موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۳۳:۴ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۶
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۱:۱۸ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۶
  • مهدی نعمت زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • مهدی نعمت زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۷:۴۱ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • محسن محسنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲۸:۴۴ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • صلاح معروفیان صلاح معروفیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • اکبر صدق آمیز حقیقی اکبر صدق آمیز حقیقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۱:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۴۰:۵۲ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • بیژن متقیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۱:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
  • آزاده آزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳۵:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی

ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی

امروزه با افزایش توجه افراد در گروه‌های سنی مختلف به دنیای مجازی، شاهد برخی از فعالیت‌های افراد برای کسب درآمد و توجه، در زمینه‌های مختلف خواهیم بود. ایجاد سایت همسریابی یکی دیگر از فعالیت‌های افراد در این زمینه بوده است که در بسیاری از موارد با جرم قوادی همراه می باشد. اما ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی چیست و چه راهکارهایی برای عدم وجود این جرم در کنار ساخت سایت همسریابی تهران و بسیاری از شهرستان‌ها وجود دارد؟ این سوالات حقوقی همسریابی از جمله دغدغه‌های بسیاری از افراد به شمار می‌روند که در ادامه به بررسی پاسخ این سوالات خواهیم پرداخت.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

سایت همسریابی دقیقا چه کاری انجام می‌دهد؟

این روزها یافتن سوژه‌های مناسب در دنیای مجازی بسیار رونق گرفته است. با توجه به عرف جامعه، همواره آشنایی دختر و پسر به طرق مختلفی از جمله: آشنایی مستقیم، آشنایی غیر مستقیم، باواسطه و ... امکان‌پذیر بوده است. با تکیه بر این عرف و همچنین تفاوت در طرز تفکر افراد، دختران و پسران سایت‌های همسریابی را بستر مناسبی برای یافتن زوج مورد نظر خود، می بینند. همچنین در برخی از این سایت‌ها افراد می‌توانند با دریافت مشاوره‌های مناسب از تفاوت صیغه و همسریابی مطلع گردند. اما گروهی از افراد نیز وجود دارند که این سایت‌ها را مکان مناسبی برای تفریح خود شناخته و قطعا جهت کنجکاوی اقدام به ثبت نام در آنها خواهند نمود. با توجه به قوانین و مقررات موجود برای ساخت بهترین سایت همسریابی، دریافت مشاوره حقوقی و مشورت آنلاین با وکیل بسیار هوشمندانه و مورد توجه بوده است. با دریافت مشاوره‌های هدفمند و ایده‌آل کاربران می‌توانند به ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی به بهترین نحو، از سایت خود بهره‌وری نمایند. اغلب از این نوع مشاوره‌ها با نام مشاوره حقوقی پیشگیرانه یاد می‌شود.

 

dating websites

ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی

 

آیا فعالیت سایت همسریابی که مجوز قانونی ندارد، جرم می باشد؟

در نظام حقوقی ممنوعیت صریحی برای ایجاد و استفاده از این سایتها وجود ندارد . اما با توجه به تاثیرات روان‌شناسی این سایت‌ها، در بر داشتن مجوز قابل توجه خواهد بود. اما برای وضع آیین نامه ها باید اجماعی شکل گیرد که به دلیل عدم شکل گیری این اجماع، همچنان با خلا قانونی در این موضوع مواجه خواهیم بود. تا زمان عرضه ی آیین نامه های نهایی ، وجود سایت های بدون مجوز، غیر قانونی می باشد. مشاوره حقوقی در زمینه سایت همسریابی این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که بتوانند آگاهانه و هوشمندانه اقدام به ساخت سایت همسریابی خود بدون ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی، نمایند. البته بسیاری از این سایت‌ها در قالب سایت روانشناسی در حال فعالیت هستند. با مشاوره حقوقی همسریابی می‌توان به کلید موفقیت در این زمینه دست یافت.

 ماده ی 9 آیین نامه ساماندهی و اعتبار بخشی برای مراکز مشاوره، تدابیری را برای فعالیت های خارج از قوانین و مقررات از جمله لغو دائم مجوز، اندیشیده است. اما در مورد سایت‌هایی که هنوز مجوزی را دریافت ننموده اند، در ماده های اساسی سکوت شده است. البته با توجه به ماده ی 36 قانون اساسی، در نظر گرفتن برخی از مجازات ها برای تعدی از قوانین امکان پذیر خواهد بود.

 

prostitution

ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی

 

آیا برای ثبت سایت همسریابی در نماد الکترونیک، نیاز به مجوز خاص می‌باشد؟

طبق جدیدترین اولتیماتوم در وزارت ورزش و جوانان، 6 ماه فرصت برای دریافت مجوز وجود دارد. همچنین با توجه به توضیحات مدیر گروه مشاوره و خدمات روانشناختی در وزارت ورزش و جوانان، سایت‌های فعال و مجاز که بر طبق قوانین ماده ی 43 در قانون اساسی فعالیت می نمایند، با عنوان "مرکز تخصصی ازدواج و خانواده " مجاز به ادامه ی فعالیت خود هستند. از این رو سایت همسریابی تعریف مشخصی نخواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و عدم ایجاد ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی، وکیل تلفنی مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان پاسخگو خواهد بود. کلیه افراد حقیقی برای دریافت این مجوز ها می توانند اقدامات ضروری را انجام داده و مجوز فعالیت خود را تحت انجام قوانین مندرج در ماده ی 43 قانون اساسی، دریافت نمایند. با به وجود آمدن خطایی از طرف گردانندگان این سایت‌ها، 1 تا 7 سال زندان و دیگر مجازاتها در انتظار آنها خواهد بود.

 

"موارد مشابهی در جدول ذیل قرار داده شده که با مراجعه به آن و مطالعه آن به اطلاعاتی دست می یابید که از بروز بسیاری از اشتباهات و عواقب حقوقی برای شما جلوگیری خواهند کرد"

 

 

آیا داشتن کانال تلگرامی برای همسریابی جرم است؟

تلاش اغلب افرادی که به این مشاغل روی می آورند براین است که هیچ نوع ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی به وجود نیاید. لذا دریافت مشاوره از وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی این امکان را برای افراد به همراه دارد که بتوانند پاسخ کلیه سوالات خود را در این زمینه به بهترین نحو دریافت نمایند. در پاسخ به این سوال می توان گفت که از لحاظ قانونی، اخذ جواز برای این شبکه ها متولی نداشته است. اما از دیدگاه وزارت ورزش و جوانان، وجود این کانال ها قانونی و مورد تایید نبوده است. با توجه به عدم وجود مجازات دقیق برای سازندگان و گردانندگان این کانال‌ها، نمی توان مجازاتی را برای آنها تعیین نمود. مگر در مواقعی که ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی محرز گردد. در صورتی که این سایتها و کانال ها صرفا به سبب معرفی افراد جهت انجام لواط و یا زنا ایجاد گردند، جرم قوادی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد. مشورت حقوقی قبل از صیغه کردن در این سایت ها برای جلوگیری از برخی اتفاقات ناخوشایند، بسیار عاقلانه و مورد توجه بوده است. 

 

do dating by websites

ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی

 

برای مشاوره حقوقی به صورت تلفنی با وکیل متخصص در این امر می توانید بر روی تصویرک زیر کلیک کنید یا آن را لمس نمایید

 

مشاوره همسریابی وکیل تلفنی 

امروزه با وجود سایت همسریابی در هر استان، جوانان می‌توانند آگاهانه‌تر برای ازدواج اقدام نمایند. اما این آگاهی در صورتی که بهترین سایت همسریابی را شناخته باشند، صورت می پذیرد. با توجه به ارتباط بین سایت همسریابی با جرم قوادی انتخاب بهترین سایت همسریابی کاری سخت و پیچیده خواهد بود. مشاوره همسریابی وکیل تلفنی این امکان را برای افراد به ارمغان می آورد که در هر زمان و مکان بتوانند خدمات و مشاوره ‌های ارزنده ای را از وکیل تلفنی دریافت نمایند. مشورت با یک وکیل قبل از صیغه کردن می تواند تاثیرات مثبتی داشته باشد. جلوگیری از طلاق‌ها و برخی سو استفاده های مالی با مشاوره های حقوقی همسریابی اتفاقی مثبت و هوشیارانه را به همراه خواهد داشت. لذا مشاوره با وکیل تلفنی قبل از صیغه مورد توجه بسیاری از جوانان با تدبیر و شایسته بوده است. در این مشاوره ها افراد می‌‌توانند هوشیارانه برای انتخاب‌ مناسب خود اقدام نمایند.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی