موسسه وکیل تلفنی

 • فاطمه پوررستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۹:۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • عباس صفارزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • فیروز عباسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۱۶:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • علیرضا ودود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۸:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۵
 • محمدرضا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۰:۱۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴
 • مهدی بالود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۰:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۸:۵۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وحید نعمتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۵۰:۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • امیر حسن فرامرزی اصل گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ای

مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ­­ای

در مبحث حاضر، اطلاعات حقوقی و مشاوره قضائی را در باب جرایم مرتبط با رایانه ارائه داده ­ایم. به­ روزترین و کارآمدترین مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ­­ای را ارائه خواهیم داد. تمامی مسائل و چالش­ های حقوقی و قضائی خود را در باب جرایم مرتبط با رایانه و فضای مجازی با ما در میان نهاده و پاسخ شفاف و کاربردی آن را دریافت نمائید. در هر نقطه ­ای از کشور عزیزمان که باشید، قادر خواهید بود تنها با یک تماس تلفنی ساده، با وکیل ما در ارتباط باشید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مشاوره حقوقی در جرایم رایانه­ ای

 

cyber theft legal advice

جرایم رایانه ای نوظهور در سال 99

 

مشاوره حقوقی در جرایم رایانه­­ ای تخصص ماست. همزمان با پیشرفت جوامع و نیز تکنولوژی، مسائل جدیدی نیز رخنمون می­ شود. هر تزی، آنتی­تز خود را می ­طلبد. پیشرفت فناوری و دانش بشری، همیشه هم به نفع بشریت نبوده و نیست. نمونه­ ی بارز آن، جنگ و ابزار های مدرن کشتار می ­باشد. در زمینه­ ی جرایم رایانه­ ای نیز وضوع بدین نحو است. علی رغم اینکه دانش رایانه، دنیای جدید را متحول نموده است؛ اما در کنار آن، مسائل و مشکلات جدیدی را نیز حادث گردیده است. جرایم­ رایانه­ ای، نوظهور است. در دهه­ های سابق، چنین جرایمی در جوامع وجود نداشت؛ دست­کم به صورت امروزی وجود نداشت. خلاصه­ ی کلام اینکه اگر چه رایانه و جهان کامپیوتر و فضای مجازی، بستری تازه ­ای را پیش روی انسان معاصر نهاده است، اما چالش­ ها و تبعات آن نیز بسیار جدی می ­باشد.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

 

بهترین مشاور حقوقی در جرایم رایانه­ ای

مردمان جهان و نیز مردمان سرزمین ما، همه­ روزه در بستر اینترنت و فضای مجازی حضور جدی دارند. امروزه اکثر امور و حتی نیاز های اساسی زندگی مدرن ما در بستر فضای مجازی و رایانه محقق می­ شود. به تبع این امر، مشکلات زیادی هم در همان بستر ایجاد می­ گردد. جرایم رایانه­ ای نمونه ­ی این مشکلات به شمار می­ رود. مشاوره حقوقی در جرایم رایانه­­ ای راهی است برای برون­ رفت از مشکلات رایانه­ ای. در این باب ما آماده­ ی ارائه خدمات حقوقی هستیم. بهترین مشاوران حقوقی ما در حوزه ­ی جرایم رایانه ای، آماده ­ی پاسخگویی و گره ­گشایی شما عزیزان می­ باشند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی در خصوص سرقت رایانه­ ای

ماده­ ی 267 قانون مجازات اسلامی (مصوب 1392) اشعار می­ دارد: «سرقت عبارت از ربودن مال متعلق به غیر است». ماده­ ی 740 همان قانون ـ بخش تعزیزات ـ (ماده 12 قانون جرایم رایانه­ ای مصوب 1388) نیز بیان نموده: «هر کس به طور غیرمجاز داده­ های متعلق به دیگری را برباید، ... محکوم خواهد شد». سرقت، جرم نام­ آشنایی در فرهنگ حقوقی جوامع مختلف و جامعه­ ی ماست. همگان تصویر روشنی از بزه­ سرقت دارند. سرقت فقط ربودن عین مال نیست؛ ربودن داده و اطلاعات نیز مصداق سرقت تلقی می ­شود. چندانکه قانون جرایم رایانه­ای به این امر اذعان نموده است. مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ­­ای محملی است برای ارائه توضیح و نیز راهکار در خصوص بزه مذکور. کافی­ست با یک تماس، به صورت غیرحضوری در خصوص تمامی جرایم مرتبط با رایانه، مشاوره حقوقی تلفنی اخذ نمائید.

 

مشاوره حقوقی بزه هک سایت

 

legal advice for websites hacking crime

جرم هک کردن سایت و مجازات آنها

 

در سایت ویکی­پدیا (دانشنامه­ ی آزاد) در خصوص «هک» چنین آمده است: «رخنه یا هک به معنی سود بردن از یک روش سریع و هوشمندانه برای حل یک مشکل در رایانه می‌باشد. در علوم مربوط به رایانه معنی هک گاه مساوی معنی کرک (به انگلیسیcrack) که رمزگشایی است نیز، عنوان می‌شود. در گفتگو های امروزی هک به معنی نفوذ به یک سیستم رایانه‌ای است؛ و کرک نیز به معنی رمزگشایی است، و کراکر (به انگلیسی Cracker) به فرد گشاینده رمز می‌گویند». هک و هک کردن نیز واژه­­ های ملموس و نام­آشنایی برای همگانند. به خصوص در فضای مجازی امروزی، این واژه را بیشتر می­ شنویم و شاید تجربه می­ کنیم. جرم هک کردن سایت، نیز جزو جرایم همه­ گیر است. هکرها با این کار، صدمات و لطمات فراوانی را به صاحبان سایت (اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی) رسانده و گاه خسارات جبران­ ناپذیری را موجب می ­شوند. مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ­­ای در باب هک سایت نیز راه گشا و هدایت­گر شماست.

 

مشاوره حقوقی جرم هک پیچ اینستاگرام

کمتر کسی را می­توان یافت که در جامعه­ ی امروزی ایران، نام اینستاگرام را نشنیده باشد. این برنامه­ ی محبوب، در گوشی همراه­ های کثیری از افراد جامعه برای خود جا باز کرده است. اکثراً هم­ وطنان نیز دارای صفحه در این برنامه­ی محبوب م ی­باشند. به تبع این امر، مع ­الوصف، جرم هک پیچ اینتساگرامی نیز افزون و افزون­تر شده است. مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ­­ای در خصوص جرم هک پیچ ایستاگرام، اطلاعات و راه حل­ های خوب و ارزنده ­ای را در اختیار شما قرار می­دهد.

 

مشاوره حقوقی جرم تخریب رایانه­ای

مشاوره حقوقی در جرایم رایانه­­ ای در خصوص تخریب و اخلال داده ­ها یا سامانه­ ای رایانه­ ای و مخابراتی (که عنوان مبحث دوم قانون جرایم رایانه ای است)، اطلاعات جامع و شاملی را ارائه می­ دهد. ماده 8 قانون اخیرالذکر به تعریف و توصیف جرم معنونه پرداخته است. این ماده بیان داشته است:

 • هر کس به طور غیرمجاز داده­ه ای دیگری را از سامانه­ های رایانه­ ای یا مخابراتی یا حامل­ه ای داده، حذف یا تخریب یا مختل یا غیرقابل پردازش کند، به ... محکوم خواهد شد. ماده­ های بعدی نیز در این باب توضیحاتی دارند. داده­ های رایانه­ ای شما در فضای مجازی، ارزش قابل توجهی برای شما دارند. تخریب آنها، اغلب برای شما بسیار شوکه­ آور و ناراحت­ کننده است.

 

مشاوره حقوقی جرم کلاهبرداری رایانه ­ای

«کلاهبرداری» در زمره­ ی جرایمی است که حتی نا آشناترین افراد جامعه با مفاهیم حقوقی نیز، به آن علم و اشراف دارند. متأسفانه، عده­ ی زیادی از ما قربانی کلاهبرداری شده ­ایم. امروزه، شکل کلاهبرداری نیز تغییر یافته و در فضای مجازی و در قالب کلاهبرداری رایانه­ ای انعکاس یافته است. ماده 13 قانون جرایم رایانه ­ای، کلاهبرداری رایانه­ ای را تعریف و مجازات آن را برشمرده است. اگر مورد کلاه برداری رایانه ­ای قرار گرفته­ اید، مشاوره حقوقی در جرایم رایانه­­ ای راهکار شماست. تنها با تماس تلفنی با مجموعه وکیل تلفنی، از مشاوره حقوقی  ما بهره­مند و برخوردار شوید.

 

نحوه­ اثبات جرم سرقت محتوا

 

content heist,s crime

مجازات سرقت انواع محتوا در دادگاه ایران

 

ادله­ ی اثبات در امور کیفری، محصور است. ماده­ی 160 قانون مجازات اسلامی (مصوب 1392) به آنها پرداخته است. برخی از این ادله، ریشه­ ای فقهی دارند. در هر حال، برای اثبات جرم، ادله و ابزار های نیاز است که مقنن آنها را احصاء نموده است. جرم سرقت نیز از این قاعده مستثنی نیست. اقرار، شهادت و علم قاضی در زمره­ ی ادله­ ی اثبات جرم سرقت می­ باشند. سرقت داده و محتوا نیز که صورت دیگر سرقت مرسوم، به شمار می­رود، از ادله­ ی اثبات مستغنی نیست. مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ­­ای راهی است برای توضیح و تشریح ادله­ی اثبات در جرم سرقت محتوا. پس با ما تماس بگیرید.

 

بهترین وکیل برای مشاوره حقوقی جرایم رایانه­ای

مشاوره حقوقی در جرایم رایانه ­­ای تخصص همکاران ما در این مجموعه است. ما بهترین وکلا و مشاوران حقوقی و قضائی را در اختیار داریم و اینجا هستیم تا این تخصص­ ها را با شما به اشتراک بگذاریم. با تماس تلفنی و به صورت غیرحضوری، می ­توانید در کلیه­ ی حوزه­ های حقوقی و قضائی، علی­ الخصوص در زمینه جرایم رایانه­ ای، با مشاوران حقوقی ما ارتباط برقرار کنید و تمامی چالش ­ها، دغدغه­ ها و نیاز های حقوقی خود را در این حوزه برطرف نمائید.

 

مزایای مشاوره حقوقی قبل از اقدام به شکایت در جرایم رایانه ­­ای

طرح دعوای حقوقی و یا اقامه­ ی شکایت کیفری، همواره با موفقیت روبرو نمی­ شود. بسیار اتفاق می­ افتد که خواهان یا شاکی، به مقصود خود نمی­ رسند. این امر دلایل بی­ شماری دارد که خارج از مجال این مقال است. خاصه در جرایم رایانه­ ای که پدیده ­ای به نسبت نوظهور است، این امر بیشتر قابل توجه است. پس عقل سلیم حکم می­ کند، قبل از ورود در حوزه­ ی تخصصی جرایم رایانه­ ای و مسائل مرتبط با آن، با یک وکیل متخصص در امور جرایم رایانه­ ای مشاوره کنید. مشاوره حقوقی در جرایم رایانه­­ ای نه یک پیشنهاد، بلکه یک نیاز است. حتماً و حتماً قبل از طرح دعوی، بایسته و شایسته است مشاوره حقوقی بگیریم. پس معطل نکنید؛ با یک تماس تلفنی ساده، نیاز های حقوقی خود را مرتفع نمائید.

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی فوری

مشاوره حقوقی انلاین

مشاوره حقوقی شبانه روزی

نگارش شکواییه جرایم رایانه ای

موارد متفاوت تجارت الکترونیک در ایران با جهان


 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی