موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره قرارداد کار

مشاوره قرارداد کار

همانطور که اغلب می دانید، برای آن که یک رابطه کاری و تجاری ایجاد شود، نیازمند به بستن قرارداد بین طرفین می باشد؛ انعقاد این قرارداد، دارای امتیازاتی برای هر دو طرف بوده، خصوصاً اگر توسط شخصی که در این کار تجربه لازم را دارد انجام گرفته باشد؛ در این میان برای آن که همه اطلاعات لازم برای طرفین شرح داده شود، مشاوره قرارداد کار توسط شخصی مجرب انجام می گیرد تا جوانب کار را بین طرفین قرارداد توضیح و به آن ها مشاوره لازم را بدهد؛ فلذا در این مقاله، توضیحاتی درباره مشاوره قرارداد کار و همچنین مزایای آن ها شرح داده می شود؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیق ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

دعاوی رایج قرارداد های کاری (توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مزایای مشاوره قرارداد کار ارزان با وکیل متخصص چیست؟

 

labour contract Legal advice with professional lawyer

وکیل آنلاین و فوری 24 ساعته برای انواع قرارداد های کاری

 

همان طوری که در ابتدا اشاره شد، مشاوره قرارداد کار، طرفین قرارداد را در انجام کارها یاری می رساند و مراکز زیادی وجود دارند که انواع مشاوره ها را با قیمت ارزان و مناسب از طریق تلفنی و یا به صورت آنلاین انجام می دهند که دارای مزایایی می باشند از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. امکان آن وجود دارد که با وکیل متخصص و مجرب ارتباط داشته و در سریع ترین زمان ممکن مشاوره گرفت.

 

 1. در کمترین زمان و بدون نیاز به صورت حضوری به دفتر وکلا و یا موسسات می توان مشاوره دریافت کرد.

 

 1. به جواب همه سوالات حقوقی می توان به سادگی دست یافت.

 

چرا باید قبل از تنظیم هر قرارداد کاری با یک فرد متخصص مشورت نمود؟

 

 

در دنیای تجارت و کسب و کار برای آن که بتوانید شراکت خود را با اشخاص علنی کنید لازم است قبل از انجام کار، قراردادی بین خود تنظیم کنید تا همه شرایط و تعهدات مشخص شود؛ برای این منظور ابتدا لازم است یک مشاوره حقوقی داشته باشید تا از همه شرایط قانونی کار مطلع و آگاه شوید؛ در حال حاضر با وجود مشاوران گوناگون در همه زمینه ها و حوزه های کاری اشخاص می توانند در کمترین زمان ممکن به آن ها دسترسی آنلاین یا تلفنی داشته باشند و از راهنمایی های آنان استفاده کنند.

در عصر حاضر در اکثر سازمان های دولتی و غیر دولتی اشخاصی وجود دارند که راهنمای عملی افراد می باشند؛ این اشخاص تحت عنوان مشاور به امور مرتبط به انواع کسب و کار و همچنین تنظیم انواع قراردادهای کاری مشغول می باشند. همچنین مراکزی وجود دارد که در آن مشاوران به صورت تلفنی و همچنین آنلاین فعالیت دارند و افراد جهت انجام مشاوره قرار داد کار می توانند به صورت شبانه روزی با این افراد ارتباط برقرار کرده و در زمینه قراردادهای کاری و کسب و کار مشاوره های لازم را دریافت کنند و اما هر یک از این مشاوران دارای وظایفی می باشند که در ادامه در خصوص آن ها شرح داده می شود:

 1. مشاور قرارداد کار باید در حین انعقاد قرارداد راهنمایی های لازم را به افراد داده و آن ها را از همه جوانب کار آگاه نماید.

 

 1. تمام اطلاعات لازم و مرتبط را ارائه نماید.

 

 1. مشاوره های لازم را به هر دو طرف بدهد و روال کار را برای آن ها توضیح دهد.

 

چرا باید وکیل تلفنی را برای دریافت مشاوره حقوقی قرارداد کار انتخاب کنیم؟

 

using vakiltel for contract legal advice

مشاوره تخصصی قرارداد کار به صورت کاملاً فوری و آنلاین 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی تلفنی: در برخی اوقات افراد برای آنکه در زمینه کاری همچون قراردارد کاری مشاوره ای داشته باشند، امکان آن را ندارند که به صورت حضوری با کارشناسان ارتباط بگیرند، بنابراین مراکزی وجود دارد که این راهنمایی ها را در غالب مشاوره حقوقی تلفنی در اختیار افراد قرار می دهند.

 

توجه: در صورتی که موقعیتی پیش آید که نیاز به مشاوره فوری داشته باشید در این مواقع آن ها می توانند از طریق تلفن با کارشناسان ارتباط برقرار کرده و مشاوره قرارداد کار دریافت نمایند؛ بنابراین افراد می توانند بدون صرف هزینه اضافه با یک وکیل متخصص قرارداد کار و تنها از طریق تلفن مشاوره تلفنی قرارداد کار دریافت کنند.

 

هزینه دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل قرارداد کار به چه میزان است؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

مشاور قرارداد کار شخصی است که تجربه خاصی در زمینه های کاری همچون نحوه ایجاد روابط کاری بین کارگران، مدیران و منابع انسانی و ... دارد و با همین علم و دانش خود افراد را در هنگام منعقد کردن قراردادهای کاری یاری می دهد.

نکته: این مشاوره ها هم به صورت حضوری و هم تلفنی ممکن است انجام شوند؛ هنگامی که افراد جهت مشاوره به صورت تلفنی اقدام می کنند ابتدا از هزینه ارزان مشاوره مطلع می شوند تا بتوانند مشاوره ای با قیمت مناسب و ارزان داشته باشند.

توجه: لازم به ذکر است که میزان هزینه ها در مشاوره تلفنی متفاوت است و به میزان دقایقی که مشاوره دریافت می شود، متفاوت است.

 

چه خدمات حقوقی توسط وکیل قرارداد کار آنلاین ارائه می شود؟

 

different legal services by contract lawyer

وکیل متخصص قرارداد های کاری

 

با پیشرفت علم و تکنولوژی خدماتی به وجود آمده است که افراد بتوانند از طریق دنیای مجازی و به صورت آنلاین مشاوره دریافت کنند که  یکی از این خدمات مشاوره حقوقی می باشد.

 هنگامی که شخصی در زمینه کسب و کار بخواهد قراردادی را با طرف مقابل منعقد کند ابتدا باید با اصول کار آشنا شود و اطلاعاتی به دست آورد؛ وکیل آنلاین قرارداد کار در این حوزه می تواند کمک فراوانی به وی نموده و با علم و دانش خود افراد را در این زمینه ها یاری دهد.

بنابراین افراد می توانند با ورود به سایت های که این گونه خدمات ارائه می شود مشاوره آنلاین قرارداد کار دریافت نمایند. در این نوع مشاوره افراد می توانند بدون حضور در فضای مجازی و بستر اینترنت انواع مشاوره های حقوقی را در همه زمینه ها به صورت آنلاین با برترین و مجرب ترین مشاوران دریافت کنند تنها لازم است وارد وب سایت آن ها شده و از خدمات برتر این مراکز استفاده نمایند.

 

وکیل آنلاین عقد رهن

نگارش فوری و 24 ساعته عقد کفالت

عقد حواله و انعقاد فوری آن

توضیح عقد جعاله به زمان عامیانه

الزام به ایفای تعهد غیر مالی

آژانس قرارداد 24 ساعته

وکیل راهنمای نگارش قرارداد

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی نادر و رایج به صورت 24 ساعته

تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین و 24 ساعت (ویژه شرایط کرونا)

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و عرض ادب، با پیشرفت علم و تکنولوژی خدماتی به وجود آمده است که افراد بتوانند از طریق دنیای مجازی و به صورت آنلاین مشاوره دریافت کنند که یکی از این خدمات مشاوره حقوقی می باشد. هنگامی که شخصی در زمینه کسب و کار بخواهد قراردادی را با طرف مقابل منعقد کند ابتدا باید با اصول کار آشنا شود و اطلاعاتی به دست آورد؛ وکیل آنلاین قرارداد کار در این حوزه می تواند کمک فراوانی به وی نموده و با علم و دانش خود افراد را در این زمینه ها یاری دهد.بنابراین افراد می توانند با ورود به سایت های که این گونه خدمات ارائه می شود مشاوره آنلاین قرارداد کار دریافت نمایند. در این نوع مشاوره افراد می توانند بدون حضور در فضای مجازی و بستر اینترنت انواع مشاوره های حقوقی را در همه زمینه ها به صورت آنلاین با برترین و مجرب ترین مشاوران دریافت کنند تنها لازم است وارد وب سایت آن ها شده و از خدمات برتر این مراکز استفاده نمایند.
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
سلام مساله ساعات کار کارگران، یکی از نکات مهم قرارداد کار وزارت کار است. مطابق با ماده 51 قانون کار ، ساعات کار کارگران در هر روز، نباید از 7 ساعت و 20 دقیقه بیشتر باشد. البته در کارهای سخت و زیان آور و زیر‌زمینی ساعات کار نباید از شش ساعت در روز و 36 ساعت در هفته بیشتر شود. کارفرما و کارگر می‌توانند ساعات کار را در بعضی از روزهای هفته کمتر از میزان نوشته شده در قانون کار و در سایر روزها بیشتر از آن قرار دهند به شرط آن که مجموع ساعات کار در کل هفته از 44 ساعت بیشتر نشود. مطابق با ماده 148 قانون کار، کارفرمایان وظیفه دارند که بر اساس قانون تامین اجتماعی، کارگران خود را بیمه کنند. نکته بالا در خصوص انواع روابط کاری صدق می‌کند و تفاوتی درباره انواع قرارداد کار دائمی یا موقت وجود نخواهد داشت. در هرصورت، حق بیمه کارگر باید پرداخت شود. موسسه وکیل تلفنی با همکاری و‌کلای تخصصی حوزه اداره کار به صورت فوری و شبانه روزی آماده ارائه مشاوره های حقوقی تخصصی قوانین کار می باشند. افتخار ما همراهی شما عزیزان است.
ابتدا انواع قرارداد کار وزارت کار را با هم مرور می‌کنیم و پس از آن، مهمترین نکات قانون کار یا قرارداد استخدام را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا با انواع آن آشنا شوید. قرارداد کار دائمی ( غیر موقت ) قرارداد کار دائم یا فرم قرارداد کار غیرموقت ، یک توافق نامه بدون زمان است. یعنی در بندهای فرم قرار داد کار هیچ نشانه‌ای در مورد موقتی بودن، وجود ندارد. یکی از نکات مهم قرارداد کار وزارت کار این است که مطابق تبصره 2 ماده 7 قانون کار در کارهایی که طبیعت آن‌ها جنبه مستمر دارد در صورتی که مدتی در قرارداد ذکر نشود قراردادکار، دائمی محسوب می‌شود. شرایط فسخ نمونه قرارداد انجام کار دائمی مطابق ماده 21 قانون کار، قرارداد دائم با یکی از شرایط زیر به پایان می‌رسد: فوت کارگر بازنشستگی یا از کار افتادگی کامل کارگر استعفای کارگر اخراج موجه کارگر قرارداد کار استعفای کارگر مطابق قانون انجام می‌شود. کارگر وظیفه دارد یک ماه به فعالیت خود ادامه دهد و در همان ابتدا استعفای خود را به صورت کتبی به کارفرما اعلام کند. در صورتی که حداکثر ظرف مدت 15 روز، استعفای خود را به صورت مکتوب به کارفرما اطلاع ندهد استعفای ایشان منتفی محسوب می‌شود و قرارداد قانون کار همچنان معتبر است. در این حالت، کارگر وظیفه دارد رونوشت استعفا و انصراف آن را به شورای اسلامی کارگاه (در صورت وجود) یا انجمن صنفی یا نماینده کارگران تحویل دهد. درباره اخراج کارگر نیز باید توجه داشت که مطابق ماده 27 همین قانون، هرگاه کارگر در انجام وظایف خود کوتاهی کند و آیین‌نامه‌های انضباطی کارگاه را حتی با وجود تدکرات کتبی نقض کند، کارفرما حق دارد علاوه بر مطالبات و حقوق عقب افتاده، به نسبت هر سال سابقه کار، معادل یک ماه آخرین حقوق کارگر را به عنوان حق سنوات به او پرداخت کند و قرارداد فسخ شود. قرارداد کار موقت با مدت معین پس از قرارداد کار دائم ، یکی دیگر از انواع قرارداد کار ، قرارداد کار موقت با مدت معین است. ماهیت برخی کارها به شکلی است که برای آن، مدت مشخصی از طرف کارفرما مشخص می‌شود. اما مدت قرارداد قانون کار ، از سوی کارفرما و کارگر ، قابل تمدید است. لازم به ذکر است که تمدید قرارداد کاری به معنای تبدیل آن به کار دائم نیست مگر آن که طرفین در این مورد توافق کنند و به صراحت به دائمی بودن آن اشاره شود. عدم تمدید قرارداد کار هم بعد از پایان مدت آن امکان‌پذیر است. یعنی کارفرما موظف نیست که قرارداد را تمدید کند و به محض خاتمه قرارداد، وظایف قانونی طرفین تمام می‌شود. قرارداد کار موقت با کار معین ویژگی این نوع قراردادها، معین بودن عمل و نتیجه آن است و شرط زمان انجام عمل در آن، اهمیت کمتری دارد. اگرچه نوشتن مدت آن بهتر است تا از سوء استفاده‌های احتمالی جلوگیری شود و یک قرارداد مطمئن تنظیم گردد. نحوه پرداخت حق الزحمه در بخش شرایط توافق، ذکر می‌شود و با انجام کامل تعهدات و پرداخت حق الزحمه ، قرارداد نامه کاری موقت به پایان می‌رسد. شرایط فسخ نمونه قرارداد انجام کار موقت مطابق ماده 25 قانون کار جمهوری اسلامی ایران ، هرگاه قرارداد کاری برای مدت موقت و یا برای انجام کار معین امضاء شده باشد هیچ کدام از طرفین فرم قراردادکار ، به تنهایی حق فسخ آن را ندارند. اما به طور کلی شرایط پایان قراردادکار موقت یا قرارداد مدت معین یا قرارداد کار معین تا حد زیادی مشابه قرارداد کار دائمی است که در بالا، آن را توضیح دادیم. تنها نکته‌ای که در این خصوص وجود دارد آن است که در این نوع از قراردادکار ، پس از پایان مدت نیز در صورت عدم تمدید قرارداد کار وزارت کار ، توافق نامه به پایان می‌رسد و اگر قرارداد کاری معین است پس از انجام کامل عمل، رابطه کارگری و کارفرمایی تمام می‌شود.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی برای آن که یک رابطه کاری و تجاری ایجاد شود، نیازمند به بستن قرارداد بین طرفین می باشد؛ انعقاد این قرارداد، دارای امتیازاتی برای هر دو طرف بوده، خصوصاً اگر توسط شخصی که در این کار تجربه لازم را دارد انجام گرفته باشد؛ در این میان برای آن که همه اطلاعات لازم برای طرفین شرح داده شود، مشاوره قرارداد کار توسط شخصی مجرب انجام می گیرد تا جوانب کار را بین طرفین قرارداد توضیح و به آن ها مشاوره لازم را بدهد؛ فلذا در این مقاله، توضیحاتی درباره مشاوره قرارداد کار و همچنین مزایای آن ها شرح داده می شود

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی