موسسه وکیل تلفنی

 • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۳۶:۵۳ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • سمیه سوادکوهی سمیه سوادکوهی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۳:۳۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • فرنام ایزدی ثمرین گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۳:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • حمید ابوترابیان گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۲:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • مهدی محمدپور مهدی محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳۷:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • تینا راد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • سید محمد موسوی سید محمد موسوی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۵:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • بهمن غیاثوند بهمن غیاثوند گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۵۲:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • فرهاد محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۹:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

سوالات حقوقی ملکی

سوالات حقوقی ملکی

سوالات حقوقی ملکی، عموماً در زمره سوالاتی اند که تمامی افراد درگیر با دعاوی حقوقی ملکی به دنبال یافتن پاسخی مناسب برای آن ها هستند؛ متأسفانه یافتن فردی که بتواند پاسخی کامل و جامع یا راهکاری عملی را به یک پرسش حقوقی ملکی ارائه دهد، به سختی یافت شده و حتی گاهاً یافت نمی شود؛ از این رو موسسه حقوقی وکیل تلفنی با به کارگیری قوه و توان برترین وکلای ملکی از سر تا سر کشور، تصمیم به عمل آورده تا پاسخگوی تمامی پرسش های ملکی هموطنان عزیزمان در هر زمینه ملکی باشد؛ فلذا در ادامه این مقاله به نحوه طرح سوال حقوقی ملکی و دریافت پاسخ آن و همچنین روش های انجام این عمل، خواهیم پرداخت؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

بهترین مرجع پاسخگویی به سوالات ملکی (توصیات بانوی وکیل ما در این خصوص)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

دعاوی ملکی، به طور روزانه روند صعودی را در بین نمودار های رو به رشد کشور، به خود اختصاص داده است؛ به عبارت دیگر، هرچه که مردم در تنگنای مالی بیشتری قرار می گیرند، با دعاوی بیشتری از قبیل دعاوی ملکی، مواجه می شوند؛ اولین گام در برخورد با هر دعاوی، پرسیدن سوال و کسب راهکار یا جواب مناسب و درخور در ازای آن است که اگر افراد در این مرحله پاسخ های مناسبی را دریافت کنند، به راحتی مشکلات را پشت سر گذاشته و زندگی آن ها به حاشیه امن خود بر می گردد؛ حال موسسه حقوقی وکیل تلفنی با آگاهی از این امر خطیر، اقدام به ارائه خدمات حقوقی برترین وکلای ملکی سطح کشور به هم میهنان عزیزمان نموده است که دریافت این خدمات حقوقی 24 ساعته بوده و به روش های آنلاین یا تلفنی می باشد؛ به عنوان مثال، ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل دعاوی ملکی از خدمات ارزنده ای است که شما با لمس تصویرک زیر از شرایط دریافت فوری آن آگاه خواهید شد.

 

telephone legal advice button

 

چگونه به پاسخ فوری سوالات حقوقی ملکی خود برسیم؟

 

asking real state different questions

پرسش و پاسخ حقوقی ملکی به صورت 24 ساعته

 

طرح سوالات حقوقی ملکی و پاسخ فوری آن، بنابر روش دریافت آن متفاوت است؛ شما به طور شبانه روزی می توانید با طرح آنلاین یا تلفنیِ سوالات حقوقی ملکی، از موسسه وکیل تلفنی پاسخ سوالات خود را بیابید؛ روش های مذکور به شرح ذیل است:

 1. روش آنلاین: در این روش ابتدا می­ بایست در وب­سایت وکیل تلفنی ثبت نام نموده، سپس سوالات حقوقی ملکی خود را مطرح سازید. پس از آن وکلای مربوطه، سوالات طرح شده را رؤیت نموده و پاسخ آن را در قسمت پنل کاربری شما در سایت وکیل تلفنی، ارائه می ­نمایند. زمانی که پاسخ­دهی صورت می­  پذیرد، کاربر، پیامکی مبنی بر اینکه به سوالات مطروحه پاسخ داده شده است؛ دریافت خواهد نمود.

 

 1. روش تلفنی: در این روش، از طریق چارتِ هزینه ­هایی که در جدول فوق ملاحظه می­ فرمایید؛ بر روی چارت صورتی رنگ کلیک نموده و یکی از مبالغ را وارد می  نمایید؛ سپس اطلاعات واریز را به شماره واتساپی که وجود دارد، ارسال نموده تا وکیل مدنظرتان در کمتر از 3 دقیقه با شما تماس گرفته و ارزان ترین مشاوره تلفنی را به شما ارائه می نماید.

 

بهترین وکیل متخصص املاک را کجا پیدا کنم؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.