موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل تخصصی خانواده

وکیل تخصصی خانواده

برای بررسی مشاوره حقوقی وکیل تخصصی خانواده ابتدا لازم است تا بدانیم وکیل تخصصی خود کیست؟ و این وکیل چه وظایفی بر عهده دارد؟ وکیل تخصصی فردی است که در یک یا چند رشته از مسائل حقوقی یا کیفری تخصص یافته است؛ بدین منظور فرد وکیل یک یا چند موضوع حقوقی را انتخاب می کند و اصل کار خود را بر این موضوعات بنیان می کند؛ موضوعاتی از قبیل طلاق، مهریه و ... که همگی در دسته وکیل تخصصی خانواده می باشند؛ با ما همراه باشید تا این مورد را مورد بررسی قرار داده و با وکلای تخصصی خانواده وکیل تلفنی آشنا گردیم.

 

راه حل فوق حرفه ای یک از وکلای خانم تخصصی خانواده ما در خصوص دعوی رایج خانواده

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

professional family lawyer concept

اورژانس تخصصی دعاوی خانوادگی 24 ساعته و فوری

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که کمی بالاتر به آن اشاره شد، وکیل تخصصی خانواده وکیلی است که استعداد وافری در حل مسائل خانوادگی دارد؛ چراکه تماماً مدت وکالت خود را صرف حل و فسخ دعاوی خانوادگی نموده است؛ از این رو می توان با خیال راحت و با اطمینان کامل از اینکه راه حل مشکل ما در دست اوست، با او تماس گرفت و دعاوی خانوادگی را با راهکار های او از بین برد؛ خوشبختانه امروزه موسسه ما این امکان را فراهم نموده تا شما بتوانید به صورت 24 ساعته با این عزیزان در ارتباط تلفنی یا آنلاین باشید و مشکل خود را حل و فسخ نمایید؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

وکیل تخصصی خانواده تضمینی کیست؟ و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

 

professional family lawyer with guarantee

وکیل آنلاین و تخصصی خانواده تضمینی و ارزان 24 ساعته

 

وکیل تضمینی فردی است که در زمینه ی مد نظر به حد کافی تجربه داشته است و تجربه و علم به موضوع سبب می شود تا وکیل از هر موضوع و جنبه ی آن آگاه باشد و این خود تضمینی است برای موفقیت یک وکیل.

وکیل تخصصی خانواده تضمینی، باید فردی باشد که در موضوعات حقوق خانواده فعالیت داشته است و تخصص خود را حقوق خانواده قرار داده باشد و خود را در آن اثبات کرده باشد.

ویژگی های زیادی باید در یک وکیل باشد تا فرد موفق در هر پرونده ای شود؛ ویژگی هایی از قبیل علم به موضوع، آگاهی و تجربه ی کافی؛ اگر به یک وکیل تخصصی خانواده نیاز دارید می توانید روی وکلای موسسه ما حساب باز کنید؛ چراکه دریافت مشاوره حقوقی تخصصی از آنها ارزان و تضمینی می باشد.

 

وکیل متخصص خانواده در چه زمینه هایی تخصص دارد؟

خانواده همیشه بنیادی و اساسی ترین بخش یک جامعه است؛ کوچکترین و تاثیرگذارترین بخش در هر جامعه می تواند خانواده باشد، بنابراین لازم است تا موضوعات و ابعاد آن دقیق و به طوری صریح بررسی شود.

وکیل تخصصی خانواده می تواند در موضوعات مختلف مورد استفاده قرار گیرد: اساسی ترین بخش حقوق خانواده نکاح، طلاق، نفقه و مهریه است و این عنوان ها به زیر بخش های بیشتری نیز تقسیم می گردد.

یک وکیل تخصصی خانواده می تواند نامزدی، ازدواج، اثبات رابطه ی زوجیت، موضوعات مربوط به هدایای نامزدی، جهیزیه و استرداد آن، تأمین خواسته در مسائل حقوقی خانواده، مهریه و انواع آن مثل مهرالمثل، مهرالمسمی و....، اعسار و تقسیط مهریه، نفقه ی زوجه، نفقه ی خانواده و فرزندان، تمکین و نشوز، فسخ نکاح، حضانت فرزند، حجر، قیمومت، طلاق و انواع آن مثل بائن و رجعی و دیگر موضوعات را مورد بررسی قرار دهد.

 

وکیل تخصصی خانواده به چه روش هایی مشاوره می دهد؟

 

ways of legal advice

مشاوره حقوقی تخصصی و ارزان خانواده 24 ساعته

 

وکیل تخصصی خانواده می تواند به هر روشی که برای شما سهولت دارد مشاوره را آغاز کند؛ روش های مختلف آنلاین، تلفنی و حتی حضوری از روش هایی است که در این زمینه می توانند مثمر ثمر واقع گردند.

تماس با وکیل آنلاین خانواده می تواند یکی از روش های شروع مشاوره باشد، مشاوره در فضای مجازی و از طریق تلفن و آنلاین بسیار مقرون به صرفه است؛ تا حدی که گاهی می توانید به صورت رایگان با فردی آگاه مشورت کنید. مشاوره های آنلاین باعث می شود در وقت شما نیز صرفه جویی شود و دیگر مزایای آن دسترسی 24 ساعته و شبانه روزی به فردی کاردان است.

 

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل تخصصی خانواده چیست؟

همانطور که گفته شد خانواده یکی از بنیادی ترین بخش های یک جامعه است، پس مسائل مربوط به خانواده و حقوق خانواده نیز موضوع مهمی است.

وکیل تخصصی خانواده از تمام موضوعات حقوقی ممکن در حقوق خانواده آگاه است و همین امر سبب می شود تا مشورت با آن ها مزایا و منفعت هایی غیر قابل چشم پوشی داشته باشد که در ادامه این مقاله به توصیف آنها خواهیم پرداخت.

 

اورژانس تخصصی خانواده 24 ساعته چیست و در چه مواردی می توان به آن مراجعه نمود؟

 

24 hour agency of falimy lawyers

بنگاه حقوقی دعاوی خانوادگی 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

اورژانس تخصصی خانواده 24 ساعته، ارگانیست 24 ساعته و حیاتی که افراد نیازمند به دریافت مشاوره تخصصی خانواده می توانند به صورت 24 ساعته و شبانه روزی از خدمات حقوقی خانواده آن استفاده کنند.

شما می توانید از این اورژانس در هر زمان و مکانی استفاده کنید و این خود نیز تنها یک وجه مثبت آن می باشد.

در موارد متعدد و گوناگونی می توان به وکیل خانواده 24 ساعته مراجعه کرد، شما در هر موقعیت و زمانی که نیاز به مشورت در امور خانواده دارید می توانید خدمات حقوقی فوری این اورژانس خاص، بخش بهره مند شوید.

مشکلاتی نظیر عدم دانستن نحوه مطالبه مهریه با توجه به شرایطتان؛ مثلاً از قبیل شرایط خاص قسط بندی و دیگر ابعاد موضوع مهریه آگاه نیستید، لازم و ضروری است تا از وکیل تخصصی خانواده استفاده کنید.

در موضوع مهریه وکیل به شما می گوید که تفاوت مهریه ی عندالاستطاعه و عندالمطالبه چیست و در چه صورت ممکن است این حق و دین به صورت قسط به شما تعلق گیرد.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

وصول مهریه بدون ارتباط با شوهر سابق

وکیل آنلاین طلاق

مشاوره حقوقی فرزند

مشاوره حقوقی فوری در خصوص مهریه

سریع ترین و بی دردسر ترین روش طلاق فوری

 تبعات صیغه بدون اجازه پدر

اهدای عضو و جرم پزشکی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670