موسسه وکیل تلفنی

 • رضا محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۱۴:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۵۱:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • ام البنین بهمنی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میثم خالقی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۱:۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مهرداد سپهرمنش گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۷:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • فرشته احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۹:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۳:۴۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۲:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۹:۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مینا داودابادی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۱۸:۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی استراق سمع

مشاوره حقوقی استراق سمع 

ارزانترین مشاوره حقوقی استراق سمع توسط موسسه وکیل تلفنی و با مجرب ترین و باتجربه ترین وکلا ارائه می شود. استراق سمع و یا همان شنود صدا یکی از مباحث حقوقی بسیار مهمی است که دارای قوانین و مقررات خاص خود است و در قوانین مجازات اسلامی برای آن مجازات هایی در نظر گرفته شده است.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"انجمن وکیل تلفنی با برخورداری از مجرب ترین کارشناسان مشاوره حقوقی مجازات استراق سمع می تواند افراد را در این زمینه کمک کرده و اشخاصی را که اقدام به استراق سمع و ورود به حریم شخصی آن ها نموده اند را از طریق قانون مجازات نمایند. موسسه وکیل تلفنی این امکان را فراهم کرده تا افراد بتوانند به صورت تلفنی و غیر حضوری از یک کارشناس باتجربه مشاوره حقوقی استراق سمع بهره مند شده و تمامی سوالات خود را از آن ها جویا شوند؛ برای اینکار کافیست تا بر روی تصویرک زیر کلیک نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

استراق سمع چیست و به چه معناست؟

 

eavesdropping crime and its meaning

مهم تر از اینکه چه گفته اید، مخفیانه گوش دادن هم جرم است

 

شاید بسیاری از افراد از این موضوع آگاه نباشند که استراق سمع جرم بوده و مشاوره حقوقی استراق سمع می تواند به افراد کمک کند تا فرد مرتکب جرم استراق سمع را مجازات نمایند. به طور کلی رعایت حریم شخصی افراد یکی از مهم ترین حقوق اجتماعی آن ها می باشد که شامل حریم خانه، محل کار، نامه ها، تماس ها، پیام ها، شبکه های اجتماعی و... می باشد. استراق سمع نیز یکی از مواردی بوده که همواره باعث نقض حریم خصوصی افراد می شود و قصد داریم در این مقاله در رابطه با آن صحبت کرده و به برخی سوالات متداول و رایج در رابطه با استراق سمع پاسخ دهیم.

از نظر لغوی استراق سمع به معنای مخفیانه گوش دادن به صحبت های دیگران می باشد که البته در حال حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات این استراق سمع از راه های مختلفی امکان پذیر می باشد. امروزه تجهیزات و دستگاه های بسیار پیشرفته ای در صنعت ارتباطات وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان اقدام به استراق سمع و یا همان شنود صدای دیگران نمود. البته لازم به ذکر است که بسیاری از افراد از قوانین و مقررات مربوط شنود صدای دیگران اطلاعی نداشته و از مجازات استراق سمع نیز کاملا بی اطلاع هستند.

 

آیا شنود صدای دیگران جرم است؟

کارشناسان و وکلای مشاوره حقوقی استراق سمع معتقدند، در صورتی که شنود صدای افراد و یا همان استراق سمع به صورت کاملا غیر قانونی انجام گیرد، باعث نقض حریم خصوصی افراد و همچنین آسیب به حریم شخصی آن ها می شود. با توجه به این که احترام به حریم خصوصی تمام افراد جامعه و همچنین حفظ آن، امری کاملا لازم و ضروری می باشد، در قوانین برای جرم شنود غیر قانونی مجازات هایی در نظر گرفته شده است.

طبق اصل 22 قانون اساسی جان، مال، مسکن، حقوق، حیثیت، شغل افراد و... از تعرض کاملا مصون بوده و تنها در برخی موارد همانند زمان کشف جرم توسط ماموران قضایی، قانون آن را مجاز اعلام نموده است.

علاوه بر آن طبق اصل 25 قانون اساسی موارد زیر به جز زمان هایی که حکم قانونی صادر شده باشد، کاملا ممنوع است:

 

 • ضبط و آشکار سازی مکالمات تلفنی افراد.
 • بازرسی و عدم رساندن نامه های افراد.
 • آشکار سازی انواع مخابرات تلکس و تلگرافی.
 • سانسور و عدم رساندن اطلاعات شخصی افراد.
 • استراق سمع و تجسس  .

 

شنود صدای دیگران چقدر مجازات دارد؟

 

eavesdropping crime

مجازات شنود صدای دیگران

 

سوال بسیار مهم دیگری نیز که بسیاری از افراد از کارشناسان مشاوره حقوقی استراق سمع می پرسند، این است که شنود صدای دیگران چقدر مجازات دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که طبق ماده 528 قانون مجازات اسلامی که البته به عنوان ضمانت اجرای اصل 25 قانون اساسی نیز شناخته می شود، شنود مخفیانه، نظارت و کنترل مکالمات تلفنی افراد مگر در مواردی که قانون آن را مجاز دانسته، جرم به شمار می آید و مجرم محکوم به حبس و یا پرداخت جزای نقدی خواهد بود.

مقدار مجازات شنود صدای دیگران تا حدود زیادی به تشخیص قاضی و شرایط وقوع جرم بستگی دارد و معمولا این مقدار بین یک تا سه سال حبس و همچنین شش تا هجده میلیون ریال جریمه نقدی می باشد. البته از یک مشاوره حقوقی شنود صدا و یا مشاوره حقوقی مجازات شنود صدا می توان مقدار دقیق آن را متناسب با شرایط وقوع جرم جویا شد.

 

آیا ضبط صدای همسر در قانون جرم است؟

یکی دیگر از متداول ترین و پرتکرار ترین سوالات در رابطه با استراق سمع این است که آیا ضبط صدای شوهر از طریق دستگاه شنود جرم است؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که به طور کلی طبق قانون استراق سمع جرم محسوب می شود اما در این موارد نیاز به اطلاعاتی در رابطه با چگونگی و شرایط انجام ضبط صدای همسر با استفاده از دستگاه شنود می باشد زیرا گاهی اوقات بسته به شرایط، جرمی مرتکب نشده است.

البته بسیاری از کارشناسان مشاوره حقوقی ضبط مکالمات معتقدند ضبط صدای همسر و تکرار آن و همچنین هک کردن شبکه های مجازی همسر جرم بوده و طرف مقابل می تواند از همسر خود شکایت کرده و ادعای خود را در دادگاه ثابت نماید.

 

مشاوره حقوقی استراق سمع فوری

 

immediate legal advice for eavesdropping

بهترین رویکرد در مورد صدای ضبط شده

 

کارشناس مشاوره حقوقی استراق سمع با توجه به دانش حقوقی و تجربه بالای خود به تمامی سوالات پیرامون استراق سمع براساس قوانین و مقررات پاسخ دهد. موسسه وکیل تلفنی امکان مشاوره حقوقی با وکیل کیفری برای استراق سمع را نیز برای افراد فراهم کرده تا بتوانند علیه مجرم پرونده کیفری تشکیل داده و او را در دادگاه کیفری مجازات نمایند. طبق ماده 104 قانون آیین دادرسی کیفری یکی از مهم ترین و بارزترین مصادیق شنود، کنترل و نظارت بر تلفن همراه افراد می باشد که طبق قانون ممنوع بوده و تنها در مواردی که امنیت داخلی کشور در خطر است و یا برای احقاق حقوق افراد، به تشخیص و دستور قاضی شنود مجاز است.

مشاوره حقوقی آنلاین استراق سمع برای تشخیص و تعیین مقدار مجازات شنود و ضبط صدای دیگران سعی می کند تمامی اطلاعات و مستندات موجود را مورد بررسی قرار داده و همچنین شرایط انجام وقوع جرم را نیز بررسی نماید. تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به نحوه انجام شنود صدای دیگران باید توسط یک کارشناس مشاوره حقوقی استراق سمع مجرب و با دانش بالا انجام گیرد زیرا قوانین و مقررات زیادی در این رابطه وجود دارد که باید به تمامی آن ها توجه ویژه داشت.

 

ارزان ترین مشاوره حقوقی استراق سمع توسط مجرب ترین کارشناسان حقوقی موسسه وکیل تلفنی به متقاضیان سراسر کشور ارائه شده و آن ها را از قوانین و مقررات وضع شده در این زمینه آگاه می نمایند. لازم به ذکر است خدمات مشاوره 24 ساعته حقوقی و تلفنی استراق سمع توسط بهترین وکلا و به صورت شبانه روزی توسط انجمن وکیل تلفنی ارائه شده و حتی امکان درخواست مشاوره حقوقی فوری استراق سمع برای رفع نگرانی و رفاه حال متقاضیان از سایت موسسه وکیل تلفنی وجود دارد.

 

برای مشاوره حقوقی در مورد استراق سمع کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود. البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر با معدودی از خدمات وکیل تلفنی آشنا شده و در صورت لزوم از آنها بهره ببرید.

درخواست مشاوره حقوقی آدم ربایی

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی

بهترین راهکار در مقابل توهین و تهدید به انجام یک کار

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی