موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی بیمه بیکاری

مشاوره حقوقی بیمه بیکاری

 

گاهی اوقات ممکن است که کارگران بنا به دلایلی از کار بیکار شوند و به نوعی شغل خود را از دست بدهند که در این صورت شرایطی در قانون عنوان شده است که چنین افرادی بتوانند از مزایای بیمه بیکاری استفاده کنند. لازم به ذکر است که فردی که کار خود را از دست بدهد و به نوعی بیکار باشد، امکان برخورداری از مزایا بیمه بیکاری را نخواهد داشت. بیمه بیکاری را می توان به جهت حمایت از کارگران بیکار در نظر گرفت که به صورت غیر ارادی و موقت، کارشان را از دست داده باشند. مشاوره حقوقی بیمه بیکاری به مقررات مربوط به بیمه شدن افراد بیکار می پردازد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

کارگرانی که مشمول قانون کار قرار می گیرند، از طریق راه های مختلف مورد حمایت قرار گرفته و به نوعی حقوق و مزایای مشخصی به آنها تعلق می گیرد. از آن جهت که قانون کار عمدتا به حمایت از کارگران پرداخته، در نظر گرفتن یکسری مزایای شغلی برای این قشر زحمتکش دور از ذهن نیست. یکی از خدمات رفاهی که برای کارگران در نظر گرفته شده است، بیمه بیکاری است. این نوع بیمه در ارتباط با کارگرانی است که شغل خود را از دست داده و به دلیل نبود منبع درآمدی مناسب، بیمه بیکاری تا حدودی میزان درآمد آن ها را تحت پوشش قرار می دهد.

 

از آن جهت که بیکار بودن منجر به بروز مشکلاتی می شود و چه بسا کارگر بیکار شده دارای همسر و فرزند بوده و باید مخارج زندگی را تامین کند، در نظر گرفتن بیمه بیکاری در این شرایط نوعی ضرورت محسوب می شود. در همین راستا قانونی تحت عنوان قانون بیمه بیکاری در سال 69 به تصویب رسید که مقررات مربوط به نحوه استفاده از بیمه بیکاری در آن عنوان شده است. لازم به ذکر که همه کارگرانی که بیکار شده اند، مشمول استفاده از بیمه بیکاری قرار ندارند و باید برای استفاده از این بیمه، شرایط قانونی وجود داشته باشد.

 

افرادی که توسط کارفرما تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی بوده و به صورت غیر ارادی بیکار شده باشند، می توانند از مزایا حق بیمه بیکاری استفاده نمایند. با توجه به اهمیت موضوع بیمه بیکاری، اگر سوالات مختلفی در این زمینه دارید که هنوز پاسخ آنها را دریافت نکرده اید، استفاده از مشاوره حقوقی موسسه وکیل تلفنی به شما پیشنهاد می شود. برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

بیمه بیکاری چیست؟

 بیمه بیکاری همانطور که از نام آن پیدا است، در ارتباط با بیکار شدن کارگران مشمول قانون کار می باشد که در این اگر کارگران شغل خود را از دست داده باشند و به واسطه بیکار شدن، منبع درآمدی نیز ندارند، در این صورت بیمه گر بر اساس مقررات وضع شده ماهانه مبلغ مشخصی را برای مشمولین پرداخت خواهد کرد.

 

بیمه بیکاری را می توان نوعی حمایت از قشر کارگران محسوب نمود که کار و شغل خود را به صورت غیر ارادی و همچنین موقت از دست داده باشند. غیر ارادی بودن در بحث بیمه بیکاری بسیار مهم است، زیرا اگر کارگر به صورت غیر ارادی بیکار نشده باشد، نمی توان از حق بیمه بیکاری استفاده نماید و تحت هیچ شرایطی نیز بیمه به آن تعلق نمی گیرد.

 

با توجه به شرایط فعلی اقتصادی، احتمال بیکار شدن کارگران بسیار زیاد است و در این موقعیت بیمه بیکاری برای افراد مزیت های زیادی دارد. در واقع کارگرانی که بر اساس مدت قرارداد بیمه، اقدام به پرداخت حق بیمه می کرده اند، حال اگر بیکار شوند، این حق را دارند که از مزایا بیمه بیکاری استفاده کنند. بیمه بیکاری برای شرایطی تعیین شده است که کارگران به صورت غیر ارادی بیکار شده باشند.

 

 

 bestway to get unemployment insurance after crona

 

 

اشخاص مشمول بیمه بیکاری

یکی از مهمترین مواردی که اصولا در مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و در جلسات مشاوره حقوقی بیمه بیکاری پرسیده می شود و افراد نیاز دارند تا از آن اطلاع یابند، مواردی است که باعث می شود تا کارگر مشمول بیمه بیکاری گردد. بر اساس قانون حق بیمه بیکاری به میزان (3%) مزد بیمه شده می‌باشد که کلاً توسط کارفرما تامین و پرداخت خواهد شد. مزد بیمه شده و نحوه تشخیص تعیین حق بیمه بیکاری، چگونگی وصول آن، تکلیف بیمه شده و کارفرما و همچنین نحوه رسیدگی به‌ اعتراض، تخلفات و سایر مقررات مربوطه در این مورد بر اساس ضوابطی است که برای حق بیمه سایر حمایت های تامین اجتماعی در قانون و مقررات‌تأمین اجتماعی پیش‌بینی شده است.

 

اگر شما قصد دارید تا از مدت پرداخت مقرری بیمه کاری اطلاع پیدا کنید و سوالات حقوقی خود را از یک وکیل تلفنی در مشاوره حقوقی بیمه بیکاری بپرسید، همین الان نیز می توانید در صفحه مشاوره حقوقی اقدام به اینکار نمایید.

 

 

در حالت کلی و بر اساس ماده 6 قانون بیمه بیکاری شرایط دریافت بیمه بیکاری را می توان به موارد زیر تقسیم کرد:

 

 • بیمه شده قبل از بیکار شدن حداقل (6) ماه سابقه پرداخت بیمه را داشته باشد.

 • بیمه شده مکلف است ظرف (30) روز از تاریخ بیکاری با اعلام مراتب بیکاری به واحدهای کار و امور اجتماعی آمادگی خود را برای اشتغال‌به کار تخصصی و یا مشابه آن اطلاع دهد. مراجعه پس از سی روز با عذر موجه و با تشخیص هیأت حل اختلاف تا سه ماه امکان‌پذیر خواهد بود.

 • بیمه شده بیکار مکلف است در دوره‌های کارآموزی و سوادآموزی که توسط واحد کار و امور اجتماعی و نهضت سوادآموزی و یا سایر‌واحدهای ذیربط با تأیید وزارت کار و امور اجتماعی تعیین می‌شود شرکت نموده و هر دو ماه یک بار گواهی لازم در این مورد را به شعب تأمین‌اجتماعی تسلیم نماید.

 • کارگرانی که در زمان دریافت مقرری بیمه بیکاری به شغل یا مشاغلی گمارده می‌شوند که میزان حقوق و مزایای آن از مقرری بیمه بیکاری ‌متعلقه کمتر باشد مابه‌التفاوت دریافتی بیمه شده از حساب صندوق بیمه بیکاری پرداخت خواهد شد.

 

نکته: مدت دریافت مقرری بیمه بیکاری جزء سوابق پرداخت حق بیمه، بیمه شده از نظر بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوت محسوب خواهد ‌شد.

 

مشاوره حقوقی پیشگیرانه در موارد مذکور فوق، بسیار اهمیت دارد و به افراد کمک می کند تا دچار شرایط سخت و طاقت فرسای بیکاری نشوند و از لحاظ مالی و اقتصادی به آنها فشار وارد نشود؛ چرا که مشورت تلفنی با وکیل ساعته یا مشورت انلاین با وکیل به افراد کمک می کند تا سریعاً با راهکارهای حقوقی مربوط به چگونگی استفاده از بیمه بیکاری آگاه شوند و از اقدامات قانونی آن نیز اطلاع یابند.

 

 

 

 

 

اگر برای استفاده از مشاوره حقوقی بیمه بیکاری دچار تردید هستید و از گران بودن هزینه های آن واهمه دارید، وکیل تلفنی ارزان یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید از طریق آن به پاسخ تمام سوالاتی ک دارید برسید. مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان تنها از طریق مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی ویژه تلفنی امکان پذیر است و از این طریق شما می توانید به راحتی از راهکار حقوقی به طور شبانه روزی استفاده کنید. برای دریافت مشاوره حقوقی با شماره 02147625900 تماس بگیرید.

 

 

بیمه بیکاری برای کارگرانی که ترک کار می کنند، در نظر گرفته می شود؟

با توجه به این که یکی از شرایط قانونی برای تعلق گرفتن بیمه بیکاری، از دست دادن کار به صورت غیر ارادی است، در این صورت کارگرانی که ترک کار می کنند، به دلیل آن که بیکار شدن آنها به صورت ارادی صورت گرفته است، در این صورت قانونا مشمول قانون بیمه بیکاری در نظر گرفته نمی شوند.

 

در واقع ترک کار عملی است که به صورت ارادی از طرف کارگر رخ داده است و پر واضح است که بیکار شدن کارگر در این شرایط براساس اراده خود وی صورت گرفته و دیگر مقررات قانون بیمه برای آنها در نظر گرفته نمی شود.

 

 

first step after getting fired because of corona

 

کاربرد مشاوره حقوقی بیمه بیکاری با وکیل تلفنی

یکی از سوالات بسیار مهمی که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید آن است که مشاوره حقوقی بیمه بیکاری چگونه ممکن است قبل از اقدام به بیکاری به افراد کمک کند ؟ در پاسخ به این سوال باید به این نکته اشاره کرد که دریافت بیمه بیکاری دارای شرایط نسبتا خاصی است که در صورت نبود هر یک از این شرایط ممکن است فرد نتواند از مزایای این بیمه استفاده کند. بنابراین اگر جز آن دسته از کسانی هستید که قصد استفاده از بیمه بیکاری را دارید به شما توصیه می کنیم که حتماً با مشورت تلفنی وکیل اقدام به بیکاری کنید تا جز مشمولین بیمه بیکاری شوید.

 

 

نکته: بیکار از نظر این قانون بیمه شده‌ای است که بدون میل و اراده بیکار شده و آماده کار باشد.

 

توجه داشته باشید که گروه های زیر شامل مقررات قانون بیمه بیکاری نمی شوند و این بیمه ها به آنها تعلق نمی گیرد:

 

 1. بازنشستگان و ازکارافتادگان کلی.

 2. صاحبان حرف و مشاغل آزاد و بیمه‌شدگان اختیاری.

 3. اتباع خارجی.

 

 

چگونه از مشاوره حقوقی بیمه بیکاری با وکیل اداره کار استفاده کنیم؟

مسلماً مراجعه حضوری و یافتن وکیل اداره کار، مسئله ی راحتی نمی باشد و ممکن است با موانع بسیاری در این مسیر روبرو شویم. مرکز مشاوره حقوقی تلفنی با در نظر گرفتن این موضوع و با هدف ارائه مشاوره حقوقی سریع، این امکان را برای تمامی افراد ایجاد کرده است تا در هر مکان و زمانی که هستند به راحتی از مشاوره حقوقی بیمه بیکاری با وکیل اداره کار استفاده کنند و از شرایط و قوانین این موضوع حقوقی اطلاع کسب نمایند. برای استفاده از مرکز مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، هیچ محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد و همه ی افراد می توانند به شماره تلفن بهترین وکیل تهران، دسترسی پیدا کنند.

 

توجه داشته باشید که بر اساس ماده 3 قانون بیمه بیکاری، بیمه بیکاری به عنوان یکی از حمایت‌های تأمین اجتماعی است و سازمان تامین اجتماعی مکلف است با دریافت حق بیمه مقرر، به‌بیمه‌شدگانی که طبق مقررات این قانون بیکار می‌شوند مقرری بیمه بیکاری پرداخت نماید و بیمه شده بیکار با معرفی کتبی واحد کار و امور اجتماعی محل از مزایای این قانون منتفع خواهد شد.

 

برای آشنایی بیشتر با معرفی نامه کتبی و مزایای این قانون، مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل تلفنی بسیار کارآمد و مقرون به صرفه است.

 

 

retrieving the unemployment insurance conditions

 

 

آیا برای استفاده از مشاوره حقوقی بیمه بیکاری باید به وکیل اداره کار مراجعه کرد؟

ترجیحاً به کسانی که قصد استفاده از مشاوره حقوقی بیمه بیکاری را دارند توصیه می شود که از خدمات مشاوره ای یک وکیل اداره کار کمک بگیرند. در چنین مواقعی ممکن است این سوال برای بسیاری از افراد پیش اید که چگونه میتوان یک وکیل اداره کار را پیدا کرد که از او کمک بگیریم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در هر زمان و مکانی که هستید به راحتی می توانید با مرکز وکیل تلفنی 24 ساعته شبانه روزی تماس بگیرید و از مزایای مشاوره با یک وکیل اداره کار به راحتی استفاده کنید. یک وکیل اداره کار می تواند در حوزه موارد زیر به شما مشاوره ارائه دهد:

 

 

 1. مزد بیمه شده.

 2. نحوه تشخیص تعیین حق بیمه بیکاری.

 3. چگونگی وصول آن.

 4. تکلیف بیمه شده و کارفرما.

 5. نحوه رسیدگی به‌ اعتراض.

 6. تخلفات و سایرمقررات‌تأمین اجتماعی.

 

دریافت مشاوره حقوقی بیمه بیکاری در وکیل تلفنی

برای آن دسته از کارگرانی که بیکار شده اند، نحوه برخورداری از بیمه بیکاری برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است و همواره این سوال برایشان مطرح می شود که چگونه می توانند از مزایا بیمه بیکاری استفاده کنند. اگر در رابطه با بیمه بیکاری و مقررات مربوط به آن سوال دارید، می توانید از طریق مشاوره حقوقی ابهامات را در این زمینه حل و فصل نمایید. موسسه وکیل تلفنی به صورت تخصصی ارائه دهنده مشاوره حقوقی در رابطه با موضوعات بیمه هست که می توانید از خدمات ما بهترین استفاده را داشته باشید.

 

همچنین می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان در وب سایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی بهره مند شوید. دریافت مشاوره حقوقی از برترین وکلای ایران را در موسسه حقوقی وکیل تلفنی تجربه نمایید.

 

 

مشاوره حقوقی امور اداری یا دولتی
مشاوره حقوقی بیمه
مشاوره حقوقی دعاوی بیمه ثالث
مشاوره حقوقی اداره کار
نگارش انواع دادخواست

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام من کارگر شرکت پرسی ایران گاز همدان هستم وبه خاطر تعدیل نیرو بیکار شدم چطوری میتونم از بیمه بیکاری استفاده کنم ممنون
سلام خسته نباشید بنده از بیمه بیکاری استفاده میکردم برای یک مدت کوتاه دعوت شدم داخل شرکتی که کارهای عقب افتاده داشت به عنوان مهمان از شانس بنده مامور بیمه آمد و اسم مرا ثبت کرد و بیمه بنده قطع شد آیا چاره ایی داره ؟؟؟؟؟ لطفا مرا راهنمایی کنید اگر چاره ایی هست من مزاحمتون بشورم با تشکر
ممنون ازین که به ما آموزش میدین تا چگونه در احقاق حق خودمون موفق بشیم واقعا از تلاش دلسوزانه شما در طرح و ارائه مطالب با کیفیت و عالی کمال تشکر دارم امیدوارم بیش از پیش موفق و موید باشید.
باسلام،بابت در ج مطالب مفید و کاربردی در راستای کمک به احقاق حق افراد جامعه سپاسگذارم.موفق و پیروز باشید.
با سلام و تشکر از مطالب مفید و آموزنده مجموعه وکیل تلفنی.
اغلب افراد در این ایام به بیمه ی بیکاری نیاز مندند و استفاده از آن شرایطی دارد که باید با آن آشنا شوید و حتما داشتن مشاوران خوب به شما کمک خواهد کرد انجمن وکیل تلفنی با ارائه ی مطالب خوب در سایت و همچنین داشتن مشاوران مجرب با هزینه ی کمتر راهنمایان خوبی هستند حتما از آنها یاری جویید
عزیزان خیلی مواقع هستش که در صورت داشتن کامل مدارک هم ممکنه مستمری بیمه بیکاری برای شما به جریان بیفته اما اگه شرایطی داشته باشید که بعدا برای بیمه محرز بشه براتون تشکیل پرونده میدن و جریمه سنگینی میبرن مثلا اسمتون تو روزنامه رسمی به عنوان یکی از اعضای شرکت رد شده باشه لطفا حتی اگر مدارکتون کافی و کامل هم هست بازهم قبل از در جریان انداختن مسستمری همه شرایط رو با متخصص چک کنید که بعدها خدایی نکرده چند برابر مستمری که گرفتید جریمه نشید
سلام و عرض ادب به خاطر مقالات و اطلاعات مفیدی که در اختیار کاربران قرار میدهید و همچنین از خدماتی که غیرحضوری و در کوتاهترین زمان با هزینه بسیار مناسب در اختیار کاربران قرار میدهید متشکرم
بسیار عالی
با سلام خدمت کاربران عزیز.مباحث حوزه کار و بیمه بیکاری مباحث پیچیده و مهمی است که می بایست با فردی که که در این حوزه تسلط کافی دارد مشاوره نمود چرا که مباحث این حوزه نیاز به کار تخصصی دارد نهاد های متولی اداره کار و چگونگی مراجعه به اداره کار همگی از مباحث مهمی است موسسه وکیل تلفنی در این راه به شما کمک می نماید تا بتوانید حق و حقوق خود را مطالبه کنید.موفق باشید.مسیح اقاداودی وکیل موسسه
سلام وقتتون بخیر.من بر اساس سابقه بیمه ای که داشتم از کار بیکار شده بودم اما نمیدونستم که میتدنو از بیمه بیکاری استفاده کنم و از طریق مشاوره با مشاورین وکیل تلفنی تونستم از این حقم استفا ده کنم
سلام و ممنون از توضیحات خوبی که در خصوص بیمه بیکارب در سایت قرار دادید امور بیمه یک امر بسیار تخصصی است که حتی در بین وکلا نیز تعداد معدودی نسبت به آن تسلط دارند این فرصت برای کاربران بسیار غنی است که از تخصص وکلای مجموعه با هزینه ی مناسبی می توانند امور بیمه خود را پیگیری و به نتیجه خوب برسانند
سلام پرونده ها ومشکلات در صلاحیت اداره کار در عمل با موانع جدید و بروکراسی اداری وکندی زیاد در مراحل مختلف رسیدگی مواجه می شوند تجربه عملی نشان داده که بسیاری از آنها برای رسیدن به نتیجه به دیوان ارجاع شده و حتی بیش از یکبار در مسیر بین دیوان و اداره کار رفت وآمد دارد دادخواست صحیح و طرح دعوا به شکل درست و پیگیری مداوم ومکرر شرط اساسی واصلی حصول به نتیجه است شما می توانید در این زمینه از خدمات وتجربیات دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی بهرمند شوید کد وکیل ۲۹۳۰۱
بسیار خوب

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی