موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی استراق سمع

مشاوره حقوقی استراق سمع 

ارزانترین مشاوره حقوقی استراق سمع توسط موسسه وکیل تلفنی و با مجرب ترین و باتجربه ترین وکلا ارائه می شود. استراق سمع و یا همان شنود صدا یکی از مباحث حقوقی بسیار مهمی است که دارای قوانین و مقررات خاص خود است و در قوانین مجازات اسلامی برای آن مجازات هایی در نظر گرفته شده است.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

استراق سمع چیست و به چه معناست؟

 

eavesdropping crime and its meaning

مهم تر از اینکه چه گفته اید، مخفیانه گوش دادن هم جرم است

 

شاید بسیاری از افراد از این موضوع آگاه نباشند که استراق سمع جرم بوده و مشاوره حقوقی استراق سمع می تواند به افراد کمک کند تا فرد مرتکب جرم استراق سمع را مجازات نمایند. به طور کلی رعایت حریم شخصی افراد یکی از مهم ترین حقوق اجتماعی آن ها می باشد که شامل حریم خانه، محل کار، نامه ها، تماس ها، پیام ها، شبکه های اجتماعی و... می باشد. استراق سمع نیز یکی از مواردی بوده که همواره باعث نقض حریم خصوصی افراد می شود و قصد داریم در این مقاله در رابطه با آن صحبت کرده و به برخی سوالات متداول و رایج در رابطه با استراق سمع پاسخ دهیم.

از نظر لغوی استراق سمع به معنای مخفیانه گوش دادن به صحبت های دیگران می باشد که البته در حال حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات این استراق سمع از راه های مختلفی امکان پذیر می باشد. امروزه تجهیزات و دستگاه های بسیار پیشرفته ای در صنعت ارتباطات وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان اقدام به استراق سمع و یا همان شنود صدای دیگران نمود. البته لازم به ذکر است که بسیاری از افراد از قوانین و مقررات مربوط شنود صدای دیگران اطلاعی نداشته و از مجازات استراق سمع نیز کاملا بی اطلاع هستند.

 

آیا شنود صدای دیگران جرم است؟

کارشناسان و وکلای مشاوره حقوقی استراق سمع معتقدند، در صورتی که شنود صدای افراد و یا همان استراق سمع به صورت کاملا غیر قانونی انجام گیرد، باعث نقض حریم خصوصی افراد و همچنین آسیب به حریم شخصی آن ها می شود. با توجه به این که احترام به حریم خصوصی تمام افراد جامعه و همچنین حفظ آن، امری کاملا لازم و ضروری می باشد، در قوانین برای جرم شنود غیر قانونی مجازات هایی در نظر گرفته شده است.

طبق اصل 22 قانون اساسی جان، مال، مسکن، حقوق، حیثیت، شغل افراد و... از تعرض کاملا مصون بوده و تنها در برخی موارد همانند زمان کشف جرم توسط ماموران قضایی، قانون آن را مجاز اعلام نموده است.

 

علاوه بر آن طبق اصل 25 قانون اساسی موارد زیر به جز زمان هایی که حکم قانونی صادر شده باشد، کاملا ممنوع است:

 

 • ضبط و آشکار سازی مکالمات تلفنی افراد.
 • بازرسی و عدم رساندن نامه های افراد.
 • آشکار سازی انواع مخابرات تلکس و تلگرافی.
 • سانسور و عدم رساندن اطلاعات شخصی افراد.
 • استراق سمع و تجسس  .

 

شنود صدای دیگران چقدر مجازات دارد؟

 

eavesdropping crime

مجازات شنود صدای دیگران

 

سوال بسیار مهم دیگری نیز که بسیاری از افراد از کارشناسان مشاوره حقوقی استراق سمع می پرسند، این است که شنود صدای دیگران چقدر مجازات دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که طبق ماده 528 قانون مجازات اسلامی که البته به عنوان ضمانت اجرای اصل 25 قانون اساسی نیز شناخته می شود، شنود مخفیانه، نظارت و کنترل مکالمات تلفنی افراد مگر در مواردی که قانون آن را مجاز دانسته، جرم به شمار می آید و مجرم محکوم به حبس و یا پرداخت جزای نقدی خواهد بود.

مقدار مجازات شنود صدای دیگران تا حدود زیادی به تشخیص قاضی و شرایط وقوع جرم بستگی دارد و معمولا این مقدار بین یک تا سه سال حبس و همچنین شش تا هجده میلیون ریال جریمه نقدی می باشد. البته از یک مشاوره حقوقی شنود صدا و یا مشاوره حقوقی مجازات شنود صدا می توان مقدار دقیق آن را متناسب با شرایط وقوع جرم جویا شد.

 

آیا ضبط صدای همسر در قانون جرم است؟

یکی دیگر از متداول ترین و پرتکرار ترین سوالات در رابطه با استراق سمع این است که آیا ضبط صدای شوهر از طریق دستگاه شنود جرم است؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که به طور کلی طبق قانون استراق سمع جرم محسوب می شود اما در این موارد نیاز به اطلاعاتی در رابطه با چگونگی و شرایط انجام ضبط صدای همسر با استفاده از دستگاه شنود می باشد زیرا گاهی اوقات بسته به شرایط، جرمی مرتکب نشده است.

البته بسیاری از کارشناسان مشاوره حقوقی ضبط مکالمات معتقدند ضبط صدای همسر و تکرار آن و همچنین هک کردن شبکه های مجازی همسر جرم بوده و طرف مقابل می تواند از همسر خود شکایت کرده و ادعای خود را در دادگاه ثابت نماید.

 

مشاوره حقوقی استراق سمع فوری

 

immediate legal advice for eavesdropping

بهترین رویکرد در مورد صدای ضبط شده

 

کارشناس مشاوره حقوقی استراق سمع با توجه به دانش حقوقی و تجربه بالای خود به تمامی سوالات پیرامون استراق سمع براساس قوانین و مقررات پاسخ دهد. موسسه وکیل تلفنی امکان مشاوره حقوقی با وکیل کیفری برای استراق سمع را نیز برای افراد فراهم کرده تا بتوانند علیه مجرم پرونده کیفری تشکیل داده و او را در دادگاه کیفری مجازات نمایند. طبق ماده 104 قانون آیین دادرسی کیفری یکی از مهم ترین و بارزترین مصادیق شنود، کنترل و نظارت بر تلفن همراه افراد می باشد که طبق قانون ممنوع بوده و تنها در مواردی که امنیت داخلی کشور در خطر است و یا برای احقاق حقوق افراد، به تشخیص و دستور قاضی شنود مجاز است.

مشاوره حقوقی آنلاین استراق سمع برای تشخیص و تعیین مقدار مجازات شنود و ضبط صدای دیگران سعی می کند تمامی اطلاعات و مستندات موجود را مورد بررسی قرار داده و همچنین شرایط انجام وقوع جرم را نیز بررسی نماید. تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به نحوه انجام شنود صدای دیگران باید توسط یک کارشناس مشاوره حقوقی استراق سمع مجرب و با دانش بالا انجام گیرد زیرا قوانین و مقررات زیادی در این رابطه وجود دارد که باید به تمامی آن ها توجه ویژه داشت.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

ارزان ترین مشاوره حقوقی استراق سمع توسط مجرب ترین کارشناسان حقوقی موسسه وکیل تلفنی به متقاضیان سراسر کشور ارائه شده و آن ها را از قوانین و مقررات وضع شده در این زمینه آگاه می نمایند. لازم به ذکر است خدمات مشاوره 24 ساعته حقوقی و تلفنی استراق سمع توسط بهترین وکلا و به صورت شبانه روزی توسط انجمن وکیل تلفنی ارائه شده و حتی امکان درخواست مشاوره حقوقی فوری استراق سمع برای رفع نگرانی و رفاه حال متقاضیان از سایت موسسه وکیل تلفنی وجود دارد.

 

 

درخواست مشاوره حقوقی آدم ربایی

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی

بهترین راهکار در مقابل توهین و تهدید به انجام یک کار

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
با سلام و احترام، استراق سمع یک واژه ای عربی است که به معنای- استراق در باب استفعال به معنای سرقت کردن و دزدیدن است و سمع- یعنی شنیدن پس معنای استراق سمع این است دزدیدن گوش دادن به مکالمات دیگران و ... کاری ناپسند و در دین مذموم و در قانون برای آن مجازات تعیین شده است. وفق ماده 2 قانون مجازات اسلامی هر فعل یا ترک فعلی که در قانون برا ی آن مجازات تعیین شده باشد جرم محسوب شده لذا در اصل 25 قانون اساسی بعنوان قانون مادر که قوانین عادی مکلف به تبعیت از آن در قانون گذاری می باشند گفته استراق سمع ممنوع بود وبرای آن مجازات تعیین می شود لذا در قانون مجازات اسلامی مجازات استراق سمع حبس تا سه سال و جزای نقدی تعیین شده که البته بستگی به موضوع پرونده و شرایط در آن تعیین این مجازات کاملا بستگی به نظر قاضی محکمه دارد.
سلام و عرض خسته نباشید . اصل بیست و پنجم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مقرر میدارد که بازرسی و نرساندن نامه‌ها ، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی ، افشای مخابرات تلفنی و تلکس ، سانسور ، عدم مخابره و نرساندن آنها ، استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون . بنابر اصل مذکور ، قانون مجازات اسلامی استراق سمع را جرم‌انگاری کرده است و آن را در زمره جرایم غیرقابل‌گذشت در بخش تعزیرات نام‌برده است.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وهمکاران گرانقدر .طبق ماده ۵۲۸ قانون مجازات اسلامی که البته به عنوان ضمانت اجرای اصل ۲۵ قانون اساسی نیز شناخته می شود، شنود مخفیانه، نظارت و کنترل مکالمات تلفنی افراد مگر در مواردی که قانون آن را مجاز دانسته، جرم به شمار می آید و مجرم محکوم به حبس و یا پرداخت جزای نقدی خواهد بود. مقدار مجازات شنود صدای دیگران تا حدود زیادی به تشخیص قاضی و شرایط وقوع جرم بستگی دارد و معمولا این مقدار بین یک تا سه سال حبس و همچنین شش تا هجده میلیون ریال جریمه نقدی می باشد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
سلام و عرض ادب. وقتی وارد سایت وکیل تلفنی می شویم و مطالبی که در سایت درج شده را بررسی و مطالعه میکنیم یقینا به این نتیجه می رسیم که برای تهیه و مرتب سازی این مطالب زحمت بسیاری کشیده شده است.حتی تصاویر با دقت و فکر و تامل و برنامه ریزی قبلی انتخاب و درج گردیده است. به طور کلی از مجموعه سوالاتی که به طور آنلاین و تلفنی پرسیده میشود میتوان دریافت موضوعات مهم و روز جامعه چه می باشد و هدف غایی مجموعه وکیل تلفنی رفع مشکلات حقوقی کاربران عزیز می باشد. موضوع بسیار به روز و پرتکرار این روزهای محاکم بحث ضبط صدا و فیلم و ارائه به دادگاه به عنوان مدرک جهت اثبات ادعا می باشد.و سوالات مهمی که در این خصوص و پیرو این موضوع مهم پیش می آید. سوالاتی مثل اینکه آیا اصلا نفس این کار که صدای کسی را ضبط کنیم که بعدا در آینده بتوانیم به عنوان مدرک علیه شخص مورد استفاده قرار دهیم و یا سوالاتی از این قبیل و در نهایت اینکه به فرض ارائه در دادگاه آیا مواردی این چنینی به عنوان مدرک معتبر نزد محاکم مورد قبول هست یا خیر.... اینها از جمله سوالات مهمی ست که دغدغه خیلی از افراد میباشد. و مجموعه وکیل تلفنی با تمام قوا در خط مقدم خدمت رسانی حقوقی آماده است.
سلام و عرض ادب، استراق سمع و یا همان شنود صدا یکی از مباحث حقوقی بسیار مهمی است که دارای قوانین و مقررات خاص خود است و در قوانین مجازات اسلامی برای آن مجازات هایی در نظر گرفته شده است.ارزان ترین مشاوره حقوقی استراق سمع توسط مجرب ترین کارشناسان حقوقی موسسه وکیل تلفنی به متقاضیان سراسر کشور ارائه شده و آن ها را از قوانین و مقررات وضع شده در این زمینه آگاه می نمایند. لازم به ذکر است خدمات مشاوره ۲۴ ساعته حقوقی و تلفنی استراق سمع توسط بهترین وکلا و به صورت شبانه روزی توسط انجمن وکیل تلفنی ارائه شده و حتی امکان درخواست مشاوره حقوقی فوری استراق سمع برای رفع نگرانی و رفاه حال متقاضیان از سایت موسسه وکیل تلفنی وجود دارد. امید است خدمت رسانی این موسسه همچنان ادامه داشته باشد.
با سلام و عرض ادب،استراق سمع از جمله جرائمی است که موجب تعرض و آسیب به حریم خصوصی افراد میشود و چنانچه فردی بصورت غیر قانونی و با سوءنیت اقدام به این عمل نماید،با توجه به این که این اعمال در قانون جرم انگاری گردیده در صورت اثبات فرد مجرم مجازات خواهد شد.جهت آگاهی از چگونگی اثبات جرم استراق سمع و میزان مجازات تعیین شده برای این جرم میتوانید تنها با یک تماس تلفنی و اخذ مشاوره آنلاین از وکلای خبره و کارآمد سایت معتبر وکیل تلفنی به پاسخ کلیه سوالات مربوطه دست‌یابید.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام و احترام تاکنون بسیاری از افراد معتقدند که با ضبط صدای طرف مقابلشان میتوانند ادعای خود را ثابت کنند. ازاینکه یک بار برای همیشه روشن کردید که ضبط صدا فقط کمک کننده با اثبات ادعاست و دلیل کافی و محکم برای استناد و اثبات دعوای ما نیست بسیار ممنونم. توضیحاتتون بسیار خوب و کافی و روشن کننده بود. موفق و پیروز باشید
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی