موسسه وکیل تلفنی

 • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
 • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

نمونه فروشنامه ملك

نمونه مبایعه­ نامه ملک

فروشنامه (مبایعه نامه) ملک، برگه ایست که در آن اقلام و مشخصات ملک مورد مبایعه، نوشته می شود و نگارش آن الزاماً به تجربه یک شخص کاردان نیازمند است؛ چراکه هر مبایعه نامه بسته به ویژگی ها و شرایط هر ملک شامل اقلام متفاوتی می گردد که می تواند آینده حقوقی آن ملک را رقم بزند؛ حال با ما همراه باشید تا این مورد را به طور مفصل مورد بحث قرارداده تا تمام ابهامات حواشی این موضوع از بین برود.

 

فروشنامه ملک و نکات رایج آن (توصیات یکی از بانوان وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"فروشنامه ملک یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده سرونوشت ملکی می باشد که شما هم اکنون قصد فروش آن را دارید؛ چراکه در این فروش نامه موارد مهمی از جمله، مساحت ملک، نام خریدار و فروشنده، متعلقات ملک، مبلغ مورد معامله و بسیاری از موارد دیگر که بسته به نوع هر ملک متفاوت بوده و هم میهنان عزیز ما را ملزم می نماید تا در خصوص تهیه این فروشنامه دقت نظر به خصوصی را به کار گیرند؛ خوشبختانه امروزه این امکان بوجود آمده است تا به خاطر وضعیت به روز کرونا در کشور، شما حضوراً به مشاور املاکی که سر رشته به خصوصی جز دلالی املاک ندارد، مراجعه نکرده و به جای متحمل شدن هزینه های گزاف آن، با وکیل آنلاین دعاوی ملکی ما مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی یا آنلاین داشته باشید؛ مشاوره ای که همراه با ضمانت کیفیت و قیمت بوده و به شما آینده ای تامین شده در فروش ملکتان پیشنهاد می نماید؛ برای اینکار تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

ماده 1: طرفین قرارداد

 

property selling document

نگارش آنلاین فروشنامه ملک به صورت 24 ساعته

 

 • فروشنده: شرکت ... (سهامی خاص) به شماره ثبت ... و شناسه ملی ... با امضای مدیرعامل آقای ... به شماره ملی ... و رئیس هیات مدیره آقای ... به شماره ملی ... به عنوان صاحبان  امضای مجاز مستند به روزنامه رسمی شماره ... مورخ ... به نشانی ... کدپستی ... و فکس ... و تلفن ... و ایمیل ...

 

 • خریدار: آقای ... فرزند ... به شماره شناسنامه ... صادره از ... با شماره ملی ... به نشانی ...

 

ماده 2: موضوع و مشخصات مورد معامله

عبارت است از تملیک و انتقال قطعی ششدانگ عرصه و اعیان یک قطعه زمین به پلاک ثبتی ... فرعی از ... اصلی قطعه شش تفکیکی مفروز و مجزی شده از ... فرعی از اصلی مذکور بخش یازده حوزه ثبت ... استان تهران به مساحت ... مترمربع به انضمام کلیه توابع و متعلقات بدون استثناء چیزی دارای سند رسمی تک برگ به شماره سریال ... به نشانی: ...

 

ماده 3: ثمن معامله و شرایط پرداخت

 

payment conditions

خدمات حقوقی املاک به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

کل ثمن مورد معامله مبلغ یکصد و پنجاه و پنج میلیارد (155.000.000.000) ريال معادل پانزده میلیارد و پانصد میلیون (15.500.000.000) تومان وجه رایج تعیین گردید که تمامی این مبلغ در قالب مطالبات خریدار از محل قسمتی از حواله شماره ... تاریخ ... صادره از سوی سازمان املاک شهرداری تهران که از طریق مالک حواله (...) به فروشنده منتقل گردیده است؛ پرداخت، تسویه، مورد قبول فروشنده و ضامنین وی گردیده است.

تبصره: با توافق طرفین مبنی بر پرداخت ثمن از محل حواله فوق (قسمتی از حواله مزبور به میزان ثمن معامله حاضر) خریدار هیچ­گونه تعهدی نداشته و خریدار به نحو قطعی بری­ الذمه محسوب گردید.

 

ماده 4: تحویل مورد معامله

فروشنده متعهد است مورد معامله را با جمیع توابع و بدون هیچ­ گونه مانعی در تاریخ 1396/01/20 تحویل خریدار نماید.

 

ماده 5: تنظیم سند رسمی

 • بخش (1): طرفین متعهد هستند در روز دوشنبه مورخ 1396/12/21 در دفترخانه اسناد رسمی شماره ... تهران واقع در ... حاضر شوند و فروشنده متعهد گردید نسبت به تنظیم سند رسمی به نام خریدار اقدام نماید.

 

 • بخش (2): در صورت عدم حضور هر یک از طرفین یا به همراه نداشتن مدارک و مقدمات لازم از جمله  استعلامات ثبتی، دارایی و شهرداری و غیره، سردفتر گواهی عدم حضور صادر خواهد نمود.

 

 • بخش (3): در صورتی که به هر دلیلی روز تنظیم سند با تعطیلی مواجه شود، اولین روز پس از تعطیلی، تاریخ حضور در دفترخانه خواهد بود.

 

ماده 6: سایر شرایط