موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله

تبعات ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله

بررسی تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله یکی از مهم ترین سوالاتی می باشد که اصولا در مشاوره حقوقی 24 ساعته مطرح می گردد و اصولا توصیه می گردد که همه ی افرادی که قصد ازدواج دارند، حتما از مشاوره حقوقی تلفنی قبل از ازدواج استفاده کنند تا پاسخ تمام سوالات حقوقی و +18 را بگیرند.

در جامعه ای زندگی می کنیم که به طور روزانه ممکن است هزاران ازدواج اتفاق بیفتد و این ازدواج ها مربوط به گروه های سنی مختلف و اقشار گوناگون جامعه باشد. یکی از رایج ترین این ازدواج ها مربوط به ازدواج پیرمرد با دختر جوان می باشد و این نوع از ازدواج ها نیز ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتند و منشا همه ی ان ها را به یک موضوع نسبت داد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

آیا ارث بردن نیز شامل تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله است؟

 

heritage of agirl from marriage of an old man

ارث بردن نیز  دختر 18 ساله از پیرمرد 70 ساله

 

در رابطه با تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله باید گفت که ارث بردن را نیز شامل می شود. در عقد نکاح، زن یا دختر جوان در هر سن وسالی که باشد، حتی اگر همسر او یک مرد کهنسال با سن بالا نیز باشد، زوجه از همسرش ارث خواهد برد. بر اساس ماده 880 قانون مدني: اگر زن كه وارث شوهر است و او را به قتل عمد رسانده باشد، ارث نخواهد برد. به بیانی بهتر یعنی تنها در شرایطی زن از شوهر خود ارث نخواهد برد که خودش او را به قتل رسانده و این قتل نیز از روی عمد صورت گرفته باشد. مگر نه در رابطه با تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله، اگر مرد بر اثر مرگ طبیعی فوت کرده باشد نمیتوان زن را از ارث ساقط کرد.

 

پرسش: یکی از سوالات پپر تکراری که اصولا در مشورت حقوقی تلفنی و آنلاین از متخصصان پرسیده می شود آن است که اگر از تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله، ارث بردن می باشد، نحوه ی تقسیم ارث زن پس از فوت شوهر در صورتی که پیرمرد دارای همسر های دیگری نیز باشد به چه نحو خواهد بود؟

 

پاسخ: در پاسخ به این سوال می توان به ماده ی 942 قانون مدنی اشاره کرد. در این ماده صراحتاً به نحوه ی تقسیم ارث در میان همسرهای متعدد افراد اشاره شده است. گر مردي داراي دو يا چهار زن عقد دائم است، پس از مرگش در صورت داشتن فرزند، يك هشتم از اموالش بين زنان به طور مساوي تقسيم خواهد شد.البته به اين نكته مهم نيز بايد توجه داشت، دو زن كه يكي از آنها فرزندي ندارد اما زن دوم دو دختر و يك پسر دارد، پس از مرگ همسر، زن اول با آن كه فرزندي از شوهر متوفي نداشته است، ولي به علت وجود فرزندان همسر دوم نصف يك هشتم از اموال شوهرش را ارث خواهد برد.

حتماً باید به این موضوع توجه داشته باشید که ارث در مواردی جز تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله به حساب خواهد آمد که زن در عقد دائم مرد باشد. اگر زن در صیغه ی موقت بوده باشد از همسرش ارث نخواهد برد.

 

میزان مهریه ی تعیین شده برای ازدواج بین مرد 70 ساله و دختر 18 ساله، قانونی می باشد؟

یکی دیگر از تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله که در تماس با وکیل تلفنی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد، تعیین مهریه می باشد. بر اساس قانون مدنی کشور ما به مجرد عقد زن مالک مهر می شود و می تواند هر نوع تصرفی که بخواهد در آن بنماید.

بر اساس اصول فقه و شرع، اصولا مهریه باد بر اساس میزان توانایی مالی مرد تعیین گردد اما اگر به هر دلیلی این مهر بیشتر یا کمتر از توانایی مرد نیز بود، در حالت کلی باز هم مرد وظیفه دارد تا در هر زمانی که زن بخواهد (در دوران عقد، برای جدایی و طلاق یا حتی در طول زندگی مشترک) و آن را مطالبه کند، مهریه را بپردازد.

نکته: در صورتی که زوجین در دوران عقد باشند و از طرفی دیگر نیز دختر باکره باشد، نصف میزانی است که توسط زوجین، حین عقد نکاح تعیین شده است. در صورتی که تمایل دارید از جزئیات بیشتری در رابطه با تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله آشنا شوید، به راحتی می توانید از خدمات مشاوره حقوقی ارزان قیمت تلفنی استفاده کنید.

 

چه عواملی ممکن است موجب طلاق دختر 18 ساله از شوهر 70 ساله اش شود؟

 

dowry of a girl

میزان اجرت المثل ایام زندگی در ازدواج بین دختر 18 ساله و مرد 70 ساله

 

مسلماً از مهمترین تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله که ممکن است در مشاوره حقوقی آنلاین در مورد آن سوال شود در رابطه با موجبات طلاق و دلایل و شرایط آن می باشد. اصولا بای به این نکته قبل از ازدواج دقت کرد که ازدواج دختر جوان با پیرمرد کهنسال ممکن است دارای پیامدهای ناخوشایندی باشد که عمر زندگی مشترک را کوتاه کند. برای مثال میتوان به موضوع ورثه اشاره کرد. اصولا هیچ  فرزندی دوست ندارد که اموال پدری یا همان ارثیه اش را با فرد دیگری شریک شود، به همین علت نیز ممکن است در پی ازدواج پدر یا پدربزرگشان با دختری جوان، مخالفت هایی را از خود نشان دهند و این مخالفت ها نیز باعث لطمه زدن به زندگی مشترک آنان شود.

از طرفی دیگر دختران جوان باید این موضوع را در نظر داشته باشند که ممکن است فرد میانسالی که قصد ازدواج با او را دارند، در طول زندگی مشترک نتواند تمام نیازهای آنان را برطرف کند( نیاز عاطفی نیاز جنسی و ...) و همین موضوع نیز متاسفانه عواقبی همچون جدایی یا خیانت را در پی خواهد داشت. در چنین شرایطی باید از این موضوع اطلاع داشته باشید که خیانت و داشتن ارتباط جنسی با فرد دیگری از عواملی می باشد که باعث ساقط شدن مهریه از زن می گردد.

 

میزان اجرت المثل ایام زندگی در ازدواج بین دختر 18 ساله و مرد 70 ساله چگونه تعیین می شود؟

در مورد موضوع چگونگی تعیین میزان اجرت المثل ایام زندگی در رابطه با تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله باید به ماده 336 قانون مدنی اشاره کرد. هر گاه کسی بر حسب امر دیگری اقدام به عملی نماید که عرفاً برای آن عمل اجرتی بوده و یا آن شخص عادتاً مهیای آن عمل باشد عامل ‌مستحق اجرت عمل خود خواهد بود مگر این‌که معلوم شود که قصد تبرع داشته است. بنابر این چنانچه زوجه کارهایی را که شرعا به عهده وی نبوده و عرفا برای آن کار اجرت‌المثل باشد، به دستور زوج و با عدم قصد تبرع انجام داده باشد و برای دادگاه نیز ثابت شود، دادگاه اجرت‌المثل کارهای انجام گرفته را محاسبه و به پرداخت آن حکم می‌نماید.

 

چگونگی و نحوه ی تعیین اجرت المثل بر عهده ی دادگاه و کارشناس حقوقی می باشد؛ اما به طور خلاصه می توان شرایط دریافت اجرت المثل را که از تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله می باشد را به موارد زیر تقسیم کرد:

 

 1. انجام دادن این امور باید به لحاظ عرفی دارای ارزش و اجرت باشند.

 2. اجرت کارهایی را می توان درخواست کرد که جزء وظایف زن نبوده باشد ، مثل آشپزی و نظافت و ... .

 3. این کارها را به درخواست مرد انجام شده باشند.

 4. زن باید قصد تبرع یعنی رایگان انجام دادن این امور را داشته باشد و این موضوع کاملا در دادگاه مستدل باشد.

 

برای آشنایی با تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله از کدام نوع مشاوره حقوقی استفاده کنیم؟

 

old guy marries with young girl

ازدواج دختر جوان با پیرمرد ساله

 

اگر شما جز آن دسته از افرادی می باشید که می خواهید با تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله اشنا شوید، به شما توصیه می کنیم از مزایای مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین برای دستیابی به راهکارهای حقوقی مناسب استفاده کنید. توجه داشته باشید که شما در هر زمان که بخواهید و در هر مکانی که باشید میتوانید از وکیل تلفنی ارزان کمک بگیرید.

برخی از افرادی که توانایی پرداخت هزینه های بالای مشاوره حقوقی حضوری را ندارند، ممکن است از گرفتن جلسه مشاوره صرف نظر کنند و همین موضوع نیز باعث شود تا دچار مشکلات فراوانی در زندگی آینده ی خود شوند. به همین دلیل نیز توصیه می کنیم که از راهکار تلفنی ارزان استفاده کنید تا پاسخ همه ی سوالات حقوقی خود را بگیرید. تماس ارزان با وکیل مخصوص قشر خاصی از جامعه نمی شود و هیچ گونه محدودیت سنی ندارد و هر کسی می تواند از ان استفاده کند.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مردان مسن گسترش روابط دختران جوان با مردان مسن موجب شکل گیری روابطی می شود که در تقابل با هنجارها و سنت های جامعه ایرانی قرار دارند برای اینگونه ازدواجها هر دو طرف نیاز به مشاوره های عمیقی دارند برای مشاوره در این زمینه حتما باید از لحاظ حقوقی هم ملاحظاتی در نظر گرفته شود برای اینکار می توان از وکلای سایت وکیل تلفنی کمک گرفت با هزینه ی کمتر وفوری
سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه دوستان . اینکه موسسه وکیل تلفنی به تمام ابعاد حقوقی یک رابطه میپردازد بسیار جذاب و جای تشکر دارد . هم از منظر حقوقی و هم اجتماعی مباحث مختلف در سایت بررسی و تحلیل می شود و این می تواند به آگاهی تمام مردم اضافه کند . تشکر از زحمات کارمندان و وکلای عزیز و مدیریت محترم موسسه وکیل تلفنی .
سلام وقتتون بخیر از سایت وکیل تلفنی نهایت تشکروقدردانی رو دارم که باوجود مشغله زیاد وکلا همچنان وکلای باسابقه و باسوادی رو کنار هم جمع کردن برای خدمت به مردم و با هزینه کم وقت گرانبهاشونو در اختیار ما برای حل مشکلاتمون میدارند.سپاسگزارم
سلام و عرض ادب، در جامعه ای زندگی می کنیم که به طور روزانه ممکن است هزاران ازدواج اتفاق بیفتد و این ازدواج ها مربوط به گروه های سنی مختلف و اقشار گوناگون جامعه باشد. یکی از رایج ترین این ازدواج ها مربوط به ازدواج پیرمرد با دختر جوان می باشد و این نوع از ازدواج ها نیز ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتند و منشا همه ی ان ها را به یک موضوع نسبت داد. اینجانب سحر نیک پور جهت آگاهی از آثار و تبعات اینگونه عقود در خدمت شما عزیزان می باشم.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی طبق اطلاعات سال های اخیر، یکی از کم هزینه ترین مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل برای دریافت راهکار حقوقی تلفنی در مورد تبعات حقوقی ازدواج دختر ۱۸ ساله با پیرمرد ۷۰ ساله می باشد که بدون وجود هیچ گونه محدودیتی، همه ی افراد در هر نقطه از کشور به راحتی می توانند از مزایای مشاوره تلفنی ارزان استفاده کنند. ناگفته نماند که خدمات وکیل تلفنی تنها محدود به تبعات حقوقی ازدواج دختر ۱۸ ساله با پیرمرد ۷۰ ساله نمی باشد و افراد میتوانند به راحتی همه ی مشکلات حقوقی خود اعم از: همسریابی، شرایط صیغه، و... را بیان کنند و با مشورت وکیل، دست به انجام هرگونه عمل حقوقی در زندگی خود بزنند.
با سلام خدمت همکار محترم رابطه با تبعات حقوقی ازدواج دختر ۱۸ ساله با پیرمرد ۷۰ ساله باید گفت که ارث بردن را نیز شامل می شود. در عقد نکاح، زن یا دختر جوان در هر سن وسالی که باشد، حتی اگر همسر او یک مرد کهنسال با سن بالا نیز باشد، زوجه از همسرش ارث خواهد برد. بر اساس ماده ۸۸۰ قانون مدني: اگر زن كه وارث شوهر است و او را به قتل عمد رسانده باشد، ارث نخواهد برد. به بیانی بهتر یعنی تنها در شرایطی زن از شوهر خود ارث نخواهد برد که خودش او را به قتل رسانده و این قتل نیز از روی عمد صورت گرفته باشد. مگر نه در رابطه با تبعات حقوقی ازدواج دختر ۱۸ ساله با پیرمرد ۷۰ ساله، اگر مرد بر اثر مرگ طبیعی فوت کرده باشد نمیتوان زن را از ارث ساقط کرد
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، بر اساس قانون ایران ازدواج دختران در سن 13 سال و پسران در 15 سالگی مجاز شمرده شده است و آنچه که به کودک همسری خطاب می‌گردد ازدواج دختر زیر 13 سال بوده که قانونا ممنوع است و زیر 9 سال که قانونا باطل است چراکه دختر در 9 سال قمری به بلوغ شرعی می‌ رسد علی ایحال اگر اثبات گردد دختری ولو 18 ساله به اجبار یا اکراه با پیرمردی ازدواج نموده باشد حسب شرایط آن ازدواج غیر نافذ یا باطل خواهد گردید ولی اگر با رضایت باشد صحیح میباشد صرف نظر از اینکه شوگر ددی یا5 شوگر مامانی تلقی یا منتسب گردد، لذا میتوانید در این زمینه از وکیل و مشاور مجرب موسسه مشورت اخذ نمایید و، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی