موسسه وکیل تلفنی

 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۴:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۱:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۸:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • امیرحسین خان گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۴۵:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۲:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • رضا محمدوند رضا محمدوند گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۶:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۴۵:۱۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
انجمن وکیل تلفنی

تأثیر مشاوره حقوقی به شرکت های مسئولیت محدود

تاثیر مشاوره حقوقی به شرکت های مسئولیت محدود

بسیاری از فعالان اقتصادی و صاحبان مشاغل در کشور ما ترجیح می‌دهند کسب و کار خودشان را با تشکیلاتی از طریق شرکت با مسئولیت محدود اداره کنند؛ این شرکت‌ها با توجه به بسیاری از خط و مشی های بیشماری که باید آن ها را رعایت کنند،  نیاز مبرمی به دریافت یک مشاوره حقوقی از وکیل متخصص امر دارند؛ در حقیقت تاثیر مشاوره حقوقی به شرکت های مسئولیت محدود بسیار زیاد است. وکیل متخصص در شرکتی با مسئولیت محدود، باید انگیزه صاحبان شرکت را از تشکیل این شرکت به خوبی درک کند و با مشاوره های خودش، اداره شرکت را برای مدیران آن آسان کند و راه آسان را برای جابجایی های احتمالی بین مدیران و شرکای این شرکت‌ها در آینده پیش بینی کنند؛ امروز ما ضمن معرفی بهترین وکلا برای شرکت هایی با مسئولیت محدود به شما، تأثیر دریافت مشاوره بر روند فعالیت یک شرکت مسئولیت محدود را نیز برای شما عزیزان شرح خواهیم داد؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را که به همت یکی از بانوان وکیل ما آماده شده است، تماشا نمایید.

 

لزوم مشورت با وکیل متخصص به امور شرکت ها (بریده ای از توصیات بانوی وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)

 

برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

 

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

influence of consultancy on limited liability company

اورژانس حقوقی شرکت های مسئولیت محدود

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکیل متخصصی که سال های متمادی به کسب تجربه در حواشی حقوقی شرکت های مسئولیت های محدود پرداخته است، نه تنها می داند که این شرکت های با چه دعاوی حقوقی دست و پنجه نرم می کنند؛ بلکه به بهترین روش حل آن ها نیز آگاه است؛ خوشبختانه امروزه موسسه حقوقی ما، طی سال ها پژوهش و بررسی توانسته است تا با برترین وکلای متخصص به این دسته از شرکت ها، ارتباط گرفته و خدمات ارزان و تضمینی ایشان را برای تمامی هموطنان عزیز فراهم نماید؛ برای تماس تلفنی یا آنلاین 24 ساعته با وکلای شرکت با مسئولیت محدود، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

شرکت با مسئولیت محدود چیست؟ و چگونه تشکیل می شود؟

 

 limited liability company concept

وکیل 24 ساعته متخصص شرکت مسئولیت محدود

 

مطابق با ماده ۹۴ قانون تجارت، شرکت با مسئولیت محدود به شرکتی گفته می شود که بین دو یا چند نفر برای انجام امور تجارتی تشکیل شده باشد؛ همانطور که اشاره کردیم برای تشکیل شرکت مسئولیت محدود حداقل دو عضو نیاز است.

با توجه به اینکه شرکت مسئولیت محدود به عنوان شخصیت حقوقی شناخته می‌شود باید شرکتنامه و اساسنامه آن تنظیم شود؛ همچنین در تعیین نام شرکت هم قوانین مربوط به آن و قید عبارت با مسئولیت محدود باید رعایت شود؛ این یکی از مواردی است که شما تاثیر مشاوره حقوقی به شرکت های مسئولیت محدود را متوجه می شوید؛ اگر برای تشکیل شرکت تنظیم اساسنامه آن از یک مشاوره حقوقی آنلاین کمک بگیرید قطعاً مشکلات کمتری در راه تشکیل این شرکت خواهید داشت.

 

ثبت شرکت با مسئولیت محدود بهتر است یا سهامی خاص؟

در این مورد باید گفت که به صورت کلی، برنامه ریزی و هدف افراد از تاسیس شرکت تعیین کننده این است که شرکت با مسئولیت محدود برای آنها مناسب تر است یا شرکت سهامی خاص.

 

توجه کنید که در مجموع ذکر برخی تفاوت ها بین این دو شرکت می‌تواند به تصمیم گیری افراد برای ثبت شرکت کمک کند. اولین تفاوت این دو نوع شرکت در حداقل تاسیس کنندگان آن است که در شرکت با مسئولیت محدود حداقل دو نفر و در سهامی خاص حداقل سه نفر باید باشد. اما شاید مهمترین تفاوت در این دو شرکت، میزان سرمایه اولیه آن ها است. در شرکت با مسئولیت محدود، سرمایه اولیه فقط در اساسنامه قید می شود و نیاز به واریز وجه ندارد؛ اما در شرکت سهامی خاص سهامداران باید ۳۵ درصد سرمایه اولیه را به حساب به نام شرکت  تودیع دهند.

 

ویژگی شرکت با مسئولیت محدود چیست؟

 

attributes of limited liabilities company

مشاوره شرکت های مسئولیت محدود

 

برخی از مهمترین ویژگی های این شرکت ها در ادامه بیان شده است؛ اما باید توجه داشته باشید که برای درک بهتر است که حتماً یک مشاوره حقوقی تلفنی ارزان و تضمینی را تجربه نمایید.

 

 • اولین ویژگی مهمی که این شرکت‌ها دارند این است که مسئولیت شرکا فقط بر اساس میزان سرمایه خودشان می باشد و در صورت اعلام ورشکستگی شرکت آنها متعهد به پرداخت غروض و تعهدات مطابق با سرمایه خودشان هستند.

 

 • دیگر ویژگی مهم این شرکت ها این است که به صورت سهم الشرکه هستند و سرمایه گذاری آن ها یا به صورت بدون سهم و یا به صورت قطعات سهام تقسیم شده میباشد. در نام این شرکت ها نباید اسم هیچ کدام از شرکا وجود داشته باشد.

 

 • همچنین سهم الشرکه هر کدام از شرکا نمی تواند به صورت اوراق تجاری باشد و برای انتقال آن هم باید حداقل سه چهارم سرمایه متعلق به آنها باشد و اکثریت عددی هم داشته باشد.

 

نکته: طبیعی است که شما هم این موضوعات را به آسانی درک نکنید و تاثیر مشاوره حقوقی به شرکت های مسئولیت محدوددر آشنایی شما با همین موارد است.

 

شرکت مسئولیت محدود برای انجام چه فعالیتی مناسب است؟

در این شرکت ها می توان فعالیت های مختلفی انجام داد که نیاز به شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی هم نداشته باشد.

در ادامه باید بیان داشت که البته برای انجام هر کدام از این فعالیت ها در شرکتهای با مسئولیت محدود  برای اینکه دچار مشکلات قانونی در آینده نشوید، حتماً باید از راهکار های تضمینی یک وکیل متخصص امر استفاده کنید؛ مشورت آنلاین یا تلفنی با وکلای ما به شما کمک می‌کند در مسیر قانونی شرکت خودتان را با استفاده از راهکار حقوقی آنلاین تاسیس کنید و اینگونه با استفاده از تاثیر مشاوره حقوقی به شرکت های مسئولیت محدود از ایجاد مشکلات حقوقی در آینده برای شرکت تان جلوگیری بعمل آورید.

 

بهترین کارهایی که در این شرکت‌ها می‌توان انجام داد عبارتند از:

 1. مشاغل بازرگانی.

 2. مهندسی.

 3. فناوری اطلاعات.

 4. آرایشی و بهداشتی.

 5. مواد غذایی.

 6. صادرات و واردات که همگی آنها در این شرکت ها قابل انجام است.

 

فواید ثبت شرکت با مسئولیت محدود چیست؟