موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

تأثیر مشاوره حقوقی به شرکت های مسئولیت محدود

تاثیر مشاوره حقوقی به شرکت های مسئولیت محدود

بسیاری از فعالان اقتصادی و صاحبان مشاغل در کشور ما ترجیح می‌دهند کسب و کار خودشان را با تشکیلاتی از طریق شرکت با مسئولیت محدود اداره کنند؛ این شرکت‌ها با توجه به بسیاری از خط و مشی های بیشماری که باید آن ها را رعایت کنند،  نیاز مبرمی به دریافت یک مشاوره حقوقی از وکیل متخصص امر دارند؛ در حقیقت تاثیر مشاوره حقوقی به شرکت های مسئولیت محدود بسیار زیاد است. وکیل متخصص در شرکتی با مسئولیت محدود، باید انگیزه صاحبان شرکت را از تشکیل این شرکت به خوبی درک کند و با مشاوره های خودش، اداره شرکت را برای مدیران آن آسان کند و راه آسان را برای جابجایی های احتمالی بین مدیران و شرکای این شرکت‌ها در آینده پیش بینی کنند؛ امروز ما ضمن معرفی بهترین وکلا برای شرکت هایی با مسئولیت محدود به شما، تأثیر دریافت مشاوره بر روند فعالیت یک شرکت مسئولیت محدود را نیز برای شما عزیزان شرح خواهیم داد؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را که به همت یکی از بانوان وکیل ما آماده شده است، تماشا نمایید.

 

لزوم مشورت با وکیل متخصص به امور شرکت ها (بریده ای از توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

شرکت با مسئولیت محدود چیست؟ و چگونه تشکیل می شود؟

 

 limited liability company concept

وکیل 24 ساعته متخصص شرکت مسئولیت محدود

 

مطابق با ماده ۹۴ قانون تجارت، شرکت با مسئولیت محدود به شرکتی گفته می شود که بین دو یا چند نفر برای انجام امور تجارتی تشکیل شده باشد؛ همانطور که اشاره کردیم برای تشکیل شرکت مسئولیت محدود حداقل دو عضو نیاز است.

با توجه به اینکه شرکت مسئولیت محدود به عنوان شخصیت حقوقی شناخته می‌شود باید شرکتنامه و اساسنامه آن تنظیم شود؛ همچنین در تعیین نام شرکت هم قوانین مربوط به آن و قید عبارت با مسئولیت محدود باید رعایت شود؛ این یکی از مواردی است که شما تاثیر مشاوره حقوقی به شرکت های مسئولیت محدود را متوجه می شوید؛ اگر برای تشکیل شرکت تنظیم اساسنامه آن از یک مشاوره حقوقی آنلاین کمک بگیرید قطعاً مشکلات کمتری در راه تشکیل این شرکت خواهید داشت.

 

ثبت شرکت با مسئولیت محدود بهتر است یا سهامی خاص؟

در این مورد باید گفت که به صورت کلی، برنامه ریزی و هدف افراد از تاسیس شرکت تعیین کننده این است که شرکت با مسئولیت محدود برای آنها مناسب تر است یا شرکت سهامی خاص.

 

توجه کنید که در مجموع ذکر برخی تفاوت ها بین این دو شرکت می‌تواند به تصمیم گیری افراد برای ثبت شرکت کمک کند. اولین تفاوت این دو نوع شرکت در حداقل تاسیس کنندگان آن است که در شرکت با مسئولیت محدود حداقل دو نفر و در سهامی خاص حداقل سه نفر باید باشد. اما شاید مهمترین تفاوت در این دو شرکت، میزان سرمایه اولیه آن ها است. در شرکت با مسئولیت محدود، سرمایه اولیه فقط در اساسنامه قید می شود و نیاز به واریز وجه ندارد؛ اما در شرکت سهامی خاص سهامداران باید ۳۵ درصد سرمایه اولیه را به حساب به نام شرکت  تودیع دهند.

 

ویژگی شرکت با مسئولیت محدود چیست؟

 

attributes of limited liabilities company

مشاوره شرکت های مسئولیت محدود

 

برخی از مهمترین ویژگی های این شرکت ها در ادامه بیان شده است؛ اما باید توجه داشته باشید که برای درک بهتر است که حتماً یک مشاوره حقوقی تلفنی ارزان و تضمینی را تجربه نمایید.

 

 • اولین ویژگی مهمی که این شرکت‌ها دارند این است که مسئولیت شرکا فقط بر اساس میزان سرمایه خودشان می باشد و در صورت اعلام ورشکستگی شرکت آنها متعهد به پرداخت غروض و تعهدات مطابق با سرمایه خودشان هستند.

 

 • دیگر ویژگی مهم این شرکت ها این است که به صورت سهم الشرکه هستند و سرمایه گذاری آن ها یا به صورت بدون سهم و یا به صورت قطعات سهام تقسیم شده میباشد. در نام این شرکت ها نباید اسم هیچ کدام از شرکا وجود داشته باشد.

 

 • همچنین سهم الشرکه هر کدام از شرکا نمی تواند به صورت اوراق تجاری باشد و برای انتقال آن هم باید حداقل سه چهارم سرمایه متعلق به آنها باشد و اکثریت عددی هم داشته باشد.

 

نکته: طبیعی است که شما هم این موضوعات را به آسانی درک نکنید و تاثیر مشاوره حقوقی به شرکت های مسئولیت محدوددر آشنایی شما با همین موارد است.

 

شرکت مسئولیت محدود برای انجام چه فعالیتی مناسب است؟

در این شرکت ها می توان فعالیت های مختلفی انجام داد که نیاز به شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی هم نداشته باشد.

در ادامه باید بیان داشت که البته برای انجام هر کدام از این فعالیت ها در شرکتهای با مسئولیت محدود  برای اینکه دچار مشکلات قانونی در آینده نشوید، حتماً باید از راهکار های تضمینی یک وکیل متخصص امر استفاده کنید؛ مشورت آنلاین یا تلفنی با وکلای ما به شما کمک می‌کند در مسیر قانونی شرکت خودتان را با استفاده از راهکار حقوقی آنلاین تاسیس کنید و اینگونه با استفاده از تاثیر مشاوره حقوقی به شرکت های مسئولیت محدود از ایجاد مشکلات حقوقی در آینده برای شرکت تان جلوگیری بعمل آورید.

 

بهترین کارهایی که در این شرکت‌ها می‌توان انجام داد عبارتند از:

 1. مشاغل بازرگانی.

 2. مهندسی.

 3. فناوری اطلاعات.

 4. آرایشی و بهداشتی.

 5. مواد غذایی.

 6. صادرات و واردات که همگی آنها در این شرکت ها قابل انجام است.

 

فواید ثبت شرکت با مسئولیت محدود چیست؟

 

Benefits of limited liabilities company

ثبت آنلاین شرکت مسئولیت محدود به صورت تضمینی و 24 ساعته

 

تاسیس شرکت با مسئولیت محدود مزایای زیادی دارد و البته برای اینکه بتوان از این مزایا استفاده کرد باید با استفاده از مشاوره با وکیل که می‌تواند به صورت مشاوره حقوقی فوری یا به عبارتی اورژانسی هم در مجموعه وکیل تلفنی انجام می شود، کمک گرفت.

اولین مزیت مهم این شرکت ها این است که در صورت ورشکستگی هیچ کدام از شرکا به عنوان شخص حقیقی ورشکسته اعلام نمی شوند و ضرر زیادی برای آنها نخواهد داشت؛ البته برای اینکه دقیق تر متوجه این موضوع شوید می توانید از تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی هم کمک بگیرید.

همچنین شما در شرکت های سهامی خاص نیاز به وجود بازرس یا ناظر دارید؛ اما در شرکت های به صورت مسئولیت محدود نیاز به بازرس نیست؛ البته در صورتی که تعداد اعضای شرکت از ۱۲ نفر بیشتر شود آنگاه شرکت نیاز به بازرس هم خواهد داشت. البته با بررسی دقیق تر قانون شما می‌توانید بیشتر با مزایای این نوع شرکت ها آشنا شوید که بهتر است در این زمینه از یک وکیل تلفنی ۲۴ ساعته و شبانه روزی کمک بگیرید تا تاثیر مشاوره حقوقی به شرکت های مسئولیت محدود را هم متوجه شوید. همچنین شما می توانید سوالت خودتان را در این زمینه در قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی در مجموعه وکیل تلفنی هم پیدا کنید.

 

 

وکیل دعاوی شرکت ها

مشاوره حقوقی تضمینی به انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی به استارتاپ ها

مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی

حل مشکلات حفظ اسرار تجاری

مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

به توصیه یکی از همکاران برای اخذ مشاوره تقاضای مشاوره حضوری در محل شرکت خودمان را به موسسه وکیل تلفنی اطلاع دادیم و امروز صبح با هماهنگی خودمان یک جلسه در تایمی که برای ما مناسب بود ترتیب داده شد و یک مشاور جوان و باانگیزه و حرفه ای و متخصص به شرکت ما مراجعه کرد. بعد از این جلسه به جرات و صراحت میتونم اعتراف کنم بسیاری از مشکلات شرکت ما ناشی از عدم مشاوره با متخصص آشنا به قوانین بود. از این به بعد جلسات منظم ماهیانه را از دست نخواهیم داد ممنونم بابت تمام زحماتتون
با سلام و احترام؛ تنوع و گوناگونی اقوام و سلیقه های مختلف باعث شده تا ما شاهد ثبت انواع شرکت های مختلف در کشور باشیم اما همان طور که می دانیم تنها شرکت هایی مورد حمایت قانونگذار خواهند بود که در چهارچوب ضوابط و اصول اولیه خود ثبت شده باشند ، یکی از انواع شرکت های تایید شده در قانون تجارت ما ، شرکت با مسئولیت محدود می باشد که بر اساس مقایسه های آماری در کنار شرکت سهامی خاص با بیشترین میزان استقبال روبرو شده است . در یک تعریف ساده و بر اساس ماده 94 قانون تجارت ، شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر و برای امور تجاری تشکیل شده و هریک از شرکاء بدون اینکه سرمایه ایشان به سهام تقسیم شود فقط تا میزان سرمایه خود متعهد و پاسخگو می باشند. شاید بتوان با توجه به این تعریفی که قانون ارائه می دهد مدعی شد این نوع شرکت برای کسانی که شناخت عمیق و کاملی از هم نداشته و فقط قصد انجام تجارت و کسب سود برای خود را دارند روش مناسبی باشد و در مقابل آن شرکت تضامنی قرار دارد که معمولا اعضای درجه یک خانواده و یا فامیل اقدام به ثبت آن می نمایند. در شمای کلی و در زمان فعالیت در این شرکت ،دو مساله باید مد نظر قرار گیرد : مساله اول حالت کلی ثبت شرکت و انجام روال درست و قانونی آن می باشد تا بعدها مشکلی پیش نیامده و شرکت به درستی شده باشد و مساله دوم به صورت اختصاصی مربوط به خود این نوع شرکت است که تا چه میزان سود به هریک از اعضا خواهد رسید یا نوع تصمیم گیری در زمان اختلاف اعضا ، یا میزان اختیارات مدیر عامل یا بحث تغییر شرکت یا انحلال آن و ... می باشد که برای پاسخ به همه این سوالات و مسائل احتمالی دیگر باید با یک تیم آگاه و مجرب مشورت کرده و بعد از آن تصمیم گیری نمود.
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
سلام استفاده از خدمات تخصصیِ وکلای مجربِ موسسه وکیل تلفنی برای شرکت ها به شدت توصیه میشود .چرا که در هر زمینه ای باید به متخصص آن مراجعه کرد
سلام با توجه به اینکه شرکت مسئولیت محدود به عنوان شخصیت حقوقی شناخته می‌شود باید شرکتنامه و اساسنامه آن تنظیم شود؛ همچنین در تعیین نام شرکت هم قوانین مربوط به آن و قید عبارت با مسئولیت محدود باید رعایت شود
سلام تاسیس شرکت با مسئولیت محدود مزایای زیادی دارد و البته برای اینکه بتوان از این مزایا استفاده کرد باید با استفاده از مشاوره با وکیل که می‌تواند به صورت مشاوره حقوقی فوری یا به عبارتی اورژانسی هم در مجموعه وکیل تلفنی انجام می شود، کمک گرفت.
با سلام خدمت شما مطابق با ماده ۹۴ قانون تجارت، شرکت با مسئولیت محدود به شرکتی گفته می شود که بین دو یا چند نفر برای انجام امور تجارتی تشکیل شده باشد؛ همانطور که اشاره کردیم برای تشکیل شرکت مسئولیت محدود حداقل دو عضو نیاز است. با توجه به اینکه شرکت مسئولیت محدود به عنوان شخصیت حقوقی شناخته می‌شود باید شرکتنامه و اساسنامه آن تنظیم شود؛ همچنین در تعیین نام شرکت هم قوانین مربوط به آن و قید عبارت با مسئولیت محدود باید رعایت شود؛ این یکی از مواردی است که شما تاثیر مشاوره حقوقی به شرکت های مسئولیت محدود را متوجه می شوید؛ اگر برای تشکیل شرکت تنظیم اساسنامه آن از یک مشاوره حقوقی آنلاین کمک بگیرید قطعاً مشکلات کمتری در راه تشکیل این شرکت خواهید داشت.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی