موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

سوالات حقوقی ملکی

سوالات حقوقی ملکی

سوالات حقوقی ملکی، عموماً در زمره سوالاتی اند که تمامی افراد درگیر با دعاوی حقوقی ملکی به دنبال یافتن پاسخی مناسب برای آن ها هستند؛ متأسفانه یافتن فردی که بتواند پاسخی کامل و جامع یا راهکاری عملی را به یک پرسش حقوقی ملکی ارائه دهد، به سختی یافت شده و حتی گاهاً یافت نمی شود؛ از این رو موسسه حقوقی وکیل تلفنی با به کارگیری قوه و توان برترین وکلای ملکی از سر تا سر کشور، تصمیم به عمل آورده تا پاسخگوی تمامی پرسش های ملکی هموطنان عزیزمان در هر زمینه ملکی باشد؛ فلذا در ادامه این مقاله به نحوه طرح سوال حقوقی ملکی و دریافت پاسخ آن و همچنین روش های انجام این عمل، خواهیم پرداخت

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

چگونه به پاسخ فوری سوالات حقوقی ملکی خود برسیم؟

 

asking real state different questions

پرسش و پاسخ حقوقی ملکی به صورت 24 ساعته

 

طرح سوالات حقوقی ملکی و پاسخ فوری آن، بنابر روش دریافت آن متفاوت است؛ شما به طور شبانه روزی می توانید با طرح آنلاین یا تلفنیِ سوالات حقوقی ملکی، از موسسه وکیل تلفنی پاسخ سوالات خود را بیابید؛ روش های مذکور به شرح ذیل است:

 1. روش آنلاین: در این روش ابتدا می­ بایست در وب­سایت وکیل تلفنی ثبت نام نموده، سپس سوالات حقوقی ملکی خود را مطرح سازید. پس از آن وکلای مربوطه، سوالات طرح شده را رؤیت نموده و پاسخ آن را در قسمت پنل کاربری شما در سایت وکیل تلفنی، ارائه می ­نمایند. زمانی که پاسخ­دهی صورت می­  پذیرد، کاربر، پیامکی مبنی بر اینکه به سوالات مطروحه پاسخ داده شده است؛ دریافت خواهد نمود.

 

 1. روش تلفنی: در این روش، از طریق چارتِ هزینه ­هایی که در جدول فوق ملاحظه می­ فرمایید؛ بر روی چارت صورتی رنگ کلیک نموده و یکی از مبالغ را وارد می  نمایید؛ سپس اطلاعات واریز را به شماره واتساپی که وجود دارد، ارسال نموده تا وکیل مدنظرتان در کمتر از 3 دقیقه با شما تماس گرفته و ارزان ترین مشاوره تلفنی را به شما ارائه می نماید.

 

بهترین وکیل متخصص املاک را کجا پیدا کنم؟

 

توصیه ما جهت یافتن بهترین وکلا، مجموعه حقوقی وکیل تلفنی است. جهت طرح آنلاین سوالات حقوقی ملکی و یا طرح سوال تلفنی از وکیل ملکی، ارتباط با وکیل تلفنی به یکی از روش هایی که در فوق به آن پرداخته شد، راهگشا و موثر خواهد بود.


مجموعه وکیل تلفنی، قدیمی ترین موسسه حقوقی آنلاین در سطح کشور است که بهترین وکلای املاک را دست‌ چین نموده و با انجام تحقیقات و پژوهش های بسیار در طی چندین سال توانسته است، سرشناس ترین وکلای متخصص املاک را گرد هم آورد.
بنابراین برای اخذ مشاوره حقوقی آنلاین از وکیل متخصص ملکی و یا برخورداری از تماس تلفنی ارزان با برترین وکیل ملکی کشور، صرفاً کافی است با مجموعه وکیل تلفنی، در تماس باشید و مشاوره حقوقی مدنظر خود را دریافت نمایید.

 

مزایای پرسیدن سوالات حقوقی ملکی از وکیل تلفنی چیست؟

 

Benefits of asking legal questions from real state lawyer

سوال پرسی آنلاین از وکیل ملکی متخصص

 

در این خصوص، مزایایی که در ذیل آمده، قابل برشماری است:

 1. سوالات حقوقی ملکی، که از طریق پنل کاربری در سایت طرح می­ شوند؛ رایگان بوده و هزینه ­ای از این بابت پرداخت نمی ­شود.

 

 1. چنانچه سوالات حقوقی ملکیِ خود را به روش تلفنی مطرح سازید، بسیار ارزان خواهد بود و هزینه مربوطه آن اندک است.

 

 1. به طور کلی طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی از طریق وکیل تلفنی ارزان است.

 

 1. امکان طرح سوالات و اخذ مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته ملکی، به صورت نامحدود میسر است.

 

 1. طرح سوالات ملکی، در هر زمان و هر مکان، برای هم­میهنان گرامی فراهم است.

 

 1. از طریق وسایل ارتباط جمعی و شبکه­ های اجتماعی نیز میسر و مقدور است.

 

 1. میزان طرح سوالات، محدودیت ندارد.

 

 1. بیش از 1000 وکیل متخصص خانم و آقا با وکیل تلفنی، در ارتباط و همکاری است که پاسخگویی به کاربران و اخذ مشاوره از ایشان را سرعت می ­بخشد.

 

 1. در اسرع وقت می ­توانید با وکلای مدنظرتان سوالات حقوقی ملکی خود را مطرح سازید چراکه وقت و هزینه شما برای ما ارزشمند است.

 

آیا پرسیدن سوالات حقوقی ملکی، از بهترین وکلای ملکی در سطح کشور ممکن است؟

 

مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل پایه یک

 

بله؛ وکیل تلفنی اولین موسسه آنلاین در سطح کشور است که در طی سالیان پژوهش و تحقیقات مستمر و متداوم، با بهترین وکلای ملکی در سطح کشور ارتباط برقرار نموده و همکاری دارد؛ هم اکنون نیز شما می توانید از طریق موسسه وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته، ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی را با وکلای مزبور تجربه کنید و به صورت آنلاین و تلفنی با ایشان در ارتباط باشید.

ارتباط آنلاین و تلفنی، امکان دسترسی به مشاوره متخصصان حقوقی را در سراسر کشور برای هم میهنان گرامی فراهم می آورد؛ علاوه بر آن می توانید امکان برخورداری از مشاوره حضوری را نیز از طریق مجموعه وکیل تلفنی بررسی نمایید.

برای طرح سوال حقوقی آنلاین ملکی، روش های فوق الذکر توصیه می گردد تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخ آنلاین به سوال حقوقی ملکی خود را دریافت نمایید. جهت کسب آگاهی بیشتر در این زمینه و اخذ انواع مشاوره حقوقی از بهترین وکلای کشور، با مجموعه ما در ارتباط باشید.

 

سوالات حقوقی ملکی، در خصوص چه مورد املاکی می تواند مطرح باشد؟

 

Types of properties could be questioned from real state lawyer

پاسخ آنلاین به انواع سوالات حقوقی ملک و املاک به صورت فوری و 24 ساعته

 

سوالات مزبور، در خصوص املاک خصوصی یا دولتی، املاک مسکونی یا تجاری، املاک زراعی یا صنعتی، زمین و اراضی شهری، باغات و...، یا در خصوص هرگونه حقوقی که با املاک یا مالکیت مرتبط است، مانند: حق انتفاع، حق ارتفاق، نَسق، ارث، صلح و...، می تواند مطرح باشد.

به علاوه، می توانید با اخذ مشاوره با وکیل آنلاین، مسائل و دعاوی مرتبط را نیز طرح نموده و جهت بکارگیری اقدامات حقوقی موثر و به موقع گام بردارید.

توجه داشته باشید، در مواجهه با اهمِ مسائل حقوقی، مانند مسائل و دعاوی ملکی، اقدامِ اصلح مشاوره حقوقی با یک متخصص و کارشناس زبده است؛ که ضمن اِشراف به کلیه زوایای امر حقوقی، بهترین راهکار و اقدام حقوقی را به موقع و در اسرع وقت، طرح و پیگیری نماید و از بروز عواقب نامطلوب برای موکل خود پیشگیری به عمل آورد و یا آن را به حداقلِ ممکن کاهش دهد.

بدین جهت توصیه ما، اخذ مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین از وکلای کار آزموده وکیل تلفنی است.

 

 

مشاوره عقد مزارعه با وکیل دعاوی کشاورزی

مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی آپارتمان ها

مشکلات حقوقی ضمانت وام مسکن

همه چیز در خصوص دستور موقت

نکات قابل توجه در پش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های  حقوقی

وکیل حامی مستأجران

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام 6 ماه قبل فتوکپی سند مالکیت خانه ام را به یک بنگاهی دادم الان نگران هستم که آیا امکان سواستفاده از آن کپی وجود دارد با این توضیح که سند مالکیت ملک خانه من دفترچه ای و بنچاق قدیمی است و هنوز تبدیل به سند تک‌برگ کاداستر نشده
عزیزان سلام یک نکته خیلی مهم قبل امضا قول نامه اجازه بدید متخصص مطالعه کنه اون قول نامه رو در نهایت شما تصمیم میگیرید که امضا کنید یا نه ولی با این مقدمه متخصص میتونه به شما مواردی که میتونه به ضررتون باشه رو هشدار بده
سلام.در مورددعوای مطالبه اجرت المثل به عنوان یکی از دعاوی مربوط به ملک مطالبی را به اختصار بیان می نمایم.در مواردی که متصرف ملک تنها مالک بخشی از آن باشد ویا آنکه اصلا مالک نباشد وبین متصرف ومالک نیز هیچ قراردادی به منظور تجویز تصرف متصرف در ملک موجود نباشد واز رفتار ضمنی مالک نیز اجازه صریح ویا ضمنی تصرف متصرف برداشت نشود مالک می تواند اقدام به طرح دعوای مطالبه اجرت المثل ایام تصرف نماید. این دعوا بر خلاف دعوای مطالبه اجرت المسمی الزاما باید در محل وقوع ملک مطرح شود.دکتر فراهانی هستم با ارائه انواع خدمات حقوقی به شما عزیزان09124518650
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام خدمت کاربران و تمامی همکاران گرامی.مسائل حفوقی و خصوصا ملکی از جمله مسائل بسیار مهم نسبتا پیچبده و کاربردی در عالم حقوق است.که اگر در اولین اقدام می خواهید دادخواست یا لایحه اب ارائه کنید یا حتی طرح دعوی نمائید باید حتما از مشاوره وکیل متخصص در این امر یا مشاوره هدی تخصصی استفاده نمائید چرا مباحث حساس و کمترین اشتباهات می تواند تبعات بسیار جبران نا پذیری برای افراد داشته باشند.موفق باشید.مسیح آقاداودی
سلام وقت بخیر بنده هربار با موسسه وکیل تلفنی جهت دریافت مشاوره تماس گرفتم، هر ساعت و هر روزی که بود همکاران موسسه بسیار باحوصله و خوش برخورد پاسخگو بودند و به سرعت تماس مرا به وکلا وصل کردند. مشاورین و وکلای موسسه هم بسیار حرفه ای و در عین حال دلسوزانه راهنمایی کردند. از اینکه خدماتتون رو با قیمتهای بسیار مناسب ارائه میدهید، ممنونم
وجه تمایز موسسه شما باوموسسات دیگه دلسوزی و مسئولیت پذیری و کیفیت مشاوره با وکلاتون هست گاها پیش اومده حتی بیشتر از تایم صحبت کردیم ولی وکیل با حوصله پاسخگو بوده و عجله ای برای قطع تماس نداشته ،خوشحالم که هر موقع نیاز به مشاوره ی حقوقی دارم میتونم از مشاوره با وکلای خوبتون با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت بهره بگیرم از زحمات شبانه روزیتون تشکر میکنم خدا اجرتون بده
سلام. واقعا خیلی خیلی ممنون از زحماتی که میکشید در این مجموعه. من هر زمان که نیاز به مشاوره داشتم، در هر ساعتی که تماس گرفتم، خیلی سریع موفق شدم با وکلای مجموعه ارتباط بگیرم و واقعا خیلی به حل مشکلات من کمک کردند. واقعا ممنونم
سلام از قدیم موضوع قرارداد ملک و سوالات ملکی پر کاربرد بود . امروزه نیز این اهمیت دو چندان شده است. ممنون
بسمه تعالی-با سلام و احترام خدمت شما،متن خیلی خوب و کاربردی بود،از زحمات شما تشکر و قدردانی میکنم
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام علیکم. من دیشب ساعت ۱۲/۳۰ شب تایم رزرو کردم جهت مشاوره تلفنی با وکیل تخصصی ملکی. که واقعا متشکرم از همکاری و مساعدت شما عزیزان. چون از صبح زود تا خود ۱۲ بیرون بودم و مشغول پروژه ساخت و ساز و اصلا وقت نشد که ارتباط بگیرم باهاتون و فکر میکردم محدودیت زمانی داشته باشید اما دیدم که همانطوریکه در تبلیغات سایت هم درج شده مشاوره شبانه روزی فوری ۲۴ ساعته، کاملا صحت داره. سپاس از صداقتتون
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
ساعت ۴:۴۵دقیقه صبح تونستم با وکیل ملکی مشاوره حقوقی داشته باشم ممنونم از موسسه وکیل تلفنی که خدمات شبانه روزی میدهند
نمیدونستم مال مشاع را چجوری باید بفروشم تا اینکه امشب از وکيل حرفه‌ای در حوزه ملکی مشاوره گرفتم واقعا خیالم راحت شد ⭐⭐⭐⭐⭐

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی