موسسه وکیل تلفنی

 • حسن نام آور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۴۷:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۸:۱۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۳:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۱۰:۴۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • فرزاد ابراهیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۸:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • سعید فاتحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۸:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • الناز رضایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۲۳:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • ابوذر ورزنده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵۳:۴۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • مریم گذاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳۸:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • احمد سیدزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۱۸:۳۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم تهدید

مشاوره حقوقی جرم تهدید

تهدید از جمله جرایمی است که در آن شخص تهدید کننده برای رسیدن به منافع خود از راه های نامشروع یا غیر قانونی فرد دیگری را به انجام کار نا مشروع یا غیر قانونی مجبور می سازد و او را نسبت به جان مال و آبروی خود یا نزدیکانش می ترساند. امروزه با همه گیر شدن وسایل الکترونیکی، اینترنت و فضای مجازی این جرم بیشتر در شبکه های اجتماعی و یا به صورت زنگ و پیامک رخ می دهد. مشاوره حقوقی جرم تهدید به اثبات این جرم یا رد و برائت از آن کمک شایانی می کند.

همه ی ما ممکن است در موقعیتی قرار بگیریم که توسط فرد یا افرادی تهدید شویم. بعضی از افراد برای رسیدن به منافع خود مرتکب این جرم می شوند. تهدید از آن جرایمی است که مربوط به یکی دو قرن اخیر نیست و در تمام دورات بشریت وجود داشته است اما قانون گذاری و جرم انگاری در عصر ما سبب احقاق حقوق افرادی که مورد تضییع حق قرار گرفته اند می گردد. کمک موثر مشاوره حقوقی جرم تهدید با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در این زمینه غیر قابل انکار است. طبق قانون مجازات اسلامی ایران احراز تهدید موکول به تشخیص قاضی و امری موضوعی است اما شخص تهدید کننده در صورت اثبات جرم محکوم خواهد شد.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اگر کسی را که از نقطه ضعف شما استفاده کرده و از این طریق شما را تهدید و وادار به انجام کاری کرده است، تحت پیگرد قانونی قرار ندهید، این روند داعماً ادامه پیدا می کند و آن فرد بار دیگر هم شما را ابزار رسیدن به اهدافش می بیند؛ برای اینکه بهترین و کم دردسرترین راهکار حقوقی در مورد خلاصی و رهایی از این افراد را به دست بیاورید، تصویرک زیر را لمس کنید تا امکانات مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص در این امر فراهم گردد"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

جرم تهدید چیست؟

 

threatening crime

رهایی از تهدید به همراه سوء استفاده دیگران

 

طبق ماده 669 قانون مجازات اسلامی هر گاه کسی دیگری را به هر نحو تهدید به قتل یا ضررهای نفسی یا شرفی یا مالی و یا به افشاء سری نسبت به خود یا بستگان او نماید،‌اعم از اینکه به این واسطه تقاضای وجه یا مال یا تقاضای انجام امر یا ترک فعلی را نموده یا ننموده باشد مرتکب جرم تهدید شده است. تهدید می تواند هر عمل دیا حرفی باشد که وعده انجام عملی نامشروع و غیرقانونی را به طرق نامشروع و غیرقانونی می دهد تا فرد دیگری را به انجام عمل غیرقانونی یا نامشروع مجبور سازد.

 

به زبان ساده تر به ترساندن شخص نسبت به جان مال و آبرو خود یا نزدیکانش تهدید می گویند. توجه داشته باشید که با مشاوره حقوقی جرم تهدید خواهید دریافت که زمانی که فردی از تضییع حق خود عصبانی است و کسی را تهدید به مراجعه به دادگاه برای احقاق حق می کند جرمی مرتکب نشده است اما اگر همان شخص فرد مدیون را تهدید به انجام عملی غیر قانونی برای گرفتن حق و حقوق خود کند جرم تهدید رخ داده است.

 

کاربرد مشاوره جرم تهدید

امروزه علم حقوق و کتاب های حقوقی باعث وضوح هرچه بیشتر جرم و مجازات شده است. افراد دارای مدرک و متخصص در این زمینه با ارائه مشاوره حقوقی تلفنی جرم تهدید می توانند مفیدترین راهکار حقوقی 24 ساعته را برای پیش برد پرونده ی جاری در اختیار شما قرار دهند.

تهدید که باعث ایجاد رعب و وحشت و اختلال در سلامت روانی فرد و خانواده می شود، با حس نا امنیتی که در فرد ایجاد می کند موجبات ارتکاب به اعمال مجرمانه را فراهم می کند.

مشاوره حقوقی جرم تهدید در چنین شرایطی به چگونگی حمایت قانون ازشخص خاطی می پردازد. دریافت راهکار حقوقی آنلاین جز با اخذ مشاوره حقوقی و پرسش و پاسخ فوری حقوقی امکان پذیر نیست.

 

آیا با مشاوره حقوقی تهدید می توان جرم تهدید را اثبات و یا از اتهام تبرئه شد؟

 

threatening crime releasing

اولین گام برای رهایی از سوءاستفاده و تهدیدات دیگران

 

در مواردی جرم تهدی به طور کاملا مستقل مطرح می شود که توسط قانون بصورت زبر مشخص شده است:

 

 1. تهدید با هرگونه سلاحی که در عرف به عنوان سلاح می شناسیم شامل سلاح گرم یا سرد.

 2. تهدید درخصوص ارائه نوشته، سند، مهر و یا امضا به طرق مختلف.

 3. تهدید به قتل یا ایجاد ضرر مالی، شرفی، نفسی و همچنین افشای رازهای شخصی و خصوصی.

 4. تهدید جهت در اختیار گرفتن هواپیمای آماده پرواز و یا در حال پرواز و اختلال ایجاد کردن در کار فرودگاه و هدایت پرواز و بخش ایمنی.

 

نکته: مشاوره حقوقی جرم تهدید می تواند کمک شایانی به اثبات این جرم یا تبرئه از آن نماید، با مشورت تلفنی با وکیل 24 ساعته می توان با نحوه رسیدگی به پرونده آشنا شد و جهت حل مشکل اقدام های بی مانندی در این زمینه کرد.

 

جرم تهدید به مرگ چه مجازاتی دارد؟

مصادیق مجرمانه تهدید دو نوع است:

 

 • در مورد اول شخص فردی را به قتل یا عمل نامشروع می کند که این امر خود جرم محسوب می گردد که در این مورد هدف شخص تهدید کننده برهم زدن آرامش و امنیت ذهنی است.

 • در مورد دیگر شخص فردی را با تهدید می ترساند تا اورا وادار به عمل دلخواه خود کند برای مثال می گوید من مدارکی دارم که اگر تن به خواسته من ندهی فردی از خانواده تورا می دزدم یا به قتل می رسانم. در این مورد اما هدف ایجاد رعب و خطر در فرد است.

 

مشاوره حقوقی جرم تهدید امکان مشورت با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن را به سادگی برای افراد درگیر جریان پرونده های کیفری تهدید به قتل فراهم کرده است و با بهترین وکیل تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین ویژه به پیشرفت هرچه سریع تر پرونده کمک می کند.

طبق ماده 669 بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی مرتکبان به جرم تهدید به مرگ به مجازات شلاق تا 74 ضربه یا زندان از دوماه تا 2 سال محکوم خواهند شد.

 

آیا تهدید به مرگ از طریق پیامک جرم انگاری شده است؟

تهدید پیامکی امروزه از موضوعات پر بازخورد پرونده های قضایی شده است. در صورت دریافت هرگونه پیامک با مضمون تهدید به قتل می توان با ارائه مدارک محکمه پسند از شخص مورد نظر به جرم تهدید و ایجاد رعب و وحشت طرح شکایت کرد.

 

با چه مدارکی می توان جرم تهدید را اثبات نمود؟

 

proval documents of threat

ساده ترین راه ثابت کردن جرم تهدید

 

اوضاع و شرایطی که جرم تهدید اتفاق افتاده می تواند متفاوت باشد. اینکه عمل یا حرفی باعث ترس فردی شده باشد دلیل بر این نیست که تهدید باشد. در ادامه به شرایط لازم برای تحقق تهدید می پردازیم:

 

 • شخصی که تهدید را انجام داده چه از نظر جسمانی و چه از نظر موقعیت و شرایطی که برای انجام عمل لازم است، قادر به انجام عمل تهدید آمیز باشد.

 • فرد تهدید شونده علم بر توانایی تهدید کننده از نظر امکانات داشته باشد و احتمال عملی کردن تهدید را توسط او بدهد.

 

در مشاوره حقوقی جرم تهدید زوایای پرونده مورد بررسی موشکافانه قرار می گیرد. یک وکیل تمام وقت تلفنی می تواند با ارائه مشاوره حقوقی در هر زمان و هرمکان اطلاعات کاملی از نحوه اثبات جرم در اختیار شما بگذارد.

طبق ماده 160 قانون مجازات های اسلامی، "ادله ی اثبات جرم عبارت است از اقرار، شهادت، علم قاضی و قسامه و سوگند در موارد مقرر قانون".

مطابق این قانون حضور شاهد و گواه در دادگاه و شرح وقایع او به طور واضح می تواند کمک مؤثری در اثبات جرم داشته باشد. علم و تمرکز خود قاضی و توجه او به مدارک و مستندات ارائه شده به دادگاه نیز می تواند در پیش برد پرونده بسیار تآثیر گذار باشد و سبب بررسی واقع بینانه قضایا گردد. استشهاد های محلی و مشاهده محلی که اتفاق در آن رخ داده همچنین هرگونه عکس یا صوت به روشن تر شدن مسائل کمک می کند.

 

آیا تهدید از طریق اینستاگرام و واتساپ جرم میباشد؟

با اینترنتی شدن امور در عصر حاضر بیشتر جرائم و نقض قانون ها نیز به همین صورت شکل می گیرد؛ امروزه عنوان هایی مانند تهدید در اینستاگرام، تهدید در واتس آپ، تهدید در تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی در پرونده های قضائی زیاد به گوش می خورد. باید توجه داشت که این نوع از تهدید اگر مورد اثبات قرارگیرد جرم به شمار می آید و تهدید کننده محکوم می گردد.

بر خلاف تصور عموم که فیلم، صدای ضبط شده و متون گفتگو در شبکه های اجتماعی را از دلایل مستند محسوب نمی کنند، قانون، "ادله الکترونیک" را به رسمیت می شناسد. جرم تهدید در فضای مجازی درصورت اثبات همان مجازات مقرر شده در ماده 669 قانون مجازات اسلامی را دارد. مشاوره حقوقی جرم تهدید به شما این امکان را می دهد که با یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه از نوع تهدید و روند اثبات آن یا رد و برائت جوئی از جرم آگاه و مطلع باشید.

 

آیا تهدید به آبروریزی و انتشار فیلم های خصوصی و یا عکس های خصوصی جرم می باشد؟

 

thereating with establishing private infoes

راه حل رهایی از تهدید به انتشار فیلم های خصوصی

 

تهدید انتشار فیلم های شخصی و انتشار فیلم های خصوصی یکی از جرایمی است که در حال حاضر رواج زیادی در سطح جامعه پیدا کرده است. شاید به همین دلیل است که نیاز به مشاوره حقوقی جرم تهدید بیشتر از پیش حس می شود. مراجعه کننده های بسیاری به مراجع قضائی اذعان دارند که آبرویم در خطر است ، فیلمم پخش شده ، مورد سوء استفاده اطلاعاتی قرار گرفتم و ..

با همه گیر شدن دوربین و تلفن همراه و امکان عکس برداری و فیلم برداری سریع همه روزه شاهد فیلم های شخصی پخش شده در اینستاگرام، وایرال شدن فیلم خصوصی شخصی در آن و سایر شبکه های اجتماعی هستیم.مشاوره تلفنی فیلم شخصی با یک وکیل تلفنی ارزان می تواند گره از مشکل بسیاری بگشاید.

رویکرد حقوقی ویدئوی شخصی وایرال شده در مشاوره حقوقی جرم تهدید کاملا صریح و بارز است. درقانون 669 قانون تعزیرات مصوب 1375 مقرر شده که تهدید به پخش کردن فیلم شخصی و خصوصی وتهدید به آبرو ریزی در دسته جرایم رایانه ای قرار می گیرند و مرتکبان آن مجازات خواهند شد.

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی جرم تهدید با وکلای موسسه وکیل تلفنی چه مبلغی می باشد؟

مشاوره حقوقی تلفنی سبب صرفه جویی در زمان و انرژی با حداقل هزینه خواهد بود. هزینه ها مشابه با هزینه های موجود در جدول هزینه ای صفحه مشاوره حقوقی که در لینک زیر آمده است می باشد.

 

در جدول زیر مطالب مشابه با موضوع فوق درج شده اند که مطالعه ی آنها شما را در دوری یا حل این مشکلات حقوقی یاری می رساند 

 

بهترین راه مقابله با توهین و تهدید

درباره وکیل تلفنی

بهترین راهکار برای فحاشی در کامنت های اینستاگرام

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

با تهدید های پیامکی ناشناس چه کنیم؟

تلاش گسترده پلیس فتا برای یافتن ادمین کانال های پورنوگرافی در سال 99

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی