موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

وکیل در چالوس

وکیل در چالوس

چالوس نیز وکلایی دارد که به نوبه خود از بهترین وکلای متخصص در ایران به شمار می آیند؛ به عنوان مثال وکیل متخصص خانواده در چالوس، فردیست که تمامی مشکلات خانوادگی را به راحتی حل می کند و با موسسه ما نیز همکاری داشته و به صورت 24 ساعته، خدمت رسانی حقوقی خود را به هموطنانش در چالوس و مرزن آباد، به صورت تلفنی ارزانی می دارد؛ اما این تنها یکی از وکلای موسسه وکیل تلفنی در چالوس می باشد. در حقیقت موسسه حقوقی ما پس از سال پژوهش های میدانی، با سرشناس ترین وکلای هر شهر ارتباط گرفته و ایشان را به خدمت 24 ساعته گمارده است؛ حال با ما همراه باشید تا به معرفی وکلای متخصص به مشکلات حقوقی مختلف در چالوس بپردازیم؛ اما قبل از آن حتماً به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده نمایید.

 

اورژانس وکالت 24 ساعته آنلاین (شعبه چالوس)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

بهترین وکیل چالوس کیست؟ و شماره تلفن بهترین وکیل چالوس چند است؟

 

chalus Lawyer concept

تماس فوری با بهترین وکیل چالوس

 

به طور کلی وکالت به معنای اعتماد کردن و واگذار کردن است؛ از این رو بهترین وکیل در چالوس وکیلی است که با در نظر گرفتن تمام مواد قانونی بهترین راه را به موکل خود ارائه دهد.

وکیل در چالوس در تمام زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت دارد؛ شما می توانید با گرفتن مشاوره حقوقی از وکیل متخصص چالوس، مشکلات خود در زمینه حقوقی را برطرف کنید. شما می توانید با ارتباط با وکیل تلفنی شماره و آدرس بهترین وکیل نور را بگیرید و با وی ارتباط برقرار کنید و برای حل مشکلات و دعاوی خود مشاوره دریافت کنید.

توجه: بنیاد حقوقی وکلای چالوس، با بهره مندی از مجرب ترین و بهترین وکلای با تجربه در تمامی زمینه های حقوقی به صورت 24 ساعته و آنلاین آماده ارائه مشاوره و خدمات حقوقی به مراجعه کنندگان محترم می باشد. وکیل در چالوس می تواند کاملا مسلط به امور، مشکلات و دعاوی شما را بررسی کند و در چارچوب قانون آنها را حل کند؛ قبل از هر چیزی یک وکیل باید نسبت به موکل خود کاملا دلسوزانه رفتار کند.

 

مشاوره حقوقی ارزان و تضمینی با بهترین وکلای خانم و آقای چالوسی به چه روش هایی است؟

شما می توانید با بهترین و مجرب ترین وکیل در چالوس ارتباط برقرار کنید و مسائل و مشکلات حقوقی و کیفری خود را با ایشان مطرح نمایید.

وکیل آنلاین چالوسی 24 ساعته به صورت تضمینی و کاملاً ارزان به شما مشاوره حقوقی ارائه می دهد.

یکی دیگر از روش هایی که شما می توانید مشاوره حقوقی دریافت کنید، مشاوره حقوقی تلفنی در چالوس است؛ تماس فوری با وکیل چالوسی فوری می تواند در یاری کردن شما در کوتاه ترین زمان ممکن امکان پذیر باشد و شما در اسرع وقت مشاوره حقوقی دریافت کنید.

علاوه بر دو روشی که در بالا به آن اشاره شد شما به صورت حضوری می توانید برای دریافت مشاوره به وکیل در چالوس مراجعه کنید؛ برای راحتی هر چه بیشتر شما، انتخاب جنسیت وکیل نیز به عهده خودتان می باشد، شما می توانید از وکلای مجرب خانم یا آقا برای دریافت مشاوره حقوقی کمک بخواهید و کاملا راحت و مسلط مسائل خود را با ایشان در میان بگذارید.

 

آیا وکیل آنلاین در چالوس، می تواند پرونده های ما را بررسی کرده و وکالت هم قبول کند؟

 

Chalus lawyer accepting cases

اورژانس وکالت 24 ساعته در چالوس

 

وکیل چالوسی آنلاین و 24 ساعته فوری می تواند حتی در ایام تعطیل نیز به امور حقوقی شما رسیدگی کند. شما می توانید بدون محدودیت زمانی پرونده و مستندات خود را از طریق یکی از شبکه های اجتماعی مثل واتساپ، تلگرام و... برای وکیل متخصص در چالوس ارسال کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوره حقوقی آنلاین در چالوس دریافت نمایید. اورژانس وکالت 24 ساعته چالوس حتی در ایام تعطیل نیز فعالیت دارد و شما این اطمینان را داشته باشید که در هر زمانی با بهترین وکیل در چالوس ارتباط می گیرید و مشاوره دریافت می کنید؛ مشاوره و وکالت به صورت تلفنی و آنلاین کاملاً تضمینی است، چراکه شما با برترین وکلای متخصص در ارتباط خواهید بود.

 

توجه: ما به شما این اطمینان را می دهیم که با صرف هزینه و زمان کم به صورت آنلاین یا تلفنی، بهترین رسیدگی به پرونده های شما با بالاترین بازدهی صورت خواهد گرفت.

 

مشاوره حقوقی ارزان و تضمینی در چالوس چه مزایایی دارد؟

بنیاد حقوقی وکلای چالوس بهترین وکیل در چالوس را دارد و مشاوره ای ارزان و تضمینی به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد. دریافت این نوع مشاوره ها مزیت هایی در بر دارد.

اولین مزیت اینکه شما با یک وکیل چالوسی، همشهری و هم زبان ارتباط برقرار می کنید و این دریافت مشاوره از وکیل در چالوس با روش های مختلف امکان پذیر است.

شما می توانید با تماس فوری با وکیل چالوسی ارتباط تلفنی برقرار کنید؛ همچنین از روش های دیگری همچون آنلاین و تنظیم ملاقات حضوری نیز می توانید با وکلای چالوسی ارتباط برقرار کنید. وکیل در چالوس می تواند برای شما وکیل همدل و دلسوزی باشد و وکالت شما را به خوبی و با مسئولیت پذیری بالا دنبال کند. جالب است تا بدانید شما می توانید در منزل خود مشاوره حقوقی دریافت کنید؛ ما وکیل در چالوس را کاملا تضمین می کنیم؛ چرا که تمامی وکلای چالوسی جزو وکلای پایه یک دادگستری هستند و در کار خود تجربه و تخصص کافی دارند.

 

تعرفه مشاوره و حق الوکاله وکلای شهر چالوس چقدر است؟

 

legal advice Price in chalus

وکیل متخصص 24 ساعته در چالوس

 

شما در هر زمینه ای که بخواهید مشاوره حقوقی دریافت کنید، با وکیل تلفنی می توانید ارزان ترین مشاوره را دریافت کنید؛ وکیل تلفنی تضمین ارزان ترین تعرفه و بهترین مشاوره را به شما می دهد. مشاوره حقوقی چالوس توسط وکیل در چالوس به روش های مختلف انجام می شود؛ اما مشاوره تلفنی و آنلاین حق الوکاله بسیار ارزانی دارد. ارزان بودن حق الوکاله از کیفیت مشاوره کم نمی کند و شما این اطمینان را داشته باشید که بهترین مشاوره حقوقی را دریافت می کنید.

لازم به ذکر است تا بدانید وکیل تلفنی تعرفه های حق الوکاله خود را تضمین می کند. هزینه حق الوکاله وکیل تلفنی ارزان تر از همه جا است؛ شما با صرف کمترین هزینه و کمترین زمان بهترین مشاوره حقوقی و خدمات را دریافت می کنید.

دریافت مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته از وکیل تلفنی از نظر اقتصادی کاملاً به صرفه است و علاوه بر آن مشاوره گرفتن از وکلای با تجربه و متخصص می تواند شما را برای رسیدن به نتیجه یاری کند، تجربه و تخصص وکیل در چالوس در کنار حق الوکاله ارزان می تواند برای شما این اطمینان خاطر را به همراه داشته باشد که پرونده تان نتیجه موفقی خواهد داشت.

 

 

وکیل اورژانسی در چالوس

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

من دنبال یه مشاور خانم میگردم که به من مشاورت بدهد
باسلام وکالت به معنای اعتماد کردن و واگذار کردن است، از این رو بهترین وکیل وکیلی است که با درنظر گرفتن تمام مواد قانونی، بهترین راه را به موکل خود ارائه می دهد. موسسه حقوقی وکیل تلفنی پس از سالها پژوهش های میدانی با سرشناس ترین وکلای هر شهر ارتباط گرفته و ایشان را به خدمت ۲۴ ساعته گمارده است. مهم نیست که فرد با چه مشکلات حقوقی دست و پنجه نرم می کند، تنها کافی است با گرفتن مشاوره حقوقی از وکیل متخصص، مشکلات خود در زمینه حقوقی را برطرف نماید. در واقع، فرد ضمن ارتباط با وکیل تلفنی، شماره و آدرس بهترین وکیل را اخذ، با وی ارتباط برقرار نموده و برای حل مشکلات و دعاوی خود مشاوره دریافت می نماید. تجربه و تخصص وکیل در موسسه حقوقی وکیل تلفنی، در هر نقطه ای از ایران در کنار حق الوکاله ارزان می تواند این اطمینان را به همراه داشته باشد که پرونده شخص، نتیجه موفقی خواهد داشت. درود بر شما
سلام خسته نباشید عرض میکنم به همه دوستان حقوقدان و حقوق خوان و مردم عزیز و به ویژه موسسه مردمی وکیل تلفنی ... یکی از مباحث مهم حقوقی بحث تخلیه مستاجر است ... حکم تخلیه مستاجر، تابع سه قانون روابط موجر و مستاجر مصوب سال های 1356 و 1376 و قانون مدنی می باشد. موجر، در شرایطی مانند عدم پرداخت اجاره بها توسط مستاجر، می تواند از وی شکایت کرده و حکم تخلیه مستاجر را از دادگاه یا شورای حل اختلاف درخواست نماید. اگر زمان انعقاد قرارداد اجاره، قبل از سال 1376 بوده و نوع اجاره، هم اجاره مکان تجاری باشد، قانون روابط موجر و مستاجر 1356 اعمال می شود؛ اما اگر قرارداد اجاره از سال 1376 به بعد منعقد شده باشد، در این حالت، قانون روابط موجر و مستاجر 1376 حاکم می گردد.
سلام و عرض ادب، چالوس نیز وکلایی دارد که به نوبه خود از بهترین وکلای متخصص در ایران به شمار می آیند؛ به عنوان مثال وکیل متخصص خانواده در چالوس، فردیست که تمامی مشکلات خانوادگی را به راحتی حل می کند و با موسسه ما نیز همکاری داشته و به صورت ۲۴ ساعته، خدمت رسانی حقوقی خود را به هموطنانش در چالوس و مرزن آباد، به صورت تلفنی ارزانی می دارد؛ اما این تنها یکی از وکلای موسسه وکیل تلفنی در چالوس می باشد. در حقیقت موسسه حقوقی ما پس از سال پژوهش های میدانی، با سرشناس ترین وکلای هر شهر ارتباط گرفته و ایشان را به خدمت ۲۴ ساعته گمارده است؛
با سلام چالوس نیز وکلایی دارد که به نوبه خود از بهترین وکلای متخصص در ایران به شمار می آیند؛ به عنوان مثال وکیل متخصص خانواده در چالوس، فردیست که تمامی مشکلات خانوادگی را به راحتی حل می کند و با موسسه ما نیز همکاری داشته و به صورت ۲۴ ساعته، خدمت رسانی حقوقی خود را به هموطنانش در چالوس و مرزن آباد، به صورت تلفنی ارزانی می دارد؛ اما این تنها یکی از وکلای موسسه وکیل تلفنی در چالوس می باشد
وکیل کسی است که از طرف شخص دیگری – اعم از حقوقی یا حقیقی – به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود. تعریف وکالت معنی لغوی وکالت ، تفویض و واگذار نمودن است و در اصطلاح حقوقی، وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین ، طرف دیگر را برای انجام امری نایب (وکیل) خود می نماید. قانون مدنی ایران در ماده ۶۵۶ وکالت را چنین تعریف کرده است: وکالت عقدی است که بموجب آن یکی از طرفین طرف دیگر را بر انجام امری نایب خود قرار می دهد. با انعقاد عقد وکالت، وکیل و موکل در برابر یکدیگر حق و تکلیف یافته، دارای روابط حقوقی، وظایف و مسئولیت های متقابلی می شوند. وکالت در لغت به معنای واگذار کردن یا تفویض کردن می‌باشد. وکالت در اصطلاح حقوقی: عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین عقد، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می‌نماید. وکالت یکی از عقود بسیار رایج میباشد، که امروزه در صحنه‌های اجتماعی و اقتصادی و بانک‌ها استفادۀ زیادی می‌شود. وکالت عقد است و در نتیجه نیاز به ایجاب موکّل و قبول وکیل دارد. انواع وکالت الف) وکالت مطلق: یعنی این‌ که شخصی را برای تمام امور وکیل کند و این وکالت شامل امور اداری و مالی موکل می‌شود مثل فروش و یا خرید و یا پرداخت هزینه خانواده که در این قسم اعمال وکیل نیاز به اجازۀ موکل ندارد. ب) وکالت مقید: در این نوع وکالت، مورد وکالت مشخص و معین است و وکیل باید در همان مورد معین، عمل نماید. مثل خرید خانه یا فروش ماشین وکالت از جهت شکل به وکالت رسمی یا عادی یا شفاهی تقسیم می‌شود. مورد وکالت باید امری باشد که به موجب قانون یا طببعتاً درانحصار شخص نباشد مثل وکالت در مجلس معامله که باید خودش عمل نماید و نمی‌تواند دیگری را وکیل نماید و دیگر این‌که خود شخص موکل بتواند آن را انجام دهد، برای مثال شخص ورشکسته که از دخالت در اموال ممنوع است نمی‌تواند در مورد آن به دیگری وکالت دهد.
چقدر خوب که شما در کلیه شهرهای کوچک و بزرگ کشور همکار وکیل دارید و صرفا به ارائه خدمات به ساکنین پایتخت بسنده نمیکنید متاسفانه بسیاری از خدمات در کشور ما مختص مردم تهران است اما اینکه امروز متوجه شدم شما در کل کشور وکیل دارید هم وکیل بانو و هم وکیل آقا بسیار خوشحال شدم و تصمیم گرفتم پس از چند جلسه مشاوره از خدمات وکیل شما در شهرخودمان برای انحصار وراثت استفاده کنم براتون آرزوی موفقیت دارم
با سلام و احترام، یکی از معضلاتی که کشور ما در سالهای اخیر با ان درگیر شده است بحث خشکسالی و کم آبی می باشد که بسیاری از مردم به ویژه در نواحی شرقی از شهر و دیار خود کوچ کرده و به مناطق شمالی مهاجرت می نمایند. شمال کشو و به ویژه شهری مانند چالوس که بین دو استان مازندران و گیلان قرار گرفته، به دلیل دارا بودن از منابع آبی و نیز داشتن مراتع سرسبز و نزدیکی به پایتخت کشور از موقعیت ویزه ای درکشور ما برخودار است به همین جهت اراضی مربوط به آن نیز روز به روز افزایش پیدا کرده و همین امر باعث شده بسیاری از نظرات به سوی آن جلب شود. طبیعتا بسیاری از افراد قصد سرمایه گزاری در این اراضی را داشته و پروژه های زیادی ذر آن امضا می گردد ، بدلیل حجم بالای ساخت ساز و افزایش قیمت ها، بسیاری از افرادی که دنبال سود و منفهت بیشتر می گردند نیز چشم طمع به آن دوخته اند پس باید در این امور با دقت و هوشیاری زیادی عمل نمود تا افسار و زمام امور را بدست هر کسی نسپاریم، موسسه وکیل تلفنی این افتخار را دارد که هم گلچینی از وکلا و کارشناسان زبده را در این شهر داشته باشد که در صورت نیاز کاربران به صورت حضوری با ایشان ملاقات نموده و پرونده های آنها را از صفر تا صد دنبال می نماید، کافی است با وکلای این موسسه ارتباط برقرار کرده و با خیال راحت مسائل حقوقی خویش را در میان بگذارید. محمد صادق تیغ نورد
از شما ممنونم که در ایام کروناو شرایط قرنطینه و نیز در تعطیلات همیشه همراه و در کنار ما هستید.
واقعا با کمترین هزینه تونستم از وکیل مشاوره دریافت کنم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی