موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

وکیل طلاق

وکیل طلاق

گاهی در طول زندگی مشترک، زن و مرد با شرایطی رو برو می شوند که دیگر قادر به ادامه زندگی مشترک نیستند و درنهایت تصمیم به طلاق می گیرند و به دلیل پیچ و خم های حقوقی آن، نیازمند وکیل طلاق می باشند؛  وکیل طلاق فردیست با تجربه بسیار بالا و چندین ساله در خصوص امور طلاق می باشد و با آشنایی با انواع طلاق و امور مربوط به آن از جمله مهریه، اجرت المثل، جهیزیه، حضانت فرزندان، انواع طلاق و فسخ نکاح و شرایط و آثار آن ها، عده زن، حق رجوع مرد؛  می تواند متناسب با نیاز شما، امور طلاق را با صرفه جویی در زمان و ارزان ترین هزینه انجام دهد.

 

سخنان بانوی وکیل در خصوص یکی از مطرح ترین مشکلات طلاق

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

لزوم بهره مندی از خدمات یک وکیل متخصص به امور طلاق چیست؟

 

useful services of a professional divorce lawyer

تماس فوری ارزان و 24 ساعته با وکیل تضمینی طلاق

 

طلاق؛ معضل فرهنگی، آسیب اجتماعی و یا هر عنوان دیگری که می توان به آن ربط داد، امروزه شاهد رشد روز افزون آن در جامعه ی بشری هستیم و این مورد زندگی و سرنوشت افراد بسیاری را تحت الشعاع قرار می دهد؛ فارغ از تمام تبعات عمیق اجتماعی فرهنگی و حتی اقتصادی، طلاق؛ واقعه ی حقوقی مهمی است که آثار بیشماری بر آن بار می شود؛ اگر به دقت  بنگریم تمام گرفتاری های ناشی از طلاق از قبیل مسائل مربوط به مهریه، نفقه، حضانت و حتی لطمات روحی و روانی طلاق که امروزه دامنگیر خیل عظیمی از آحاد جامعه شده است؛ ریشه در عدم آگاهی افراد از مسائل حقوقی و قانونی ازدواج و طلاق دارد؛ امروزه می توان در سایه ی بهره مندی از تجربه و دانش وکیل طلاق ماهر از آثار سوء بسیاری از این اتفاقات کاست؛ بعلاوه با پیشرفت روز افزون فناوری امروزه به سهولت می توان از امکاناتی چون مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته یا مشاوره حقوقی آنلاین بهره گرفت و علاوه بر یافتن پاسخ ابهامات و دغدغه های حقوقی راهکارهای موثری در حل و فصل پرونده ی طلاق و سایر مسائل مرتبط با آن یافت.

 

چگونه برای طلاق توافقی اقدام کنیم؟

وکیل تلفنی با استناد به ماده ۲۵ قانون حمایت از خانواده می گوید:

 • درصورتی که زوجین متقاضی طلاق توافقی باشند، دادگاه باید موضوع را به مرکز مشاوره خانواده ارجاع دهد. در این موارد طرفین می توانند تقاضای طلاق توافقی را از ابتدا در مراکز مذکور مطرح کنند.

 

در طلاق توافقی طرفین بر سر جدایی و مسائل مالی و غیر مالی از ازدواج مثل مهریه، حضانت، نفقه توافق دارند و دادگاه بر اساس توافق صورت گرفته تصمیم می گیرد؛ شما با دادن وکالت به وکیل طلاق از ابتدا تا پایان طلاق، بدون حضورتان همه امور انجام می شود.

در طلاق توافقی زن و شوهر در مورد مهریه، حضانت، نفقه، جهیزیه و اجرت المثل با یکدیگر توافق می کنند؛ به این صورت است که وکیل طلاق قبل از دادخواست و با مراجعه زوجین توافقات آن ها را صورت جلسه می کند و توافقنامه طلاق توافقی تنظیم می کند، به امضاء زوجین می رساند و توافقات صورت گرفته در رای دادگاه نیز قید می شود.

طلاق توافقی یکی از رایج ترین انواع طلاق می باشد که در واقع، ادامه زندگی مشترک به قدری غیر قابل تحمل می شود که زن معمولاً در قبال بخشش بخشی یا تمام مهریه طلاق را می پذیرد و تا پایان مدت عده می تواند به مابذل رجوع کند و طلاق را فسخ کند و مهریه ی خویش را بگیرد؛ بنابراین در این نوع طلاق توافق طرفین تعیین کننده است.

رای طلاق یا همان گواهی عدم سازش مانند دیگر آرای دادگاه قابل تجدیدنظر خواهی است. البته وکیل طلاق به شما می گوید که شما هنگام دادن وکالت به وکیل؛ حق تجدیدنظر خواهی را از خود ساقط می کنید و رای دادگاه در طلاق توافقی قطعی و غیر قابل تجدیدنظر خواهی می باشد.

هر گونه سوال و ابهام خود را درباره طلاق توافقی در هر زمان از شبانه روز می توانید از بهترین وکیل طلاق تمام وقت به صورت مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین بپرسید.

 

آیا زن حق طلاق دارد؟

 

woman right to divorce concept

بررسی آنلاین و 24 ساعته امکان طلاق ارزان

 

نوع دیگر طلاق به تقاضای زن می باشد، البته قانون به طور صریح به زن حق طلاق نداده است؛ تنها در صورت داشتن حق وکالت در طلاق و تحقق شروط چاپی مندرج در سند ازدواج که در زیر بیان شده است می تواند تقاضای طلاق دهد.

 

شروط چاپی مندرج در سند ازدواج که زن می تواند با آنها طلاق بگیرد، به شرح زیر هستند:

 1. استنکاف شوهر از دادن نفقه زن به مدت شش ماه به هر عنوان و عدم امکان الزام او به تائید نفقه و همچنین در موردی که شوهر سایر حقوق واجبه زن را به مدت شش ماه وفا نکند و اجبارا ایفا هم ممکن نباشد.

 2. سوء رفتار و یا سوء معاشرت زوج به حدی که ادامه زندگی را برای زوجه غیر قابل تحمل نماید.

 3. ابتلاء زوج به امراض صعب العلاج به نحوی که دوام زناشویی برای زوجه مخاطره آمیز باشد.

 4. جنون زوج در مواردی که فسخ نکاح شرعا ممکن نباشد.

 5. عدم رعایت دستور دادگاه در مورد منع اشتغال زوج به شغلی که طبق نظر دادگاه صالح منافی با مصالح خانوادگی و حیثیت زوجه باشد.

 6. محکومیت شوهر به حکم قطعی به مجازات پنج سال حبس یا بیشتر یا به جزای نقدی که بر اثر عجز از پرداخت منجر به پنج سال بازداشت شود یا به حبس و جزای نقدی که مجموعاً منتهی به پنج سال یا بیشتر بازداشت شود و حکم مجازات در حال اجرا باشد.

 7. ابتلاء زوج به هر گونه اعتیاد مضری که به تشخیص دادگاه به اساس زندگی خانوادگی خلل آورد و ادامه زندگی برای زوجه دشوار باشد.

 8. زوج زندگی خانوادگی را بدون عذر موجه ترک کند؛ تشخیص ترک زندگی خانوادگی و تشخیص عذر موجه با دادگاه است و یا شش ماه متوالی بدون عذر موجه از نظر دادگاه غیبت نماید.

 9. محکومیت قطعی زوج در اثر ارتکاب جرم و انجام هر گونه مجازات اعم از حد و تعزیر در اثر ارتکاب جرمی که مغایر با حیثیت خانوادگی و شئون زوجه باشد؛ تشخیص اینکه مجازات مغایر با حیثیت و شئون خانوادگی  است با توجه به وضع و موقعیت زوجه و عرف و موازین دیگر با دادگاه است.

 10. در صورتی که پس از گذشت پنج سال زوجه از شوهر خود به جهت عقیم بودن و یا عوارض جسمی دیگر زوج صاحب فرزند نشود.

 11. در صورتیکه زوج مفقودالاثر شود و ظرف شش ماه پس از مراجعه زوجه به دادگاه پیدا نشود.

 12. زوج همسر دیگری بدون رضایت زوجه اختیار کند یا به تشخیص دادگاه نسبت به همسران خود اجرای عدالت ننماید.

 

حضور وکیل طلاق در این نوع از طلاق بسیار موثر و کارساز می باشد؛ یک وکیل طلاق حرفه ای با نوشتن دادخواست قوی و دفاع در دادگاه می تواند در به نتیجه رسیدن پرونده طلاق کمک قابل توجهی کند.

 

آیا داشتن حق طلاق مرد به معنای تضییع حقوق قانونی زن می باشد؟

 

woman rights & divorce issue

ارگان 24 ساعته دفاع از حقوق بانوان

 

قانونگذار به صراحت در ماده 1133 قانون مدنی به مرد حق طلاق داده است «مرد می تواند با رعایت شرایط مقرر در این قانون با مراجعه به دادگاه تقاضای طلاق همسرش را بنماید».

البته مرد نیز در صورتی می تواند زن را بر خلاف میلش طلاق دهد که تمام حقوق قانونی او را کامل بپردازد؛ از مهمترین حق قانونی زن مهریه می باشد که اگر عندالمطالبه باشد باید تمام آن را پرداخت کند، اگر عندالاستطاعه باشد باید زوجه ثابت کند که توانایی پرداخت دارد و با معرفی اموال زوج، حکم توقیف اموال گرفته می شود؛ اگر توانایی پرداخت نداشته باشد مهریه قسط بندی خواهد شد.

از دیگر حقوق زن، نفقه ایام گذشته اش می باشد یعنی هزینه های معقول برای زندگی مانند: خوراک، پوشاک و .. که قانون بر عهده زوج قرار داده است، که زوجه می تواند در صورت نپرداختن کامل نفقه، آن را از زوج مطالبه کند.

زن برای همه اموری که به طور رایگان در منزل به دستور شوهرش انجام داده است، مستحق دریافت اجرت المثل می باشد که میزان آن را کارشناس ارزیابی می کند.

اگر مرد بدون هیچ عذر موجهی اقدام به طلاق زن نماید، می بایستی مبلغی به عنوان نحله برای همه اموری که زن در منزل انجام داده است به او بپردازد.

اگر در هنگام عقد، شرط انتقال تصنیف دارایی را قید کرده باشید و پس از سال ها زندگی مشترک، بدون هیچ عذر موجهی مرد خواستار طلاق باشد، باید نصف دارایی که بعد از ازدواج به دست آورده یا معادل آن را به همسر خود پرداخت کند .

وکیل طلاق به شما می گوید تصنیف دارایی و نحله در صورتی به زن تعلق می گیرد که زن وظایف زناشویی خود را به درستی انجام داده و عدم تمکین نکرده است، و مرد بدون عذر موجهی قصد طلاق دارد، در این صورت مکلف است تمام و کمال آن را بپردازد.

همه حقوق مالی ذکر شده در بالا؛ اگر مرد توان پرداخت تمام آن را داشته باشد که یکجا پرداخت می شود؛ در غیراین صورت با صدور حکم اعسار، قسط بندی خواهد شد.

 با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی ابتدا سوالات خود را از وکیل طلاق بپرسید؛ سپس با آگاهی و دانش تصمیم بگیرید.

 

آیا وکیل طلاق مرد برای مرد و وکیل طلاق زن برای زن در ایران داریم؟

بر اساس قانون، طلاق یا به در خواست مرد یا به درخواست زن و یا به صورت توافقی انجام می شود؛ استفاده از وکیل طلاق مرد برای مرد و انتخاب وکیل طلاق زن برای زن، این امکان را برای طرفین ایجاد می کند که با احساس راحتی بیشتر، مسائل و مشکلات پیش آمده را نزد وکیل مطرح کنند و مشاوره حقوقی متناسب با نیازشان دریافت کنند.

قانون به شما آزادی انتخاب در وکیل را داده است. پس ابتدا نزد چند وکیل متخصص در طلاق مشاوره بگیرید؛ سپس وکیل مورد نظر خود را انتخاب نموده و با خیالی آسوده امور حقوقی طلاق را به او بسپارید.


آیا وکیل طلاق تخصص خاصی دارد؟

 

special profession of a divorce lawyer

وکیل طلاق ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

با توجه به نوع طلاق درخواستی، حتما با دشواری هایی روبرو خواهید شد که وکیل طلاق با تجربه بسیار در این زمینه، از شدت آنها خواهد کاست.

وکیل طلاق با وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص انجام پرونده های بسیار و امور مربوط به آن مانند: مهریه، اجرت المثل، جهیزیه، حضانت فرزندان، انواع طلاق و فسخ نکاح و شرایط و آثار آن ها، عده زن، حق رجوع مرد دارای تجربه و دانش بسیاری می باشد، و با بهترین راه حل  به پرونده تان سرعت بیشتری داده و زودتر به نتیجه می رسید.

 

وکیل طلاق برای پرونده طلاق چه وظایفی دارد؟

مشاوره از وکیل طلاق و سپردن امور به او از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ از لحظه ای که وکالت شما را می پذیرد، مسئولیت او آغاز می شود. به طوری که دیگر نیازی به حضور شما در جلسات دادرسی نمی باشد.

وکیل طلاق از مراجعه به دفتر خدمات قضایی و ارائه دادخواست طلاق با داشتن اصل شناسنامه و اصل سند نکاح، ثبت دادخواست در دادگاه محل اقامت زوجه، روند طلاق را آغاز می کند. پس از تعیین جلسه حضوری رسیدگی وکیل در دادگاه حاضر شده و دفاع لازم را از موکل انجام می دهد. قانون با ارجاع به داوری؛ حفظ کیان خانواده در رونده پرونده طلاق را دنبال می کند.

در صورتی که داوری کارساز نباشد؛ در نهایت وکیل همه تلاشش را برای گرفتن رای طلاق خواهد کرد، و در نهایت رای طلاق صادر می شود و با تقاضای صدور اجراییه پرونده طلاق به سرانجام می رسد.

وکیل طلاق با تجربه و دانشش در این زمینه بخصوص با تنظیم دقیق دادخواست و لایحه، در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند و می تواند از حقوق شما به طور کامل دفاع کرده و بهترین نتیجه را برای شما فراهم کند.


آیا وکیل طلاق می تواند همزمان برای طلاق، مهریه را نیز مطالبه کند؟

 

divorce lawyer working on dowry at a time

وکیل طلاق و مهریه ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

مهریه از جمله حقوق قانونی و شرعی زن می باشد که در هر زمان می تواند تقاضای دریافت آن را از دادگاه یا اداره اجرای ثبت اسناد کند.

اگر می خواهید همزمان با تقاضای طلاق، مهریه را نیز مطالبه کنید؛ می بایستی با دادن وکالت به وکیل طلاق امور مربوط به مهریه را نیز انجام دهد؛ در ابتدا با ارسال اظهار نامه به زوج و اعلام اینکه خواهان مطالبه مهریه هستید. ممکن است زوج تمایل خود را برای پرداخت مهریه اعلام کند؛ اما اگر اقدامی نکرد وکیل طلاق از طریق ثبت دادخواست مطالبه مهریه از طریق دفاتر قضایی امور مربوطه را آغاز می کند.

دعوای مهریه امری کاملا تخصصی می باشد که مشاوره با وکیل و دادن وکالت آنلاین به او، می توانید به حقوق قانونی خود دست یابید.

با توجه به عندالمطالبه یا عندالاستطاعه بودن مهریه، وکیل طلاق می تواند با اشراف به قوانین مربوطه از انتقال صوری اموالش برای عدم پرداخت مهریه جلوگیری کرده و حتی در صورت عدم پرداخت مهریه؛ حکم جلب مرد نیز گرفته شود.

در واقع مطالبه مهریه از طریق دادگاه خانواده این امکان را برای زوجه فراهم می کند که بتواند تا 110 عدد سکه را با اثبات عدم اعسار زوج دریافت کند، و با توقیف اموالش از انتقال صوری آنها جلوگیری کرده و حتی حکم جلب زوج را نیز بگیرد.

 

نکته: اگر میزان مهریه کمتر از بیست میلیون تومان باشد از طریق شورای حل اختلاف صورت می گیرد.

 

راه حل دیگری که وکیل طلاق به شما می دهد؛ مطالبه مهریه از طریق اداره اجرای ثبت می باشد؛ در واقع به سادگی می توان با مراجعه به دفتر ازدواجی که عقد ازدواج در آنجا بوده، اجراییه صادر و به زوج ابلاغ شود. که با این روش نیز می توان اموال زوج را توقیف و حتی او را ممنوع الخروج کرد.

به سادگی می توان با مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین سوالات مربوط به طلاق و مطالبه مهریه را از وکیل تلفنی تمام وقت طلاق بپرسید.

زن از زمان عقد نکاح دائم یا در دوران عقد، در طول زندگی مشترک و چه هنگام طلاق می تواند مهریه خود را مطالبه کند؛ قانون حق گرفتن مهریه برای زوجه بدون طلاق را نیز پذیرفته است و حتی مهریه زن بعد از فوت شوهر هم قابل مطالبه می باشد.

وکیل طلاق بر اساس قانون حمایت از خانواده به شما می گوید: طرح دعوی برای مطالبه مهریه در محل سکونت فعلی زوجه می باشد، البته اگر مهریه زوجه مال غیر منقول مانند مغازه، خانه یا زمین باشد باید به دادگاه خانواده محل وقوع آن مال مراجعه کرد.

داشتن یک وکیل طلاق خوب و حرفه ای، این نکته را به شما یادآوری می کند که مهریه از دیون ممتاز به شمار می رود؛ یعنی بر هر طلب دیگری مقدم است، حتی در زمانی که مرد فوت کرده باشد؛ البته زن می تواند تمام یا بخشی از مهریه را به صورت کامل یا جزیی ببخشد که می بایستی این بخشش به صورت سند رسمی باشد که امکان رجوع از آن وجود نداشته باشد.

از آنجا که مهریه یک دعوی مالی است برای مطالبه و اجرا گذاشتن آن از طریق دادگاه یا اجرای ثبت باید تمبر مالی باطل کرد. که این میزان برابر با 3.5 درصد ارزش خواسته به عنوان هزینه دادرسی به صندوق دادرسی واریز می شود.

طلاق به دلیل آسیب ها و فشار های روانی که به همراه دارد، مستلزم همراه داشتن یک وکیل طلاق دلسوز و باتجربه می باشد که بتواند همه امور را بدون حضور شما انجام داده و پرونده طلاق را به نتیجه مطلوب برساند.

برای آگاهی از حقوق قانونی خود، مشاوره با وکیل طلاق را جدی بگیرید. با یک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته بهترین راهکار طلاق را از بهترین وکیل طلاق بگیرید.

 

آیا با خیانت شوهر با وکیل طلاق می توانم طلاق بگیرم؟

 

cheating on husband and divorce rights

طلاق فوری و آنلاین به همراه اثبات خیانت همسر

 

طبق قانون زن نمی تواند درخواست طلاق نماید، مگر در یکی از موارد زیر:

 1. از طرف همسرش وکالت در طلاق داشته باشد.

 2. طلاق به صورت توافقی انجام شود.

 3. طلاق خلع انجام شود؛ به این معنی که، زن از مسائل مالی خود صرف نظر نموده و مرد در ازای آن طلاق را قبول کند.

 4. یا یکی از شروط دوازده گانه ضمن عقد نکاح از طرف مرد مورد نقض قرار گیرد.

 

وکیل طلاق می تواند با استناد به بند سوء رفتار یا سوء معاشرت زوج به حدی که ادامه زندگی را برای زوجه غیر قابل تحمل کرده و اثبات آن، اجازه طلاق را از دادگاه بگیرد؛ این خیانت و سو رفتار باید بارها تکرار شده باشد و دلایل دیگری نیز مطرح شود.

 

من ۱۸ ساله هستم آیا می توانم برای طلاق از نامزدم با وکیل طلاق مرد قرارداد وکالت منعقد کنم؟

ماده واحده مربوط به رشد متعاملين مصوب 1313: «اشخاصي كه به سن 18 سال شمسي تمام رسيده‎ اند در محاكم عدليه دولتي و دفاتر اسناد رسمي رشيد محسوب مي ‎شوند، مگر آن كه عدم رشد آنها به ظرفيت مدعي‎ العموم در محاكم ثابت گردد.

این بدان معناست که شما با داشتن سن قانونی می توانید با دادن وکالت به وکیل طلاق مرد امور طلاق را با صرفه جویی در زمان و هزینه انجام دهید.

اگر قصد طلاق در دوران عقد را دارید و زندگی مشترک را هنوز آغاز نکرده اید با انواع دیگر طلاق فرقی ندارد، تنها اگر دوشیزه باشید؛ نصف مهریه به شما تعلق می گیرد. پیش از هر تصمیم و اقدامی بهتر است از وکیل طلاق حتماً مشاوره و راهنمایی بگیرید.


در پرونده طلاق آیا داشتن وکیل طلاق مرد بهتر است یا وکیل طلاق زن؟

انتخاب وکیل طلاق مرد یا وکیل طلاق زن، امری کاملا شخصی و بستگی به انتخاب شما دارد؛ اما می توانید در ابتدا هم با مشاوره گرفتن از وکیل خانم یا آقا، سپس تصمیم بگیرید که به کدام یک برای انجام امور طلاق وکالت دهید.

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته و مشورت با وکیل طلاق می تواند در این زمینه راهگشا و موثر باشد.

 

آیا می توان قبل از اقدام به طلاق با وکیل طلاق زن مشورت داشته باشم؟

 

legal advice with female lawyer before divorce

وکیل خانم طلاق ارزان و تضمینی 24 ساعته در دسترس

 

طلاق یکی از مهم ترین تصمیم های زندگی مشترک می باشد؛ که حتما می بایستی از مشاوره حقوقی و مشورت با یک  وکیل با تجربه طلاق بهره مند شوید. البته وکیل تلفنی معتقد است که آغاز ضرورت مشورت با وکیل پیش از ازدواج می باشد؛ اما در صورتی که زن و مرد، قادر به ادامه زندگی با یکدیگر نباشند؛ برای طلاق هم نباید عجولانه تصمیم گرفت.

مشاوره حقوقی پیشگیرانه و مشورت با وکیل طلاق، زن و مرد این فرصت را پیدا می کنند؛ که بهتر به حرف های یکدیگر گوش کنند و اختلافات خود را با تجربه و دانش یک وکیل حل کنند.

 

آیا برای اجرای صیغه طلاق باید وکیل طلاق در دفترخانه حضور داشته باشد؟

از زمان صدور گواهی عدم امکان سازش برای تسلیم به دفتر رسمی ازدواج و طلاق سه ماه پس از تاریخ ابلاغ رأی قطعی یا قطعی شدن رأی، فرصت برای اجرای صیغه طلاق می باشد.

اگر شما به وکیل طلاق در اجرای صیغه طلاق وکالت داده باشید، وکیل طلاق شما می تواند در دفترخانه حضور داشته باشد و عدم حضور زوج، مانع اجرای صیغه طلاق و ثبت آن نیست؛ اجرای صیغه طلاق با رعایت جهات شرعی در دفترخانه و با حضور سردفتر صورت می ‌گیرد.

پس حتی اگر هیچ کدام از زوجین تمایل به حضور در دفترخانه را نداشته باشند، وکیل طلاق آنها اسناد و اوراق طلاق را امضا کرده و شناسنامه مهر شده را به موکل تحویل دهد.

 

حذف نام فوری همسر سابق از شناسنامه به صورت 24 ساعته

 

هزینه وکیل طلاق برای پرونده طلاق از سوی زن چقدر می باشد؟

این که طلاق شما توافقی باشد یا نه؛ هزینه آن متفاوت می باشد. به طور مثال طلاق توافقی یک دعوای غیرمالی می باشد که هزینه آن نسبت به طلاق یک طرفه کمتر می باشد.

شما در هر زمان از شبانه روز می توانید سوالات خود را درباره هزینه وکیل طلاق از وکیل تمام وقت تلفنی پرسیده و پس از آگاهی از شرایط و هزینه های آن اقدام کنید.


حق الوکاله وکیل طلاق برای وکالت در پرونده طلاق از سوی مرد چقدر می باشد؟

 

بررسی آنلاین و تلفنی منصفانه بودن حق الوکاله وکیل شما

 

استفاده از وکیل طلاق به معنای سپردن امور طلاق به شخص متخصص و گرفتن نتیجه تضمینی می باشد. این حق الوکاله بسته به وکیل و تجربه او متفاوت است؛ با مشاوره تلفنی در هر زمان از شبانه روز و مشورت از وکیل طلاق از هزینه آن مطلع شوید.

 

آیا می توان به صورت تلفنی وکالت طلاق را به وکیل طلاق داد؟

طلاق همواره با اختلافات و کشمکش های بسیاری همراه است؛ به همین دلیل طرفین ترجیح می دهند با سپردن همه امور به وکیل طلاق در پروسه طلاق شرکت نکرده و وکیل طلاق همه امور را انجام دهد.

شما حتی می توانید با مشاوره حقوقی با وکیل، قرارداد الکترونیکی وکالت را تنظیم کرده و با صرفه جویی در زمان و هزینه خود، همه امور طلاق را به وکیل طلاق بسپارید.

در هر زمان و هر مکان باشید با مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین سوالات مربوط به طلاق را از وکیل زن و وکیل مرد بپرسید. و یک وکیل تلفنی تمام وقت را تجربه کنید و نگران امور طلاق نباشید.


آیا مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل طلاق مرد وجود دارد؟

اگر نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل طلاق مرد دارید، کافی است با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی سوالات خود را از وکیل تلفنی بپرسید؛ در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین وکیل طلاق مرد، بهترین مشاوره حقوقی طلاق را به شما می دهد.


آیا می توان با داشتن وکیل طلاق دادگاه را متقاعد کرد پرونده طلاق را سریعاً رسیدگی کند؟

 

immediate divorce order to court

افزایش فوری و تضمینی روند پرونده طلاق

 

با اینکه طلاق حقی قانونی برای خاتمه زندگی مشترک می باشد؛ اما به دلیل اینکه خانواده مهمترین پیکره جامعه می باشد و با طلاق بنیان خانواده متزلزل می شود؛ تلاش قانون و دادگاه در حل و فصل و سازش طرفین و طولانی کردن روند آن می باشد، اما برخی اوقات شرایط به قدری دشوار می شود که طلاق بهترین راه حل به شمار می رود.

وکیل طلاق با آشنایی با روند و دفاع درست از موکلش می تواند دادگاه را مجاب به رسیدگی هر چه سریع تر پرونده کند.

 

با داشتن وکیل طلاق پرونده طلاق چقدر زمان بر است؟

زمان دقیقی برای پرونده طلاق وجود ندارد؛ چون روند اجرای پرونده به عوامل مختلفی بستگی دارد که اعتراض هریک از زوجین نیز، این زمان را نیز طولانی تر می کند که به طور میانگین در طلاق یک طرفه یک سال می باشد و این زمان در طلاق توافقی کمتر است.

وکیل تلفنی به شما پیشنهاد می کند که حتماً برای طلاق با مشاوره وکیل پیش بروید، قطعا با داشتن وکیل طلاق، پرونده طلاق در زمان کمتری به سرانجام می رسد. وکیل طلاق به دلیل تجربه و وکالت پرونده های بسیار طلاق و اشراف به قوانین مربوطه، پرونده شما را در کمترین زمان ممکن به نتیجه می رساند. وکیل طلاق با تجربه نمونه های مشابه طلاق، و یک متن دادخواست قوی و یک دفاع اصولی و منطقی از زمان پرونده طلاق می کاهد.

در هر زمان از شبانه روز و در هر مکانی که هستید، تنها کافی است، یک تماس تلفنی با وکیل تمام وقت طلاق برقرار کرده و سوالات مربوط به طلاق را پرسیده و بهترین راهکار حقوقی تلفنی را دریافت کنید. اگر مایل به استفاده از خدمات آنلاین مشاوره طلاق هستید، در کمتر از 24 ساعت وکلای شبانه روزی طلاق، بهترین راهکار آنلاین را به شما ارائه خواهند داد.

 

وکیل طلاق خوب را باید از کجا پیدا کنیم؟

 

bunch of female lawyer of us in one of our central branches

جمعی از وکلای خانم متخصص امور زناشویی در یکی از شعبات وکیل تلفنی

 

با وجود تمام اثرات سوء طلاق گاه شرایط به گونه ای است که راهی جز طلاق باقی نمی ماند؛ هرچند در بعضی موارد، عواملی چون دخالت اطرافیان، فقدان مهارت های رفتاری و بهانه های واهی منجر به وقوع طلاق می شود، اما موارد بیشماری نیز وجود دارد که اعتیاد شدید، اختلالات شخصیتی و سوء رفتار هر یک از زوجین، زندگی زناشویی را تبدیل به جهنمی سخت می نماید؛ در اینگونه موارد پایان زندگی زناشویی و طلاق تنها راه خلاصی از دست همسر و زندگی لبریز از آزارهای روحی روانی و حتی جسمی است.

اما مسائل حقوقی مهمی از قبیل حضانت فرزندان ،حقوق مالی ناشی از طلاق و تعهدات قانونی زوجین موارد مهمی است که علاوه بر اثرات عمیق عاطفی و روانی بر زوجین و فرزندانی که عنوان بچه طلاق را یدک می کشند، در روند رسیدگی به موضوع طلاق نیز بسیار تاثیرگذار است. در موارد این چنینی آگاهی کامل از ظرایف حقوقی و قانونی طلاق در کسب نتیجه ی دلخواه و جلوگیری از تضییع حقوق و البته کاهش آثار سوء طلاق اهمیت بسزایی دارد، اما اکثریت افراد اطلاعات چندانی از قوانین حقوقی طلاق ندارند؛ بنابراین بهره مندی از دانش و تخصص وکیل طلاق مجرب بسیار راه گشاست.

با توجه به شرایط اقتصادی فرهنگی حاکم بر مناطق مختلف؛ دسترسی به وکیل طلاق مجرب و البته تقبل هزینه های مراجعه به وکیل طلاق خوب برای بسیاری افراد دشوار و حتی غیرممکن است؛ پس وکیل طلاق خوب را باید از کجا پیدا کنیم؟ پیشرفت روزافزون فناوری و برخورداری از گنجینه دانش و تجربه ی وکلای مجرب طلاق این امکان را به ما داده است که با مشاوره حقوقی تلفنی فوری و البته مشاوره حقوقی آنلاین، راهکارهای حقوقی عملی و ساده ای را در جهت احقاق حقوق و دستیابی به نتیجه ی دلخواه در پرونده های مرتبط با طلاق به شما عزیزان ارائه نموده و با ارائه راهکار حقوقی تلفنی و آنلاین موثر در حل و فصل مطلوب پرونده طلاق یاریگرتان  باشیم.

 

چه زمانی باید پرونده را باید به وکیل طلاق واسپاری کنیم؟

معمولاً در هنگام ازدواج اکثر افراد بدون اطلاع از آثار حقوقی ناشی از تعهدات و شروط ضمنِ عقد، اقدام به ازدواج نموده و پس از مدتی که در تنگنای عدم تفاهم و مشکلات زناشویی قرار گرفته و با بروز بیش از پیش اختلافات فرهنگی و دشواری شرایط و البته نداشتن مهارت های رفتاری زندگی مجبور به طلاق می شوند، یکباره با سیل گرفتاری های حقوقی مواجه شده و دچار آسیب های روحی، روانی و حتی اقتصادی بسیار می شوند.

طلاق به عنوان یکی از مهمترین وقایع در روابط انسانی آثار و تبعات مهم فراوانی در پی دارد؛ به ویژه آنکه شرایط خاص فرهنگی اجتماعی و اقتصادی حاکم بر جامعه ی ایرانی نیز به این مسائل دامن می زند، مسائلی مانند نگاه جامعه به زن مطلقه، مشکلات عاطفی بعضاً شدیدی که گریبانگیر هر یک از طرفین و به خصوص فرزندان طلاق می شود، مشکلات اقتصادی فراوانی که در جریان طلاق و پس از آن به وجود می آید؛ هر یک می تواند زندگی و سرنوشت انسانی را زیر و زبر نماید.

در کنار تمام این موارد طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده های منشعب از طلاق و گرفتاری هایی نظیر تحمل حبس ناشی از عدم توانایی پرداخت مهریه و پیچیدگی موجود در مسائلی نظیر حضانت و سرپرستی فرزندان همه و همه باعث فرسودگی روحی و روانی بسیار و آسیب های فراوانی مالی و عاطفی می شود؛ با این همه گاه زندگی زناشویی دچار مشکلاتی می شود که افراد ناگزیر ریسک طلاق گرفتن را پذیرفته و وارد ورطه ی پر پیچ و خم طلاق می شوند.

 

توجه: برای کاهش آثار مخرب طلاق بهترین راه کوتاه کردن روند رسیدگی و دستیابی سریع به نتیجه ی مطلوب در پرونده های مرتبط با طلاق است و این ممکن نمی شود مگر با بهره گیری ر از توان و تخصص وکیل طلاق متبحر.

 

پس در پاسخ به این سوال که چه زمانی باید پرونده را به وکیل طلاق واسپاری کنیم؟ می توان گفت  آنجا که طلاق تنها راه رهایی از رنج و شروع زندگی دوباره است، بهتر است از همان ابتدا پرونده ی طلاق را به وکیل طلاق ماهر واسپاری نمود تا ضمن کاستن از روند طولانی رسیدگی زمینه ی احقاق حقوق و پیشگیری از هر گونه ضرر و زیان مالی و روحی و عاطفی مهیا باشد.

با مراجعه به وکلای طلاق خانم و آقای دلسوز ما، بدون نیاز به صرف هزینه ی هنگفت می توانید از همان ابتدا پرونده ی طلاق را در سایه تجربه و تبحر بهترین وکلای طلاق پیش ببرید؛ به علاوه در صورت بروز هرگونه ابهام یا سوال حقوقی در رابطه طلاق در هر ساعت شبانه روز، این امکان برای شما مهیاست که با بهترین وکلای این حوزه ارتباط برقرار کرده با دریافت مشاوره حقوقی در همان و هر مکان پاسخ سوالات و ابهامات خود را یافته و آگاهی کامل و آسودگی خاطر روند رسیدگی به پرونده ی طلاق را پیگیری نموده و  به نتیجه ی دلخواه دست یابید؛ در موارد بیشماری افراد به ویژه بانوان به دلیل ناتوانی در پرداخت حق الوکاله از مشورت با وکیل منصرف می شوند، اما اگر هزینه وکالت طلاق منصفانه و عادلانه باشد، این اتفاق نمی افتد.

 

وکیل طلاق بهتر است مرد باشد یا زن؟

 

divorce request from man or woman

تماس فوری و 24 ساعته با وکیل طلاق خانم

 

معمولاً پرونده های طلاق حاوی نکات و مسائلی است که با عواطف و احساسات افراد سرو کار دارد، واضح است که عواطف و نگاه زن و مرد به مسائل مختلف ناشی از طلاق متفاوت است و نتیجه ی مطلوب از دید هر کدام از آنها فرق دارد؛ پس اینکه وکیل طلاق بهتر است زن باشد یا مرد بستگی فراوانی به مواردی مانند موضوع مورد مناقشه و انتظار افراد از نتیجه ی پرونده دارد. هرچند فارغ از جنسیت وکیل طلاق، مطلب اصلی درانتخاب وکیل در حل و فصل پرونده ی طلاق، توان و تبحر و اشراف وکیل طلاق به مسائل حقوقی و آگاهی وی از تغییرات قوانین است، اما در برخی موضوعات مرتبط با طلاق مانند حضانت فرزند، دعاوی مالی ازدواج و ... جنسیت وکیل در درک شرایط عاطفی، مالی و نیازهای  موکل موثر بوده و بر مبنای درک متفاوت از این مسائل تلاش و نگاه وکیل نیز تغییر نموده و می تواند در نتیجه ی نهایی پرونده تاثیر گذار باشد.

 

"به هر صورت ما مفتخریم که با بهره مندی از گنجینه ی ارزشمند دانش و تجربه برترین حقوقدانان ایران امکان مشورت با وکیل مرد و البته مشورت با وکیل زن خبره را برای شما عزیزان فراهم نماییم"

 

حق الوکاله وکیل طلاق در پرونده طلاق چه مبلغی می باشد؟

با وجود تمام مزایای برخورداری از وکیل طلاق خوب، در بسیاری موارد به دلیل عدم تمکن مالی، حق الوکاله ی وکیل طلاق دغدغه ی مهم افراد است و در موارد بیشماری، افراد به ویژه بانوان به دلیل ناتوانی در پرداخت حق الوکاله از مشورت با وکیل منصرف می شوند؛ اما در پاسخ به این پرسش که حق الوکاله وکیل طلاق در پرونده طلاق چه مبلغی می باشد؟ رقم ثابت و مشخصی وجود ندارد و همه چیز بستگی به توافق بین طرفین دارد.

هر چند مسائل مختلفی همچون شهرت و معروفیت وکیل در میزان حق الوکاله موثر است، اما به طوری کلی حق الوکاله در طلاق های توافقی که شرایط ساده تری برای رسیدن به نتیجه دارند؛ به مراتب کمتر از حق الوکاله در پرونده های طلاق یکطرفه است، چنانچه تقاضای طلاق از سوی زوجه باشد به خاطر پیچیدگی های موجود در روند کسب نتیجه این مبلغ به مراتب بالاتر خواهد بود. با توجه به توافقی بودن مبلغ حق الوکاله ذکر رقم دقیق در میزان حق الوکاله میسر نیست؛ اما با رصدی اجمالی می توان گفت مبلغ حق الوکاله در طلاق های توافقی بین یک تا ده میلیون تومان و در طلاق های یکطرفه بین 6 تا 20 میلیون می باشد.

 

آیا وکیل طلاق می تواند زنم را مطلقه کند؟

بر اساس شرع مقدس و  قانون مدنی ایران حق طلاق با مرد است. اما مرد می تواند برای  اجرای  این حق به زن یا   هر شخص دیگری وکالت دهد. البته ذکر این نکته ضروریست که حتی اگر مرد وکالت اجرای طلاق را به همسر یا شخص دیگری واگذار نماید این وکالت مانع و ساقط حق خود مرد نیست و خود زوج هم می تواند برای طلاق اقدام کند.  به هر صورت چنانچه زن از طریق شروط ضمن عقد ،وکالت اجرای طلاق و یا به اصطلاح عمومی حق طلاق را کسب نماید  و یا مرد با مراجعه به دفاتر اسناد رسمی وکالت در اجرای طلاق را به همسرش یا شخص دیگری تفویض نماید زن می تواند  بدون نیاز به حضور شوهر وکالتاً از سوی شوهر  وکیل  طلاق اختیار نموده و در صورت نیاز برای خود نیز وکیل طلاق انتخاب نماید و با طلاق توافقی به سهولت طلاق بگیرد.

 

در اینجا ذکر دو نکته ضروریست:

 • اول اینکه اگر در ضمن عقد ازدواج، وکالت برای طلاق شرط شده باشد، این وکالت از جانب مرد غیر قابل عزل است؛ اما  چنانچه وکالت در طلاق در دفترخانه اعطا شود، بنا بر توافق صورت گرفته می تواند بلاعزل، قابل عزل و یا مدت دار باشد.  در کل، همه ی این موارد بستگی به خواست مرد و نوع وکالت اعطایی از سوی او دارد.

 • نکته ی مهم بعدی اینکه وکالت در طلاق بدون ثبت در دفاتر اسناد رسمی فاقد اعتبار بوده و آثار حقوقی بر آن بار نمی شود؛ برای آگاهی از ظرایف قانونی موجود در امر « وکالت در اجرای طلاق» می توانید به صفحه ی وکیل تلفنی مراجعه نموده و با دریافت مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین پاسخ تمام سوالات خود را یافته و با ذهنی بیدار و آگاه تصمیم گرفته و در مسیر منتهی به نتیجه ی مطلوب گام بردارید.

 

اسامی بهترین وکیل طلاق در ایران