موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

شرایط درخواست وکیل کیفری

شرایط درخواست وکیل کیفری

درخواست وکیل کیفری در بسیاری از پرونده هایی که در دادگاه ها در جریان هستند شرایط ویژه و خاصی دارند مانند پرونده های قتل، پولشویی و مزاحمت تلفنی، این نمونه از پرونده ها نیاز به وکلایی دارد که در چهارچوب قانون به دفاع از موکل خود بپردازند. تجربه و تخصص یک وکیل کارآزموده در پرونده های کیفری می تواند شرایط را به شکلی تغییر دهد که مجازات مناسبی متناسب با جرم صورت گرفته برای فرد در نظر گرفته شود. در خواست وکیل می تواند برای موارد خاصی مانند درخواست وکیل کیفری، وکیل جرایم، وکیل دادخواهی انجام پذیرد، بهترین وکیل کیفری را از روی تجربه کاری آنها در زمینه های مختلف می توانید پیدا کنید

وکیل تلفنی وکلای مختلفی از از قبیل وکیل کلاهبرداری، کیفر، وکیل قتل، وکیل تجاوز، وکیل مزاحمت تلفنی، وکیل پرونده پولشویی، وکیل پرونده تلفنی، وکیل تلفنی پرونده کیفری، وکیل پرونده زنا، وکیل پرونده انتقال مال به غیر، وکیل جرایم، وکیل دادخواهی را آماده خدمت رسانی 24 ساعته به شما عزیزان کرده است و دامنه عملکرد این وکلا بسیار وسیع می باشد. یک وکیل کیفری می تواند وکیل خانواده نیز باشد و حمایت از پرونده های مربوط به این مسائل را نیز بر عهده بگیرد.

گاهی اوقات شرایط و مشکلات مالی بوجود می آید و موکل نیاز به وکیلی دارد که با هزینه مناسبتری وکالت پرونده او را به عهده بگیرد، در این مواقع یکی از موارد کاربردی دریافت مشاوره و درخواست وکیل کیفری به مشاور حقوقی می باشد.

یکی از بهترین راههای قانونی که شما می توانید از آن برای رسیدن به نتایج مناسب و قانونی خود در زمینه مزاحمت های آنلاین دست پیدا کنید استفاده از خدمات مشاوره حقوقی پرونده های کیفری می باشد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

آیا می توانم قبل از قرارداد با وکیل کیفری با ایشان مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشم؟

 

signing contract after legal advice

انعقاد قرارداد با وکیل پس از مشاوره حقوقی با ایشان

 

مواردی که گاهی اوقات پیش می آید این است که آیا ممکن است بتوانیم قبل از بستن قرارداد با وکیل کیفری و درخواست وکیل کیفری مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشیم؛ با بوجود آمدن شرایط دریافت خدمات مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین و مشاوره حقوقی غیرحضوری و تلفنی این امکان کاملا وجود دارد که شما قبل از استخدام و عقد وکالت با یک وکیل با ایشان صحبت و مشورت داشته باشید.

مسائل و نکات حقوقی در زمینه های کیفری از امور خاص و ویژه ای است که حل آن تنها از عهده افرادی که در این زمینه تجربه کاری زیادی دارند بر می آید. استفاده از خدمات مشاوره حقوقی غیرحضوری در مورد مسائل حقوقی و کیفری در زمان غیر اداری کمک می کند تا بتوانیم به نتیجه بهتری برسیم و با تفکر و تصمیم گیری بهتری به نوع اقداماتی که می خواهیم انجام پذیرد فکر کنیم. در مواردی که دسترسی به یک وکیل به دلایلی از جمله دوری از مراکز شهری و بعد مسافت ناممکن یا غیر ممکن می شود، استفاده از خدمات مشاوره حقوقی غیرحضوری کیفری و درخواست وکیل کیفری بسیار موثر خواهد بود.

برای اینکه بتوانیم مشاور حقوقی پیشگیرانه و مطمئن داشته باشیم و یا اینکه برای مراحل بعدی امور حقوقی خود برنامه ریزی کنیم باید خدمات ویژه ای وجود داشته باشد که امکان مشاوره تلفنی با وکیل را فراهم کند. مسائل خاص کیفری از جمله اموری است که شرایط را برای افراد سخت و بغرنج می کند و گاهی ممکن است به مشکلات حقوقی دیگری منجر شود؛ با توجه به شرایطی که ایجاد می شود، استفاده از خدمات مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان و نیاز مشاوره با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن با توجه به شرایط حساس به شما پیشنهاد می شود، مشاورین حقوقی و وکلای با تجربه قوه قضائیه برای ارائه راهنمایی و مشاوره اقدام به راه اندازی خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی آنلاین به صورت تلفنی و مجازی نموده اند. در اینصورت در هر زمان و مکانی که باشید و با هر نوع مشکل و شرایط خاص کیفری که نیازمند مشاور حقوقی فوری هستید، می توانید از خدمات و  راهکار حقوقی فوری و تلفنی برخوردار شوید.

در حقیقت با راه اندازی این خدمات، شما به مشاوره حقوقی فوری دسترسی پیدا می کنید و می توانید با دریافت مشاوره حقوقی پیشگیرانه از بروز مشکلاتی که از عدم آگاهی شما نسبت به مسائل حقوقی پیش می آید جلوگیری کنید.

 

نکته: از مزایای استفاده از مشاوره حقوقی ویژه تلفنی امکان دسترسی بر اساس امور کیفری متفاوت به امکان مشورت با وکیل زن یا مشورت با وکیل مرد می باشد. همچنین شما می توانید از خدمات مشاور حقوقی در هر زمان وهر مکان استفاده کنید.

 

در ادامه بهتر است بدانید که در زمینه امور حقوقی وکلا به دو دسته تقسیم می شوند:

 

 • وکیل پایه یک: این وکلا مسئولیت پرونده های خاص را به عهده می گیرند. در تمامی محاکم کیفری و قضایی اجازه حضور دارد و محدودیتی در پذیرش انواع پرونده های کیفری ندارد.برای درخواست وکیل کیفری موثرمی باشد.

 • وکیل پایه دو: وکیل های پایه دو اختیارات کمتری دارند و تنها حق شرکت در دادگاههای کیفری که برای جرم های تعزیری با مدت زمان حبس کمتر از 10 سال، مجازات پرداخت نقدی رسیدگی می کنند و وکالت آنها را به عهده می گیرند.

 

ارزانترین وکیل کیفری برای پرونده کلاهبرداری را از کجا پیدا کنم؟

 

fraud inexpensive lawyer

وکیل آنلاین ارزان برای پرونده کلاهبرداری

 

پرونده های کلاهبرداری از جمله جرایم کیفری است که بدون کمک و حمایت یک وکیل خوب به نتیجه نخواهد رسید. یکی از راه های درخواست وکیل کیفری برای پرونده های کیفری با هزینه های مناسب استفاده از خدمات مشاوره با وکیل تلفنی و ادامه همکاری با آنها می باشد، مشورت با وکیل به شما کمک می کند تا زودتر به نتیجه برسید.

ارائه تمامی خدمات کیفری از مواردی است که در بخش خدمات تلفنی و غیر حضوری به شما ارائه می گردند و همه این خدمات از وکلای با تجربه و با سابقه دادگستری به شما خواهند رسید. دلیل ارائه این خدمات حرفه ای دسترسی تمام افرادی است که نیازمند بهره مندی از مشاوره حقوقی می باشند و به دلایل متفاوت دسترسی به خود وکیل و مشاور حقوقی به صورت حضوری برای آنها ممکن نیست.

 

هزینه وکیل کیفری در پرونده کیفری چگونه محاسبه می شود؟

 

cutting the expenses of a lawyer

صرفه جویی در هزینه استخدام وکیل با مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

 

هزینه های مربوط به وکیل کیفری از سوی سازمان قضایی کشور استاندارد ها و میزان مشخصی دارد و با توجه به نوع پرونده ها درصد خاصی را شامل می شود مانند:

 • جرایم کیفری که باعث سلب حیات، قطع عضو و حبس های درجه یک است، حداقل میزان هزینه 5 میلیون تومان و حداکثر 200 میلیون تومان می باشد
 • در جرایم درجه 2 و درجه 3 حداقل سه میلیون تومان و حداکثر 100 میلیون تومان می باشد
 • در جرایمی که جزو دو دسته بالا نباشند مطابق با نظر دادگاه حق وکالت تعیین می شود.

 

شرایط و هزینه های وکالت در دادگاه های نوجوانان و موارد مربوط به آنها مشابه همین شرایط می باشد؛ در صورت بروز مشکل بهترین راه استفاده از خدمات غیرحضوری دسترسی به وکیل تلفنی ارزان برای درخواست وکیل کیفری می باشد. شما تمامی موارد حقوقی مربوط به امور کیفری، مجازات های کیفری و کیفر را به مشاوره حقوقی کیفری متخصص بسپارید. دسترسی به خدمات غیرحضوری به صورت 24 ساعته از طریق استفاده از خدمات مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین دسترسی به شماره تلفن بهترین وکیل تهران و سایر مناطق کشور نیز امکان پذیر می باشد.

 

 

مشاوره حقوقی توهین و تهدید

مشاوره حقوقی خیانت در امانت

کتک کاری و زور نمایی به هر دلیل و مجازات آن

بهترین راهکار در مقابل خیانت و روابط نامشروع

محاسبه دقیق دیه با توجه به وضعیت جراحت به صورت آنلاین و تلفنی

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی