موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

چگونه طلاق بخواهیم؟

چگونه طلاق بخواهیم؟

چگونه طلاق بخواهیم؟ یا به زبان عامیانه­تر راه­های گرفتن طلاق چیست؟ بگذارید زندگی زناشویی را با یکدیگر کمی بررسی کنیم و سپس سراغ راه حل ها و پاسخ سوال چگونه طلاق بخواهیم؟ برویم. در ادامه مقاله بیشتر زندگی دخترانی مورد بررسی قرار می­گیرد که بر خلاف میل خانواده ها و با تصمیم خودشان ازدواج می­ کنند و در ابتدا وارد رابطه با جنس مخالف می شوند؛ زمانی که یک دختر زیبا برای اولین بار پی به زیبایی و زن بودن خودش می­ برد شاید در مراحل بعدی خودش را محتاج توجه جنس مخالف بداند پس در اوج جوانی و کم سالی وارد رابطه با پسری که در اکثر مواقع چند سال از خودش بزرگتر است می­ شود این ارتباط هر چقدر طول بکشد، احتمال خیلی بالا با شکست رو به رو خواهد شد و دختر با تجربه شکست عشقی  وارد یک رابطه جدید و در نهایت بر خلاف میل خانواده و با تصمیم خودش وارد زندگی زناشویی می ­شود؛ برای همین به شما توصیه می کنیم که مطلب زیر را از دست ندهید؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را از دست ندهید.

 

آموزش اعلام آمادگی برای طلاق (توصیات بانوی وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

برای رزرو مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری روی عکس ذیل کلیک نمایید 

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

در زندگی زناشویی توقع داشتن طرفین از هر لحاظ کاملا یک امر عادی اس؛ اما اینکه این توقع بیش از حد معمول و غیر منطقی باشد ممکن است منجربه طلاق شود، مثلا همین دختر شکست عشقی خورده دنبال رفتارهای مثبتی که از عشق اولش دیده در همسرش می­ گردد یا بالعکس؛ زمانی که هیچکدام از این افراد رفتاری متناسب با میل یکدیگر نداشته باشند کم کم از یکدیگر دور می ­شوند به حدی که هر دو یا یکی از آن­ها به جدایی فکر می­کند در صورتی که  ممکن است که در روز صدها بار این سوال را با خودشان مرور کنند که چگونه طلاق بخواهیم؟ موضوع مورد بحث تنها یکی از هزاران دلیل جدایی زوجین از یکدیگر است برای اطلاعات بیشتر در رابطه با طلاق با یک موسسه مشاوره­ای خوب تماس بگیرید. تیم وکیل تلفنی با استفاده از بهترین وکیل طلاق با ارائه آسان­ترین و با کیفیت­ترین مشاوره حقوقی در قالب مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین پاسخ سوال چگونه طلاق بخواهیم؟ زوجین را در قالب مشاوره کوتاه البته کامل و مناسب خواهد داد پس نگران نباشید وکیل تلفنی اینجاست و آماده ارائه ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته به شماست؛ برای اطلاع از شرایط دریافت این مشاوره، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس کنید.

 

telephone legal advice button

 

راه های طلاق از طرف زن چیستند؟

 

How to file for divorce?

وکیل طلاق 24 ساعته و ارزان

 

شاید کمی تبعیض ­آمیز باشد که حق طلاق با مرد باشد و زنان هیچ حقی در طلاق نداشته باشند؛ اما همیشه هم اینگونه نیست و زنان نیز بنا به شرایطی می­توانند درخواست طلاق را تقدیم دادگاه کنند. بانوان عزیز جواب سوال شما چگونه طلاق بخواهیم؟ اینجاست در ادامه این بخش به شما خواهیم گفت که چگونه طلاق بخواهیم؟ شرایط بسیاری وجود دارد:

 1. عسر و حرج: طبق ماده 1130 در صورتی که ادامه زندگی برای زن در کنار شوهر دشوار باشد و همراه با مشقت و سختی باشد می­تواند دادخواست طلاق دهد.

 2. بیماری مرد: در صورتی که مرد به بیماری لاعلاج یا مسری مبتلا شود

 3. غیبت مرد: اگر مرد ناپدید شود و پس از 6 ماه هیچ خبری از او نشود

 4. شروط 12 گانه ضمن عقد: در صورت عدم رعایت حتی یکی از شروط زن می­تواند دادخواست طلاق دهد

 5. محکومیت مرد به مجازات 5 سال به بالا

 6. اشتغال مرد به شغلی که به حیثیت و آبروی زن و خانواده­اش لطمه بزند

 7. انجام عملی خلاف که مجازات آن منجر به لطمه به حیثیت و آبروی زن و خانواده­اش شود

 8. وکالت طلاق داشتن نیز یکی از راه­ هایی است که زن به راحتی در صورتی که در زندگی زناشویی دچار سختی باشد درخواست طلاق دهد.

 9. عدم پرداخت نفقه به همسر و فرزندان

 

موارد ذکر شده بالا از جمله دلایل اصلی است که زن در صورت داشتن هر کدام از آن­ها می­تواند دادخواست طلاق بدهد. چگونه طلاق بخواهیم؟ همین آلان آنلاین شوید وارد سایت وکیل تلفنی شده و سوالات خود را از وکیل آنلاین این مجموعه بپرسید و پاسخ سوالات مربوط به چگونه طلاق بخواهیم؟ را خیلی راحت دریافت نمایید.

 

محکم ­ترین دلایلی که زن می ­تواند راحت طلاق بخواهد؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.