موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی کبودی صورت و گردن

مشاوره حقوقی کبودی صورت و گردن

روابط در دوران نامزدی یا قبل از آن با فراز و نشیب هایی همراه است؛ از آن جمله شاید بتوان به سخت گیری های والدین در روابط اشاره کرد، تا موضوعاتی که بین زوج ها اتفاق می افتد. یا بعضا آسیب هایی که به هم دیگر یا بر اثر دعوا یا بر اثر رابطه عاشقانه، عمداً یا سهواً به هم وارد می نمایند؛ در این یادداشت تلاش شده در ابتدا راهنمایی و مشاوره حقوقی در زمینه کبودی گردن انجام گیرد و سپس مباحثی همچون تاثیر روابط مشروع یا نامشروع در صدور حکم کبودی و گرفتن دیه و همچنین مباحث مربوط به نحوه و حرف های مشاور در مشاوره حقوقی کبودی صورت و گردن برای شما بیان شود.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چگونه والدینمان را قانع نماییم که کبودی گردنمان به خاطر سکس نیست؟

 

face & neck Bruise legal advice

اورژانس وکالت 24 ساعته آنلاین وکیل تلفنی

 

معمولاً در دوران نامزدی، یکی از مواردی که والدین بر آن سخت گیری می نمایند، بحث رابطه جنسی یا سکس می باشد؛ در ابتدای امر بررسی این مورد بستگی به مواردی از جمله اینکه عرف محل زندگیتان (منظور شهر یا استان است) درباره سکس در دوران نامزدی چه می گویند؟ مورد دیگر می توان به موضوع قانون و شرع و نوع صیغه محرمیت یا وجود و عدم وجود محرمیت بین زوجین اشاره کرد؛ معمولاً یک مشاوره حقوقی خوب اگر بخواهد به شما مشاوره حقوقی کبودی صورت و گردن را ارائه دهد، از طریق این نکات و سایر نکاتی که یک مشاور حقوقی خوب می داند، شما را راهنمایی می نماید تا بتوانید پدر و مادر گرامی خودتان را قانع نمایید که کبودی گردنتان به خاطر سکس نمی باشد.

 

آیا می توان از دوست پسر به خاطر کبود کردن گردن دیه گرفت؟

قبل از پاسخ دادن سوال دیه گرفتن از دوست پسر ابتدا بیان این مقدمه خالی از لطف نمی باشد که در قانون ایران، صدور حکم دادگاه برای دو طرف دعوا اگر زن و شوهر باشند و دعوا هم مربوط به امور زناشویی آنان باشد، فرق می کند با دعوایی که مربوط به دختر و پسری باشد که علقه زوجیت یا همان محرمیت بین آنان خوانده نشده است؛ حتی در برخی از موارد مانند ماده 637 قانون مجازات اسلامی جدید، بحث شلاق برای دو طرف که علقه زوجیت ندارند و با هم در ارتباط هستند پیش بینی شده است، البته در بعضی موارد می توان کاری نمود که قانون این مجازات را برای شخص مونث در نظر نگیرد و فقط شخص مذکر را مجازات نماید.

در هر حال اگر اسیر و قربانی این مورد هستید؛ یا مورد آزار و اذیت از جانب شخصی قرار گرفتید؛ قبل از هر کاری، مشورت با افرادی که در این زمینه آگاهی درستی دارند می تواند مثمر ثمر باشد.

 

چرا باید قبل از مراجعه به خانه با گردن کبود به یک مشاور روابط خانواده جهت مشاوره حقوقی کبودی صورت و گردن تماس گرفت؟

 

turning home with bruised neck

تماس فوری و 24 ساعته با وکیل خانم متخصص امور زناشویی

 

همانطور که در ابتدای متن بیان شد، در دوران نامزدی سخت گیری هایی از جانب خانواده دو طرف نسبت ارتباط دختر و پسر صورت می گیرد؛ حال اگر فکر کنیم که در هنگام بازگشت به خانه ناگهان والدین ما با گردن یا صورت کبود ما روبرو شوند، چه برخوردی با ما خواهند داشت؟ صد درصد پدر و مادر مهربان تر از این هستند که بخواهند برخورد سختی با ما داشته باشند، اما همین که اعتماد آنان نسبت به ما سلب شود، ممکن است برای ما گران تمام شود و به اصطلاح عرف فرزند ناخلف آنان قلمداد شویم.

در این صورت ما و وکلای ما به همکاری شما باید به سختی تلاش کنیم تا  این اعتماد را مجدد بازسازی نماییم و شما دچار عواقب سر زده ای همچون تحدید به محروم شدن از ارث و ... نشوید.

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از  خانه رفتن با گردن کبود به یک مشاور روابط خانواده جهت مشاوره حقوقی کبودی صورت و گردن حتماً مراجعه نمایید یا تماس بگیرید تا بتواند شما را راهنمایی نماید و متوجه صدمات روحی بی اعتمادی والدین نسبت به خود نشوید.

 

در مشاوره حقوقی کبودی صورت و گردن چه مواردی می تواند مورد بررسی قرار بگیرد؟

 

turning home with bruised neck

ارگان حقوقی آنلاین و 24 ساعته وکیل تلفنی

 

همانطور که در مطالب فوق مطرح شد؛ صدور حکم درباره روابط جنسی یا غیر جنسی در مورد دختر و پسری که علقه زوجیت بین آنان بسته نشده است، با صدور حکمی که مربوط به همین موارد است با دختر و پسری که به واسطه صیغه محرمیت، با هم محرم هستند بسیار متفاوت می باشد.

معمولاً در دادگاه به مواردی همچون: محرمیت، راضی بودن طرفین برای رابطه یا اجباری بودن، اغفال طرفین و... مورد بررسی قرار می گیرد. در مشاوره حقوقی کبودی صورت و گردن هم برای اینکه، مشاور بتواند مشاوره خوبی ارائه دهد ممکن است به موارد گفته شده اشاره کند.

البته شما با خیال راحت موارد را توضیح دهید؛ چرا که مشاور امین شما می باشد و هر چه بیشتر از شما و نحوه اتفاقی که برای شما افتاده است مطلع باشد، می تواند مشاوره جامع تر و کامل تری ارائه دهد. ضمن اینکه اگر مواردی همچون دیه کبودی، دیه ضرب دیدگی، دیه ورم صورت، دیه کبودی و ورم، دیه مو برداشتگی استخوان و ... که ممکن است برای شما اتفاق افتاده باشد مورد محاسبه و بررسی قرار می گیرد؛ اگر حائز دریافت دیه باشید، نوع و میزان و روش آن به شما گفته می شود.

 

به چه کسی اعتماد کنم و کبودی گردن را با او در میان بگذارم؟

 

trusting about body bruises

بزرگترین اجتماع آنلاین وکلای پایه یک دادگستری

 

کبودی گردن از طریق ارتباط با جنس مخالف جزء مسائل منافی عفت می باشد؛ جرایم و مسائل منافی عفت از آن جایی که با آبروی طرفین در ارتباط می باشد، بسیار با اهمیت و محرمانه می باشند؛ حتی در دادگاه ها هم به این موضوع توجه زیادی می نمایند و مواظبت می شود تا مبادا این مسائل به آگاهی افراد غیر برسد.

طرفین دعوا باید حتماً به این موضوع توجه نمایند که، این مسئله مربوط به آبروی آنان است و گفتن آن به افراد مختلف و نا مربوط نه تنها هیچ کمکی به آنان نمی کند، بلکه باعث خدشه دار شدن آبرو و صدمه زدن به روح و روان خودشان می شود.

در تمام دنیا مرسوم است که  وکلا و مشاوران می توانند افراد امین و مطمئنی باشند؛ توصیه ما به شما این است که اگر درگیر این موضوع هستید به جای گفتن مشکلات به آدم هایی که هیچ کمکی به شما نمی توانند بکنند، مشکلتان را با یک آدم کار درست در میان بگذارید؛ به خصوص اگر این آدم کاردرست، وکیل خانواده ای باشد که دلسوزانه و 24 ساعته در خدمت گذاری آماده باشد؛ مطمئن باشید این برای شما بهتر است.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

مجازات رابطه نا مشروع با زن شوهر دار

کارآگاه کشف خیانت دوست پسر یا همسر

بهترین راه سقط جنین نامشروع

 افترا زدن و لو رفتن افترا

بررسی فوری و آنلاین روابط نامشروع

نگارش فوری انواع دادخواست ها

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام خدمت مجموعه محترم وکیل تلفنی .مقاله حاضر مقاله بسیار مفیدی برای کاربران می باشد زیرا موضوع دیه ومبحث دیه کبودی صورت یکی از سوالاتی است که اکثر کاربران دارند ودیه کبودی در موارد مختلف در ارای صادره از سوی مراجع قضایی در دادنامه های صادره آورده می شود که براساس نرخ دیه هر یک هزارم دیه کامل ۴۸۰ هزار تومان می شود .اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده ارائه مشاوره در این خصوص هستم
سلام . خسته نباشید، موضوع امروز هم مثل روزهای گذشته‌ جالب و کاربردی بود . مچکر بابت اطلاع رسانی.
با سلام خدمت کاربران گرامی.در خصوص بحث تجاوز نمودن فردی مذکر به فردی مونث و منجر شدن به کبودی گردن یا امثالهم و به خصوص در جامعه ما که رابطه نامشروع هم جرم است و هم از نظر اجتماع و اغلب مردم ما مذموم است باید در نظر گرفت که اگر با زور و عنف به اصطلاح فردی بخواهد به فرد دیگری تجاوز کند و در اثر این ماجرا و مقاومت گردن یا هر نقطه ی دیگری از بدن فرد مورد تجاوز گرفته کبود شود علاوه بر اینکه فرد متجاوز محکوم به پرداخت دیه می گردد اگر موفق به تجاوز هم بشود مجازات ان هم دارد در ابن موضوع بحثی نیست اما در بحث رضایت دو نفر در رابطه جنسی شاید شکایت از فردی که رابطه برقرار کرده راه به جایی نبرد چرا که عنصر رضایت وجود داشته مگر اینکه اغفال شده بتواند این موضوع را ثابت کند والا رتبطه با رضایت خیلی از موارد جرم را از بین می برد.موفق باشید.مسیح اقاداودی
ایراد ضرب و جرح به گونه ای که آثاری چون از بین ربتن بافت داخلی بدن، کبودی، خراشیدگی با بررسی های پزشکی قانونی قابل مطالبه دیه و بعضا ارش می باشد اینکه این ضرب و این علائم در اثر دعوا و بین چه کسانی باشد از مواردی است که نیاز به بررسی تخصصی و مشاوره با وکیل متخصص در این حیطه می باشد برای هرگونه مشاوره در این خصوص در خدمت کاربران بزرگوار موسسه وزین وکیل تلفنی هستم وکیل جمشیدی کد ۳۰۴۷۴
با سلام،تشکر ازمدیریت و اعضای محترم سایت وکیل تلفنی به خاطر ارائه مطالب مفید و کاربردی،باآرزوی موفقیت برای شما عزیزان
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
سلام متاسفانه نرخ حق المشاوره بالا باعث شده بود خیلی اوقات با وجود احساس نیازی که به راهنمایی داشتم اما از انجام مشاوره منصرف بشم. وقتی یکی از همکارانم وکیل تلفنی رو به من معرفی کرد واقعا تعحب برانگیز بود برام که با هزینه هایی بسیار مناسب امکان مشاوره با وکلای متخصص و حرفه ای برام فراهم شد. از همه همکاران و متخصصین خوش اخلاق و باحوصله تون سپاسگزارم
من با ی آقا پسری دوست بودم به مدت ۸ سال و در این مدت قصدمون هم ازدواج بود اما به دلایلی این دوستی به سرانجام ازدواج نرسید و من از لحاظ روحی و روانی بسیار آسیب دیدم. و در دوران دوستیمون هم چون اون آقا همیشه وعده ازدواج به من میداد من هم مشکلی با برقراری رابطه باهاش نداشتم. تا اینکه کم کم ایشون نامردی کرد و بهانه گیر شد و رفت. من در حال حاضر واقعا نیاز به کمک حقوقی و روانشناسی شما دارم. چرا که میخوام حقم رو از این فرد بگیرم.
درود و وقت شما بخیر مراجعین عزیز انواع کبودی در تعیین نیزان ارش یا دیه متفاوتن بنابر این شما هرچه دیرتر در خصوص شکایت خود اقدام نمایید درصد و میزان این کبودی کم تر و آثارش محو تر میشود
باسلام مطالب مطروحه بسیار مفید و حائز اهمیت می باشند با تشکر
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی