موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم تهدید

مشاوره حقوقی جرم تهدید

تهدید از جمله جرایمی است که در آن شخص تهدید کننده برای رسیدن به منافع خود از راه های نامشروع یا غیر قانونی فرد دیگری را به انجام کار نا مشروع یا غیر قانونی مجبور می سازد و او را نسبت به جان مال و آبروی خود یا نزدیکانش می ترساند. امروزه با همه گیر شدن وسایل الکترونیکی، اینترنت و فضای مجازی این جرم بیشتر در شبکه های اجتماعی و یا به صورت زنگ و پیامک رخ می دهد. مشاوره حقوقی جرم تهدید به اثبات این جرم یا رد و برائت از آن کمک شایانی می کند.

همه ی ما ممکن است در موقعیتی قرار بگیریم که توسط فرد یا افرادی تهدید شویم. بعضی از افراد برای رسیدن به منافع خود مرتکب این جرم می شوند. تهدید از آن جرایمی است که مربوط به یکی دو قرن اخیر نیست و در تمام دورات بشریت وجود داشته است اما قانون گذاری و جرم انگاری در عصر ما سبب احقاق حقوق افرادی که مورد تضییع حق قرار گرفته اند می گردد. کمک موثر مشاوره حقوقی جرم تهدید با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در این زمینه غیر قابل انکار است. طبق قانون مجازات اسلامی ایران احراز تهدید موکول به تشخیص قاضی و امری موضوعی است اما شخص تهدید کننده در صورت اثبات جرم محکوم خواهد شد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

جرم تهدید چیست؟

 

threatening crime

رهایی از تهدید به همراه سوء استفاده دیگران

 

طبق ماده 669 قانون مجازات اسلامی هر گاه کسی دیگری را به هر نحو تهدید به قتل یا ضررهای نفسی یا شرفی یا مالی و یا به افشاء سری نسبت به خود یا بستگان او نماید،‌اعم از اینکه به این واسطه تقاضای وجه یا مال یا تقاضای انجام امر یا ترک فعلی را نموده یا ننموده باشد مرتکب جرم تهدید شده است. تهدید می تواند هر عمل دیا حرفی باشد که وعده انجام عملی نامشروع و غیرقانونی را به طرق نامشروع و غیرقانونی می دهد تا فرد دیگری را به انجام عمل غیرقانونی یا نامشروع مجبور سازد.

 

به زبان ساده تر به ترساندن شخص نسبت به جان مال و آبرو خود یا نزدیکانش تهدید می گویند. توجه داشته باشید که با مشاوره حقوقی جرم تهدید خواهید دریافت که زمانی که فردی از تضییع حق خود عصبانی است و کسی را تهدید به مراجعه به دادگاه برای احقاق حق می کند جرمی مرتکب نشده است اما اگر همان شخص فرد مدیون را تهدید به انجام عملی غیر قانونی برای گرفتن حق و حقوق خود کند جرم تهدید رخ داده است.

 

کاربرد مشاوره جرم تهدید

امروزه علم حقوق و کتاب های حقوقی باعث وضوح هرچه بیشتر جرم و مجازات شده است. افراد دارای مدرک و متخصص در این زمینه با ارائه مشاوره حقوقی تلفنی جرم تهدید می توانند مفیدترین راهکار حقوقی 24 ساعته را برای پیش برد پرونده ی جاری در اختیار شما قرار دهند.

تهدید که باعث ایجاد رعب و وحشت و اختلال در سلامت روانی فرد و خانواده می شود، با حس نا امنیتی که در فرد ایجاد می کند موجبات ارتکاب به اعمال مجرمانه را فراهم می کند.

مشاوره حقوقی جرم تهدید در چنین شرایطی به چگونگی حمایت قانون ازشخص خاطی می پردازد. دریافت راهکار حقوقی آنلاین جز با اخذ مشاوره حقوقی و پرسش و پاسخ فوری حقوقی امکان پذیر نیست.

 

آیا با مشاوره حقوقی تهدید می توان جرم تهدید را اثبات و یا از اتهام تبرئه شد؟

 

threatening crime releasing

اولین گام برای رهایی از سوءاستفاده و تهدیدات دیگران

 

در مواردی جرم تهدی به طور کاملا مستقل مطرح می شود که توسط قانون بصورت زبر مشخص شده است:

 

 1. تهدید با هرگونه سلاحی که در عرف به عنوان سلاح می شناسیم شامل سلاح گرم یا سرد.

 2. تهدید درخصوص ارائه نوشته، سند، مهر و یا امضا به طرق مختلف.

 3. تهدید به قتل یا ایجاد ضرر مالی، شرفی، نفسی و همچنین افشای رازهای شخصی و خصوصی.

 4. تهدید جهت در اختیار گرفتن هواپیمای آماده پرواز و یا در حال پرواز و اختلال ایجاد کردن در کار فرودگاه و هدایت پرواز و بخش ایمنی.

 

نکته: مشاوره حقوقی جرم تهدید می تواند کمک شایانی به اثبات این جرم یا تبرئه از آن نماید، با مشورت تلفنی با وکیل 24 ساعته می توان با نحوه رسیدگی به پرونده آشنا شد و جهت حل مشکل اقدام های بی مانندی در این زمینه کرد.

 

رزرو مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

 

جرم تهدید به مرگ چه مجازاتی دارد؟

مصادیق مجرمانه تهدید دو نوع است:

 

 • در مورد اول شخص فردی را به قتل یا عمل نامشروع می کند که این امر خود جرم محسوب می گردد که در این مورد هدف شخص تهدید کننده برهم زدن آرامش و امنیت ذهنی است.

 • در مورد دیگر شخص فردی را با تهدید می ترساند تا اورا وادار به عمل دلخواه خود کند برای مثال می گوید من مدارکی دارم که اگر تن به خواسته من ندهی فردی از خانواده تورا می دزدم یا به قتل می رسانم. در این مورد اما هدف ایجاد رعب و خطر در فرد است.

 

مشاوره حقوقی جرم تهدید امکان مشورت با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن را به سادگی برای افراد درگیر جریان پرونده های کیفری تهدید به قتل فراهم کرده است و با بهترین وکیل تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین ویژه به پیشرفت هرچه سریع تر پرونده کمک می کند.

طبق ماده 669 بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی مرتکبان به جرم تهدید به مرگ به مجازات شلاق تا 74 ضربه یا زندان از دوماه تا 2 سال محکوم خواهند شد.

 

آیا تهدید به مرگ از طریق پیامک جرم انگاری شده است؟

تهدید پیامکی امروزه از موضوعات پر بازخورد پرونده های قضایی شده است. در صورت دریافت هرگونه پیامک با مضمون تهدید به قتل می توان با ارائه مدارک محکمه پسند از شخص مورد نظر به جرم تهدید و ایجاد رعب و وحشت طرح شکایت کرد.

 

با چه مدارکی می توان جرم تهدید را اثبات نمود؟

 

proval documents of threat

ساده ترین راه ثابت کردن جرم تهدید

 

اوضاع و شرایطی که جرم تهدید اتفاق افتاده می تواند متفاوت باشد. اینکه عمل یا حرفی باعث ترس فردی شده باشد دلیل بر این نیست که تهدید باشد. در ادامه به شرایط لازم برای تحقق تهدید می پردازیم:

 

 • شخصی که تهدید را انجام داده چه از نظر جسمانی و چه از نظر موقعیت و شرایطی که برای انجام عمل لازم است، قادر به انجام عمل تهدید آمیز باشد.

 • فرد تهدید شونده علم بر توانایی تهدید کننده از نظر امکانات داشته باشد و احتمال عملی کردن تهدید را توسط او بدهد.

 

در مشاوره حقوقی جرم تهدید زوایای پرونده مورد بررسی موشکافانه قرار می گیرد. یک وکیل تمام وقت تلفنی می تواند با ارائه مشاوره حقوقی در هر زمان و هرمکان اطلاعات کاملی از نحوه اثبات جرم در اختیار شما بگذارد.

طبق ماده 160 قانون مجازات های اسلامی، "ادله ی اثبات جرم عبارت است از اقرار، شهادت، علم قاضی و قسامه و سوگند در موارد مقرر قانون".

مطابق این قانون حضور شاهد و گواه در دادگاه و شرح وقایع او به طور واضح می تواند کمک مؤثری در اثبات جرم داشته باشد. علم و تمرکز خود قاضی و توجه او به مدارک و مستندات ارائه شده به دادگاه نیز می تواند در پیش برد پرونده بسیار تآثیر گذار باشد و سبب بررسی واقع بینانه قضایا گردد. استشهاد های محلی و مشاهده محلی که اتفاق در آن رخ داده همچنین هرگونه عکس یا صوت به روشن تر شدن مسائل کمک می کند.

 

آیا تهدید از طریق اینستاگرام و واتساپ جرم میباشد؟

با اینترنتی شدن امور در عصر حاضر بیشتر جرائم و نقض قانون ها نیز به همین صورت شکل می گیرد؛ امروزه عنوان هایی مانند تهدید در اینستاگرام، تهدید در واتس آپ، تهدید در تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی در پرونده های قضائی زیاد به گوش می خورد. باید توجه داشت که این نوع از تهدید اگر مورد اثبات قرارگیرد جرم به شمار می آید و تهدید کننده محکوم می گردد.

بر خلاف تصور عموم که فیلم، صدای ضبط شده و متون گفتگو در شبکه های اجتماعی را از دلایل مستند محسوب نمی کنند، قانون، "ادله الکترونیک" را به رسمیت می شناسد. جرم تهدید در فضای مجازی درصورت اثبات همان مجازات مقرر شده در ماده 669 قانون مجازات اسلامی را دارد. مشاوره حقوقی جرم تهدید به شما این امکان را می دهد که با یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه از نوع تهدید و روند اثبات آن یا رد و برائت جوئی از جرم آگاه و مطلع باشید.

 

آیا تهدید به آبروریزی و انتشار فیلم های خصوصی و یا عکس های خصوصی جرم می باشد؟

 

thereating with establishing private infoes

راه حل رهایی از تهدید به انتشار فیلم های خصوصی

 

تهدید انتشار فیلم های شخصی و انتشار فیلم های خصوصی یکی از جرایمی است که در حال حاضر رواج زیادی در سطح جامعه پیدا کرده است. شاید به همین دلیل است که نیاز به مشاوره حقوقی جرم تهدید بیشتر از پیش حس می شود. مراجعه کننده های بسیاری به مراجع قضائی اذعان دارند که آبرویم در خطر است ، فیلمم پخش شده ، مورد سوء استفاده اطلاعاتی قرار گرفتم و ..

با همه گیر شدن دوربین و تلفن همراه و امکان عکس برداری و فیلم برداری سریع همه روزه شاهد فیلم های شخصی پخش شده در اینستاگرام، وایرال شدن فیلم خصوصی شخصی در آن و سایر شبکه های اجتماعی هستیم.مشاوره تلفنی فیلم شخصی با یک وکیل تلفنی ارزان می تواند گره از مشکل بسیاری بگشاید.

رویکرد حقوقی ویدئوی شخصی وایرال شده در مشاوره حقوقی جرم تهدید کاملا صریح و بارز است. درقانون 669 قانون تعزیرات مصوب 1375 مقرر شده که تهدید به پخش کردن فیلم شخصی و خصوصی وتهدید به آبرو ریزی در دسته جرایم رایانه ای قرار می گیرند و مرتکبان آن مجازات خواهند شد.

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی جرم تهدید با وکلای موسسه وکیل تلفنی چه مبلغی می باشد؟

مشاوره حقوقی تلفنی سبب صرفه جویی در زمان و انرژی با حداقل هزینه خواهد بود. هزینه ها مشابه با هزینه های موجود در جدول هزینه ای صفحه مشاوره حقوقی که در لینک زیر آمده است می باشد.

 

 

بهترین راه مقابله با توهین و تهدید

درباره وکیل تلفنی

بهترین راهکار برای فحاشی در کامنت های اینستاگرام

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

با تهدید های پیامکی ناشناس چه کنیم؟

تلاش گسترده پلیس فتا برای یافتن ادمین کانال های پورنوگرافی در سال 99

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و احترام اول از بابت اینکه تمام مطالب و اطلاعات مفید و پرکاربرد در جامعه رو جهت مطالعه و آگاهی عموم افراد در سایت قرار میدهید ممنونم. من چند بار برای دریافت پاسخ سوالاتم با مجموعه در تماس بودم. هربار در کوتاه ترین زمان با توجه به نوع پرونده ای که داشتم منو به یکی از وکلا که در زمینه مورد نظر من تخصص داشت معرفی کردید و هربار هم از سطح ارائه مشاوره ها رضایت کامل داشتم. امیدوارم همینطور پرقدرت به مسیر ادامه بدید و موفق باشید
[۱۰/۵،‏ ۱۴:۳۹] .: سلام با توجه به وضعیت بیماری واین موسسه کار بسیار خوبی انجام دادن ک بدون مراجعه به بیرون نیازهای حقوقی مارا با بهترین مشاوران خودرفع کردن.بسیار ممنون از خدمات ارزندتان [۱۰/۲۹،‏ ۱۲:۲۴] .: با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
اشخاصی که مورد تهدید واقع می شوند به دلیل برهم خوردن ارامش فکری و ایجاد استرس و اضطراب و نگرانی برای وقوع تردید هر لحظه بیم آن را دارند که شخص تهدید خود را عملی کند بنابراین بهتر است وقتی کسی تهدید می شود فورا از طریق وکیل دادگستری بطور قانونی علیه شخص متعرض شکایت کند و هم سبب به مجازات رسیدن شخص شود و هم آرامش خود را باز یابد و در پناه قانون بتواند از سواستفاده افراد جلوگیری کنند وکیل جمشیدی کد ۳۰۴۷۴
سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما . این عملکرد شما هم‌باعث میشه مردم در گفتار خود تامل داشته باشن و هم اینکه از حقوق خود آگاه بشن تا اگر کسی مرتکب این جرم شد اقدام قانونی انجام بدن . مچکر از شما
با سلام،استعمال عباراتی که موجب ترس از دست دادن مال یا جان یا هتک حیثیت و آبروی شخص گردد از مصادیق جرم تهدید بوده و قابلیت تعقیب و مجازات دارد.با استفاده از اسکرین شات پیامهای ارسالی از طریق فضای مجازی نیز میتوان جرم تهدید را به اثبات رساند.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام. هرکس دیگری را تهدید به قتل یا ضررهای نفسانی یا شرافتی نماید وفق ماده 669 قانون مجازات اسلامی مجازات می شود و در این راستا باید ابتدا در دادسرای محل انجام فعل مجرمانه طرح شکواییه نمایید و مقام قضایی نسبت به جمع آوری ادله اقدام و در صورت احراز مجرمیت متهم با صدور کیفرخواست جهت تعیین مجازات به دادگاه ارسال می نماید.
درود عزیزان در جریان باشید نباید از ترس محتوایی که موضوع تهدید قرار گرفته اقدام به شکایت نکنید این فکر که ارسال عکس یا فیلم خاصی از طرف شما مجرمانه بوده و اگر در خصوص تهدید اقدام کنید پای خودتون هم گیر میشه کاملا اشتباهه بله راجع به اینکه چرا ارسال کردید از شما سوال میشه و شما به راحتی میتونید بگید اغفال شدید و در نهایت تهدید کننده مجازات میشه
با سلام خدمت کاربران گرامی.تهدید با توجه به قانون مجازات اسلامی دو ماده از این قانون را به خود اختصاص داده است.ماده ۶۶۹ و ۶۶۸ این قانون که مجازات آن هم حبس یا شلاق است.و تهدید در ازای جان و مال و ناموس فرد و گرفتن پول یا سند یا هر چیز دیگری از تهدید شونده را شامل می شود که در حال حاضب با پیشرفت های الکترونیکی این موضوع در فضای مجازی بیشتر اتفاق می افتد و با وسایل ارتباط جمعی امکان آن بیشتر شده البته که شبکه های اجتماعی قابل پیگیری به خاطر عدم دسترسی سرورهای آن ها نیست اما با گرفتن اسکرین شات قابل پیگیری است.موفق باشید.مسیح آقاداودی
سلام فوق العاده مطلب خوبی بود،بسیار ممنون از سایت خوبتون که با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی موضوعات حقوقی توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و مطالب و راهکار های خوب و کاربردی ارائه میدین ممنون از خدمات آنلاینتون آرزوی توفیق بیشتر برای همه ی دست اندرکاران وکیل تلفنی
با سلام ودرود وخسته نباشد خدمت وکلای زحمت کش سایت وکیل تلفنی که با درج مطالب مفید وکمک کننده در سایت به صورت رایگان دراختیار مردم قرار می دهید تا بتوانند پاسخ سوالات خودرا پیداکنند من به عنوان یک کار بر از وکلای سایت ممنونم. هر زمان که نیاز به یک مشاوره ی حقوقی دارم تماس میگیرم وبه صورت فوری با هزینه ی کمتر مشاوره می گیرم وبسیار راضی هستم از کاربران گرامی می خواهم حتما از وکلای سایت وکیل تلفنی استفاده کنند
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
بسمه تعالی_با سلام و عرض احترام و خسته نباشید خدمت شما،متن عالی بود از زحمات شما متشکرم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .یکی از موارد مبتلا به در جامعه ما رواج جرم تهدید در جامعه می باشد واین جرم شامل تهدید به ضررهای نفسانی و... می باشد که امنیت جامعه وافراد را به خطر می اندازد وبرای جلوگیری از تکرار چنین جرایمی در جامعه قانون گذار برای ان مجازات در نظر گرفته است .اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده ارایه مشاوره تکمیلی در این خصوص این جرم ونحوه پیگیری شکایت در این خصوص،هستم
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام. تهدید به نفس یا شرافت از سوی هرکسی باشد که باعث بر هم ریختن ارامش طرف دیگر شود از نظر قانونی قابل پیگیری و وفق ماده 669 قانون مجازات اسلامی با آن برخورد و مجازات مقرره در این قانون برای مرتکب در نظر گرفته می شود.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی