موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

قرارداد کاربران سایت

قرارداد کاربران سایت

بنا بر اصول ها و قوانین رایج در موسسه حقوقی ما، تمامی کاربرانی که در سایت ما عضوی می گردند ملزم به رعایت مفاد این قرارداد می باشند تا حقوق آن ها رعایت گردد و اعتبار وکیل تلفنی نیز حفظ گردد؛ با ما همراه باشید تا تمامی مفاد این قرارداد را با هم مورد بررسی قرار دهیم.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مفاد قرارداد کاربران سایت وکیل تلفنی

 

workers contract

بانک آنلاین قرارداد های کاری وکیل تلفنی 24 ساعته

 

ماده (1) طرفین قرارداد

 • طرف اول: موسسه وکیل تلفنی، به نشانی تهران انقلاب جمال زاده جنوبی کوچه رشتچی پلاک 14 طبقه اول واحداول به شماره تلفن ثابت 021476259 و نشانی الکترونیکی (ایمیل) vakiltel@gmail.com و تارنما (سایت) www.vakiltel.com  که در این قرارداد وکیل تلفنی نامیده می شود.

 

 • طرف دوم: شخص ثبت نام کننده در وب سایت وکیل تلفنی با مشخصات اعلامی و ثبت شده در قسمت مشتری که در این قرارداد "مصرف کننده نهایی یا مشتری یا کاربر یا طرف دوم" نامیده می شود.

 

ماده (2) مفهوم واژگان به کار رفته در قرارداد

1. وکیل تلفنی: برند تجاری ثبت شده در اداره ثبت مالکیت معنوی که به عنوان شخص حقوقی طرف اول قرارداد حاضر، تحت این برند، پلتفرم حرفه ای برای ارایه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی فراهم می کند.

 

2. کاربر یا مشتری یا مصرف کننده نهایی یا طرف دوم: شخص حقیقی یا حقوقی است که جهت استیفای خدمات مشاوره حقوقی معرفی شده در وکیل تلفنی، تحت همین عنوان در نرم افزاریا وب سایت وکیل تلفنی ثبت نام نموده است.

 

3. حساب کاربری مشتری: حسابی است که اشخاص جهت خرید کالا یا استفاده از خدمات معرفی شده در وکیل تلفنی، در نرم افزار اخیر ایجاد کرده اند.

 

4. ثبت سفارش نهایی: زمانی ثبت سفارش کاربر نهایی می شود که مبلغ مندرج در پیش فاکتور به حساب تعرفه شده از سوی وکیل تلفنی به نحو کامل واریز شود؛ بنابراین مادام که بانک مقصد، حساب اخیر را بستانکار ننموده است، ثبت سفارش نهایی نشده و تعهدی متوجه تامین کننده یا طرف اول قرارداد نیست.

 

5. روز کاری: هر روزی که شرایط متعارف خدمت رسانی وجود دارد (از نظر این قرارداد روزهای پنج شنبه، جمعه و سایر تعطیلات رسمی، روز کاری در وکیل تلفنی محسوب می شود).

 

 

ماده (3) موضوع قرارداد

 

contract concept

اورژآنس نظارت آنلاین بر صحت نگارش قرارداد به صورت 24 ساعته

 

موضوع قرارداد عبارت است از اعطا اجازه به مشتری جهت استفاده ازخدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی در بستر وب سایت وکیل تلفنی در چهارچوب شرایط و الزامات این قرار داد.

تبصره 1: در وکیل تلفنی، نهایی کردن ثبت سوال حقوقی یا اخذ مشاوره حقوقی تلفنی به منزله پیشنهاد قطعی انجام معامله از سوی مشتری است و ارایه خدمات مشاوره حقوقی از سوی وکیل تلفنی در بستر وب سایت یا تلفن به منزله قبولی و پذیرش پیشنهاد مشتری است؛ بنابراین هر پیشنهاد و قبولی که در بستر وکیل تلفنی صورت می گیرد منجر به انعقاد این قراداد است.

 

ماده (4) حساب کاربری

1. هرکاربر برای استفاده از وب سایت و عضویت در وکیل تلفنی لازم است اقدام به ایجاد یک حساب کاربری نماید؛ برای ایجاد حساب کاربری داشتن 18 سال تمام شمسی برای اشخاص حقیقی ضروری می باشد؛ تکمیل فرم مشخصات از قبیل نام، نام خانوادگی، شماره ملی و شماره تلفن همراه از دیگر موارد ضروری. در خصوص اشخاص حقوقی، نماینده شرکت اقدام به ایجاد یک حساب کاربری به نام شرکت می نماید و در این صورت، اطلاعات ثبتی شرکت از قبیل نام کامل شرکت، شناسنامه ملی شرکت در اداره ثبت شرکت ها می بایست در کنار مشخصات نماینده ی شرکت در فرم مشخصات تکمیل گردد.

 

2. هر شخص (اعم از حقیقی و حقوقی) تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری در وکیل تلفنی است.

 

3. هرکاربر مسئولیت صحت اطلاعات مندرج در حساب کاربری را می پذیرد و متعهد می شود که در صورت تغییر در هر بخش از این اطلاعات، حساب کاربری خود را در وکیل تلفنی به روز نماید؛ وارد کردن اطلاعات نادرست و غیر دقیق ممکن است منجر به محرومیت کاربر از خدمات وکیل تلفنی شود و کاربر نمی تواند به این موضوع معترض گردد.

 

4. هرکاربر با ثبت نام در وکیل تلفنی و ایجاد حساب کاربری به نام خود صحت انتساب تمام پیام های صادره از حساب کاربری خویش را پذیرفته و در نتیجه حق هر گونه اعتراض زیا ادعای آتی (مبنی بر انکار، تردید یا جعل داده ی پیام های ارسالی) را از خویش سلب و ساقط می نماید.

 

5. در صورت عدم همکاری کاربر و ارائه نکردن اطلاعات مربوط – در شرایط خاص که ممکن است احراز هویت کاربر از جانب شرکت ضروری تشخیص داده شود - شرکت حق انسداد حساب کاربر را خواهد داشت.

 

ماده (5) لوازم و هزینه های استفاده از خدمات و سایر هزینه های مرتبط و نحوه ی پرداخت آن

 

tools of using the sevices

قرارداد آنلاین و 24 ساعته

 

1. با توجه به این که اتصال به اینترنت برای استفاده از وب سایت وکیل تلفنی ضروری است، کاربر می بایست اینترنت مورد نیاز را به انضمام سایر لوازم استفاده از نرم افزار های وکیل تلفنی را تدارک ببیند و مخارج آن هارا شخصاً تأمین نماید؛ بدین وصف، هزینه ای که به عنوان هزینه فروش خدمات محاسبه و از کاربر دریافت می شود مشتمل بر مخارج اینترنت مصرفی و موارد مشابه نبوده و تنها بهای خدمات مشاوره حقوقی انلاین ارائه شده از سوی وکیل تلفنی است.

 

2. کاربر، هزینه خدمات (دستمزد) را به صورت اینترنتی از طریق وب سایت وکیل تلفنی پرداخت می کند و پرداخت مستقیم تأمیین کننده صرفاٌ با اخذ اجازه کتبی از وکیل تلفنی امکان پذیر است؛ در صورتی که کاربر با پرداخت وجه مورد نظر خود از طریق درگاه های بانکی پرداخت اینترنتی، اعتبار حساب کاربری خود را شارژ نماید، برای سهولت در استفاده های بعدی، درگاه پرداخت به درخواست کاربر، تمامی اطلاعات حساب بانکی کاربر به جز رمز دوم کارت را ذخیره می نماید تا در نوبت بعدی استفاده، کاربر برای شارژ اعتبار حساب کاربری خود، تنها نیازمند ورود رمز دوم (رمز اینترنتی) باشد؛ بدیهی است این اطلاعات به هیچ عنوان قابل استفاده از سوی وکیل تلفنی هیچ گونه دسترسی به این اطلاعات نخواهد داشت.

 

3. هزینه کالا و خدمات از دو طریق به کاربر اعلام می گردد:

 • خدماتی که قابل محاسبه یا دارای تعرفه می باشند توسط وکیل تلفنی به کاربر اعلام می گردد.
 •  
 • هزینه خدماتی که توسط وب سایت غیرقابل محاسبه می باشد و نیاز به مطالعه مستندات کاربر باشد پس از مطالعه مستندات و پرونده کاربر به ایشان اعلام هزینه می گردد.

 

4. در مواردی به تشخیص و صلاحدید وکیل تلفنی، بسته های تشویقی (به صورت عمومی و برای همه ی کاربران یه به صورت اختصاصی و برای کاربران خاص)، به عنوان هدیه و بدون دریافت هزینه، برای کاربران در نظر گرفته می شود که در قالب آن یا مبلغ مشخصی به عنوان هدیه به اعتبار کاربر افزوده می شود یا تخفیف مشخصی به کاربر اختصاص می یابد.

در صورتی که بسته ها دارای تاریخ اعتبار مشخصی باشند، پس از آن تاریخ بلا ارتباط خواهند بود؛ مضاف بر آن و با توجه به ماهیت هدیه ای بسته های مذکور، به تشخیص وکیل تلفنی این بسته ها در هر زمانی قابل تغییر، تعلیق یا ابطال خواهند بود و وکیل تلفنی این حق را برای خود محفوظ می دارد که بدون تدارک هیچ دلیلی هریک از این بسته هارا غیرفعال نماید.

 

5. در صورتی که مبلغ کالا یا خدمات به دلایل فنی یا خطای سیستم و غیره، به اشتباه درج شده باشد و مبالغ واقعی متفاوت از مبلغ درج شده باشد، وکیل تلفنی مجاز است تا مبلغ اخیر را اصلاح نماید و ثبت سفارش کاربر ولو آنکه نهایی شده باشد، حقی برای وی ایجاد نمی کند.

 

ماده (6) مالکیت حقوق فکری و معنوی وب سایت وکیل تلفنی

1. کلیه مالکیت معنوی و فکری نرم افزار های وکیل تلفنی و تمام ملحقات آن (از جمله نام، علامت تجاری و خدمات ارائه شده تحت این نام و...) متعلق به طرف اول قرار داد حاضر است و در نتیجه، کاربران تنها اجازه استفاده محدود و غیر انحصاری از خدمات نرم افزار های وکیل تلفنی را تحت شرایط قرارداد حاضر دارند، بدون آن که این استفاده حقی برای آن ها نسبت به مالکیت نرم افزارهای وکیل تلفنی یا سایر حقوق معنوی مربوطه ایجاد نماید یا اجازه ی استفاده از نام،علامت تجاری، لوگو و. .. را به آن ها اعطا نماید.

 

2. کاربران نمی توانند نرم افزار های وکیل تلفنی را تغییر دهند، بازتولید یا بازنویسی کنند یا از آن برای تولید یک برنامه مشابه استفاده نمایند؛ بدیهی است در صورت نقص این بند، طبق ضوابط و مقررات مربوطه در مراجع ذیصلاح قابل پیگرد کیفری خواهد بود.

 

3. کاربران مجاز به استفاده از خدمات نرم افزار های وکیل تلفنی جز در شرایط مقرر در این قرارداد نیستند و حق اجاره، فروش و به طور کلی انتقال نرم افزارهای وکیل تلفنی و حقوق ناشی از آن یا نمایش عمومی آن را نخواهند داشت.

 

4. کاربران نمی توانند به هیچ یک از سرویس ها، برنامه ها و شبکه ی مرتبط با سرورهای وکیل تلفنی به صورت غیرمجاز دسترسی پیداکنند یا در این راستا تلاشی انجام دهند و نیز نمی توانند با استفاده از مهندسی معکوس یا مترجم وارون به کد سطح بالا یا زبان ماشین دست پیداکند؛بدیهی است در صورت نقض این بند، طبق ضوابط و مقررات مربوطه در مراجع ذیصلاح قابل پیگرد کیفری خواهد بود.

 

5. کاربران نمی توانند برنامه را مشابه سازی کنند یا بخشی از برنامه ی دیگری استفاده نمایند.

 

ماده (7) تعهدات عمومی کاربر

 

usual oates of workers

وکیل متعهد و 24 ساعته ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

1. کاربر متعهد می گردد پیش از استفاده از نرم افزار وکیل تلفنی کلیه شرایط و قوانین ذکر شده را به دقت مطالعه نماید؛ چرا که کاربر با ثبت نام و استفاده از وکیل تلفنی می پذیرد که مفاد قرار داد حاضر را به دقت مطالعه کرده و قبول دارد و هر گونه اذعا و یا اعتراض آتی در این خصوص را از خود سلب می نماید.

 

2. طرف اول ممکن است شرایط استفاده از خدمات نرم افزار های وکیل تلفنی را در طول زمان تغییر دهد؛ این تغییرات از طریق نرم افزار وکیل تلفنی یا پیامک یا ایمیل به کاربر اطلاع رسانی خواهد شد و این امربه منزله ابلاغ به کاربر محسوب و استفاده مجدد از نرم افزار وکیل تلفنی به منزله قبول شرایط جدید؛ بدیهی است کاربر حق دارد تا شرایط جدید را نپذیرد،در این صورت کاربر نباید از نرم افزار برای ثبت سفارش جدید یا نهایی کردن آن استفاده نماید زیرا استفاده از نرم افزار در هر نوبت منوط به امضای قرارداد مربوط به همان زمان است؛ البته در جهت حفظ حقوق مکتسبه کاربر، ثبت سفارشی که پیش از اعمال تغییرات جدید، ثبت و نهایی شده است براساس همان قرار دادی که در زمان که نهایی شدن ثبت سفارش وجود داشته است عمل خواهد شد.

 

3. کاربر مجاز نیست حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار دیگر اشخاص – اعم از حقیقی و حقوقی و به ویژه افراد زیر 18سال، قراردهد یا آن را به هر نحو به دیگری منتقل نماید؛ در صورت تخلف، مسئولیت تمام اقدامات انجام شده توسط دیگران به عهده ی صاحب حساب کاربری خواهد بود.

 

4. مسئولیت تمامی فعالیت هایی که از طریق حساب کاربری انجام می شود، مطلقاً به عهده شخص کاربر است؛ در نتیجه ضروری است که کاربر در نگهداری اطلاعات حساب کاربری خود، از جمله نام کاربری و رمز عبور، حداکثر اقدامات لازم را مبذول دارد و از این طریق مانع استفاده ی دیگران از آن گردد؛ همچنین ضروری است که کاربر در صورت ظن به دسترسی ثالث به حساب کاربری خود،در اولین فرصت ممکن نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نماید و در صورت لزوم وکیل تلفنی را مطلع کند.

 

5. کاربر متعهد است که در استفاده از خدمات وکیل تلفنی تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت کند، نرم افزار را برای اهداف قانونی به کار گیرد و در همه حال، با در نظر گرفتن حیثیت تجاری نرم افزارهای وکیل تلفنی، مرتکب رفتاری نشود که اعتبار نرم افزار های وکیل تلفنی را خدشه دار نماید؛ مسئولیت هر نوع اقدام کاربر که منجربه بروز آسیب بدنی، جانی یا مالی به خود یا دیگری گردد به عهده ی کاربر است و وکیل تلفنی در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.

 

6. کاربر می پذیرد که شرکت می تواند هر زمان تنها به صلاحدید و بدون نیاز به تدارک هیچ گونه دلیلی، یک حساب کاربری را مسدود کند و مانع استفاده ی کاربر از خدمات وکیل تلفنی گردد.

 

7. کاربر متعهد است که پس از اتمام خدمات از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از خدمات حقوقی وکیل تلفنی کسب نموده است استفاده نکند و از ذخیره ی این اطلاعات به هر شکل اعم از ذخیره اطلاعات در دستگاه تلفن همراه با سایر موارد اجتناب نماید.

 

8. کاربر متعهد است تمامی تغییرات، الحاقات و اصلاحاتی را که توسط طرف اول از طریق پیامک، ایمیل یا نرم افزار های وکیل تلفنی در خصوص استفاده از خدمات حقوقی و شرایط آن برای کاربر ارسال می گردد مطالعه نماید و در صورت موافقت آن را تأیید نماید؛ تأیید مزبور ممکن است در قالب یک علامت، کلمه، عدد، عبارت، نام تایپ شده و امثال آن به عمل آید که به سند ارسالی الحاق می شود و همانند امضای دست نویس دارای آثار حقوقی است و امضاکننده را به مفاد سندی که به طریق مزبور امضا نموده است متعهد و ملتزم می نماید.

 

9. کاربر تعهد می نماید که از انجام هر فعل یا ترک فعلی که منجر به ورود خسارت مادی یا معنوی به وکیل تلفنی شود خودداری نماید وگرنه ضامن جبران خسارت وارده خواهد بود و وکیل تلفنی شود خودداری نماید وگرنه ضامن جبران خسارت وارده خواهد بود و وکیل تلفنی در این خصوص حق طرح هر گونه دعوی را خواهد داشت.

 

10. مسئولیت استفاده از هرگونه کارت سرقتی یا غیر مجاز یا موارد مشابه از سوی کاربر، صرفاً برعهده کاربر بوده و مسئولیتی را متوجه وکیل تلفنی نمی کند و به فرض لزوم استرداد وجه، مسئولیت استرداد در چنین فروضی صرفاً کاربر است.

 

 

ماده (8) تعهدات و خدمات وکیل تلفنی

 

oats add services of vakiltel

بنیاد آنلاین نظارت فوری بر انواع قراردادها

 

1. وکیل تلفنی متعهد به تلاش برای معرفی کالا و خدمات با کیفیت است و در این را تلاش می کند با به روزرسانی نرم افزارها متناسب با نیاز کاربران سطح خدمات معرفی شده را ارتقا بخشد.

 

2. وکیل تلفنی متعهد به حفظ و حراست از اطلاعات محرمانه ای است که در نتیجه استفاده ی کاربران از خدمات وکیل تلفنی در نرم افزار ثبت و ذخیره می شود؛ این اطلاعات منحصراً عبارت است از:

 • الف: اطلاعاتی که کاربر به صورت مستقیم در فرم مشخصات ثبت نام (نام، نام خانوادگی، نشانی و شماره ی تلفن همراه) و ثبت سفارش در اختیار وکیل تلفنی قرار می دهد.

 

 • ب: اطلاعاتی که به طور غیر مستقیم و در نتیجه استفاده ی کاربر از خدمات وکیل تلفنی در این برنامه ذخیره می شود که عبارت است از موقعیت مکانی کاربر، تراکنش های مالی صورت گرفته در حساب کاربری جهت استفاده از خدمات وکیل تلفنی و اطلاعات مربوط به سخت افزاری که کاربر با استفاده از آن از خدمات وکیل تلفنی استفاده می کند (نظیر سیستم عامل آن) و نهایتاً شیوه ی اتصال کاربر به اینترنت.

 

3. در مواردی وکیل تلفنی به کاربران اجازه می دهد عکس، فایل صوتی یا تصویری، اطلاعات، دست نوشته یا نظرات خود را در نرم افزارهای وکیل تلفنی منتشر کنند؛ محتوای تولید شده – و نه کپی شده – توسط کاربران به شیوه ی مذکور در مالکیت کاربران قرارداد، اما کاربران با بارگذاری این موارد روی نرم افزار های وکیل تلفنی اجازه ی استفاده، تغییر و انتشار آن را به هر نحو و در هر زمان به صورت رایگان، غیر قابل رجوع و قابل انتقال به وکیل تلفنی واگذار می کند.

 

4. وکیل تلفنی متعهد می شود که اطلاعات ذخیره شده در برنامه ی وکیل تلفنی – یعنی موارد فوق الذکر – را تنها در جهت بهبود کیفیت خدمات استفاده نماید، در نتیجه ارائه ی شماره ی همراه کاربر به تامین کننده برای پیداکردن محل دقیق کاربر بلااشکال است.

 

5. وکیل تلفنی متعهد است کلیه تغییرات، اصلاحات و الحاقات قرار داد حاضر را از طریق نرم افزارهای وکیل تلفنی یا ایمیل یا پیامک به کاربران اطلاع دهد که این اطلاع به منزله ابلاغ به کاربر محسوب می گردد؛ هر کاربر می تواند عدم تمایل خویش را نسبت به استفاده از خدمات پیامکی نرم افزار اعلام کند و تقاضای قطع این خدمات را داشته باشد؛ در صورت طرح چنین تقاضایی، نظر به امکان ایجاد اختلال در روند خدمت رسانی، مسئولیتی متوجه وکیل تلفنی نیست و کاربر حق اعتراض نخواهد داشت.

 

6. وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آمادگی ارایه خدمات مشاوره انلاین و یا تلفنی برای کاربران وکیل تلفنی را دارد.

 

7. وکیل تلفنی در جهت تکریم کاربران خویش آمادگی پاسخ گویی به سوالات، پیشنهادات و انتقادات احتمالی مصرف کننده نهایی را از طریق ایمیل(...) یا تلفن (...) یا به صورت حضوری (...) را دارد.

 

8. وکیل تلفنی آمادگی ارائه مشاوره تخصصی در جهت انتخاب بهترین و مناسب ترین محصول و کالا را برای مصرف کننده نهایی دارد و کاربر می تواند از راه های مختلف تعریف شده، از خدمات مشاور تخصصی به صورت رایگان بهره مند شود.

 

ماده (9) اقامتگاه و نحوه ابلاغ

 

the bunker and way of informing

وکیل ابلاغ آنلاین احکام دادگستری به صورت 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

کاربر می پذیرد که ابلاغ به وی از طریق ایمیل و یا تلفن همراهی که وی به هنگام ثبت نام در نرم افزار وکیل تلفنی به شرکت معرفی کرده صورت پذیرد؛ بنابراین هرگونه ایمیل یا پیامک ارسالی از سوی وکیل تلفنی در خصوص مفاد این قرارداد و الحاقیه ها و تغییرات احتمالی نرم افزار وکیل تلفنی، معتبر تلقی شده و واجد اثر می باشد؛ همچنین هرگونه ابلاغ کاغذی به نشانی معرفی شده از سوی کاربر (به عنوان اقامتگاه قراردادی) وفق ماده 1010 قانون مدنی معتبر و قانونی است.

 

ماده (10) قانون حاکم و شیوه حل اختلاف

این قرار داد وفق ماده 10 قانون مدنی مطابق قوانین تجارت الکترونیک و سایر مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران تنظیم گردیده و تابع آن می باشد؛ هر گونه اختلاف در خصوص این قرار داد از قبیل اعتبار، تفسیر، اجرا، فسخ، خسارت و غیره از طریق یک داور که توسط انجمن صنفی کسب و کار های اینترنتی تأیین می شود، حل و فصل خواهد شد و رأی داور قطعی و لازم الاجرا می باشد؛ شرط داوری حاضر مستقل از این قرارداد بوده و در هر حال،حتی در فرض فسخ یا بطلان قرارداد اصلی، معتبر و لازم الاتباع می باشد.

 

تبصره: درصورتی که انجمن در زمان اختلاف وجود خارجی نداشته یا از تعیین داور ظرف یک ماه خود داری کند، تعیین داور با اتحادیه کسب و کارهای مجازی است و در صورت تحقق شرایط مشابه برای اتحادیه، تعیین داور با سازمان نظام صنفی رایانه ای است؛ البته در صورتی که هر یک از نهاد های ناصب داور در نهاد دیگری ادغام شوند نهاد اخیر مرجع نصب داور خواهد بود و نوبت به مرجع بعدی نخواهد رسید؛ لیکن در صورت فقدان چنین مرجعی به ترتیب فوق عمل خواهد شد.

 

ماده (11) سایر شرایط

1. در صورتی که به هر دلیلی وکیل تلفنی بخواهد تمام یا قسمتی از مبلغ پرداختی از سوی کاربر را به وی مسترد کند، وجه را به همان حسابی که وجه از آن پرداخت شده است مسترد می نماید خواه حساب اخیر متعلق به کار باشد یا شخص ثالث؛ کاربر استرداد وجه به حساب اخیر را پذیرفته و حق هرگونه ادعایی را از خود سلب و ساقط می کن؛ بند اخیر حقی را برای شخص ثالث که حساب بانکی به نام اوست ایجاد نخواهد کرد و تقاضای استرداد وجه تنها صرفاً از کاربر به عنوان ثبت نام کننده و طرف قرارداد قابل پذیرش است.

 

2. استفاده از نرم افزار منوط به پذیرش مقررات و شرایط استفاده از آن است و در صورت تغییر شرایط استفاده مجدد پس از تغییرات به معنای پذیرش تغییرات جدید و التزام به آن ها است.

 

3. در صورتی که به هر دلیلی یک یا چند بند یا ماده قرارداد حاضر بی اعتبار گردد، سایر شرایط قرارداد به فوت خویش باقی است.

 

ماده (12) تعداد مواد و تایید قرارداد

 

workers contract

وکیل اورژانسی و ارزان 24 ساعته

 

این قرارداد در دوازده ماده، طبق قانون تجارت الکترونیکی ایران در بستر مبادلات الکترونیکی، تنظیم و برای طرفین قطعی و لازم الاجرا است؛ استفاده عملی از نرم افزار، کلیک بر روی لینک فعالسازی و سایر اقدامات مشابه در فضای مجازی، به منزله امضای قرارداد بوده و مستنداً به مواد 6 و 12 قانون تجارت الکترونیکی مصوب 1382 نیاز به امضای کاغذی نبوده و هیچ محکمه یا اداره دولتی نمی تواند به قرارداد الکترونیکی اخیر ترتیب اثر ندهد.

 

 

همه چیز در مورد دور کاری

تبعات یک شغل سخت و زیانبار

راه حل های ساده برای مشکلات رایج حقوقی در مورد بیمه

قرارداد با کاربران سایت

ساده ترین راه دریافت بیمه بیکاری فوری

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

برند تجاری ثبت شده در اداره ثبت مالکیت معنوی که به عنوان شخص حقوقی طرف اول قرارداد حاضر، تحت این برند، پلتفرم حرفه ای برای ارایه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی فراهم می کند.
با سلام هرکاربر برای استفاده از وب سایت و عضویت در وکیل تلفنی لازم است اقدام به ایجاد یک حساب کاربری نماید؛ برای ایجاد حساب کاربری داشتن ۱۸ سال تمام شمسی برای اشخاص حقیقی ضروری می باشد؛ تکمیل فرم مشخصات از قبیل نام، نام خانوادگی، شماره ملی و شماره تلفن همراه از دیگر موارد ضروری. در خصوص اشخاص حقوقی، نماینده شرکت اقدام به ایجاد یک حساب کاربری به نام شرکت می نماید و در این صورت، اطلاعات ثبتی شرکت از قبیل نام کامل شرکت، شناسنامه ملی شرکت در اداره ثبت شرکت ها می بایست در کنار مشخصات نماینده ی شرکت در فرم مشخصات تکمیل گردد.
با سلام و احترام؛ همانطور که می دانیم هر قرادادی که بین دو طرف منعقد می گردد به نوعی عقدی محسوب می شود که طرفین دو اراده را بهم گره بسته اند و در نتیجه این گره زدن اراده ها شرایط حقوقی جدیدی ایجاد می گردد که در این شرایط جدید دو طرف قرارداد ملزم به رعایت تعهداتی هستند که در ابتدای کار آن را قبول نموده اند . یعنی در زبان ساده بعد از ثبت این عقد دو طرف ملزم به رعایت مواردی هستند که در ابتدا قول انجام آن داده شده است . یکی از قرارداد هایی که افراد یا کاربران محترم و شریف موسسه وکیل تلفنی با آن اقدام به فرایند حل مشکل خود می نمایند قرارداد کاربران سایت هست که شاید در ان چیزی نوشته نمی شود اما در همین فرایند استفاده از خدمات موسسه نیز به نوعی قراردادی نامرئی بین مردمو این موسسه وجود دارد که آن هم جهت صحت خود باید یک سری از اصول و قواعد را طی نماید تا حقوق طرفین زیر پا گذشاته نشود هرچند که هدف اصلی این موسسه حفظ حقوق افراد می باشد نه خود ، از طرفین قرارداد گرفته تا موضوع و وتفسیر مفاد تا حساب کاربری و مالکیت فکری سایت همه و همه مواردی هستند که باید در جای خود مورد لحاظ واقع شوند. برای دانستن جزئایت بیشتر نیز می توانید با وکلای موسسه وکیل تلفنی ارتباط گرفته و مشکل خویش را بر طرف نمائید.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی