موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سامانه ثنا

مشاوره حقوقی سامانه ثنا 

سامانه ثنا گامی موثر در روند ابلاغ حکم و تمامی امور اوراق قضایی به صورت آنلاین و الکترونیک است؛ لازمه ی بهره برداری از این خدمات آشنایی هرچه تمام تر از نحوه کار با سامانه و کسب مهارت های لازمه می باشد که این امر با مشاوره حقوقی سامانه ثنا با هزینه ای کم و کاملاً فوری میسر است.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم ما در خصوص دفاتر خدمات قضایی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

سامانه ثنا چیست؟

 

sena system concept

اورژانس خدماتی 24 ساعته سامانه ثنا 

 

قوه قضاییه برای ابلاغ اوراق قضایی مثلاً ابلاغ اخطاریه یا احضاریه اقدام به یک وب سایت برای ایجاد پروفایل کاربری موسوم به سامانه ابلاغ می کرد؛ در این سامانه کلیه افرادی که باید به دادگستری دارای پرونده می باشند باید در سامانه ثبت نام نمایند؛ در صورت عدم ثبت نام در این سامانه، دادگستری از ورود این افراد به داخل مجتمع قضایی خودداری می کند، لذا بدین منظور اگر شما خواهان و یا شاکی هستید برای طرح شکایت یا دادخواست حتماً باید قبل از تنظیم دادخواست اقدام به ثبت نام ثنا در وب سایت عدل ایران نمایید و در صورت عدم ثبت نام در سامانه ثنا، هیچ دادخواست و شکواییه شما در دادگستری پذیرفته نمی گردد.

 

مشاوره حقوقی سامانه ثنا در مورد چیست و چه اطلاعاتی به ما می دهد؟

افزایش سطح دسترسی مردم به اینترنت و آنلاین شدن اکثریت امور، سبب سهولت در فناوری ارتباطات و اطلاعات گردیده است. دستگاه قضایی نیز با تکیه بر این امر سعی در ارائه خدمات الکترونیک قضایی داشته است که گامی موثر در بهبود روابط و حکومت الکترونیک است؛ ابلاغ الکترونیکی از طریق سامانه ثنا کانون خدمات الکترونیک قضایی، از مثال های بارز این فعالیت هاست.

سامانه ثنا، بستری است برای ابلاغ تمامی امور اوراق قضایی، به صورت آنلاین، سریع و سهوات در امور طرفین دعوی و یا وکلا و نماینده قانونی آنان هم چنین برای دفاتر،کارشناسان و ضابطان قضایی که مستلزم این است تمامی افراد اقدام به ایجاد حساب کاربری در آن کنند و از مزایای آن بهره ببرند.

 

چرا مشاوره حقوقی سامانه ثنا لازم است؟

 

requirement of sena system legal advice

وکیل آنلاین متخصص سامانه ثنا 24 ساعته تضمینی و ارزان

 

تمامی ابلاغیه ها به حساب کاربری افراد ارسال شده و اطلاع رسانی آن از طریق پیامک به فرد صورت می گیرد؛ با وجود مزایای بسیاری که این طرح دارد گاهی مواقع در صورت نداشتن آگاهی و دانش کافی درباره ی آن افراد متحمل ضرر می گردند.

ایجاد حساب کاربری در سامانه ثنا به صورت غیر حضوری و توسط خود شخص نیز صورت می گیرد؛ متآسفانه هنوز بستر لازم برای سرویس دهی هرچه بهتر این سامانه فراهم نیست و از طرفی تعداد اشخاصی که هنوز مهارت لازم در استفاده از اینترنت ندارند کم نمی باشد. در ادامه به بررسی بیشتر ابعاد این امر با مشاوره حقوقی سامانه ثنا می پردازیم.

 

موارد خطرناک و مرگبار در سامانه ثنا چیست؟

موردی که باید به آن توجه داشت این است که ثبت نام سامانه ثنا را نباید به دست هرکسی سپرد و هم چنین تأیید ثبت نام را حتماٌ باید دفاتر خدمات قضایی انجام داد؛ حفظ حریم شخصی خصوصاً در مسائل حقوقی و قضائی از مواردیست که تمام افراد اهمیت خاصی به آن قائل اند.

هر گونه خطایی در مراحل ایجاد حساب کاربری در سامانه ثنا سبب به خطر افتادن مشخصات فردی و حریم خصوصی اشخاص می شود که از موارد خطرناک حقوقی می باشد؛ هم چنین اکثر اوقات افرادی که  شناخت کافی از نحوه کار با این سامانه را ندارند، برای بازدید از ابلاغیه خود در حسابشان دست به دامان اشخاص دیگر یا کافی نت های سطح شهر می شوند که خود می تواند خطر ساز باشد؛ مشاوره حقوقی سامانه ثنا به روش های مختلف تلفنی و آنلاین می تواند از بروز این خطاها جلوگیری کند.

از سوی دیگر بسیار پیش آمده که  اشخاص از ابلاغیه و یا حکم صادره مطلع نشده و به صفحه خود مراجعه نمی کنند و یا در صورت مراجعه، امکان دارد ابلاغیه را نخوانند و سرسری رد شوند که این عامل بسیار مشکل ساز خواهد بود؛ چراکه اشخاص زمان اعتراض برای حکم صادره ای را از دست می دهند و دیگر کاری از پیش نخواهند برد.

 

مشاوره حقوقی در خصوص سامانه ثنا چقدر موثر است و چه مزایایی دارد؟

 

efficiency of sena system legal advice

خطرناک ترین اشتباهات در سامانه ثنا

 

با دانستن اهمیت کسب اطلاعات کاربردی در بهره مندی از مزایای سامانه ثنا، باید در این مسیر قدم برداریم؛ بهترین مشاوره حقوقی با مشاورین آگاه و با تجربه ایست که در این زمینه خبره اند.

مشاوره حقوقی سامانه ثنا در دریافت جدیدترین و ترند ترین ترفند ها در خدمات الکترونیک، می تواند بسیار موثر باشد؛ چراکه هم افراد متخصص در این امور راهنمای شما هستند و هم به صورت کاملاً سریع و حرفه ای به این کار می پردازند تا جایی که شما دیگر نیازی به گماردن وکیل شخصی برای خود ندارید و با اطلاعاتی که از مشاوره حقوقی سامانه ثنا کسب می کنید، تبدیل به وکیلی برای خود می گردید که از نحوه کار با این سامانه مطلع است.

 

توجه: اهداف مفیدی که سامانه ثنا برای آن اندازی گردید با وجود بررسی آنلاین و فوری سامانه سنا و با کمک تیم 1000 نفره وکلای ما از سرتاسر کشور، کاملا قابل لمس و دستیابی هستند؛ تمامی مراحل ثبت شکایت، پیگیری و ارائه اظهارنامه ها و دادخواست ها، جلوگیری از اطاله دادرسی و تلف شدن زمان، کاهش مشکلات ناشی از ابلاغ های قانونی و هزینه های پستی، منابع انسانی و از همه مهمتر حفظ حریم خصوصی اشخاص، افزایش رضایت مردم از اهدافی است که دستیابی به آنان با مشاوره و آموزش 24 ساعته سامانه ثنا تضمینی و میسر است.

 

مشاوره حقوقی 24 ساعته سامانه ثنا به چه روشی صورت می گیرد و به کدام روش توصیه می شود؟

موسسه وکیل تلفنی امکان مشاوره حقوقی آنلاین،حضوری و تلفنی را برای متقاضیان کسب آموزش 24 ساعته و ارزان سامانه ثنا فراهم کرده است؛ این مشاوره ها بر طبق اصول و قوانین پایه گذاری شده در ابلاغ های حقوقی سامانه ثنا و آخرین قوانین حقوقی ثبت شده و تبصره های به روز پیش می رود؛ این راهکار های می توانند به صورت مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته، تمام پرسش های حقوقی شما را پاسخگو باشند.

مشاوره حقوقی تلفنی پیشنهاد ما به شماست؛ چراکه شما با پرسش و پاسخ فوری حقوقی تلفنی می توانید بدون اتلاف وقت و انرژی به آنچه که انتظارش را دارید دست یابید. وکیل 24 ساعته سامانه ثنا موجبات آشنایی کامل شما از خدمات الکترونیک با ارائه مشاوره حقوقی سامانه ثنا خواهد بود.

 

چه کسانی در خصوص سامانه ثنا به ما مشاوره حقوقی می دهند؟

 

lawyers of sena system

اورژاس وکلای 24 ساعته سامانه ثنا

 

مشاورین سامانه ثنای ما، وکلای پایه یک دادگستری هستند؛ همانگونه که می دانیم این وکلا با گذراندن مراحل و آزمون های مختلف و دریافت استعلاماتی نظیر گواهی عدم سوء پیشینه کیفری، عدم اعتیاد و ... از نهاد های امنیتی و پزشکی قانونی، هم چنین طی مراحل کارآموزی دوساله نزد یک وکیل پایه یک متخصص و شرکت در جلسات دادرسی و از همه مهمتر قبولی در آزمون مهارت های کامپیوتری (ICDL) که ربط زیادی به نحوه استفاده از سامانه ثنا دارد، به این عنوان شناخته می شوند؛ مشاوره حقوقی سامانه ثنا با این وکلا ردخور نداشته و تضمینی است.

 

آیا می توان به وکلای این مجموعه اعتماد کرد و نام کاربری و رمز خود را جهت پیگیری امور سامانه ثنا به آنها سپرد؟

یکی از دلایلی که اشخاص به مشاوره حقوقی سامانه ثنا با وکلای با تجربه ی موسسه وکیل تلفنی راغب هستند، اطمینان خاطر داشتن به نحوه عملکرد آنان است.

توجه داشته باشید در این مجموعه ضمن وجود نماد اعتماد، تضمین کیفیت و گواهی حسن انجام کار ارائه می شود؛ لذا هیچ احساس خطری در سپردن نام و رمز کاربری به مشاورین موسسه وجود ندارد و مشاوره حقوقی سامانه ثنا با وکیل سامانه ثنا 24 ساعته و در امنیت کامل و حفظ حریم خصوصی شما انجام می گیرد؛ همین عوامل باعث برداشته شدن فشار روحی و روانی زیادی از مشاوره جو های ما در این زمینه هستند.

رزرو مشاوره حقوقی 24ساعته با وکیل

هزینه دریافت مشاوره حقوقی در خصوص سامانه ثنا چقدر است و چگونه می توان این هزینه را مستقبل شد؟

با پایین بودن تمام هزینه های مربوط به مشاوره حقوقی اعم از واتساپی، حضوری و تلفنی، مشاوره حقوقی سامانه ثنا تبدیل به اصولی ترین راه جهت پیگیری دعاوی حقوقی گردیده است.

تنها کافیست طبق چارت اقتصادی هزینه مشاوره ی حقوقی اورژانس دعاوی سامانه ثنا 24 ساعته، مبلغ مورد نظر را واریز نموده و منتظر تماس وکیل آنلاین متخصص (کمتر از 5 دقیقه) بمانید؛ چارت اقتصادی ذکر شده را می توانید در صفحه اول سایت وکیل تلفنی یا در ابتدای همین صفحه ملاحظه نمایید؛ اورژانس دعاوی سامانه ثنای 24 ساعته در خدمت رسانی به شما عزیزان از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

  

فواید استفاده از سامانه ثنا

 

sena system legal advice benefits

بررسی و ثبت نام فوری سامانه ثنا به صورت 24 ساعته

 

سامانه ثنا تحت وب سایت عدل ایران طراحی گردیده است و از این وب سایت تغذیه می گردد؛ این سامانه باعث شده که هزینه ابلاغ برای مراجع قضایی به مراتب کمتر شده است و تقریباً هزینه ای نسبت به گذشته ندارد.

سرعت در ابلاغ اوراق قضایی به افرادی که دارای پرونده در دادگستری بوده اند؛ بدین وصف که در گذشته یک پرونده بعلت عدم ابلاغ وقت رسیدگی یا ابلاغ اخطاریه و یه ابلاغ دادنامه به صورت صحیح موجبات اطاله دادرسی شده که در نهایت یک پرونده ممکن بود به واسطه عدم ابلاغ چندین سال برای رسیدگی اولیه زمان می برد؛ ولی امروزه به لطف سامانه ثنا این شرایط تغییر یافته است؛ به این صورت که:

 

 • اولاً: ابلاغ به صورت آنی انجام می گردد.

 • ثانیاً: ابلاغات در سامانه ثنا به نحو تقریباً صد درصد صحیح انجام می گردد.

 • ثالثاً: ادعای عدم ابلاغ اوراق قضایی از سوی هر یک از دو طرف پرونده به هیچ عنوان پذیرفته نمی گردد.

 

کاهش هزینه در مراجعه به دادگستری با تاسیس سامانه ثنا

 

expense of Trial decreases by using sena system

اورژانس دعاوی سامانه ثنا 24 ساعته

 

در گذشته شما برای اینکه اطمینان حصل نمایید که پرونده آیا ابلاغ به طرف مقابل انجام شده به صورت مداوم و مکرر باید به دادگستری مراجعه می کردید؛ ولی در وضعیت فعلی شما می توانید در هرجای از کشور ایران باشید با ورود به سامانه ثنا  بررسی نمایید که آیا ابلاغ به طرف مقابل انجام شده یا خیر؟ اگر ابلاغ انجام شده چند روز فرصت دارد به دادگاه مراجعه کند؟ آیا نسخ ابلاغ شده به دادگستری اعاده  شده یا خیر؟ در حالی که قبل از تاسیس سامانه ثنا شما باید برای دستیابی به این سوالات مداوم به دادگستری مراجعه می کردید.

موسسه وکیل تلفنی این پیشنهاد برای شما دارد که برای حفظ حقوق خودتان و اینکه در این خصوص هیچ دغدغه ای نداشته باشید ثبت نام ثنای خودتان را حتماً  انجام دهید؛ برای ثبت نام در سامانه عدل ایران به روی لینک ذیل کیلک نموده و به صورت آنلاین ثبت نام سامانه ثنا را  انجام دهید. 

ثبت نام آنلاین و 24 ساعته فوری در سامانه سنا

 

بررسی فوری و 24 ساعته سامانه ابلاغ شما

بررسی فوری تلفنی و آنلاین سامانه سجام

اورژانس دفاتر خدمات قضایی 24 ساعته

تحریر ترکه فوری و 24 ساعته

برترین وکیل دعوی ماترک

حل فوری مشکلات حقوقی فروش سهم الارث

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

از کجا بدانیم کسی ازما شکایت کرده
همه ی امور اوراق قضایی در حقیقت از طریق سامانه ثنا انجام می شود که باعث آسانی و تسریع در کارهای طرفین دعوا، نماینده قانونی آن ها، دفاتر خدماتی قضایی، کارشناسان، ظابطان قضایی و سایر اشخاص مرتبط شده است. تمامی ابلاغیه ها به حساب کاربری شخص ارسال شده و از طریق پیامک به فرد ارسال می گردد.برای آگاهی از نحوه ی ثبت نام در سامانه ی ثنا بهتر است با یک کارشناس در سایت وکیل تلفنی صحبت کرد
سامانه ثنا، بستری است برای ابلاغ تمامی امور اوراق قضایی، به صورت آنلاین، سریع و سهوات در امور طرفین دعوی و یا وکلا و نماینده قانونی آنان هم چنین برای دفاتر،کارشناسان و ضابطان قضایی که مستلزم این است تمامی افراد اقدام به ایجاد حساب کاربری در آن کنند و از مزایای آن بهره ببرند
با سلام و عرض ادب، سامانه ثنا گامی موثر در روند ابلاغ حکم و تمامی امور اوراق قضایی به صورت آنلاین و الکترونیک است؛ لازمه ی بهره برداری از این خدمات آشنایی هرچه تمام تر از نحوه کار با سامانه و کسب مهارت های لازمه می باشد که این امر با مشاوره حقوقی سامانه ثنا با هزینه ای کم و کاملاً فوری میسر است.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .سامانه ثنا گامی موثر در روند ابلاغ حکم و تمامی امور اوراق قضایی به صورت آنلاین و الکترونیک است؛ لازمه ی بهره برداری از این خدمات آشنایی هرچه تمام تر از نحوه کار با سامانه و کسب مهارت های لازمه می باشد که این امر با مشاوره حقوقی سامانه ثنا با هزینه ای کم و کاملاً فوری میسر است.
سلام. در سامانه ثنا می توان نسبت به پیگیری الکترونیکی وضعیت پرونده قضایی اقدام کرد. افزایش رضایت مشتری و جلوگیری از اطاله دادرسی و ارتقا اثربخش ابلاغ های حقیقی از جمله فواید سامانه ثنا می باشد. برای استفاده از خدمات سامانه ثنا بایستی در آن ثبت نام کنید. لذا به سایت سامانه ثنا در نشانی: sana.adliran.ir رجوع کنید که شیوه ثبت نام در زیر ارائه شده است. سامانه ثنا سامانه ابلاغ الکترونیک قوه قضاییه است. قوه قضاییه بر اساس ماده یک صد و هفتاد و پنج قانون آیین دادرسی کیفری که سال ۱۳۹۲ تصویب شد، مکلف بود که اوراق قضایی را با سامانه های دیجیتالی در اختیار مردم قرار دهد. لذا از طریق سامانه ثنا، همه ابلاغ های صادر به اشخاص و پیوست های آن از طریق سامانه ثنا به حساب کاربری افراد که با کد کاربری و ر مز عبور می توان به آن دسترسی داشت، ارسال می شود. منظور از حساب کاربری در سامانه ثنا ، نشانی الکترونیک است که هر یک از مراجعه کنندگان به قوه قضاییه مثل دادسراها، به جهت دسترسی به سامانه ابلاغ ایجاد می کنند.
پیش از آنکه سامانه ابلاغ الکترونیک ثنا، نحوه ثبت نام در سامانه ابلاغ و مشاهده و دریافت ابلاغیه الکترونیک توسط سامانه ثنا دادگستری را معرفی کنیم، توضیح می دهیم که ابلاغیه چیست. اگر با مفهوم ابلاغیه آشنا نیستید و می خواهید بدانید که ابلاغیه چیست، در این قسمت کامل توضیح داده ایم. زمانی که در مراجع قضایی دعواهای کیفری یا حقوقی مطرح می‌ شود، از طرف مرجع قضایی اوراقی با هدف اطلاع رسانی به افراد مربوط به آن دعوا، برای حضور در مرجع قضایی صادر می‌ شود. به این اوراق ابلاغیه می‌ گویند. قبل از اینکه ابلاغیه‌ ها به صورت الکترونیکی صادر شوند، مامور دادگستری وظیفه داشت که با مراجعه حضوری به آدرس منزل یا محل کار ابلاغیه کتبی را به فرد مورد نظر تحویل دهد. این موضوع باعث می‌شد که دیگران نیز از دعوای حقوقی و کیفری مطلع شوند و به نوعی حریم خصوصی افراد با مشکل مواجه می شد. همچنین ابلاغیه ای که مامور دادگستری به صورت حضوری آن را جا به جا می‌کرد، ممکن بود مفقود یا گم شود. گاهی اوقات ابلاغیه کتبی با تاخیر به دست افراد می‌رسید. برای رفع این مشکلات در سال 1392 با تصویب ماده 175 قانون آیین دادرسی کیفری سامانه ای به نام ثنا راه‌اندازی شد تا باعث بالا رفتن سرعت رسیدگی و کم کردن مراجعه حضوری مردم به شعبه‌های دادگستری شود. پس از راه اندازی سامانه ثنا ابلاغیه‌ ها نیز به صورت الکترونیکی ارسال می شوند. ابلاغیه الکترونیکی چیست؟ همانطور که در قسمت قبلی اشاره کردیم، قوه قضاییه با تصویب ماده 175 قانون آیین دادرسی کیفری در سال 1392 موظف شد که اوراق قضایی و ابلاغیه‌ ها را با استفاده از سامانه ثنا به صورت الکترونیکی ارسال کند. سامانه الکترونیکی که قوه قضاییه طراحی کرده دارای قابلیت دسترسی راحتی است تا هر دو طرف دعوا، وکلا، کارشناسان قضایی، دفاتر خدمات قضایی و افراد دیگر به سادگی بتوانند وارد آن شوند. این سامانه برای ابلاغ اورواق قضایی به صورت الکتریکی راه اندازی شده است. بر اساس این سامانه همه ابلاغ ها به حساب کاربری مخاطبان فرستاده می شود.‌ سامانه ثنا چیست و چه کاربردی دارد؟ سامانه ثنا یا ابلاغ الکترونیکی سامانه ای جدید در جهت ابلاغ حکم های صادره از محاکم دادگستری به افراد می باشد. پس از ثبت دادخواست ها و زمانی که دادخواست ها ثبت می گردند، در دفتر محکمه نسبت به آنها رسیدگی صورت می گیرد و زمان رسیدگی مشخص می گردد. از این رو نیاز است که خواهان و خوانده و یا شاکی و متشکی عنه از زمان رسیدگی مطلع گردند. به همین دلیل لازم است که زمان رسیدگی به خواهان و خوانده اطلاع داده شود. در گذشته ابلاغ به صورت دستی و توسط مامور ابلاغ به مخاطب ابلاغ می گردید اما با راه اندازی سیستم ثنا کلیه ابلاغ ها در این سیستم قرار داده می شوند و افراد به سهولت می توانند با مراجعه به این سامانه از موضوعی که به جهت آن به محکمه احضار شده اند و مشخصات فردی که توسط وی از آنها شکایت یا مطالبه ای صورت گرفته است مطلع گردند. و این موضوع سبب شده است که در امر ابلاغ کمتر کسی بتواند مدعی عدم اطلاع از ابلاغیه ها و آراء صادره محاکم باشد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی