موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

شکواییه سرقت

شكواييه سرقت

يكي از قديمي ترين جرم هایی که عليه اموال صورت می گیرد، جرم سرقت می باشد كه از همان ابتداي پيدايش مفهوم مالكيت در جامعه بشري، اين رفتار به وجود آمده است و معمولاً مجازات هاي سختي براي مرتكبين سرقت در اديان و جوامع مختلف پيش بيني مي شده است؛ جرم سرقت در مجمع القوانين حمورابي كه يكي از قديمي ترين قوانين مدرن بشري می باشد مجازات سرقت در جوامع مختلف متعدد می باشد؛ امروزه در محاکم کشور ایران، رسیدگی به یک سرقت، آن هم هنگامی که سارق در حین سرقت دستگیر شده باشد؛ از طریق نگارش شکواییه به مراجع ذیصلاح صورت می گیرد؛ با ما همراه باشید تا کمی پایین تر نمونه ی درست و اصلی یک شکواییه سرقت را با هم بررسی نماییم.

 

محاسبه مجازات سرقت

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 
 

 

Theft complaint sample

اورژانس وکالت سرقت 24 ساعته

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که کمی بالاتر به آن اشاره نمودیم شکواییه سرقت برای شکایت از سارق به دادگاه ارائه می شود؛ اما هموطنان عزیزمان هر از گاهی بدون کسب آگاهی های کافی از نگارش درست یک شکواییه، اقدام به نگارش آن نموده و از این رو آن را با اشکالاتی جزئی یا کلی نگارش می نمایند و تقدیم محاکم می کنند و محاکم نیز نمی تواند با شکواییه مورد نظر تفهیم به جرم صورت گرفته شود، فلذا سارق به سادگی آزاد می گردد؛ بنابراین قبل از تقدیم شکواییه و حتی نگارش آن با وکلای متخصص ما تماس گرفته و از آنها در نگارش شکواییه، مشاوره حقوقی دریافت نمایید؛ یا اینکه امر خطیر و حساس نگارش شکواییه، آن هم شکواییه سرقت را به ایشان واگذار کنید و در کمتر 13 دقیقه آن را دریافت نمایید؛ برای اینکار تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

انواع سرقت

 

Types of Theft

وکیل آنلاین اموال سرقتی 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

در اكثر كشورهاي جهان سوم جرم سرقت به دليل تنوع و گوناگوني آن به انواع مختلفي كه هر يك شرايط خاص و مجازات خاصي به خود را دارد و تفكيك شده می باشد كه از ميان مي توان از سرقت ساده، سرقت مقرون به آزار، سرقت در شب، سرقت از بانك ها، سرقت از مغازه ها، سرقت توام با هتك حرز، سرقت عتيقه جات و ... می باشند كه هريك از اين انواع سرقت ها داري مجازات مخصوص به خود می باشد.

 

تعريف جرم سرقت

 • ماده 267 قانون مجازات اسلامي سرقت را چنين تعريف نموده است سرقت عبارتند از ربودن مال متعلق به غير را سرقت مي نامند كه در اين تعريف سه عنصر اساسي براي تشخيص اين رفتار مجرمانه لحاظ گرديده است كه عبارتند از ربودن، مال، تعلق مال مسروقه به غیر مي باشد.

 

 

گذری بر تاریخچه سرقت

مسئله سرقت از دیرباز وجود داشته است و از همان ابتدای پیدایش اجتماع انسانی ربایش مال دیگری عملی ناپسند محسوب شده و با آن به روش های مختلف و متفاوت برخورد شده است؛ با گذشت دوران و پیشرفت تمدن قوانین و مقرراتی برای جلوگیری از سرقت اموال غیرتصویب و به این منوال مجازات فرد خاطی با دقت زیادی تعیین گردید.

 

توجه: سرقت حدی و تعزیری دو نوع کلی سرقت هستند. قبل از شرح اطلاعاتی در مورد شکواییه سرقت به معنای کلی این دو نوع از ربایش می پردازیم.

 

سرقت حدی و تعزیری