موسسه وکیل تلفنی

 • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲۰:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • ميلاد صادق سميعي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۴۴:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • عباس مومنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۶:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • رضا طوسی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۵۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۳۹:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میرزا بایرامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
 • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۰:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

شرایط قانونی برای خطبه صیغه موقت

شرایط قانونی برای خطبه صیغه موقت

غیر ممکن می باشد که تا کنون شما با نام ازدواج موقت یا صیغه برخورد نکرده باشید و قطعاً حداقل یک بار درگیر صحبت های مربوط به این موضوع شده است؛ صیغه در واقع نوعی ازدواج می باشد که در مذهب شیعه پذیرفته شده است و برای مدت کوتاهی و با مهریه مشخص ازدواج رقم می خورد. پس از آنکه زمان مشخص شده برای صیغه اتمام برسد، ازدواج زوجین به خودی خود باطل می شود و نیازی به طلاق در مورد صیغه نمی باشد. در واقع مهمترین فرق صیغه و ازدواج همین موضوع جدایی آنها از هم و شیوه آن می باشد. اما برای آنکه صیغه صورت قانونی اتفاق افتاده باشد شما باید شرایط قانونی برای خود به صیغه موقت را در نظر داشته باشید و بر اساس آن اقدام به این کار بکنید. 

 

توصیه های وکیل متخصص خانم در امور زناشویی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"موارد بسیار زیادی هستند که شما باید آنها را خطبه صیغه عقد مورد توجه قرار دهید؛ مواردی همچون تعیین مهریه، مدت زمان ازدواج و هر نوع شرطی که قرار باشد در صیغه نامه قید شود، بر عهده زن می باشد؛ لذا بهتر است که هنگام خوانده شدن صیغه نامه با وکلای خانم یا آقای مخصوص ما در خصوص امور زناشویی، تماس حاصل کنید و از آنها راهکار حقوقی مناسب را دریافت نمایید؛ جای نگرانی نیست، چراکه وکلای ما در هر زمینه ای به صورت 24 ساعته مشکلات حقوقی شما را حل می نمایند و به شما مناسب ترین راهکار ها را ارائه خواهند داد؛ برای برقراری ارتباط تلفنی با وکلای ما کافیست تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

آیا خطبه صیغه موقت حتماً باید توسط آخوند جاری شود؟

 

temporary marriage petition situations

وکیل 24 ساعته امور صیغه و ازدواج موقت

 

یکی از مهم ترین سوالاتی که در زمینه صیغه یا همان ازدواج موقت و شرایط قانونی برای خطبه صیغه موقت پرسیده می شود، شیوه خواندن این خطبه می باشد. بسیاری از مردم تصور می کنند که برای خواندن خطبه صیغه موقت حتماً باید به سراغ یک شخص روحانی بروند، اما قرائت صیغه عقد موقت الزاماً نیاز به شخص ثالث و یا همان روحانی ندارد و یکی از شیوه‌های خواندن خطبه استفاده از شخص ثالث می باشد، بعضی از شیوه های رایج و آسان صیغه خواندن به سبک زیر می باشد:

 

 • شیوه های دیگری هم هستند مثل شیوه عاقل بودن خود زن و مرد که می توانند خودشان صیغه عقد موقت را جاری کنند؛ در این روش ابتدا خانم آیه صیغه را می خواند و بعد آقای داماد باید با گفتن جمله قبلت التزویج، صیغه را تایید کند تا ازدواج موقت میان آن ها شکل بگیرد.

 • روش دیگر به عاقل بودن داماد مشهور می باشد و در آن خانم همسر موقت خودش را به عنوان وکیل خودش انتخاب می کند و آقا می تواند صیغه عقد را به این شکل بیان کند که در ابتدا به عنوان وکیل خانم آیه صیغه را بگوید و بعد هم از جانب خودش صیغه را تایید کند تا عقد موقت جاری شود، همچنین این امکان وجود دارد که خانم به عنوان وکیل آقا انتخاب شود و هر دو جمله را خودش بگوید تا ازدواج موقت میان او و همسر موقتش اتفاق بیفتد.

نکته: در هر صورت شما می توانیم بدون استفاده از یک شخص ثالث هم خطبه صیغه موقت را جاری کنید و این یکی دیگر از مزایای صیغه موقت می باشد که به قول معروف حتی میتوان صیغه در ۵ ثانیه هم انجام داد؛ در واقع شما صیغه رایگان انجام داده اید؛ البته در این زمینه انواع صیغه سرا وجود دارند و شما می توانید به وسیله یک مشاوره با وکیل، با انواع آنها آشنا شوید و به آسانی با استفاده از آنها این کار را انجام دهید.

 

آیا اجرای خطبه صیغه موقت بین دختر ۱۴ ساله ومرد ۵۰ ساله درسته؟

 

describing the differences between age in marriage

صیغه نامه فوری آنلاین و 24 ساعته تلفنی

 

یکی دیگر از سوالات به جایی که در مورد صیغه موقت پرسیده می شود، این است که اجرای این صیغه بین دختر ۱۴ ساله و مرد ۵۰ ساله یا به عبارت بهتر به این دختر جوان و یک پیرمرد صحیح می باشد. در مورد این سوال باید به چند مورد توجه داشته داشت:

 

 • اول اینکه آیا صیغه اجباری بوده و عروس به هیچ وجه رضایت ای از ازدواج نداشته بوده است که در این شرایط طبیعتاً صیغه به درستی اجرا نشده است، چرا که اولین شرط در ازدواج موقت رضایت طرفین می باشد. در صورتی که با این مشکل مواجه شده اید و متاسفانه مجبور اقدام به صیغه اجباری با شخصی شده‌اید، حتماً از یک مشاوره حقوقی فوری استفاده کنید و با استفاده از یک وکیل مجرب نسبت به شکایت از طرف دیگر صیغه اقدام کنید؛ معمولاً در این شرایط دادگاه حق را به شما می دهد.

 • از موارد دیگر این است که مثلاً عروس خانم به دلیل مشکلات مالی، مجبور به تن دادن با ازدواج موقت با شخص دیگری شده باشد که گرچه از نظر اخلاقی و انسانی کار درستی نمی باشد، اما از نظر حقوقی به نظر نمی رسد با توجه به رضایت طرفین مشکلی وجود داشته باشد؛ امیدواریم در زندگی خودتان مجبور به چنین کاری نشوید و ازدواج شما به صورت دائم و چه به صورت موقت، از سر رضایت بوده باشد.

 

مزایای شرایط قانونی برای خطبه صیغه موقت برای پیشگیری از ارتکاب جرم

 

having sex without temporary marriage

اورژانس 24 ساعته صیغه فوری و رسمی

 

مطمئناً انجام شرایط قانونی برای خطبه صیغه موقت بسیاری از مشکلاتی را که ممکن است در آینده شما با زوج خودتان در این ازدواج داشته باشید را کاهش دهد؛ یکی از مشکلاتی که معمولاً در ازدواج موقت اتفاق می‌افتد این است که خانم بدون اطلاع از شرایط زندگی آقا و اینکه آیا او همسر دیگری هم دارد تن به ازدواج موقت با او می‌دهد که در صورتی که در روند قانونی این اتفاق بیفتد این مشکلات پیش نمی آید؛ همچنین اگر با انجام شرایط قانونی برای خطبه صیغه موقت خودتان اقدام کنید در هنگام دریافت مهریه یک سند محکم دارید که همسر موقت شما نمی تواند به راحتی آن را کتمان کند، اما در صورت قانونی نبودن کار، او می تواند موارد شرعی را در نظر نگرفته و هر جور که می‌خواهد رفتار کند. پس حتماً با انجام شرایط قانونی برای خطبه صیغه موقت اقدام کنید. در این زمینه می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی مجموعه ما استفاده کنید. مشاوره حقوقی فوری ما در خدمت شما می باشد و در این زمینه کمکتان کند.

 

آیا صیغه موقت قابل تبدیل به صیغه دایم می شود؟

یکی از سوالات مهمی که در مورد ازدواج موقت مطرح می شود شرایط تبدیل رایگان صیغه موقت به دائم می باشد؛ در واقع با توجه به اینکه صیغه ازدواج است، زوجین دوست دارند بدانند در صورتی که تمایل به دائمی کردن ازدواج خودشان داشته باشند چگونه باید عمل کنند؛ برای انجام این کار دو حالت وجود دارد:

 

 • حالت اول: زوجین صبر کنند مدت زمان ازدواج موقت آنها به اتمام برسد و بعد صیغه دائم را بخوانند .

 • حالت دوم: مرد مدت باقیمانده را ببخشد و بعد از آن اقدام به خواندن صیغه دائم کند.

 

پس با توجه به این شرایط پیشنهاد می کنیم در صورتی که تمایل به تبدیل صیغه موقت به دائم دارید، ابتدا نسبت به مشورت با وکیل خانم اقدام کنید و بعد این کار را انجام دهید.

برای اینکه شرایط قانونی برای خطبه صیغه را به طور کامل متوجه شوید پیشنهاد می کنیم با یک مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی ارتباط برقرار کنید و در این زمینه از آن ها مشورت بگیرید. موارد بسیار زیادی هستند که شما باید آنها را مورد توجه قرار دهید به ویژه اینکه در ازدواج موقت تعیین مهریه، مدت زمان  ازدواج و هر نوع شرطی که قرار باشد در صیغه نامه قید شود تنها بر عهده زن می باشد و می تواند هرگونه شرطی که دارد را در صیغه نامه قید کند؛ سپاسگذاریم که تا این جا ما را همراهی نمودید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین در مورد تمامی موارد حقوقی، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی دادخواست های حقوقی

نگارش فوری دادخواست انواع طلاق

نگارش دادخواست مهریه برای صیغه

همه چیز در مورد ازدواج موقت

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی