موسسه وکیل تلفنی

  • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ای

مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ­­ای

در مبحث حاضر، اطلاعات حقوقی و مشاوره قضائی را در باب جرایم مرتبط با رایانه ارائه داده ­ایم. به­ روزترین و کارآمدترین مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ­­ای را ارائه خواهیم داد. تمامی مسائل و چالش­ های حقوقی و قضائی خود را در باب جرایم مرتبط با رایانه و فضای مجازی با ما در میان نهاده و پاسخ شفاف و کاربردی آن را دریافت نمائید. در هر نقطه ­ای از کشور عزیزمان که باشید، قادر خواهید بود تنها با یک تماس تلفنی ساده، با وکیل ما در ارتباط باشید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انت های صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"برای گرفتن مشاوره حقوقی در تمامی جرایم رایانه ای که بر علیه شما انجام گرفته، می بایست از طریق وکیل متخصص با پرونده های موفق در این امر مشورت کرده و راهکار حقوقی دریافت نمایید که خوشبختانه مؤسسه وکیل تلفنی که خود نیز اولین سایت خدمات حقوقی در ایران می باشد، وکلای متخصص زیادی را با اعمال فیلتر های سخت در این زمینه استخدام نموده که شما می توانید از طریق لمس تصویرک زیر مقدمات تماس با آنها را فراهم نمایید"

 

 

مشاوره حقوقی در جرایم رایانه­ ای

 

cyber theft legal advice

جرایم رایانه ای نوظهور در سال 99

 

مشاوره حقوقی در جرایم رایانه­­ ای تخصص ماست. همزمان با پیشرفت جوامع و نیز تکنولوژی، مسائل جدیدی نیز رخنمون می­ شود. هر تزی، آنتی­تز خود را می ­طلبد. پیشرفت فناوری و دانش بشری، همیشه هم به نفع بشریت نبوده و نیست. نمونه­ ی بارز آن، جنگ و ابزار های مدرن کشتار می ­باشد. در زمینه­ ی جرایم رایانه­ ای نیز وضوع بدین نحو است. علی رغم اینکه دانش رایانه، دنیای جدید را متحول نموده است؛ اما در کنار آن، مسائل و مشکلات جدیدی را نیز حادث گردیده است. جرایم­ رایانه­ ای، نوظهور است. در دهه­ های سابق، چنین جرایمی در جوامع وجود نداشت؛ دست­کم به صورت امروزی وجود نداشت. خلاصه­ ی کلام اینکه اگر چه رایانه و جهان کامپیوتر و فضای مجازی، بستری تازه ­ای را پیش روی انسان معاصر نهاده است، اما چالش­ ها و تبعات آن نیز بسیار جدی می ­باشد.

 

بهترین مشاور حقوقی در جرایم رایانه­ ای

مردمان جهان و نیز مردمان سرزمین ما، همه­ روزه در بستر اینترنت و فضای مجازی حضور جدی دارند. امروزه اکثر امور و حتی نیاز های اساسی زندگی مدرن ما در بستر فضای مجازی و رایانه محقق می­ شود. به تبع این امر، مشکلات زیادی هم در همان بستر ایجاد می­ گردد. جرایم رایانه­ ای نمونه ­ی این مشکلات به شمار می­ رود. مشاوره حقوقی در جرایم رایانه­­ ای راهی است برای برون­ رفت از مشکلات رایانه­ ای. در این باب ما آماده­ ی ارائه خدمات حقوقی هستیم. بهترین مشاوران حقوقی ما در حوزه ­ی جرایم رایانه ای، آماده ­ی پاسخگویی و گره ­گشایی شما عزیزان می­ باشند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی در خصوص سرقت رایانه­ ای

ماده­ ی 267 قانون مجازات اسلامی (مصوب 1392) اشعار می­ دارد: «سرقت عبارت از ربودن مال متعلق به غیر است». ماده­ ی 740 همان قانون ـ بخش تعزیزات ـ (ماده 12 قانون جرایم رایانه­ ای مصوب 1388) نیز بیان نموده: «هر کس به طور غیرمجاز داده­ های متعلق به دیگری را برباید، ... محکوم خواهد شد». سرقت، جرم نام­ آشنایی در فرهنگ حقوقی جوامع مختلف و جامعه­ ی ماست. همگان تصویر روشنی از بزه­ سرقت دارند. سرقت فقط ربودن عین مال نیست؛ ربودن داده و اطلاعات نیز مصداق سرقت تلقی می ­شود. چندانکه قانون جرایم رایانه­ای به این امر اذعان نموده است. مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ­­ای محملی است برای ارائه توضیح و نیز راهکار در خصوص بزه مذکور. کافی­ست با یک تماس، به صورت غیرحضوری در خصوص تمامی جرایم مرتبط با رایانه، مشاوره حقوقی تلفنی اخذ نمائید.

 

مشاوره حقوقی بزه هک سایت