موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مجازات فحاشی در کامنت اینستاگرام

مجازات فحاشی در کامنت اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که وجود امکاناتی مانند: اشتراک گذاشتن تصاویر، لایک، کامنت و برچسب های مکانی و یا محتوایی و همچنین ویدئو کال و گزارش آنلاین (live)، باعث محبوبیت آن در میان کاربران شده.

هنگامی که در اینستاگرام بخواهید در مورد یک پست نظر خود را بیان کنید می توانید زیر همان پست کامنت بگذارید. کامنتی که شما می گذارید برای کاربران دیگر قابل رویت می باشد و پاسخ دادن به کامنت شما توسط دیگر کاربران امکان پذیر است.

امروزه فحاشی آنلاین به عنوان مثال فحاشی در اینستاگرام به صورت فحاشی در کامنت ها و یا توهین کردن در کامنت ها با نوشتن کامنت توهین آمیز، به طور گسترده در فضای مجازی در حال انجام است.

فحاشی و توهین در اینستاگرام جرم است و در صورت مشاهده افراد می توانند با گرفتن مشاوره حقوقی فحاشی در کامنت اقدام به شکایت از کاربر اینستاگرام نمایند.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

فحاشی در کامنت به چه جرمی گفته می شود؟

 

swearing in comments of instagram is crime

متوقف کردن فحاشی ایرانیان در کامنت های اینستاگرامی

 

به بیان کلماتی که از روی خشم درونی و مملو از احساس بیزاری، نفرت و خشم هستند، که باعث رساندن آزار روحی و روانی به افراد در فضای مجازی و کامنت می شوند برای مثال: دادن فحش ناموسی در اینستاگرام، فحاشی در کامنت ها می گویند.

از آن جایی که این رفتار باعث زدن آسیب روحی و روانی به افراد و باعث بازتولید خشم متقابل که در مواردی به مراتب سنگین تر است و ممکن است در مواردی افراد زیادی هم درگیر این فحاشی ها و هتاکی ها به شیوه های گوناگون شوند و باعث به وجود آمدن مشکلات بزرگتر و بیشتری شوند، در نتیجه انجام این اعمال و رفتار جرم است.

قوانین مربوط به برخورد های قانونی با افرادی که مرتکب این جرم می شوند، برخلاف کشور های دیگر که فحاشی به تمام مردم آنها اعم از خاص و عام، جرم محسوب می شود و متخلفین به شدت مجازات می شوند؛ در ایران به دلیل ضعف قوانین تعرض به حریم های شخصی افراد و عدم برخورد های سخت گیرانه به کرات شاهد انجام این جرم در فضای مجازی هستیم.

 

نکته: توجه داشته باشید که حتی اگر شخص با خواندن توهین آزرده خاطر نشود هیچ گونه تخفیفی شامل حال فرد توهین کننده نمی شود و در صورتی که شکایت ثبت شود در مراجع قضایی پیگیری و بعد از اثبات جرم، مجازات لازم اعمال می شود.

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با گرفتن مشاوره حقوقی فحاشی در کامنت، از طریق لینک  مشاوره حقوقی تلفنی، برای برقراری ارتباط تلفنی با وکلای مجرب و آگاه ما اقدام کنید.

 

برای اثبات جرم فحاشی کامنت چه مدارکی باید داشته باشیم؟

فحاشی در صفحه های کاربران از نظر قانون جرم محسوب می شود و در قانون جرائم رایانه ای هم در نظر گرفته شده است؛ پلیس فتا به عنوان یک ضابط قضایی موظف به رسیدگی به شکایات و انجام اقدامات لازم می باشد.

اعاده حیثیت در دنیای مجازی بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن است به همین خاطر رسیدگی به این امر به جدیت بیشتری نیاز دارد. در هر صورت فرد بزه دیده هر زمان که متوجه توهین و فحاشی در صفحه کاربری خود شد می تواند اقدام به شکایت کیفری کند.

افراد برای ثبت شکایت، اثبات و شناسایی فرد توهین کننده باید مراحل زیر را طی کنند:

 

 1. در ابتدا باید ادله الکترونیکی را جمع آوری کنند.

 2. مرحله دوم ثبت شکایت است؛ اما افراد قبل از ثبت شکایت می توانند از وکیل و یا کارشناسان پلیس فتا مشاوره حقوقی فحاشی در کامنت، بگیرند.

 3. در مرحله آخر بعد از جمع آوری ادله الکترونیکی و کسب اطلاعات لازم، می توانند به مرجع قضایی در محل زندگیشان مراجعه و شکایت خود را ثبت کنند.

 

توجه: شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین برای گرفتن مشاوره حقوقی فحاشی در کامنت به صورت آنلاین اقدام کنید.

 

آیا می شود کسی که در کامنت اینستاگرام فحاشی نموده را دستگیر کرد؟

 

arresting the insulting person

پیگیری 24 ساعته و قضایی هتاکی های اینستاگرامی و شبکه های اجتماعی

 

بعد از ثبت شکایت، پرونده شما توسط بازپرس و یا دادیار مورد بررسی و سوالاتی از شما و یا وکیل قانونی شما، می پرسد.

پس از آن با توجه به شکایت فرد و صورت جلسه ارائه شده توسط پلیس فتا و سایر مدارک مانند تصویر از توهین و یا فحاشی مورد نظر، فرد توهین کننده به دادسرا احضار می شود.

توجه داشته باشید که روند احضار متهم به دادسرا زمان می برد و در مواقعی ممکن است متهم قبل از دریافت احضاریه به دادسرا، رضایت شاکی پرونده را به دست آورد؛ اما اگر فرد متهم موفق به جلب رضایت شاکی پرونده نشود، باید در حضور شاکی و یا وکیل قانونی وی، در دادگاه حاضر و به سوالات قاضی پرونده پاسخ دهد.

در صورتی که مدارک جهت اثبات فحاشی کافی بود مجازات متهم در دادگاه کیفری تعیین شده و پرونده برای اجرای حکم دوباره به دادسرای مربوطه باز می گردد و به دادیار اجرای احکام تحویل داده می شود.

توجه کنید که پس از اعلام حکم در دادگاه هر دو طرفین توانایی اعلام تقاضای تجدید نظر به دادگاه را دارند و حتی در طول انجام این مراحل همچنان فرد متهم امکان جلب رضایت شاکی را دارد.

گرفتن مشاوره حقوقی فحاشی در کامنت می تواند به افراد در مواردی مانند جلب رضایت شاکی و یا نحوه اعلام تقاضای تجدید نظر کمک کند.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

 

روشهای اثبات اتهام فحاشی در کامنت اینستاگرام

همانطور که گفته شد در صورتی که کاربر متوجه فحاشی شد می تواند با طرح شکایت خود در دادسرای جرائم رایانه ای و یا شکایت از طریق پلیس فتا اقدام به پیگیری در مراجع قضایی کند؛ در صورت بروز این اتفاق بهترین و سنجیده ترین عمل گرفتن مشاوره حقوقی فحاشی در کامنت قبل از هر اقدامی می باشد.

در این مواقع فرد می تواند با گرفتن اسکرین شات از فحاشی انجام شده و صفحه شخصی فرد توهین کننده ادله لازم برای اثبات و طرح شکایت در دادگاه را آماده کند.

توجه داشته باشید که اگر شاکی، فرد فحاشی کننده را بشناسد می تواند نام متم را برای احضار به دادگاه در شکایت نامه قید کند؛ اما اگر فرد فحاشی کننده را نشناسد می تواند از اکانت اینستاگرامی متهم شکایت کرده و خواهان شناسایی فرد توسط پلیس فتا شود.

 

مجازات فحاشی در کامنت چیست؟

بر اساس ماده 608 قانون مجازات اسلامی، توهین (به صورت یک توهین ساده) به افراد از قبیل فحاشی و بکارگیری الفاظ رکیک در صورتی که موجب حد قذف نباشد، مجازات آن 74 ضربه شلاق و یا پنجاه هزار تا یک میلیون ریال، می باشد.

علاوه بر آن طبق ماده 16 قانون جرایم رایانه ای، مرتکبان جرم توهین در فضای مجازی که به عنوان یکی از مصادیق هتک حرمت شناخته می شود؛ فرد به حبس از نود و یک روز تا دو سال و یا جزای نقدی از پانصد هزار تومان تا چهار میلیون تومان و یا هر دوی این مجازات ها محکوم می شود.

بر اساس ماده 609 قانون مجازات اسلامی، مجازات توهین (به صورت مشدد) حبس از سه تا شش ماه یا 74 ضربه شلاق و یا پنج تا صد هزار تومان جریمه نقدی می باشد؛ بهترین راه برای آشنایی بیشتر و دقیق تر با این مجازات ها و درخواست کمک، گرفتن مشاوره حقوقی فحاشی در کامنت، از یک مشاور مجرب و آگاه می باشد.

 

اولین اقدام بعد از فحاشی در کامنت چه مواردی می باشد؟

 

first step after being insulted on instagram

بهترین روش مقابله با فحاشی در اینستاگرام

 

معمولا اولین و بی دردسر ترین اقدام در مواجه با این مسئله بلاک فرد توهین کننده می باشد؛ اما در مواقعی بلاک کردن کافی نیست و فرد توهین کننده با درست کردن اکانت دیگر دوباره اقدام به فحاشی و بی ناموسی در اینستاگرام می کند در صورت کافی نبودن بلاک افراد می توانند با گرفتن مشاوره حقوقی فحاشی در کامنت اقدام به انجام مراحل زیر کنند.

همانطور که گفته شد از آنجایی که اعاده حیثیت در فضای مجازی بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن است پس اولین و عاقلانه ترین اقدام جمع آوری مدرک است به عنوان مثال: گرفتن اسکرین شات از توهین انجام شده و صفحه شخصی فرد توهین کننده؛ بعد از آن گرفتن مشاوره حقوقی فحاشی در کامنت و بعد ثبت شکایت در دادسرای جرائم رایانه ای و یا شکایت از طریق پلیس فتا اقدام کنند.

 

نقش پلیس فتا برای دستگیری کسی که در کامنت ها فحاشی می کند

یکی از راه های شکایت از فرد توهین کننده در فضای مجازی به عنوان مثال: توهین در کامنت، مراجعه حضوری برای دادن گزارش کامنت توهین آمیز به پلیس فتا به مراکز پلیس فتا، ارتباط تلفنی و یا برقراری ارتباط از طریق سایت پلیس فتا می باشد.

از آنجایی که تمام فعالیت ها در فضای مجازی توسط پلیس فتا به طور مداوم بررسی می شود؛ اقدامات متخلفانه نیز در نظر گرفته می شود، پلیس فتا در مواقعی که شما هنگامی که هیچ اطلاعی از هویت فرد توهین کننده ندارید با ذکر نام اکانت اینستاگرامی متهم در شکایت نامه خود، در شناسایی فرد متهم به شما کمک می کند.

توجه داشته باشید که انجام امور اداری، بررسی پرونده و انجام پیگیری های لازم حدود یک هفته زمان می برد و انجام تمام این امور معمولا توسط پلیس فتا صورت می گیرد، شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته، به صورت 24 ساعته در هر مکانی، به گرفتن مشاوره حقوقی فحاشی در کامنت اقدام کنید.

 

 

پرسش و پاسخ فوری حقوقی

بهترین راهکار در مقابل مشکل مالی وخیم خانوادگی

بهترین راهکار در مقابل توهین ها و تهدیدات در شبکه های اجتماعی

کشف حجاب و جرم انگاری آن در ایران خطری بزرگ برای بانوان ایرانی

چالش های اینستاگرامی، شناسایی و مجازات؟

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و احترام خدمت همه ی عزیزان در موسسه وکیل تلفنی امیدوارم روز خوبی رو سپری کرده باشین و خدا قوت میگم به همه ی پرسنل محترم که زحمت تهیه و تولید محتوا رو میکشن باید بدونید هر روز مطالب رو میخونم و بسیار استفاده میکنم واقعا دستمریزاد به شما عزیزان امیدوارم هر روز بهتر از گذشته باشید و پیشرفت کنید ، توصیه ام به هموطنانم این هست که قبل از هر اقدام قانونی و قضایی از مشاور با وکلای خوب وکیل تلفنی حتما بهره بگیرین شکایت کیفری حق مسلم هر فرد هست ولی با توجه به حاکمیت اصل برائت اینکه آیا شکایت کیفری به نتیجه میرسد یا خیر نیازمند بررسی کارشناسانه وکیل متخصص در آن زمینه هست و پیشنهاد میدم قبل از هر اقدام قانونی و قضایی از وکلای خوب وبسایت وکیل تلفنی مشورت بگیرین بسیار راهگشا و عالی هست و درصد خطا در طرح شکایت به حد اقل خواهد رسید
با عرض ادب و احترام؛ فضای مجازی در این روزها با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی سریع رشد کرده و مورد استقبال آحاد بشریت قرار گرفته لذا افرادی هستند که متاسفانه از این فضای که می تواند بهترین و سالم ترین استفاده و بهره را ببرد از آن استفاده ناصحیح می کند لذا هرگونه توهین و فحاشی در فضای مجازی و اینستاگرامی مورد تعقیب و مجازات بوده و وفق ماده 608 قانون تعزیرات مصوب 75 و ماده 16 قانون جرایم رایانه ای به مجازات درجه شش محکوم می شود که در سال 1400 مجازات آن از 6 تا 24 میلیون تومان می باشد. و البته در توهین و فحاشی مشدد به حبس تا یکسال در صورت تشخیص قاضی محکوم می شود.
سلام وقت همگی بخیر . جرم فحاشی در فضای مجازی مانند جرم فحاشی در دنیای واقعی است و تفاوتی با آن ندارد. به همان میزان که فحاشی در دنیای واقعی، ناپسند و نکوهیده است و برای آن مجازات در نظر گرفته شده، برای جرم فحاشي در فضاي مجازي نیز مجازات تعیین شده است. همه گیر شدن استفاده از رایانه و تلفن‌های هوشمند و رشد روز افزون شبکه‌های اجتماعی باعث شده است که فعالیت در فضای مجازی بسیار گسترده باشد. کمتر کسی را می‌شناسید که از امکانات فضای مجازی استفاده نکند یا صفحه‌ای در شبکه‌های اجتماعی نداشته باشد. انشالله مردم عزیزمان با استفاده درست از امکانات مجازی اجازه بروز مشکلات قضایی را ندهند .
سلام. از نکات مهمی که در خصوص عنوان مجرمانه توهین باید مورد توجه قرار گیرد این است که ارتجالی بودن توهین ملاک نیست و این بدین معنی ست که اگر شخصی به مخاطب خود توهین کند و مخاطب در پاسخ به او و در حقیقت در موضع دفاع از خود، اوهم همان واژه موهن را تکرار کند هر دو اشخاص مرتکب توهین شده اند و نمیتوان گفت چون طرف مقابل پاسخ شخص را داده پس جرمی مرتکب نشده است.نکته دیگر نیز اینکه حتی شخص مخاطب واژه هایی را به کار ببرد که در عرف مصداق توهین باشد. به طور مثال در پاسخ به شخص توهین کننده واژه هایی مثل خودتی....آینه برگردون..... و مواردی از این قبیل را نیز به کار ببرد توهین محقق گردیده. چراکه معنای عرفی همچین واژه هایی اهانت آنیز می باشد. فرقی هم نمی کند که شخصی در کوچه و خیابان به دیگری توهین کند یا در فضای مجازی و در همه این موارد با اثبات جرم فحاشی و توهین مرتکب مجازات خواهد شد.حال آنکه شاید بتوان گفت فحاشی و توهینی که در فضای مجازی و مواردی از این قبیل انجام میشود اثباتش در محاکم سهل تر از موارد دیگر نیز باشد. نکات بسیاری در خصوص جرایم فوق وجود دارد که با ارتباط با موسسه و وکلا و مشاورین حقوقی با مهارت و تخصصی آن میتوانید از این نکات مهم آگاه شوید و روند پرونده کیفری خویش را به بهترین نحو ممکن پیش ببرید.
اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که وجود امکاناتی مانند: اشتراک گذاشتن تصاویر، لایک، کامنت و برچسب های مکانی و یا محتوایی و همچنین ویدئو کال و گزارش آنلاین (live)، باعث محبوبیت آن در میان کاربران شده.هنگامی که در اینستاگرام بخواهید در مورد یک پست نظر خود را بیان کنید می توانید زیر همان پست کامنت بگذارید. کامنتی که شما می گذارید برای کاربران دیگر قابل رویت می باشد و پاسخ دادن به کامنت شما توسط دیگر کاربران امکان پذیر است. امروزه فحاشی آنلاین به عنوان مثال فحاشی در اینستاگرام به صورت فحاشی در کامنت ها و یا توهین کردن در کامنت ها با نوشتن کامنت توهین آمیز، به طور گسترده در فضای مجازی در حال انجام است. فحاشی و توهین در اینستاگرام جرم است و در صورت مشاهده افراد می توانند با گرفتن مشاوره حقوقی فحاشی در کامنت اقدام به شکایت از کاربر اینستاگرام نمایند. موسسه وکیل تلفنی با بهره مندی از وکلای مجرب این امکان را فراهم آورده است تا آگاهی لازم جهت پیگیری این امور را در اختیار افراد جامعه قرا دهد. امید است این راه ادامه دار باشد.
باعرض سلام‌و خداقوت خدمت همکاران گرامی،کاربران عزیزتوجه داشته باشید در صورتی که در فضای مجازی مورد توهین و فحاشی از سوی افراد دیگر قرار گرفتید میتوانید از طریق اسکرین شات از صفحه شخص مرتکب اهانت و فحاشی به پلیس فتا مراجعه نموده و خواستار شناسایی وفرد شوید و پس از جمع آوری دلائل نسبت به طرح شکایت و تعقیب ومجازات خاطی اقدام نمایید.جهت اطلاع از نحوه اقدامات لازم برای اثبات جرم فرد متهم میتوانید با مراجعه به سایت وکیل تلفنی و اخذ مشاوره سریع و با کمترین هزینه با آگاهی کامل نسبت به طرح شکایت اقدام نمایید.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام عرض تبریک و خسته نباشید دارم به تمام همکاران پرتلاش وکیل تلفنی. من دچار مشکل مشابهی شده بودم و فردی در پیج شخصی من اقدام به فحاشی و توهین کرده بود و آرامش و آسایش و آبروی من راه در خطر گذاشته بود. وقتی با وکیل تلفنی آشنا شدم و چند جلسه مشاوره دریافت کردم توانستم از فرد مذکور طرح شکایت کنم و جلوی اقدامات اون فرد ناشناس رو بگیرم. از تمامی همکاران و مدیریت مجموعه شما ممنونم
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی