موسسه وکیل تلفنی

  • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۲۹:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

دفتر مشاوره حقوقی طلاق

دفتر مشاوره حقوقی طلاق

طلاق تغییر مهمی در زندگی افراد محسوب می شود، که اگر بخواهند از آن به سلامتی عبور کنند و فشارهای روحی و استرس های کمتری را تحمل کنند، نیاز است که از کارشناس متخصص در زمینه امور خانواده و طلاق کمک بگیرند؛ دفتر مشاوره حقوقی طلاق که توسط بنیاد علمی - حقوقی وکیل تلفنی اداره می شود، این امکان را برای افراد فراهم آورده است که در صورت بروز مشکلات طلاق و مطرح شدن حق و حقوق مالی، بتوانند از مشاوره حقوقی اطلاعات لازم را دریافت کنند؛ با انجام مشاوره طلاق توسط وکیل خانواده آنلاین و 24 ساعته در دسترس، بسیاری از مشکلات طلاق حل شده و مسیر طلاق با سرعت بالاتری طی می شود؛ از این رو به شما توصیه می کنیم که به ادامه مطالعه بپردازید تا با دفتر آنلاین طلاق وکیل تلفنی و نحوه ارتباط با آن، آشنا شوید؛ البته قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

توضیح مراحل طلاق توافقی در دفتر مشاوره حقوقی طلاق وکیل تلفنی (به هیچ وجه از دست ندهید)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

دفتر مشاوره حقوقی طلاق چیست و چه خدماتی ارائه می دهد؟

 

divorce legal advice office concept

تماس فوری با دفتر مشاوره حقوقی طلاق 24 ساعته

 

دفتر مشاوره حقوقی طلاق مجموعه ای است که کمک می کند افراد اختلافات خانوادگی خود را از منظر قانونی مورد ارزیابی قرار دهند و راه حل های حقوقی را برای برطرف کردن مشکلات خود از وکیل 24 ساعته دریافت نمایند.

مشاوره حقوقی تلفنی که در سایت وکیل تلفنی انجام می شود به افراد کمک می کند که ابهامات خود را درباره ی روش های طلاق و چگونگی وصول مطالبات مالی خود را برطرف نمایند، و به کمک وکیل پایه یک دادگستری در مدت زمان کوتاهی مراحل طلاق را پشت سر بگذارند.

یقینا طلاق امر نکوهیده ای است که افراد از سر ناچاری به آن پناه می برند، اما می توان به کمک ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته در دفتر مشاوره حقوقی طلاق مشکلات را مورد بررسی قرار داد و در صورت امکان به مصالحه و رفع اختلاف پرداخت.

 

درجه علمی وکلای طلاق در دفتر مشاوره طلاق چه می باشد؟

 

 

برای کسانی که به دفتر مشاوره حقوقی طلاق مراجعه می کنند، این نکته حائز اهمیت است که وکیلی که قرار است پرونده ایشان را مورد قرار دهد دارای چه مدارج علمی می باشد؛ این دغدغه ی مهمی است و مطمئنا افرادی که در حوزه حقوقی دانش و آگاهی بیشتری دارند، بر مباحث خانواده و طلاق اشراف بیشتری خواهند داشت؛ بنابراین بنیاد وکیل تلفنی با مد نظر قرار دادن خواسته مراجعه کنندگان از وکلای پایه یک دادگستری برای پیگیری پرونده های خود کمک می گیرد و تخصص ایشان در زمینه خانواده از اولویت های همکاری با بنیاد وکیل تلفنی می باشد.

اما باید توجه داشت که تنها دانش نمی تواند مسیر پیش روی وکیل خانواده را روشن کند، و ابزار مهم تر سابقه کاری ایشان است. وکلایی که با وکیل تلفنی همکاری می کنند سابقه درخشانی در زمینه حل پرونده های حقوقی دارند، و تجربه ایشان می تواند بسیار کمک کننده باشد.

 

مزایای دریافت مشاوره حقوقی طلاق از وکیل طلاقِ تلفنی و آنلاین

 

Benefits of divorce legal advice with vakiltel.com

مزایای مشاوره با وکیل طلاق تلفنی

 

مشاوره حقوقی آنلاین مزایای بسیار زیادی دارد، از جمله آنکه در دسترس و آسان است؛ افراد می توانند به سادگی با وکیل 24 ساعته چت کنند و مشکلات حقوقی خود را در میان بگذارند.

از دیگر مزایای خدمات دفتر مشاوره حقوقی طلاق، پشتیبانی بعد از تنظیم قرارداد وکالت است، به این معنی که افراد هر زمان که دچار ابهام در مفاهیم و مباحث حقوقی مربوط به پرونده خود شدند می توانند از بخش پرسش و پاسخ فوری حقوقی کمک بگیرند و از طرف دیگر وکیل پرونده طلاق نیز خود را ملزم می داند که به طور مداوم به موکل خود گزارش کار بدهد و وی را از نحوه پیگیری پرونده آگاه کند.

ویژگی دیگر خدمات 24 ساعته دفتر مشاوره حقوقی طلاق است که در هر ساعت از شبانه روز موکل می تواند با وکیل طلاق ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را در میان بگذارد.

 

هزینه خدمات دفتر مشاوره حقوقی طلاق چگونه است؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

خدمات در دفتر مشاوره حقوقی طلاق به گونه ای طراحی شده است که برای همه افراد با هر توان مالی در دسترس و قابل استفاده باشد. چارت هزینه در وکیل تلفنی با زمانبندی مختلف در برابر مبلغ اندک طراحی شده است، تا بسته به نیاز مراجعه کنندگان بتوانند از وکیل طلاق مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته دریافت نمایند.

باید گفت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته در سایت جامع وکیل تلفنی انجام می شود، زیرا ارائه خدمات حقوقی برای تمام اقشار جامعه از اهداف مهم وکیل تلفنی می باشد؛ تضمین کیفیت یکی دیگر از دغدغه های وکیل تلفنی است؛ از آن جایی که اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به افراد در زمینه حقوقی برای بنیاد وکیل تلفنی اهمیت بالایی دارد، تلاش می کند که با همکاری وکلای برجسته و متخصص در امور حقوقی با کیفیت ترین خدمات حقوقی را در اختیار افراد قرار دهد.

از طرفی همانطور که گفته شد قیمت ها بسیار منصفانه تدارک دیده شده و وکیل تلفنی با ضمانت قیمت و کیفیت آماده خدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه در دفتر مشاوره حقوقی طلاق می باشد.

 

بررسی آنلاین و فوری پرونده طلاق چگونه است؟

 

immediate online Divorce document evaluation

چت آنلاین و رایگان طلاق با وکیل پایه یک طلاق

 

خدمات آنلاین از مهمترین ویژگی بنیاد علمی وکیل تلفنی است که افراد می توانند با مراجعه به سایت یکی از انواع مشاوره با وکیل آنلاین را انتخاب کنند؛ در دفتر مشاوره حقوقی طلاق بعد از گفتگو با کارشناسان سایت شماره واتساپ وکیل متخصص در زمینه طلاق به افراد داده می شود تا از طریق چت آنلاین بتوانند مشکلات خود را مطرح نمایند.

در دفتر مشاوره حقوقی طلاق افراد می توانند از طریق شبکه های مختلف اجتماعی مانند واتساپ و تلگرام از خدمات حقوقی استفاده کنند؛ امروزه گفتگو از طریق اپلیکیشن های مختلف بعد مسافت را کوتاه کرده است و افراد می توانند به راحتی در هر نقطه از ایران که هستند با صرف هزینه اندک درباره امور طلاق با وکیل خانواده گفتگو کنند و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

 

 

طلاق فوری به علت فساد اخلاقی

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

دوستان بزارید خیلی رو راست بهتون بگم که منظور از دفتر مشاوره حقوقی طلاق اینه که شما تمامی خدمات طلاق رو از امروز به بعد می تونید با ضمانت بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت از وکیل تلفنی به صورت آنلاین یا تلفنی و به صورت 24 ساعته دریافت کنید؛ اون قضیه ضمانتش همه راسته و دروغی درش نیست، شک نکنید.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی