهم تر استارتاپی را بدون تجربه با تکیه بر اطلاعات سرچ شده از گوگل آغاز کردند و تو بحران قرار گرفتند و از اون بدتر عزیزان وقتی تو دعوی اتفاق افتاده هم خودتون ورود میکنید تا مرحله تجدید نظر هم به تنهایی میرید واقعا دیگه بعد صدور رای قطعی کاری از دست ماهم ساخته نیست لطفا بخاطر خودتون هیچ پروسه ای رو بدون مشورت پیش نگیرید ببینید شاید براتون سی هزار تومان هزینه داشته باشه اما جلوی خسارات میلیاردی گرفته میشه موفق باشید
با سلام‌خدمت مدیریت محترم واعضای فعال‌ سایت‌وکیل تلفنی،یکی از معضلاتی که افراد امروزه با آن مواجه هستند مراجعه به پزشک خصوصا جهت اعمال زیبایی و کسب نتیجه‌ غی قابل قبول از اقداملت صورت گرفته توسط آ پزشک می باشد.در صورتی که پزشک مربوطه به هر علتی چه انجام فعل و چه ترک فعل موجب بروز آسیب به شخصی شود این اقدام قصور پزسکی محسوب و قابل‌ شکایت و تعقیب میباشد و با توجه به اینکه قصور پزشکی در قانون جرم‌انگاری گردیده پزشک‌مقصر به مجازات مقرر قانونی محکوم‌خواهد شد،باتشکر_فاطمه سلیمانی
با سلام‌خدمت مدیریت محترم واعضای فعال‌ سایت‌وکیل تلفنی،یکی از معضلاتی که افراد امروزه با آن مواجه هستند مراجعه به پزشک خصوصا جهت اعمال زیبایی و کسب نتیجه‌ غی قابل قبول از اقداملت صورت گرفته توسط آ پزشک می باشد.در صورتی که پزشک مربوطه به هر علتی چه انجام فعل و چه ترک فعل موجب بروز آسیب به شخصی شود این اقدام قصور پزسکی محسوب و قابل‌ شکایت و تعقیب میباشد و با توجه به اینکه قصور پزشکی در قانون جرم‌انگاری گردیده پزشک‌مقصر به مجازات مقرر قانونی محکوم‌خواهد شد،باتشکر_فاطمه سلیمانی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی