موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی استراق سمع

مشاوره حقوقی استراق سمع 

ارزانترین مشاوره حقوقی استراق سمع توسط موسسه وکیل تلفنی و با مجرب ترین و باتجربه ترین وکلا ارائه می شود. استراق سمع و یا همان شنود صدا یکی از مباحث حقوقی بسیار مهمی است که دارای قوانین و مقررات خاص خود است و در قوانین مجازات اسلامی برای آن مجازات هایی در نظر گرفته شده است.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"انجمن وکیل تلفنی با برخورداری از مجرب ترین کارشناسان مشاوره حقوقی مجازات استراق سمع می تواند افراد را در این زمینه کمک کرده و اشخاصی را که اقدام به استراق سمع و ورود به حریم شخصی آن ها نموده اند را از طریق قانون مجازات نمایند. موسسه وکیل تلفنی این امکان را فراهم کرده تا افراد بتوانند به صورت تلفنی و غیر حضوری از یک کارشناس باتجربه مشاوره حقوقی استراق سمع بهره مند شده و تمامی سوالات خود را از آن ها جویا شوند؛ برای اینکار کافیست تا بر روی تصویرک زیر کلیک نمایید"

 

 

استراق سمع چیست و به چه معناست؟

 

eavesdropping crime and its meaning

مهم تر از اینکه چه گفته اید، مخفیانه گوش دادن هم جرم است

 

شاید بسیاری از افراد از این موضوع آگاه نباشند که استراق سمع جرم بوده و مشاوره حقوقی استراق سمع می تواند به افراد کمک کند تا فرد مرتکب جرم استراق سمع را مجازات نمایند. به طور کلی رعایت حریم شخصی افراد یکی از مهم ترین حقوق اجتماعی آن ها می باشد که شامل حریم خانه، محل کار، نامه ها، تماس ها، پیام ها، شبکه های اجتماعی و... می باشد. استراق سمع نیز یکی از مواردی بوده که همواره باعث نقض حریم خصوصی افراد می شود و قصد داریم در این مقاله در رابطه با آن صحبت کرده و به برخی سوالات متداول و رایج در رابطه با استراق سمع پاسخ دهیم.

از نظر لغوی استراق سمع به معنای مخفیانه گوش دادن به صحبت های دیگران می باشد که البته در حال حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات این استراق سمع از راه های مختلفی امکان پذیر می باشد. امروزه تجهیزات و دستگاه های بسیار پیشرفته ای در صنعت ارتباطات وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان اقدام به استراق سمع و یا همان شنود صدای دیگران نمود. البته لازم به ذکر است که بسیاری از افراد از قوانین و مقررات مربوط شنود صدای دیگران اطلاعی نداشته و از مجازات استراق سمع نیز کاملا بی اطلاع هستند.

 

آیا شنود صدای دیگران جرم است؟

کارشناسان و وکلای مشاوره حقوقی استراق سمع معتقدند، در صورتی که شنود صدای افراد و یا همان استراق سمع به صورت کاملا غیر قانونی انجام گیرد، باعث نقض حریم خصوصی افراد و همچنین آسیب به حریم شخصی آن ها می شود. با توجه به این که احترام به حریم خصوصی تمام افراد جامعه و همچنین حفظ آن، امری کاملا لازم و ضروری می باشد، در قوانین برای جرم شنود غیر قانونی مجازات هایی در نظر گرفته شده است.

طبق اصل 22 قانون اساسی جان، مال، مسکن، حقوق، حیثیت، شغل افراد و... از تعرض کاملا مصون بوده و تنها در برخی موارد همانند زمان کشف جرم توسط ماموران قضایی، قانون آن را مجاز اعلام نموده است.

 

علاوه بر آن طبق اصل 25 قانون اساسی موارد زیر به جز زمان هایی که حکم قانونی صادر شده باشد، کاملا ممنوع است:

 

 • ضبط و آشکار سازی مکالمات تلفنی افراد.
 • بازرسی و عدم رساندن نامه های افراد.
 • آشکار سازی انواع مخابرات تلکس و تلگرافی.
 • سانسور و عدم رساندن اطلاعات شخصی افراد.
 • استراق سمع و تجسس  .

 

شنود صدای دیگران چقدر مجازات دارد؟