موسسه وکیل تلفنی

 • یوسف محبی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۶:۳۵ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرایم امنیتی داخلی و خارجی

مشاوره حقوقی جرایم امنیتی داخلی و خارجی

هدف نهایی تشکیل هر جامعه و همزیستی انسان‌ها امنیت است و امنیت از پیروی انسان ها از حقوق و قوانین به وجود می آید. برای بررسی امنیت و حقوق انسان ها بحثی را به عنوان مشاوره حقوقی جرایم امنیتی داخلی و خارجی، باید بررسی کنیم. وجود امنیت برای آرامش یک جامعه الزامی است و با وجود امنیت است که یک جامعه پویا می شود.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی)

021-47625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

برخی از اعمال و فعل ها است که موجب اخلال در نظام یک کشور و نقض امنیت داخلی می شود و برخی از جرایم نیز حقوق جامعه ی بین الملل را تهدید می کند و موجب نقش امنیت ملی می شود.

این جرایم می تواند باعث آسیب به انسان ها شود. در این مبحث به بررسی مشاوره حقوقی جرایم امنیتی داخلی و خارجی می پردازیم. ناقض امنیت چه کسی است؟ ناقض امنیت به از بین برنده امنیت اطلاق پیدا می کند و به فردی گفته می شود که با هنجارشکنی و تشویش اذهان عمومی باعث نابودی امنیت می شود و نبود امنیت در جامعه موجب می شود تا نظم و آسایش عمومی برهم زده شود.

مجازات نقض امنیت کشور، مجازات نقض امنیت ملی و جرم برهم زدن امنیت چیست؟ برای پاسخ به این سوال ها باید به مشاوره حقوقی جرایم امنیتی داخلی و خارجی بپردازیم.

 

جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی

مشاوره حقوقی جرایم امنیتی داخلی و خارجی در قانون مجازات اسلامی جرم انگاری شده است و برای فهمیدن اینکه جرایم علیه امنیت چه جرایمی هستند و یا مجازات آن ها چیست باید به قانون که بهترین منبع است مراجعه کرد. اینگونه جرایم با عناوین گوناگون و مختلف در قانون نگاشته شده اند.

 

arrested security denier

مجازات جرایم علیه امنیت در قانون مجازات اسلامی نوشته شده است

 

مجازات جرایم امنیتی داخلی و خارجی

 

در مشاوره حقوقی جرایم امنیتی داخلی و خارجی موارد گوناگونی باید بررسی شود:

 

اگر فردی دسته یا گروهی را با بیش از 2 نفر در خارج یا داخل کشور تشکیل دهد که هدف آن ها برهم زدن نظم و آرامش عمومی باشد و یا هدفشان اخلال در امنیت کشور باشد، به عنوان محارب شناخته می شوند و به حبس از 2 تا 10 سال محکوم خواهند شد. اگر فردی در یک گروه عضو شود که هدف آن گروه برهم زدن امنیت کشور باشد به 3 ماه تا 5 سال حبس محکوم خواهد مگر اینکه ثابت شود از مقاصد گروه بی اطلاع بوده است.

در مشاوره حقوقی جرایم امنیتی داخلی و خارجی اگر فردی به نفع گروه های مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران تبلیغ یا کاری بکند از 3 ماه تا 1 سال به حبس محکوم خواهد شد.

 

جاسوسی در امنیت داخلی و خارجی

جاسوسی نیز یکی از عوامل در مشاوره حقوقی جرایم امنیتی داخلی و خارجی است، اگر فردی نقشه، سند و اسرار سیاسی دولت را از روی علم و قصد و عمد در اختیار فردی قرار دهد که صلاحیت ندارد و برای فرد غیر صالحی جاسوسی کند محکوم به 1 تا 10 سال حبس خواهد شد.

اگر فرد به نفع یک دولت بیگانه در داخل کشور جاسوسی بنماید و به امنیت ملی آسیب وارد کند به حبس از 1 تا 5 سال محکوم خواهد شد.

اگر کسی بدون اذن و اجازه اقدام به عکس گرفتن و سرقت سند یا نقشه بنماید و یا اطلاعات سیاسی یا نظامی و امنیتی را برداشت کند و در حین این عمل دستگیر شود به به 6 ماه تا 3 سال حبس محکوم می شود.

 

security check up

محاربه به معنی سلاح کشیدن برای برهم زدن نظم است.

 

محاربه و افساد فی الارض در امنیت داخلی و خارجی

اقدام به محاربه و افساد فی الارض از زمره ی مشاوره حقوقی جرایم امنیتی داخلی و خارجی است. در اصطلاح محاربه به جنگ با خدا تعبیر می شود و در اصطلاح حقوقی یعنی فردی که با نظام جمهوری اسلامی مخالف است و در مخالفت با نظام اقدام به انجام کارهایی می کند.

به فردی که برای ایجاد ترس و رعب و وحشت در میان مردم اسلحه استفاده کند محارب و مفسد فی الارض می گویند، فرد محارب برای مخالفت با نظام و ایجاد اختلال در امنیت اسلحه را به کار می برد. اگر این جرم جنبه ی عمومی نداشته باشد در حکم محاربه نیست، برای مثال فردی برای انتقام شخصی به روی 4 نفر اسلحه می کشد این فرد محارب نیست. نکته ی مهم آن است که محارب فرقی نمی کند که از چه اسلحه ای استفاده کند این حکم شامل اسلحه ی سرد و گرم است. اگر جرم فرد محارب احراز شود، حکم او اعدام است. اگر شخص یا گروهی با دولتی خارجی همکاری کند و علیه دولت جمهوری اسلامی ایران عمل کند در صورتی که به عنوان محارب شناخته نشود به 1 تا 10 سال حبس محکوم می گردد.

اگر کسی با بمب گذاری هواپیما، کشتی و ... اقدام به برهم زدن نظم و امنیت عمومی کند علاوه بر جبران خسارت به 6 ماه تا 2 سال حبس محکوم می شود.

 

برای مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در این امر می توانید بر روی تصویرک زیر کلیک کنید یا آن را لمس نمایید

 

 یکی دیگر از موارد در مشاوره حقوقی جرایم امنیتی داخلی و خارجی سوء قصد به مقام های بلندپایه ی سیاسی است، اگر شخصی به جان رئیس کشور خارجی و نماینده ی آن در خاک ایران سوء قصد کند، اگر محارب شناخته نشود از 3 تا 10 سال حبس خواهد شد، این حکم برای شخص مجرمی که به جان رهبر و روسای قوا نیز سوء قصد کرده است جاری می شود. اهانت به مقدسات مذهبی و سوء قصد به مقامات داخلی یکی از موارد دیگر علیه امنیت داخلی و خارجی است.

 

رشا و ارتشا و قلع سکه در جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی

یکی دیگر از موارد مشاوره حقوقی جرایم امنیتی داخلی و خارجی، رشا و ارتشا و ربا است که به عنوان یک جرم علیه امنیت داخلی و خارجی در نظر گرفته می شود. تهیه و ترویج و قلع سکه نیز از موارد جرایم امنیتی است که فرد مجرم به حبس از 1 تا 10 سال محکوم می شود.

 

جرایم امنیتی داخلی و خارجی شامل چه مواردی می باشد؟

 

 • محاربه یا افساد فی الارض.

 • توهین به مقدسات و یا مقام معظم رهبری و بنیانگذار انقلاب.

 • توطئه علیه نظام و ترور.

 • جاسوسی به نفع دولت های خارجی.

 • بغی و تبانی.

 • رشا و ارتشا و ربا و ... .

 

 

religional people

توهین به مقدسات یکی از جرایم علیه امنیت است

 

کاربرد مشاوره حقوقی در جرایم امنیتی داخلی و خارجی

برای مشاوره جرایم امنیتی داخلی و خارجی باید از وکلا و مشاوران آگاه و بلد به این جرم استفاده کرد. جرایم امنیتی به علت تعدد در عناوین بسیار گوناگون هستند و تنها با مشورت با یک وکیل و مشاوره ی مجرب می توانید از انواع جرایم امنیتی و مجازات آن ها آگاه شوید.

 

آیا در جرایم امنیتی داخلی و خارجی وکیل خاصی باید مشاوره حقوقی بدهد؟

در اینگونه جرایم بهتر است از وکلایی استفاده شود که پرونده های مرتبط به علیه امنیت داشته اند. مشاورانی دقیق و آگاه نسبت به این جرایم بهترین انتخاب هستند.

در وکیل تلفنی مشاورانی هستند که از همه ی جرایم علیه امنیت و مجازات آن ها آگاه هستند، می توانید از این وکلا و مشاوران بهره ببرید.

 

آیا در جرایم امنیتی داخلی و خارجی مشاوره حقوقی تلفنی ارائه می گردد؟

لازم به ذکر است که مشاوره های تلفنی بسیار مقرون به صرفه تر و کارآمدتر هستند و برای مشاوره حقوقی جرایم امنیتی داخلی و خارجی نیز مشاورانی ارائه می گردد.

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

هزینه مشاوره حقوقی در جرایم امنیتی داخلی و خارجی چقدر است؟

شما می توانید با صرف تنها 10 هزار تومان در وکیل تلفنی از مشاوره ی حقوقی استفاده کنید. هزینه مشاوره حقوقی جرایم امنیتی داخلی و خارجی در وکیل تلفنی از 10 دقیقه شروع و تا 1 ساعت ادامه می یابد.

10 دقیقه مشاوره تنها با 20 هزار تومان.20 و 30 دقیقه مشاوره با 40 و 60 هزار تومان. هزینه ی مشاوره حقوقی جرایم امنیتی داخلی و خارجی برای 1 ساعت 100 هزار تومان است.

در وکیل تلفنی از چه مشاوره هایی می توانید استفاده کنید؟

مشاوره حقوقی، مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی تلفنی و 24 ساعته، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان،  مشاوره حقوقی تلفنی فوری، مشاوره حقوقی فوری، مشاوره حقوقی پیشگیرانه، مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، مشاوره حقوقی سریع، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی ویژه تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین ویژه، مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل، مشاوره با وکیل، مشورت با وکیل، مشورت با وکیل مرد،  مشورت با وکیل زن، مشورت تلفنی با وکیل 24 ساعته، مشورت تلفنی با وکیل، مشورت آنلاین با وکیل، راهکار حقوقی 24 ساعته، راهکار حقوقی تلفنی، راهکار حقوقی آنلاین، دریافت راهکار حقوقی آنلاین شماره تلفن بهترین وکیل تهران، بهترین وکیل تلفنی، وکیل تلفنی، وکیل تلفنی 24 ساعته، وکیل تلفنی ارزان، مشاوره با وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی با وکیل تلفني، وكيل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی، مکالمه تلفنی با وکیل،  مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین، راهکار آنلاین حقوقی،  سوالات حقوقی، پرسش سوال حقوقی آنلاین، پرسیدن سوال حقوقی آنلاین، وكیل تمام وقت تلفنی، وکیل تلفنی تمام وقت.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670