موسسه وکیل تلفنی

 • رحمت ابراهیم پور گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۱۴:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۸/۸
 • سید حمید قاضی میرسعید گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۱:۰:۴۸ تاریخ ۱۳۹۹/۸/۸
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۲۷:۵۳ تاریخ ۱۳۹۹/۸/۸
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۸:۴۵ تاریخ ۱۳۹۹/۸/۸
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۱۴:۲۰ تاریخ ۱۳۹۹/۸/۸
 • وکیل لیلا هوشمندد سروستانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۱۸:۷ تاریخ ۱۳۹۹/۸/۸
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۴۱:۱۹ تاریخ ۱۳۹۹/۸/۸
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۴۰:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۸/۸
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۳ تاریخ ۱۳۹۹/۸/۷
 • گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۱:۰:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۸/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی وصیت

مشاوره حقوقی وصیت

باید گفت فرایند دریافت مشاوره حقوقی وصیت در موسسه های مختلف بسیار ساده است. اما هر یک از آن ها موضوعات گوناگونی را به عنوان خط مشی های سازمان برای دریافت مشاوره در نظر گرفته اند. ارائه چنین راه کارهایی به این خاطر است که مشاوران حاذق در موسسه اطمینان حاصل کنند که مشاوره های آن در حوزه مرتبط با مشاوره حقوقی وصیت منطبق با انتظارات شما است یا خیر؟

آیا برای نگارش وصیتنامه لازم است از وکیل مشاوره حقوقی گرفت؟

واژه وصیت به ریشه لغوی خود وصی به معنای فرمان دادن و سفارش کردن است. اما در اصطلاح فقه و حقوق مدنی این واژه به معنای تملیک و واگذاری عین اموال یا منفعت آن از شخص متوفی به شخص دیگری پس از فوت و در گذشت وی می باشد. در حقیقت از منظر مشاوره حقوقی وصیت، دخالت و صرف در اموال شخص پس از مردن وی برای دیگران مباح می باشد. از این منظر می توان وصیت نامه را سندی قانونی تعریف کرد که به موجب آن شخص وصیت کننده فرد یا افرادی مشخص شده را صاحب و نگهدار اموال خود می کند. می توان گفت یکی از مهم ترین موضوعات در دین اسلام و قانون مدنی موضوع حقوقی وصیت می باشد که در جاهای مختلف به اهمیت آن تاکید شده است. اما از آنجایی که بعضاً این موضوع موجبات بسیاری اختلافات را در اقشار و خانواده های مختلف فراهم آورده و پای آنان را به دادگستری ها کشانده است لذا برای انجام اقدامات هوشمندانه و مدبرانه و نیز آشنایی با این عمل،ارکان مختلف و مقررات مربوط به آن نیاز،شدیدی به مشاوره حقوقی وصیت در بهترین موسسه های حقوقی احساس می شود.

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی (خط ویژه شش رقمی)      ۴۷۶۲۵۹-۰۲۱

هزینه مشاوره حقوقی
هزینه ۱۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۲۰ هزار تومان
هزینه ۲۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۴۰ هزار تومان
هزینه۳۰دقیقه مشاوره با وکیل ۶۰ هزار تومان
هزینه ۶۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۱۰۰ هزار تومان

برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به کارت   ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸  به نام هادی توکلی واریز نموده و اطلاعات واریز را به ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ کنید تا در کمتر از ۵ دقیقه وکیل به شما زنگ بزند

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید

مشاوره حقوقی وصیتنامه چه کاربردی دارد؟

از منظر مشاوره حقوقی وصیت، آشنایی با این واژه, ارکان و شرایط مختص به آن از جمله موارد مهم و قابل توجهی است که هر فردی بایستی نسبت به آن آگاهی و دانش کافی داشته باشد. از این انتخاب بهترین موسسه حقوقی و بهره مندی از خدمات مشاوران حاذق، متخصص و حرفه ای در این زمینه می تواند بسیار کارساز و راه گشا باشد. اما گاهی اوقات برخی از افراد بنا به دلایل مختلف اعم از عدم دسترسی آسان، عدم اعتماد به نفس برای حضور در جلسات حضوری، نداشتن زمان‌بندی کافی برای شرکت در جلسات مشاوره، کمبود بهترین موسسه در محل سکونت،مشغله کاری بسیار و... قادر به انتخاب مشاوره حقوقی حضوری وصیت نیستند. از این رو برای این دسته از افراد مشاوره حقوقی تلفنی وصیت یا مشاوره حقوقی آنلاین وصیت بهترین گزینه انتخابی است.

بهترین مشاوره حقوقی وصیتنامه

اینکه هر فردی در طول زندگی خود که فرصتی برای حیات و زیستن دارد می تواند اموال، دارایی منقول و غیر منقول خود را هرگونه که بخواهد مالکیت و اداره کند واقعیتی انکار ناپذیر است. طبیعتاً چنین اختیاراتی پس از مرگ از وی سلب شده و به بازماندگان متوفی واگذار می گردد. این در حالی است که ممکن است شخص مذکور اهداف و برنامه هایی را برای اموال خود داشته باشد که در زمان حیات به هیچ یک از آن ها دست نیافته باشد. در این صورت چاره کار چیست؟ پاسخ بسیار روشن و مبرهن است. از آنجایی که در دین اسلام فرایندی تحت عنوان وصیت مبین گشته تا هر فردی بتواند تمامی اموال و دارایی خود را پس از مرگ نیز سازمان دهی کند لذا با انتخاب و به کار گیری بهترین مشاوره حقوقی وصیت می توان به اهداف خود جامه عمل پوشاند. از جمله مهم ترین اقداماتی که در بهترین موسسه حقوقی در رابطه با این موضوع و همچنین برای رفاه حال مشتریان خود به بهترین شکل ممکن ارائه می شود عبارت است از:

 • مشاوره حقوقی تلفنی وصیت

 • مشاوره حقوقی آنلاین وصیت

 • مشاوره حقوقی حضوری وصیت

 • مشاوره حقوقی فوری وصیت

 • مشاوره حقوقی نگارش وصیت نامه

 • مشاوره حقوقی غیرحضوری وصیتنامه

ارزان ترین مشاوره حقوقی وصیت نامه

اموال و دارایی یکی از مهم ترین متعلقات بشر است که همواره از جایگاه ویژه و منحصر به فردی برخوردار است. یکی از موضوعاتی نشان دهنده این میزان اهمیت است موضوع وصیت و ارکان مربوط به آن است. بر اساس دین اسلام و مقرراتی که از سوی قانون مدنی تدوین گشته مسئله وصیت با آنچه که همه ما عرفا با آن آشنا هستیم بسیار متفاوت است. از این رو احتمال اینکه سهواً و عمداً مرتکب اشتباهات عرفی در این زمینه شویم بسیار زیاد است. با استفاده از راهکارهای ارزان ترین مشاوره حقوقی وصیت نامه در بهترین موسسات حقوقی نه تنها آگاهی های لازم از اصول این مبحث که قانون برای جامعیت هرچه بهتر اموال در نظر گرفته است در ما افزایش می یابد بلکه می توانیم اموال و دارایی های خود را به صورت سند رسمی و تنظیم شده برای ایام بعد از فوت خود نیز سامان دهی کنیم.

مشاوره حقوقی وصیت نامه

درخواست نگارش وصیتنامه توسط وکیل دادگستری

به طور کلی بر اساس ماده 825 قانون مدنی، درخواست نگارش وصیتنامه بایستی توسط وکیل دادگستری صورت گیرد. اقسام و ارکان وصیت به دو نوع عهدی و تملیکی تقسیم بندی می شود. همان طور که می دانیم قریب به اکثریت اختلافات وراث پس از مرگ متوفی به موجب وصیتی است که به نفع آن ها تنظیم نشده است. در صورتی که موصی با انتخاب یک وکیل متخصص و با تجربه و استفاده از رهنمون های وی تحت عنوان مشاوره حقوقی وصیت بتواند وصیت نامه ای را با رعایت اصول و مقررات حقوقی تنظیم کند به راحتی از بروز چنین اختلافاتی جلوگیری می نماید.

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی (خط ویژه شش رقمی)      ۴۷۶۲۵۹-۰۲۱

هزینه مشاوره حقوقی
هزینه ۱۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۲۰ هزار تومان
هزینه ۲۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۴۰ هزار تومان
هزینه۳۰دقیقه مشاوره با وکیل ۶۰ هزار تومان
هزینه ۶۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۱۰۰ هزار تومان

برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به کارت   ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸  به نام هادی توکلی واریز نموده و اطلاعات واریز را به ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ کنید تا در کمتر از ۵ دقیقه وکیل به شما زنگ بزند

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید

وصیت تملیکی:

بر اساس ماده 825 قانون مدنی چنانچه شخصی بخواهد بخشی یا منفعتی از اموال و دارایی خود را پس از مرگ به شخص یا اشخاص دیگری به طور مجانی واگذار کند بایستی وصیت تملیک را تنظیم نماید. اما آنچه که در این نوع وصیت مهم و قابل توجه است این می باشد که مفاد مندرج در آن مورد قبول موصی له واقع شود. به عبارتی عین یا منفعت وصیت شده مورد تأیید موصی له قرار گیرد. در غیر این صورت وصیت تملیکی قابل قبول نیست.

وصیت عهدی

در این نوع وصیت شخصی یا اشخاصی از سوی متوصی مأمور به انجام امورات متصرفه می شوند. به چنین فرد یا افرادی در قانون مدنی وصی گفته می شود.

امکان مشاوره حقوقی در زمان نگارش وصیتنامه

لازم به ذکر است که در جلسات مبنی بر مشاوره حقوقی وصیت و نگارش مفاد مندرج در آن نکاتی به هنگام تنظیم وصیت نامه به موصی یادآوری شود. نکاتی از قبیل:

 • آنچه که در وصیت نامه به عنوان اموال و دارایی قید می شود از منفعت عقلایی و ارزش مالی قابل قبولی برخوردار باشد. به علاوه آنکه دارای مشروعیت قانونی نیز باشد. در غیر این صورت مفاد مندرج در وصیت نامه باطل محسوب می شود
 • اموال یا دارایی مندرج در وصیت نامه قابلیت معامله و خرید و فروش را داشته باشد. بر این مبنا اموال عمومی، اوقاف یا حق الناس نمی توانند در وصیت نامه درج گردند
 • آنچه که به عنوان متصرفه در وصیت نامه قید می شود در مالکیت فرد متوصی باشد

هزینه نگارش وصیتنامه

هزینه نگارش وصیت نامه و هزینه مشاوره حقوقی وصیتنامه با تمامی مفاد و قواعد مندرج شده در همان ابتدای کار به اطلاع موصی داده می شود.

مشاوره حقوقی 

 

مشاوره حقوقی تلفنی

 

مشاوره حقوقی 24 ساعته فوری

 

نگارش دادخواست ابطال وصیت نامه

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی (خط ویژه شش رقمی)    ۴۷۶۲۵۹-۰۲۱

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید

 

 

مشاوره حقوقی در ساعت غیر اداری 09212242670

 

شماره پیامک وکیل تلفنی                                                    30007002700242
آدرس ایمیل موسسه وکیل تلفنی                                       vakiltel@gmail.com
آدرس ایمیل بخش مالی وکیل تلفنی                              vakiltelmali@gmail.com
ثبت شکایات و انتقادات وکیل تلفنی                        lawyertavakkoli@yahoo.com

قوانین و مقررات  وکیل  تلفنی

 واحد  مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب، ابتدای کارگر جنوبی، کوچه رشتچی، پلاک 14 طبقه اول واحد 3

 

 واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران مرکز ICT:  آمل روبروی افتاب  60 مجتمع  تجاری محسنی، طبقه اول ، واحد 102

وكيل استارتاپ   ترجمه فوری       تایپ       تولید محتوا       استارتاپ     مشاوره حقوقی بین الملل

 

logo-samandehi