موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

شرایط درخواست وکیل کیفری

شرایط درخواست وکیل کیفری

درخواست وکیل کیفری در بسیاری از پرونده هایی که در دادگاه ها در جریان هستند شرایط ویژه و خاصی دارند مانند پرونده های قتل، پولشویی و مزاحمت تلفنی، این نمونه از پرونده ها نیاز به وکلایی دارد که در چهارچوب قانون به دفاع از موکل خود بپردازند. تجربه و تخصص یک وکیل کارآزموده در پرونده های کیفری می تواند شرایط را به شکلی تغییر دهد که مجازات مناسبی متناسب با جرم صورت گرفته برای فرد در نظر گرفته شود. در خواست وکیل می تواند برای موارد خاصی مانند درخواست وکیل کیفری، وکیل جرایم، وکیل دادخواهی انجام پذیرد، بهترین وکیل کیفری را از روی تجربه کاری آنها در زمینه های مختلف می توانید پیدا کنید

وکیل تلفنی وکلای مختلفی از از قبیل وکیل کلاهبرداری، کیفر، وکیل قتل، وکیل تجاوز، وکیل مزاحمت تلفنی، وکیل پرونده پولشویی، وکیل پرونده تلفنی، وکیل تلفنی پرونده کیفری، وکیل پرونده زنا، وکیل پرونده انتقال مال به غیر، وکیل جرایم، وکیل دادخواهی را آماده خدمت رسانی 24 ساعته به شما عزیزان کرده است و دامنه عملکرد این وکلا بسیار وسیع می باشد. یک وکیل کیفری می تواند وکیل خانواده نیز باشد و حمایت از پرونده های مربوط به این مسائل را نیز بر عهده بگیرد.

گاهی اوقات شرایط و مشکلات مالی بوجود می آید و موکل نیاز به وکیلی دارد که با هزینه مناسبتری وکالت پرونده او را به عهده بگیرد، در این مواقع یکی از موارد کاربردی دریافت مشاوره و درخواست وکیل کیفری به مشاور حقوقی می باشد.

یکی از بهترین راههای قانونی که شما می توانید از آن برای رسیدن به نتایج مناسب و قانونی خود در زمینه مزاحمت های آنلاین دست پیدا کنید استفاده از خدمات مشاوره حقوقی پرونده های کیفری می باشد.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"بیش از 35% از وکلای وکیل تلفنی، وکلایی هستند با رزومه های پربار از موفقیت در پرونده های مختلف کیفری از مزاحمت ایستاگرامی گرفته تا قتل و ...؛ برای دریافت مشاوره حقوقی شبانه روزی به صورت تلفنی از این عزیزان می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

آیا می توانم قبل از قرارداد با وکیل کیفری با ایشان مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشم؟