موسسه وکیل تلفنی

 • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

دفاتر مشاوره حقوقی

دفاتر مشاوره حقوقی

دفاتر مشاوره حقوقی، دفاتری هستند که مردم با مراجعه به آن با مشاورین حقوقی متخصص ملاقات نموده و برای حل مشکلات حقوقی خود از آنها مشاوره و راهکار می طلبند؛ در حقیقت این دفاتر و بعضاً وکلایی که در آنها به مشاوره می پردازند، نقش خطیری در دعاوی حقوقی را ایفا می کنند؛ چراکه اگر مشاوره های حقوقی ارائه شده در یک دفتر مشاوره حقوقی به نحو احسن ارائه نشود، ممکن است آینده و زندگی یک فرد به چالش بکشد؛ از این رو قانون نیز با سختگیری زیادی بر تأسیس دفاتر حقوقی نظارت می نماید. حال به شما توصیه می کنیم تا قبل از توضیح مفصل این مبحث، ویدئوی یک دقیقه ای زیر را که یکی از بانوان وکیل ما در یکی از شعبات دفتر مشاوره حقوقی ما آن را تهیه کرده است، مشاهده بفرمایید.

 

شرح خصوصیات یک مشاوره حقوقی با کیفیت توسط یکی از بانوان وکیل ما

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 021-47625900

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
رزرو فوری مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اگر ویدئوی فوق را مشاهده نموده باشید، بی شک به خصوصیات یک دفتر مشاوره حقوقی بی نظیر، پی برده اید؛ اما در وهله اول انتظار نداشته باشید که بتوانید چنین دفتر مشاوره حقوقی را در استان یا شهر مورد نظرتان افتتاح نمایید؛ چراکه کیفیت خدمات حقوقی در یک دفتر مشاوره حقوقی، تعیین کننده ی اعتبار آن دفتر می باشد و این  امر نیز به نوبه خود به سطح علمی و تجربه وکلای شما وابسته است؛ اما کار نشد ندارد و ما به شما این ضمانت را می دهیم که شما می توانید یک دفتر مشاوره حقوقی معتبر را در هر کجا که باشید افتتاح نمایید؛ البته به شرطی که با ما تماس گرفته و از راهکار های ارزان و تضمینی وکلای ما بهره مند گردید؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با دفاتر مشاوره حقوقی وکیل تلفنی

 

telephone legal advice through the legal office

دفاتر زنجیره ای مشاوره حقوقی وکیل تلفنی در سطح کشور

 

گسترش ابزارهای ارتباطی نوع دیگری از ارتباطات را به وجود آورد که کم کم بین مردم علاقمندان زیادی را پیدا کرد؛ از این رو ما نیز با ایجاد ارتباط تلفنی و آنلاین با مشاورین حقوقی که از وکلای پایه یک دادگستری هستند، به دلیل عدم نیاز به مشکلات رفت و آمد، هزینه و حتی کرونا، امکانات بیشتری را در اختیار هم میهنان عزیز قرار داده ایم.

در مشاوره حقوقی تلفنی، شما با برقراری تماس با دفتر وکیل تلفنی 24 ساعته می توانید در حقیقت با یک مجموعه بزرگ به نام اورژآنس وکالت 24 ساعته تماس گرفته و راهکار های حقوقی تضمینی و ارزان را مختص مشکل خودتان دریافت نمایید.

 

توجه: دفاتر مشاوره حقوقی جایی است که وکلای پایه یک دادگستری متخصص در آن حضور دارند و آماده پاسخگویی به پرسش­های حق وقی شما هستند؛ اینکه یک دفتر مشاوره حقوقی بتواند به روش های آنلاین و تلفنی 24 ساعته به هم میهنان خود خدمت ارائه دهد؛ تماماً به خود آن دفتر و توانایی برنامه ریزی وکلا یا مشاورین آن بستگی دارد.

 

دلیل احداث دفاتر مشاوره حقوقی حضوری برای موسسه حقوقی آنلاین وکیل تلفنی چیست؟

وکیل تلفنی در کنار مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی خود، دفاتر مشاوره حقوقی را برای مراجعه حضوری احداث کرده است؛ ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا وقتی مشاوره حقوقی تلفنی و یا آنلاین تمامی مشکلات را حل می کند، نیاز به مشاوره حقوقی حضوری است؟

 

 • در پاسخ به این سوال می توان گفت که ما از هر شهری بهترین وکلای متخصص آن را استخدام نموده ایم و از این طریق نیز در برخی از این شهر ها دفاتر مشاوره حقوقی حضوری را نیز افتتاح نموده ایم تا این وکلا بتوانند در کنار هم جمع شوند و از این طریق به هموطنانی که دوست دارند تا حتماً با وکیل مورد نظرشان رو در رو شوند، حل گردد.

 

در ادامه می توان گفت که وکلای حرفه ­ایی ما در مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل تلفنی، به طور کامل و دقیق پاسخگوی سوالات حقوقی همه مردم از هر قشری و با هر مشکل حقوقی، هستند؛ دستورالعمل های لازم با جزئیات کاملاً دقیق در مورد پرونده شما، در اختیارتان قرار می گیرد؛ اما گاهی اوقات افراد تمایل به حضور و دیدار با چند وکیل دارند تا در صورت نیاز برای حل مشکل حقوقی، وکیل را استخدام کنند؛ با اینکه استخدام وکیل به صورت آنلاین و تلفنی نیز ممکن است؛ اما بسیاری از مردم وجود دارند که حتی یک جنس را به صورت آنلاین خریداری نمی نمایند، چه برسد به استخدام وکیل؛ آیا اینطور نیست؟

از این رو با احداث دفاتر حقوقی در شهرهای مختلف؛ مردمی که با دفاتر مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی راحتی کافی را تجربه نمی کنند نیز می توانند به صورت حضوری به همان وکلای آنلاین مراجعه نموده و مشکلات حقوقی خود را مرتفع سازند.

 

چه کسانی در دفاتر مشاوره حقوقی حضور داشته و مشاوره می دهند؟

 

Persons Who give legal advice in oegal advice office

کادر آنلاین وکلای پایه یک دادگستری وکیل تلفنی در شعبات مرکزی وکیل تلفنی

 

در دفاتر مشاوره حقوقی متفرقه ای که در سطح شهرتان وجود دارند؛ وکلا و مشاورین حقوقی مختلفی در این موسسات به مشاوره حقوقی می پردازند؛ اما ما فقط خدمت وکلای پایه یک دادگستری را برای ارائه مشاوره به هم میهنان ارائه می نماییم؛ چراکه بین دفاتر وکالت و دفاتر مشاوره حقوقی تفاوت هایی وجود دارد که ناشی از تفاوت توانایی های وکلا و مشاورین می باشد.

اما در ادامه می توان گفت که تیم وکلای حقوقی ما در هر شهری متشکل از وکلای حرفه ­ایی و با تجربه ایست که در زمینه های مختلفی مثل مالکیت، طلاق، مهریه، نفقه، مسائل کیفری و ...، تخصص دارند که شما بدون محدودیت زمانی و مکانی می توانید با وکیل همزبان خودتان به صورت 24 ساعته مشاوره حقوقی داشته باشید.

 

برای چه مواردی می توان به یک دفتر مشاوره حقوقی مراجعه کرد؟

مشاوره حقوقی در برگیرنده تمامی مسائل حقوقی است؛ شما چه برای حل پرونده و طی کردن مراحل یک مشکل حقوقی به یک وکیل نیاز داشته باشید و چه در آغاز کار و پیش از ارائه دادخواست، لازم است با یک وکیل مشورت کنید؛ وکیل با نشان دادن راه های پیش روی شما و معرفی کردن بهترین راه به شما کمک می کند تا بهترین نتیجه ممکن را بدست آورید.

وکلای متخصص در دفاتر آنلاین مشاوره حقوقی فوری، حضور دارند و با تمام انرژی برای ارائه خدمات بهتر به موکلینی که به دلیل بیماری کرونا و بسیاری از مسائل دیگر امکان حضور مستقیم در دفاتر مشاوره حقوقی را ندارند، تلاش می کنند.

 

یک دفتر مشاوره حقوقی خوب چه کارکنانی دارد؟