موسسه وکیل تلفنی

 • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
 • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی بیمه بیکاری

مشاوره حقوقی بیمه بیکاری

عدم توانایی استفاده از مشاوره حقوقی بیمه بیکاری و استفاده از مزایای آن باعث شده است تا شرایط نسبتاً نامساعدی از لحاظ مالی و معنوی در زندگی انان بوجود آید. وکیل اداره کار علاوه بر ارائه مشاوره حقوقی بیمه بیکاری می تواند به عنوان نماینده ی قانونی کارگران متقاضی عمل کند و با توجه به تسلط و آگاهی که از قوانین کار دارد نسبت به احقاق حق موکل خود در سریعترین زمان ممکن اقدام نماید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

مسلماً بیکاری و عدم توانایی استفاده از مزایا و حقوق بیمه در جامعه ی ما جز یکی از اصلی ترین و اساسی ترین موضوعاتی به حساب می آید که بسیاری از مردم جامعه ی ما درگیر آن هستند و عدم توانایی استفاده از مشاوره حقوقی بیمه بیکاری و استفاده از مزایای آن باعث شده است تا شرایط نسبتا نامساعدی از لحاظ مالی و معنوی در زندگی انان بوجود آید. مشاوره حقوقی تلفنی و 24 ساعته می تواند به تمام متقاضیان استفاده از مزایای بیمه بیکاری کمک کند تا راهکار حقوقی تلفنی استفاده کنند.

برای احقاق حقوق خود و جلوگیری از تضییع حقوق تان بهتر است مشاوره حقوقی تلفنی فوری و مشاوره حقوقی آنلاین ویژه در برنامه خود بگنجانید و در طی روند دادرسی پرونده های حقوقی خود به راحتی و بدون محدودیت زمان و مکان با وکیل تلفنی ساعته مشاوره کنید.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکلای به خصوصی وجود دارند که مدت زمان بسیاری را صرف کسب تخصص و تجربه در امور مخصوص به بیمه گذرانده اند و از این رو کار آنها در حقوقی بیمه ردخور ندارد و پرونده ها موفق زیادی را در توشه خود دارند، این وکلا در سرتاسر کشور بسیار کمیابند، لذا دریافت مشاوره حقوقی از این دسته از افراد با محدودیت های زمانی و مکانی زیادی رو به روست؛ اما جای نگرانی نیست چرا که با تجربه ترین این وکلا ضمن کمیاب بودنشان در موسسه حقوقی وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی هستند و شما می توانید با لمس تصویرک زیر با آنها تماس بگیرید"

 

 
 

 

کاربرد مشاوره حقوقی بیمه بیکاری با وکیل تلفنی قبل از اقدام به بیمه بیکاری چیست؟

 

 bestway to get unemployment insurance after crona

بهترین راه دریافت بیمه بیکاری بعد از تعدیل نیروی شرکت ها به خاطر کرونا

 

یکی از سوالات بسیار مهمی که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید آن است که مشاوره حقوقی بیمه بیکاری چگونه ممکن است قبل از اقدام به بیکاری به افراد کمک کند ؟ در پاسخ به این سوال باید به این نکته اشاره کرد که دریافت بیمه بیکاری دارای شرایط نسبتا خاصی است که در صورت نبود هر یک از این شرایط ممکن است فرد نتواند از مزایای این بیمه استفاده کند. بنابراین اگر جز آن دسته از کسانی هستید که قصد استفاده از بیمه بیکاری را دارید به شما توصیه می کنیم که حتماً با مشورت تلفنی وکیل اقدام به بیکاری کنید تا جز مشمولین بیمه بیکاری شوید.

 

نکته: بیکار از نظر این قانون بیمه شده‌ای است که بدون میل و اراده بیکار شده و آماده کار باشد.

 

توجه داشته باشید که گروه های زیر شامل مقررات قانون بیمه بیکاری نمی شوند و این بیمه ها به آنها تعلق نمی گیرد:

 

 1. بازنشستگان و ازکارافتادگان کلی.

 2. صاحبان حرف و مشاغل آزاد و بیمه‌شدگان اختیاری.

 3. اتباع خارجی.

 

چگونه از مشاوره حقوقی بیمه بیکاری با وکیل اداره کار استفاده کنیم؟

مسلماً مراجعه حضوری و یافتن وکیل اداره کار، مسئله ی راحتی نمی باشد و ممکن است با موانع بسیاری در این مسیر روبرو شویم. مرکز مشاوره حقوقی تلفنی با در نظر گرفتن این موضوع و با هدف ارائه مشاوره حقوقی سریع، این امکان را برای تمامی افراد ایجاد کرده است تا در هر مکان و زمانی که هستند به راحتی از مشاوره حقوقی بیمه بیکاری با وکیل اداره کار استفاده کنند و از شرایط و قوانین این موضوع حقوقی اطلاع کسب نمایند. برای استفاده از مرکز مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، هیچ محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد و همه ی افراد می توانند به شماره تلفن بهترین وکیل تهران، دسترسی پیدا کنند.

توجه داشته باشید که بر اساس ماده 3 قانون بیمه بیکاری، بیمه بیکاری به عنوان یکی از حمایت‌های تأمین اجتماعی است و سازمان تامین اجتماعی مکلف است با دریافت حق بیمه مقرر، به‌بیمه‌شدگانی که طبق مقررات این قانون بیکار می‌شوند مقرری بیمه بیکاری پرداخت نماید و بیمه شده بیکار با معرفی کتبی واحد کار و امور اجتماعی محل از مزایای این قانون منتفع خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با معرفی نامه کتبی و مزایای این قانون، مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل تلفنی بسیار کارآمد و مقرون به صرفه است.

 

آیا برای استفاده از مشاوره حقوقی بیمه بیکاری باید به وکیل اداره کار مراجعه کرد؟

 

first step after getting fired because of corona

اولین گام بعد از بیکاری به خاطر کرونا

 

ترجیحاً به کسانی که قصد استفاده از مشاوره حقوقی بیمه بیکاری را دارند توصیه می شود که از خدمات مشاوره ای یک وکیل اداره کار کمک بگیرند. در چنین مواقعی ممکن است این سوال برای بسیاری از افراد پیش اید که چگونه میتوان یک وکیل اداره کار را پیدا کرد که از او کمک بگیریم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در هر زمان و مکانی که هستید به راحتی می توانید با مرکز وکیل تلفنی 24 ساعته شبانه روزی تماس بگیرید و از مزایای مشاوره با یک وکیل اداره کار به راحتی استفاده کنید. یک وکیل اداره کار می تواند در حوزه موارد زیر به شما مشاوره ارائه دهد:

 

 1. مزد بیمه شده.

 2. نحوه تشخیص تعیین حق بیمه بیکاری.

 3. چگونگی وصول آن.

 4. تکلیف بیمه شده و کارفرما.

 5. نحوه رسیدگی به‌ اعتراض.

 6. تخلفات و سایرمقررات‌تأمین اجتماعی.

 

فرق بین وکلای دادگستری و وکلای وزارت کار چیست؟

امروزه کارگران و کارفرمایان بسیاری در کشورمان با مشکلات حقوقی همچون عدم پرداخت حقوق، عیدی، سنوات، بیمه و… دست و پنجه نرم می کنند و به دلیل آنکه شناخت کافی از قوانین کار ندارند حتی ممکن است در برخی از موارد نیز حقوق آنان مورد تضییع واقع شود. به همین دلیل نیز وکیل اداره کار علاوه بر ارائه مشورت حقوقی تلفنی با وکیل بیمه بیکاری می تواند به عنوان نماینده ی قانونی کارگران متقاضی عمل کند و با توجه به تسلط و آگاهی که از قوانین کار دارد نسبت به احقاق حق موکل خود در سریعترین زمان ممکن اقدام نماید. توجه داشته باشید که وکلای دادگستری در اغلب موارد حقوقی در زمینه دیگر پرونده های حقوقی و کیفری همچون پرونده های مربوط به حوزه ی خانواده، ارث و... تسلط دارند و در زمینه ی قانون کار، وکلای وزارت کار تبحر بیشتری دارند.

 

هزینه مشاوره حقوقی بیمه بیکاری در موسسه وکیل تلفنی چگونه است؟

موسسه وکیل تلفنی با هدف بهبود شرایط کاری برای کارفرمایان، کارگران و سهولت در مشاوره حقوقی بیمه بیکاری، شرایطی را برای تمام اقشار جامعه بوجود آورده است که بدون وجود هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی همه افراد بتوانند با بهترین وکیل تلفنی مشاوره داشته باشند و از راهکار آنلاین حقوقی اطلاع پیدا کنند. هزینه ی مشاوره حقوقی فوری و مشورت با وکیل مرد در مقایسه با دیگر روش های مشاوره ای و دیگر موسسات حقوقی بسیار ارزان و مقرون به صرفه است و همه ی افراد می توانند از آن بهترین استفاده را بنمایند.

 

در چه مواردی کارگر مشمول بیمه بیکاری می گردد؟