موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

وکیل خانم امور زناشویی

وکیل خانم امور زناشویی

شاید با دیدن این عنوان در بین نتایج گوگل، این سوال برای بوجود بیاید که وکیل خانم متخصص در امور زناشویی کیست و چرا باید به او مراجعه کنیم؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که در بسیاری از موارد بانوان کشورمان برای حل مشکلات حقوقی خود نیاز به یک وکیل خانم متخصص و مجرب دارند تا بتوانند با آن ارتباط برقرار نموده و مشکل حقوقی خودشان را حل کنند؛ از این جهت موسسه وکیل تلفنی با به کارگیری مجرب ترین وکلای زن از سر تا سر ایران این امکان را به صورت 24 ساعته و کاملاً ارزان برای بانوان عزیز فراهم آورده است؛ حال قبل از ادامه ی این مبحث به شما مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را که توسط یکی از وکلای خانم ما تهیه شده است، پیشنهاد می کنیم.

 

اورژانس وکلای خانم 24 ساعته حامی بانوان (خدمات ویژه وکیل تلفنی به بانوان این مرز و بوم)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل خانم امور زناشویی در چه موارد زناشویی می تواند به ما کمک کند؟

 

Marital female lawyer services

تماس فوری با وکیل خانم خانواده آنلاین و 24 ساعته

 

وکیل خانم امور زناشویی می تواند از ساده ترین اختلافات زناشویی تا بزرگ ترین آنها را مثل طلاق، خیانت و انواع دیگر با توجه به مشکل افراد، با ارائه راهنمایی هایش حل نماید.

شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی با وکیل مورد نظر خود مانند: وکیل خانم طلاق، وکیل خانم مهریه، وکیل خانم نفقه و یا وکیل خانم اجرت المثل ارتباط برقرار کنید.

 

مشاوره حقوقی با وکیل خانم چقدر می تواند در حل مشکلات زناشویی موثر باشد؟

افراد کمی از طریقه احقاق حقوق خود آگاهی دارد، بنابراین کمک گرفتن از یک فرد متخصص و با تجربه در زمینه انواع مسائل و مشکلات خانوادگی تاثیر فراوانی در تسریع روند رسیدگی و پیدا کردن بهترین و مناسب ترین راه حل دارد.

شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی با وکیل پایه یک خانم آنلاین از سراسر دنیا در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل خانم متخصص در امور زناشویی، چیست؟

 

Benefits of legal advice with professional female lawyer

مشاوره حقوقی با وکیل خانم پایه یک ارزان و تضمینی

 

از مزایای گرفتن مشاوره از وکیل خانم امور زناشویی می توان به صرفه جویی در وقت و انرژی، ارتباط سریع و آسان و استفاده از دانش، مهارت و تجربه وکیل برای حل مشکل به صورت فوری و با بهترین راه حل با صرفه جویی در هزینه های جانبی اشاره کرد.

شما می توانید از طریق اورژانس وکالت 24 ساعته  با تیم حرفه ای مجرب ما و وکیل خانم امور زناشویی برای دفاع از حقوق خود ارتباط برقرار کنید.

 

محکم ترین دلیل دریافت مشاوره در خصوص مشکلات کوچک و جزئی زناشویی، چیست؟

محکم ترین دلیل برای گرفتن مشاوره زناشویی حتی در موارد جزئی انتخاب بهترین راه حل و پیشگیری از اتفاقات بزرگتر و مشکلات بیشتر می باشد؛ زیرا کمک گرفتن از یک فرد متخصص و با تجربه در این مسائل باعث انتخاب از روی آگاهی و گرفتن نتیجه دلخواه می شود.

شما می توانید از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی  با وکیل خانم امور زناشویی  برای رسیدگی فوری به مشکلات زناشویی ارتباط برقرار کنید.

 

هزینه مشاوره حقوقی با وکیل خانم متخصص در امور زناشویی، چقدر می شود و چگونه آن را پرداخت کنیم؟

 

cost of legal advice with female lawyer

مکالمه تلفنی و آنلاین با برترین وکلای خانم شهرتان

 

هزینه مشاوره حقوقی در تمامی موارد حقوقی به غیر از (مشاوره حقوقی به شرکت های استارتاپی)، یکسان و ارزان می باشد و شما می توانید این مبالغ را در چارت هزینه ای فوق مشاهده نمایید؛ به دلیل پیچیدگی و تخصصی شدن مسائل حقوقی گرفتن مشاوره برای حل مشکلات به طور معمول الزامی است و هزینه مشاوره به دلیل اینکه تمام قشر جامعه بتوانند از این خدمات استفاده کنند کم و حتی در مواردی بسیار ناچیز می باشد.

اگر مشاوره به صورت آنلاین و یا تلفنی باشد افراد می توانند مبلغ تعیین شده را به حساب وکیل واریز نمایند و بعد از خدمات حقوقی آن بهره مند شوند.

همچنین امروزه به دلیل پیشرفت و فراگیر شدن فضای مجازی گرفتن مشاوره به صورت آنلاین  نیز بهترین گزینه برای کاهش هزینه ها می باشد. از مزایای خدمات مشاوره حقوقی به صورت آنلاین می توان به دسترسی سریع در هر زمان و مکانی، امکان ارسال مستندات و مدارک لازم مانند: فیلم، صدا و عکس، صرفه جویی در زمان و هزینه های جانبی مانند: هزینه های رفت و آمد، اشاره کرد.

شما می توانید از طریق  مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته  با اورژانس وکلای خانم 24 ساعته و وکیل خانم 24 ساعته آنلاین ارتباط برقرار کنید.

 

Best ever female lawyers of Iran

وکیل زن ارزان و تضمینی 24 ساعته در دسترس

 

کشف خیانت همسر و جمع آوری مدارک

وکیل متخصص مهریه ارزان و تضمینی 24 ساعته

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

جمع آوری مدارک طلاق مبتنی بر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت بخیر وب سایت وکیل تلفنی کاملا ۲۴ ساعته و تا احقاق حق در کنارتان هستیم . و مشاوره با وکیل زناشویی برای اینکه حق و حقوق خود با خبر شوید نیاز هست با وکیل مجرب در زمینه خانواده و زناشویی مشاوره حقوقی دریافت کنید رابطه زناشویی بین زوج و زوجه بابت برخی مسائل که نیاز به وکیل زناشویی دارند تا مشکلشان برطرف شود البته در پرونده های خانواده از دادگستری به مشاوره خانواده در زمینه روانشناسی بابت حل مشکلشان ارجاع میشوند . گاهی با مشاوره روانشناسی مشکلشان برطرف میشود و گاهی اوقات هم نیاز هست حتما با وکیل متخصص در زمینه مشاوره حقوقی زناشویی داشته باشند . مسائل پرونده های زناشویی نفقه ،مهریه ،تمکین ،اجرت المثل ایام زوجیت ،استرداد جهیزیه ،طلاق و..نام برد .
سلام و عرض ادب، افراد کمی از طریقه احقاق حقوق خود آگاهی دارد، بنابراین کمک گرفتن از یک فرد متخصص و با تجربه در زمینه انواع مسائل و مشکلات خانوادگی تاثیر فراوانی در تسریع روند رسیدگی و پیدا کردن بهترین و مناسب ترین راه حل دارد.شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی با وکیل پایه یک خانم آنلاین از سراسر دنیا در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.
کاربران گرامی می توانید در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و ماهر بهره مند شوید.
سلام وقت همه دوستان بخیر و شادی باشه انشاءالله ... خیلی از موارد اختلاف بین زوجین در حال حاضر به موضوع تکالیف و نحوه برقراری رابطه بر میگردد . امید است قبل از ازدواج با انجام یک مشاوره حقوقی و روانشناسی مناسب از بوجود آمدن چالش های آتی جلوگیری شود . ممنون از موسسه خوب و مردمی وکیل تلفنی .
سلام وقت بخیر ممنونم از بابت اطلاعات مفیدتون بسیاری از مواقع مشکلات یک خانم به نحوی است که تمایل دارد با هم جنس خود صحبت کند و اینکه شما در وکیل تلفنی شرایط صحبت با وکلای مجرب و متخصص خانم به صورت شبانه روزی فراهم کردید و هزینه ای معقول میشه با این متخصصین صحبت کرد بسیار عالیست
محکم ترین دلیل برای گرفتن مشاوره زناشویی حتی در موارد جزئی انتخاب بهترین راه حل و پیشگیری از اتفاقات بزرگتر و مشکلات بیشتر می باشد؛ زیرا کمک گرفتن از یک فرد متخصص و با تجربه در این مسائل باعث انتخاب از روی آگاهی و گرفتن نتیجه دلخواه می شود.
اخیرا ، قانونی در جهت حفاظت و تقویت بنیان خانوادگی به تصویب رسیده است که " قانون حمایت خانواده " نام دارد . همانگونه که از نام این قانون مشخص است ، حمایت از خانواده و به نظم در آوردن روابط خانوادگی و جلوگیری از دعاوی خانوادگی هدف از تصویب این قانون است . به همین دلیل ، در ماده 4 این قانون ، دعاوی خانوادگی و انواع آن بیان شده است . بر اساس این ماده ، انواع دعاوی خانوادگی عبارتند از : 1- نامزدی و خسارات ناشی از بر هم زدن آن 2- نکاح دائم ، موقت و اذن در نکاح 3- شروط ضمن عقد نکاح 4- ازدواج مجدد 5- جهیزیه 6- مهریه 7- نفقه زوجه و اجرت المثل ایام زوجیت 8- تمکین و نشوز 9- طلاق ، رجوع از طلاق ، فسخ و انفساخ نکاح ، بذل مدت و انقضای آن 10- حضانت و ملاقات طفل 11- نسب 12- رشد ، حجر و رفع آن 13- ولایت قهری ، قیمومت ، امور مربوط به ناظر و امین اموال محجوران و وصایت در امور مربوط به آنان 14- نفقه اقارب 15- امور راجع به غایب مفقودالاثر 16- سرپرستی کودکان بی سرپرست 17- اهدای جنین 18-تغییر جنسیت . دعاوی خانوادگی مذکور در این ماده معمولا توسط وکیل خانواده پیگیری می شوند . دادگاه صالح دعاوی خانوادگی ماده چهارم قانون حمایت خانواده ، پس از نام بردن انواع دعاوی خانوادگی ، صلاحیت رسیدگی به این دعاوی را بر عهده دادگاه خانواده قرار داده است . بنابراین ، دادگاه خانواده تنها دادگاهی است که صلاحیت رسیدگی به دعاوی خانوادگی را دارد . لذا در صورتی که دعوای خانوادگی در دادگاهی غیر از دادگاه خانواده مطرح بشود ، دادگاه باید قرار امتناع از رسیدگی صادر کند و پرونده را به دادگاه خانواده بفرستد
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .تمامی موارد حقوقی به غیر از (مشاوره حقوقی به شرکت های استارتاپی)، یکسان و ارزان می باشد و شما می توانید این مبالغ را در چارت هزینه ای فوق مشاهده نمایید؛ به دلیل پیچیدگی و تخصصی شدن مسائل حقوقی گرفتن مشاوره برای حل مشکلات به طور معمول الزامی است و هزینه مشاوره به دلیل اینکه تمام قشر جامعه بتوانند از این خدمات استفاده کنند کم و حتی در مواردی بسیار ناچیز می باشد.
با سلام قانونگذار توجه ویژه ای به حقوق قانونی زنان در جامعه دارد. وجود قوانین و مقررات مختلف در خصوص حقوق زنان موید همین مطلب است، در زندگی مشترک هم حقوق قانونی و شرعی زنان مورد توجه خاص قرار گرفته است به صورتی که برای برخی از آنان مانند مهریه و نفقه در صورت تضییع و عدم پرداخت آنان توسط مرد ضمانت اجرای قانونی و مجازات در نظر گرفته شده است. از این رو زنان جامعه ما میبایست به حقوق قانونی و شرعی خود در زندگی مشترک آگاه باشند. بسیاری از مشکلات بوجود آمده برای زنان در زندگی مشترک به دلیل عدم آگاهی آنان می باشد، در پاره ای از موارد هم به دلیل اینکه برخی از زنان جامعه ما از عنوان نمودن مشکلات خود با متخصصین این امر امتناع می ورزند و همین موضوع مشکلات بیشتری را برای آنها رقم خواهد زد. موسسه وکیل تلفنی ضمن اشراف به حقوق قانونی و شرعی زنان در جامعه و با استفاده از تجارب و دانش حقوقی وکلای متخصص زن این موسسه امکاناتی را فراهم نموده است تا زنان ما در هر نقطه از کشور بتوانند با سهولت و با صرف کمترین هزینه و وقت از خدمات و تجارب همراه با دانش حقوقی وکلای خانم موسسه وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنند. وجود این امکانات که برقراری تماس و انتقال اطلاعات در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت کاملا محرمانه برای زنان جامعه ما توسط موسسه وکیل تلفنی مهیا شده است. تمامی مسائل زناشویی و مشکلات زندگی مشترک را با آسودگی خیال با وکلای خانم و مجرب و متخصص در زمینه مسائل خانواده و کلیه امور حقوقی و کیفری در میان بگذارید و از مطلوب ترین مشاوره های حقوقی در این خصوص بهره مند شوید.
باسلام درامور خانواده و زناشویی خانمها بهتر با خانم وکیل صحبت میکنند و از این جهت راحت تر جزییات را با وکیلشان مطرح میکنند.ممکن است بخاطر حجب و حیا و خجالت مواردی را نتوانند به وکیل آقا بازگو کنند.و نیز در امور خانواده یک وکیل خانم دلسوزانه تر و منعطف تر عمل خواهد نمود
در جامعه ی ما به دلیل برخی ملاحظات دینی و مذهبی که وجود دارد برخی از زنان در رابطه با مشکلات زندگی مشترک راحت نیستند که رازها و مشکلات زندگی مشترک خود را با وکیل مرد در میان بگذارند به همین دلیل راحت تر هستند که در تهران یا سایر نقاط کشور به سراغ وکیل خانم بروند و با وی بسیار راحت تر حرف های خود را بازگو می کنند.می توان گفت که بخاطره روحیه ی زنان وقتی پرونده ی خود را به وکیل مجرب خانم واگذار می کنید ، دل سوزی او برای پرونده می تواند بیشتر از مردان باشد. و سماجت زنان در پیگیری پرونده های حقوقی بسیار زیاد است.سایت وکیل تلفنی با داشتن وکلا ومشاوره حقوقی خانواده ی خانم ،این امکان را براز شما عزیزان فراهم کرده است
سلام؛ امیدوارم توی تهران هم وکیل خانم ارزان و تضمینی داشته باشید؛ من امشب حدود ساعت 2 وقتی شوهرم خوابید باهاتون تماس می گیرم.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی