موسسه وکیل تلفنی

 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

وکیل طلاق

وکیل طلاق

گاهی در طول زندگی مشترک، زن و مرد با شرایطی رو برو می شوند که دیگر قادر به ادامه زندگی مشترک نیستند و درنهایت تصمیم به طلاق می گیرند و به دلیل پیچ و خم های حقوقی آن، نیازمند وکیل طلاق می باشند؛  وکیل طلاق فردیست با تجربه بسیار بالا و چندین ساله در خصوص امور طلاق می باشد و با آشنایی با انواع طلاق و امور مربوط به آن از جمله مهریه، اجرت المثل، جهیزیه، حضانت فرزندان، انواع طلاق و فسخ نکاح و شرایط و آثار آن ها، عده زن، حق رجوع مرد؛  می تواند متناسب با نیاز شما، امور طلاق را با صرفه جویی در زمان و ارزان ترین هزینه انجام دهد.

 

سخنان بانوی وکیل در خصوص یکی از مطرح ترین مشکلات طلاق

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اصولاً در مسائلی مانند طلاق، دانش تبحر و تجربه ی وکیل بسیار تعیین کننده است؛ در میدان پر ازدحام پرونده های طلاق بسیارند افرادی که با وجود ادعای توان و تخصص در حل و فصل مشکلات حقوقی مرتبط با طلاق به دلیل تجربه یا دانش ناکافی از احقاق حق موکل خود درمانده و حتی موجبات تضرر وی را فراهم نموده اند؛ اما امروزه امکانات تماس با یک وکیل طلاق متخصص و منصف، با اندوخته های ارزشمندی از تجربیات حقوقی مفید و موثر، تسلط کامل به تمام ظرایف حقوقی طلاق و آگاهی از تمام تغییرات رخ داده در قوانینِ متنوع و گسترده ی طلاق، مانند: حضانت، نفقه، اعسار، تمکین و سایر موارد مهم و موثر در این امر مطلع است و شما با لمس تصویرک زیر امکان تماس 24 ساعته با او را خواهید داشت"

 

 

لزوم بهره مندی از خدمات یک وکیل متخصص به امور طلاق چیست؟

 

useful services of a professional divorce lawyer

تماس فوری ارزان و 24 ساعته با وکیل تضمینی طلاق

 

طلاق؛ معضل فرهنگی، آسیب اجتماعی و یا هر عنوان دیگری که می توان به آن ربط داد، امروزه شاهد رشد روز افزون آن در جامعه ی بشری هستیم و این مورد زندگی و سرنوشت افراد بسیاری را تحت الشعاع قرار می دهد؛ فارغ از تمام تبعات عمیق اجتماعی فرهنگی و حتی اقتصادی، طلاق؛ واقعه ی حقوقی مهمی است که آثار بیشماری بر آن بار می شود؛ اگر به دقت  بنگریم تمام گرفتاری های ناشی از طلاق از قبیل مسائل مربوط به مهریه، نفقه، حضانت و حتی لطمات روحی و روانی طلاق که امروزه دامنگیر خیل عظیمی از آحاد جامعه شده است؛ ریشه در عدم آگاهی افراد از مسائل حقوقی و قانونی ازدواج و طلاق دارد؛ امروزه می توان در سایه ی بهره مندی از تجربه و دانش وکیل طلاق ماهر از آثار سوء بسیاری از این اتفاقات کاست؛ بعلاوه با پیشرفت روز افزون فناوری امروزه به سهولت می توان از امکاناتی چون مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته یا مشاوره حقوقی آنلاین بهره گرفت و علاوه بر یافتن پاسخ ابهامات و دغدغه های حقوقی راهکارهای موثری در حل و فصل پرونده ی طلاق و سایر مسائل مرتبط با آن یافت.

 

چگونه برای طلاق توافقی اقدام کنیم؟

وکیل تلفنی با استناد به ماده ۲۵ قانون حمایت از خانواده می گوید:

 • درصورتی که زوجین متقاضی طلاق توافقی باشند، دادگاه باید موضوع را به مرکز مشاوره خانواده ارجاع دهد. در این موارد طرفین می توانند تقاضای طلاق توافقی را از ابتدا در مراکز مذکور مطرح کنند.

 

در طلاق توافقی طرفین بر سر جدایی و مسائل مالی و غیر مالی از ازدواج مثل مهریه، حضانت، نفقه توافق دارند و دادگاه بر اساس توافق صورت گرفته تصمیم می گیرد؛ شما با دادن وکالت به وکیل طلاق از ابتدا تا پایان طلاق، بدون حضورتان همه امور انجام می شود.

در طلاق توافقی زن و شوهر در مورد مهریه، حضانت، نفقه، جهیزیه و اجرت المثل با یکدیگر توافق می کنند؛ به این صورت است که وکیل طلاق قبل از دادخواست و با مراجعه زوجین توافقات آن ها را صورت جلسه می کند و توافقنامه طلاق توافقی تنظیم می کند، به امضاء زوجین می رساند و توافقات صورت گرفته در رای دادگاه نیز قید می شود.

طلاق توافقی یکی از رایج ترین انواع طلاق می باشد که در واقع، ادامه زندگی مشترک به قدری غیر قابل تحمل می شود که زن معمولاً در قبال بخشش بخشی یا تمام مهریه طلاق را می پذیرد و تا پایان مدت عده می تواند به مابذل رجوع کند و طلاق را فسخ کند و مهریه ی خویش را بگیرد؛ بنابراین در این نوع طلاق توافق طرفین تعیین کننده است.

رای طلاق یا همان گواهی عدم سازش مانند دیگر آرای دادگاه قابل تجدیدنظر خواهی است. البته وکیل طلاق به شما می گوید که شما هنگام دادن وکالت به وکیل؛ حق تجدیدنظر خواهی را از خود ساقط می کنید و رای دادگاه در طلاق توافقی قطعی و غیر قابل تجدیدنظر خواهی می باشد.

هر گونه سوال و ابهام خود را درباره طلاق توافقی در هر زمان از شبانه روز می توانید از بهترین وکیل طلاق تمام وقت به صورت مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین بپرسید.

 

آیا زن حق طلاق دارد؟

 

woman right to divorce concept

بررسی آنلاین و 24 ساعته امکان طلاق ارزان

 

نوع دیگر طلاق به تقاضای زن می باشد، البته قانون به طور صریح به زن حق طلاق نداده است؛ تنها در صورت داشتن حق وکالت در طلاق و تحقق شروط چاپی مندرج در سند ازدواج که در زیر بیان شده است می تواند تقاضای طلاق دهد.

 

شروط چاپی مندرج در سند ازدواج که زن می تواند با آنها طلاق بگیرد، به شرح زیر هستند:

 1. استنکاف شوهر از دادن نفقه زن به مدت شش ماه به هر عنوان و عدم امکان الزام او به تائید نفقه و همچنین در موردی که شوهر سایر حقوق واجبه زن را به مدت شش ماه وفا نکند و اجبارا ایفا هم ممکن نباشد.

 2. سوء رفتار و یا سوء معاشرت زوج به حدی که ادامه زندگی را برای زوجه غیر قابل تحمل نماید.

 3. ابتلاء زوج به امراض صعب العلاج به نحوی که دوام زناشویی برای زوجه مخاطره آمیز باشد.

 4. جنون زوج در مواردی که فسخ نکاح شرعا ممکن نباشد.

 5. عدم رعایت دستور دادگاه در مورد منع اشتغال زوج به شغلی که طبق نظر دادگاه صالح منافی با مصالح خانوادگی و حیثیت زوجه باشد.

 6. محکومیت شوهر به حکم قطعی به مجازات پنج سال حبس یا بیشتر یا به جزای نقدی که بر اثر عجز از پرداخت منجر به پنج سال بازداشت شود یا به حبس و جزای نقدی که مجموعاً منتهی به پنج سال یا بیشتر بازداشت شود و حکم مجازات در حال اجرا باشد.

 7. ابتلاء زوج به هر گونه اعتیاد مضری که به تشخیص دادگاه به اساس زندگی خانوادگی خلل آورد و ادامه زندگی برای زوجه دشوار باشد.

 8. زوج زندگی خانوادگی را بدون عذر موجه ترک کند؛ تشخیص ترک زندگی خانوادگی و تشخیص عذر موجه با دادگاه است و یا شش ماه متوالی بدون عذر موجه از نظر دادگاه غیبت نماید.

 9. محکومیت قطعی زوج در اثر ارتکاب جرم و انجام هر گونه مجازات اعم از حد و تعزیر در اثر ارتکاب جرمی که مغایر با حیثیت خانوادگی و شئون زوجه باشد؛ تشخیص اینکه مجازات مغایر با حیثیت و شئون خانوادگی  است با توجه به وضع و موقعیت زوجه و عرف و موازین دیگر با دادگاه است.

 10. در صورتی که پس از گذشت پنج سال زوجه از شوهر خود به جهت عقیم بودن و یا عوارض جسمی دیگر زوج صاحب فرزند نشود.

 11. در صورتیکه زوج مفقودالاثر شود و ظرف شش ماه پس از مراجعه زوجه به دادگاه پیدا نشود.

 12. زوج همسر دیگری بدون رضایت زوجه اختیار کند یا به تشخیص دادگاه نسبت به همسران خود اجرای عدالت ننماید.

 

حضور وکیل طلاق در این نوع از طلاق بسیار موثر و کارساز می باشد؛ یک وکیل طلاق حرفه ای با نوشتن دادخواست قوی و دفاع در دادگاه می تواند در به نتیجه رسیدن پرونده طلاق کمک قابل توجهی کند.

 

آیا داشتن حق طلاق مرد به معنای تضییع حقوق قانونی زن می باشد؟

 

woman rights & divorce issue

ارگان 24 ساعته دفاع از حقوق بانوان

 

قانونگذار به صراحت در ماده 1133 قانون مدنی به مرد حق طلاق داده است «مرد می تواند با رعایت شرایط مقرر در این قانون با مراجعه به دادگاه تقاضای طلاق همسرش را بنماید».

البته مرد نیز در صورتی می تواند زن را بر خلاف میلش طلاق دهد که تمام حقوق قانونی او را کامل بپردازد؛ از مهمترین حق قانونی زن مهریه می باشد که اگر عندالمطالبه باشد باید تمام آن را پرداخت کند، اگر عندالاستطاعه باشد باید زوجه ثابت کند که توانایی پرداخت دارد و با معرفی اموال زوج، حکم توقیف اموال گرفته می شود؛ اگر توانایی پرداخت نداشته باشد مهریه قسط بندی خواهد شد.

از دیگر حقوق زن، نفقه ایام گذشته اش می باشد یعنی هزینه های معقول برای زندگی مانند: خوراک، پوشاک و .. که قانون بر عهده زوج قرار داده است، که زوجه می تواند در صورت نپرداختن کامل نفقه، آن را از زوج مطالبه کند.

زن برای همه اموری که به طور رایگان در منزل به دستور شوهرش انجام داده است، مستحق دریافت اجرت المثل می باشد که میزان آن را کارشناس ارزیابی می کند.

اگر مرد بدون هیچ عذر موجهی اقدام به طلاق زن نماید، می بایستی مبلغی به عنوان نحله برای همه اموری که زن در منزل انجام داده است به او بپردازد.

اگر در هنگام عقد، شرط انتقال تصنیف دارایی را قید کرده باشید و پس از سال ها زندگی مشترک، بدون هیچ عذر موجهی مرد خواستار طلاق باشد، باید نصف دارایی که بعد از ازدواج به دست آورده یا معادل آن را به همسر خود پرداخت کند .

وکیل طلاق به شما می گوید تصنیف دارایی و نحله در صورتی به زن تعلق می گیرد که زن وظایف زناشویی خود را به درستی انجام داده و عدم تمکین نکرده است، و مرد بدون عذر موجهی قصد طلاق دارد، در این صورت مکلف است تمام و کمال آن را بپردازد.

همه حقوق مالی ذکر شده در بالا؛ اگر مرد توان پرداخت تمام آن را داشته باشد که یکجا پرداخت می شود؛ در غیراین صورت با صدور حکم اعسار، قسط بندی خواهد شد.

 با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی ابتدا سوالات خود را از وکیل طلاق بپرسید؛ سپس با آگاهی و دانش تصمیم بگیرید.

 

آیا وکیل طلاق مرد برای مرد و وکیل طلاق زن برای زن در ایران داریم؟

بر اساس قانون، طلاق یا به در خواست مرد یا به درخواست زن و یا به صورت توافقی انجام می شود؛ استفاده از وکیل طلاق مرد برای مرد و انتخاب وکیل طلاق زن برای زن، این امکان را برای طرفین ایجاد می کند که با احساس راحتی بیشتر، مسائل و مشکلات پیش آمده را نزد وکیل مطرح کنند و مشاوره حقوقی متناسب با نیازشان دریافت کنند.

قانون به شما آزادی انتخاب در وکیل را داده است. پس ابتدا نزد چند وکیل متخصص در طلاق مشاوره بگیرید؛ سپس وکیل مورد نظر خود را انتخاب نموده و با خیالی آسوده امور حقوقی طلاق را به او بسپارید.


آیا وکیل طلاق تخصص خاصی دارد؟

 

special profession of a divorce lawyer

وکیل طلاق ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

با توجه به نوع طلاق درخواستی، حتما با دشواری هایی روبرو خواهید شد که وکیل طلاق با تجربه بسیار در این زمینه، از شدت آنها خواهد کاست.

وکیل طلاق با وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص انجام پرونده های بسیار و امور مربوط به آن مانند: مهریه، اجرت المثل، جهیزیه، حضانت فرزندان، انواع طلاق و فسخ نکاح و شرایط و آثار آن ها، عده زن، حق رجوع مرد دارای تجربه و دانش بسیاری می باشد، و با بهترین راه حل  به پرونده تان سرعت بیشتری داده و زودتر به نتیجه می رسید.

 

وکیل طلاق برای پرونده طلاق چه وظایفی دارد؟

مشاوره از وکیل طلاق و سپردن امور به او از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ از لحظه ای که وکالت شما را می پذیرد، مسئولیت او آغاز می شود. به طوری که دیگر نیازی به حضور شما در جلسات دادرسی نمی باشد.

وکیل طلاق از مراجعه به دفتر خدمات قضایی و ارائه دادخواست طلاق با داشتن اصل شناسنامه و اصل سند نکاح، ثبت دادخواست در دادگاه محل اقامت زوجه، روند طلاق را آغاز می کند. پس از تعیین جلسه حضوری رسیدگی وکیل در دادگاه حاضر شده و دفاع لازم را از موکل انجام می دهد. قانون با ارجاع به داوری؛ حفظ کیان خانواده در رونده پرونده طلاق را دنبال می کند.

در صورتی که داوری کارساز نباشد؛ در نهایت وکیل همه تلاشش را برای گرفتن رای طلاق خواهد کرد، و در نهایت رای طلاق صادر می شود و با تقاضای صدور اجراییه پرونده طلاق به سرانجام می رسد.

وکیل طلاق با تجربه و دانشش در این زمینه بخصوص با تنظیم دقیق دادخواست و لایحه، در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند و می تواند از حقوق شما به طور کامل دفاع کرده و بهترین نتیجه را برای شما فراهم کند.


آیا وکیل طلاق می تواند همزمان برای طلاق، مهریه را نیز مطالبه کند؟