موسسه وکیل تلفنی

  • سارا الهویسی نیت گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۵۷:۱۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۴
  • حسین صمیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
  • محسن رسولی محسن رسولی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۱۹:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
  • میلاد ونارچی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۱۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
  • حسن رستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۲:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
  • بهروز بهروزحسن پور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۳۳:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
  • وجیح اله سالاری وجیح اله سالاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۲:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
  • الیاس عرفانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۵:۵۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
  • غزل فیضی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
  • مظاهری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۴۴:۱۷ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

اعسار از پرداخت محکوم به

اعسار از پرداخت محکوم به

 

دعاوی اعسار یکی از دعاوی شناخته شده در امور حقوقی است که به واسطه آن افردی که توان پرداخت کل بدهی های خود را ندارند، می توانند درخواست اعسار را مطرح نمایند. اعسار برای آن دسته از محکومینی مطرح می شود که امکان تادیه کل بدهی های خود را ندارند. در این صورت اگر محکوم علیه بر اساس برخورداری از تمکن مالی، بتواند میزان محکوم به را پرداخت نماید، دیگر موضوع اعسار برای وی منتفی است. در این مقاله به صورت دقیق به بررسی مباحث مربوط به اعسار از پرداخت محکوم به خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

اص دیگر بدهکار بوده و در این صورت باید بدهی های خود را پرداخت نمایند. شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه یکی از دلایلی است که منجر به بروز رابطه طلبکاری و بدهکاری می شود. در هر صورت، شخص دائن برای وصول طلب خود می تواند از مدیون شکایت کند. زمانی که طلبکار از بدهکار شکایت می کند، دادگاه بر اساس ادله موجود، در نهایت ممکن است مدیون را محکوم به پرداخت مالی نماید. حال اگر محکوم علیه امکان تادیه میزان محکوم به را نداشته باشد، می تواند دعوای اعسار از پرداخت محکوم به را اقامه کند.

 

لازم به ذکر است که طرح دعوای اعسار، جدای از دعوا اصلی مطرح می شود و همچنین معسر بودن محکوم علیه بر اساس نظر دادگاه انجام می گردد. محکوم علیه بر اساس ادله کافی و موجه و همچنین شهادت شهود، می تواند برای مرجع قضایی معسر بودن خود را به اثبات برساند. در صورتی که درخواست اعسار از طرف دادگاه تایید شود، در این صورت پرداخت محکوم به به صورت اقساطی شده و محکوم علیه دیگر لزومی برای آن که کل محکوم به را به صورت یکجا پرداخت کند، ندارد.

 

اقامه دعوای اعسار از پرداخت محکوم به، شرایط خاص خود را دارد و از این رو لازم است که وکیل بگیرید و یا از خدمات مشاوره حقوقی استفاده کنید. برای رسیدگی به پرونده دعاوی اعسار و همچنین ارائه مشاوره حقوقی در رابطه با آنها، استفاده از خدمات موسسه وکیل تلفنی به شما پیشنهاد می شود. برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

محکوم به چیست؟

محکوم به واژه ای پرکابرد در دعاوی محکومیت های مالی است و اگر فردی طبق حکم دادگاه، به پرداخت مالی محکوم شود، به آن محکوم به گفته می شود. به بیان دیگر، آن چه که محکوم علیه به آن محکوم شده است، تحت عنوان محکوم به شناخته می گردد.

 

طبق قانون فردی که طبق حکم دادگاه به پرداخت مالی محکوم می شود، می تواند طرح دعوای اعسار را مطرح کند. اعسار به طور کلی در رابطه با محکوم به و یا هزینه دادرسی مورد بررسی قرار می گیرد. در واقع اگر محکوم علیه امکان پرداخت میران مالی که نسبت به آن محکوم شده است را نداشته باشد، می تواند دعوای اعسار از محکوم به را مطرح نماید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

معسر به چه کسی گفته می شود؟

در مورد این موضوع که معسر به چه کسی گفته می شود، قانون محکومیت های مالی به این مسئله پرداخته است. بر اساس ماده 6 قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی، معسر کسی است که به دلیل نداشتن مالی به جز مستثنیات دین قادر به تادیه دیون خود نباشد.

 

در دعای اعسار، فرد محکوم شده در صورت نداشتن تمکن مالی و همچنین اثبات این موضوع برای دادگاه به عنوان معسر شناخته می شود.

 

 

رد درخواست اعسار از طرف دادگاه

زمانی که حکم محکومیت خوانده در دعاوی مالی صادر می شود، خوانده به پرداخت مالی محکوم شده است. حال بعد از صدور حکم، محکوم علیه در صورتی که توانایی برای آن که محکوم به را بپردازد، نداشته باشد، می تواند درخواست اعسار بزند. ارائه درخواست اعسار به منزله تایید آن از طرق دادگاه نیست بلکه اگر برای دادگاه محرز شود که محکوم علیه، تمکن مالی دارد، درخواست اعسار از طرف خواهان مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.  برای دریافت مشاوره حقوقی با شماره 02147625900 تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

نگارش دادخواست اعسار از پرداخت محکوم به

ارائه درخواست اعسار از پرداخت محکوم به از طریق دادخواست صورت می گیرد. نگارش دادخواست اعسار مقررات و آیین خاص خود را دارد و از این رو لازم است که این مقررات به درستی در زمان تنظیم دادخواست رعایت شود. مدارک و دلایلی که خواهان در دعائی اعسار ضمیمه دادخواست می کند، بسار مهم است و دادگاه از طریق ادله ارائه شده، به درخواست خواهان رسیدگی می کند.

 

 

وکیل برای طرح دعوای اعسار از پرداخت محکوم به

طرح دعاوی اعسار، نیازمند آن است که با وکیل خوب و کاربلد مشورت شود. با توجه به زمان بر بودن انجام مراحل دادرسی در دعاوی اعسار، لازم است که در این زمینه وکیل گرفته شود. وکیل برای طرح دعوای اعسار از پرداخت محکوم به می تواند مزایای فراوانی برای موکلین داشته باشد.

 

برای در ارتباط بودن با وکلای خوب و با سابقه در امور حقوقی می توانید با موسسه حقوقی وکیل تلفنی در ارتباط باشید. همچنین جهت اخذ مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان مرتبط با دعاوی اعسار، می توانید به وب سایت موسسه مراجعه کنید.

 

 

نمونه سوالات قاضی از شهود اعسار
اعسار از پرداخت دیه
مشاوره حقوقی اثبات ملائت
مشاوره حقوقی اعسار
نگارش دادخواست اعسار از پرداخت مهریه

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

توضیحاتتون عالی بود خیلی ممنونم از عزیزانی که این محتوا رو تولید کردند ای کاش کاربرانتون متن نظر منم بخونن اثبات اعسار شرایط خاصی داره که توصیه ام این هست که حتما از مشاوره با وکلای سایت وکیل تلفنی استفاده کنید. بدون داشتن گواهینامه ی رانندگی تصادف جرحی داشتم ولی بیمه به طرفیت من شکایت کرد و محکوم به پرداخت مبلغ 70 میلیون شدم خود سرانه دادخواست دادم متاسفانه دادخواست اعسار اولم به دلیل عدم توجه لازم به نکات لازم در دادخواست رد شد کلی وقت و هزینه صرف شد تا به وکیل تلفنی آشنا شدم و از مشاوره خوبشون استفاده کردم و نگارش دادخواستم انجام دادن و بحمد الله دادخواست دومم پذیرفته شد. تا اینجای کار از خدماتتون راضی هستم و دلسوزانه عمل میکنن.
توضیحات عالی و کامل سپاس
سلام و احترام از کاربران سایت هستم و تاکنون چندین باری که با مشاورین موسسه مشاوره داشتم کمال رضایت داشتم. ارائه خدمات غیرحضوری با هزینه مناسب از ویژگی های وکیل تلفنی است که باعث میشود من شمارو به دوستان و آشنایان نیز معرفی کنم. از مدیریت مجموعه سپاسگزارم
سلام. من ۱۰۰ میلیون به کسی بدهکارم و وکیل گرفتم. الان محکوم شدم که ۱۰۰ میلیونو پرداخت کنم. وکیلم واسم تجدیدنظر خواهی نوشت و من رفتم که این اعتراضو ثبتش کنم بهم گفتن فلان قدر باید هزینه دادرسی مرحله تجدیدنظر بدی تا اعتراضت ثبت بشه. من واقعا این پولو نداشتم . همونجا نشستم و با سایتتون ارتباط گرفتم و وکیل سریعا باهام تماس گرفت و بهم گفت در دادخواست تجدیدنظرت بنویس بدوا اعسار از هزینه دادرسی. یعنی نمیدونم چجوری تشکر کنم هم اعتراضم ثبت شد و هم هزینه ای پرداخت نکردم
با سلام خدمت کاربران عزیز.اعسار از مباحث کاربردی و مبتلابه جامعه ما به خصوص در شرایط اقتصادی کنونی می باشد.مطالب موسسه بواقع چراغ هدایت می باشد که به دقت باید مطالعه شود.صفر تا صد موضوع اعسار در اختیار شما عزیزان در بالا قرار گرفت برای نگارش دادخواست یا لایحه اعسار در خدمت شما هستیم.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
بسیار خوب
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران گرامي احتراما در خصوص درخواست اعسار عرض شود كه راي صادره بابت اعسار قابل تجديدنظر خواهي و غير قابل فرجام خواهي مي باشد كه توصيه مي شود در اين رابطه با وكلاي مجرب مجموعه وكيل تل قبل از هر اقدامي مشاوره داشته باشيد موفق باشيد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی