موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

وکیل در چمستان

وکیل در چمستان

شمایی که این یادداشت را مطالعه می نمایید احتمالاً در جستجوی یافتن وکیل در چمستان هستید؛ ما در این یادداشت سعی داریم مردم چمستان و کسانی که در این شهر فعالیت اداری و تجاری دارند، راهنمایی نماییم که چگونه می توانند وکیل خوب و کاربلد در مشکل حقوقی شان را در چمستان پیدا نمایند؛ اما قبل از اینکار، به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

اورژانس وکالت 24 ساعته آنلاین (شعبه چمستان)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

بهترین وکیل در چمستان کیست و شماره تلفن بهترین وکیل چمستان چیست؟

 

lawyer in chamestan

اورژانس وکالت 24 ساعته چمستان

 

خرید و فروش ملک، زمین و ویلا در شهر چمستان با توجه به موقعیت جغرافیایی و آب هوایی که دارد دارای رونق زیادی می باشد؛ نیاز خریدار و فروشنده به وکیل املاک شمال در این زمینه بر کسی پوشیده نیست.

در این مورد و سایر موارد دیگر اگر نیاز به وکیل کار درست داشته باشید با توجه به جمعیت کم این شهر و تعداد کم وکیل در چمستان شاید مشکل باشد که بهترین وکیل چمستان را پیدا نمایید؛ اگر نیازمند به وکیل در چمستان شده اید، می توانید با کمک اورژانس وکالت 24 ساعته چمستان یا همان موسسه وکیل تلفنی به این مهم دست پیدا کنید. شما می توانید به صورت آنلاین و تلفنی با برقراری ارتباط با موسسه وکیل تلفنی، شماره تماس وکیل چمستانی آنلاین ارزان و تضمینی 24 ساعته را دریافت نمایید و جهت حل مشکل خود با وی تماس بگیرید. 

 

مشاوره حقوقی ارزان و تضمینی با بهترین وکلای خانم و آقای چمستانی، به چه روش هایی است؟

 

 

موسسه وکیل تلفنی تحت عنوان اورژانس وکالت ارزان و تضمینی چمستان 24 ساعته آماده خدمت رسانی به مردم چمستان می باشد؛ در صورتی که می خواهید در شهر چمستان از خدمات وکیل و مشاوره حقوقی بهره مند شوید؛ می توانید به سه روش آنلاین، تلفنی و حضوری از وکلای این مرکز درخواست کمک نمایید.

در روش آنلاین و تلفنی این امکان را دارید که به صورت 24 ساعته  در هر زمان که نیاز داشتید با (وکیل آنلاین چمستانی ارزان و تضمینی 24 ساعته) درخواست مشاوره نمایید.

 

نکته: برای دریافت مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین با کلیک بر روی هر عنوان می توانید وارد صفحه آن شوید. در صورتی که می خواهید به صورت حضوری مشاوره دریافت نمایید، فقط کافیست با موسسه وکیل تلفنی هماهنگ نمایید تا آدرس بهترین و نزدیکترین وکیل چمستانی را به شما اعلام نماید.

 

آیا وکیل آنلاین چمستانی می تواند پرونده های ما را بررسی کرده و وکالت هم قبول کند؟

 

chamestan lawyer service conditions

وکیل چمستانی 24 ساعته آنلاین و در دسترس

 

اگر پرونده حقوقی دارید که نیاز است وکیل آن را مشاهده نماید و نمی توانید به صورت حضوری با وکیل ملاقات نمایید؛ فقط کافی است با برقراری ارتباط با موسسه وکیل تلفنی بعد از اینکه وکیل معرفی شده از طرف موسسه با شما تماس برقرار نمود؛ پرونده و اسناد خودتان را برای وکیل ارسال نمایید ...

 • وکیل معتمد، بعد از این که پرونده شما را مورد بررسی قرار داد، نتیجه آن را به شما اعلام می نماید و حتی ممکن است پرونده شما را قبول نماید؛ وکیل چمستانی فوری و تضمینی 24 ساعته نسبت به بررسی و قبول پرونده شما اقدام می نماید. برای دریافت مشاوره حقوقی وکیل در چمستان می توانید به این صفحه مراجعه کنید. حتی اگر در چمستان از کسی مطالبه طلبی دارید که نمی دانید به چه شکل آن را وصول نمایید؛ می توانید با مراجعه به صفحه تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی نسبت به احقاق حق خودتان توسط وکیل چمستانی اقدام نمایید.

 

مشاوره حقوقی ارزان و تضمینی در چمستان چه مزایایی دارد؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

در حقوق ایران بعد از قوانین، عرف و سنت های مردم در هر شهر و منطقه دارای اهمیت و درجه اعتبار زیادی می باشد، به گونه ای که اگر در یک مورد حقوقی قانون و شرع مقدس سکوت کرده باشد؛ این عرف است که نظر نهایی را می دهد.

اگر وکیلی که شما انتخاب می نمایید، به عرف شهر شما آشنا باشد قاعدتاً نتیجه بهتری در دادگاه می گیرید. وکیل در چمستان ضمن این که از وکلای پایه یک می باشد؛ همشهری و هم زبان شماست و برای حل مشکل حقوقی شما، همدلی بیشتری با شما دارد.

مشاوره حقوقی موسسه وکیل تلفنی، ضمن اینکه ارزان می باشد، این حق انتخاب را به شما می دهد که از میان سه روش تلفنی، آنلاین و حضوری یک روش را برای دریافت مشاوره انتخاب نمایید؛ دیگر نیاز نیست که از منزل خودتان خارج شوید و به راحتی در منزل از خدمات وکیل تلفنی استفاده نمایید.

 

هزینه مشاوره و وکیل در چمستان چقدر است؟

 

cost of legal advice and lawyer in chamestan

مشاوره تلفنی فوری با ارزان ترین وکیل چمستان

 

همانطور که گفته شد در موسسه وکیل تلفنی سه روش دریافت مشاوره حقوقی وجود دارد:

1. روش آنلاین

2. تلفنی

3. حضوری.

 

در روش آنلاین شما بعد از ورود و ثبت نام در سایت وکیل تلفنی، به صورت رایگان می توانید درخواست حقوقی خودتان را ثبت نمایید و پاسخ دریافت نمایید. در روش تلفنی و حضوری موسسه وکیل تلفنی در تلاش بوده است که با جذب حداکثری وکلا و مشاوران حقوقی مجرب و متخصص، نسبت به کاهش اجرت مشاوره حقوقی اقدام نماید؛ به گونه ای که الان موسسه وکیل تلفنی یکی از ارزان ترین مشاوره های حقوقی را به مردم ارائه می دهد.

 

توجه: شما با کمک موسسه وکیل تلفنی می توانید ارزان ترین وکیل در چمستان و ارزان ترین مشاوران حقوقی متخصص را در این شهر بیابید و از آنان مشاوره ارزان و تخصصی دریافت نمایید. تجربه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته را می توانید همین الان با ورود به این صفحه داشته باشید.

 

 

وکیل آنلاین نوری

وکیل اورژانسی در چالوس

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، وکلای متخصصی در چمستان حضور دارند که دست همکاری وکیل تلفنی را فشرده اند و حاظرند تا خدمات حقوقی خود را به صورت ۲۴ ساعته از طریق وکیل تلفنی ارائه دارند؛ این اصلاً مهم نیست که شما با چه مشکلی حقوقی کیفری، اداری، ملکی یا خانوادگی دست و پنجه نرم می کنید، تنها کافیست که به یک خط تلفن دسترسی داشته باشید تا ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل چمستانی ۲۴ ساعته ما تجربه نمایید؛
وکیل کسی است که از طرف شخص دیگری – اعم از حقوقی یا حقیقی – به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود. تعریف وکالت معنی لغوی وکالت ، تفویض و واگذار نمودن است و در اصطلاح حقوقی، وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین ، طرف دیگر را برای انجام امری نایب (وکیل) خود می نماید. قانون مدنی ایران در ماده ۶۵۶ وکالت را چنین تعریف کرده است: وکالت عقدی است که بموجب آن یکی از طرفین طرف دیگر را بر انجام امری نایب خود قرار می دهد. با انعقاد عقد وکالت، وکیل و موکل در برابر یکدیگر حق و تکلیف یافته، دارای روابط حقوقی، وظایف و مسئولیت های متقابلی می شوند. وکالت در لغت به معنای واگذار کردن یا تفویض کردن می‌باشد. وکالت در اصطلاح حقوقی: عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین عقد، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می‌نماید. وکالت یکی از عقود بسیار رایج میباشد، که امروزه در صحنه‌های اجتماعی و اقتصادی و بانک‌ها استفادۀ زیادی می‌شود. وکالت عقد است و در نتیجه نیاز به ایجاب موکّل و قبول وکیل دارد. انواع وکالت الف) وکالت مطلق: یعنی این‌ که شخصی را برای تمام امور وکیل کند و این وکالت شامل امور اداری و مالی موکل می‌شود مثل فروش و یا خرید و یا پرداخت هزینه خانواده که در این قسم اعمال وکیل نیاز به اجازۀ موکل ندارد. ب) وکالت مقید: در این نوع وکالت، مورد وکالت مشخص و معین است و وکیل باید در همان مورد معین، عمل نماید. مثل خرید خانه یا فروش ماشین وکالت از جهت شکل به وکالت رسمی یا عادی یا شفاهی تقسیم می‌شود. مورد وکالت باید امری باشد که به موجب قانون یا طببعتاً درانحصار شخص نباشد مثل وکالت در مجلس معامله که باید خودش عمل نماید و نمی‌تواند دیگری را وکیل نماید و دیگر این‌که خود شخص موکل بتواند آن را انجام دهد، برای مثال شخص ورشکسته که از دخالت در اموال ممنوع است نمی‌تواند در مورد آن به دیگری وکالت دهد.
درچمستان وکیلی کار درست وماربلد برای گرفتن وبنام کردن سندویلا لازم دارم
برای ویلایی که در منطقه چمستان دارم نیاز به وکیل پایه یک در شهر چمستان دارم و حتما میخواهم وکیل پایه یک دادگستری باشد
تشکر فراوان از مشاوره عالی موسسه وکیل تلفنی از پرونده طلاق و پیگیری در ثبت اسناد بسیار عالی و دقیق با رعایت تمامی نکات حقوقی
باتشکر از موسسه توانمند وکیلی تلفنی که با وکلای قدرتمند پایه یک خدمات فوق العاده رو در مباحث حقوقی به بنده ارائه دادند تشکر فراوان
من در تهران هستم و ملکی در چمستان خریدم و مجبورا میبایست وکیل در چمستان میگرفتم که از طریق موسسه وکیل تلفنی تونستم با وکیل مورد نظر قرارداد وکالت الکترونیکی برای پیگیری دعوی ملکی منعقد کنم
سلام من پرونده ملکی داشتم چند سال بود که با همسایه ام برای 50 متر مشکل داشتم امروز با هماهنگی موسسه وکیل تلفنی در چمستان برایم جلسه حضوری فیکس شد و بسیار مفید بود سپاس فراوان از موسسه خوب وکیل تلفنی

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی