موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

وکیل متخصص

وکیل متخصص

با پیشرفت روزافزون جوامع انسانی، جرم ها و جنایات نیز رو به افزایش است و قانون نیز تا حدالامکان خود را همگام با این پیشرفت، ارتقاء می دهد؛ از این رو وکلا که مدافعان و حامیان قانون هستند به دلیل افزایش پیچیدگی متمادی مفاد قانونی، تصمیم می گیرند که تنها وارد یک شاخه حقوقی، مثلاً املاک یا خانواده شده و تنها در همان زمینه تخصص کافی را کسب نمایند؛ امروز در ادامه این مقاله شما خواهید آموخت که چگونه با بهترین وکلای متخصص شهرتان، ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته را بدون هیچ محدودیتی، تجربه نمایید؛ اما قبل از آن مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً به شما توصیه می نماییم.

 

اورژانس وکالت 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

وکیل متخصص کیست و نحوه دریافت مشاوره آسان و فوری از وکیل متخصص چگونه است؟

 

specialist lawyer

تماس فوری و 24 ساعته با وکیل متخصص

 

به وکلای پایه یک دادگستری که در یک زمینه حقوقی خاص مانند خانواده، ملکی و ... تخصص لازم را کسب کرده باشند، وکیل متخصص گویند؛ طبق این تعریف به دست آوردن یک تخصص در هر کدام از حیطه ­های حقوقی نیازمند تحصیلات عالیه، مطالعات بسیار و تجربه کافی می ­باشد.

نحوه ارائه مشاوره توسط وکیل متخصص در همه زمینه­ های حقوقی اعم از وکیل متخصص روابط نامشروع، کیفری و ... باشد در هر حالتی به سه صورت آنلاین، تلفنی و حضوری است. در مشاوره آنلاین و تلفنی به صورت 24 ساعته می ­توانید مشاوره دریافت کنید. چند نمونه از وکلای متخصص در زمینه­ های مختلف را به شما معرفی می کنیم:

 • وکیل متخصص املاک: تخصص این نوع وکیل در زمینه خرید و فروش، انعقاد قرارداد و کلیه امور مربوط به املاک است؛ در صورتی که مشکل قانونی در زمینه ملک و املاک برایتان به وجود آمد، می توانید از وکیل متخصص املاک مشاوره حقوقی تلفنی، آنلاین یا حضوری دریافت نمایید.

 

 • وکیل متخصص خانواده: این نوع وکیل متخصص امور خانواده بوده و در کلیه امور دعاوی حقوقی مربوط به خانواده به ارائه مشاوره می پردازد؛ در صورت نیاز می ­توانید پرونده خود را به وی بسپارید تا وکالت شما را به عهده بگیرد و در دادگاه پیگیر پرونده شما باشد.

 

 • وکیل متخصص کیفری: این وکیل متخصص امور کیفری بوده و علاوه بر ارائه مشاوره حقوقی، می­ تواند وکالت پرونده شما را نیز بپذیرد و در دادگاه به اجرای احکام دادگستری بپردازد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص چه مزایایی دارد؟

 

Benefits of specialist lawyer

وکیل متخصص آنلاین و ارزان 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی تلفنی کاملاً ارزان با وکیل، دارای مزیت­ های فراوانی است که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم:

 1. به صورت 24 ساعته و غیر حضوری می ­باشد: این نوع مشاوره برای کسانی که در ساعات مشخص اداری امکان مراجعه به وکیل متخصص را ندارند مناسب می­باشد.

 

 1. تلفنی و آنلاین است: شما بدون اینکه از منزل یا محل کار خود خارج شوید می­توانید خیلی راحت با وکیل متخصص ارتباط برقرار کنید.

 

 1. وکیل متخصص به مشکل شما می­ باشد: شما در هر زمینه­  ای که مشکل پیدا کرده باشید، مشاوره مخصوص آن زمینه را دریافت می ­کنید. برای مثال اگر مشکل شما کیفری باشد، در همان زمینه مشاوره دریافت خواهید کرد.

 

 1. کاملاً ارزان و مقرون به صرفه است: مهم ترین ویژگی خدمات حقوقی در موسسه وکیل تلفنی، ارزان بودن آن هاست که در کنار کیفیت تضمینی، جلوه متمایزی از خدمات حقوقی را به خود اختصاص داده است.

 

وکلای متخصص در چه زمینه­ های حقوقی حضور دارند و مشاوره با ایشان چقدر معتبر است؟

در تیم وکیل تلفنی انواع وکیل متخصص  در تمامی زمینه های حقوقی حضور دارند. مشاوره با وکیل متخصص تیم وکیل تلفنی بسیار معتبر می­ باشد؛ زیرا همه آن ها از وکلای پایه یک دادگستری می باشند و از بین بهترین وکلای پایه یک دست­چین شده ­اند.

موسسه وکیل تلفنی برای خدمات وکلای خودش، ضمانت قیمت و کیفیت لحاظ کرده است که نشان از اعتماد این موسسه به کیفیت خدمات خود می باشد؛ اما این نیز به خودی خود کافی نبوده و تیم وکیل تلفنی برای تمامی وکلای خود گواهی حسن انجام کار صادر می کند.

شما در هر زمان که نیاز داشته باشید می ­توانید با تماس فوری با وکیل متخصص از وی مشاوره دریافت نمایید. وکیل متخصص ارزان و تضمینی 24 ساعته جهت ارائه انواع مشاوره­ های حقوقی در خدمت شما هم­وطنان گرامی می­ باشد.

 

هزینه مشاوره با وکیل متخصص ارزان به چه میزان است و آیا امکان پرداخت اقساطی نیز وجود دارد؟

 

cost of legal advice with specialist lawyer

وکیل اقساطی ارزان و آنلاین 24 ساعته

 

هزینه وکیل 24 ساعته و متخصص بسیار ارزان می­ باشد؛ از طرفی پرداخت دستمزد وکیل متخصص 24 ساعته به صورت اقساطی هم امکان پذیر می ­باشد.

همان گونه که در چارت ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل که در بالای صفحه درج گردیده است؛ هزینه­ ها بسیار پایین بوده و امکان پرداخت به صورت اقساطی نیز وجود دارد.

در صورتی که شما روی تصویر آبی رنگی که در ابتدای صفحه وجود دارد کلیک کنید یک صفحه دیگر برای شما باز می­شود که در آن یک شماره با پیش شماره 909 را خواهید دید شما از طریق این شماره می­توانید با وکلای ما به صورت24 ساعته تماس بگیرید و مشاوره حقوقی تلفنی دریافت کنید و هزینه مشاوره را آخر ماه روی قبض تلفن خود پرداخت نمایید. البته این یکی از روش­های پرداخت هزینه مشاوره تلفنی می باشد.

 

خدمات حقوقی یک وکیل متخصص چیست؟

نگارش تمامی دادخواست ­ها و اوراق حقوقی مانند اظهارنامه ­ها و ...  از جمله خدمات حقوقی وکیل تلفنی می­ باشد.

در صورتی که از خدمات مشاوره­ای وکلای وکیل تلفنی راضی بودید می­توانید پرونده ­  های خود را به وکیل مورد نظر خود بسپارید تا وی در محاکم قضایی پرونده شما را پیگیری نماید.

 

 

ضمانت کیفیت خدمات حقوقی

اعطای وکالت آنلاین به وکیل متخصص

وکیل واتساپی 24 ساعته

نگارش فوری و آنلاین تمامی اوراق حقوقی نادر و رایج با کیفیت تضمینی

ارائه تمامی خدمات ثبت شرکت و امور حقوقی شرکت ها و شرکا

نگارش فوری انواع دادخواست ها

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام وکالت همواره به عنوان حرفه ای تخصصی مورد توجه افراد بوده است.استفاده از دانش، مهارت و تجربه افراد متخصص در مواجهه با مشکلات حقوقی میتواند در این زمینه راهگشا باشد. با توجه به اینکه امور حقوقی همواره نیازمند دانش تخصصی است، اگر شخصی به دنبال احقاق حق خود باشد، باید از ابتدا از مشاوره حقوقی یک وکیل متخصص در آن موضوع بهره ببرد. به وکلای پایه یک دادگستری که در یک زمینه حقوقی خاص مثل: خانواده، املاک، مطالبات و...تخصص لازم را کسب نموده باشند، وکیل متخصص میگویند. در موسسه حقوقی وکیل تلفنی، وکیل متخصص در تمامی زمینه های حقوقی حضور دارند و تمامی آنها از بهترین وکلای پایه یک دادگستری میباشند. نگارش کلیه اوراق حقوقی از جمله خدمات حقوقی وکلای متخصص در این موسسه میباشد. درود بر شما
سلام و عرض ادب، با پیشرفت روزافزون جوامع انسانی، جرم ها و جنایات نیز رو به افزایش است و قانون نیز تا حدالامکان خود را همگام با این پیشرفت، ارتقاء می دهد؛ از این رو وکلا که مدافعان و حامیان قانون هستند به دلیل افزایش پیچیدگی متمادی مفاد قانونی، تصمیم می گیرند که تنها وارد یک شاخه حقوقی، مثلاً املاک یا خانواده شده و تنها در همان زمینه تخصص کافی را کسب نمایند؛ امروز در ادامه این مقاله شما خواهید آموخت که چگونه با بهترین وکلای متخصص شهرتان، ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته را بدون هیچ محدودیتی، تجربه نمایید؛
با سلام و احترام؛ تخصصی کردن امور یکی از رموز موفقت در دنیای امروز است . انسانها هرچقدر هم که سعی و تلاش داشته باشند بازهم می توانند در زمینه های خاص و محدودی متخصص و کارآزموده باشند نه در همه علوم. دنیای وکالت نیز از این قاعده مستثنی نبوده و هرکسی می تواند در رشته های خاصی از آن به صورت تخصصی کار کرده و تا انتهای یک مساله پیش برود و تمام چم و خم کار را یاد بگیرد اما اگر اجتماعی تشکیل شود از مجموعه متخصصین در علوم مختلف که در هر حال می توانند خدمات تخصصی را به کاربران ارائه دهند این یک مزیت بسیار بزرگ و ناب برای مراجعین خواهد بود. اگر در هر ساعتی از شبانه روز شما به وکلایی در حوزه هایی ثبتی ، کیفری، ملکی یا خانواده احتیاج داشته باشید در همه حال هستند کسانی که به صورت تخصصی تمامی مشکلات یک حوزه را شناخته و می توانند به صورت دقیق و حرفه ای نیازتان را برآورده کنند . موسسه وکیل تلفنی این افتخار را دارد که با تخصصی کردن بیش از 1000 وکیل مختلف در حوزه های متفاوت آنها را دسته بندی کرده و نیاز آنها را در کمترین زمان مختلف بر طرف نماید.
با سلام وکیل اقساطی ارزان و آنلاین ۲۴ ساعته هزینه وکیل ۲۴ ساعته و متخصص بسیار ارزان می­ باشد؛ از طرفی پرداخت دستمزد وکیل متخصص ۲۴ ساعته به صورت اقساطی هم امکان پذیر می ­باشد. همان گونه که در چارت ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل که در بالای صفحه درج گردیده است؛ هزینه­ ها بسیار پایین بوده و امکان پرداخت به صورت اقساطی نیز وجود دارد.
به موجب ماده 656قانون مدنی :وکالت عقدی است که به موجب آن یکی ازطرفین طرف دیگررا برای انجام امری نایب خود می نماید. قانون اساسی نیزانتخاب وکیل را به عنوان حق طرفین در همه دادگاه ها ،مورد تایید قرارداده است. وکالت در لغت به معنی سپردن و واگذار کردن است و در اصطلاح حقوقی، وکالت به عقدی گفته می شود که بر اساس آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام کاری به عنوان وکیل انتخاب می کند. در قانون مدنی ایران در ماده 656وکالت اینگونه تعریف شده است: “وکالت به عقدی گفته می شود که بر اساس آن یکی از طرفین، فرد دیگری را برای انجام کاری وکیل خود می نماید.” با بستن قرارداد وکالت، وکیل و موکل در مقابل هم حق و تکلیف یافته، روابط حقوقی، وظایف و مسئولیت های دو طرفه ای را دارا می باشند. وکالت از جمله عقدهای بسیار متداول است، که در حال حاضر در صحنه های اجتماعی، بانک ها و اقتصاد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. وکالت نوعی عقد است که در نهایت به پذیرفتن موکل و ایجاب وکیل نیاز می باشد. لزوم استفاده از وکیل دادگستری در دعاوی : آیین دادرسی دارای مسائل دشوارو دقیقی است که احاطه برآنها برای اشخاص غیرحقوقدان ،به آسانی وسرعت میسّرنمیشود.به همین دلیل استفاده از وکیل میتواندبسیارراهگشا باشد. ممنوعیت دخالت غیروکیل دادگستری : درایران قاعده براین است که اقامه ی دعوا ودفاع ازآن مستلزم دخالت وکیل دادگستری است. به موجب ماده 55قانون وکالت مصوب 1315،تظاهربه وکالت وهمچنین مداخله ی اشخاصی که پروانه وکالت دادگستری ندارند درعمل وکالت دادگستری،به قید مجازات ممنوع شده است . انواع وکالت وکالت مطق: به این معناست که فردی را برای همه ی کارها وکیل نماید و این وکالت امور اداری و مالی موکل را شامل می شود مانند فروش و یا خرید و یا پرداخت هزینه خانواده که در این بخش اعمال وکیل به اجازه ی موکل نیازی نخواهد داشت. 2-وکالت مقید: در وکالت مقید، مورد وکالت مشخص و تعیین شده می باشد و وکیل باید در همان مورد مشخص، عمل کند، مانند خرید خانه و یا فروش ماشین. وکالت به سه نوع وکالت رسمی، عادی و شفاهی دسته می شود. مورد وکالت باید موردی باشد که بر اساس قانون و یا به طور طبیعی در انحصار فرد نباشد مانند وکالت در مجلس معامله که می بایست خودش انجام دهد و این امکان را ندارد که فرد دیگری را به عنوان وکیل انتخاب کند. دیگر اینکه خود فرد موکل بتواند آن را انجام دهد، به عنوان مثال فردی که ورشکسته شده است از دخالت در اموال ممنوع بوده و نمی تواند در خصوص آن به فرد دیگری وکالت دهد. برای کسب اطلاعات از وکیل بین الملل به این لینک رجوع کنید. تعهدات وکیل: هر زمان از جرم وکیل خساراتی به موکل وارد گردد که مسبب آن وکیل باشد، موظف خواهد بود، وکیل باید در تصرفات و کارهای خود مصلحت موکل را رعایت کند و از اختیارات واگذار شده تجاور نکند. وکیل باید چیزی را که به جای موکل خود دریافت می کند به وی بدهد، اگر برای اعمال مسئله ای دو و یا چند وکیل مشخص شده باشد هیچ نمی تواند بدون دیگری و یا دیگران در مسئله ای دخالت کند و در صورتی که وکیل وکالت در توکیل نداشته باشد نمی تواند اعمال مسئله ای را به فرد دیگری بدهد. تعهدات موکل: موکل می بایست همه ی تعهداتی را که وکیل در حد وکالت خود برعهده گرفته است را انجام دهد. موکل می بایست همه ی هزینه هایی که وکیل برای انجام وکالت کرده است را بدهد. همچنین موکل می بایست اجرت وکیل را بدهد مگر اینکه در قرارداد وکالت چیز دیگری را قید کرده باشد. وکیل در توکیل: به وکیلی گفته می شود که از سوی موکل خود اختیار مشخص کردن وکیل دیگری را برای او داشته باشد. وکالت بلاعزل: به وکالتی گفته می شود که وکالت وکیل و یا عدم عزی وکیل حین قرارداد لازمی شرط شده باشد. طرق انقضای وکالت: با استعفای وکیل، با عزل موکل، با فوت یا جنون موکل و یا وکیل. طرق فسخ وکالت: با از بین بردن متعلق وکالت، با انجام کاری از طرف موکل که منافی با وکالت وکیل باشد و با انجام موضوع وکالت از طریق خود موکل. وکالت اتفاقی براساس ماده 2قانون وکالت اشخاصی که دارای معلومات کافی برای وکالت باشنداما پروانه ی وکالت نداشته باشند،میتوانند درسال سه مرتبه با گرفتن جواز وکالت اتفاقی ازکانون مربوط،برای اقربای سببی یا نسبی خودتا درجه دوم ازطبقه سوم وکالت نمایند. چه تفاوتی بین وکیل پایه یک و پایه دو وجود دارد؟ پاسخ این سوال را در این لینک بخوانید. وکالت درامورحسبی برابرماده 15قانون امورحسبی وتبصره ی آن،درامورحسبی اشخاص ذی نفع می توانند شخصا دردادگاه حاضرشده ویا نماینده بفرستند ونیز میتوانند کسی را به سمت مشاور،همراه خودبه دادگاه بیاورند.نماینده دراین ماده اعم ازوکلای دادگستری وغیرآنها است.افزون برآن،دارندگان پروانه ی مشاوره حقوقی قوه ی قضاییه ،نیزمیتوانند وکالت اشخاص را دردادگاه عهده دارشوند. وکیل معاضدتی ماده 24قانون وکالت،به کسانی که قدرت تادیه ی حق الوکاله ندارند حق داده است که ازکانون وکلا دراین خصوص تقاضای معاضدت نمایند،که دراینصورت کانون مکلف به معرفی وکیل معاضدتی است.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی