موسسه وکیل تلفنی

 • سارا الهویسی نیت گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۵۷:۱۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۴
 • حسین صمیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • محسن رسولی محسن رسولی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۱۹:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • میلاد ونارچی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۱۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • حسن رستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۲:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • بهروز بهروزحسن پور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۳۳:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • وجیح اله سالاری وجیح اله سالاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۲:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • الیاس عرفانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۵:۵۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • غزل فیضی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
 • مظاهری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۴۴:۱۷ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

شکواییه سرقت

شكواييه سرقت

يكي از قديمي ترين جرم هایی که عليه اموال صورت می گیرد، جرم سرقت می باشد كه از همان ابتداي پيدايش مفهوم مالكيت در جامعه بشري، اين رفتار به وجود آمده است و معمولاً مجازات هاي سختي براي مرتكبين سرقت در اديان و جوامع مختلف پيش بيني مي شده است؛ جرم سرقت در مجمع القوانين حمورابي كه يكي از قديمي ترين قوانين مدرن بشري می باشد مجازات سرقت در جوامع مختلف متعدد می باشد؛ امروزه در محاکم کشور ایران، رسیدگی به یک سرقت، آن هم هنگامی که سارق در حین سرقت دستگیر شده باشد؛ از طریق نگارش شکواییه به مراجع ذیصلاح صورت می گیرد؛ با ما همراه باشید تا کمی پایین تر نمونه ی درست و اصلی یک شکواییه سرقت را با هم بررسی نماییم.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

Theft complaint sample

 

انواع سرقت

 

Types of Theft

وکیل آنلاین اموال سرقتی 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

در اكثر كشورهاي جهان سوم جرم سرقت به دليل تنوع و گوناگوني آن به انواع مختلفي كه هر يك شرايط خاص و مجازات خاصي به خود را دارد و تفكيك شده می باشد كه از ميان مي توان از سرقت ساده، سرقت مقرون به آزار، سرقت در شب، سرقت از بانك ها، سرقت از مغازه ها، سرقت توام با هتك حرز، سرقت عتيقه جات و ... می باشند كه هريك از اين انواع سرقت ها داري مجازات مخصوص به خود می باشد.

 

تعريف جرم سرقت

 • ماده 267 قانون مجازات اسلامي سرقت را چنين تعريف نموده است سرقت عبارتند از ربودن مال متعلق به غير را سرقت مي نامند كه در اين تعريف سه عنصر اساسي براي تشخيص اين رفتار مجرمانه لحاظ گرديده است كه عبارتند از ربودن، مال، تعلق مال مسروقه به غیر مي باشد.

 

 

گذری بر تاریخچه سرقت

مسئله سرقت از دیرباز وجود داشته است و از همان ابتدای پیدایش اجتماع انسانی ربایش مال دیگری عملی ناپسند محسوب شده و با آن به روش های مختلف و متفاوت برخورد شده است؛ با گذشت دوران و پیشرفت تمدن قوانین و مقرراتی برای جلوگیری از سرقت اموال غیرتصویب و به این منوال مجازات فرد خاطی با دقت زیادی تعیین گردید.

 

توجه: سرقت حدی و تعزیری دو نوع کلی سرقت هستند. قبل از شرح اطلاعاتی در مورد شکواییه سرقت به معنای کلی این دو نوع از ربایش می پردازیم.

 

سرقت حدی و تعزیری

 

different types of robbery

آموزش نگارش نمونه شکواییه سرقت از محل کار

 

به صورت کلی سرقت حدی از فقه است و شرایط آن شرعی تعیین شده است؛ اما سرقت تعزیری بنابر مصلحت جوامع و با توجه به نیاز روز و شرایط جوامع، قانونی وضع شده است؛ شرایط شکل گیری این دو نوع از سرقت متفاوت است و هم چنین مجازات آن دو نیز سوای از هم، دیگر است.

در ادامه می توان بیان داشت که سرقت حدی دستور دین و شرع است، جای تخفیف در مجازات ندارد؛ اما در سرقت تعزیری با در نظر گرفتن شرایط امکان تخفیف در مجازات وجود دارد.

 

نکته: حال چگونه این دو از هم شناسایی می شوند؛ در حالت کلی سرقت حدی شرایطی دارد که اگر تنها یکی از این شرایط سرقت موجود نباشد سرقت تعزیری خواهد بود.

 

نگارش شکواییه حدی

شکواییه، اولین مرحله از ثبت شکایت کیفری علیه مشاکی عنه (شخص مرتکب جرم) می باشد که شخص شاکی به این منظور باید فرم های مخصوصی را پرکند؛ نمونه های اصلی انواع شکواییه سرقت را با مراجعه به ما و دریافت مشاوره حقوقی می توانید دریافت کنید.

 

قاعده کلی: می توان گفت در نگارش شکواییه ها به حالت کلی شرح شکایت با دقت نوشته می شود و دلایل شخص شاکی پیوست داده می شود.

 

سرقت حدی در جامعه کمتر دیده می شود چراکه کمتر پیش می آید تمام شرایط آن به وقوع بپیوندد؛ اما در صورت اتفاق افتادن، تنظیم شکواییه می تواند بسیار حساس و حیاتی باشد.

به همین خاطر اشخاص معمولی در نگارش شکواییه به مشکل می خورند واز نکات لازمه برای پرکردن فرم مربوطه اطلاع درست و یا کاملی ندارند؛ لذا بهترین گزینه یاری گرفتن از تخصص و تجربه ی یک وکیل خبره پایه یک دادگستری در این زمینه است. سرقت حدی نیازمند به وکلایی دارد که فن دفاع و لایحه نویسی تخصصی بدانند موسسه وکیل تلفنی حل این مشکل را برای شما آسان نموده است.

 

آموزش نوشتن شکواییه سرقت تعزیری

 

sample of offensive complaint

درخواست آنلاین نمونه پرونده سرقت کامل و اصلی

 

همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم در سرقت تعزیری به دلیل اینکه به دست خود قانون گذارساخته شده امکان کم یا زیاد شدن مجازات با توجه به شرایط حاکمه، وجود دارد و این مسئله به نسبت زیادی به شکواییه تنظیم شده بستگی دارد؛ نکته ای که در نگارش شکواییه باید به آن توجه داشت این است که شکایت کیفری بر خلاف شکایت حقوقی نیاز به تشریفات یا برگه های چاپی مخصوصی نیست.

در متن شکایت باید مشخصات دقیق فرد ازجمله نام و نام خانوادگی فرد، نام پدر، سن، تابعیت، شغل، مذهب، وضعیت تأهل و میزان تحصیلات وی به همراه کد ملی و شماره شناسنامه او با نشانی و شماره تلفن دقیق ذکر گردد.

در ادامه شرح شکایت که متشکل از موضوع، محل وقوع جرم و تاریخ آن است باید قید شود و در آخر اگر به شخصی مظنون هستید، نام برده و ادله هایتان را برای این ظن شرح دهید؛ چنانچه شاهد و یا شهودی در محل وقوع دارید مشخصات و نشانی آن ها را قید کنید.

 

نگارش شکواییه با وکیل تلفنی

همانطور که می بینید دعاوی سرقت (بیشتر از نوع تعزیری) از امور کیفری تخصصی و دشوار می باشد که نگارش صحیح شکواییه به آن کمک شایانی می کند؛ اگر در قید ادله خودتان نهایت دقت را به کار نبندید یا راه دفاع و ارائه اظهارات خود را ندانید، نه تنها شخص سارق به جزای خود نخواهد رسید، بلکه متحمل ضرر و خسارت زیادی خواهید گردید و از طرفی مال ربوده شده خویش را نیز باز نخواهید ستاند.

لازم به ذکر است که در بسیاری از موارد، اجناس مختلف مغازه داران این مرز و بوم به سرقت می روند که می توان سارق را تشخیص داد، اما بهتر است که شخصاً و مستقیماً اقدام ننموده و در وهله ی اول اقدام نگارش یک شکواییه سرقت از مغازه، بنماییم.

شما می توانید با هزینه ای بسیار ارزان در 24 ساعت شبانه روز با وکلای امور سرقتی ما تماس گرفته و با در اختیار گذاشتن جزئیات سرقت یک شکواییه ارزان را با کیفیت تضمینی، در کمتر از 15 دقیقه دریافت نمایید؛ اما این مکان نیز وجود دارد که شکایت نامه سرقت از مغازه را خودتان نگارش کنید و تنها از وکلای ما آموزش نگارش آن را ببینید.

 

نحوه نوشتن شکواییه سرقت مقرون به آزار

 

robbery to heating

نگارش فوری و 24 ساعته انواع شکواییه

 

سرقت مقرون به آزار سرقتیست که مال باخته همزمان با ربایش مالش، مورد آزار و اذیت جسمی و یا معنوی قرار بگیرد.

در آزار معنوی، فرد سارق، شخص و یا خانواده اش را تهدید به ضرب و جرح می کند، این امر باید همزمان با سرقت صورت بگیرد و اگر قبل یا بعد از آن باشد سرقت، مقرون به آزار محسوب نمی شود؛ در نگارش شکواییه مقرون به آزار وقوع جرم باید شرح داده شود و نوع آزار قید شود.

با وکیل تلفنی تماس بگیرید تا نمونه نگارش متن شکواییه سرقت اموال را آموزش ببینید؛ البته می توانید نگارش نمونه شکایت نامه سرقت اموال را با هزینه ای ارزان به وکلای امور سرقت ما بسپارید تا آن را فوراً و با کیفیتی تضمینی دریافت نمایید.

مهم نیست که در چه ساعتی از شبانه روز با وکلای ما تماس می گیرید؛ چراکه ما 24 ساعته در خدمت شما خواهیم بود.

 

شکواییه سرقت مسلحانه

سرقت مسلحانه نوعی سرقت مقرون به آزار محسوب می شود که در تنظیم شکواییه برای آن باید نهایت دقت را به کار برد؛ چرا که اگر در حین سرقت جرحی متوجه شخص قربانی باشد، علاوه بر مجازات برای جرح، برای سرقت نیز اشد مجازات تعیین خواهد شد و برای این امر تنها یک شکایت کیفری درست و تنظیم شده در دستان متبحر یک وکیل خبره می تواند کار ساز باشد.

 

شکواییه سرقت شبانه منازل

 

night time robbery

واسپاری آنلاین انواع پرونده های سرقت

 

بسیاری از افراد به دنبال نمونه پرونده سرقت هستند تا بفهمند که باید چگونه دعاوی سرقت خود را در محاکم پیش ببرند؛ این در صورتی است که شما پس از مراجعه به دادسرا یا کلانتری برای طرح دعوی سرقت از منزل، به تنظیم آنلاین شکایت نامه سرقت اموال پرداخته و در این شکواییه، به همراه مشخصاتی که قبلا ذکر شد باید نوع و میزان ضرر مالی که به مدعی وارد شده است و مورد مطالبه است باید قید شود که البته امری تخصصی می باشد و به شما پیشنهاد می کنیم که با وکلای ما تماس بگیرید تا نوشتن نمونه متن شکایت سرقت اموال را به شما آموزش دهند، یا اینکه این کار را برای شما انجام دهند.

 

شکواییه کیف قاپی

کیف قاپی که در فقه اسلامی در معادل استیلاب است عنوان مجرمانه خود را دارا است و تحت عنوان سرقت پیگیری نمی شود. درشکواییه این جرم مشخصات شاکی، دلایل شکایت و شرح شکایت نگارش می شود. اورژانس شکواییه سرقت 24 ساعته این امر را در اسرع وقت وبه دقت زیاد برای شما انجام می دهد. تنها با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی می توانید برای نگارش شکواییه سرقت اقدام کنید

 

شکواییه سرقت بانکی

سرقت های بانکی امروزه اینترنتی صورت می گیرد؛ انواع کلاهبرداری ها، سرقت های رایانه ای، جعل کردن و هتک حرمت در این زمره قرار می گیرند.

شکایت کیفری از برداشت های غیرمجاز از حساب های بانکی در روش های متفاوت و متنوع که توسط سارقان با سوء‌استفاده از اطلاعات شخصی شما صورت انجام می گیرد، باید فوری و بدون درنگ صورت گیرد؛ چرا که با تعلل امکان وارد شدن ضرر بیشتر بالا می رود.

با تیم بزرگ حقوقی وکیل تلفنی، نگارش انواع شکواییه سرقت در پانزده دقیقه با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته توسط بهترین وکیل کیفری در اختیار شما قرار می گیرد.

 

نمونه اصلی شکواییه سرقت

Theft complaint sample

 

شکواییه فوری و آنلاین ترک انفاق

نمونه کامل نگارش شکواییه خیانت در امانت

نمونه کامل شکواییه ضرب و جرح عمدی

نمونه اصلی شکواییه عدم تحویل طفل

نمونه کامل شکواییه قتل غیر عمد

نمونه متمایز و حرفه ای شکواییه مزاحمت تلفنی

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی شکواییه های نادر و رایج با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام برای دستیابی به موفقیت در هر زمینه ای باید پیش نیاز های اولیه آن را آماده نمود تا در موقع لزوم از آن استفاده نماییم . اگر در زمانی که ما در منزل حضور نداریم کسی اقدام‌ به ربودن اموال مان بکند یا در زمانی که در کوچه و خیابان قدم می زنیم کیف قاپی گوشی و کیف مان را بردارد تکليف چیست؟ در چنین مواردی باید یک شکوائیه مناسب را تنظیم نماییم تا بتوانیم حق مان را به صورت کامل استیفا کنیم . جهت تنظیم یک شکوائیه مناسب بهترین و راحت ترین کار استفاده از وکلای با تجربه موسسه وکیل تلفنی است وه با دلسوزی تمام نیاز شما را شناخته و در رفع آن می نمایند.
نگارش دادخواست و شکوایه که نخستین گام برای احقاق حقوق تضییع شده افراد است شاید در بدو امر بسیار ساده به نظر برسد اما در واقع آنچه که میتواند شمارا به حقتان برساند و یا برعکس از دستیابی به حق و حقوتان جلوگیری کند همان نکاتی که باید در دادخواست و شکوایه مطرح شود لذا نگارش متون حقوقی توسط متخصصین تحصیلکرده و باتجربه تاثیر بسیار زیادی در نیل به اهداف و خواسته های افرادی دارد که تصمیم به احقاق حق خویش از طریق مراجع قضایی گرفته اند
تعریف سرقت در قانون مجازات اسلامی عبارت است از ربودن پنهانی مال متعلق به غیر. تحقق جرم سرقت مستلزم انجام فعلی از قبیل ربودن، کش رفتن، برداشتن، بلند کردن، گرفتن و قاپیدن مال دیگری بدون رضایت و اطلاع مالک یا متصرف آن است و البته پنهانی بودن عمل و قصد انجام عمل مجرمانه و علم به مالکیت فرد دیگر و وجود سوءنیت و تکمیل پروسه ربایش در وقوع جرم سرقت، خصوصیت دارد. تعریف سرقت سرقت به معنی ربودن مال غیر به صورت پنهانی و بدون رضایت صاحب مال است.به استثنای سرقت های مستوجب حد، شرط دیگر در سایر سرقت ها پنهانی و مخفیانه بودن آن است ضمن این که در تمام انواع سرقت ها عدم رضایت مالک در ربوده شدن مال شرط است. مثلاً در جرم کیف قاپی عمل مخفیانه انجام نمی شود اما به هر حال رضایت مالک در ربوده شدن مال وجود ندارد. لازمه جرم سرقت این است که مالک بر مال تسلط پیدا کند و اگر قبل از تسلط کامل بر مال دستیگر شود شروع به جرم سرقت است. مال مورد سرقت مال منقول است که قابلیت ربایش را داشته باشد بنابراین سرقت در مورد اموال غیر منقول صادق نیست. سرقت مستوجب حد سرقتی است که به شکل مخفیانه از حرز انجام می شود یعنی مال مورد سرقت در محلی متناسب جهت نگهداری و ممانعت از دسترسی افراد به آن قرارداده شده است. شرایط وقوع سرقت حدی: 1- مال در حرز متناسب نگهداری شده باشد یعنی مال در محلی قرارداد شده باشد که معمولاً جهت نگهداری آن از دسترسی سایر افراد بدون اجازه مالک مناسب باشد. 2- مال مورد سرقت حداقل ارزشی معادل 4/5 نخود طلای مسکوک داشته باشد که قابل خرید و فروش با پول باشد؛ سرقت اوراق بهادار مستوجب حد نیست. 3- حرز و مال موجود در آن متعلق به دیگری باشد و به سارق تعلق نداشته باشد. 4- مال مسروقه از امول دولتی یا اموال عمومی و وقف نباشد. راههای اثبات سرقت حدی: - شهادت دو مرد عادل - علم قاضی (با توجه به اسناد و مدارک و نتیجه تحقیقات) - دو مرتبه اقرار سارق نزد قاضی (اگر سارق یک بار اقرار کند مال مسروقه به صاحب آن بازگردانده می شود اما سرقت حدی نیست). البته جهت اجرای مجازات حد برای سارق تحقق شرایط زیر هم لازم است: - شاکی شکایت کرده باشد و گذشت نکند. - چنانچه سارق قبل از صدور حکم مال مسروقه را به هر نحوی از قبیل صلح و سازش و معامله تحت مالکیت خود درآورد سرقت حدی ساقط می شود. - اگر سارق قبل از اثبات جرم توبه کند حد سرقت ساقط می شود. اما گذشت شاکی پس از صدور حکم تأثیری در اجرای مجازات ندارد و مجازات اجرا می شود. مجازات سرقت حدی: 1- در سرقت اول؛ قطع چهار انگشت دست راست (بار اول) 2- قطع پای چپ سارق از قسمت پایین برآمدگی آن به نحوی که نیمی از قدم و مقداری از محل مسح باقی بماند (بار دوم). 3- حبس ابد (بار سوم) 4- اگر سارق در زندان مرتکب سرقت حدی گردد اعدام می گردد. مجازات سرقت های تعزیری: که از شمول شرایط حد خارج هستند حسب مورد حبس و شلاق است و سارق باید مال دزدیده شده را به صاحب اصلی آن بازگردانده و در صورتی که مال موجود نباشد باید قیمت آن را پرداخت کند و قیمت مال دزدیده شده طبق قیمت روز محاسبه می شود. هدف سارق از دزدیدن مال به دست آوردن وجه از طریق آن است یعنی در هر صورت سارق، مال را مورد معامله قرار می دهد و تمامی افراد که در نگهداری، مخفی کردن مال مسروقه یا خرید و فروش آن مداخله داشته باشند مجرم شناخته می شوند. شخصی که مال مسروقه را می خرد چه از مسروقه بودن آن مطلع باشد و چه نباشد باید مال خریداری شده را به صاحب آن باز گرداند. نکات مهم در جرم سرقت: سارق حتی در صورت رضایت شاکی هم مجازات خواهد شد البته ممکن است مشمول تخفیف مجازات قرار گیرد. تبدیل مجازات حبس به جزای نقدی در صورت تقاضای متهم و صلاحدید قاضی ممکن است. سارق در صورت فروش اموال مسروقه مرتکب دو جرم شده است؛ یکی سرقت و دیگری فروش مال غیر که در حکم کلاهبرداری است.
با سلام يكي از قديمي ترين جرم هایی که عليه اموال صورت می گیرد، جرم سرقت می باشد كه از همان ابتداي پيدايش مفهوم مالكيت در جامعه بشري، اين رفتار به وجود آمده است و معمولاً مجازات هاي سختي براي مرتكبين سرقت در اديان و جوامع مختلف پيش بيني مي شده است؛ جرم سرقت در مجمع القوانين حمورابي كه يكي از قديمي ترين قوانين مدرن بشري می باشد مجازات سرقت در جوامع مختلف متعدد می باشد؛ امروزه در محاکم کشور ایران، رسیدگی به یک سرقت، آن هم هنگامی که سارق در حین سرقت دستگیر شده باشد؛ از طریق نگارش شکواییه به مراجع ذیصلاح صورت می گیرد؛ با ما همراه باشید تا کمی پایین تر نمونه ی درست و اصلی یک شکواییه سرقت را با هم بررسی نماییم.
نگارش شکواییه ایشون عالیه
بنظر من‌ قبل از نگارش شکواییه حتما این‌متن را مطالعه نمایید بسیار مشاوره حقوقی سایت وکیل تلفنی عالیه

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی