موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

اعتراض به تشخیص ملی شدن اراضی

اعتراض به تشخیص ملی بودن اراضی

قبل از اینکه وارد مباحث مربوط به اعتراض به تشخیص ملی شدن اراضی شویم بهتر است که کمی با اراضی ملی آشنا شویم که اراضی ملی چیست و به چه اراضی ملی می­ گویند؛ در سال ­های قبل از دهه 40، زمین­ های بایر زیادی در کشور ما وجود داشت که هنوز آباد نشده بود و اگر یک نفر قصد آباد کردن این زمین­ ها را داشت خیلی راحت می ­رفت و آن را آباد می­ کرد، کسی هم نمی­توانست به این کار وی اعتراض کند؛ در بعضی از مواقع آباد کردن زمین موات باعث ایجاد مزاحمت برای زمین ­های زراعی و ... می­ شد؛ اما شخص در صورتی هم که شکایت می ­کرد برایش نتیجه مطلوبی نداشت؛ زیرا زمین موات بدون صاحب بود و قانونی هم نسبت به زمین ­های موات وجود نداشت، تا اینکه در سال 1341 به دلیل تعدد اینگونه مسائل و از بین رفتن جنگل­ ها و مرتع های چرای حیوانات، دولت شاه تصمیم گرفت یک قانون تصویب کند و زمین ­های بدون صاحب و موات را جز اراضی ملی معرفی کند؛ با این کار جلوی از بین رفتن بی دلیل جنگل ­ها و چرای حیوانات و مزاحمت­ های ملکی گرفته شد.

با روی کار آمدن دولت جمهوری اسلامی خیلی از قوانین تغییر کردند؛ اما این قانون به دلیل منافعی که داشت بدون تغییر باقی ماند و هنوز هم در موارد مواجهه با زمین موات به این قانون مراجعه می­ شود؛ قانون جدید سبب اعتراضات مختلفی از جمله اعتراض به تشخیص ملی شدن اراضی شد که امروزه آن را به طور مفصل مورد شرح و بسط قرار می دهیم

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

 

نحوه عمل وکیل دعاوی اراضی ملی؟

 

Protest against the recognition of nationalization of lands

آموزش اثبات مالکیت در دعاوی منابع طبیعی

 

زمانی که بحث ملی شدن اراضی مطرح شد خیلی از مراتع مانند جنگل ها، سواحل دریاها و ... نیز جز اراضی ملی قرار گرفتند و قطعاً این موضوع برای خیلی ها خوشایند نبود؛ البته در مواقعی هم حق با این افراد بود، ولی نه در همه مواقع زیرا بیشتر این این افراد کسانی بودند که با از بین بردن جنگل ها و تصاحب سواحل دریاها و تبدیل آن ها به مکان های تفریحی و ... پول زیادی را به جیب می زدند و هیچ اهمیتی هم به محیط زیست نمی­ دادند.

زمانی که اراضی ملی شد یک بحث هم تحت عنوان اعتراض به تشخیص ملی شدن اراضی مطرح شد، زمانی که دعاوی مربوط به اراضی ملی به دادگاه می ­رود و موضوع آن اعتراض به تشخیص ملی شدن اراضی می ­باشد و شخص معترض برای خود یک وکیل بر می ­گزیند، در صورتی که وکیل پس از پیگیری و کارشناسی­ های صورت گرفته متوجه شود که زمینی که جز اراضی ملی محسوب شده اراضی ملی نیست می ­تواند یک درخواست کتبی بر اساس قانون اعتراض به تشخیص ملی شدن اراضی ملی تدوین کند و همراه با ادله موجه تقدیم دادگاه نماید.

 

اعتراض به تشخیص اراضی ملی از مشتثنیات؟

نحوه تشخیص اراضی ملی از مستثنیات یا همان اراضی خصوصی اینگونه است که دولت از کلیه اراضی از طریق عکس­برداری هوایی یک نقشه از مناطق مختلف تهیه کرده و مرز بین اراضی ملی با اراضی خصوصی را مشخص می­ کند، این نوع عکس­برداری مخصوص اراضی خارج از شهرها است؛ در صورتی که در نقشه تشخیص اراضی خصوصی و موات درست نباشد و زمینی خصوصی به عنوان اراضی ملی ثبت شده باشد، طبق قانون اعتراض به تشخیص ملی شدن اراضی شخص مالک می­تواند در دادگاه طرح شکایت نماید.

اعتراض به تشخیص ملی شدن اراضی مخصوص افرادی است که زمین مزروعی و کشتی یا قابل ساختمان سازی داشته ­اند و به عنوان اراضی ملی ثبت شده باشد.

توجه: معمولا اراضی ملی یا در حومه شهر هستند و یا در خارج از شهر، اگر یک سری از زمین های حومه شهرها به عنوان اراضی ملی معرفی شود و در زمان معرفی آن ها به عنوان اراضی ملی مالکی نداشته باشد؛ اما پس از مدتی یک مالک با سند و مدرک قانونی برای آن ها پیدا شود، دولت به میزان یک هزارم متر از آن اراضی را به صاحبش باز می­ گرداند و اگر مازادی هم داشته باشد به میزان هکتار آن پول پرداخت می ­کند.

 

مستثنیات منابع طبیعی چیست؟

 

Natural Resource Exceptions

وکیل ماهر برای پرونده منابع طبیعی

 

همانگونه که اشاره شد دو دسته اراضی وجود دارد یک دسته در حومه شهر و یک دسته در خارج از شهر زمانی که دولت بخواهد اراضی ملی یک منطقه را مشخص نماید یک نقشه از آن منطقه تهیه می­ کند و یک آگهی را منتشر می­ کند تا مالکان زمین هایی خصوصی خودشان را معرفی کنند؛ البته باید برای محل مورد نظر سند و مدرک معتبر ارائه دهند، پس از مشخص شدن مالکان و بررسی کارشناس زمین هایی خصوصی از اراضی ملی مستثنا می­ شوند، مالکانی که پس از اطلاع رسانی دولت از ماجرای اجرای طرح اعلام سازی منطقه ای به عنوان اراضی ملی اگر از این  موضوع اطلاع نداشته باشند، م ی­توانند طبق قانون اعتراض به تشخیص ملی شدن اراضی اعتراض خود را به دادگاه ارائه دهند.

 

اراضی ملی چیست؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

تا قبل از سال 41 شمسی زمین ­های ایران به دو دسته موات و خصوصی تقسیم می شد؛ هر کسی هر زمانی که دلش می­خواست می­توانست برود و یک منطقه را که متعلق به کسی نبود برای خودش آباد کند هیچکس هم نبود که نسبت به این موضوع معترض باشد؛ در مواقعی آباد کردن زمین موات سبب آسیب به محیط زیست، ایجاد مزاحمت به مالکان زمین هایی خصوصی اطراف زمین موات آباد شده و خیلی مسائل دیگر می شد؛ بر همین اساس دولت تصمیم گرفت با تصویب قانونی در سال 41 شمسی کلیه زمین هایی بی صاحب و موات را به عنوان اراضی ملی معرفی نماید تا هم از آسیب به محیط زیست جلوگیری نماید و هم جلوی سودجویی افراد سودجو گرفته شود؛ البته اراضی ملی علاوه بر دولت به سازمان محیط زیست و سازمان منابع طبیعی نیز تعلق دارد.

جهت اطلاع از چگونگی اعتراض به تشخیص ملی شدن اراضی می ­توانید با موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید و با وکیل آنلاین به صورت اینترنتی و یا وکیل تلفنی 24 ساعته به صورت تماس تلفنی تمامی سوالات خود را در بخش مشاوره حقوقی ملی شدن اراضی از وکلای با تجربه و خبره موسسه وکیل تلفنی دریافت نمایید. 

 

تشخیص ملی بودن اراضی؟

 

Recognition of nationality of lands

تشخیص فوری مالکیت ملی انواع اراضی با وکیل تلفنی 24 ساعته

 

بر اساس کمیسیون ماده 56 اراضی ملی در صورتی که دولت زمینی را جز اراضی ملی بداند دیگر آن زمین از مالکیت فرد خارج شده و جز اراضی ملی معرفی می ­شود، در صورتی که افراد اعتراض به تشخیص ملی شدن اراضی که تحت تملک آن ها بوده است داشته باشند طبق ماده قانونی واحده اداره منابع طبیعی می ­توانند نسبت به ملی شدن زمینی که تحت تملکشان بوده با ارائه مدارک قانونی و معتبر اعتراض نمایند.

کارشناس دادگستری صلاحیت تشخیص اراضی ملی از اراضی احیا شده را دارد؛ البته راه های دیگری هم برای تشخیص اراضی ملی از اراضی احیا شده وجود دارد. 

 

روش های تشخیص اراضی ملی احیا شده؟

 

همانگونه که بارها در قسمت­ های قبل اشاره شد در صورتی که فردی نسبت به ملی شدن اراضی که قبلاً تحت تملک وی بوده معترض باشد می­ تواند طبق قانون اعتراض به تشخیص ملی شدن اراضی با ارائه اسناد معتبر اعتراض نماید؛ در ادامه این قسمت به شما راه ­های تشخیص اراضی ملی از اراضی احیا شده را می­ گوییم:

 1. زمین ­هایی که قبلا در آن ها فعالیت کشت و زرع و کشاورزی یا باغبانی صورت گرفته باشد.

 

 1. انجام اعمال پیش نیاز کشاورزی و باغبانی که به اصطلاح تحجیر نامیده می شود.

 

 1. زمین­ هایی که در محدوده اراضی یا بخشی از اراضی یک روستا باشند.

 

 1. زمین هایی واقع در محدوده قنات، چاه، چشمه و رودخانه.

 

 1. زمین هاییی که قابل کشت باشند و شیب مناسب داشته باشند.

 

 1. زمین هایی قابل کشت و قابل آبیاری یا دارای مرزبندی ثبتی یا عرفی.

 

 1. زمین هایی که در مسیرشان جوی جاری است یا قبلاً جاری بوده و آثار ­آن بر جای مانده است.

 

 1. زمین های دارای درخت ­های سن بالا و دارای مسیر آبیاری.

 

 1. زمین هایی که در بالادست خود حاوی جریان آب باشند.

 

 1. زمین هاییی که بنای قدیمی و مرتبط با کشاورزی و بنای ساختمانی مانند آب انبار، طویله و ... را در خود داشته باشند.

 

 1. زمین های بند ساز که آب­ های جاری بهاره را در پشت خود جمع آوری کنند.

 

 1. زمین هایی با قدمت چند ساله و فاقد پوشش مرتعی.

 

 1. زمین هایی که بخاطر فعالیت کشاورزی در گذشته پوشش گیاهی داشته باشند.

 

 1. زمین هایی حاوی درختانی با سن زیاد که در زمره باغات محسوب می­ شوند.

 

 1. زمین هایی که دارای مسیر عبور قدیمی حاصل از فعالیت کشاورزی باشند.

 

 1. زمین هایی حاوی خرمن گاه قدیمی.

 

 1. زمین­ه هایی قطعه بندی شده یا کرت بندی شده با قدمت مشخص.

 

 1. زمین­ه هایی که از لحاظ عرفی و محلی در زمره مراتع قرار نگیرد.

 

 1. زمین­ه ایی که وضعیت خاک، مسیرهای آب یاری قدیمی، میزان شیب و ... آن ­ها گویای این باشد که در گذشته قابل کشت و کشاورزی بوده ­اند.

 

 1. زمین­ه ایی که به تشخیص کارشناس در هنگام نقشه برداری هوایی در قسمت زرد رنگ قرار گرفته باشند یا با ابزار اﺳﺘﺮﺋﻮﺳﮑﻮپ احیای قدیمی در آن ­ها مشخص و قابل تشخیص باشد.

 

رسیدگی به اعتراض نسبت به رای کمیسیون ماده 56؟

 

Investigate the objection to the vote of the commission

رسیدگی فوری و 24 ساعته به اعتراض رأی کمیسیون ماده 56

 

زمانی که یک زمین در هنگام شناسایی اراضی ملی جز اراضی ملی ثبت شد دیگر آن زمین از مالکیت فرد خارج می شود، در صورتی که فردی مدارک قانونی لازم را دال بر مالکیت زمینی که به عنوان اراضی ملی ثبت شده است داشته باشد طبق قانون اعتراض به تشخیص ملی شدن اراضی می ­تواند اعتراض خود را در اداره منابع مطرح کند؛ چنانچه به نتیجه نرسید می ­تواند شکایت خود را به دادگستری ارجاع دهد، در مواقعی مشاهده شده که فرد مدارک لازم دال بر مالکیت زمینی را ارائه داده است و پس از بررسی و صحت ادعای وی زمین به وی برگردانده شده و از لیست اراضی ملی خارج شده است.

 

 

تجدید نظر در دعوی اصلاحات ارضی

وکیل آنلاین عقد مزارعه فوری و تضمینی

مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی آپارتمان ها

مشکلات حقوقی ضمانت وام مسکن

همه چیز در خصوص دستور موقت

نکات قابل توجه در پش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های  حقوقی

وکیل حامی مستأجران

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام خانه محوطه پدری بعد فوتش در رسیدگی ماترک به کلی ملی اعلام شد و وراث حاضر به همکاری برای دادخواست اثبات مالکیت نیستند چطوری به تنهایی میتوانم دادخواست دهم و اگه مالکیتی برای مورث اثبات شد به سهمم برسم
سلام بسیار زیبا و جالب توضیحات کامل داده شده خسته نباشید
با سلام؛ در جاهایی کمیسیون 3 نفره( یک نفر از جهاد کشاورزی یک نفر از اداره منابع طبیعی و یک نفر از فرمانداری) تشخیص می دهد که فلان زمین در فلان محدوده ملی اعلام گردد. و پس از تایید این کمیسیون برای اون زمین برگ تشخیص صادر می شود که با صدور این برگ اگر اون زمین سند نیز داشته باشد از اعتبار می افتد و برای ابطال این برگ فقط باید از طریق قانون مستندا به قانون بهره وری اراضی کشاورزی در شعبه ویژه که در مرکز استان تشکیل می شود دادخواست داد و با ارائه دلیل که یک از این دلائل می تواند سابقه احیاء قبل از سال 41 باشد برگ تشخیص را ابطال نمود.وکلای موسسه در این پرونده به طور مبسوط در نیم ساعت توضیح دادند و باعث ورود ضرر کمتر به اینجانب شد.ممنون از شما
سلام و عرض ادب،ضمن تشکر از گنجاندن مطالب مفید و کاربردی در غالب موضوعات مختلف توسط سایت معتبر وکیل تلفنی امید است کاربران محترم ضمن اعتماد به وکلای متخصص و باتجربه سایت همراه و همیار وکیل تل باشند.با احترام
سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی همکاران وکیل تلفنی از خدمات فوق العاده خوب و حرفه ای که به صورت غیر حضوری ارائه میدهید و مارا از مراجعات حضوری در این شرایط بی نیاز میکنید بسیار سپاس گزارم. پس از آشنایی با وکیل تلفنی تمام سوالات و ابهامات قانونی که در مورد عقد قرارداد های مختلف با مشتزیانم داشتم برطرف شد. از مدیریت موسسه جناب آقای دکتر توکلی و همه همکاران محترمشون کمال تشکر دارم
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
من تو زندگیم با وکلای زیادی برخورد داشتم و پرونده های زیادی انجام دادم فرق وکلای شما اینه که صبورانه پاسخ میدن و مباحث و حا میندازن این باعث آرامش فکری ما میشه و مارو برای طرح موضوعی که داریم آگاه میکنه خیلی ممنون به خاطر بودنتون امیدوارم سلامت باشید و آرزوی موفقیت بیش از پیش
من تو زندگیم با وکلای زیادی برخورد داشتم و پرونده های زیادی انجام دادم فرق وکلای شما اینه که صبورانه پاسخ میدن و مباحث و حا میندازن این باعث آرامش فکری ما میشه و مارو برای طرح موضوعی که داریم آگاه میکنه خیلی ممنون به خاطر بودنتون امیدوارم سلامت باشید و آرزوی موفقیت بیش از پیش
سلام در دعوای اعتراض به تشخیص ملی شدن اراضی برای طرح خواسته دعوا باید توجه کرد که:ذی نفع باید به تشخیص اداره منابع طبیعی اعتراض کند وعنوان آن باید"اعتراض به تشخیص ملی بودن زمین واعلام مستثنیات قانونی زمین"باشد. وچناچه خواهان یکی از ارگان های دولتی باشد عنوان آن "اعتراض به ملی نشدن زمین"خواهد بود.دکتر فراهانی مشاور شما در زمینه اراضی واملاک با سابقه13 سال وکالت09124518650
باسلام.من مشکلی در زمینه اراضی ملی داشتم که تنها با تنظیم یک لایحه از سوی وکلایرموسسه وکیل تلفنی مشکل برطرف شد.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما عزیزان زحمتکش. مطالب متنوع و مفید و روزانه شما باعث آگاهی ما میشود.. ممنون که با کمترین هزینه مردم رو راهنمایی میکنید
با سلام امروزه دعاوی مربوط به اراضی ملی جایگاه ویژه ای در دادگاه های دادگستری دارد شناخت و آگاهی از مسائل حقوقی حاکم بر آن از مهماتی است که در جامعه امروزی لازم و ضروری است نحوه دفاع در دعاوی مربوط به این حوزه برای وکلا اهمیت زیادی دارد و چه بسا وکلایی که شناخت اندکی در خصوص این مساله دارند مطلب فوق بسیار مهم و کاربردی است با تشکر
با سلام. موضوع اعتراض به ملی شدن اراضی، موضوعی کاملا تخصصی است و پروسه طولانی و وقت گیری هم دارد و لذا برای گرفتن نتیجه بهتر و سریعتر، لازمه که حتما با یک وکیل مجرب مشورت بشه
با سلام خدمت کاربران گرامی.مسایلی از جمله ملی شدن اراضی و مسایلی از این دست با توجه به پیچیدگی های آنها نیازمند داشتن اطلاعات حقوقی مکفی برای ورود به انها است از این رو کاربران گرامی می بایست قبل از هر اقدامی دانش حقوقی خود را ارتقا دهند و موکدا از وجود وکیل متخصص این امر بهره ببرند چرا که فقدان دانش در این زمینه باعث ورود تبعات جبران ناپذیری خواهد شد.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
سلام. من وارد سایتتون شدم و اولین شما اومدین بالا. و دیدم داخل سایت نوشته شده مشاوره حقوقی فوری و آنلاین. اصلا فکر نمیکردم بعد از درخواستن واقعا زیر ۵ دقیقه وکلا و مشاورین حقوقیتون با من جهت مشاوره تماس بگیرند. پس فوری بودن محقق شد. حالا بریم سر آنلاین بودن. که اون هم سوالن رو از طریق سایت پرسیدم و بازهم فوری جواب دریافت کردم. مشخصا عالی هستین
با سلام. هنگامی که زمینی را اداره منابع طبیعی بعنوان ملی مشخص می کند توسط هیئتی 3 نفره می باشد متشکل از 1- یک نفر از اداره جهاد کشاورزی2- یک نفر از اداره منابع طبیعی3- یک نفر نماینده فرمانداری محل که مشخص می کندد این زمین ملی است یا خیر پس از تایید برگ تشخیص صادر می شود و این برگ تشخیص اعتبار سند رادارد و اگر زمین مورد مناقشه از قبل دارای سند رسمی نیز بوده آن سند ابطال می گردد. و. تنها راه ابطال برگ تشخیص طبق قانون بهره وری از زمین های کشاورزی و باغات مصوب 90 باید در شعبه ویژه که در مرکز استان تشکیل می شود دادخواست مبنی بر ابطال را داد و دادگاه وارد رسیدگی ماهیتی شده و توسط مدارکی مثل شهادت شهود. سند رسمی. سابقه احیاء قبل از سال 41 و وجود رودخانه یا جوی در نزدیک زمین می شود برگ تشخیص را ابطال نمود.
سلام خسته نباشید بنده یک مشکل اراضی داشتم که با صدها وکیل بصورت تلفنی و حضوری مشاوره داشتم اما بدون اغراق موسسه وکیل تلفنی بهترین و باتجربه ترین وکلا را به من معرفی کرد سپاسگذارم از تیم خوب وکیل تلفنی
در حوزه اصلاحات اراضی کلی گشتم تا وکیل خبره و متخصص پیدا کنم که خیلی کمه ولی در موسسه وکیل تلفنی با وکیل باتجربه و متخصص در این زمینه مشاوره تلفنی دریافت کردم و مدارک و مستندات را از واتساپ بررسی نمودند

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی