موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

وکیل ملکی کیست؟

وکیل ملکی کیست؟

- سلام، خانه‌ای را از آقای X پیش خرید کردم، نظرت چیست؟

+ نباید این کارو می کردی؛ اون کلاهبرداره، سر خیلی ها تا الآن کلاه گذاشته

- واقعا؟ الآن چکار کنم؟

به نظر شما دوست عزیزی که با چنین مشکلی مواجه می شود و در دام کلاهبرداران می افتد چه کار باید بکند؛ آیا باید دست روی دست بگذارد تا سرمایه اش را از دست بدهد و مشاهده کند که کلاهبرداران چگونه در حق او ظلم کرده اند و یا اینکه باید بایستد و از طریق قانون از آن ها شکایت کرده و حقوق خودش را مطالبه کند؛ قطعاً کسی که دچار چنین مشکلی می شود باید به دنبال احقاق حقوق خودش باشد، البته همیشه بحث کلاهبرداری این گونه نیست، اما همواره در مشکلاتی که برای املاک پیش می آید بهترین راهکار پیگیری قانونی برای رفع مشکل است؛ البته قطعاً خود افراد که دانش حقوقی ندارند امکان پیگیری موضوع را به طور صحیح ندارند و بهتر است در چنین شرایطی از وکیل ملکی کمک گرفته شود؛ اما وکیل ملکی کیست و چگونه می تواند به ما برای حل مشکلات ملکی خودمان کمک کند. در این مطلب هدف ما این است که شما را با وکیل ملکی و وظایف آن و کارهایی که می تواند برایتان انجام دهد آشنا کنیم با ما همراه باشید و از مطالبی که در اختیار شما قرار می دهیم نهایت استفاده را ببرید

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

وکیل ملکی و مشاوره از او (از دست ندهید)

 

 

 

بهترین وکیل ملکی کیست و چگونه می توان با چنین وکیلی ارتباط داشت؟

 

best real state lawyer and ways to contact with

استخدام وکیل ملکی برای پروژه شمال کشور

 

بهترین وکیل ملکی کسی است که اطلاعات و دانش حقوقی خوبی در زمینه املاک داشته باشد و سال‌ها در این زمینه فعالیت کرده و از طریق پرونده هایی که به نتیجه رسانده است که تجربه کافی را داشته باشد؛ وکیل ملکی باید بداند که چگونه می‌توان با کلاهبرداران و سود جویان بازار مسکن و املاک مقابله کرد و چگونه می‌توان حقوق مردم بی دفاع را در دادگاه مورد مطالبه قرار داد؛ او باید به خوبی بداند که مشکلات حقوقی به آسانی قابل رفع نیستند و برای حل آن ها باید تلاش بسیار زیادی داشته باشد.

تا اینجا متوجه شدیم که وکیل ملکی کیست، اما برای اینکه بدانید چگونه می توان با ارتباط برقرار کرد باید خدمتتان بیان کنیم، کار سختی در این زمینه ندارید و ما به شما کمک می‌کنیم ...

 • شما می توانید به آسانی با مراجعه به مجموعه ما یعنی مجموعه وکیل تلفنی که به عنوان یکی از بهترین آژانس های مشاوره حقوقی در سراسر کشور فعالیت می کند بهترین وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه املاک کار می‌کند را پیدا کنید. ضمناً شما می توانید در مجموعه ما از مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی هم کمک بگیرید.

 

وظایف و خصوصیات وکیل ملکی خوب چیست؟

 

برای اینکه بدانیم وکیل ملکی کیست، بهتر است ابتدا وظایف او را بدانید؛ وکیل ملکی وظایف مختلفی دارد. او باید بتواند در دعوای تخلیه ید حقوق موکل خودش را به سرانجام برساند؛ وکیل ملکی وظیفه دارد نسبت به دریافت مجوز پایان کار برای موکل خود اقدام کند و نسبت به تقسیم و افراز املاک مشاع هم دانش حقوقی داشته باشد؛ البته برخی دعاوی که وکیل ملکی باید آن ها را پیگیری کند و بی کیفری هستند که عبارتند از مزاحمت و ممانعت از حق، فروش ملک غیر، تصرف عدوانی و جعل سند ملکی و در نهایت خیانت در ملک به امانت گذاشته شده.

در مورد اینکه وکیل ملکی چه خصوصیاتی باید داشته باشد خدمتتون باید بیان کنیم که این وکیل باید تجربه بسیار زیادی داشته باشد و بتواند به راحتی پرونده های سخت املاک را به نتیجه برساند. او باید صبور باشد و قدرت تجزیه و تحلیل صحبت های موکل خودش را داشته باشد تا نقاط کور پرونده را رفع کند. البته نگران نباشید شما می توانید در مجموعه ما بهترین مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته املاک و وکیل آنلاین در این زمینه را پیدا کنید. مجموعه ما ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی در کل کشور را دارد.

 

وکیل ملکی چه مسائل ملکی را حل و فسخ می‌ کند؟

 

Real state lawyer ways to solving problems

وکیل متخصص کلاهبرداری در املاک

 

یکی دیگر از راه هایی که به شما کمک می‌کند تا بدانید وکیل ملکی کیست این است که در مورد حل مسائل توسط او اطلاعاتی داشته باشید . دامنه مسائل و مشکلاتی که وکیل ملکی می تواند آنها را حل کند بسیار گسترده است و قطعاً ما نمی توانیم در مورد همه آن ها مواردی را خدمت شما بیان کنیم. وکیل ملکی می تواند نسبت به تصرف عدوانی و شکایت نسبت به آن اقدام کند و همچنین توانایی این را دارد که در مورد تقسیم اراضی دخالت کند . در واقع هر چیزی که مربوط به ملک شود در حوزه وظایف چنین وکیل قرار می گیرد اما هرکی دانش و تجربه آن را ندارد که بتواند مسائل و مشکلات حوزه مسکن و املاک را رفع کند؛ چراکه مسائل در این حوزه بسیار پیچیده و سخت هستند، تنها وکیلی می‌تواند این مسائل را حل کند که سالها در این زمینه کار کرده باشد و با پیچ و خم‌های کار آشنا باشد. شما می توانید در مجموعه ما وکیل 24 ساعته املاک را پیدا کنید؛ در مجموعه ما تنها وکیل دادگستری فعالیت می‌کند و البته هر سوالی که شما داشته باشید در قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی ما جواب داده می شود.

 

مزایای مشاوره با وکیل ملکی در موسسه وکیل تلفنی چیست؟

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل دادگستری

 

اگر علاقه دارید بدانید وکیل ملکی کیست یکی از چیزهای که دیگری که می تواند به شما کمک کند این است که بدانید مزایای مشاوره با وکیل چگونه است؛ در مجموعه ما مشاوره گرفتن با وکیل ملکی مزایایی جالبی دارد؛ شما در مجموعه ما پایین ترین هزینه را برای وکیل دادگستری پرداخت می‌کند و در عین حال بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد، چراکه مجموعه ما وکلای مجرب و متخصصی دارد که رفت ملاقات گرفتن از آن ها ممکن است ماه ها برای شما طول بکشد اما در مجموعه ما تنها با یک تماس و ارتباط آنلاین می توانید از آنها کمک بگیرید.

شما در مجموعه ما وقت زیادی صرف نخواهید کرد و تنها چند لحظه برای ثبت نام و دریافت راه ارتباطی با وکیل زمان شما تلف خواهد شد؛ روش ارتباط گرفتن با وکیل نیز در مجموعه ما چه شکلی است که خود شما تمایل داشته باشید؛ مثلاً مشاوره حقوقی واتساپ یکی از انواع راه های ارتباطی با مشاورین ما محسوب می‌شود. همچنین شما می توانید از وب سایت وکیل تلفنی و حتی تماس تلفنی هم برای ارتباط گرفتن استفاده کنیم؛ اگر قصد دارید در مورد پیشینه وکلای ما اطلاعات بیشتری کسب کنید نیز می توانید به مجموعه عدل ایران و قسمت قوه قضاییه آن مراجعه نمایید و اطلاعات وکلای ما را بررسی کنید.

 

ارتباط با وکلای ملکی متخصص در تهران و شهرستان ها

 

contact with real state specialist lawyers

مشاوره حقوقی فوری با وکیل ملکی دادگستری

 

قطعاً کسی که دنبال این است بداند وکیل ملکی کیست به دنبال این موضوع هم هست که راه های ارتباط با وکیل ملکی را در نقاط مختلف کشور پیدا کند؛ مجموعه وکیل تلفنی برای تمامی استان‌ها و شهرستان‌های کشور قسمت‌های مختلفی را قرار داده است که اهالی آن نقاط بتوانند با وکیل آنلاین ارتباط برقرار کند؛ توجه داشته باشید وکیل آنلاین که ما برای مثلاً استان اصفهان قرار می‌دهیم مسلط به شرایط ملک در آن استان است و به خوبی می داند که چگونه باید مشکلات ملکی آن استان را رفع کند.

روش ارتباط گرفتن با وکلای ما از هر نقطه از کشور هم کاملاً مشخص است.چه اینکه شما از استان تهران بخواهید با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید و چه اینکه بخواهید از یک نقطه دور کشور مشاوره حقوقی دریافت کنید در هر حالت باید از روش های ارتباط مجازی و تلفنی مثل مشاوره حقوقی واتساپ استفاده نمایید؛ در واقع افرادی که در نقاط دور زندگی می‌کنند هم با این شرایط می‌ توانند از بهترین وکلای کشور که در تهران ساکن هستند استفاده کند و این موضوع بسیار مهم و ارزشمندی است.

 

 

مشاوره عقد مزارعه با وکیل دعاوی کشاورزی

مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی آپارتمان ها

مشکلات حقوقی ضمانت وام مسکن

همه چیز در خصوص دستور موقت

نکات قابل توجه در پش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های  حقوقی

وکیل حامی مستأجران

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

درود و وقت بخیر عزیزان استفاده از تخصص وکیل در امور ملکی فقط محدود به دعاوی قضایی برای وقتی که به مشکل برخوردید خدایی نکرده نیست اگر قصد خرید و فروش و اجاره دارید میتونیم قرارددهاتونو مطالعه کنیم براتون وارد مذاکره بشیم حتی اگر تمایل داشته باشید قراردادهاتونو اصلاح کنید بنده عرفانیان هستم در خدمتم
با ادب و احترام؛ وکیل ملکی کسی است که در حوزه املاک و مستغلات به صورت تخصصی ورود کرده و دارای تجربه و علم کافی به این موضوعات دارد. وکیل ملکی با اشراف بر قوانین این حوزه می تواند از خیلی مشکلات ملکی بشرط اینکه خریدار یا فروشنده قبل از معامله با او مشورت نمایند جلوگیری نماید. باتشکر از وکلای موسسه که در این راستا زحمت می کشند.
سلام از جمله دعاوی مربوط به املاک دعوای خلع ید است که مختصرا در مورد آن توضیحاتی داده خواهد شد.این دعوا از طرف مالک رسمی مال غیر منقول علیه متصرف غیر قانونی قابل اقامه است.به این ترتیب که اگر کسی ملکی را بدون داشتن حق وبدون رضایت مالک تصرف کندغاصب محسوب وضامن عین و منافع ملک است.مالک می تواند خلع ید غاصب و اجرت المثل مدت زمان تصرف را طی دادخواستی مطالبه کند.اگر ملکی فاقد سند رسمی باشد یا در اصل مالکیت ملک اختلاف وجود داشته باشد،دعوای خلع ید مسموع نیست.در این مورد خواهان ابتدا باید طرح دعوای اثبات مالکیت یا الزام به تنظیم سند رسمی کند و پس از دریافت سند رسمی می تواند دادخواست خلع ید بدهد البته تقاضای رسیدگی به اثبات مالکیت والزام به تنظیم سند رسمی با خلع ید در یک دادخواست بلامانع است،زیرا این دعاوی ناشی از یک منشاء هستند.شما می توانید از خدمات حقوقی دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی بهرمند شوید09124518650
با سلام خدمت کاربران گرامی.وعرض خسته نباشید به همکاران خوب و سختکوش موسسه وکیل تلفنی.وکیل ملکی شما را در اولین اقدام یاری می کند که در مسایل سهت و غالبا پیچیده و مشکل ملکی بهترین و درست ترین مسیر را طی نمائید.چرا به عقیده بنده مسایل حفوقی و از نوع ملکی حتی از سخت ترین مسایل کیفری هم مهم تر و پیچیده تر هستند و نیاز به دانش کافی حقوقی برلی ورود به انها هست پس بهتر است به جای طی مسیر پر استرس اقامه دعوا بدون اطلاعات کافی این امر را به وکلای مجرب بسپارید.شاد و موفق بلشید.مسیح اقاداودی.کد ۲۰۵۵۴ برای مشاوره در خدمت عزیزان هستم.
سلام و احترام جهت گرفتن حکم تخلیه مستاجری که دوسال با او درگیر بودیم از خدمات نگارش و وکالت موسسه وکیل تلفنی استفاده کردم. بسیار سریع و دقیق و با حوصله و دلسوزانه پیگیر سوالات مرا پاسخ دادند و در اسرع وقت نگارش دادخواست و اظهارنامه انجام شد، از بابت اینکه خدماتتون به صورت شبانه روزی و با قیمتهای بسیار مناسب ارائه میدهید بسیار ممنونم. موفق باشید
با سلام‌و عرض ادب،ضمن تشکر از همکاران محترم در موسسه معتبر و پر افتخار وکیل تلفنی به کاربران عزیز توصیه می گردد قبل از هر اقدامی جهت‌کاهش ریسک مربوط به پرونده های قضایی از تخصص و تجربه همکاران من در وکیل تل در زمینه مشاوره حقوقی و در صورت لزوم اعطاء وکالت با کمترین هزینه استفاده نمایند.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام تشکر خیلی ویژه بابت ارائه مطالب بسیار عالی و دقیق و کاربردی، خداوند حقیقتاً طرف کسانی است که برای عدالت اجتماعی تلاش می کنند. مردم عزیزمون باید بدونن پرونده های حقوقی همیشه یک راه نداره حتما قبل از هر اقدام قانونی با وکلای خوب وکیل تلفنی مشورت کنید راهنمایی میکنن و نتیجه اش میببنید
سلام خسته نباشید بنده هر روز به سایت شما سر نیزنم و هر روز مطالب جدید و مناسبی منتشر میکنید که خیلی کاربردیه تشکر از شما.
با سلام. ممنون از زحمات مسئولین و مدیران این موسسه که چنین امکانی رو برامون فراهم کردن که خیلی راحت بتونیم با وکلا ارتباط بگیریم. من بارها در زمینه های مختلف از وکلا و مشاورین این موسسه راهنمایی گرفتم و در هر زمینه ای وکیل تخصصی دارند. واقعا ممنونم
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 و شماره 09134339811 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
بسمه تعالی_با سلام و احترام و خسته نباشید خدمت شما،متن خیلی مفید و کاربردی بود،از زحمات شما تشکر میکنم
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما،متن خیلی مفید و کاربردی بود،از زحمات شما تشکر می کنم و قدردانی به عمل می آورم.
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام. بنده پزشک هستم و کاملا واقفم که درصورتی یک رشته و افراد تحصیلکرده در آن رشته دارای بهره وری خواهند بود که به سمت تخصص گرایی برویم. واقعا عالیه که این فرهنگ وکیل تخصصی را نهادینه میکنین. چرا که باید یاد بگیریم از حالت عموم و عام و کلی خارج شویم و در هر زمینه ای تخصصی عمل کنیم و هر پرونده ای را به وکیلی نسپاریم بلکه با توجه به تخصص و مهارتش پرونده ها را واسپاری نماییم. چرا که هم به نفع وکیل و هم به نفع موکل خواهد بود.که این مهم در وکیل تلفنی کاملا محقق گردیده. بارها همچین مواردی را در سایت شما دیدم مثل وکیل ملکی،وکیل خانواده و...... و این نشان دهنده پویایی و قدرت موسسه شما میباشد. امیدوارم در راه خدمت به مردم هر روز پویاتر و پرقدرت تر پیش بروید
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سینا هستم 27 سالمه و از 20 سالگی کار کردم و یک سرمایه مختصری جور کرده بودم که بتونم یه خونه بخرم و زندگی تشکیل بدم. وام ازدواج گرفتم وام از بانک دیگه گرفتیم تا بتونیم یه خونه بخریم یکسری واحدهای مسکونی پیش فروش کرده بودند و منم یکی شو خریدم البته قرار شد کارهای سند و این چیزاشو موقع تحویل انجام بدن. تاریخ تحویل 6 ماهه بود اما یکسال گذشت و خبری نشد وقتی پیگیری کردم دیدم کلاهبرداری بوده و اصلا اون واحدها برای این آقا نبوده و صاحب اصلی یکی دیگست . زندگیم نابود شد همه سرمایه ام رفته بود حتی پولی نداشتم که یک خونه اجاره کنم. خانمم از همسایه شون شنیده بود که یک موسسه حقوقی هست که هر موقع از شبانه روز که زنگ بزنی جواب میدن و قیمتاشونم خیلی مناسبه و واقعا هم کاربلدن . منم به حرف همسایه اعتماد کردم و تماس گرفتم دیدم دومین بوق نخورده جواب دادن و 5 دقیقه بعدشم وکیل خودش باهام تماس گرفت و خیلی با صبر و دقت به صحبت هام گوش کرد و مدارکم براشون واتساپ کردم و ایشون برام نگارش های لازم را هم برام انجام دادند و خداروشکر تونستیم از این باند کلاهبرداری شکایت کنیم و به حقمون برسیم
موسسه حقوقی وکیل تلفنی وکلای خیلی خوب و دلسوزی داره که مشکل شما را خیلی سریع می فهمند و سعی می کنند که اونو حل کنند؛ البته نه تنها در زمینه ملکی، بلکه وکلای خانواده هم به همان اندازه قدرتمند عمل می کنند و شما می تونید به راحتی و با کمترین هزینه ممکن روی زحمات این وکلا حساب کنید ...

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی