موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۳۶:۲۰ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲
 • علی سوری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۱۷:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۲۴:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • حسن احمدی چگنی حسن احمدی چگنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • ط بامداد ط بامداد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • حمید حیدری حمید حیدری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۹:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • علیرضا خادمی علیرضا خادمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۶:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • بهاره یاوری بهاره یاوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۶:۵۲ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • ثوره محمودی ثوره محمودی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۵:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • عباس استادی عباس استادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله

تبعات ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله

بررسی تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله یکی از مهم ترین سوالاتی می باشد که اصولا در مشاوره حقوقی 24 ساعته مطرح می گردد و اصولا توصیه می گردد که همه ی افرادی که قصد ازدواج دارند، حتما از مشاوره حقوقی تلفنی قبل از ازدواج استفاده کنند تا پاسخ تمام سوالات حقوقی و +18 را بگیرند.

در جامعه ای زندگی می کنیم که به طور روزانه ممکن است هزاران ازدواج اتفاق بیفتد و این ازدواج ها مربوط به گروه های سنی مختلف و اقشار گوناگون جامعه باشد. یکی از رایج ترین این ازدواج ها مربوط به ازدواج پیرمرد با دختر جوان می باشد و این نوع از ازدواج ها نیز ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتند و منشا همه ی ان ها را به یک موضوع نسبت داد.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

بررسی تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله یکی از مهم ترین سوالاتی می باشد که اصولا در مشاوره حقوقی 24 ساعته مطرح می گردد و اصولا توصیه می گردد که همه ی افرادی که قصد ازدواج دارند، حتما از مشاوره حقوقی تلفنی قبل از ازدواج استفاده کنند تا پاسخ تمام سوالات حقوقی و +18 را بگیرند. مسلماً ممکن است اکنون برای بسیاری از افراد این سوال پیش اید که چگونه میتوان از مزایای مشاوره حقوقی فوری استفاده کرد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که طبق اطلاعات سال های اخیر، یکی از کم هزینه ترین مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل برای دریافت راهکار حقوقی تلفنی در مورد تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله  می باشد که بدون وجود هیچ گونه محدودیتی، همه ی افراد در هر نقطه از کشور به راحتی می توانند از مزایای مشاوره تلفنی ارزان استفاده کنند. ناگفته نماند که خدمات وکیل تلفنی تنها محدود به تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله نمی باشد و افراد میتوانند به راحتی همه ی مشکلات حقوقی خود اعم از: همسریابی، شرایط صیغه، و... را بیان کنند و با مشورت وکیل، دست به انجام هرگونه عمل حقوقی در زندگی خود بزنند.

 

"در صورتیکه در نقش یک دختر 18 ساله هستید یا یک پیرمرد 70 ساله برا ازدواج با همدیگر به مشاوره ی حقوقی نیاز دارید تا در آینده به مشکلاتی که در ادامه این مقاله بررسی خواهیم کرد، بر نخورید؛ در صورتیکه خواندن این مقاله از حوصله و وقت شما خارج است لینک زیر را لمس کنید تا مستقیما با وکیل متخصص در این حوزه تماس برقرار کنید"

 

آیا ارث بردن نیز شامل تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله است؟

 

heritage of agirl from marriage of an old man

ارث بردن نیز  دختر 18 ساله از پیرمرد 70 ساله

 

در رابطه با تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله باید گفت که ارث بردن را نیز شامل می شود. در عقد نکاح، زن یا دختر جوان در هر سن وسالی که باشد، حتی اگر همسر او یک مرد کهنسال با سن بالا نیز باشد، زوجه از همسرش ارث خواهد برد. بر اساس ماده 880 قانون مدني: اگر زن كه وارث شوهر است و او را به قتل عمد رسانده باشد، ارث نخواهد برد. به بیانی بهتر یعنی تنها در شرایطی زن از شوهر خود ارث نخواهد برد که خودش او را به قتل رسانده و این قتل نیز از روی عمد صورت گرفته باشد. مگر نه در رابطه با تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله، اگر مرد بر اثر مرگ طبیعی فوت کرده باشد نمیتوان زن را از ارث ساقط کرد.

 

پرسش: یکی از سوالات پپر تکراری که اصولا در مشورت حقوقی تلفنی و آنلاین از متخصصان پرسیده می شود آن است که اگر از تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله، ارث بردن می باشد، نحوه ی تقسیم ارث زن پس از فوت شوهر در صورتی که پیرمرد دارای همسر های دیگری نیز باشد به چه نحو خواهد بود؟

 

پاسخ: در پاسخ به این سوال می توان به ماده ی 942 قانون مدنی اشاره کرد. در این ماده صراحتاً به نحوه ی تقسیم ارث در میان همسرهای متعدد افراد اشاره شده است. گر مردي داراي دو يا چهار زن عقد دائم است، پس از مرگش در صورت داشتن فرزند، يك هشتم از اموالش بين زنان به طور مساوي تقسيم خواهد شد.البته به اين نكته مهم نيز بايد توجه داشت، دو زن كه يكي از آنها فرزندي ندارد اما زن دوم دو دختر و يك پسر دارد، پس از مرگ همسر، زن اول با آن كه فرزندي از شوهر متوفي نداشته است، ولي به علت وجود فرزندان همسر دوم نصف يك هشتم از اموال شوهرش را ارث خواهد برد.

حتماً باید به این موضوع توجه داشته باشید که ارث در مواردی جز تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله به حساب خواهد آمد که زن در عقد دائم مرد باشد. اگر زن در صیغه ی موقت بوده باشد از همسرش ارث نخواهد برد.

 

میزان مهریه ی تعیین شده برای ازدواج بین مرد 70 ساله و دختر 18 ساله، قانونی می باشد؟

یکی دیگر از تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله که در تماس با وکیل تلفنی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد، تعیین مهریه می باشد. بر اساس قانون مدنی کشور ما به مجرد عقد زن مالک مهر می شود و می تواند هر نوع تصرفی که بخواهد در آن بنماید.

بر اساس اصول فقه و شرع، اصولا مهریه باد بر اساس میزان توانایی مالی مرد تعیین گردد اما اگر به هر دلیلی این مهر بیشتر یا کمتر از توانایی مرد نیز بود، در حالت کلی باز هم مرد وظیفه دارد تا در هر زمانی که زن بخواهد (در دوران عقد، برای جدایی و طلاق یا حتی در طول زندگی مشترک) و آن را مطالبه کند، مهریه را بپردازد.

نکته: در صورتی که زوجین در دوران عقد باشند و از طرفی دیگر نیز دختر باکره باشد، نصف میزانی است که توسط زوجین، حین عقد نکاح تعیین شده است. در صورتی که تمایل دارید از جزئیات بیشتری در رابطه با تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله آشنا شوید، به راحتی می توانید از خدمات مشاوره حقوقی ارزان قیمت تلفنی استفاده کنید.

 

چه عواملی ممکن است موجب طلاق دختر 18 ساله از شوهر 70 ساله اش شود؟

 

dowry of a girl

میزان اجرت المثل ایام زندگی در ازدواج بین دختر 18 ساله و مرد 70 ساله

 

مسلماً از مهمترین تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله که ممکن است در مشاوره حقوقی آنلاین در مورد آن سوال شود در رابطه با موجبات طلاق و دلایل و شرایط آن می باشد. اصولا بای به این نکته قبل از ازدواج دقت کرد که ازدواج دختر جوان با پیرمرد کهنسال ممکن است دارای پیامدهای ناخوشایندی باشد که عمر زندگی مشترک را کوتاه کند. برای مثال میتوان به موضوع ورثه اشاره کرد. اصولا هیچ  فرزندی دوست ندارد که اموال پدری یا همان ارثیه اش را با فرد دیگری شریک شود، به همین علت نیز ممکن است در پی ازدواج پدر یا پدربزرگشان با دختری جوان، مخالفت هایی را از خود نشان دهند و این مخالفت ها نیز باعث لطمه زدن به زندگی مشترک آنان شود.

از طرفی دیگر دختران جوان باید این موضوع را در نظر داشته باشند که ممکن است فرد میانسالی که قصد ازدواج با او را دارند، در طول زندگی مشترک نتواند تمام نیازهای آنان را برطرف کند( نیاز عاطفی نیاز جنسی و ...) و همین موضوع نیز متاسفانه عواقبی همچون جدایی یا خیانت را در پی خواهد داشت. در چنین شرایطی باید از این موضوع اطلاع داشته باشید که خیانت و داشتن ارتباط جنسی با فرد دیگری از عواملی می باشد که باعث ساقط شدن مهریه از زن می گردد.

 

میزان اجرت المثل ایام زندگی در ازدواج بین دختر 18 ساله و مرد 70 ساله چگونه تعیین می شود؟

در مورد موضوع چگونگی تعیین میزان اجرت المثل ایام زندگی در رابطه با تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله باید به ماده 336 قانون مدنی اشاره کرد. هر گاه کسی بر حسب امر دیگری اقدام به عملی نماید که عرفاً برای آن عمل اجرتی بوده و یا آن شخص عادتاً مهیای آن عمل باشد عامل ‌مستحق اجرت عمل خود خواهد بود مگر این‌که معلوم شود که قصد تبرع داشته است. بنابر این چنانچه زوجه کارهایی را که شرعا به عهده وی نبوده و عرفا برای آن کار اجرت‌المثل باشد، به دستور زوج و با عدم قصد تبرع انجام داده باشد و برای دادگاه نیز ثابت شود، دادگاه اجرت‌المثل کارهای انجام گرفته را محاسبه و به پرداخت آن حکم می‌نماید.

 

چگونگی و نحوه ی تعیین اجرت المثل بر عهده ی دادگاه و کارشناس حقوقی می باشد؛ اما به طور خلاصه می توان شرایط دریافت اجرت المثل را که از تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله می باشد را به موارد زیر تقسیم کرد:

 

 1. انجام دادن این امور باید به لحاظ عرفی دارای ارزش و اجرت باشند.

 2. اجرت کارهایی را می توان درخواست کرد که جزء وظایف زن نبوده باشد ، مثل آشپزی و نظافت و ... .

 3. این کارها را به درخواست مرد انجام شده باشند.

 4. زن باید قصد تبرع یعنی رایگان انجام دادن این امور را داشته باشد و این موضوع کاملا در دادگاه مستدل باشد.

 

برای آشنایی با تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله از کدام نوع مشاوره حقوقی استفاده کنیم؟

 

old guy marries with young girl

ازدواج دختر جوان با پیرمرد ساله

 

اگر شما جز آن دسته از افرادی می باشید که می خواهید با تبعات حقوقی ازدواج دختر 18 ساله با پیرمرد 70 ساله اشنا شوید، به شما توصیه می کنیم از مزایای مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین برای دستیابی به راهکارهای حقوقی مناسب استفاده کنید. توجه داشته باشید که شما در هر زمان که بخواهید و در هر مکانی که باشید میتوانید از وکیل تلفنی ارزان کمک بگیرید.

برخی از افرادی که توانایی پرداخت هزینه های بالای مشاوره حقوقی حضوری را ندارند، ممکن است از گرفتن جلسه مشاوره صرف نظر کنند و همین موضوع نیز باعث شود تا دچار مشکلات فراوانی در زندگی آینده ی خود شوند. به همین دلیل نیز توصیه می کنیم که از راهکار تلفنی ارزان استفاده کنید تا پاسخ همه ی سوالات حقوقی خود را بگیرید. تماس ارزان با وکیل مخصوص قشر خاصی از جامعه نمی شود و هیچ گونه محدودیت سنی ندارد و هر کسی می تواند از ان استفاده کند.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول