موسسه وکیل تلفنی

  • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
  • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

پیش بینی فوری نتیجه اقدامات حقوقی

پیش ­بینی فوری نتیجه اقدامات حقوقی

پیش­بینی فوری نتیجه اقدامات حقوقی، از محبوب ترین و متمایز ترین خدمات حقوقی مجموعه ماست؛ مفهومِ پیش­بینی فوری نتیجه اقدامات حقوقی، بررسی و سنجشِ مدارک، مستندات، اقدامات صورت گرفته و...، توسط وکلای خِبره است که با بررسی شرایط حاکم بر پرونده، نتیجه ای با درصد وقوع بالا را برآورد می­ نمایند و در صورت وجود هر گونه نتیجه منفی احتمالی، بهترین راهکار ها را برای تغییر این نتایج به نفع شما، جایگزین خواهند نمود.

 

وکیل آنلاین پیش بینی نتیجه اقدامات حقوقی (توصیات یکی از بانوان وکیل ما)

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

پیش­بینی فوری نتیجه اقدامات حقوقی چیست؟

 

predicting the legal action results

وکیل آنلاین ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

هر پرونده حقوقی، شرایط منحصر به فردی دارد؛ این نکاتِ متمایز، عاملی است که وکلای خِبره و کاردان (که تجربه و علم خود را مستمراً در امور حقوقی کسب نمودند و توانایی پیش ­بینی شرایط پرونده ­های مختلف را دارند)؛ از آن بهره جسته و نتایج نهایی قابل کسب از مدارک، مندرجات و شرایط حاکم بر پرونده را می­سنجند.

پیش­بینی فوری نتیجه اقدامات حقوقی، از اموری است که صرفاً وکلای کار آزموده دادگستری، که سال‌ ها تجربه در امور حقوقی و راهکاریابیِ پرونده ­های مختلف مدنی _ کیفری دارند، از آن برخوردارند.

وکلای (وکیل تلفنی) با بررسی باید ها و نباید های حقوقی و سنجش شرایط ویژه هر پرونده، این امکان را فراهم می ­آورند که نسبت به نتایج احتمالی و حاصله از قرائن و اقدامات، حدود و درصدی تخمینی بدست آید.

تا بتوان با بررسی کامل شرایط و نتیجه سنجش شده، آگاهانه نسبت به انجام و بکارگیری اقدامات حقوقی، اتخاذِ تصمیم نمود.

 

پیش­بینی نتیجه اقدامات حقوقی جهت حل مسئله­­ ای حقوقی، چند درصد معتبر است؟

پیش­بینی فوری نتیجه اقدامات حقوقی، به صورت تخمینی و بنابر تجربیات مستمر وکلای خبره دادگستری است که سالیان بسیاری، از راه تحصیل در رشته حقوق (یا معادل آن) کسب علم نموده­ اند، تجربه و تخصص خود را با مدت مدیدی کارآموزی تحت نظر وکلای سرپرستِ مجرب بدست آورده و در پرونده­ های مختلف، دادگاه­ ها، مراجع قضائی، ادارات و ...، تبحر و تسلط کسب نموده ­اند.

مجموعه وکیل تلفنی، با برخورداری از 1000 وکیل زن و مرد که علاوه بر موارد مذکور، در آزمون­ های حقوقی و پرونده­ های قضائی نیز واجد موفقیت ­های بسیار هستند؛ پیش­بینی فوری نتیجه اقدامات حقوقی را با بیش از 75% اعتبار در کسب نتیجه نهایی، ارائه می­ نماید.

به منظور بررسی فوری نتیجه یک اقدام حقوقی با وکیل سنجش حقوقی 24 ساعته از واحد اورژانس وکالت 24 ساعته وکیل تلفنی جهت مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین، در ارتباط باشید.

 

مزایای پیش­بینی نتیجه اقدامات انجام شده، جهت حل مسئله حقوقی چیست؟

 

benefits of legal advices happened

نتیجه گیری آنلاین اقدامات حقوقی به صورت تضمینی و 24 ساعته

 

وکیل مجرب پیش ­بینی کننده اقدامات حقوقی ضمن اِشراف در مسائل حقوقی، قابلیت دارد تا با بررسی و سنجشی معتبر از اقداماتی که تاکنون صورت گرفته، نتیجه را پیش­ بینی نموده و دید گسترده­ ای از جریان محتمل و ممکن پرونده به موکلین ارائه نماید؛ این امر در اتخاذ تصمیمات و مسیریابی در انجام یا عدم انجام اقدامات نوین، بسیار موثر می­ باشد.

با مشاوره پیش­بینی فوری نتیجه اقدامات حقوقی از وکیل پیشگوی حقوقی 24 ساعته، علاوه بر موارد فوق، امکانی در پیش­بینی روند پرونده و نتیجه احتمالی آن بدست ­می­ آید و به تبع آن، فرصتی جهت تامل و تصمیم­ گیری بیشتر فراهم می­  شود؛ بنابراین یقیناً، هزینه­ های رایج در جریانات حقوقی (وقت، انرژی، سرمایه) نیز کاهش می ­یابد.

 

whatsapp dowry legal advice

 

چه کسانی می ­توانند نتیجه اقدامات حقوقی انجام شده و زمان حصول نتیجه را اعلام کنند؟

با توجه به تخصصی شدن امور، لزوم مراجعه به وکلایی که در امر حقوقیِ مدنظر، تخصص و کارشناسی ویژه داشته باشند، روشن می ­گردد.

جهت پیش­بینی فوری نتیجه اقدامات حقوقی انجام شده نیز اقدامِ اَصلح، مراجعه به کارشناسان و متخصصان در حوزه­های امور حقوقی است.

مجموعه وکیل تلفنی با گردآوری وکیل آینده ­نگر خانم و آقای دارای وکالت پایه یک دادگستری و متخصص در امور حقوقی (که در گذر سال‌ ها، تجربه و تبحر خود را در حل پرونده­ های مرتبط با تخصص ویژه خود بدست آورده ­اند)، دسترسی ایرانیان عزیز را به متخصصان و کارشناسان امور حقوقی تسهیل نموده است.

جهت دریافت پیش­بینی فوری نتیجه اقدامات حقوقی، با وکیل پیش­بینی طلاق/مهریه/نفقه/ ... مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

هزینه پیش­بینی نتیجه اقدامی حقوقی، چقدر است؛ چگونه قابل پرداخت می­ باشد؟

 

cost of forecasting the legal action results

پیش بینی آنلاین آینده اعمال به صورت 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

بدیهی است، اشخاص ترجیح می­ دهند تا چنانچه ضرورتی در پرداخت هزینه ­ای باشد؛ آن را برای خدماتی بپردازند که با ارزش وجه پرداختی برابری کند یا حداقل ارزشی فراتر از وجه پرداختی داشته باشد.

در صورتیکه این خدمت ارزش فراتر از وجه پرداختی دارد، چراکه تنها وکلایی شهامت پیش بینی سلسله اقدامات حقوقی را دارند که واقعاً بار علمی حجیمی را به دوش بکشند و خوشبختانه ما این درجه نایل گردیده ایم که این اقدام را با ارزانترین قیمت به تمامی هموطنان عزیزمان در حل مشکل حقوقی شان ارائه نماییم.

به کل تمامی هزینه های شما در استفاده از خدمات موسسه ما به صرفه خواهد بود؛ چراکه تمامی خدمات حقوقی ما دارای ضمانت قیمت و کیفت هستند.

در ادامه باید گفت که مجموعه وکیل تلفنی با ارائه خدمات حقوقی مذکور، با هدف تامین هرچه بیشتر رفاه مراجعین گرانقدر خود، هزینه­ های منصفانه ­ای جهت مشاوره ­ها، در وب‌سایت رسمی خود درج نموده است؛ جهت کسب اطلاعات دقیق ­تر، کافی است با ما تماس حاصل نمایید.

ارائه خدمات مذکور به صورت غیر­حضوری و توسط وکیل تلفنی، وکیل آنلاین، وکیل واتساپی، تلگرامی و...، هزینه­ های مشاوره را به طرز چشمگیری کاسته است.

با توجه به شرایط کرونا، هزینه ­های ویژه این شرایط را نیز پیش­ بینی نموده تا دسترسی برای همگان، تحت هر شرایطی مقدور باشد.

جهت پرداخت هزینه ­های مشاوره­، می­توان از طریق آنلاین و تلفنی اقدام نمود.

 

اگر نتیجه پیش­بینی اقدامات حقوقی انجام شده مطلوب نباشد، چه باید کرد؟

منظور از پیش­بینی، تخمین حدودی وضعیت پرونده و نتایج احتمالی آن است.

در ادامه عارضیم که چنانچه این تخمین به کلی، دور از جریانات و روند پرونده بوده و شخص وکیل هیچ‌ گونه خدمات حقوقی موثری در راستای تحقق نتیجه مطلوب انجام ندهد، موکل حق دارد تا نسبت به ارزیابی وکیل و عزل آن اقدام نموده و به استخدام مجدد و اعطای وکالت به وکیل پایه یک دادگستری دیگر، مبادرت ورزد.

 

در چه زمینه ­هایی، وکلای پیشگو می­ توانند به صرفه بودن نتیجه اقدامی حقوقی را پیش­بینی کنند؟

 

predicting the future of legal actins by forecaster lawyers

پیش گویی آینده زندگی مشترک به صورت 24 ساعته

 

وکلای پیشگو و آنلاین ما، واجد ویژگی­ هایی چون علم، تخصص و تجربه هستند که توانایی مذکور را در ایشان تقویت نموده و دید گسترده­ای نسبت به موضوع پرونده در اختیار ایشان قرار می ­دهد.

ایشان، با توجه به اهمیت متمایز هر موضوع حقوقی، کوشش می ­نمایند که در حوزه مشخصی، تخصص و تسلطی متمرکز بیابند تا به بهترین نحو ممکن خدمات حقوقی مدنظر را ارائه نمایند.

مجموعه وکیل تلفنی با داشتن بیش از 1000 وکیل پایه یک دادگستری (دارای تخصص و تسلط در تمامی زمینه­ های حقوقی به طور مجزا)، مشاوره پیش­بینی فوری نتیجه اقدامات حقوقی را عرضه می ­نماید.

جهت بهره­ مندی از پیش­بینی فوری نتیجه اقدامات حقوقی در زمینه­ مدنی، کیفری، مالی، تجاری و ... با این مجموعه از طریق تلفنی و آنلاین، در ارتباط باشید.

 

 

چت با وکیل آنلاین واتساپی

وکیل اورژانسی 24 ساعته

ارتباط فوری 24 ساعته با برترین وکلای مازندرانی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

ویژگی های یک مشاوره حقوقی غیر حضوری

برترین وکلای استان تهران

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، پیش­بینی فوری نتیجه اقدامات حقوقی، از محبوب ترین و متمایز ترین خدمات حقوقی مجموعه ماست؛ مفهومِ پیش­بینی فوری نتیجه اقدامات حقوقی، بررسی و سنجشِ مدارک، مستندات، اقدامات صورت گرفته و...، توسط وکلای خِبره است که با بررسی شرایط حاکم بر پرونده، نتیجه ای با درصد وقوع بالا را برآورد می­ نمایند و در صورت وجود هر گونه نتیجه منفی احتمالی، بهترین راهکار ها را برای تغییر این نتایج به نفع شما، جایگزین خواهند نمود.
سلام خسته نباشید عرض میکنم خدمت همه دوستان . یکی از مباحث مهم این دوره بحث انتقال مال غیر است . معامله فضولی که به معنای عامیانه یعنی سرک کشیدن در اموال و دارایی دیگران، نزدیک است، عبارت از این است که فردی بدون اجازه مالک در اموال وی به‎ صورت مثلاً فروش یا اجاره و رهن، دخالت و تصرف ‌کند . آثار حقوقی چنین قراردادهایی این است که، به ‎دلیل اینکه فرد معامله‎ کننده بر خلاف مورد وکالت، از طرف صاحب مال اذن و اجازه انجام معامله را ندارند، غیر نافذ است. به عبارت دیگر، این معاملات نه باطل هستند و نه صحیح، بلکه تعیین تکلیف آن‌ها بستگی به اجازه صاحبِ مال دارد که چنانچه مورد تأیید مالک قرار گرفت، صحیح و الاّ باطل است. اما انتقال مال غیر به معامله ای گفته می‎شود که شخص بدون اذن و اجازه و با معرفی کردن خود به عنوان مالک (اصیل) در معامله وارد شده و صرفا به نیّت بردن سود به نفع خود، اقدام به معامله می‎کند که نمونه بارز آن، پیش فروش یک واحد ساختمانی به چند نفر می ‎باشد. لهذا به جهت مشهود بودن عنصر سوء نیت از انواع جرم کلاهبرداری است. زیرا انتقال دهنده سؤنیت و قصد منتفع شدن دارد و معامله روی معامله به ضرر پیش خریدار قبلی می باشد.
با سلام و احترام، پیش بنی اتفاقات اگر از روی اصول و بررسی شرایط موجود صورت بپذیرد می تواند تا حد زیادی به واقعیت نزدیک باشد، البته در این میان تجربه و هوشیاری کارشناس پرونده نیز اهمیت به سزایی دارد. وقتی کسی سالها بر رو شغلی کار می کند با دانستن اسناد و مدارک هریک از اصحاب دعوا می تواند تا حد زیادی حدس بزند که نتبجه کار به چه منوال خواهد بود . تصور کنید شخصی را که مدعی مالکیت یک قطعه زمین است اما نه دارای سند مالکیت است و نه اماره تصرفی دارد بلکه تنها بر اساس حدس و گمان یا نقل قول از برخی همسایه های قدیم یکی از اجداد خود را بعنوان شریک در این زمین معرفی می نماید ، طبیعتا چنین شخصی نمی تواند از شانس بالایی جهت پیروزی در دعوا برخوردار باشد از طرفی دیگر شخصی را می بینیم که تمام اسناد انتقال را داشته و در مبایعه نامه انتقال نیز همه جوانب کار را سنجیده اما در لحظه آخر طرف دیگر معامله از انجام تعهد سر باز زده است و بالتبع قانون از چنین شخصی حمایت کرده و حق را به او می دهد اما گره کار در زمانی است که طرفین از اسنادی شبیه بهم استفاده جسته و نمی توان به صورت دقیق نتیجه کار را حدس زد ، در چنین مواقعی کسی که از رویه های قضایی دادگاه آگاه بوده و عرف و عادت محلی آن مجموعه قضایی را بشناسد و بتواند با یک دفاع منسجم و دقیق از موکل خویش دفاع کند برگ برنده پرونده را در اختیار داشته و کلید موفقیت را در دست دارد . موسسه وکیل تلفنی با داشتن بیش از 1000 وکیل در ساسر ایران می تواند کلید پیش بینی و موفقیت در پرونده های شما باشد.
سلام پرونده حقوقی، شرایط منحصر به فردی دارد؛ این نکاتِ متمایز، عاملی است که وکلای خِبره و کاردان (که تجربه و علم خود را مستمراً در امور حقوقی کسب نمودند و توانایی پیش ­بینی شرایط پرونده ­های مختلف را دارند)؛ از آن بهره جسته و نتایج نهایی قابل کسب از مدارک، مندرجات و شرایط حاکم بر پرونده را می­سنجند.
سلام وکلای متخصص با تکیه بر توان و تخصص مکتسبه خود میتوانند نتیجه محتمل را پیش بینی نمایند. مشاوره با وکلای متخصصِ موسسه وکیل تلفنی قویا توصیه میشود
مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی