موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی

ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی

امروزه با افزایش توجه افراد در گروه‌های سنی مختلف به دنیای مجازی، شاهد برخی از فعالیت‌های افراد برای کسب درآمد و توجه، در زمینه‌های مختلف خواهیم بود. ایجاد سایت همسریابی یکی دیگر از فعالیت‌های افراد در این زمینه بوده است که در بسیاری از موارد با جرم قوادی همراه می باشد. اما ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی چیست و چه راهکارهایی برای عدم وجود این جرم در کنار ساخت سایت همسریابی تهران و بسیاری از شهرستان‌ها وجود دارد؟ این سوالات حقوقی همسریابی از جمله دغدغه‌های بسیاری از افراد به شمار می‌روند که در ادامه به بررسی پاسخ این سوالات خواهیم پرداخت.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

سایت همسریابی دقیقا چه کاری انجام می‌دهد؟

این روزها یافتن سوژه‌های مناسب در دنیای مجازی بسیار رونق گرفته است. با توجه به عرف جامعه، همواره آشنایی دختر و پسر به طرق مختلفی از جمله: آشنایی مستقیم، آشنایی غیر مستقیم، باواسطه و ... امکان‌پذیر بوده است. با تکیه بر این عرف و همچنین تفاوت در طرز تفکر افراد، دختران و پسران سایت‌های همسریابی را بستر مناسبی برای یافتن زوج مورد نظر خود، می بینند. همچنین در برخی از این سایت‌ها افراد می‌توانند با دریافت مشاوره‌های مناسب از تفاوت صیغه و همسریابی مطلع گردند. اما گروهی از افراد نیز وجود دارند که این سایت‌ها را مکان مناسبی برای تفریح خود شناخته و قطعا جهت کنجکاوی اقدام به ثبت نام در آنها خواهند نمود. با توجه به قوانین و مقررات موجود برای ساخت بهترین سایت همسریابی، دریافت مشاوره حقوقی و مشورت آنلاین با وکیل بسیار هوشمندانه و مورد توجه بوده است. با دریافت مشاوره‌های هدفمند و ایده‌آل کاربران می‌توانند به ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی به بهترین نحو، از سایت خود بهره‌وری نمایند. اغلب از این نوع مشاوره‌ها با نام مشاوره حقوقی پیشگیرانه یاد می‌شود.

 

dating websites

ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی

 

آیا فعالیت سایت همسریابی که مجوز قانونی ندارد، جرم می باشد؟

در نظام حقوقی ممنوعیت صریحی برای ایجاد و استفاده از این سایتها وجود ندارد . اما با توجه به تاثیرات روان‌شناسی این سایت‌ها، در بر داشتن مجوز قابل توجه خواهد بود. اما برای وضع آیین نامه ها باید اجماعی شکل گیرد که به دلیل عدم شکل گیری این اجماع، همچنان با خلا قانونی در این موضوع مواجه خواهیم بود. تا زمان عرضه ی آیین نامه های نهایی ، وجود سایت های بدون مجوز، غیر قانونی می باشد. مشاوره حقوقی در زمینه سایت همسریابی این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که بتوانند آگاهانه و هوشمندانه اقدام به ساخت سایت همسریابی خود بدون ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی، نمایند. البته بسیاری از این سایت‌ها در قالب سایت روانشناسی در حال فعالیت هستند. با مشاوره حقوقی همسریابی می‌توان به کلید موفقیت در این زمینه دست یافت.

 ماده ی 9 آیین نامه ساماندهی و اعتبار بخشی برای مراکز مشاوره، تدابیری را برای فعالیت های خارج از قوانین و مقررات از جمله لغو دائم مجوز، اندیشیده است. اما در مورد سایت‌هایی که هنوز مجوزی را دریافت ننموده اند، در ماده های اساسی سکوت شده است. البته با توجه به ماده ی 36 قانون اساسی، در نظر گرفتن برخی از مجازات ها برای تعدی از قوانین امکان پذیر خواهد بود.

 

prostitution

ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی

 

آیا برای ثبت سایت همسریابی در نماد الکترونیک، نیاز به مجوز خاص می‌باشد؟

طبق جدیدترین اولتیماتوم در وزارت ورزش و جوانان، 6 ماه فرصت برای دریافت مجوز وجود دارد. همچنین با توجه به توضیحات مدیر گروه مشاوره و خدمات روانشناختی در وزارت ورزش و جوانان، سایت‌های فعال و مجاز که بر طبق قوانین ماده ی 43 در قانون اساسی فعالیت می نمایند، با عنوان "مرکز تخصصی ازدواج و خانواده " مجاز به ادامه ی فعالیت خود هستند. از این رو سایت همسریابی تعریف مشخصی نخواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و عدم ایجاد ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی، وکیل تلفنی مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان پاسخگو خواهد بود. کلیه افراد حقیقی برای دریافت این مجوز ها می توانند اقدامات ضروری را انجام داده و مجوز فعالیت خود را تحت انجام قوانین مندرج در ماده ی 43 قانون اساسی، دریافت نمایند. با به وجود آمدن خطایی از طرف گردانندگان این سایت‌ها، 1 تا 7 سال زندان و دیگر مجازاتها در انتظار آنها خواهد بود.

 

 

 

آیا داشتن کانال تلگرامی برای همسریابی جرم است؟

تلاش اغلب افرادی که به این مشاغل روی می آورند براین است که هیچ نوع ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی به وجود نیاید. لذا دریافت مشاوره از وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی این امکان را برای افراد به همراه دارد که بتوانند پاسخ کلیه سوالات خود را در این زمینه به بهترین نحو دریافت نمایند. در پاسخ به این سوال می توان گفت که از لحاظ قانونی، اخذ جواز برای این شبکه ها متولی نداشته است. اما از دیدگاه وزارت ورزش و جوانان، وجود این کانال ها قانونی و مورد تایید نبوده است. با توجه به عدم وجود مجازات دقیق برای سازندگان و گردانندگان این کانال‌ها، نمی توان مجازاتی را برای آنها تعیین نمود. مگر در مواقعی که ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی محرز گردد. در صورتی که این سایتها و کانال ها صرفا به سبب معرفی افراد جهت انجام لواط و یا زنا ایجاد گردند، جرم قوادی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد. مشورت حقوقی قبل از صیغه کردن در این سایت ها برای جلوگیری از برخی اتفاقات ناخوشایند، بسیار عاقلانه و مورد توجه بوده است. 

 

do dating by websites

ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی

 

برای مشاوره حقوقی به صورت تلفنی با وکیل متخصص در این امر می توانید بر روی تصویرک زیر کلیک کنید یا آن را لمس نمایید

 

مشاوره همسریابی وکیل تلفنی 

امروزه با وجود سایت همسریابی در هر استان، جوانان می‌توانند آگاهانه‌تر برای ازدواج اقدام نمایند. اما این آگاهی در صورتی که بهترین سایت همسریابی را شناخته باشند، صورت می پذیرد. با توجه به ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی انتخاب بهترین سایت همسریابی کاری سخت و پیچیده خواهد بود. مشاوره همسریابی وکیل تلفنی این امکان را برای افراد به ارمغان می آورد که در هر زمان و مکان بتوانند خدمات و مشاوره ‌های ارزنده ای را از وکیل تلفنی دریافت نمایند. مشورت با یک وکیل قبل از صیغه کردن می تواند تاثیرات مثبتی داشته باشد. جلوگیری از طلاق‌ها و برخی سو استفاده های مالی با مشاوره های حقوقی همسریابی اتفاقی مثبت و هوشیارانه را به همراه خواهد داشت. لذا مشاوره با وکیل تلفنی قبل از صیغه مورد توجه بسیاری از جوانان با تدبیر و شایسته بوده است. در این مشاوره ها افراد می‌‌توانند هوشیارانه برای انتخاب‌ مناسب خود اقدام نمایند.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام، یکی از اقدامات مهم زندگی هرکس که در شرع و اخلاق بدان توصیه شده است مبحث مربوط به ازدواج می باشد که احادیث و سخانان فراوانی از بزرگان دین و اخلاق در خصوص آن ارائه شده است . در جهان مجازی نیز برای تسهیل مساله ازدواج راه کارهای متفاوتی وجود دارد که برخی از آنان درست و برخی غلط می باشد ، می توان در یک تعبیر ساده گفت که برخی از شبکه های اجتماعی یا سایت های همسر یابی مانند دیغ دو لبه ای هستند که هم می توانند یک نفر را خوشبخت نمایند و هم او را به فساد اخلاقی شدیدی بکشانند ، به صورت طبیعی حکومت نیز در این خصوص بیکار نبوده و با وضع قوانین و مقررات مختلف سعی در تعدیل این گونه سایتها را دارد . هرگاه یک سابت مربوط به زوج های جوان اصول قانونی مربوط به تشکیل سایت و مجوزهای لازم جهت ادامه فعالیت را اخذ نمود و نمادها و اعتبارات لازم را در صفحه اصلی خود درج کرد می توان به چنین سایتی اعتماد نمود چرا که در آن، راه کار های اخلاقی و شرعی جهت شروع زندگی مشترک و حل مشکلات زوجین درج می گردد اما اگر در سایت یاپیام رسانی ، طرفین آزاد بودند که هر نوع عکس یا فیلمی را بارگذاری نمایند باید به صحت چنین سایتی شک نموده و از ورود به آن خود داری کرد ، البته توصیه ما استفاده از تجارب ارزنده وکلای موسسه وکیل تلفنی می باشد تا مشکل خویش را بر طرف نموده و با آسودگی خاطر گام برداریم.
همیشه در قانون نکات و جراینی هست که در اذهان عموم مردم معنا و مفهوم روشنی ندارد به همین دلیل است که بیشتر مواقع ناآگاهی باعث به دام افتادن افراد به خصوص جوانان جامعه میشود چرا که حوانان بیشتر در معرض فضای مجازی هستند و بسیار راحت تر میتوانند بدون توجه به عواقب احتمالی در فضای مجازی به برقراری ارتباط های مشکوک بپردازند ممنونم که با مقالات مفید و تخصصی سایتتون باعث بالا رفتن سطح آگاهی های مردم میشوید
با سلام امروزه با افزایش توجه افراد در گروه‌های سنی مختلف به دنیای مجازی، شاهد برخی از فعالیت‌های افراد برای کسب درآمد و توجه، در زمینه‌های مختلف خواهیم بود. ایجاد سایت همسریابی یکی دیگر از فعالیت‌های افراد در این زمینه بوده است که در بسیاری از موارد با جرم قوادی همراه می باشد. اما ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی چیست و چه راهکارهایی برای عدم وجود این جرم در کنار ساخت سایت همسریابی تهران و بسیاری از شهرستان‌ها وجود دارد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی