موسسه وکیل تلفنی

 • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
 • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم تهدید

مشاوره حقوقی جرم تهدید

تهدید از جمله جرایمی است که در آن شخص تهدید کننده برای رسیدن به منافع خود از راه های نامشروع یا غیر قانونی فرد دیگری را به انجام کار نا مشروع یا غیر قانونی مجبور می سازد و او را نسبت به جان مال و آبروی خود یا نزدیکانش می ترساند. امروزه با همه گیر شدن وسایل الکترونیکی، اینترنت و فضای مجازی این جرم بیشتر در شبکه های اجتماعی و یا به صورت زنگ و پیامک رخ می دهد. مشاوره حقوقی جرم تهدید به اثبات این جرم یا رد و برائت از آن کمک شایانی می کند.

همه ی ما ممکن است در موقعیتی قرار بگیریم که توسط فرد یا افرادی تهدید شویم. بعضی از افراد برای رسیدن به منافع خود مرتکب این جرم می شوند. تهدید از آن جرایمی است که مربوط به یکی دو قرن اخیر نیست و در تمام دورات بشریت وجود داشته است اما قانون گذاری و جرم انگاری در عصر ما سبب احقاق حقوق افرادی که مورد تضییع حق قرار گرفته اند می گردد. کمک موثر مشاوره حقوقی جرم تهدید با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در این زمینه غیر قابل انکار است. طبق قانون مجازات اسلامی ایران احراز تهدید موکول به تشخیص قاضی و امری موضوعی است اما شخص تهدید کننده در صورت اثبات جرم محکوم خواهد شد.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اگر کسی را که از نقطه ضعف شما استفاده کرده و از این طریق شما را تهدید و وادار به انجام کاری کرده است، تحت پیگرد قانونی قرار ندهید، این روند داعماً ادامه پیدا می کند و آن فرد بار دیگر هم شما را ابزار رسیدن به اهدافش می بیند؛ برای اینکه بهترین و کم دردسرترین راهکار حقوقی در مورد خلاصی و رهایی از این افراد را به دست بیاورید، تصویرک زیر را لمس کنید تا امکانات مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص در این امر فراهم گردد"

 

جرم تهدید چیست؟

 

threatening crime

رهایی از تهدید به همراه سوء استفاده دیگران

 

طبق ماده 669 قانون مجازات اسلامی هر گاه کسی دیگری را به هر نحو تهدید به قتل یا ضررهای نفسی یا شرفی یا مالی و یا به افشاء سری نسبت به خود یا بستگان او نماید،‌اعم از اینکه به این واسطه تقاضای وجه یا مال یا تقاضای انجام امر یا ترک فعلی را نموده یا ننموده باشد مرتکب جرم تهدید شده است. تهدید می تواند هر عمل دیا حرفی باشد که وعده انجام عملی نامشروع و غیرقانونی را به طرق نامشروع و غیرقانونی می دهد تا فرد دیگری را به انجام عمل غیرقانونی یا نامشروع مجبور سازد.

 

به زبان ساده تر به ترساندن شخص نسبت به جان مال و آبرو خود یا نزدیکانش تهدید می گویند. توجه داشته باشید که با مشاوره حقوقی جرم تهدید خواهید دریافت که زمانی که فردی از تضییع حق خود عصبانی است و کسی را تهدید به مراجعه به دادگاه برای احقاق حق می کند جرمی مرتکب نشده است اما اگر همان شخص فرد مدیون را تهدید به انجام عملی غیر قانونی برای گرفتن حق و حقوق خود کند جرم تهدید رخ داده است.

 

کاربرد مشاوره جرم تهدید

امروزه علم حقوق و کتاب های حقوقی باعث وضوح هرچه بیشتر جرم و مجازات شده است. افراد دارای مدرک و متخصص در این زمینه با ارائه مشاوره حقوقی تلفنی جرم تهدید می توانند مفیدترین راهکار حقوقی 24 ساعته را برای پیش برد پرونده ی جاری در اختیار شما قرار دهند.

تهدید که باعث ایجاد رعب و وحشت و اختلال در سلامت روانی فرد و خانواده می شود، با حس نا امنیتی که در فرد ایجاد می کند موجبات ارتکاب به اعمال مجرمانه را فراهم می کند.

مشاوره حقوقی جرم تهدید در چنین شرایطی به چگونگی حمایت قانون ازشخص خاطی می پردازد. دریافت راهکار حقوقی آنلاین جز با اخذ مشاوره حقوقی و پرسش و پاسخ فوری حقوقی امکان پذیر نیست.

 

آیا با مشاوره حقوقی تهدید می توان جرم تهدید را اثبات و یا از اتهام تبرئه شد؟

 

threatening crime releasing

اولین گام برای رهایی از سوءاستفاده و تهدیدات دیگران

 

در مواردی جرم تهدی به طور کاملا مستقل مطرح می شود که توسط قانون بصورت زبر مشخص شده است:

 

 1. تهدید با هرگونه سلاحی که در عرف به عنوان سلاح می شناسیم شامل سلاح گرم یا سرد.

 2. تهدید درخصوص ارائه نوشته، سند، مهر و یا امضا به طرق مختلف.

 3. تهدید به قتل یا ایجاد ضرر مالی، شرفی، نفسی و همچنین افشای رازهای شخصی و خصوصی.

 4. تهدید جهت در اختیار گرفتن هواپیمای آماده پرواز و یا در حال پرواز و اختلال ایجاد کردن در کار فرودگاه و هدایت پرواز و بخش ایمنی.

 

نکته: مشاوره حقوقی جرم تهدید می تواند کمک شایانی به اثبات این جرم یا تبرئه از آن نماید، با مشورت تلفنی با وکیل 24 ساعته می توان با نحوه رسیدگی به پرونده آشنا شد و جهت حل مشکل اقدام های بی مانندی در این زمینه کرد.

 

جرم تهدید به مرگ چه مجازاتی دارد؟

مصادیق مجرمانه تهدید دو نوع است:

 

 • در مورد اول شخص فردی را به قتل یا عمل نامشروع می کند که این امر خود جرم محسوب می گردد که در این مورد هدف شخص تهدید کننده برهم زدن آرامش و امنیت ذهنی است.

 • در مورد دیگر شخص فردی را با تهدید می ترساند تا اورا وادار به عمل دلخواه خود کند برای مثال می گوید من مدارکی دارم که اگر تن به خواسته من ندهی فردی از خانواده تورا می دزدم یا به قتل می رسانم. در این مورد اما هدف ایجاد رعب و خطر در فرد است.

 

مشاوره حقوقی جرم تهدید امکان مشورت با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن را به سادگی برای افراد درگیر جریان پرونده های کیفری تهدید به قتل فراهم کرده است و با بهترین وکیل تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین ویژه به پیشرفت هرچه سریع تر پرونده کمک می کند.

طبق ماده 669 بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی مرتکبان به جرم تهدید به مرگ به مجازات شلاق تا 74 ضربه یا زندان از دوماه تا 2 سال محکوم خواهند شد.

 

آیا تهدید به مرگ از طریق پیامک جرم انگاری شده است؟

تهدید پیامکی امروزه از موضوعات پر بازخورد پرونده های قضایی شده است. در صورت دریافت هرگونه پیامک با مضمون تهدید به قتل می توان با ارائه مدارک محکمه پسند از شخص مورد نظر به جرم تهدید و ایجاد رعب و وحشت طرح شکایت کرد.

 

با چه مدارکی می توان جرم تهدید را اثبات نمود؟