موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

تماس صوتی با وکیل در واتساپ

تماس صوتی با وکیل در واتساپ

تماس صوتی با وکیل در واتساپ، در زمره مشاوره­ های حقوقی غیرحضوری است که در راستای بهره­ مندی حداکثری ایرانیان عزیز از امکانات و فناوری­ های روز و جهت تسهیل برقراری ارتباط با وکیل واتساپی آنلاین و متخصص و دسترسی به خدمات حقوقی، توسط موسسه وکیل تلفنی پیش­بینی و عرضه می­ گردد؛ مجموعه وکیل تلفنی جهت تحقق اهداف فوق، مشاوره ­های حضوری و غیرحضوری را به روش ­های متنوعی در نظر گرفته است که یکی از انواع مشاوره ­های مذکور، تماس صوتی با وکیل در واتساپ است که در ادامه به توضیح مفصل این خدمت و نحوه دریافت آن خواهیم پرداخت؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

 

مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل واتساپی (توصیات بانوی وکیل ما)

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی صوتی و وُیسی با وکیل واتساپی، در چه زمینه­ هایی صورت می­ گیرد؟ مزایای دریافت مشاوره حقوقی در واتساپ چیست؟

 

WhatsApp lawyer voice call concept and preferences

تماس واتساپی با وکیل پایه یک آنلاین و 24 ساعته

 

واتساپ نیز از ابزارهای ارتباط جمعی یا به اصطلاح، شبکه­ های ارتباطی مجازی است که ارتباط انسانی را بدون محدودیت ­های جغرافیایی_زمانی امکان­ پذیر ساخته است. مجموعه وکیل تلفنی نیز بنابر ویژگی ­ها و فرصتی که فناوری­ های نوین در اختیار قرار داده، فرصت را مغتنم شمرده و امکانات مذکور را جهت ارائه خدمات حقوقی هرچه سهل ­تر، ارزان ­تر، در دسترس ­تر، بدون محدودیت ­تر و... ضمن حفظ و افزایش کیفیت خدمات حقوقی خود، بکار گرفته است.

بدین طریق صِرف دسترسی به اینترنت و ابزارهای ارتباط جمعی کفایت می­ نماید تا بتوان در کلیه زمینه ­های تخصصیِ حقوقیِ مدنی یا کیفری، مشاوره حقوقی صوتی و حتی وُیسی با وکلای متخصص را جهت رفع مسائل حادث شده خود، تجربه نمود.

 

بطور کلی مزایای این مشاوره شامل:

 1. عدم محدودیت زمانی-مکانی.

 

 1. دسترسی 24 ساعته و فوری.

 

 1. دسترسی غیرحضوری آنلاین.

 

 1. سهولت ارتباط با وکیل.

 

 1. هزینه ارزان و مناسب.

 

 1. کاهش هزینه­ های غیرضروری.

 

 1. ارسال آنلاین مدارک.

 

 1. برقراری ارتباط صوتی یا ارسال وُیس.

 

 1. و... می ­باشد.

 

چرا باید از وکیل تلفنی مشاوره حقوقی صوتی واتساپی دریافت کنم؟

 

همانطور که مستحضر هستید، مسائل حقوقی و هر اقدامی در رفع آن، به خودی خود چالش­ برانگیز بوده و جهت بکارگیری اقدامات متناسب و ثمربخش، لزوم مراجعه به متخصصان حوزه امر مُبرهن است ...

لیکن، چگونه می­ توان از صحت تصمیم اتخاذی در انتخاب کارشناسان، اطمینان حاصل نمود؟!

در راستای پاسخ به این سوال، بر مبنای دلیلی ساده و اطمینان­بخش، ارتباط با مجموعه وکیل تلفنی توصیه می­ گردد:

 • موسسه وکیل تلفنی، از قدیمی ترین موسسات حقوقی غیرانتفاعی و آنلاین در سراسر کشور و دارای نماد اعتماد است که در خصوص ارائه کلیه خدمات حقوقی خود، ضمانت قیمت و کیفیت ارائه می نماید. این مجموعه با برخورداری از همکاری مداوم و متعهدانه بیش از 1000 وکیل متخصص خانم و آقا، در امور گوناگون حقوقی (مدنی و کیفری)، واجد موفقیت ­های پرشماری در زمینه خدمات مشاوره­ای روزانه و در زمینه پرونده­ های حقوقی و وکالتی است که بر صحت دلیل و چرایی انتخاب مجموعه وکیل تلفنی، مُهر تایید و اطمینان می­ گذارد.

چرا مشاوره حقوقی صوتی واتساپی؟! در خصوص پاسخ این سوال با ما همراه باشید.

 

تماس صوتی واتساپی با وکیل متخصصِ امر، به چه روش­ هایی صورت می­ گیرد و چه هزینه ­ای دارد؟

 

WhatsApp consultancy with professional lawyer

ویس کال واتساپی با وکیل 24 ساعته

 

تماس صوتی با وکیل در واتساپ از طریق ارسال وُیس (پیام صوتی) و برقراری تماس صوتیِ مستقیم، امکان ­پذیر است.

دلیل دیگری جهت اطمینان از دریافت خدمات حقوقیِ وکیل تلفنی، که سهل ­ترین و بدون محدودیت­ ترین روش­ های دسترسی به کارشناسان حقوقی را ممکن می­سازد. مشاوره حقوقی صوتی واتساپی، سرعت دریافت خدمات حقوقی را افزایش می ­بخشد و تبادل اطلاعات و مستندات را به صورت آنلاین در هر زمان امکان­پذیر می­سازد.

به علاوه شما می ­توانید حتی از منزل خود در نهایت آسودگی خاطر، صرفا با ارسال وُیس، سوالات حقوقی و شرح پرونده خود را مطرح ساخته و با وکلای متخصص، مشاوره داشته باشید.

اولین نکته در خصوص هزینه­ های مشاوره ­های حقوقی با وکیل تلفنی، ارزان بودن، مقرون به صرفه بودن و منصفانه بودن آن است؛ برای اطمینان از این امر کافی است تا به وب­سایت مجموعه وکیل تلفنی مراجعه نموده و از طریق جدول اختصاصی هزینه­ ها، نوع و زمان مشاوره مدنظرتان را بررسی نمایید.

بنابر اهداف مجموعه وکیل تلفنی، هزینه­ های مزبور با رعایت شرایط اقتصادیِ اقشار مختلفِ جامعه با هر سطحی از درآمد در نظر گرفته است؛ جهت برقراری تماس صوتی با وکیل واتساپی 24 ساعته و ارزان، با ما در ارتباط باشید.

 

بررسی صوتی پرونده حقوقی در واتساپ چگونه صورت می­ گیرد؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

همانطور که ملاحظه نمودید؛  تماس صوتی با وکیل در واتساپ به صورت مستقیم، امکان­ پذیر است؛ یعنی می­ توانید مستقیماً به صورت آنلاین با وکیل متخصص در زمینه حقوقی مدنظرتان، مکالمه تلفنیِ آنلاین داشته باشید. علاوه بر آن، امکان ارسال وُیس و پیام­های صوتی نیز وجود دارد؛ یعنی می­ توانید شرح پرونده خود را روخوانی نموده یا جزئیات مربوط به آن را از طریق ارسال پیام­های صوتی، در اختیار وکیل قرار داده تا مورد بررسیِ تخصصی واقع شود.

هم­چنین امکان برقراری تماس تصویری_­صوتی نیز فراهم است؛ به علاوه می ­توانید کلیه مدارک و مستندات پرونده را در فرمتِ فایل­ های تصویری یا وُرد یا پی.دی.اف از طریق واتساپ برای وکیل ارسال نمایید تا مورد ارزیابی قرار گیرد.

انواع مشاوره آنلاین صوتی و واتساپی، اعم از تماس تصویری یا تماس صوتی با وکیل واتساپی 24 ساعته و ارزان بوده و با بُروز فوریت­ ها، بطور اضطراری نیز ممکن خواهد بود.

جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی و در خصوص انواع مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین، از طریق وب­سایت یا شماره ­های تماس مجموعه با ما در ارتباط باشید.

 

آیا می ­توان تماس صوتی را از شبکه مجازی دیگری نیز انجام داد؟

 

legal advice in different social media

ویس به وکیل واتساپی 24 ساعته آنلاین

 

بله؛ همانطور که در نوشتار حاضر شرح گردید، امکانات و فناوری­ های نوین عصر کنونی، فرصت ارائه خدمات حقوقی از طریق موسسه وکیل تلفنی و برخورداری از مشاوره کارشناسان حقوقی و وکلای متخصص را بدون هیچگونه محدودیتی برای ما و تمامی ایرانیان عزیز و ارجمند فراهم آورده است.

در نتیجه، این فرصت و این امکان، صرفاً محدود به شبکه مجازی و آنلاینِ واتساپ نیست و ویژگی­ ها و مزایای برشمرده شده راجع به تماس صوتی با وکیل در واتساپ، در خصوص کلیه مشاوره ­های غیرحضوریِ آنلاین، از طریق دیگر شبکه­ های مجازی نیز ممکن و متصور می­باشد.

بنابراین، کلیه نرم ­افزارهای نادر و رایج قابل نصب و بهره ­وری از طریق ابزارهای ارتباطی هوشمند، هم­چون تلگرام، اینستاگرام، فیس­تایم، اسکایپ و... همانند برقراری تماس صوتی با وکیل در واتساپ، امکان برقراری ارتباط با وکلای متخصص را با همان کیفیت تضمینی، فراهم می ­آورد.

 

تماس تصویری با وکیل واتساپی

معایب و مزایای وکیل تسخیری خوب و بد

وکیل اتفاقی و اشتباهاتی که در 77% موارد اتفاق می افتد

بهترین راهکار در مقابل توهین ها و تهدیدات در شبکه های اجتماعی

چگونه به وکیل آنلاین پرونده برای پیگیری ارائه دهیم

کشف حجاب و جرم انگاری آن در ایران خطری بزرگ برای بانوان ایرانی

چالش های اینستاگرامی، شناسایی و مجازات؟

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام در مجموعه وکیل تلفنی افراد به سهولت به وکلا و خدماتشان دسترسی دارند در هر ساعت از شبانه روز
سلام و عرض ادب، تماس صوتی با وکیل در واتساپ، در زمره مشاوره­ های حقوقی غیرحضوری است که در راستای بهره­ مندی حداکثری ایرانیان عزیز از امکانات و فناوری­ های روز و جهت تسهیل برقراری ارتباط با وکیل واتساپی آنلاین و متخصص و دسترسی به خدمات حقوقی، توسط موسسه وکیل تلفنی پیش­بینی و عرضه می­ گردد؛ مجموعه وکیل تلفنی جهت تحقق اهداف فوق، مشاوره ­های حضوری و غیرحضوری را به روش ­های متنوعی در نظر گرفته است که یکی از انواع مشاوره ­های مذکور، تماس صوتی با وکیل در واتساپ است.لطفا با موسسه تماس بگیرید.
کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی از جمله دریافت مشاوره از وکلا در واتساپ بهره مند شوند
سلام و درود خدمت تمامی کاربران وکیل تلفنی موسسه حقوقی وکیل تلفنی تمامی خدمات عبارتند از مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته شبانه روز مشاوره آنلاین توسط کادر مجرب مشاوره حضوری توسط وکیل متخصص نگارش اوراق قضایی توسط وکیل پایه یک دادگستری با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان انجام میشود با ما همراه باشید
با سلام مجموعه وکیل تلفنی جهت تحقق اهداف فوق، مشاوره ­های حضوری و غیرحضوری را به روش ­های متنوعی در نظر گرفته است که یکی از انواع مشاوره ­های مذکور، تماس صوتی با وکیل در واتساپ است که مخصوصا برای افرادی که در خارج از کشور حضور دارند بسیار مفید است
کلیه نرم ­افزارهای نادر و رایج قابل نصب و بهره ­وری از طریق ابزارهای ارتباطی هوشمند، هم­چون تلگرام، اینستاگرام، فیس­تایم، اسکایپ و... همانند برقراری تماس صوتی با وکیل در واتساپ، امکان برقراری ارتباط با وکلای متخصص را با همان کیفیت تضمینی، فراهم می ­آورد.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
Congrats on your new site, get it listed here for free and we'll start sending people to your site https://bit.ly/addyoursitehere
Add your site to 1000 business directories with one click here-> https://bit.ly/submit-your-site-now
Hernia Mesh Complications? A hernia mesh lawsuit is a legal claim filed against surgical mesh manufacturers by people who suffered serious injuries after their mesh implants failed. The largest hernia mesh lawsuit settlement amount to date is $184 million paid by C.R. Bard to settle roughly 3,000 cases in 2011. https://hernialawsuits.com/
سلام من سجاد، کارمند شهرداری هستم اما بعد از کارم از ساعت 8 شب تا 4 صبح اسنپ کار میکنم. یک شب ساعت 2 بامداد دیدم یک نفر دست بلند کرد تا سوارش کنم.وقتی سوار شد سر و صورتش خونی بود و حرف هم نمی تونست بزنه. وسط راه از حال رفت بردمش بیمارستان اما انتظامات بیمارستان بهم گیر دادن که خودت این بلا را سرش آوردی منم نمی دونستم باید چیکار کنم از طریق واتساپ با یکی از وکلای موسسه وکیل تلفنی صحبت کردم و ایشون راهنماییم کردن که چکار باید بکنم. خدا بهتون سلامتی بده که اونوقت شب هم به مردم کمک می کنید مشکلات حقوقی خودشون رو برطرف کنند

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی