موسسه وکیل تلفنی

 • فاطمه پوررستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۹:۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • عباس صفارزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • فیروز عباسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۱۶:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • علیرضا ودود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۸:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۵
 • محمدرضا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۰:۱۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴
 • مهدی بالود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۰:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۸:۵۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وحید نعمتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۵۰:۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • امیر حسن فرامرزی اصل گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی وصیت

مشاوره حقوقی وصیت

باید گفت فرایند دریافت مشاوره حقوقی وصیت در موسسه های مختلف بسیار ساده است. اما هر یک از آن ها موضوعات گوناگونی را به عنوان خط مشی های سازمان برای دریافت مشاوره در نظر گرفته اند. ارائه چنین راه کارهایی به این خاطر است که مشاوران حاذق در موسسه اطمینان حاصل کنند که مشاوره های آن در حوزه مرتبط با مشاوره حقوقی وصیت منطبق با انتظارات شما است یا خیر؟

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

آیا برای نگارش وصیتنامه لازم است از وکیل مشاوره حقوقی گرفت؟

واژه وصیت به ریشه لغوی خود وصی به معنای فرمان دادن و سفارش کردن است. اما در اصطلاح فقه و حقوق مدنی این واژه به معنای تملیک و واگذاری عین اموال یا منفعت آن از شخص متوفی به شخص دیگری پس از فوت و در گذشت وی می باشد. در حقیقت از منظر مشاوره حقوقی وصیت، دخالت و صرف در اموال شخص پس از مردن وی برای دیگران مباح می باشد. از این منظر می توان وصیت نامه را سندی قانونی تعریف کرد که به موجب آن شخص وصیت کننده فرد یا افرادی مشخص شده را صاحب و نگهدار اموال خود می کند. می توان گفت یکی از مهم ترین موضوعات در دین اسلام و قانون مدنی موضوع حقوقی وصیت می باشد که در جاهای مختلف به اهمیت آن تاکید شده است. اما از آنجایی که بعضاً این موضوع موجبات بسیاری اختلافات را در اقشار و خانواده های مختلف فراهم آورده و پای آنان را به دادگستری ها کشانده است لذا برای انجام اقدامات هوشمندانه و مدبرانه و نیز آشنایی با این عمل، ارکان مختلف و مقررات مربوط به آن، نیاز شدیدی به مشاوره حقوقی وصیت در بهترین موسسه های حقوقی احساس می شود.

 

last will

لزوم مشاوره حقوقی برای نگارش وصیت نامه

 

مشاوره حقوقی وصیتنامه چه کاربردی دارد؟

از منظر مشاوره حقوقی وصیت، آشنایی با این واژه, ارکان و شرایط مختص به آن از جمله موارد مهم و قابل توجهی است که هر فردی بایستی نسبت به آن آگاهی و دانش کافی داشته باشد. از این انتخاب بهترین موسسه حقوقی و بهره مندی از خدمات مشاوران حاذق، متخصص و حرفه ای در این زمینه می تواند بسیار کارساز و راه گشا باشد. اما گاهی اوقات برخی از افراد بنا به دلایل مختلف اعم از عدم دسترسی آسان، عدم اعتماد به نفس برای حضور در جلسات حضوری، نداشتن زمان‌بندی کافی برای شرکت در جلسات مشاوره، کمبود بهترین موسسه در محل سکونت، مشغله کاری بسیار و... قادر به انتخاب مشاوره حقوقی حضوری وصیت نیستند. از این رو برای این دسته از افراد مشاوره حقوقی تلفنی وصیت یا مشاوره حقوقی آنلاین وصیت بهترین گزینه انتخابی است.

 

 

بهترین مشاوره حقوقی وصیتنامه

اینکه هر فردی در طول زندگی خود که فرصتی برای حیات و زیستن دارد می تواند اموال، دارایی منقول و غیر منقول خود را هرگونه که بخواهد مالکیت و اداره کند واقعیتی انکار ناپذیر است. طبیعتاً چنین اختیاراتی پس از مرگ از وی سلب شده و به بازماندگان متوفی واگذار می گردد. این در حالی است که ممکن است شخص مذکور اهداف و برنامه هایی را برای اموال خود داشته باشد که در زمان حیات به هیچ یک از آن ها دست نیافته باشد. در این صورت چاره کار چیست؟ پاسخ بسیار روشن و مبرهن است. از آنجایی که در دین اسلام فرایندی تحت عنوان وصیت مبین گشته تا هر فردی بتواند تمامی اموال و دارایی خود را پس از مرگ نیز سازمان دهی کند لذا با انتخاب و به کار گیری بهترین مشاوره حقوقی وصیت می توان به اهداف خود جامه عمل پوشاند.

 

مهم ترین اقداماتی که در قدیمی ترین موسسه حقوقی آنلاین در کشور ایران در رابطه با این موضوع برای رفاه حال هم میهنان ارائه می شود به سبک زیر است:

 

 • مشاوره حقوقی تلفنی وصیت.

 • مشاوره حقوقی آنلاین وصیت.

 • مشاوره حقوقی حضوری وصیت.

 • مشاوره حقوقی فوری وصیت.

 • مشاوره حقوقی نگارش وصیت نامه.

 • مشاوره حقوقی غیرحضوری وصیتنامه.

 

ارزان ترین مشاوره حقوقی وصیت نامه

اموال و دارایی یکی از مهم ترین متعلقات بشر است که همواره از جایگاه ویژه و منحصر به فردی برخوردار است. یکی از موضوعاتی نشان دهنده این میزان اهمیت است موضوع وصیت و ارکان مربوط به آن است. بر اساس دین اسلام و مقرراتی که از سوی قانون مدنی تدوین گشته مسئله وصیت با آنچه که همه ما عرفا با آن آشنا هستیم بسیار متفاوت است. از این رو احتمال اینکه سهواً و عمداً مرتکب اشتباهات عرفی در این زمینه شویم بسیار زیاد است.

با استفاده از راهکارهای ارزان ترین مشاوره حقوقی وصیت نامه در بهترین موسسات حقوقی نه تنها آگاهی های لازم از اصول این مبحث که قانون برای جامعیت هرچه بهتر اموال در نظر گرفته است در ما افزایش می یابد بلکه می توانیم اموال و دارایی های خود را به صورت سند رسمی و تنظیم شده برای ایام بعد از فوت خود نیز سامان دهی کنیم.

 

درخواست نگارش وصیتنامه توسط وکیل دادگستری

به طور کلی بر اساس ماده 825 قانون مدنی، درخواست نگارش وصیتنامه بایستی توسط وکیل دادگستری صورت گیرد. اقسام و ارکان وصیت به دو نوع عهدی و تملیکی تقسیم بندی می شود. همان طور که می دانیم قریب به اکثریت اختلافات وراث پس از مرگ متوفی به موجب وصیتی است که به نفع آن ها تنظیم نشده است. در صورتی که موصی با انتخاب یک وکیل متخصص و با تجربه و استفاده از رهنمون های وی تحت عنوان مشاوره حقوقی وصیت بتواند وصیت نامه ای را با رعایت اصول و مقررات حقوقی تنظیم کند به راحتی از بروز چنین اختلافاتی جلوگیری می نماید.

 

 

request for writing the last will

درخواست نگارش وصیتنامه

 

وصیت تملیکی

بر اساس ماده 825 قانون مدنی چنانچه شخصی بخواهد بخشی یا منفعتی از اموال و دارایی خود را پس از مرگ به شخص یا اشخاص دیگری به طور مجانی واگذار کند بایستی وصیت تملیک را تنظیم نماید. اما آنچه که در این نوع وصیت مهم و قابل توجه است این می باشد که مفاد مندرج در آن مورد قبول موصی له واقع شود. به عبارتی عین یا منفعت وصیت شده مورد تأیید موصی له قرار گیرد. در غیر این صورت وصیت تملیکی قابل قبول نیست.

 

وصیت عهدی

در این نوع وصیت شخصی یا اشخاصی از سوی متوصی مأمور به انجام امورات متصرفه می شوند. به چنین فرد یا افرادی در قانون مدنی وصی گفته می شود.

 

نگارش دادخواست ابطال وصیت نامه

مشاوره حقوقی 24 ساعته فوری

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی

 

 

امکان مشاوره حقوقی در زمان نگارش وصیتنامه

لازم به ذکر است که در جلسات مبنی بر مشاوره حقوقی وصیت و نگارش مفاد مندرج در آن نکاتی به هنگام تنظیم وصیت نامه به موصی یادآوری شود. نکاتی از قبیل:

 

 • آنچه که در وصیت نامه به عنوان اموال و دارایی قید می شود از منفعت عقلایی و ارزش مالی قابل قبولی برخوردار باشد. به علاوه آنکه دارای مشروعیت قانونی نیز باشد؛ در غیر این صورت مفاد مندرج در وصیت نامه باطل محسوب می شود.

 • اموال یا دارایی مندرج در وصیت نامه قابلیت معامله و خرید و فروش را داشته باشد. بر این مبنا اموال عمومی، اوقاف یا حق الناس نمی توانند در وصیت نامه درج گردند.

 • آنچه که به عنوان متصرفه در وصیت نامه قید می شود در مالکیت فرد متوصی باشد.

 

درخواست مشاوره فوری با وکیل پایه یک

هزینه نگارش وصیتنامه

هزینه نگارش وصیت نامه و هزینه مشاوره حقوقی وصیتنامه با تمامی مفاد و قواعد مندرج شده در همان ابتدای کار به اطلاع موصی داده می شود.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام عرض خسته نباشید دارم خدمت وکلای محترم و مدیریت موسسه وکیل تلفنی ؛ موضوع وصیت و نحوه نگارش آن از مباحث بسیار مهم است که غالبا توجهی به اهمیت آن نمیکنند. تشکر از اطلاع رسانی شما.
با سلام. توصیه میشه که حتما و حتما برای تنظیم و نوشتن وصیت نامه به دفاتر اسناد رسمی مراجعه بشه و وصیت در قالب سند رسمی تنظیم بشه، این کار از مشکلات بعدی جلوگیری میکنه و حتی الامکان قبل از اقدام هم با یک وکیل مشورت کنید
سلام وقت بخیر در مورد املاک ارثیه پدربزرگم با سایر وراث اختلاف داشتیم. پس از آشنایی با وکیل تلفنی از طریق خدمات مشاوره و نگارش موسسه ، دادخواست مهرموم ترکه طرح کردیم و توانستیم ملک ارثی را که یکی از وراث مدت طولانی تملک کرده بودند پس بگیریم. خواستم از این طریق از موسسه وکیل تلفنی و مدیریت موسسه بابت خدمات فوق العاده به موقع و حرفه ای که در اختیار ما قراردادند، کمال تشکر داشته باشم.
سلام.ممنونم ار موسسه وکیل تلفنی بخاطر تمامی خدمات حقوقی و انلاین
با سلام خدمت کاربران گرامی.بهترین نوع وصیت در حال حاضر با تاکید بر لزوم تنظیم اسناد رسمی وصیت نامه رسمی در دفترخانه اسناد رسمی است.بنابراین پیشنهاد هر وکیل یا کارشناسی در مورد تنظیم وصیت نامه محکم باید رجوع به دفترخانه اسناد رسمی باشد.چرا که امضا ها و محتویان اسناد رسمی از هر گونه جعل و انکار و تردید در امان می ماند.و نکته دیگر اینکه مطالب موسسه را به دقت مطالعه نمائید تا داهگشای شما در مسائل حقوقی باشد.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام. پدرم من رو از ارث محروم کرده. به خاطر اینکه.با پسرعموم ازدواج نمیکنم. آخه یکی نیست بیاد بگه کجای قانون اجبار میکنه همیچین چیزیو. من مشاوره تلفنی با یکی از وکلاتون داشتم و الان از ایشون میخوام که با پدرم صحبت کنن. چون دفعه قبل که اینو گفتم شما فرمودین این امکان وجود داره از طریق موسسه. من هم بابامو میخوام و هم ارثمو تنها کسیو که نمیخوام پسرعمومه
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی