موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

وکیل مواد مخدر

وکیل مواد مخدر

آیا تاکنون با وکیل مواد مخدر، مشاوره حقوقی داشته‌اید؟ آیا می دانید روزانه چندین نفر در کشور ما به اعتیاد مبتلا می شوند؟  بر اساس آمار و ارقام بدست آمده در سال‌های اخیر، می‌ توان گفت که امروزه پرونده‌ های مواد مخدر به یکی از رایج ‌ترین پرونده‌ های محاکم قضایی ایران تبدیل شده اند؛ چراکه به لطف ماریجوانا، امروزه سن اعتیاد به 15 سال رسیده است و به نوبه خود جای تأسف دارد؛ از این رو، موسسه حقوقی ما تصمیم گرفته تا با ارائه خدمات حقوقی برترین وکلای متخصص مواد مخدر در ایران، اقدام به کاهش جرم و جنایت ناشی از حمل و نقل یا استعمال مواد مخدر بنماید؛ اما قبل از شرح و بسط کامل این مطلب، توصیه اکید ما به شما این است که از ویدئوی یک دقیقه ای زیر بازدید به عمل آورید.

 

مجازات حمل مشروب در سطح شهر و حومه (توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل مواد مخدر کیست و چگونه می ‌تواند به ما کمک کند؟

 

drug lawyer concept

تماس فوری و ارزان با وکیل مواد مخدر آنلاین و 24 ساعته

 

وکیل مواد مخدر شخصی می‌باشد که دارای تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی حل و فصل پرونده‌های حقوقی مربوط به جرائم مواد مخدر می‌باشد. چنین وکیلی دارای مهارت کافی برای جلوگیری از تضییع حقوق موکل خود است و برای دادن آگاهی بیشتر به موکل خود از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی، خدمات مشاوره‌ای نیز ارائه می‌دهد.

وکیل مواد مخدر از تمامی فنون مربوط به مذاکره اطلاع دارد و می‌داند برای ارائه دفاعیه مناسب در دادگاه باید چگونه اقدام نماید؛ چنین وکیل متخصصی به خوبی می‌داند که کدام اعمال در قانون کشور ما جرم تلقی می‌شوند و خوشبختانه در موسسه حقوقی وکیل تلفنی، شما می توانید ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص مواد مخدر را به صورت 24 ساعته تجربه نمایید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته با وکیل آنلاین مواد مخدر، چه مزایایی دارد؟

 

 

به چند مورد از مهم‌ترین مزایای تماس با وکیل مواد مخدر و استفاده از خدمات مشاوره مواد مخدر اشاره می‌کنیم:

 1. شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی با وکیل آنلاین مواد مخدر ارتباط پیدا کنید و از راهنمایی‌های آن‌ها استفاده کنید.

 

 1. محاسبه آنلاین مجازات حمل مواد مخدر جز یکی دیگر از مزایای مشاوره حقوقی می ‌باشد.

 

 1. بهترین خدمات حقوقی با تضمین بهترین قیمت توسط وکیل مواد مخدر ارائه می‌گردد.

 

 1. با استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی، شما می‌توانید در صرف زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

 

اگر شما نیز جزء آن دسته از کانی هستید که دچار خسارت های مالی مختلفی در جریان پرونده‌های وکیل مواد مخدر شده‌اید، تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی می‌تواند به شما کمک کند تا احقاق حقوق شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت گیرد.

در چنین شرایطی متاسفانه گاهی دیده می‌شود که افرادی که بی گناه هستند و جرم خاصی مرتکب نشده اند هم به طور ناخواسته در جریان این پرونده‌ها وارد می‌شوند. به نظر شما در صورت بوجود آمدن چنین مشکلی باید چه کنیم؟ آیا شما می‌دانید بهترین راه اثبات بی‌گناهی چنین افرادی چیست؟

 • در پاسخ به این سوال باید گفت که تنها یک فرد متخصص و حرفه‌ای در زمینه پرونده‌های مواد مخدر می‌تواند به شما کمک کند تا بی‌گناهی خود را ثابت کنید و یا آنکه میزان مجازات افراد مرتکب را کاهش دهد؛ شما به راحتی می‌ توانید در هر زمان و مکانی که نیاز به مشاوره حقوقی داشتید با  وکیل مواد مخدر 24 ساعته تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید.

 

وکیل آنلاین مواد مخدر چه درجه علمی دارد؟

 

online drug lawyer

وکیل مواد مخدر ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

وکیل تضمینی مواد مخدر دارای تحصیلات تکمیلی در رشته‌ی حقوق می ‌باشد، این فرد متخصص علاوه بر گذراندن آکادمیک دوره وکالت و دریافت پروانه وکالت دارای تجربه کافی در جریان پرونده‌های مربوط به مواد مخدر می ‌باشد.

وکیل پایه یک دادگستری که دارای تخصص در زمینه مواد مخدر است می تواند خدمات حقوقی بسیار مهمی را همانند: تلاش در کم کردن مجازات حبس، تلاش در گرفتن تعلیق اجرای حکم، پیگیری موضوعات ارجاع شده و ... ارائه ‌دهد.

 

نکته: عموم مردم می‌توانند از خدمات مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته استفاده نمایند، هیچ گونه محدودیت جنسی و سنی برای استفاده از ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی فوری یا آنلاین وجود ندارد.

 

بهترین وکیل مواد مخدر را در کجا پیدا کنم؟

 

رزرو مشاوره حقوقی با وکیل

 

بهترین وکیل مواد مخدر فردی است که در هر زمان و هر مکانی در کنار شما باشد؛ شما می‌توانید برای استفاده از مزایای مشاوره حقوقی با وکیل ارزان و تضمینی مواد مخدر با تیم بزرگ وکیل تلفنی تماس بگیرید.

 

نکته: وکیل تلفنی  قدیمی ترین ارگانی است که دارای اطلاعات کاملی از بهترین وکلای هر استان می باشد و می تواند به شما کمک کند تا بهترین وکیل مواد مخدر استان خود را پیدا کنید.

 

وکیل ارزان و تضمینی همیشه در کنار شما است و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد؛ چرا که تمامی خدمات حقوقی به صورت تخصصی و با کمترین هزینه ارائه می ‌گردد.

 

آیا می ‌توان علاوه بر دریافت مشاوره تلفنی از وکیل مواد مخدر به او وکالت هم داد؟

 

telephone legal advice with drug lawyer

مشاوره فوری با برترین وکلای متخصص مواد مخدر در سطح کشور

 

شما می‌توانید علاوه بر دریافت مشاوره حقوقی تلفنی، اعطای وکالت آنلاین پرونده مواد مخدر را به یک وکیل متخصص و با تجربه بدهید؛ انواع وکیل مواد مخدر که در گروه وکیل تلفنی مشغول به فعالیت هستند بر اساس تخصص و تجربه‌ای که دارند به موارد زیر تقسیم می‌شوند:

 1. وکیل جرایم مواد مخدر گل.

 

 1. وکیل مواد بنگ.

 

 1. وکیل مواد شیشه.

 

 1. وکیل متخصص ‌تریاک.

 

 

مقابله با ضرب و جرح

بهترین پاسخ عملی به توهین ها و تهدیدات

آدم ربایی و تقاص آن

جمع آوری مدارک طلاق مبتنی بر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و عرض ادب،کاربران عزیز چنانچه درگیر پرونده مربوط به مواد مخدر می باشید با استفاده از تخصص یک وکیل موادمخدر که دارای تجربه کافی در زمینه حل و فصل پرونده های مربوط به مواد مخدر باشد می تواند از تضییع حقوق خود جلوگیری نموده و دفاعی مناسب را در دادگاه ارائه نمایید. چرا که متأسفانه دیده می‌شود که افراد بیگناه به علت عدم دفاع مناسب، در جریان پرونده مواد مخدر قرار گرفته و محکوم می‌شوند.لذا توصیه می‌کنیم در صورت بروز مشکل ضمن برقراری ارتباط با سایت وکیل تلفنی و طرح مشکل خود، باوکیل متخصص و خبره در پرونده های مواد مخدر به صورت آنلاین و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید مشاوره نمایید. وکیل تلفنی در کمترین زمان و با حداقل هزینه جهت ارائه مشاوره حقوقی به کاربران عزیز خدمت رسانی می نماید.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
اگر در زمینه ی جرم مواد مخدر و حمل و نگهداری آن ، همچنین مجازات مربوط به آن سوالی در ذهن دارید که بی جواب است می توانید با یک وکیل مشاوره کنید بهترین آسانترین راه مشاوره با وکلای سایت وکیل تلفنی است که با هزینه ی کم و فوری می توانید راهنمایی بگیرید
سلام وقت بخیر خدمت تمام عزیزان .. یکی از موارد رایج در حوزه مواد مخدر کشت خشخاش و ... است . طبق قانون : هر کس مبادرت به کشت خشخاش کند و یا برای تولید مواد مخدر به کشت شاهدانه بپردازد علاوه بر امحاء کشت در هر بار، بر حسب‌میزان کشت به شرح زیر مجازات خواهد شد: 1 - بار اول، یک تا ده میلیون ریال جریمه نقدی. 2 - بار دوم، پنج تا پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی و سی تا هفتاد ضربه شلاق. 3 - بار سوم، ده تا صد میلیون ریال جریمه نقدی و یک تا هفتاد ضربه شلاق و دو تا پنج سال حبس. 4 - بار چهارم، اعدام.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از زحمات .وکیل مواد مخدر شخصی می‌باشد که دارای تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی حل و فصل پرونده‌های حقوقی مربوط به جرائم مواد مخدر می‌باشد. چنین وکیلی دارای مهارت کافی برای جلوگیری از تضییع حقوق موکل خود است و برای دادن آگاهی بیشتر به موکل خود از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی، خدمات مشاوره‌ای نیز ارائه می‌دهد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
سلام وقتتون بخیر در ابتدا یک تشکر دارم از سایت خوبتون که مطالبی بسیار مفید در سایت قرار میدهید. من از کاربران قدیمی سایت شما هستم و تقریبا روزانه مقالات شمارو مطالعه میکنم. از سطح خدمات و قیمت های موسسه هم در هر باری که تقاضای مشاوره داشتم رضایت کامل داشتم. از مدیریت موسسه بابت این تیم جوان و باانگیزه و خوش برخورد سپاسگزارم. شما امکان دسترسی به اطلاعات حقوقی را برای همه افراد جامعه فراهم کردید و این جای تقدیر داره
با سلام مطلب ارائه شده بسیار عالی بود قطعا چیزی که میبینیم این هست که معتادان اغلب به دلیل کاهش اشتها و بی پولی و سو تغذیه ظاهری بیمارگونه و لاغر دارند این امر این بندگان خدا را آماده به ابتلا به عفونتها و سایر بیماریها میشوند پدیده ای به نام تحمل که هنگام مصرف اکثر داروهای اعتیاد آور مانند هروئین و کوکائین و متادون ملاحظه میگردد باعث میشود به دلیل سازگاری و مقاومت بدن معتاد برای رسیدن به اثر ابتدایی مصرف،مجبور به استفاده مقدار بیشتر دارو و ماده اعتیاد آور میشود این مصرف رو به فزونی باعث عوارض سمی بیشتر و هزینه ی بالاتر و صرف زمان بیشتری برای ارضا میگردد وابستگی به معنی ناتوانی فرد مصرف کننده برای کنار گذاشتن عادت خویس است مطلبتون فوق العاده خوب بود واستفاده کردم ممنون و سپاس
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. عاقبت بخیر و سلامت باشید.
مواد مخدر (Narcotic) یا سرخوش نما، نام عمومی برای انواع متنوعی از داروها، و ترکیبات شیمیایی است که معمولاً خاصیت تسکین دهنده و سرخوش کننده دارند و اغلب به دلیل احتمال ایجاد وابستگی به مصرف جزء مواد اعتیادآور طبقه‌بندی می‌شوند.خرید و فروش، جابجایی و پنهان کردن مواد مخدر در اکثر نقاط جهان ممنوع می‌باشد و برای آن مجازات در نظر گرفته شده‌است.چرا که آثار زیان بار این دسته معظلات اجتماعی بسیار بالاست.و به همین جهت نیز قانون نگاهی ویژه به مواد مخدر و رفتار های مرتبط با آن دارد.
مواد مخدر به هر ماده خالص یا ترکیبات شیمیایی گفته می شود که در همه کشورها از جمله کشور ایران مرتکبین و قربانیان فراوانی مانند کودکان، جوانان، افراد سالخورده، زنان و مردان ‌‌‌دارد و بسیاری از این مجرمان مواد مخدر هم ناخواسته و با آگاهی نداشتن و یا با تحریک و تشویق از سوی افراد مبتلا درگیر اینگونه جرایم می شوند. مصرف این مواد اعتیاد آور باعث میشود فرد وابستگی و حالاتی از قبیل سرخوشی، نئشگی و حالت تسکین دهندگی پیدا کند که به دلیل همین وابستگی ها و اثرات منفی و مخربی که بر سیستم عصبی و سایر سیستم های بدن بر جای می گذارد به مرور زمان فرد را در شرایطی قرار می‌دهد که اگر مداومت در استفاده مواد نداشته باشد دچار درد، تنش های شدید عصبی، اختلال در دستگاه گوارش، می گردد به همین دلیل استعمال آن اکیدا ممنوع است. همچنین مواد مخدر از دسته جرایم کیفری به حساب می آید و بدیهی است باتوجه به آثار زیانبار موادمخدر بر روی بدن انسان تقریبا در همه کشورها تولید، نگهداری و فروش ماده مخدر خلاف قانون و جرم محسوب می‌شود و عاملان به اینگونه افعال مجرم شناخته شده و مجازات خواهند شد. در نهایت اعمالی از قبیل خرید و فروش و حتی استعمال مواد مخدر از هر نوعی جرم به حساب می‌آید و پیگرد قانونی دارد. همان طور که گفته شد موضوع مواد مخدر به دو بخش زیر تقسیم بندی میشوند و مجازاتی هم که در پی دارد به شرح زیر است. مواد مخدر غیر صنعتی: تریاک، شیره، گراس، بنگ، سوخته.. مواد مخدر صنعتی: شیشه، هروئین، کراک، کوکائین.. مشاوره حقوقی کیفری و خانواده مجازات حمل و نگهداری مواد مخدر غیر صنعتی شامل تریاک، شیره و… مطابق با ماده ۵ قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر اصلاحی ۱۳۹۹، به تناسب وزن مواد مخدر که حمل شده یا نگهداری شده، مجازات حبس برای عاملین آن پیش بینی گردیده است که به تفکیک زیر است. حمل و نگهداری مواد مخدر تا پنجاه گرم مجازات حبس منتفی است اما مجرم با توجه به کیفیت دستگیری و اقرار به حمل و نگهداری، تا ۴ میلیون ریال جزای نقدی و تا پنجاه ضربه شلاق محکوم می شود. البته جزای نقدی هر سه سال یکبار با توجه به شاخص بانک مرکزی افزایش می یابد و مبلغ قید شده در قانون در حال حاضر فراتر از جزای نقدی پیش بینی شده در احکام می باشد. حمل و نگهداری مواد مخدر بیش از پنجاه گرم تا پانصد گرم مجازات حبس ندارد، بلکه پنج تا پانزده میلیون ریال جزای نقدی و ده تا هفتاد و چهار ضربه شلاق پیش بینی شده است. حمل و نگهداری مواد مخدر بیش از پانصد گرم تا پنج کیلو گرم ۳ مجازات در نظر گرفته شده است که شامل پانزده میلیون ریال تا شصت میلیون ریال جریمه نقدی و چهل تا هفتاد و چهار ضربه شلاق و در نهایت دو تا پنج سال حبس تعزیری وکیل طلاق، خانواده و مهریه-وکلای دادفرنکته : قاضی رسیدگی کننده به پرونده با توجه به کیفیت دستگیری، وضعیت متهم، سابقه کیفری ایشان و عوامل دیگر، هم‌ می تواند هر سه مجازات را برای ایشان در نظر بگیرد یا اینکه حداقل مجازات یا حداکثر را در مدنظر قرار دهد. حمل و نگهداری مواد مخدر بیش از پنج کیلو گرم تا بیست کیلوگرم به مجازات جریمه نقدی از شصت میلیون ریال تا دویست میلیون ریال و پنجاه تا هفتاد و چهار ضربه شلاق و پنج تا ده سال حبس تعزیری محکوم می شود. البته نکته قابل ذکر این است که قانون گذار تکرار این جرم را یعنی حمل یا نگهداری بیش از پنج کیلوگرم تا بیست کیلوگرم ماده مخدر غیر صنعتی را اگر برای مرتبه دوم باشد، به جای جریمه نقدی، مصادره اموال ناشی از حمل و نگهداری مواد مخدر دستور می دهد و اگر برای بار سوم تکرار شود، به مجازت اعدام و مصادره اموالی که از جرم حمل و نگهداری ماده مخدر غیر صنعتی به دست آمده، محکوم خواهد شد. حمل و نگهداری مواد مخدر بیش از بیست کیلوگرم تا یکصد کیلوگرم به مجازات شلاق پنجاه تا هفتاد و چهار ضربه و پنج تا ده سال حبس و جزای نقدی شصت تا دویست میلیون ریال و به ازای هر کیلو گرم بیش از بند ت، دو میلیون ریال اضافه می گردد. * به طور مثال اگر شخصی مرتکب حمل ۵۰ کیلوگرم ماده مخدر تریاک شود، علاوه بر شلاق پنجاه تا هفتاد و چهار ضربه و حبس از پنج تا ده سال، به جریمه نقدی شصت تا دویست میلیون ریالی محکوم خواهد شد و از بابت هر کیلو گرم دو میلیون ریال به جریمه نقدی اضافه می شود که در مجموع به جریمه نقدی شصت میلیون ریال اضافه می شود یعنی ۳۰ کیلوگرم بیشتر از معیار بند ت که ضربدر دو میلیون ریال می شود، شصت میلیون ریال.
بسیار عالی
سلام من ساعت ۴صبح ظرف دو دقیقه مشاوره دریافت کردم واقعا عالی بود
سلام همسر من را به جرم حمل مواد مخدر گرفتن دیشب موسسه شما برام لایحه نوشت و برام از طریق ایمیل و واتساپ بصورت فایل ورد و پی دی اف ارسال کرد. امروز لایحه را ثبت کردم ممنون
سلام مقاله بسیار مفید بود سپاس از موسسه خوب وکیل تلفنی که همچین اطلاعات ارزنده ای را بصورت رایگان در اختیار ما مردم میگذارید

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی