موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته با وکیل ترک زبان

مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته با وکیل ترک زبان

مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل ترک زبان، به تمامی ترک زبانان در سرتاسر دنیا و ایران می باشد؛ برترین وکلای متخصص و ترک زبان افرادی هستند که مدت های مدیدی را در کسب تخصص های مختلف حقوقی، سپری کرده اند و هم اکنون نیز ضمن ارائه افتخار همکاری خود به وکیل تلفنی، حاظرند تا خدمات حقوقی بی نظیر خود را با زبان شیرین ترکی و به صورت 24 ساعته در اختیار هم میهنان ترک زبان، قرار دهند؛ حال قبل از اینکه بهترین وکلای ترک زبان را در ایران به شما معرفی نماییم، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً به شما توصیه می کنیم.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی با وکیل ترک همزبان با خودم چه مزایایی دارد؟

گرفتن مشاوره حقوقی از وکیل می تواند شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند؛ اگر شما ترک زبان هستید، می توانید بدون هیچ محدودیتی مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل ترک زبان داشته باشید

اولین و مهمترین مزیت گرفتن مشاوره از وکیل ترک زبان این است که شما می توانید به سهولت هر چه تمام تر با وکیل خود ارتباط برقرار کنید و در بستر یک فضای صمیمی مشکلات خود را بیان کنید.

اضطراب ناشی از مشکلات پیش آمده برای افراد می تواند گرفتن مشاوره از وکیل متخصص را سخت تر کند؛ اما برای کسانی که آذری زبان هستند، مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل ترک زبان می تواند قدری از این اضطراب ها و سردرگمی ها را کاهش دهد و فرد با وکیل ترک زبان احساس راحتی کند و بتواند به خوبی از وی مشاوره دریافت کند.

 

مشاوره حقوقی با وکیل ترکی به چه روش هایی انجام می شود؟

legal advice with turkish lawyer concept

مشاوره حقوقی با زبان آذری به صورت ارزان و تضمینی

 

مشاوره حقوقی با وکیل ترک ایرانی و آنلاین یکی از سریع ترین و ساده ترین روش های مشاوره است؛ در صورتی که گرفتن مشاوره حقوقی حضوری برای شما مقدور نیست، شما می توانید با وکیل ترک 24 ساعته آنلاین ارتباط بگیرید و به راحتی مشاوره دریافت کنید.

یکی از روش های گرفتن مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل ترک زبان، تماس فوری با وکیل ترک است؛ شما می توانید با تماس تلفنی با وکیل ترک زبان مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته دریافت کنید و بهترین راه را برای حل مشکل خود پیدا کنید؛ وکیل ترک ارزان آنلاین و تلفنی یکی از بهترین روش های دریافت مشاوره است که شما ضمن پرداخت هزینه بسیار پایین می توانید با بهترین وکلای ایران ارتباط برقرار کنید و بهترین مشاوره حقوقی را دریافت کنید.

 

هزینه های مشاوره حقوقی با وکیل ترک زبان به چه میزان است؟ و چگونه آن را پرداخت کنم؟

مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل ترک زبان یکی از بهترین روش های دریافت مشاوره حقوقی آنلاین است؛ ضمن اینکه در تماس تلفنی و یا آنلاین شما راحتی بیشتری دارید، هزینه مشاوره بسیار ارزان تری نیز پرداخت می کنید.

شما می توانید با پرداخت حق مشاوره به روش کارت به کارت حق مشاوره خود را پرداخت کنید و در کمترین زمان ممکن با وکیل ترک زبان ارتباط برقرار کنید، وکلای ترک زبان آنلاین و تلفنی ما جزو بهترین وکلای ایران به حساب می آیند و با داشتن تجربه و تخصص کافی در زمینه های مختلف شما را تا به رسیدن به هدفتان یاری می کنند.

 

چگونه می توانم با بهترین وکلای تبریز، اصفهان، کرج تماس تلفنی 24 ساعته یا ملاقات حضوری تنظیم کرد؟

 

best lawyers of tabriz

وکیل آنلاین و 24 ساعته تبریزی

 

برای برقراری ارتباط با وکیل ترک زبان در شهرهای تبریز، اصفهان، کرج شما می توانید به سهولت هر چه تمام تر و فقط با یک تماس تلفنی ارتباط برقرار کنید؛ وکیل ترک 24 ساعته آنلاین در اصفهان، تبریز و کرج و همچنین وکیل ترک آنلاین ارومیه بدون هیچ محدودیت زمانی و فقط با یک تماس تلفنی در اختیار شما خواهد بود.

شما می توانید با تماس فوری با وکلای با تجربه و متخصص ما روش دریافت مشاوره حقوقی خود را انتخاب کنید؛ طی تماس تلفنی و در صورت لزوم می توانید یک قرار ملاقات حضوری تنظیم کنید و در اسرع وقت با وکیل متخصص ملاقات داشته باشید.

 

نکته: همچنین شما در روزهای تعطیل و در 24 ساعت شبانه روز، بدون هیچ محدودیتی می توانید به صورت تلفنی و آنلاین با وکلای ترک زبان ارتباط برقرار کنید و بهترین مشاوره را دریافت کنید.

 

تنظیم آنلاین و تلفنی قرار ملاقات حضوری با وکلای ترک پایه یک دادگستری در سراسر کشور

شاید شما اطلاعی از وجود وکلای با تجربه و متخصص شهرتان نداشته باشید و به دنبال یک وکیل متخصص و با تجربه باشید؛ لازم است بدانید که فقط با یک تماس تلفنی می توانید با بهترین وکلای حاضر در شهرتان ارتباط برقرار کنید و با آن ها قرار ملاقات حضوری تنظیم کنید.

وکلایی که در موسسه ما فعالیت می کنند همگی از تجربه و تخصص بالا برخوردار هستند و جزو وکلای پایه یک دادگستری کشور هستند؛ شما می توانید در طی مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل ترک زبان قرار ملاقات حضوری نیز تنظیم کنید تا با دقت و بررسی بیشتری به دنبال راه چاره باشید.

 

اورژانس حقوقی 24 ساعته وکلای ترک زبان آنلاین و تلفنی ایرانیان

 

online lawyer with turkish language

اورژانس حقوقی 24 ساعته آذری زبانان

 

اورژانس حقوقی 24 ساعته وکلای ترک زبان قادر است به صورت آنلاین و بدون محدودیت زمانی و مکانی حتی در ایام تعطیل به مراجعه کنندگان خدمات ارائه دهد. لازم به ذکر است تا بدانید حتی اگر شما خارج از کشور نیز باشید می توانید با وکلای آنلاین ارتباط برقرار کنید و مشاوره دریافت نمایید؛ وکلای پایه یک دادگستری فارسی زبان به صورت آنلاین و تلفنی می توانند در هر جای دنیا به ایرانیان عزیز خدمات و مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین ارائه دهند. شما می توانید با اطمینان کامل از این متخصصین با تجربه مشاوره دریافت کنید و به بهترین نحو مشکلات حقوقی خود را برطرف نمایید.

 

 

ارائه تمامی خدمات حقوقی آنلاین و غیر مستقیم 24 ساعته به تمامی آذری های عزیز

موسسه حقوقی ما به پشتوانه وکلای متخصص و با تجربه می تواند به صورت 24 ساعته و بدون محدودیت به هموطنان عزیزمان خدمات حقوقی ارائه دهند.

بهره مند بودن از وکیل ترک زبان در موسسه ما موجب شده تا آذری زبان های عزیز بتوانند به راحتی با مشاورین ما ارتباط بگیرند و کاملاً راحت و آزادانه و بدون محدودیت در گویش و لهجه مشکلات خود را مطرح کنند و به زبان ترکی مشاوره دریافت کنند. تمامی خدمات حقوقی ما در همه زمینه ها با مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل ترک زبان امکان پذیر می باشد و به هر روشی که متقاضی ترجیح دهد ارائه این خدمات مقدور می باشد.

 

بنگاه آنلاین 24 ساعته خدمات ثبت شرکت آنلاین برای هموطنان ترک در ایران

 

online agency of company services

خدمات حقوقی 24 ساعته با زبان ترکی اصیل

 

در بنگاه آنلاین 24 ساعته خدمات ثبت شرکت ها تمامی متقاضیان و مراجعه کنندگان می توانند بدون محدودیت زمانی و با پشتیبانی 24 ساعته به صورت آنلاین و البته به زبان ترکی مشاوره دریافت کنند.

مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل ترک زبان در همه زمینه ها و در زمینه خدمات ثبت شرکت ها نیز امکان پذیر است؛ برای سهولت در دریافت مشاوره بهترین و متخصص ترین وکلای ترک زبان آماده ارائه خدمات به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری می باشند. خدمات ثبت شرکت ها موضوعی کاملا تخصصی است و فقط باید توسط وکیل متخصص صورت گیرد؛ مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل ترک زبان در زمینه خدمات ثبت شرکت ها در اسرع وقت انجام می شود.

 

whatsapp dowry legal advice

 

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی اوراق حقوقی توسط وکیل پایه یک ترکی

برای نگارش فوری و 24 ساعته تمامی اوراق حقوقی شما می توانید در سایت وکیل تلفنی ثبت نام کنید و درخواست خود را ثبت نمایید.

تیم بزرگ وصول مطالبات وکیل تلفنی بلافاصله و بدون هیچ گونه اتلاف وقت مدارک و مستندات شما را بررسی خواهد کرد و در کوتاه ترین زمان ممکن نگارش مستندات و اوراق حقوقی شما انجام خواهد داد. دریافت مشاوره و برقراری ارتباط با وکیل ترک زبان یکی از مزیت های موسسه حقوقی ماست که موجب می شود شما در دریافت مشاوره هیچ مشکلی نداشته باشید و موضوعات برای شما کاملاً تفهیم شود.

 

 

وکیل کرجی ترک زبان

وکیل شیرازی سرحال و 24 ساعته

استخدام وکیل در دفتر مشاوره حقوقی

آدرس دفاتر مشاوره حقوقی ما

مشاوره حقوقی تخصصی با 1000 وکیل پایه یک دادگستری

ارتباط فوری 24 ساعته با برترین وکلای مازندرانی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

برترین وکلای استان تهران

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته با وکیل ترک زبان، به تمامی ترک زبانان در سرتاسر دنیا و ایران می باشد؛ برترین وکلای متخصص و ترک زبان افرادی هستند که مدت های مدیدی را در کسب تخصص های مختلف حقوقی، سپری کرده اند و هم اکنون نیز ضمن ارائه افتخار همکاری خود به وکیل تلفنی، حاظرند تا خدمات حقوقی بی نظیر خود را با زبان شیرین ترکی و به صورت ۲۴ ساعته در اختیار هم میهنان ترک زبان، قرار دهند؛
موسسه حقوقی وکیل تلفنی یک بنگاه حقوقی بزرگ، موفق و آنلاین است که توانسته اجتماعی از وکلای پایه یک دادگستری در تخصص ها و گویش های مختلف را گرد هم آورد تا مطابق با نیازهای روز جامعه علاوه بر تسلط علمی، بتواند با هرنوع مخاطبی با فرهنگ، زبان و گویش های مختلف در سراسر ایران ارتباط برقرار نماید. همکاری با موسسه حقوقی وکیل تلفنی، افتخاری است برای اینجانب درجهت خدمت رسانی به هم میهنان عزیزم. همواره بدرخشید.
با سلام و احترام، یکی از راه های ارتباط پیدا کردن و نزدیکی با افرادی که با آنها تا پیش از این آشنایی نداشته ایم دست گذاشتن روی نقاط مشترک مان می باشد . اگر شما به شهر و دیاری غریب سفر کنید و ببنید که در فضای جدید که قرار گرفته اید شخصی با تلفن همراه، دارد به زبان مادری تان سخن می گوید ناخودآگاه حس مشترکی بین تان شکل می گیرد و سعی در نزدیک شدن به وی و گرفتن ارتباط با او را پیدا می کنید . طبیعتا بعد از آشنایی اولیه بین تان اگر مشکلی برای شما یا او رخ دهد می توانید با خیال راحت با وی درد دل کرده و مشکلات خویش را در میان بگذارید. این حالت نه برای شما بلکه برای بسیاری از افراد در جامعه ما وجود دارد که با استفاده از اشتراکات قومی و قبیله ای خود بتوانند مشکلات خویش را حل نموده و به راه حل بهتری دست پیداکنند. موسسه وکیل تلفنی از مدت ها پیش روی این مساله دست گذاشته و با استفاده از وکلای مجرب آذری زبان که در اقصی نقاط مناطق ایران و حتی خارج از کشور زندگی می کنند توانسته با ایجاد وحدت و همدلی بین ایشان و رفع مشکلات حقوقی و اداری آن ها قدمی بزرگ بردارد. کافی است با یک تماس ساده با موسسه وکیل تلفنی با وکلای کارکشته آذری زبان در هرجای این آب و خاک ارتباط حاصل نمایید.
با سلام گرفتن مشاوره حقوقی از وکیل می تواند شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند؛ اگر شما ترک زبان هستید، می توانید بدون هیچ محدودیتی مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته با وکیل ترک زبان داشته باشید اولین و مهمترین مزیت گرفتن مشاوره از وکیل ترک زبان این است که شما می توانید به سهولت هر چه تمام تر با وکیل خود ارتباط برقرار کنید و در بستر یک فضای صمیمی مشکلات خود را بیان کنید.
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
فوق العاده عالی
سلام. تضمین خدمات حقوقی از طرف موسسه شما نشان از بکارگیری و اعتماد به تخصص وکلای باتجربه دارد.
بعد از مدتها پیگیری با استفاده از مشاورین شما مشکل حقوقی برطرف شد
جلسه حضوری در مازندران دارید؟

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی