موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۶:۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۷:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۴۲:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۴:۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • خدیجه محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۳۰:۲۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • علی علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
انجمن وکیل تلفنی

قرارداد کاربران سایت

قرارداد کاربران سایت

بنا بر اصول ها و قوانین رایج در موسسه حقوقی ما، تمامی کاربرانی که در سایت ما عضوی می گردند ملزم به رعایت مفاد این قرارداد می باشند تا حقوق آن ها رعایت گردد و اعتبار وکیل تلفنی نیز حفظ گردد؛ با ما همراه باشید تا تمامی مفاد این قرارداد را با هم مورد بررسی قرار دهیم.

 

توصیه های خانم وکیل در مورد نکات مرتبط با انعقاد فراردادها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در موسسه حقوقی ما بیش از 1000 وکیل پایه یک دادگستری خانم و آقا در تخصص های مختلف حضور داشته که تمامی آنها با رعایت مفاد این قرارداد، به صورت 24 ساعته به تمامی هموطنان عزیزمان به روش های مختلف آنلاین، تلفنی و  حتی حضوری نیز خدمت رسانی می نمایند؛ برای تماس تلفنی با این عزیزان تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید تا بهترین و عملی ترین راهکار های حقوقی ممکن در خصوص مشکل حقوقی مورد نظرتان دریافت نمایید"

 

 

مفاد قرارداد کاربران سایت وکیل تلفنی

 

workers contract

بانک آنلاین قرارداد های کاری وکیل تلفنی 24 ساعته

 

ماده (1) طرفین قرارداد

 • طرف اول: موسسه وکیل تلفنی، به نشانی تهران انقلاب جمال زاده جنوبی کوچه رشتچی پلاک 14 طبقه اول واحداول به شماره تلفن ثابت 021476259 و نشانی الکترونیکی (ایمیل) vakiltel@gmail.com و تارنما (سایت) www.vakiltel.com  که در این قرارداد وکیل تلفنی نامیده می شود.

 

 • طرف دوم: شخص ثبت نام کننده در وب سایت وکیل تلفنی با مشخصات اعلامی و ثبت شده در قسمت مشتری که در این قرارداد "مصرف کننده نهایی یا مشتری یا کاربر یا طرف دوم" نامیده می شود.

 

ماده (2) مفهوم واژگان به کار رفته در قرارداد

1. وکیل تلفنی: برند تجاری ثبت شده در اداره ثبت مالکیت معنوی که به عنوان شخص حقوقی طرف اول قرارداد حاضر، تحت این برند، پلتفرم حرفه ای برای ارایه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی فراهم می کند.

 

2. کاربر یا مشتری یا مصرف کننده نهایی یا طرف دوم: شخص حقیقی یا حقوقی است که جهت استیفای خدمات مشاوره حقوقی معرفی شده در وکیل تلفنی، تحت همین عنوان در نرم افزاریا وب سایت وکیل تلفنی ثبت نام نموده است.

 

3. حساب کاربری مشتری: حسابی است که اشخاص جهت خرید کالا یا استفاده از خدمات معرفی شده در وکیل تلفنی، در نرم افزار اخیر ایجاد کرده اند.

 

4. ثبت سفارش نهایی: زمانی ثبت سفارش کاربر نهایی می شود که مبلغ مندرج در پیش فاکتور به حساب تعرفه شده از سوی وکیل تلفنی به نحو کامل واریز شود؛ بنابراین مادام که بانک مقصد، حساب اخیر را بستانکار ننموده است، ثبت سفارش نهایی نشده و تعهدی متوجه تامین کننده یا طرف اول قرارداد نیست.

 

5. روز کاری: هر روزی که شرایط متعارف خدمت رسانی وجود دارد (از نظر این قرارداد روزهای پنج شنبه، جمعه و سایر تعطیلات رسمی، روز کاری در وکیل تلفنی محسوب می شود).

 

 

ماده (3) موضوع قرارداد

 

contract concept

اورژآنس نظارت آنلاین بر صحت نگارش قرارداد به صورت 24 ساعته

 

موضوع قرارداد عبارت است از اعطا اجازه به مشتری جهت استفاده ازخدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی در بستر وب سایت وکیل تلفنی در چهارچوب شرایط و الزامات این قرار داد.

تبصره 1: در وکیل تلفنی، نهایی کردن ثبت سوال حقوقی یا اخذ مشاوره حقوقی تلفنی به منزله پیشنهاد قطعی انجام معامله از سوی مشتری است و ارایه خدمات مشاوره حقوقی از سوی وکیل تلفنی در بستر وب سایت یا تلفن به منزله قبولی و پذیرش پیشنهاد مشتری است؛ بنابراین هر پیشنهاد و قبولی که در بستر وکیل تلفنی صورت می گیرد منجر به انعقاد این قراداد است.

 

ماده (4) حساب کاربری

1. هرکاربر برای استفاده از وب سایت و عضویت در وکیل تلفنی لازم است اقدام به ایجاد یک حساب کاربری نماید؛ برای ایجاد حساب کاربری داشتن 18 سال تمام شمسی برای اشخاص حقیقی ضروری می باشد؛ تکمیل فرم مشخصات از قبیل نام، نام خانوادگی، شماره ملی و شماره تلفن همراه از دیگر موارد ضروری. در خصوص اشخاص حقوقی، نماینده شرکت اقدام به ایجاد یک حساب کاربری به نام شرکت می نماید و در این صورت، اطلاعات ثبتی شرکت از قبیل نام کامل شرکت، شناسنامه ملی شرکت در اداره ثبت شرکت ها می بایست در کنار مشخصات نماینده ی شرکت در فرم مشخصات تکمیل گردد.

 

2. هر شخص (اعم از حقیقی و حقوقی) تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری در وکیل تلفنی است.

 

3. هرکاربر مسئولیت صحت اطلاعات مندرج در حساب کاربری را می پذیرد و متعهد می شود که در صورت تغییر در هر بخش از این اطلاعات، حساب کاربری خود را در وکیل تلفنی به روز نماید؛ وارد کردن اطلاعات نادرست و غیر دقیق ممکن است منجر به محرومیت کاربر از خدمات وکیل تلفنی شود و کاربر نمی تواند به این موضوع معترض گردد.

 

4. هرکاربر با ثبت نام در وکیل تلفنی و ایجاد حساب کاربری به نام خود صحت انتساب تمام پیام های صادره از حساب کاربری خویش را پذیرفته و در نتیجه حق هر گونه اعتراض زیا ادعای آتی (مبنی بر انکار، تردید یا جعل داده ی پیام های ارسالی) را از خویش سلب و ساقط می نماید.

 

5. در صورت عدم همکاری کاربر و ا