موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

اهانت به مقدسات مذهبی

اهانت به مقدسات مذهبی

در طول سال‌های گذشته متاسفانه بر اثر هجمه فرهنگی که به وسیله رسانه های خارجی علیه ارزش های دینی و قداست های مذهبی ما اتفاق افتاده است، شاهد توهین های زیادی به مقدسات مذهبی مردم ایران بوده ایم؛ قطعاً این موضوع بسیاری از مردم ایران را آزرده خاطر می کند. بسیاری از مردم ایران در خانواده هایی بزرگ می شوند که احترام به دین و بزرگان آن در آن ها اهمیت بسیار زیادی دارد و طبیعتاً مشاهده اهانت به مقدسات مذهبی برای این مردم بسیار تلخ است؛ اما مورد بسیار مهمی که در اینجا قصد داریم درمورد آن صحبت کنیم قوانین مربوط به اهانت به مقدسات مذهبی و مجازات آن ها می‌ باشد؛ جزئیات و شرح این جرم در ادامه این مطلب برای شما توضیح داده شده است، اما قبل از ادامه دادن مطلب به شما توصیه می کنیم که ویدئوی زیر را از دست ندهید.

 

توصیه های یکی از بانوان وکیل در خصوص توهین و فحاشی

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

توهین به شهید چه حکمی دارد؟

 

trial for insulting a martyr

حکم قضایی توهین به شهدا در سال 1400

 

اگر بخواهیم در مورد قهرمانان واقعی کشور صحبت کنیم، بدون شک تنها و تنها افرادی به عنوان قهرمان واقعی شناخته می‌شوند که بالا ترین و ارزشمندترین سرمایه خودشان را در راه کشورشان فدا کرده باشند ...

 • ارزشمندترین دارایی ما در این زندگی جان ما است و قطعاً شهدا قهرمانان اصلی کشور ما در طول تاریخ بوده اند؛ یکی از موضوعاتی که به عنوان نوعی اهانت به مقدسات مذهبی در کشور ما شناخته می شود، اهانت به شهدا است. برای اینکه حرمت شهدا در کشور ما حفظ شود طبق ماده ۶۰۸ کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی، مجازات هایی برای اهانت کنندگان به این عزیزان در نظر گرفته شده است؛ این مجازات هم شامل شلاق تا ۷۴ ضربه و هم جزای نقدی می گردد. البته طبیعتاً برای اینکه شما بتوانید در این زمینه آشنایی بیشتری پیدا کنید و به صورت تخصصی و بر اساس نوع اهانت حکم آن را متوجه شوید پیشنهاد می کنیم در قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی در مجموعه اینترنتی ما یعنی مجموعه وکیل تلفنی، با ذکر نوع اهانت، متوجه جرم و حکم قضایی آن شوید.

 

مصادیق توهین به مقدسات؟

 

 

مصادیق مختلف برای توهین به مقدسات وجود دارد که پرداختن به همه آنها وقت زیادی می طلبد. طبیعتاً در این مطلب ما نمی‌توانیم به مصادیق توهین به مقدسات بپردازیم اما برای اینکه در این زمینه به شما کمک کنیم راهکاری را به شما پیشنهاد خواهیم کرد. به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که با موردی مواجه شدیم که فکر کردید مصداق توهین به مقدسات است سریعاً با مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته مجموعه وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید و در این مورد با مشاوران متخصص و مجرب مجموعه ما مشورت نمایید.

مشاوران ما به شما کمک می کند که متوجه شوید آن مورد مصداق اهانت به مقدسات مذهبی بوده است یا خیر و همچنین به شما کمک می کند تا چگونه مراجع ذیربط را در این مورد آگاه کنید؛ البته مشاوره حقوقی مجموعه وکیل تلفنی در صورتی که شما قصد شکایت افراد را داشته باشید هم می تواند کمک شما در این مسیر باشد و برای رفع این مشکل شما را یاری رساند؛ پس قبل از هر کاری بهتر است با مشاورین متخصص مجموعه وکیل تلفنی ارتباط بگیرید و آن ها را در جریان موضوع قرار دهید تا بهترین تصمیم را به شما پیشنهاد دهند.

 

اثبات توهین به مقدسات؟

 

proof of insulting to the religions

وکیل برای پرونده ساب النبی آنلاین و 24 ساعته در دسترس

 

نکته بسیار مهمی که در مورد اهانت به مقدسات مذهبی توسط افراد مختلف وجود دارد این است که ما چگونه بتوانیم این موضوع را در دادگاه ثابت نماییم؛ راه های مختلف برای اثبات اهانت به مقدسات مذهبی وجود دارد ...

 • بهترین راه برای انجام چنین کاری شهادت افراد مختلف است اما موارد دیگری مثل قسامه و سوگند و یا حتی با علم قاضی هم می‌تواند در این زمینه برای اثبات اهانت به مقدسات کمک کننده باشد. یکی از موضوعات بسیار مهمی که شما باید به آن توجه داشته باشید این است که طبیعتاً وکیل متخصص دعوی اهانت به قدسات راحت تر می تواند این موضوع را برای دادگاه ثابت کند تا این که شما بخواهید خودتان برای اثبات اهانت به مقدسات اقدام کنید. در این زمینه شما می توانید در مجموعه وکیل تلفنی از طریق مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین در تمامی ساعات شبانه روز با وکیل آنلاین مجموعه ما ارتباط برقرار کنید و از آن ها در این زمینه مشورت بگیرید. همچنین توجه داشته باشید که شما می توانید با مراجعه به مجموعه عدل ایران و قسمت قوه قضاییه در آن بهترین راه را برای گزارش فوری و 24 ساعته اهانت به مقدسات به دادگاه و مراجع قضایی پیدا کنید.

 

مجازات توهین به مقدسات در قانون ایران؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

با توجه به اینکه موارد مختلفی تحت عنوان توهین و اهانت به مقدسات مذهبی در قانون کشور ما وجود دارد، طبیعتاً مجازات آن ها هم مختلف و متنوع می باشد؛ شدیدترین مجازاتی که در این مورد وجود دارد، توهین به پیامبر یا همان ساب النبی است که حکم آن اعدام می باشد؛ اما در صورتیکه توهین مصداق موارد دیگری باشد، معمولاً بین ۱ تا ۵ سال حبس برای فرد در نظر گرفته می شود؛ البته علاوه بر زندان، مجازات فرد خاطی در این زمینه ممکن است شامل پرداخت پول و همچنین تعدادی ضربه شلاق هم باشد.

البته ما پیشنهاد می کنیم برای اینکه مجازات را دقیق تر متوجه شوید در مجموعه ما از مشاوره در خصوص اهانت به مقدسات کمک بگیرید؛ مطمئناً مشاورین ما در این زمینه می توانند اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار دهند. به این نکته هم توجه داشته باشید که در مجموعه ما بهترین متخصصین علم حقوق در ایران فعالیت می کنند و فرصت استفاده از آن ها یک فرصت طلایی و بی نظیر برای شما محسوب می شود.

 

توهین به مقدسات و امامان و پیامبران؟

 

insulting to the prophets?

ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

 

امامان و پیامبران نمادهای مذهبی شناخته می شوند؛ شنیدن توهین به امامان و پیامبر اسلام یا هر پیامبر عظیم الشان دیگری قطعاً برای معتقدین به آنها بسیار تلخ است؛ قوانین هم در این زمینه کمک می کنند تا افرادی که نسبت به اهانت به مقدسات مذهبی اقدام می کنند مجازات های سنگین داشته باشند تا دیگران امکان انجام چنین رفتار زشتی را نداشته باشند؛ در این مطلب ما سعی کردیم موارد مختلفی که مربوط به این اهانت ها می‌شود را خدمت شما توضیح دهیم و همانطور که در قسمت پیش خدمتتان بیان کردیم در صورتی که اثبات شود فردی به به پیامبر توهین کرده است حکم او اعدام می باشد.

 • در واقع در قوانین اهانت به مقدسات مذهبی توهین به امامان و پیامبران از بالاترین مجازات برخوردار می‌باشد؛ چرا که آنها نمادهای مذاهب و ادیان هستند و قطعاً توهین به آنها توهین به تمامی شیفتگان آن ها می باشد. امیدواریم در آینده کمتر شاهد توهین به بزرگان ادیان و مذاهب در کشورمان باشیم. توجه داشته باشید که شما می توانید نسبت به ثبت گزارش آنلاین اهانت به مقدسات اقدام کنید و همچنین در صورتی که هرگونه سوالی در این زمینه داشته باشید می توانید با مجموعه ما ارتباط گرفته و از مشاورین ما در این زمینه استفاده کنید.

 

مجازات جرم کشف حجاب

جرم اقدام علیه امینت داخل و خارجی

انواع جرائم رایانه ای ایرانی در سال 99

مجازات تجاوز به عنف

مجازات لزبین بودن در ایران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. ما ایرانی ها در خانواده هایی بزرگ شده ایم که اکثرا مسلمان و دیندار و نسبت به اممان پیامبران و معصومین تعصب خاصی داریم و این نشأت گرفته از تربیت خانوادگی ما هستش . لذا هرکس به مقدسات ما توهین کند به صورت خودجوش با آن برخورد می شود در ماده 262 قانون مجازات اسلامی بیان شده است که هرکس به پیامبر اعظم و یا هریک از انبیاء الهی دشنام دهد یا قذف کند ساب النبی محسوب و اعدام می شود . تبصره همین ماده می گوید قذف هریک از ائمه معصومین و یا حضرت فاطمه زهرا دشنام دهد در حکم سب النبی است و مجازات آن اعدام خواهد بود.
سلام و درود خدمت همه ی دست اندر کاران موسسه وکیل تلفنی خیلی ممنون که وقت میزارین و تمام مسائل حقوقی روز جامعه رو صبورانه توضیح میدین من از مشاوره با سایتتون کاملا راضی هستم حتی خیلی خیلی بیشتر از آنچه انتظار داشتم پیش رفت.علاوه بر تسلط و تخصص در امور حقوقی که با ایشون مشورت داشتم بسیار متین و خوش اخلاق پاسخ سوالاتم را یکی یکی جواب دادند واقعا رضایت کامل دارم .همه چیز عالی بود تمام جوانب را توضیح دادند ضوابط در موضوع من را مورد بررسی قرار دادند ، خوب در کل نظرم رو برای تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی تیم وکیل تلفنی قرار میدم امیدوارم منتشر کنید تا همه ی مردم ایران بخونن ،در پایان یه خدا قوت میگم به همه ی عزیزان که راهگشای مسائل حقوقی مردم هستند امیدوارم تک تکتون سلامت و تندرست باشین از زحمات یکایک تشکر میکنم و شما رو به دوستان خودم پیشنهاد میدم بهرنگ محبوبی: سلام و درود خدمت همه ی دست اندر کاران موسسه وکیل تلفنی خیلی ممنون که وقت میزارین و تمام مسائل حقوقی روز جامعه رو صبورانه توضیح میدین من از مشاوره با سایتتون کاملا راضی هستم حتی خیلی خیلی بیشتر از آنچه انتظار داشتم پیش رفت.علاوه بر تسلط و تخصص در امور حقوقی که با ایشون مشورت داشتم بسیار متین و خوش اخلاق پاسخ سوالاتم را یکی یکی جواب دادند واقعا رضایت کامل دارم .همه چیز عالی بود تمام جوانب را توضیح دادند ضوابط در موضوع من را مورد بررسی قرار دادند ، خوب در کل نظرم رو برای تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی تیم وکیل تلفنی قرار میدم امیدوارم منتشر کنید تا همه ی مردم ایران بخونن ،در پایان یه خدا قوت میگم به همه ی عزیزان که راهگشای مسائل حقوقی مردم هستند امیدوارم تک تکتون سلامت و تندرست باشین از زحمات یکایک تشکر میکنم و شما رو به دوستان خودم پیشنهاد میدم
سلام خسته نباشید .. جرم اهانت به مقدسات يکي از مسایل بسيار مهم در فقه و جوامع اسلامي است. مقدسات شامل مواردي است که مورد احترام جامعه اسلامي است و آنها عبارت است از: خداوند متعال ، قرآن کريم، پيامبراکرم (ص)، ائمه اطهار (ع)، مکانها و زمانهاي مقدس، ولي فقيه، مراجع عظام، مومنان و بطور کلي تمامي اشخاصي که از هرگونه ناپاکي منزه بوده و رعايت حرمت آنها ضرورت دارد .
سلام و عرض ادب، ارزشمندترین دارایی ما در این زندگی جان ما است و قطعاً شهدا قهرمانان اصلی کشور ما در طول تاریخ بوده اند؛ یکی از موضوعاتی که به عنوان نوعی اهانت به مقدسات مذهبی در کشور ما شناخته می شود، اهانت به شهدا است. برای اینکه حرمت شهدا در کشور ما حفظ شود طبق ماده ۶۰۸ کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی، مجازات هایی برای اهانت کنندگان به این عزیزان در نظر گرفته شده است؛ این مجازات هم شامل شلاق تا ۷۴ ضربه و هم جزای نقدی می گردد. البته طبیعتاً برای اینکه شما بتوانید در این زمینه آشنایی بیشتری پیدا کنید و به صورت تخصصی و بر اساس نوع اهانت حکم آن را متوجه شوید پیشنهاد می کنیم در قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی در مجموعه اینترنتی ما یعنی مجموعه وکیل تلفنی، با ذکر نوع اهانت، متوجه جرم و حکم قضایی آن شوید.
یکی از دغدغه های مطرح در سطح جوامع دینی الهی و غیر الهی توهین به مقدسات دینی می باشد که به دلیل رشد فزاینده اش در چند دهه اخیر به بحثی چالش برانگیز در مجامع بین المللی و مخصوصا اسلامی تبدیل شده است با وجود این در پژوهش های فقهی و حقوقی انجام شده، بحث چندان زیادی پیرامون آن وجود ندارد و از آنجا که حقوق ایران و عربستان برگرفته از فقه اسلامی می باشد لازم است از لحاظ فقهی در منابع موجود از مذاهب اسلامی به تعریف و تبیین ارکان این جرم و معیار مجازات توهین به مقدسات پرداخته شود، همچنین بررسی تطبیقی توهین به مقدسات در اسناد بین المللی حقوق بشری نیز ضروری به نظر می رسد. رو ش شناسی: نگارندگان با روش تحلیلی-توصیفی به تشریح ارکان سه گانه جرم توهین به مقدسات در حقوق کیفری ایران و عربستان پرداخته اند. یافته ها: در حقوق کیفری ایران دشنام سخت به پیامبر(ص) و سایر پیامبران الهی (ع) را ساب النبی تلقی نموده و همچنین اگر این رفتار در مورد ایمه معصومین و حضرت فاطمه (س) واقع گردد در حکم ساب النبی (ص) در نظر گرفته شده است که مستوجب اعدام خواهد بود ولی توهین به انبیاء عظام و مقدسات اسلامی که جنبه سب و لعن نداشته باشد واجد مجازات تعزیری است، در حقوق کیفری عربستان مجازات اعدام صرفا برای سب کننده پیامبر (ص) و سایر پیامبران الهی (ع) در نظر گرفته شده است؛ از این رو نگارندگان با روش تحلیلی-توصیفی به تشریح ارکان سه گانه جرم توهین به مقدسات درحقوق کیفری ایران و عربستان پرداخته اند و همچنین دریافتند که جرم انگاری توهین به مقدسات اسلامی و ضمانت اجرای مجازات اعدام مخالف با اسناد بین المللی حقوق بشری نیست. نتیجه گیری: در حقوق کیفری ایران دشنام سخت به پیامبر)ص( و سایر پیامبران الهی )ع( را ساب النبی تلقی نموده و همچنین، اگر این رفتار در مورد ائمه معصومین و حضرت فاطمه )س( واقع گردد، در حکم ساب النبی )ص( در نظر گرفته شده است که مستوجب اعدام خواهد بود؛ ولی توهین به انبیاء عظام و مقدسات اسلامی که جنبه سب و لعن نداشته باشد، واجد مجازات تعزیری است.
در همه ی کشورها اهانت به مقدسات آن کشود مجازات دارد وهیچکس حق ندارد در مملکت اسلامی ما به پیامبر گرامی وقرات ما توهین کند وهر کس مرتکب چنین عملی شود مرتد شناخته میشود ومجازات شدیدی در انتظار وی می باشد برای اطلاع از میزان مجازات این افراد می توانیم با وکلای سایت وکیل تلفنی ارتباط پیدا کنیم و نحوه ی شکایت از این افراد و مجازات انها مشاوره کنیم
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از زحمات در این زمینه کمک می کنند قانون مجازات اسلامی اشاره کرده با کسانی که اهانت به مقدسات مذهبی توهین می کنند مجازات های سنگین داشته باشند تا دیگران امکان انجام چنین رفتار زشتی را نداشته باشند؛ در این مطلب ما سعی کردیم موارد مختلفی که مربوط به این اهانت ها می‌شود را خدمت شما توضیح دهیم و همانطور که در قسمت پیش خدمتتان بیان کردیم در صورتی که اثبات شود فردی به به پیامبر توهین کرده است حکم او اعدام می باشد.در واقع در قوانین اهانت به مقدسات مذهبی توهین به امامان و پیامبران از بالاترین مجازات برخوردار می‌باشد؛ چرا که آنها نمادهای مذاهب و ادیان هستند و قطعاً توهین به آنها توهین به تمامی شیفتگان آن ها می باشد. امیدواریم در آینده کمتر شاهد توهین به بزرگان ادیان و مذاهب در کشورمان باشیم.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
با سلام و عرض ادب خدمت همکاران گرامی و مدیریت محترم سایت وزین وکیل تلفنی،یکی ازاقدامات بیگانگان جهت نفوذ در جامعه و ایجاد معضل فرهنگی و اجتماعی زیر سوال بردن مقدسات و تحریک افراد به توهین و تعدی نسبت به این ارزشهاست.این اقدامات در قانون ایران جرم انگاری و با توجه به نوع و مصادیق آن مجازات مختلفی برای هریک در نظر گرفته شده است.لیکن کاربران عزیز جهت کسب اطلاعات لازم و آشنایی با مصادیق و نوع مجازات مقرر در قانون برای اینگونه جرائم تنها بایک ارتباط تلفنی با موسسه وکیل تلفنی به وکلای متخصص در این امر ارجاع و پاسخ سوالات خود را با حداقل هزینه و در کمترین زمان دریافت نمایند.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام عرض ادب و احترام خدمت همکاران خوب وکیل تلفنی. بحث اهانت و توهین به مقدسات مذهبی متاسفانه در سطح جامعه و بین مردم بسیار وجود دارد و شاید بسیاری از مردم از عواقب قانونی اینگونه اعمال آگاهی ندارند. از اینکه برای آگاهی بخشی به عموم افراد جامعه محتوای مفید و کاربردی تولید میکنید و در سایت قرار میدهید بسیار سپاسگزارم. از مدیریت موسسه جناب دکتر توکلی ممنونم که چنین موسسه مفیدی را با گردآوری یک تیم جوان و باانگیزه راه اندازی کرده اند.
سلام. اهانت به مقدسات اسلام، یکی ازعناوین مجرمانه است که در ماده 513 قانون مجازات اسلامی به عنوان یک جرم عمومی پیش بینی شده است و میتوان آنرا جزء جرایم دینی و مذهبی دانست زیرا در فصل بیان شده که عموما چهره دینی جرم مورد توجه بوده است (فصل دوم از کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی) امروزه پرونده های کیفری فراوانی دردادگاه ها ی انقلاب و مراجع قضائی، به خصوص دادگاه هایی که به جرایم سیاسی و مطبوعاتی و جرایم ارتکابی روحانیون رسیدگی میکنند مطرح میگردند که متهمان آنها با همین عنوان مجرمانه تحت تعقیب قرارمیگیرند اما ابهامات زیادی که درخصوص احکام این جرم وجود دارد کار را بر دادرسان دشوار نموده. به همین جهت بهره گیری و مشاوره حقوقی از وکیل در این زمینه بسیار راهگشا می باشد و اشخاص را از بسیاری معضلات و مشکلات این مسیر یاری میرساند.
سلام پدر من جانباز بودند و متاسفانه بعد از سال ها درد و سختی شهید شدند . من در یکی از ادارات دولتی مشغول به کار هستم. یکی از مراجعین میخواست کار غیرقانونی بکنه و من بهش گفتم نمیشه و خلاف قوانین هست .شروع کرد به داد و بیداد و فحاشی به تمام مقدسات. وقتی فهمید من دختر شهید هستم به پدر بی احترامی کرد و گفت با سهمیه اومدی و هیچی بلد نیستی منم یه فشنگ بزنم به خودم و بشم شهید تا بچه هام مایه دار بشن . اون لحظه که پدر من درد کشید و ما استرس داشتیم و همه کارها رو دوش مادرم بود این آقا کجا بود ؟ با وکلای موسسه وکیل تلفنی صحبت کردم و راهنماییم کردند تا ازش شکایت کنم و بدون درگیری بتونم از مقدسات خودم و خون پدرم دفاع کنم
سلام برادرشوهر من تو اینستاگرام زیر یه پست کامنت گذاشت و مقدسات توهین کرده میخواستم بدونم پلیس فتا بهش گیر میده؟؟ مشاوره تلفنی در این زمینه دارین؟؟

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی