موسسه وکیل تلفنی

 • یوسف محبی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۶:۳۵ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

حکم تهدید به اجرای مهریه

حکم تهدید به اجرای مهریه

امر تهدید در بیش از 75% موارد جرم به حساب می آید؛ از این نظر، در ادامه این مطلب به بررسی تخصصی جرم تهدید به اجرا گذاشتن مهریه خواهیم پرداخت؛ چراکه بسیاری از بانوان، مهریه را همانند اهرم فشاری برای ترساندن زوج قلمداد کرده و بدین طریق زوج را وادار می کند تا به خواسته های وی، تن دهد؛ آیا چنین زندگی ارزش ادامه دادن را دارد؟ زندگی ای که یک تهدید، چرخ دنده های آن را راه می اندازد ...؛ حال قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم، به شما توصیه می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

توصیه های وکیل زن متخصص در وصول مهریه

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

برای رزرو مشاوره حقوقی 24ساعته با وکیل پایه یک دادگستری عکس ذیل را لمس نمایید 

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

جرم انگاری تهدید به اجرای مهریه یک امر نسبی است؛ ممکن است، در بسیاری از موارد جرم محسوب شود و از طرفی هم ممکن است که فرد مجرم شناخته نشود؛ در حقیقت، تمامی این موارد بستگی به موضوع تهدید دارد؛ به عنوان مثال، هنگامی که زوجه می گوید اگر برایم فلان اتومبیل را نخری، مهریه ام را اجرا می گذارم، ممکن است جرم انگاری نشود؛ اما هنگامی که زوجه می گوید، اگر فلانی را کتک نزنی یا به قتل نرسانی، مهریه ام را به اجرا می گذارم، حتماً جرم محسوب می شود که البته این مورد بسیار نادر است و اکثر مراجعات به وکیل تلفنی، در خصوص موارد مشابه با همان مورد اولی است که به شما گفته ایم؛ حال اگر شما نیز تهدید کننده هستید و می خواهید بدانید که تهدیداتتان جرم محسوب می شوند یا خیر؟ یا اگر از تهدیدات زنتان خسته نشده اید؟ با ما تماس بگیرید و ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته را از وکیل مهریه دادگستری ما، دریافت نمایید؛ برای اطلاع از شرایط دریافت فوری این مشاوره تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

جرم تهدید چیست و آیا تهدید کردن شوهر به اجرا گذاشتن مهریه نیز جرم است؟

 

crime of threatening

مشاوره حقوقی فوری و آنلاین مهریه با وکیل دادگستری

 

ابتدا بهتر است معنای واژه تهدید را به درستی بیان نماییم؛ تهدید به این معناست که فردی، شخص دیگری را از انجام عملی بد و خطرناک نسبت به او بترساند. این اعمال می تواند تهدید به مرگ، بی آبرویی، آسیب رساندن به فرد و اعمالی از این قبیل باشد.
تهدید هر شخصی به هر عنوانی جرم است و اگر در دادگاه ثابت شود، بنا به قانون مجازات اسلامی، ماده 669 بسته به میزان و نوع تهدید مجازاتی اعم از شلاق و حبس دارد؛ حال در پاسخ به این سوال که آیا تهدید شوهر به اجرا گذاشتن مهریه جرم است؟ باید بگوییم خیر ...

 • تهدید شوهر برای به اجرا گذاشتن مهریه جرم به حساب نمی آید، زیرا درخواست مهریه حق زن است و می تواند هر زمان برای دریافت آن اقدام نمایید؛ از این رو حکم تهدید به اجرای مهریه از جمله تهدیدات خطرساز و آسیب آفرین نیست و حکم تهدید به اجرای مهریه رد می شود. 

 

رویکرد قاضی به تهدیداتی که بابت مهریه می شود چیست؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.