موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

آموزش تعیین مهریه در صیغه موقت

آموزش تعیین مهریه در صیغه موقت

ازدواج یکی از راه­ های به آرامش رسیدن انسان می باشد؛ انسان­ ها چه زن و چه مرد هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمی به شخصی نیاز دارند که به آن­ ها آرامش بدهد؛ اما آرامشی که از راه ناصحیح و غیر شرعی باشد، مانند دوستی های بی پایه و اساس و زنا نه تنها روح را آرام نمی­ کند، بلکه بعد از مدتی منجر به افسردگی شخص نیز می شود؛ زیرا هیچ تعهدی بین طرفین جهت ارتباط روحی و جسمی وجود نداشته است؛ از این رو، ادیان الهی علی ­الخصوص دین مبین اسلام راه رسیدن به آرامش همچنین بقای نسل را ازدواج معرفی کرده است و برای از بین بردن موانع ازدواج دائم، نوع موقت آن را نیز پیشنهاد داده است که از این طریق افراد را روابط خارج از چارچوب و به اصطلاح نامشروع در امان نگاه دارد؛ اما ازدواج از نوع موقت آن در چارچوب اسلام، نه تنها مانع تضییع حقوق طرفین نمی شود، بلکه حقوق زنان به طور کامل در آن مورد اهمیت واقع شده است که در ادامه این مقاله مورد بررسی قرار خواهد گرفت؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

توضیح شرایط عقد موقت توسط بانوی وکیل ما (از دست ندهید)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مهریه عقد موقت چه چیزی باشد بهتر است؟

 

dowry in temporary marriage

تعیین فوری مهریه برای صیغه موقت

 

همانگونه که اشاره شد مهریه باید مالیت داشته و قابل تملک نیز باشد، در صورتی که  یک مال عینی مانند یک خانه به عنوان مهریه زن در عقد موقت تعیین شود زمانی زن مالک آن می ­شود که به عقد موقت مرد درآید؛ اما اگر مهریه مال عینی نباشد بعد از جاری شدن عقد زن مالک نیست، بلکه طلبکار محسوب می­ شود و هر وقت که بخواهد می­تواند به مرد جهت دریافت مهریه خویش مراجعه کند.

به محض اینکه زن و مرد به عقد یکدیگر در آمدند زن می ­تواند نصف مهریه خود را دریافت نماید؛ شرایط نصف دیگر مهریه نیز متزلزل است و بعد از وقوع نزدیکی زن می­تواند آن را از همسر خویش دریافت نماید. اینکه مهریه چه چیز باشد بستگی به شرایط و درخواست زن و قبولی از جانب مرد دارد به این صورت که اگر مرد شرایط مالی مناسبی دارد و امکان پرداخت مهریه خوبی دارد و زن شرایط مالی مناسبی ندارد  بهتر است که مهریه­ ای که تعیین می­ شود هم بالا باشد تا زن از آن راضی باشد و بتواند مشکلات مالی­ اش را سامان دهد.

در صورتی که نیاز به آموزش مهریه در صیغه موقت دارید و در مورد چگونگی تعیین مهریه مشکل دارید با وکیل تلفنی تماس بگیرید و از وکیل مهریه آموزش مهریه در صیغه موقت، میزان آن ، تعیین مدت و ... را به صورت کامل دریافت نمایید.

 

اگر در عقد موقت مهریه قید نشود، چه حکمی دارد؟

 

 

تعیین مهریه از شرایط الزام در ازدواج دائم نیست و زوج و زوجه می­ توانند بعد از ازدواج نیز در مورد میزان و نوع آن به توافق برسند اما در ازدواج موقت تعیین مهریه از الزامات صحت عقد است به این صورت که اگر برای ازدواج موقت مهریه تعیین نشود شرعا ازدواج باطل است، در ازدواج دائم با فوت یکی از طرفین هیچ مهری به زن تعلق نمی­گیرد در صورتی که در ازدواج موقت بر عکس است و فوت یکی از آن­ها حتی اگر نزدیکی بینشان اتفاق نیفتاده باشد باز هم زوجه مستحق دریافت مهریه می­باشد، اگر مرد فوت کند زن می­تواند به ورثه وی جهت دریافت مهریه­اش رجوع کند اما در صورت فوت زن مهریه وی باید به ورثه­اش پرداخت شود. مجموعه وکیل تلفنی با ارائه انواع مشاوره با استفاده از بهترین وکیل طلاق از طریق تماس تلفنی و همچنین به صورت آنلاین از طریق وکیل آنلاین از جمله آموزش مهریه در صیغه موقت به صورت 24 ساعته آماده خدمت­رسانی به شما عزیزان می­باشد .

 

مهریه بعد از اتمام صیغه چگونه باید درخواست شود؟

 

Requesting dowry after temporary marriage

آموزش وصول فوری مهریه صیغه موقت

 

همانگونه که قبلا اشاره شد هیچ تفاوتی در تعیین مهریه در ازدواج موقت و دائم وجود ندارد و در صورتی که ازدواج زن و مرد  در دفتر ازدواج به ثبت رسیده باشد و مدت ازدواج موقت به اتمام رسید زن می­تواند جهت مطالبه مهریه خویش به اداره ثبت مراجعه کرده و با ارائه سند رسمی مهریه ­اش را مطالبه نماید که شامل مراتبی از جمله درخواست مهریه و ارائه به اداره ثبت و ابلاغ به شوهر می ­باشد.

در صورت امتناع مرد نسبت به پرداخت مهریه مراتب از طریق اداره ثبت ابلاغ می­شود و مرد ممنوع الخروج شده و اموالش توقیف می­شود. در صورتی که عقد موقت ثبت نشده باشد کار برای زن کمی سخت می­شود در این صورت راه­حل­هایی از جمله اقرار طرفین و شهادت شهود دو مرد عاقل و بالغ یا یک مرد و دو زن دال بر موضوع بوده و زن می­تواند به این موارد جهت دریافت مهر خویش استناد کرده و نسبت به مطالبه مهریه خویش اقدام نماید. درصورتی که نیازمند مشاوره حقوقی ازدواج  موقت هستید وکیل تلفنی آماده آموزش مهریه در صیغه موقت با ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی می­ باشد.

 

انواع مهریه در عقد موقت با امکان مشاوره با وکیل متخصص جهت تعیین درست آن

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

همانگونه که در قسمت های قبل اشاره شد ازدواج دائم و موقت فقط از لحاظ تعیین مهریه است که با یکدیگر تفاوت دارند و در بقیه قوانین با یکدیگر فرقی ندارند در ادامه به انواع مهریه در ازدواج دائم اشاره می­ کنیم که قوانین کلی و مشخصی دارد.

 

انواع مهریه در ازدواج دائم به چهار دسته تقسیم می­شود که به شرح ذیل است:

 • مهرالسنه: در روایات اشاره شده که این میزان مهریه رسول اکرم (ص) برای زنان خود و همچنین حضرت فاطمه زهرا می­باشد که برابر 500 درهم است.

 

 • مهرالمسمی: مهریه در ازدواج یک چیز توافقی است و به میزان مهری که به توافق طرفین رسیده باشد مهرالمسمی گویند.

 

 • مهرالمثل: در ازدواج دائم اگر مهریه تعیین نشود ازدواج باطل نبوده و صحیح است این در حالی است که در ازدواج موقت تعیین مهریه شرط صحت عقد می­باشد. اگر پیش از تراضی جهت تعیین مهریه بین زن و مرد نزدیکی صورت گیرد زن مستحق مهرالمثل می­ گردد که با در نظر گرفتن شرایطی مانند وضعیت خانوادگی و حال  نزدیکان زن تعیین می­ شود.

 

 • مهرالمتعه: اگر عقد جاری شده باشد و مهری تعیین نشده باشد و نزدیکی بین زن و مرد هم اتفاق نیفتاده باشد و مرد بخواهد زن را طلاق دهد، زن مستحق دریافت مهرالمتعه می­ شود و میزان آن بستگی به شرایط مالی مرد دارد؛ جهت دریافت مشاوره و آموزش مهریه در صیغه موقت با موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید.

 

فوری ترین روش گرفتن مهریه در صیغه یا عقد موقت

 

Most immediate way to receive dowry

دریافت صیغه نامه آنلاین و فوری 24 ساعته

 

قطعا راه­های مختلفی جهت مطالبه مهریه زن وجود دارد از جمله مراجعه به اداره ثبت؛ البته در صورت ثبت شدن عقد زن و مرد در دفتر ازدواج، مراجعه به دادگاه حقوقی هم راه حل دیگر جهت مطالبه مهریه می باشد.

در صوتی که نکاح موقت شما مدت کوتاهی مثلا چند ساعت، چند روز یا کم­تر از 6 ماه است بهتر است که با مرد به توافق برسید که بلافاصله بعد از جاری شدن صیغه آن را به شما بپردازد؛ این یک روش بسیار آسان و فوری جهت دریافت مهریه می ­باشد، در صورتی که مدت صیغه به پایان رسیده و هنوز مهریه خود را دریافت نکرده­اید می­توانید نزد یک وکیل متخصص و آشنا با امور مهریه بروید و به وی وکالت بدهید تا پیگیر کارهای دریافت مهریه شما شود در صورتی که نیازمند مشاوره حقوقی فوری هستید ما به شما موسسه وکیل تلفنی را معرفی می­کنیم که علاوه بر استفاده از بهترین وکلای پایه یک دادگستری که انواع مشاوره های حقوقی را به صورت آنلاین و تلفنی در کم­ترین زمان ممکن و پایین­ترین هزینه ارائه می­دهند می­توانند پرونده­های شما را در صورتی که خودتان تمایل داشته باشید بر عهده بگیرند و در فوری­ترین زمان ممکن مهریه شما را از فرد مورد نظر بستانند.

در صورتی که اولین بار است که می­خواهید ازدواج موقت انجام دهید و از شرایط تعیین مهریه در ازدواج موقت چیزی نمی­دانید و نیازمند آموزش مهریه در صیغه موقت هستید موسسه وکیل تلفنی آماده ارائه انواع مشاوره مهریه در صیغه موقت می­ باشد.

 

 

اثبات بذل انقضای مدت در ازدواج موقت

تصمیمات مهم برای ازدواج

طلاق فوری به علت فساد اخلاقی

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. مهر باید معلوم باشد مالیت داشته باشد یعنی دارای ارزش اقتصادی باشد مثل یاد دادن خواندن و نوشتن یا انجام کاری برای طرف. مردد نباشد. مجهول بین طرفین نباشد.هیچ تفاوتی در تعیین مهریه در ازدواج موقت و دائم وجود ندارد و در صورتی که ازدواج زن و مرد در دفتر ازدواج به ثبت رسیده باشد و مدت ازدواج موقت به اتمام رسید زن می­تواند جهت مطالبه مهریه خویش به اداره ثبت مراجعه کرده و با ارائه سند رسمی مهریه ­اش را مطالبه نماید که شامل مراتبی از جمله درخواست مهریه و ارائه به اداره ثبت و ابلاغ به شوهر می ­باشد. وفق بند ب ماده 113 قانون برنامه ششم توسعه زوجه ابتدا باید برای دریافت مهریه به دفاتر رسمی ازدواج محل خطبه عقد مراجعه و نامه را به اداره اسناد رسمی تحویل دهد و .. د رمطالبه مهریه تفاوتی بین عقد دائم و موقت نیست
سلام خسته نباشید خدمت کارکنان فهیم موسسه وکیل تلفنی . برای زمان پرداخت مهریه در عقد موقت می توان گفت امکان پرداخت مهریه از هنگام اجرای عقد وجود دارد تا زمانی که عقد موقت به هر دلیلی مثل پایان مدت یا بذل مدت به پایان برسد . به عبارت دیگر مرد در هنگام وقوع عقد ازدواج موقت مهریه را به زن خود می ‌پردازد یا مکلف به پرداخت آن می ‌شود .
با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم سایت و همکاران گرامی، ازدواج به دو نوع دائم و موقت تقسیم می‌شود که این دو نوع ازدواج در مواردی با هم تفاوت دارند یکی از موارد،تعیین مهریه می باشد که در ازدواج دائم الزامی برای تعیین مهریه قبل یا حین عقد وجود ندارد و زوجین میتوانند بعد از ازدواج هم نسبت به آن توافق نمایند لیکن چنانچه در عقد موقت مهریه معین نگردد عقد باطل خواهد بود آنچه حائز اهمیت است این که آنچه به عنوان مهریه تعیین می گردد باید مالیت داشته باشد و قابل تملک باشد.کاربران عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعیین و مطالبه مهریه می‌توانند به سایت وکیل تلفنی مراجعه و به صورت آنلاین و ۲۴ ساعت از مشاوره با وکلای متخصص و خبره در این امر بهره مند گردند.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام واحترام موضوع بسیار خوبی مطرح کردین در طی یک سال اخیر که افتخار خدمتگزاری در موسسه وکیل تلفنی را داشته ام بسیار با این موضوع برخورد داشتیم مهریه در عقد موقت نقش کلیدی قطعا دارد هرچند مواد قانونی اختصاصی و جدا از عقد دائم برای آن درنظر گرفته شده اما به موجب ماده 1077 قانون مدنی احکام مهریه در عقد منقطع و موقت همچون احکام در عقد دائم هست و این دو باهم هیچ تفاوتی ندارند و به مجرد عقد زن مالک مهریه میشود و میتواند به دلخواه خود هر دخل و تصرفی نماید بنابر این زن به علت داشتن حق مالکیت میتواند تمام یا قسمتی از مهریه ی خود را ببخشد و با مانع قانونی مواجه نخواهد بود. امیدوارم زنده و سلامت و سعادتمند باشید
خیلی از افراد بایک صیغه محرم میشوند ودر صیغه مهریه ی مشخصی نوشته میشود یا در نظر گرفته میشود وزمانی که اینمدت صیغه تمام شد مهریه را می گیرد گاهی می بینی قبل از اینکه وقت صیغه تمام شود بنا به دلایلی زوجین نمی خواهند ادامه دهند در این موقع باید بدانیم نحوه ی جدایی چگونه هست ومطمئنن شرایط طلاق عقد دائم را ندارد و برای آگاهی می توانیم با سایت وکیل تلفنیتماس بگیرید وبا وکیل خانواده مشاوره کنیم تا مطلع شویم تنها با یک تماس وبا هزینه ی کمتر
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. عاقبت بخیر و سلامت باشید. ارادتمند شما:سحر نیک پور
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .مهریه باید مالیت داشته و قابل تملک نیز باشد، در صورتی که یک مال عینی مانند یک خانه به عنوان مهریه زن در عقد موقت تعیین شود زمانی زن مالک آن می ­شود که به عقد موقت مرد درآید؛ اما اگر مهریه مال عینی نباشد بعد از جاری شدن عقد زن مالک نیست، بلکه طلبکار محسوب می­ شود و هر وقت که بخواهد می­تواند به مرد جهت دریافت مهریه خویش مراجعه کند.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
سلام دوستان عزیز قانون مدنی، صحت عقد موقت، را منوط به تعیین مهریه و تعیین مدت کرده است. احکام مهریه عقد موقت، با عقد دائم یکسان و مشابه بوده است و صرفا در مواردی تفاوت دارند. آنچه می تواند به عنوان حداقل میزان مهریه صیغه در نظر گرفته بشود که ارزش مالی داشته و بتواند به مالکیت در بیاید و تعیین آن، منوط به رضایت طرفین است. اگر میخواهید بدانید مهریه در عقد موقت چه چیزهایی میتواند باشد و موعد پرداخت مهریه در عقد موقت تا کی میباشد و هزاران نکته دیگر در خصوص عقد موقت و شرایط و مسائل وابسته به آن را بدانید موسسه و وکلای وکیل تلفنی آماده ارائه مشاوره حقوقی شبانه روزی میباشند.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی