موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

دفاتر مشاوره حقوقی

دفاتر مشاوره حقوقی

دفاتر مشاوره حقوقی، دفاتری هستند که مردم با مراجعه به آن با مشاورین حقوقی متخصص ملاقات نموده و برای حل مشکلات حقوقی خود از آنها مشاوره و راهکار می طلبند؛ در حقیقت این دفاتر و بعضاً وکلایی که در آنها به مشاوره می پردازند، نقش خطیری در دعاوی حقوقی را ایفا می کنند؛ چراکه اگر مشاوره های حقوقی ارائه شده در یک دفتر مشاوره حقوقی به نحو احسن ارائه نشود، ممکن است آینده و زندگی یک فرد به چالش بکشد؛ از این رو قانون نیز با سختگیری زیادی بر تأسیس دفاتر حقوقی نظارت می نماید. حال به شما توصیه می کنیم تا قبل از توضیح مفصل این مبحث، ویدئوی یک دقیقه ای زیر را که یکی از بانوان وکیل ما در یکی از شعبات دفتر مشاوره حقوقی ما آن را تهیه کرده است، مشاهده بفرمایید.

 

شرح خصوصیات یک مشاوره حقوقی با کیفیت توسط یکی از بانوان وکیل ما

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با دفاتر مشاوره حقوقی وکیل تلفنی

 

telephone legal advice through the legal office

دفاتر زنجیره ای مشاوره حقوقی وکیل تلفنی در سطح کشور

 

گسترش ابزارهای ارتباطی نوع دیگری از ارتباطات را به وجود آورد که کم کم بین مردم علاقمندان زیادی را پیدا کرد؛ از این رو ما نیز با ایجاد ارتباط تلفنی و آنلاین با مشاورین حقوقی که از وکلای پایه یک دادگستری هستند، به دلیل عدم نیاز به مشکلات رفت و آمد، هزینه و حتی کرونا، امکانات بیشتری را در اختیار هم میهنان عزیز قرار داده ایم.

در مشاوره حقوقی تلفنی، شما با برقراری تماس با دفتر وکیل تلفنی 24 ساعته می توانید در حقیقت با یک مجموعه بزرگ به نام اورژآنس وکالت 24 ساعته تماس گرفته و راهکار های حقوقی تضمینی و ارزان را مختص مشکل خودتان دریافت نمایید.

 

توجه: دفاتر مشاوره حقوقی جایی است که وکلای پایه یک دادگستری متخصص در آن حضور دارند و آماده پاسخگویی به پرسش­های حق وقی شما هستند؛ اینکه یک دفتر مشاوره حقوقی بتواند به روش های آنلاین و تلفنی 24 ساعته به هم میهنان خود خدمت ارائه دهد؛ تماماً به خود آن دفتر و توانایی برنامه ریزی وکلا یا مشاورین آن بستگی دارد.

 

دلیل احداث دفاتر مشاوره حقوقی حضوری برای موسسه حقوقی آنلاین وکیل تلفنی چیست؟

وکیل تلفنی در کنار مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی خود، دفاتر مشاوره حقوقی را برای مراجعه حضوری احداث کرده است؛ ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا وقتی مشاوره حقوقی تلفنی و یا آنلاین تمامی مشکلات را حل می کند، نیاز به مشاوره حقوقی حضوری است؟

 

 • در پاسخ به این سوال می توان گفت که ما از هر شهری بهترین وکلای متخصص آن را استخدام نموده ایم و از این طریق نیز در برخی از این شهر ها دفاتر مشاوره حقوقی حضوری را نیز افتتاح نموده ایم تا این وکلا بتوانند در کنار هم جمع شوند و از این طریق به هموطنانی که دوست دارند تا حتماً با وکیل مورد نظرشان رو در رو شوند، حل گردد.

 

در ادامه می توان گفت که وکلای حرفه ­ایی ما در مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل تلفنی، به طور کامل و دقیق پاسخگوی سوالات حقوقی همه مردم از هر قشری و با هر مشکل حقوقی، هستند؛ دستورالعمل های لازم با جزئیات کاملاً دقیق در مورد پرونده شما، در اختیارتان قرار می گیرد؛ اما گاهی اوقات افراد تمایل به حضور و دیدار با چند وکیل دارند تا در صورت نیاز برای حل مشکل حقوقی، وکیل را استخدام کنند؛ با اینکه استخدام وکیل به صورت آنلاین و تلفنی نیز ممکن است؛ اما بسیاری از مردم وجود دارند که حتی یک جنس را به صورت آنلاین خریداری نمی نمایند، چه برسد به استخدام وکیل؛ آیا اینطور نیست؟

از این رو با احداث دفاتر حقوقی در شهرهای مختلف؛ مردمی که با دفاتر مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی راحتی کافی را تجربه نمی کنند نیز می توانند به صورت حضوری به همان وکلای آنلاین مراجعه نموده و مشکلات حقوقی خود را مرتفع سازند.

 

چه کسانی در دفاتر مشاوره حقوقی حضور داشته و مشاوره می دهند؟

 

Persons Who give legal advice in oegal advice office

کادر آنلاین وکلای پایه یک دادگستری وکیل تلفنی در شعبات مرکزی وکیل تلفنی

 

در دفاتر مشاوره حقوقی متفرقه ای که در سطح شهرتان وجود دارند؛ وکلا و مشاورین حقوقی مختلفی در این موسسات به مشاوره حقوقی می پردازند؛ اما ما فقط خدمت وکلای پایه یک دادگستری را برای ارائه مشاوره به هم میهنان ارائه می نماییم؛ چراکه بین دفاتر وکالت و دفاتر مشاوره حقوقی تفاوت هایی وجود دارد که ناشی از تفاوت توانایی های وکلا و مشاورین می باشد.

اما در ادامه می توان گفت که تیم وکلای حقوقی ما در هر شهری متشکل از وکلای حرفه ­ایی و با تجربه ایست که در زمینه های مختلفی مثل مالکیت، طلاق، مهریه، نفقه، مسائل کیفری و ...، تخصص دارند که شما بدون محدودیت زمانی و مکانی می توانید با وکیل همزبان خودتان به صورت 24 ساعته مشاوره حقوقی داشته باشید.

 

برای چه مواردی می توان به یک دفتر مشاوره حقوقی مراجعه کرد؟

مشاوره حقوقی در برگیرنده تمامی مسائل حقوقی است؛ شما چه برای حل پرونده و طی کردن مراحل یک مشکل حقوقی به یک وکیل نیاز داشته باشید و چه در آغاز کار و پیش از ارائه دادخواست، لازم است با یک وکیل مشورت کنید؛ وکیل با نشان دادن راه های پیش روی شما و معرفی کردن بهترین راه به شما کمک می کند تا بهترین نتیجه ممکن را بدست آورید.

وکلای متخصص در دفاتر آنلاین مشاوره حقوقی فوری، حضور دارند و با تمام انرژی برای ارائه خدمات بهتر به موکلینی که به دلیل بیماری کرونا و بسیاری از مسائل دیگر امکان حضور مستقیم در دفاتر مشاوره حقوقی را ندارند، تلاش می کنند.

 

یک دفتر مشاوره حقوقی خوب چه کارکنانی دارد؟

 

lawyer s of a good legal advice office

دفتر مشاوره حقوقی و آنلاین 24 ساعته

 

در سال های گذشته برای احداث دفاتر مشاوره حقوقی نیاز به اجازه از کانون وکلا و داشتن مدرک حقوق و وکالت الزامی نبود؛ این موضوع برای مدتی، اعتبار دفاتر حقوقی را زیر سوال می برد؛ اما امروزه با تلاش وکلای دادگستری برای احداث دفاتر مشاوره حقوقی، نیاز به پروانه وکالت ضروری شده است و موجب اطمینان و آسودگی خاطر مردم نسبت به دفاتر وکالت شده است.

در یک دفتر حقوقی خوب تیمی از وکلای تخصصی در کنار هم جمع شده اند تا پاسخگوی تمام نیازهای مراجعین باشد؛ حضور وکلای تخصصی و باتجربه سرعت کار و مشاوره عالی را به همراه دارد؛ شعبات مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین در سراسر کشور با حضور وکلای تخصصی به مشاوره حقوقی اورژانسی و 24 ساعته می پردازند.

 

خدمات و مشاوره حقوقی حضوری در زمان شیوع کرونا، به چه طریقی در دفاتر مشاوره حقوقی وکیل تلفنی انجام می گیرد؟

با شیوع کرونا بسیاری از مشاغل حضوری با مشکلات فراوانی مواجه شدند؛ اما زندگی در جریان است و مشکلات حقوقی نیز به خودی خود قابل حل نیستند.

در بسیاری از موارد علی رغم همه ی مسائل ما موظف به حضور در دادگاه هستیم؛ از اینرو برای پیشبرد سریع و درست کارها نیاز به مشاوره حقوقی و دیدار با یک وکیل تخصصی داریم.

دفاتر مشاوره حقوقی وکیل تلفنی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی شرایط را برای حضور شما عزیزان فراهم کرده است تا سلامتی شما در صورت حضور در مرکز تضمین شده باشد و بتوانید حتی در این شرایط سخت از وجود وکلای متخصص بهره مند شوید.

 

آیا امکان پیوستن به وکیل تلفنی از طریق اخذ نمایندگی وجود دارد؟

 

joining vakiltel Via taking the agency

دفتر مشاوره حقوقی تخصصی و تضمینی وکیل تلفنی

 

در راستای گسترش و فراهم کردن امکانات بیشتر و دسترسی سریع­تر و راحت ­تر مردم به مشاوره حقوقی در سراسر کشور، وکیل تلفنی با وکلای متقاضی در اخذ نمایندگی همکاری می کند؛ درخواست همکاری خود را به ایمیل زیر ارسال کنید تا مقدمات اعتبارسنجی صورت گرفته و پس از بررسی شرایط، نتیجه آن به شما اعلام گردد.

 

vakiltel@gmail.com

 

 

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تخصصی با 1000 وکیل پایه یک دادگستری

ارتباط فوری 24 ساعته با برترین وکلای مازندرانی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

ویژگی های یک مشاوره حقوقی غیر حضوری

برترین وکلای استان تهران

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام؛ شاعر بزرگ ایران زمین سعدی شیراز بیتی به این مضمون دارد: « نام نیکو گر بماند ز آدمی --به کزو ماند سرای زرنگار» بدون شک این شعر می تواند چراغ راه تمام کسانی باشد که قصد انجام هر نوع خدمت رسانی را در حوزه های مختلف به مردم شریف ایران دارند چرا که نیک نامی همواره جزو ستون های اعتماد در کشور ما بوده و کسانی که مردم ایران را همچون خانواده خویش می شمارند می توانند در حوزه های مختلف سر بلند باشند. اگر کسی قصد احداث یک دفتر مشاوره حقوقی را دارد باید بداند که باید اهدافی غیر از مسائل مالی را دنبال کند تا در کار خویش موفق باشد زیرا بر خلاف موسسات اقتصادی مراکز مشاوره حقوقی باید توامان امور روانی، اخلاقی و عرفی محل خود را شناخته و بعد از آن شروع به کار نمایند.در این مراکز شما باید با دلسوزی تمام مشکلات طرف را شناخته و با او همدردی نمایید تا طرف مقابل در سایه اعتماد ایجاد شده بتواند مشکل خویش را بیان نماید و بعد از ان در حل این مشکل قدم بر داشت، پس باید دانست که مراکز مشاوره حقوقی حوزه های بسیار زیادی را در بر می گیرد و رمز ماندگاری آن همدردی و صبور بودن در عین حل و شناخت مشکلات است . نمونه آشنا از چنین مرکزی موسسه وکیل تلفنی بوده که با شناخت زوایای آن می توان به شناخت بهتر این مسیر دست پیدا نمود.
سلام، با شیوع کرونا بسیاری از مشاغل حضوری با مشکلات فراوانی مواجه شدند؛ اما زندگی در جریان است و مشکلات حقوقی نیز به خودی خود قابل حل نیستند. در بسیاری از موارد علی رغم همه ی مسائل ما موظف به حضور در دادگاه هستیم؛ از اینرو برای پیشبرد سریع و درست کارها نیاز به مشاوره حقوقی و دیدار با یک وکیل تخصصی داریم. دفاتر مشاوره حقوقی وکیل تلفنی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی شرایط را برای حضور شما عزیزان فراهم کرده است تا سلامتی شما در صورت حضور در مرکز تضمین شده باشد و بتوانید حتی در این شرایط سخت از وجود وکلای متخصص بهره مند شوید.
سلام مشاوره حقوقی در برگیرنده تمامی مسائل حقوقی است؛ شما چه برای حل پرونده و طی کردن مراحل یک مشکل حقوقی به یک وکیل نیاز داشته باشید و چه در آغاز کار و پیش از ارائه دادخواست، لازم است با یک وکیل مشورت کنید؛ وکیل با نشان دادن راه های پیش روی شما و معرفی کردن بهترین راه به شما کمک می کند تا بهترین نتیجه ممکن را بدست آورید
با سلام گسترش ابزارهای ارتباطی نوع دیگری از ارتباطات را به وجود آورد که کم کم بین مردم علاقمندان زیادی را پیدا کرد؛ از این رو ما نیز با ایجاد ارتباط تلفنی و آنلاین با مشاورین حقوقی که از وکلای پایه یک دادگستری هستند، به دلیل عدم نیاز به مشکلات رفت و آمد، هزینه و حتی کرونا، امکانات بیشتری را در اختیار هم میهنان عزیز قرار داده ایم.
سلام و عرض ادب پیچیدگی های قانون و تفاسیر گوناگون از متون قانونی در زمینه های مختلف نیازمند تحلیل و استنتاج توسط افرادی با تجربه و آگاه به آن میباشد و از آنجا که قاعده عقلی حکم میکند که رجوع به متخصص و خبره در هر امری صورت پذیرد ، لازم است به این موضوع توجه ویژه گردد و متخصصین به سهولت در اختیار مردم قرارگیرند موسسه وکیل تل یکی از مجموعه هایی است که متخصصین ماهر و با تجربه را به سهولت در هر ساعت از شبانه روز در ارتباط با ارباب رجوع خود قرار داده و از این بابت خدمتی شگرف ارائه مینماید که امید است خداوند توفیق روز افزون به عوامل ان اعطا فرماید
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی