موسسه وکیل تلفنی

 • شاهين عيسي زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۲:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۱:۴۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی املاک و مستغلات

مشاوره حقوقی املاک و مستغلات 

یکی از مهم ترین قراردادهایی که دعاوی بسیاری را به وجود می آورد معاملات املاک است که اگر با مشاوره حقوقی املاک و مستغلات انجام شود، بسیاری از اختلافات و کشمکش های قانونی برطرف خواهد شد و با حضور وکیل 24 ساعته می توان از وقوع آن جلوگیری کرد؛ در بنیاد وکیل تلفنی امکان مراجعه به انواع کارشناسان حقوقی در زمینه املاک و معاملات مربوط به آن فراهم شده و افراد می توانند با مطرح کردن مشکلات ملکی و دعاوی مربوط به آن درخواست مشاوره حقوقی ارزان و یا حتی رایگانی را در این موسسه تجربه نمایند که امروزه بر آن شده ایم تا در ادامه این مطلب شما را با روش های دریافت مشاوره حقوقی املاک و مستغلات آشنا سازیم

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
30.000 تومان
۱۰ دقیقه
50.000  تومان
۱۵ دقیقه
75.000 تومان
۲۰ دقیقه
100.000  تومان
۳۰ دقیقه
150.000  تومان
۱ ساعت
250.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 10 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

ویژگی مشاوره حقوقی املاک و مستغلات 

 

specialties of Real state lawyers

وکیل املاک و مستغلات آنلاین و 24 ساعته در دسترس

 

مهمترین ویژگی مشاوره حقوقی املاک و مستغلات به روز بودن اطلاعات وی و همراه شدن با جریانات روز حقوقی در دادگاه ها و مراجع ثبتی کل کشور می باشد، که سایت بزرگ وکیل تلفنی با ارائه خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و چت آنلاین این امکان را در اختیار شما قرار می دهد.

 

راز موفقیت در معاملات املاک چیست؟

راز موفقیت هرگونه معامله ملکی و جلوگیری از دعاوی مربوط به املاک کمک گرفتن از وکیل املاک و مستغلات است؛ اگر افراد قبل از وارد شدن به انواع قراردادهای خرید، فروش، اجاره و.. خود را ملزم به مشاوره حقوقی تلفنی بدانند از بسیاری از مخاطرات قضایی در امان خواهند ماند.

 

وکیل املاک و مستغلات کیست و در چه زمینه هایی کمک می کند؟ 

 

وکیل املاک و مستغلات وکیلیست پایه یک که پس از کسب این عنوان، به دنبال کسب تجربه در تخصص مورد علاقه خود، یعنی املاک و مستغلات رفته برخی از خدمات یک وکیل املاک و مستغلات به شرح زیر اند:

تنظیم قراردادهای خرید و فروش ملک

 • وارد شدن به معاملات املاک امر تخصصی است که اگر از وکلای مجرب کمک گرفته شود می تواند بسیار موفقیت آمیز باشد. در هر نوع قراردادی بندهایی وجود دارد که شفاف سازی آن برای بسیاری از شرکت های تجاری بزرگ اهمیت دارد، و همچنین نحوه تنظیم قرارداد می تواند در آینده حقوقی آن اثر گذار باشد. رسیدگی به صحت و سقم اسناد املاک یکی از موارد مهمی است که باید در هنگام تنظیم قرارداد به آن توجه کرد. 

 

پیگیری دعاوی ملکی

 • دعاوی حقوقی بر سر املاک یکی از موضوعات رایج بوده که در مشاوره حقوقی املاک و مستغلات می توان به طور مفصل به آن پرداخت. دعاوی مانند خلع ید، تصرف عدوانی، الزام به تنظیم سند و.. که پرسش و پاسخ فوری حقوقی که وکیل تلفنی درباره ی آن ارائه می دهد بسیار مفید و کارگشا خواهد بود.

 

رفع اختلافات ملکی

 • افراز و تفکیک ملک مشاع، تجویز انتقال منافع املاک موقوفه، رفع اختلاف بین موجر و مستاجر از جمله مباحثی است که اگر با راهنمایی کارشناس حقوقی انجام شود، می تواند از پیچیدگی امور حقوقی و گسترش آن به محاکم جلوگیری کند؛ افراد می توانند با کمک مشاوره حقوقی املاک و مستغلات آگاهی بیشتری نسبت به این گونه اقدامات کسب کرده و با همراهی وکیل به رفع اختلاف بپردازند.

 

نمونه دادخواست های رایج املاک و مستغلات 

 

usual petitions for real state problems

وکیل فوری و منصف برای انواع پرونده های ملک و املاک

 

نگارش انواع دادخواست ملکی از تخصص های سایت بزرگ وکیل تلفنی است که به صورت 24 ساعته انجام می شود و شما در زیر می توانید نمونه های اصلی برخی از دادخواست های دعاوی ملکی را مشاهده کنید:

 

نمونه دادخواست فسخ قرارداد

نمونه دادخواست تنفیذ فسخ قرارداد

تعیین خواسته: صدور حکم به تنفیذ فسخ مبایعه نامه به شماره…  بنا بر حق فسخ مقوم بر… ریال 

دلایل: کپی مصدق مبایعه نامه به شماره… / اظهارنامه به شماره… به انضمام سایر مدارک و مستندات 

ریاست محترم دادگاه 

اینجانب… در تاریخ… منزل مسکونی خود را با مشخصات… و با مبلغ… به خوانده فروخته ام، و ایشان طبق مبایعه نامه موظف به ایفای تعهدات خود بوده اند، اما با تخلف ایشان از شروط تعیین شده بنده بنا بر خیار تخلف از شرط تقاضای فسخ مبایعه را داشته و خواسته خود را طی اظهارنامه به شماره… به ایشان ابلاغ نموده ام، اما ایشان از این امر سرپیچی می کند؛ لذا تقاضا دارم بر اساس ماده 239 مدنی و ماده 198 قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی به درخواست بنده جهت فسخ مبایعه نامه رسیدگی کنید.

 

نمونه اصلی دادخواست تصرف عدوانی

نمونه دادخواست تصرف عدوانی

خواسته: تقاضا رفع تصرف عدوانی/ اجرت المثل ایام تصرف مقوم بر… ریال/ کلیه خسارات قانونی

دلایل: کپی مصدق اسناد مالکیت/ گواهی کارشناس.

ریاست محترم دادگاه:

اینجانب مالک یک دستگاه آپارتمان با سند مالکیت به شماره… واقع در... بوده و خوانده بدون اذن و اجازه بنده ملک را تصرف کرده و با درخواست رفع تصرف عدوانی مخالفت و امتناع می کنند. با استناد به ماده 308 قانون مدنی  311 قانون آیین دادرسی از شما تقاضا رفع تصرف عدوانی و همچنین دریافت اجرت المثل ایام تصرف از تاریخ… تا زمان صدور حکم به میزان… و کلیه خسارات قانونی را دارم.

 

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل املاک و مستغلات موسسه وکیل تلفنی در چیست؟ 

 

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

 

در صورت کمک گرفتن از مشاوره حقوقی املاک و مستغلات بسیاری از دعاوی که ممکن است در آینده باعث صرف هزینه های زیاد و هدر رفتن وقت افراد شود، جلوگیری به عمل آمده و کارشناسان خبره حقوقی به گونه افراد را راهنمایی می کنند که با دید واقع گرایانه قراردادهای خود را تنظیم نموده و به معامله املاک بپردازند. در مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته این امکان فراهم شده که شما با وکلای مجرب تماس داشته و مشکلات حقوقی خود را مطرح نمایید.

 

انواع آرای حقوقی رایج در املاک و مستغلات

 

different legal votes in real state

تماس فوری و ارزان با وکیل املاک و مستغلات تهران و شهرستان ها

 

در سایت وکیل تلفنی این امکان فراهم شده است که نگارش لایحه دعاوی ملکی با ارزان ترین قیمت توسط وکلای کارکشته انجام شود. شما در زیر می توانید نمونه ای از آرایی که در دعاوی ملکی صادر شده را مشاهده نمایید و برای نگارش لایحه قوی و مستند با وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید.

 

نمونه رای تصرف عدوانی کیفری

شماره دادنامه…  مورخ…. 

در خصوص شکایت آقای ر ب فرزند ک علیه خانم ر م مبنی بر تصرف عدوانی و ممانعت از حق با توجه به مستندات پرونده و شهادت شهود و ادعای شاکی با این عنوان که از سال 1370 ویلای خود را جهت نگهداری و حراست به ایشان سپرده و به خارج از کشور مهاجرت کرده و اکنون ملک را به تصرف خود درآورده، نظر به مستندات و مدارک به دست آمده خوانده سبق تصرف بر ملک را دارد و ادعای شاکی محرز نیست و با توجه به ماده 177 قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب در امور کیفری به لحاظ نداشتن سبق تصرف حکم برائت متهم صادر می شود.

 

نمونه رای تصرف عدوانی حقوقی

شماره دادنامه….  مورخ… 

در خصوص دعوای ب ح به طرفیت ز ه مبنی بر تصرف عدوانی دو هکتار زمین زراعی با توجه به مستندات پرونده و مدارک خواهان و نظریه کارشناس حقوقی، مالکیت خواهان بر زمین مذکور تصدیق می شود و با توجه به اینکه خوانده بدون رضایت خواهان زمین را تصرف نموده با توجه به مواد 161 و 158 قانون آیین دادرسی مدنی حکم به تصرف عدوانی خوانده صادر می شود.

 

نمونه رای دعوای تخلیه ید

دادنامه شماره… مورخ… 

در خصوص دعوای خانم س ش به طرفیت ح الف به خواسته محکومیت به خلع ید ملک واقع در… مقوم به... که وکیل خواهان به موجب دادخواست تقدیمی اظهار داشته موکل مالک باغچه به پلاک پستی… بوده و خوانده بدون مجوز آن را تصرف کرده و خوانده اظهار می دارد که باغچه را اجاره کرده و هر سال آن را تمدید می کند و تا کنون کسی مدعی ملک نبوده است؛ اما با توجه به اینکه سندی مبنی بر مالکیت خود ارائه نکرده و دلایلی برای تصرفات وی وجود ندارد، تصرفات وی غیر قانونی محسوب شده و حکم خلع ید صادر می شود. 

 

قرارداد کارگزاری فروش ملک چیست؟

 

sale contract of a property concept

وکیل ارزان و فوری برای کارگزاری فروش ملک

 

کارگزاری فروش ملک یکی از خدمات نوینی است که در خدمت اشخاص و شرکت ها قرار گرفته تا بتوانند از اطلاعات و تجربیات آن برای فروش املاک خود استفاده کنند. کارگزاری به طور یک جانبه مدافع حقوق کارفرما خواهد بود و با دریافت حق الزحمه مشخص این اطمینان را به وجود می آورد که فقط در راستای اهداف کارفرما قدم بر خواهد داشت.

همین موضوع می تواند تفاوت کارگزاری و آژانس املاک را مشخص کند، و نشان دهد که کارگزاری به طور کامل در خدمت کارفرما است، بر خلاف آژانس املاک که در پی جلب رضایت دو طرف قرارداد بوده و ممکن است با تغییر قیمت ملک حق الزحمه واسطه گری آن متفاوت باشد؛ به طور کلی فعالیت کارگزاری بسیار تخصصی و با اطلاعات گسترده تر از آژانس های واقع در یک منطقه می باشد.

در سایت وکیل تلفنی امکان ارتباط با کارشناسان فعال در این حوزه فراهم شده و فقط کافی است که از طریق مشاوره حقوقی املاک و مستغلات درخواست گفتگوی ارزان با وکیل را داشته باشید. 

 

نمونه قرارداد کارگزاری فروش ملک

 

قرارداد کارگزاری فروش ملک

 

این قرارداد در تاریخ… فی مابین شرکت… به شماره.. و نمایندگی… به عنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره که در این قرارداد شرکت نامیده می شود و از یک طرف… نماینده و مدیر عامل شرکت… به نشانی.. که عامل نامیده می شود منعقد می گردد. 

 • ماده یک (موضوع قرارداد): مبنی بر فروش واحد های مجتمع اداری و تجاری در چارچوب قرارداد فعلی و شرایط مذکور ...

 

 • ماده دو (مدت قرارداد): از تاریخ… تا… که در صورت توافق طرفین تمدید می شود. 

 

 • ماده سه (حق الزحمه): بر مبنای واحدهای فروش رفته و قطعی شدن قرارداد آن در پایان هر ماه محاسبه و پرداخت می شود.

 

 • ماده چهار (تعهدات طرفین): عامل موظف است روند بازار را پیوسته به شرکت ابلاغ کند و نیاز مشتریان را به طور مستمر منعکس نماید…

 

در صورت تمایل طرفین می توانند شرایط حل اختلاف و سایر موارد پیشنهادی را در متن قرارداد لحاظ کنند.

 

 

 

 

سوالات حقوقی ملکی

مشاوره عقد مزارعه با وکیل دعاوی کشاورزی

مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی آپارتمان ها

مشکلات حقوقی ضمانت وام مسکن

همه چیز در خصوص دستور موقت

نکات قابل توجه در پش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های  حقوقی

وکیل حامی مستأجران

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام. در دعاوی املاک. بهتر است از خدمات وکیل استفاده شود و این امر کاملا تخصصی می باشد که قطعا بهتر از طرفین دعوای می شود به نتیجه رسید. در تصرف عدوانی که برای من پیش اومد وکلای موسسه کمک شایانی مبذول داشتند که قابل تقدیر و تشکر است.
بسمه تعالی_با سلام و احترام خدمت شما و عرض خسته نباشید و آرزوی سلامتی برای شما،مطلب خیلی مفیدی بود از زحمات شما تشکر میکنم
با سلام خدمت کاربران گرامی.در امور ملکی با توجه به ماهیت تخصصی و حساس آنها می بایست با مشورت یک وکیل دادگستری تنظیم و اعمال شود چرا که بسیاری از گرفتاری ها و مشکلات مردم در خصوص نپرسیدن و مشاوره نگرفتن از وکلاس و دیگر اینکه باید قراردادهای عادی حذف شود و قراردادهای رسمی با مشاوره از وکلا در دفترخانه های اسناد رسمی تنظیم گردد تا از مشکلات بعدی ممانعت شود.شاد و میروز باشید.مسیح اقاداودی کد ۲۰۵۵۴
وکیل تلفنی حرف نداره هم وکیلاتون دلسوزن هم قیمت تعرفه ی مشاوره هاتون پایین هست و با شرایط حاضر همه ی عموم جامعه میتونن از خدماتتون استفاده کنن من با وکلای زیادی کار کردم ولی با فاصله وکیل تلفنی الان حرف اول میزنه و بسیار از عملکردتون راضی هستیم دمتون گرم سلامت باشین
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام و احترام خسته نباشید میگم به کلیه همکاران پرتلاش موسسه خوب وکیل تلفنی به خصوص جناب آقای دکتر توکلی عزیز. من به پیشنهاد همسرم برای عقد قرارداد خرید خانه، از مشاوره های وکیل تلفنی استفاده کردم. به قدری معامله بدون استرس و راحت انجام شد که قطعا پس از این همیشه از خدمات مشاوران حقوقی بااخلاق و مسلط وکیل تلفنی بهره میگیرم و به همه دوستان و آشنایانم هم توصیه میکنم. موفق باشید
سلام. الان من یک سوال دارم. اینکه توی تبلیغاتتون درج شده ۲۴ ساعته و شبانه روزی صحت داره..... البته با حسن سابقه ای که از سایت شما خبر دارم خودم پاسخ این سوال رو میدم که مثبت هست پاسخ
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام و تشکر. واقعا ممنون از زحماتی که در این موسسه متقبل میشید. هم مطالب درج شده واقعا کمک میکنه به افزایش آگاهی و اطلاعات حقوقی مردم و هم اینکه به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن میشه با وکلای این موسسه ارتباط گرفت
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام وقت بخیر راجع به املاک سوالات متداول و زیادی وجود داره که با خوندن این مطلب آگاه تر میشن مردم . خسته نباشید به تیم مدیریتی و حقوقی موسسه وکیل تلفنی.
عزیزان یک نکته مهم اگر دارید ملک رو اجاره میدید خیلی حواستون به امور مربوط به مالیات و دارایی هم باشه اگر اقدامی لازمه انجام بدید که بعدا اگر دارایی خودش برای شما تشکیل پرونده بده اعتراض به مبلغی که مدعی میشه خیلی دشوار تر هستش حتما با متخصص در این خصوص هم مشورت کنید
واقعا چقدر خوب تونستم قبل خرید ملک از وکیل متخصص در موسسه وکیل تلفنی مشاوره داشته باشم و با خیال راحت معامله کنم تا بعدا وارد مشکلات حقوقی نشم خیلی راحت با ارسال تصویر مبایعنامه وکیل بررسی کردند و ایرادات را به من گفتند با کمترین هزینه واقعا عالی بود

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی