موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

گام اول برای طلاق

گام اول برای طلاق

دنیای امروزی دنیایی پر از کشمکش و هیاهو است و خانواده ها نیز بیرون از این هیاهو نیستند، همه به دنبال آرامش و آسایش در خانه ای امن می باشند؛ بسیار پیش آمده است که در خانواده عدم سازش بین زن و مرد بعد از ازدواج بوجود آمده و برای رهایی از این کشمکش ها زن و مرد به توافقاتی می رسند که از هم جدا شوند و طلاقی توافقی را به سر انجام برسانند؛ اطلاع از چگونگی شروع اولین گام اول برای طلاق در ادامه این مطلب برای شما شرح داده شده است و در 75% موارد به نوع درخواستی شما بستگی دارد؛ حال اجازه دهید تا قبل از ادامه دادن مطالب، ویدئوی یک دقیقه این زیر را با هم مشاهده کنیم.

 

بریده ای از سخنان بانوان وکیل ما در خصوص طلاق

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

گام اول برای طلاق توافقی و مراحل بعد از آن چیست؟

 

first step to take consensual divorce

وکیل طلاق 24 ساعته آنلاین

 

در جامعه کنونی تمایل افراد به سازش در مسائل بیشتر نمود پیدا کرده است و افراد ترجیح می دهند بدون کشمکش و صدمات روحی به هم بر سر موضوعات مهمی همچون ادامه زندگی با هم در صلح و صفا تصمیم گیری نمایند در طلاق توافقی زن و مرد با تفاهم از هم جدا می شوند و در مورد موضوعاتی مانند مهریه، نفقه، جهیزیه، حضانت فرزندان از قبل به تفاهم می رسند

زوجین در طلاق توافقی بعد از توافق بر سر موضوعات مالی و غیر مالی می توانند درخواست طلاق توافقی را به دادگاه خانواده ارائه دهند.

 

مراحلی که بعد از گام اول برای طلاق باید طی شود:

 1. ثبت دادخواست طلاق.

 2. مشاوره جهت صلح و سازش.

 3. معرفی زن به پزشکی قانونی.

 4. توافقات مالی و غیر مالی.

 5. اعلام کتبی عدم سازش.

 6. صدور رای دادگاه.

 7. طلاق توافقی در دفترخانه.

 

گام اول برای طلاق به درخواست زن و مراحل بعد از آن چیستند؟

 

 

در پرونده های خانوادگی در دستگاه قضاء مهم ترین و سخت ترین پرونده برای رسیدگی، پرونده ای است که دادخواست طلاق از طرف زوجه است؛ با توجه به تعهداتی که در ابتدای ازدواج زوجه قبول می کند و در عقد نامه آن را امضا می کند واگذاری حق طلاق به مرد است و زن فقط با قبول این شرط در مواردی که دلایلی موجه داشته باشد و بتواند آن ها را به اثبات برساند، می تواند تقاضای طلاق را از دادگاه داشته باشد؛ حال با ما همراه باشید تا گام اول طلاق و مراحل بعد از آن را توضیح دهیم ...

 

 1. گام اول برای طلاق از طرف زوجه، حضور یک وکیل مجرب است تا بتواند با ادله های قانونی و مستندات محکمه پسند در دادگاه پرونده را به نتایجی خوبی برساند؛ قبل از اقدام به هرگونه دادخواست زن به طلاق با مشاوران حقوقی و وکلای دلسوز و با تجربه در امور خانواده در ارتباط باشید تا با علم و آگاهی مسیر پر پیچ و خم را طی نمایید و به موفقیت در پرونده در مدت زمان کوتاهی دست پیدا نمایید.

 

 1. اگر درخواست طلاق از طرف زوجه باشد و زوج تمایلی به موافقت در طلاق نداشته باشد، زن می تواند درخواست طلاق کند که به این حالت «خلع» گویند.

 

 1. گام اول برای طلاق تشخیص دادگاه صالح است؛ مطابق با ماده 4 قانون حمایت خانواده مصوب 1391 دادگاه صالح زوجه باید دادخواست خود را به دادگاه تقدیم نماید؛ هزینه دادرسی مطابق قوانین برای خواهان 5 هزار و پانصد تومان می باشد که با باطل نمودن تمبر انجام می گیرد.

 

 1. بعد از عبور از گام اول برای طلاق، آماده نمودن ادله کافی برای اثبات دعوا در دادگاه است؛ زوجه با توجه به اینکه تقاضای طلاق از طرف اوست باید بتواند قاضی دادگاه را متقاعد کند که ادامه زندگی در کنار شوهر دیگر برایش امکان پذیر نیست و توضیحات لازم را به دادگاه ارائه دهد.

 

 1. بعد از گام اول برای طلاق و ارائه ادله کافی، دادگاه خانواده زمانی برای حضور زوجین در دادگاه معلوم و به آن ها ابلاغ می گردد و بعد از حضور زوج و زوجه در دادگاه در تاریخ تعیین شده با توجه به جمع بندی از صحبت های زوجین قاضی دادگاه، رای خود را در همان جلسه صادر و یا تا حداکثر یک هفته مهلت دارد رای خود را صادر نماید.

 

 1. اگر حکم طلاق به زوجه داده شود زوج می تواند از تاریخ صدور حکم تا مدت 20 روز به حکم صادر شده اعتراض و در دادگاه تجدید نظر مجدد به دعوای طلاق رسیدگی می شود و در صورت عدم اعتراض شوهر دادگاه حکم طلاق زن را صادر خواهد نمود و در غیر اینصورت مجدد دادگاه تجدید نظر تشکیل و به پرونده رسیدگی می شود تا قاضی رای بر طلاق داشته باشد و آن حکم را صادر نماید و زوجه می تواند اجرای صیغه طلاق را درخواست نماید و به طور رسمی جدا شود؛ در طلاق خلع زوجه باید مالی به نام فدیه که می تواند مهریه یا نیمی از مهریه و یا حتی بیشتر از آن را به شوهر پرداخت نماید.

 

نکته (مهم): در طلاق خلع، برای اجرای صیغه طلاق مرد به مبلغی که زن می خواهد به او بدهد راضی باشد و گرنه صیغه طلاق جاری نخواهد شد و طلاقی صورت نخواهد گرفت.

 

چرا قدم های اولیه در طلاق مهم است؟

 

importance of first step in divorce

آموزش طلاق گام به گام با وکیل تلفنی

 

گام اول برای طلاق از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در نتیجه آن بسیار تاثیر گذار است زیر تنظیم دادخواست و راه های ارائه ادله کافی از مسیر هایی درست می تواند پرونده را به سمت یک پرونده موفق سوق دهد؛ توصیه ما در این موسسه حقوقی به شما در درخواست طلاق این است که با وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین، وکیل 24 ساعته و یا مشاورین حقوقی قبل از هر گونه اقدامی در ارتباط باشید و پرونده خود را به او بسپارید تا هم خود و هم فرزندانتان از صدمات روحی این مسیر پر پیچ و خم در امان بمانید و هم در وقت و همزمان صرفه جویی نمایید.

 

گام به گام مراحل طلاق شامل چه مرحله هایی می شود؟

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

طلاق در دادگاه به سه صورت دیده می شود یا تقاضای طلاق از طرف زوجه است که در توضیحات بالا به آن اشاره کردیم و یا طلاق توافقی و یا تقاضای طلاق از طرف مرد درخواست می شود.در اینجا به مراحل یک طلاق توافقی اشاره خواهیم نمود:

 

 1. گام اول برای طلاق اعلام دادخواست به دادگاه خانواده

گام اول برای طلاق بعد از توافق در تمامی امور مشترک، مراجعه به یکی از دفاتر خدمات قضایی برای ثبت دادخواست طلاق توافقی است. لازم به ذکر است بعد از ثبت دادخواست پیامکی دریافت خواهند نمود که تاریخ مراجعه به دادگاه خانواده در آن ذکر شده است.

 

 1. تشکیل پرونده و دعوت به صلح و سازش زوجین

پس از تشکیل پرونده در دادگاه حقوقی بدوی، زوج و زوجه دعوت به صلح و سازش می شوند تا شروع دوباره را داشته باشند و به موازات این موضوع طرفین به سازمان بهزیستی معرفی می شوند تا مشاوره های لازم جهت ادامه زندگی را در صلح و آرامش داشته باشند.

 

 1. معرفی زوجه به پزشک قانونی

در این مرحله زوجه جهت مشخص شدن بارداری به پزشک قانونی معرفی می شود تا در صورت بارداری توسط پزشک قانونی به دادگاه گزارش داده شود.

 

 1. امضاء صورتجلسه دادگاه توسط زوجین بر عدم سازش به ادامه زندگی و توافق بر موضوعات مالی

بعد از مسلم بودن عدم توافق بین زوجین جهت ادامه زندگی توافقات مالی و غیر مالی بین زوجین، مانند: مهریه، مقدار نفقه زوجه، جهیزیه، حضانت فرزندان و اجرت المثل  توسط دادگاه صورت جلسه می شود و به امضای زوجین می رسد.

 

 1. حضور داوران در دادگاه

معرفی داوران به دادگاه توسط زوجین و در صورت عدم موفقیت آن ها در ایجاد صلح و سازش، داوران موظف به اعلام عدم سازش بین زوجین را به صورت کتبی ارائه کنند.

 

 1. صدور حکم طلاق از طرف دادگاه

دادگاه در این مرحله با توجه به پرونده نسبت به صدور حکم طلاق توافقی اقدامی می کند و در مدت یک هفته الی ده روز رای طلاق به زوجین ابلاغ می گردد؛ در صورت عدم اعتراض زوج و زوجه به رای صادر شده از طرف دادگاه مراحل طلاق توافقی انجام می گیرد و حکم صادر شده به زوجین از سوی دادگاه خانواده قطعی می گردد.

 

 1. مرحله آخر، مراجعه به دفترخانه ثبت طلاق

در آخرین مرحله بعد از رای دادگاه زوجین می توانند از لحظه دریافت رای دادگاه  تا 3 ماه بعد از آن با در دست داشتن گواهی عدم امکان سازش  به یکی از دفتر خانه های طلاق مراجعه نمایند و با حضور دو شاهد، صیغه طلاق خوانده شود و طلاق بین آن ها انجام گیرد. لازم به ذکر است بعد از خوانده شده صیغه طلاق زوجه باید مدت یک ماه و سه روز عده نگه دارد که این موضوع برای زنانی که یائسه شده اند لازم نمی باشد.

در صورت عدم حضور یکی از طرفین در مدت مذکور در دفترخانه طرف دیگر می تواند از طریق اجرای احکام دادگاه صادر کننده حکم طلاق توافقی، نسبت به اجرایی شدن حکم طلاق اقدامات لازم را انجام دهد.

 

مزایای دریافت مشاوره در اولین گام طلاق از وکیل تلفنی چیست؟

 

benefits of taking legal advice in divorce

ارزان ترین مشاوره تلفنی 24 ساعته با وکیل طلاق همراه

 

توصیه ما در این موسسه حقوقی به شما در درخواست طلاق این است گام اول برای طلاق را با مشاوره وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین، وکیل 24 ساعته و یا  مشاورین حقوقی  بردارید و قبل از هر گونه اقدامی پرونده خود را به او بسپارید تا هم خود و هم فرزندانتان از صدمات روحی این مسیر پر پیچ و خم در دادگاه ها در امان بمانید و هم در وقت و همزمان صرفه جویی نمایید.

 

 

طلاق چیست؟!

وکیل طلاق واتساپی و آنلاین

وکیل تضمینی طلاق

سامانه طلاق توافقی فوری

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. طلاق بمعنا ی جدایی بین زوجین است به دلایلی که پیشآمد کرده است. لذا در این بین باید تکلیف حقوق مالی زوجه مشخص گردد. لذا بعد از گام اول طلاق مراحل ذیل می بایست انجام گیرد تا بصدور رای برسد. 1- ثبت دادخواست طلاق. وفق قانون حمایت خانواده باید دادخواست داد و هزینه دادرسی پرداخت شود 2- مشاوره جهت صلح و سازش که در اینصورت به شورای حل اختلاف پرونده ارجاع می گردد یا به داوری که داور باید نتیجه مثبت یا منفی داوری را به دادگاه اعلام نماید.3- معرفی زن به پزشکی قانونی جهت تست عدم بارداری می باشد مگر اینکه زوجین توافق بر وجود جنین داشته باشند.4- توافقات مالی و غیرمالی. که بر اساس این توافق دادگاه رای صادر خواهد نمود خصوصا مال5- اعلام کتبی عدم سازش که نتیجه کار شورای حل اختلاف یا داور می باشد.6- صدور رای دادگاه .... سه نوع طلاق وجود دارد. طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج وفق ماده 1133 قانون مدنی ، طلاق به درخواست زوجه ناشی از عسر و حرج یا وکالت در طلاق. زوجین می توانند در طلاق توافقی حق تجدیدنظرخواهی و فرجام خواهی خود را ساقط نمایند که در اینصورت با مضی مدت حکم بدوی قطعی و برای اجرای صیغه طلاق به دفتر خانه رسمی طلاق معرفی می شوند.
متاسفانه عدم آکاهی عموم مردم از قوانین کشور باعث نیشود علاوه بر مشکلی که با آن درگیر هستند، دچار اضطراب مضاعف شوند. اینکه شما با تاسیس چنین موسسه ای امکان دسترسی به مشاورین و افراد حرفه ای حقوقی را از طرق مختلف فراهم کردید بسیار نقش موثری در کاهش بار روانی و نیز کاهش حجم پرونده های محاکم دارد. اهمیت مشاوره در زندگی امروز قابل انکار نیست. من از تمام خدماتی که از وکیل تلفنی دریافت کردم رضایت کامل داشتم و شمارو به دوستان و آشنایانم معرفی میکنم
با سلام و عرض ادب خدمت همگی عزیزان، همان گونه که مستحضر هستید، در پرونده های خانوادگی در دستگاه قضاء مهم ترین و سخت ترین پرونده برای رسیدگی، پرونده ای است که دادخواست طلاق از طرف زوجه است؛ با توجه به تعهداتی که در ابتدای ازدواج زوجه قبول می کند و در عقد نامه آن را امضا می کند واگذاری حق طلاق به مرد است و زن فقط با قبول این شرط در مواردی که دلایلی موجه داشته باشد و بتواند آن ها را به اثبات برساند، می تواند تقاضای طلاق را از دادگاه داشته باشد. لذا برای دریافت مشاوره میتوانید با موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید و از راهنمایی وکلای مجرب و متخصص بهره مند گردید.
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
سلام و عرض ادب و احترام خدمت یکایک دوستان .. یکی از انواع طلاق - طلاق رجعی است . ماده ۱۱۴۸ قانون مدنی ایران می‌گوید که: در طلاق رجعی برای شوهر در مدت عده حق رجوع است. یعنی در زمانی که زن در مدت عده است شوهر می‌تواند رجوع کرده و رابطه زوجیت باقی بماند. طلاقی که به حکم دادگاه باشد طلاق بائن است جز در طلاق از شخص غائب مفقود الاثر.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی.‌دادخواست به دادگاه خانواده گام اول برای طلاق بعد از توافق در تمامی امور مشترک، مراجعه به یکی از دفاتر خدمات قضایی برای ثبت دادخواست طلاق توافقی است. لازم به ذکر است بعد از ثبت دادخواست پیامکی دریافت خواهید نمود که تاریخ مراجعه به دادگاه خانواده در آن ذکر شده است.وبعد از آن ارجاع امر به داور انجام خواهد شد وطرفین داور خود را معرفی وبعد از اعلام نظر داور ها دادگاه در صورت عدم حصول سازش حکم صادر می کند .اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره تکمیلی هستم
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی