موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی کبودی صورت و گردن

مشاوره حقوقی کبودی صورت و گردن

روابط در دوران نامزدی یا قبل از آن با فراز و نشیب هایی همراه است؛ از آن جمله شاید بتوان به سخت گیری های والدین در روابط اشاره کرد، تا موضوعاتی که بین زوج ها اتفاق می افتد. یا بعضا آسیب هایی که به هم دیگر یا بر اثر دعوا یا بر اثر رابطه عاشقانه، عمداً یا سهواً به هم وارد می نمایند؛ در این یادداشت تلاش شده در ابتدا راهنمایی و مشاوره حقوقی در زمینه کبودی گردن انجام گیرد و سپس مباحثی همچون تاثیر روابط مشروع یا نامشروع در صدور حکم کبودی و گرفتن دیه و همچنین مباحث مربوط به نحوه و حرف های مشاور در مشاوره حقوقی کبودی صورت و گردن برای شما بیان شود.

 

توصیه های وکیل بانوی ما در خصوص یکی از دلایل رایج کبودی گردن و نحوه حل آن

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"کبودی صورت و به خصوص گردن در بین دوستان نزدیک به هم رایج است؛ اما اگر بخواهیم با دید بازتری به این قضیه نگاه کنیم، متوجه می شویم که هرگونه کبودی آنهم بر روی گردن و صورت ناشی از ضرب دیدگی و جرح است، حال به هر دلیلی که می خواهد باشد؛ اما سوالات حقوقی که در این خصوص مطرح می شوند بسیار زیاد است، مثلاً این که آیا می توان به خاطر کبود شدن گردن به دلیل حمله دوست پسر، از او دیه گرفت؟ یا اینکه در صورت مشکوک شدن خانواده به رابطه جنسی قبل از ازدواج چه کاری باید انجام دهیم؟ پاسخ ما به شما این است که قبل از هر اقدامی دست نگه دارید و با وکلای خانواده ما که کاردان امور زناشویی حتماً تماس بگیرید؛ این تماس کم هزینه است و حتی اگر بخواهید می توانید هزینه آن را در آخر ماه بر روی قبض تلفن خود پرداخت کنید؛ برای اینکار تصویرک زیر را لمس کنید"

 

 

چگونه والدینمان را قانع نماییم که کبودی گردنمان به خاطر سکس نیست؟

 

face & neck Bruise legal advice

اورژانس وکالت 24 ساعته آنلاین وکیل تلفنی

 

معمولاً در دوران نامزدی، یکی از مواردی که والدین بر آن سخت گیری می نمایند، بحث رابطه جنسی یا سکس می باشد؛ در ابتدای امر بررسی این مورد بستگی به مواردی از جمله اینکه عرف محل زندگیتان (منظور شهر یا استان است) درباره سکس در دوران نامزدی چه می گویند؟ مورد دیگر می توان به موضوع قانون و شرع و نوع صیغه محرمیت یا وجود و عدم وجود محرمیت بین زوجین اشاره کرد؛ معمولاً یک مشاوره حقوقی خوب اگر بخواهد به شما مشاوره حقوقی کبودی صورت و گردن را ارائه دهد، از طریق این نکات و سایر نکاتی که یک مشاور حقوقی خوب می داند، شما را راهنمایی می نماید تا بتوانید پدر و مادر گرامی خودتان را قانع نمایید که کبودی گردنتان به خاطر سکس نمی باشد.

 

آیا می توان از دوست پسر به خاطر کبود کردن گردن دیه گرفت؟

قبل از پاسخ دادن سوال دیه گرفتن از دوست پسر ابتدا بیان این مقدمه خالی از لطف نمی باشد که در قانون ایران، صدور حکم دادگاه برای دو طرف دعوا اگر زن و شوهر باشند و دعوا هم مربوط به امور زناشویی آنان باشد، فرق می کند با دعوایی که مربوط به دختر و پسری باشد که علقه زوجیت یا همان محرمیت بین آنان خوانده نشده است؛ حتی در برخی از موارد مانند ماده 637 قانون مجازات اسلامی جدید، بحث شلاق برای دو طرف که علقه زوجیت ندارند و با هم در ارتباط هستند پیش بینی شده است، البته در بعضی موارد می توان کاری نمود که قانون این مجازات را برای شخص مونث در نظر نگیرد و فقط شخص مذکر را مجازات نماید.

در هر حال اگر اسیر و قربانی این مورد هستید؛ یا مورد آزار و اذیت از جانب شخصی قرار گرفتید؛ قبل از هر کاری، مشورت با افرادی که در این زمینه آگاهی درستی دارند می تواند مثمر ثمر باشد.

 

چرا باید قبل از مراجعه به خانه با گردن کبود به یک مشاور روابط خانواده جهت مشاوره حقوقی کبودی صورت و گردن تماس گرفت؟

 

turning home with bruised neck

تماس فوری و 24 ساعته با وکیل خانم متخصص امور زناشویی

 

همانطور که در ابتدای متن بیان شد، در دوران نامزدی سخت گیری هایی از جانب خانواده دو طرف نسبت ارتباط دختر و پسر صورت می گیرد؛ حال اگر فکر کنیم که در هنگام بازگشت به خانه ناگهان والدین ما با گردن یا صورت کبود ما روبرو شوند، چه برخوردی با ما خواهند داشت؟ صد درصد پدر و مادر مهربان تر از این هستند که بخواهند برخورد سختی با ما داشته باشند، اما همین که اعتماد آنان نسبت به ما سلب شود، ممکن است برای ما گران تمام شود و به اصطلاح عرف فرزند ناخلف آنان قلمداد شویم.

در این صورت ما و وکلای ما به همکاری شما باید به سختی تلاش کنیم تا  این اعتماد را مجدد بازسازی نماییم و شما دچار عواقب سر زده ای همچون تحدید به محروم شدن از ارث و ... نشوید.

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از  خانه رفتن با گردن کب