موسسه وکیل تلفنی

 • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

شرایط قانونی برای خطبه صیغه موقت

شرایط قانونی برای خطبه صیغه موقت

غیر ممکن می باشد که تا کنون شما با نام ازدواج موقت یا صیغه برخورد نکرده باشید و قطعاً حداقل یک بار درگیر صحبت های مربوط به این موضوع شده است؛ صیغه در واقع نوعی ازدواج می باشد که در مذهب شیعه پذیرفته شده است و برای مدت کوتاهی و با مهریه مشخص ازدواج رقم می خورد. پس از آنکه زمان مشخص شده برای صیغه اتمام برسد، ازدواج زوجین به خودی خود باطل می شود و نیازی به طلاق در مورد صیغه نمی باشد. در واقع مهمترین فرق صیغه و ازدواج همین موضوع جدایی آنها از هم و شیوه آن می باشد. اما برای آنکه صیغه صورت قانونی اتفاق افتاده باشد شما باید شرایط قانونی برای خود به صیغه موقت را در نظر داشته باشید و بر اساس آن اقدام به این کار بکنید. 

 

توصیه های وکیل متخصص خانم در امور زناشویی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"موارد بسیار زیادی هستند که شما باید آنها را خطبه صیغه عقد مورد توجه قرار دهید؛ مواردی همچون تعیین مهریه، مدت زمان ازدواج و هر نوع شرطی که قرار باشد در صیغه نامه قید شود، بر عهده زن می باشد؛ لذا بهتر است که هنگام خوانده شدن صیغه نامه با وکلای خانم یا آقای مخصوص ما در خصوص امور زناشویی، تماس حاصل کنید و از آنها راهکار حقوقی مناسب را دریافت نمایید؛ جای نگرانی نیست، چراکه وکلای ما در هر زمینه ای به صورت 24 ساعته مشکلات حقوقی شما را حل می نمایند و به شما مناسب ترین راهکار ها را ارائه خواهند داد؛ برای برقراری ارتباط تلفنی با وکلای ما کافیست تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

آیا خطبه صیغه موقت حتماً باید توسط آخوند جاری شود؟

 

temporary marriage petition situations

وکیل 24 ساعته امور صیغه و ازدواج موقت

 

یکی از مهم ترین سوالاتی که در زمینه صیغه یا همان ازدواج موقت و شرایط قانونی برای خطبه صیغه موقت پرسیده می شود، شیوه خواندن این خطبه می باشد. بسیاری از مردم تصور می کنند که برای خواندن خطبه صیغه موقت حتماً باید به سراغ یک شخص روحانی بروند، اما قرائت صیغه عقد موقت الزاماً نیاز به شخص ثالث و یا همان روحانی ندارد و یکی از شیوه‌های خواندن خطبه استفاده از شخص ثالث می باشد، بعضی از شیوه های رایج و آسان صیغه خواندن به سبک زیر می باشد:

 

 • شیوه های دیگری هم هستند مثل شیوه عاقل بودن خود زن و مرد که می توانند خودشان صیغه عقد موقت را جاری کنند؛ در این روش ابتدا خانم آیه صیغه را می خواند و بعد آقای داماد باید با گفتن جمله قبلت التزویج، صیغه را تایید کند تا ازدواج موقت میان آن ها شکل بگیرد.

 • روش دیگر به عاقل بودن داماد مشهور می باشد و در آن خانم همسر موقت خودش را به عنوان وکیل خودش انتخاب می کند و آقا می تواند صیغه عقد را به این شکل بیان کند که در ابتدا به عنوان وکیل خانم آیه صیغه را بگوید و بعد هم از جانب خودش صیغه را تایید کند تا عقد موقت جاری شود، همچنین این امکان وجود دارد که خانم به عنوان وکیل آقا انتخاب شود و هر دو جمله را خودش بگوید تا ازدواج موقت میان او و همسر موقتش اتفاق بیفتد.

نکته: در هر صورت شما می توانیم بدون استفاده از یک شخص ثالث هم خطبه صیغه موقت را جاری کنید و این یکی دیگر از مزایای صیغه موقت می باشد که به قول معروف حتی میتوان صیغه در ۵ ثانیه هم انجام داد؛ در واقع شما صیغه رایگان انجام داده اید؛ البته در این زمینه انواع صیغه سرا وجود دارند و شما می توانید به وسیله یک مشاوره با وکیل، با انواع آنها آشنا شوید و به آسانی با استفاده از آنها این کار را انجام دهید.

 

آیا اجرای خطبه صیغه موقت بین دختر ۱۴ ساله ومرد ۵۰ ساله درسته؟