موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۶:۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۷:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۴۲:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۴:۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • خدیجه محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۳۰:۲۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • علی علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی بیمه بیکاری

مشاوره حقوقی بیمه بیکاری

عدم توانایی استفاده از مشاوره حقوقی بیمه بیکاری و استفاده از مزایای آن باعث شده است تا شرایط نسبتاً نامساعدی از لحاظ مالی و معنوی در زندگی انان بوجود آید. وکیل اداره کار علاوه بر ارائه مشاوره حقوقی بیمه بیکاری می تواند به عنوان نماینده ی قانونی کارگران متقاضی عمل کند و با توجه به تسلط و آگاهی که از قوانین کار دارد نسبت به احقاق حق موکل خود در سریعترین زمان ممکن اقدام نماید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 
 

مسلماً بیکاری و عدم توانایی استفاده از مزایا و حقوق بیمه در جامعه ی ما جز یکی از اصلی ترین و اساسی ترین موضوعاتی به حساب می آید که بسیاری از مردم جامعه ی ما درگیر آن هستند و عدم توانایی استفاده از مشاوره حقوقی بیمه بیکاری و استفاده از مزایای آن باعث شده است تا شرایط نسبتا نامساعدی از لحاظ مالی و معنوی در زندگی انان بوجود آید. مشاوره حقوقی تلفنی و 24 ساعته می تواند به تمام متقاضیان استفاده از مزایای بیمه بیکاری کمک کند تا راهکار حقوقی تلفنی استفاده کنند.

برای احقاق حقوق خود و جلوگیری از تضییع حقوق تان بهتر است مشاوره حقوقی تلفنی فوری و مشاوره حقوقی آنلاین ویژه در برنامه خود بگنجانید و در طی روند دادرسی پرونده های حقوقی خود به راحتی و بدون محدودیت زمان و مکان با وکیل تلفنی ساعته مشاوره کنید.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکلای به خصوصی وجود دارند که مدت زمان بسیاری را صرف کسب تخصص و تجربه در امور مخصوص به بیمه گذرانده اند و از این رو کار آنها در حقوقی بیمه ردخور ندارد و پرونده ها موفق زیادی را در توشه خود دارند، این وکلا در سرتاسر کشور بسیار کمیابند، لذا دریافت مشاوره حقوقی از این دسته از افراد با محدودیت های زمانی و مکانی زیادی رو به روست؛ اما جای نگرانی نیست چرا که با تجربه ترین این وکلا ضمن کمیاب بودنشان در موسسه حقوقی وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی هستند و شما می توانید با لمس تصویرک زیر با آنها تماس بگیرید"

 

 
 

 

کاربرد مشاوره حقوقی بیمه بیکاری با وکیل تلفنی قبل از اقدام به بیمه بیکاری چیست؟

 

 bestway to get unemployment insurance after crona

بهترین راه دریافت بیمه بیکاری بعد از تعدیل نیروی شرکت ها به خاطر کرونا

 

یکی از سوالات بسیار مهمی که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید آن است که مشاوره حقوقی بیمه بیکاری چگونه ممکن است قبل از اقدام به بیکاری به افراد کمک کند ؟ در پاسخ به این سوال باید به این نکته اشاره کرد که دریافت بیمه بیکاری دارای شرایط نسبتا خاصی است که در صورت نبود هر یک از این شرایط ممکن است فرد نتواند از مزایای این بیمه استفاده کند. بنابراین اگر جز آن دسته از کسانی هستید که قصد استفاده از بیمه بیکاری را دارید به شما توصیه می کنیم که حتماً با مشورت تلفنی وکیل اقدام به بیکاری کنید تا جز مشمولین بیمه بیکاری شوید.

 

نکته: بیکار از نظر این قانون بیمه شده‌ای است که بدون میل و اراده بیکار شده و آماده کار باشد.

 

توجه داشته باشید که گروه های زیر شامل مقررات قانون بیمه بیکاری نمی شوند و این بیمه ها به آنها تعلق نمی گیرد:

 

 1. بازنشستگان و ازکارافتادگان کلی.

 2. صاحبان حرف و مشاغل آزاد و بیمه‌شدگان اختیاری.

 3. اتباع خارجی.

 

چگونه از مشاوره حقوقی بیمه بیکاری با وکیل اداره کار استفاده کنیم؟

مسلماً مراجعه حضوری و یافتن وکیل اداره کار، مسئله ی راحتی نمی باشد و ممکن است با موانع بسیاری در این مسیر روبرو شویم. مرکز مشاوره حقوقی تلفنی با در نظر گرفتن این موضوع و با هدف ارائه مشاوره حقوقی سریع، این امکان را برای تمامی افراد ایجاد کرده است تا در هر مکان و زمانی که هستند به راحتی از مشاوره حقوقی بیمه بیکاری با وکیل اداره کار استفاده کنند و از شرایط و قوانین این موضوع حقوقی اطلاع کسب نمایند. برای استفاده از مرکز مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، هیچ محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد و همه ی افراد می توانند به شماره تلفن بهترین وکیل تهران، دسترسی پیدا کنند.

توجه داشته باشید که بر اساس ماده 3 قانون بیمه بیکاری، بیمه بیکاری به عنوان یکی از حمایت‌های تأمین اجتماعی است و سازمان تامین اجتماعی مکلف است با دریافت حق بیمه مقرر، به‌بیمه‌شدگانی که طبق مقررات این قانون بیکار می‌شوند مقرری بیمه بیکاری پرداخت نماید و بیمه شده بیکار با معرفی کتبی واحد کار و امور اجتماعی محل از مزایای این قانون منتفع خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با معرفی نامه کتبی و مزایای این قانون، مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل تلفنی بسیار کارآمد و مقرون به صرفه است.

 

آیا برای استفاده از مشاوره حقوقی بیمه بیکاری باید به وکیل اداره کار مراجعه کرد؟