موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

مجازات تخریب عمدی خودرو

آیا تخریب عمدی خودرو دیگران جرم است؟

قبل از اینکه با مجازات تخریب عمدی خودرو آشنا شوید بهتر است به بررسی معنی کلمه تخریب بپردازیم. به لطمه زدن عمدی به صورت کلی یا جز به مال یا اشیایی که متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است تخریب گفته می‌شود. تخریب کردن نه تنها در نظام حقوقی دارای مسئولیت مدتی است بلکه مسئولیت جزایی نیز برای اشخاص دارد. در قانون هیچ معیار و ظابطه‌ای برای میزان خراب شدن یا صدمه زدن وجود ندارد بلکه این مسئله به عرف ارجاع داده می‌شود. به همین دلیل باید به عرف مراجعه کرد. یکی از عمده تخریب‌هایی که این روزها بسیار زیاد شده است تخریب عمدی خودرو است. مجازات تخریب خودرو کم نیست پس در صورت مواجه شدن با این مسئله حتما اقدام به شکایت از تخریب خودرو کنید. در این نوع از پرونده‌های حقوقی وکیل شکایت از تخریب خودرو می‌تواند کمک بسیاری به شما کند. موسسه وکیل تلفنی با ارائه خدمات مختلفی از جمله وکیل تلفنی بهترین گزینه برای کمک گرفتن است.

 

مجاز

مشاوره حقوقی تلفنی

مجازات تخریب عمدی خودرو چیست؟

همانند هر جرم دیگری که مجازات دارد، تخریب عمدی خودرو نیز مجازات‌هایی دارد. شناخت این مجازات‌ها اهمیت بسیاری دارد. مجازات تخریب عمدی خودرو باید توسط دادگاه و کارشناسان مشخص شود. مجازات خودرو با توجه به تخریبی که وارد شده است جزای نقدی یا حتی حبس در زندان است. برای اینکه بتوانید اقدام به شکایت از تخریب خودرو کنید در مرحله اول به کمک یک وکیل نیاز دارید چرا که عدم شناخت قوانین و راه‌های حقوقی می‌تواند پرونده را برای شما سخت‌تر کند. پیدا کردن یک وکیل حرفه‌ای در شهر بزرگی مثل تهران شاید دشوار باشد اما مجموعه‌های حقوقی مختلفی هستند که خدمات حقوقی بسیار عالی دارند از بین این موسسات می‌توان به مجموعه وکیل تلفنی اشاره کرد. این مجموعه با ارائه خدمات مشاوره حقوقی 24 ساعته و شبانه روزی به صورت غیر حضوری سعی در حل مشکلات حقوقی در کمترین زمان دارد لازم به ذکر است این خدمات تنها برای شهروندان تهرانی نیست بلکه سایر شهرهای دیگر نیز می‌توانند از خدمات وکیل تلفنی این مجموعه نیز برای شکایت از تخریب خودرو یا سایر پرونده‌های حقوقی استفاده کنند.

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

مجازات تخریب خودرو دیگران در مستی

همانطور که می‌دانید مصرف مشروبات الکلی در جمهوری اسلامی ممنوع است با این حال رانندگی در این حین یا وارد کردن خسارتی در حالت مستی نیز دارای مجازات است. این مسئله حتی در کشورهای اروپایی با اینکه مصرف مشروبات الکلی نیز آزاد است وجود دارد. اما مجازات تخریب عمدی خودرو در حالت مستی چیست؟ در صورتی که فرد از مشروبات الکلی استفاده کرده باشد به 80 ضربه شلاق محکوم می‌شود در صورتی که جرمی در این بین اتفاق افتاده باشد از جمله تخریب عمدی خودرو دارای زندان و پرداخت جریمه نقدی است. در صورتی که تصادف در حالت مستی باشد شرکت بیمه بعد از پرداخت خسارت به زیان دیده به سراغ شخصی که خسارت وارد کرده است می‌رود. رسیدگی به نوع از پرونده‌های حقوقی بسیار دشوار است چرا که برای اثبات بی‌گناهی حتما باید مدارک کافی و لازم داشته باشید به همین دلیل بهتر است حتما از یک وکیل متخصص در این زمینه کمک بگیرید. مجموعه وکیل تلفنی با در اختیار داشتن بهترین وکلای حقوقی می‌تواند در این مسیر به شما کمک کند.

می‌خواهم از همسایه‌ام بابت تخریب عمدی ماشینم شکایت کنم چه مراحلی را باید طی کنم؟