موسسه وکیل تلفنی

 • فاطمه پوررستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۹:۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • عباس صفارزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • فیروز عباسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۱۶:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • علیرضا ودود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۸:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۵
 • محمدرضا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۰:۱۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴
 • مهدی بالود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۰:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۸:۵۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وحید نعمتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۵۰:۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • امیر حسن فرامرزی اصل گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

سیاست های وکیل تلفنی

سیاست های وکیل تلفنی

موسسه وکیل تلفنی با هدف کاهش هزینه های مشاوره حقوقی و ارائه خدمات تخصصی مشاوره حقوقی از جمله مشاوره حقوقی تلفنی و ارایه مشاوره حقوقی حضوری با وکیل تلفنی در ایران، تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما کاربران گرامی ابراز داشته است؛ البته در صورت وجود هر گونه شک و شبه در خصوص اعتبار وکیل تلفنی می توانید با فشردن دکمه زیر از جزئیات کار وکیل تلفنی مطلع گردیده، سپس با خیال راحت اقدام به تماس تلفنی به وکلای تلفنی این موسسه، نمایید.

 

وکیل 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

قوانین و سیاست های موسسه وکیل تلفنی به شرح زیر است:

 

flexible terms and conditions of vakiltel.com

وکیل تلفنی وقوانین منعطف آن

 

 1. مشاوره جو، وقتی در سایت ثبت نام می نماید کاربر نامیده می شود.

 2. تمامی مشاوره های آنلاین به صورت رایگان می باشد و فقط در صورت نگارش و یا مطالعه پرونده از شما وجه دریافت می شود.

 3. برای مشاوره حقوقی تلفنی نیاز به ثبت نام در وب سایت وکیل تلفنی ندارد و برای درخواست مشاوره حقوقی، با شماره  02147625900تماس گرفته و پس از اعلام مشکل حقوقی تان، شما را به وکیل متخصص در زمینه مشئله حقوقی شما وصل می نمایند.

 4. ضمن پرسش کاربر در سایت هیچ گونه حقی برای کاربر برای دریافت پاسخ ایجاد نمی شود ولی موسسه وکیل تلفنی تمام تلاش خود را برای سرعت و کیفیت پاسخ ها می نماید.

 5. مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته یا به عبارتی شبانه روزی می باشد و کاربران می توانند در ساعت 3 بامداد نیز با تماس با شماره 02147625900درخواست مشاوره تلفنی را داشته باشند.

 6. مشاوره تلفنی به صورت پرداخت در قبض اجرا می شود و هزینه به ازای هر دقیقه در ابتدای هر مکالمه توسط اداره مخابرات گفته خواهد شد.

 7. تمامی وکلا ملزم به رعایت هزینه های مصوب وکیل تلفنی می باشند.

 8. مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی بوده که برای مشاوره حقوقی تلفنی می توانید مراتب را با شماره  021476259 هماهنگی نمایید.

 9. مشاوره حقوقی تلفنی به صورت 24 ساعته می باشد و کابران که نیاز به مشاوره حقوقی فوری دارند میتوان مراتب را طی تماس به شماره تلفن شبانه روزی  02147625900درخواست مشاوره حقوقی نموده تا به کاربر مشاوره حقوقی فوری داده  شود.

 10. مشاوره حقوقی 24 ساعته توسط وکلای دادگستری به کابران ارایه می گردد.

 11. تمامی اسناد و مدارکی که کاربران جهت دریافت مشاوره حقوقی از طریق سایت ارسال می کنند، به صورت خودکار و پس از یک الی دو روز بعد از سایت وکیل تلفنی حذف می گردد.

 12. کاربران قبل از اخذ مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری می توانند در خصوص رزومه وکیل دادگستری در سایت وکیل تلفنی را مطالعه نمایند.

 13. تمامی وکلا و مشاورین حقوقی از طریق سیستم ازمون آنلاین و مصاحبه علمی آنلاین صلاحیت علمی انها احراز گریده است و قطعاً با مشاوره حقوقی تلفنی موسسه  تمام دغدغه های حقوقی شما مرتفع می گردد.

 14. با مشاوره حقوقی از وکیل تلفنی، قطعاً بهترین مشاوره حقوقی را دریافت و با کم ترین هزینه و سریعترین زمان ممکن می توانید مشکل حقوقی خودتان را مرتفع نمایید.

 15. پیشگیری همیشه بهتر از درمان است؛ لذا موسسه وکیل تلفنی اولین سامانه مشاوره حقوقی در ایران درجهت تحقق پیشگیری از مشکل حقوقی اقدام به سامانه مشاوره حقوقی در ایران نموده است.

 16. بهترین خدمت موسسه وکیل تلفنی ارایه خدمات مشاوره حقوقی 24 ساعته می باشد و تمام هموطنان می توانند به صورت  24 ساعته از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی موسسه وکیل تلفنی استفاده نمایند.

 

روابط عمومی موسسه وکیل تلفنی

 

 

آشنایی با پرسنل وکیل تلفنی (کلیک نمایید)

مشاوره  تخصصی با وکلای متخصص

مشاوره  حقوقی آنلاین

مشاوره  حقوقی  تلفنی

مشاوره حقوقی

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

درود بر شما امروزه در اکثر دعاوی های که در جامعه رخ میدهد افرادی زیادی هستند که هنگام متضرر شدن نمیدانند چه اقدامی انجام دهند و خوشبختانه سایت وکیل تلفنی بصورت ۲۴ ساعته در خدمت افرادی هستند که احتیاج به مشاوره و تنظیم دادخواست و حتی وکیل نیاز دارند و خوشبختانه سایت وکیل تلفنی از وکلای درجه اول این مهم را در اختیار افراد قرار داده که با یک درخواست در سریع ترین زمان ممکن وکیل متخصص برای یاری به هموطنان تماس میگیرد و باعث اعتماد افراد میشود از سایت وکیل تلفنی سپاسگزارم
با سلام و احترام، یکی از مولفه های مهم جهان امروز سریع بودن امور مختلف هست. انسان ها دوست دارند در اسرع وقت نسبت به انعقاد معامله اقدام نمایند، در اسرع وقت ماشین خریداری کنند ، در اسرع وقت به سفر بروند و ... برای حل این نیاز مهم اجتماعی مردم شریف ایران، موسسه وکیل تلفنی از برخی از سیاست های کاری استفاده می نماید که یکی از این سیاست ها مشاوره فوری ، در دسترس و 24 ساعته بودن برای همه کاربران در جای جای این آب و خاک است؛ لذا داشتن مشاورینی که در اسرع وقت در دسترس بوده و توانایی ارائه انواع مشاوره های تخصص های لازم را داشته باشند بسیار مهم و حیاتی است. ویژگی بسیار مهم این نوع مشاوره ها این است که بعلت دسته بندی دقیق و اصولی صورت گرفته بر اساس نیازهای موجود، شما این اختیار را دارید تا در هر ساعتی از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل با موسسه تماس گرفته و با اعلام نیاز خود مشاوره مطلوب را دریافت نمایید. این مشاوره های نامحدود بوده و در هر ساعتی از ایام هفته قابل ارائه می باشد یعنی تفاوتی نمی کند که ساعت 6 صبح جمعه در فصل زمستان باشد یا عصر یک روز گرم تابستانی، این مشاوره ها به صورت 24 ساعته بوده و نتیجه مطلوبی را برای کابران پیش از انجام هر عمل حقوقی به همراه خواهد داشت. محمد صادق تیغ نورد
سیستم وکیل تلفنی ابتکاری در ساعتهای کاری محسوب میشه
با سلام موسسه وکیل تلفنی با هدف کاهش هزینه های مشاوره حقوقی و ارائه خدمات تخصصی مشاوره حقوقی از جمله مشاوره حقوقی تلفنی و ارایه مشاوره حقوقی حضوری با وکیل تلفنی در ایران، تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما کاربران گرامی ابراز داشته است؛ البته در صورت وجود هر گونه شک و شبه در خصوص اعتبار وکیل تلفنی می توانید با فشردن دکمه زیر از جزئیات کار وکیل تلفنی مطلع گردیده، سپس با خیال راحت اقدام به تماس تلفنی به وکلای تلفنی این موسسه، نمایید
سلام وقت بخیر تمامی اسناد و مدارکی که کاربران جهت دریافت مشاوره حقوقی از طریق سایت ارسال می کنند، به صورت خودکار و پس از یک الی دو روز بعد از سایت وکیل تلفنی حذف می گردد
ممنون از سایت پر محتوای وکیل تلفنی
بسیار عالی
مشاوره حقوقی این موسسه با سیستم سازی که دارد عالیه
سلام لطفا شرایط اخذشعبه وکیل تلفنی را در منطقه آزاداروند اعلام نمایید باتشکر

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی