موسسه وکیل تلفنی

  • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
  • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سامانه ثنا

مشاوره حقوقی سامانه ثنا 

سامانه ثنا گامی موثر در روند ابلاغ حکم و تمامی امور اوراق قضایی به صورت آنلاین و الکترونیک است؛ لازمه ی بهره برداری از این خدمات آشنایی هرچه تمام تر از نحوه کار با سامانه و کسب مهارت های لازمه می باشد که این امر با مشاوره حقوقی سامانه ثنا با هزینه ای کم و کاملاً فوری میسر است.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم ما در خصوص دفاتر خدمات قضایی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که کمی بالاتر به آن اشاره نمودیم، در صورت عدم ثبت نام در سامانه ثنا نمی توانید دادخواست ها و شکواییه های خود را به گوش دادگستری برسانید؛ البته ثبت نام در این سامانه نیز حساس بوده و متناسب با شرایط شما نیاز به بررسی دقیق و حرفه ای دارد که در این زمینه جای هیچ نگرانی نیست؛ چراکه وکلای متخصص ما در این امر، به صورت 24 ساعته آماده راهنمایی شما عزیزان هستند و شما در هر زمان و مکانی که هستنید تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

سامانه ثنا چیست؟

 

sena system concept

اورژانس خدماتی 24 ساعته سامانه ثنا 

 

قوه قضاییه برای ابلاغ اوراق قضایی مثلاً ابلاغ اخطاریه یا احضاریه اقدام به یک وب سایت برای ایجاد پروفایل کاربری موسوم به سامانه ابلاغ می کرد؛ در این سامانه کلیه افرادی که باید به دادگستری دارای پرونده می باشند باید در سامانه ثبت نام نمایند؛ در صورت عدم ثبت نام در این سامانه، دادگستری از ورود این افراد به داخل مجتمع قضایی خودداری می کند، لذا بدین منظور اگر شما خواهان و یا شاکی هستید برای طرح شکایت یا دادخواست حتماً باید قبل از تنظیم دادخواست اقدام به ثبت نام ثنا در وب سایت عدل ایران نمایید و در صورت عدم ثبت نام در سامانه ثنا، هیچ دادخواست و شکواییه شما در دادگستری پذیرفته نمی گردد.

 

مشاوره حقوقی سامانه ثنا در مورد چیست و چه اطلاعاتی به ما می دهد؟

افزایش سطح دسترسی مردم به اینترنت و آنلاین شدن اکثریت امور، سبب سهولت در فناوری ارتباطات و اطلاعات گردیده است. دستگاه قضایی نیز با تکیه بر این امر سعی در ارائه خدمات الکترونیک قضایی داشته است که گامی موثر در بهبود روابط و حکومت الکترونیک است؛ ابلاغ الکترونیکی از طریق سامانه ثنا کانون خدمات الکترونیک قضایی، از مثال های بارز این فعالیت هاست.

سامانه ثنا، بستری است برای ابلاغ تمامی امور اوراق قضایی، به صورت آنلاین، سریع و سهوات در امور طرفین دعوی و یا وکلا و نماینده قانونی آنان هم چنین برای دفاتر،کارشناسان و ضابطان قضایی که مستلزم این است تمامی افراد اقدام به ایجاد حساب کاربری در آن کنند و از مزایای آن بهره ببرند.

 

چرا مشاوره حقوقی سامانه ثنا لازم است؟

 

requirement of sena system legal advice

وکیل آنلاین متخصص سامانه ثنا 24 ساعته تضمینی و ارزان

 

تمامی ابلاغیه ها به حساب کاربری افراد ارسال شده و اطلاع رسانی آن از طریق پیامک به فرد صورت می گیرد؛ با وجود مزایای بسیاری که این طرح دارد گاهی مواقع در صورت نداشتن آگاهی و دانش کافی درباره ی آن افراد متحمل ضرر می گردند.

ایجاد حساب کاربری در سامانه ثنا به صورت غیر حضوری و توسط خود شخص نیز صورت می گیرد؛ متآسفانه هنوز بستر لازم برای سرویس دهی هرچه بهتر این سامانه فراهم نیست و از طرفی تعداد اشخاصی که هنوز مهارت لازم در استفاده از اینترنت ندارند کم نمی باشد. در ادامه به بررسی بیشتر ابعاد این امر با مشاوره حقوقی سامانه ثنا می پردازیم.

 

موارد خطرناک و مرگبار در سامانه ثنا چیست؟

موردی که باید به آن توجه داشت این است که ثبت نام سامانه ثنا را نباید به دست هرکسی سپرد و هم چنین تأیید ثبت نام را حتماٌ باید دفاتر خدمات قضایی انجام داد؛ حفظ حریم شخصی خصوصاً در مسائل حقوقی و قضائی از مواردیست که تمام افراد اهمیت خاصی به آن قائل اند.

هر گونه خطایی در مراحل ایجاد حساب کاربری در سامانه ثنا سبب به خطر افتادن مشخصات فردی و حریم خصوصی اشخاص می شود که از موارد خطرناک حقوقی می باشد؛ هم چنین اکثر اوقات افرادی که  شناخت کافی از نحوه کار با این سامانه را ندارند، برای بازدید از ابلاغیه خود در حسابشان دست به دامان اشخاص دیگر یا کافی نت های سطح شهر می شوند که خود می تواند خطر ساز باشد؛ مشاوره حقوقی سامانه ثنا به روش های مختلف تلفنی و آنلاین می تواند از بروز این خطاها جلوگیری کند.

از سوی دیگر بسیار پیش آمده که  اشخاص از ابلاغیه و یا حکم صادره مطلع نشده و به صفحه خود مراجعه نمی کنند و یا در صورت مراجعه، امکان دارد ابلاغیه را نخوانند و سرسری رد شوند که این عامل بسیار مشکل ساز خواهد بود؛ چراکه اشخاص زمان اعتراض برای حکم صادره ای را از دست می دهند و دیگر کاری از پیش نخواهند برد.

 

مشاوره حقوقی در خصوص سامانه ثنا چقدر موثر است و چه مزایایی دارد؟