موسسه وکیل تلفنی

 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۸:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۷:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۵:۱۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • امیرحسین خان گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۴۵:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۲:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • رضا محمدوند رضا محمدوند گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۶:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۴۵:۱۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۴۴:۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
انجمن وکیل تلفنی

وکیل متخصص

وکیل متخصص

با پیشرفت روزافزون جوامع انسانی، جرم ها و جنایات نیز رو به افزایش است و قانون نیز تا حدالامکان خود را همگام با این پیشرفت، ارتقاء می دهد؛ از این رو وکلا که مدافعان و حامیان قانون هستند به دلیل افزایش پیچیدگی متمادی مفاد قانونی، تصمیم می گیرند که تنها وارد یک شاخه حقوقی، مثلاً املاک یا خانواده شده و تنها در همان زمینه تخصص کافی را کسب نمایند؛ امروز در ادامه این مقاله شما خواهید آموخت که چگونه با بهترین وکلای متخصص شهرتان، ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته را بدون هیچ محدودیتی، تجربه نمایید؛ اما قبل از آن مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً به شما توصیه می نماییم.

 

اورژانس وکالت 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: موسسه وکیل تلفنی تحت نظارت وزارت دادگستری جمهوری اسلامی ایران بوده و با قدمت بیش از ده سال با هزار وکیل متخصص از سراسر کشور ایران این خدمت مشاوره حقوقی را در این به صورت شبانه روزی از ان خود ساخته است. 

 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اگر ویدئوی فوق را مشاهده کرده باشید، متوجه خواهید بود که موسسه حقوقی ما با برترین وکلای متخصص سطح کشور ارتباط 24 ساعته دارد و خدمات آن ها را به ارزان ترین وجه ممکن و به روش های تلفنی، آنلاین و حتی حضوری در خدمت هم میهنان عزیزمان قرار می دهد؛ اینکه شما در اضطرار قرار بگیرید و طالب راهکار حقوقی اورژانسی باشید، بعد از خداوند، این موسسه حقوقی ماست که پشت و پناه شما خواهد بود و این بدین معناست که مهم نیست شما با چه مشکل حقوقی دست و پنجه نرم می کنید، تنها کافیست تصویرک زیر را لمس کنید و ارزان ترین مشاوره تلفنی با بهترین وکیل متخصص شهرتان را تجربه نمایید"

 

urgent call to lawyer button

 

وکیل متخصص کیست و نحوه دریافت مشاوره آسان و فوری از وکیل متخصص چگونه است؟

 

specialist lawyer

تماس فوری و 24 ساعته با وکیل متخصص

 

به وکلای پایه یک دادگستری که در یک زمینه حقوقی خاص مانند خانواده، ملکی و ... تخصص لازم را کسب کرده باشند، وکیل متخصص گویند؛ طبق این تعریف به دست آوردن یک تخصص در هر کدام از حیطه ­های حقوقی نیازمند تحصیلات عالیه، مطالعات بسیار و تجربه کافی می ­باشد.

نحوه ارائه مشاوره توسط وکیل متخصص در همه زمینه­ های حقوقی اعم از وکیل متخصص روابط نامشروع، کیفری و ... باشد در هر حالتی به سه صورت آنلاین، تلفنی و حضوری است. در مشاوره آنلاین و تلفنی به صورت 24 ساعته می ­توانید مشاوره دریافت کنید. چند نمونه از وکلای متخصص در زمینه­ های مختلف را به شما معرفی می کنیم:

 • وکیل متخصص املاک: تخصص این نوع وکیل در زمینه خرید و فروش، انعقاد قرارداد و کلیه امور مربوط به املاک است؛ در صورتی که مشکل قانونی در زمینه ملک و املاک برایتان به وجود آمد، می توانید از وکیل متخصص املاک مشاوره حقوقی تلفنی، آنلاین یا حضوری دریافت نمایید.

 

 • وکیل متخصص خانواده: این نوع وکیل متخصص امور خانواده بوده و در کلیه امور دعاوی حقوقی مربوط به خانواده به ارائه مشاوره می پردازد؛ در صورت نیاز می ­توانید پرونده خود را به وی بسپارید تا وکالت شما را به عهده بگیرد و در دادگاه پیگیر پرونده شما باشد.

 

 • وکیل متخصص کیفری: این وکیل متخصص امور کیفری بوده و علاوه بر ارائه مشاوره حقوقی، می­ تواند وکالت پرونده شما را نیز بپذیرد و در دادگاه به اجرای احکام دادگستری بپردازد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص چه مزایایی دارد؟