موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان طلاق

مشاوره آنلاین رایگان طلاق

مشاوره آنلاین رایگان طلاق، در شمار خدمات حقوقی آنلاینی است که موسسه وکیل تلفنی جهت افزایشِ حداکثری رفاه و دسترسی کاربران گرامی خود، در نظر گرفته است؛ موضوع طلاق، بنابر رشد بی­ سابقه آن در جوامع کنونی و با توجه به جنبه­ های اقتصادی انکار ناپذیر آن و دایره شمول موضوعات حقوقی مرتبط آن، مانند اعسار زوج، عدم پرداخت نفقه یا مهریه، ناتوانی­ های مالی در زندگی زناشوئی و ...، هم­چنین به دلیل اهمیت پررنگ برخی پیامدهای حقوقی-اجتماعی پس از طلاق مانند، زندان به دلیل اعسار از پرداخت مهریه، تقسیط مهریه، موضوع حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه و...، از موضوعات بسیار حائز اهمیت حقوقی است که لزوم برخورداری از مشاوره حقوقی یک متخصص کاردان و کارشناس متبحر را به طور قطع می ­طلبد؛ حال قبل از اینکه به بررسی این نوع مشاوره و نقش آن در روند طلاق، بپردازیم؛ توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً مشاهده فرمایید.

 

توصیات بانوی وکیل در خصوص شرایط ابطال طلاق توافقی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره رایگان طلاق آنلاین، توسط وکیل پایه یک دادگستری، را از کجا دریافت کنیم؟

 

online & Free legal advice of Divorce

چت با وکیل طلاق رایگان و آنلاین

 

بهترین ارگان برای دریافت مشاوره آنلاین رایگان طلاق، موسسه حقوقی وکیل تلفنی است. این مجموعه، اولین موسسه حقوقی آنلاین در سطح کشور است که از حضور بهترین و کارآزموده­ ترین وکلای متخصص طلاق برخوردار می­باشد؛ وکلایی که واجد آمادگی کامل، جهت ارائه مشاوره طلاق به صورت آنلاین و رایگان به شما سروران گرامی هستند.

بنابراین جهت دریافت مشاوره حقوقی طلاق یا به طور اخص، دریافت مشاوره آنلاین رایگان طلاق، می ­توانید ضمن چت رایگان با وکیل طلاق آنلاین، خدمات حقوقی و انواع مشاوره رایگان و 24 ساعته طلاق را نیز با مجموعه وکیل تلفنی تجربه کنید.

 

توجه: برای طرح هرگونه پرسش و پاسخ فوری حقوقی و دریافت انواع مشاوره فوری و 24 ساعته طلاق و مسائل مرتبط آن، با مشاوران حقوقی و وکیل طلاق آنلاین و رایگان مجموعه حقوقی ما در ارتباط باشید؛ در خصوص اقدامات حقوقی، با در نظر داشتن پیامدهای ناشی از هرگونه تصمیماتی که اخذ می­گردد، بهترین اقدام مراجعه به یک وکیل کارشناس و دریافت مشورت تخصصی است. بنابراین هم­اکنون جهت اخذ مشاوره حقوقی آنلاین و حتی مشاوره حقوقی تلفنی اقدام نمایید.

 

وکیل طلاق آنلاین و رایگان، چه خدمات حقوقی را ارائه می ­دهد؟

 

 

بسیاری از خدمات حقوقی که توسط وکلای موسسه وکیل تلفنی ارائه می ­شوند، به صورت آنلاین و رایگان بوده و نامحدود هستند؛ هدف از ارائه خدمات حقوقی با کیفیات مذکور، صرفاً کاهش فشارهای عصبی و بار روانی سهمگینی است که بنابر مسئله طلاق و حواشی آن تحمیل می­ گردد.

به طور کلی خدمات حقوقی مذکور چنین است که شما، به عنوان کاربر وکیل تلفنی، از این امکان برخوردار خواهید بود که چت آنلاین و رایگان با وکیل طلاق را با مجموعه ما به صورت 24 ساعته تجربه نمایید و این امکان از طریق پنل کاربری در ­وب­سایت وکیل تلفنی میسر می ­باشد.

نکته: جهت دریافت خدمات مذکور و تجربه ارزان­ ترین مشاوره تلفنی طلاق با وکیل متخصص مجرب در این زمینه، با مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

چگونه با کمترین هزینه ممکن، طلاق فوری بگیریم؟

 

Online Divorce consultancy with lawyer

مشاوره طلاق آنلاین با وکیل طلاق رایگان

 

ساده است! صرفاً کافی است تا به وب­سایت وکیل تلفنی وارد شده و در آن ثبت نام نمایید؛ پس از آن در پنل کاربری خود، سوال حقوقی خود را مطرح نموده و در حداقل زمان ممکن، بهترین راهکارهای حقوقی مناسب و موثر جهت طلاق فوری با کمترین هزینه را از وکلای متخصص طلاق، به صورت رایگان دریافت خواهید نمود.

از طریق فوق، هزینه­ های شما به طرز واقعا چشمگیری، کاهش خواهد یافت و شما با اطمینان کامل می ­توانید، راهکاریابی و چاره ­جویی پرونده خود را به دستان کاردان وکلای متخصص طلاق بسپارید؛ اکیدا به هم­ میهنان گرامی که جویای حل مسئله پرونده طلاق خود می­باشند، توصیه می­نماییم تا هم­اکنون از طریق مسیر فوق نسبت به طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی و اخذ مشاوره آنلاین و رایگان طلاق اقدام فرمایند.

 

بررسی رایگان پرونده طلاق به صورت آنلاین و ارائه بهترین راهکارهای طلاق به صورت رایگان، چگونه انجام می­شود؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری

 

زمانی که شما به عنوان کاربر وکیل تلفنی در وب­سایت مجموعه ما ثبت نام می ­فرمایید و نسبت به طرح سوالات حقوقی خود اقدام می­نمایید، از این طریق امکان دیگری نیز برای شما فراهم می­شود تا پرونده حقوقی و مدارک و مستندات مربوطه را نیز اپلود یا بارگذاری نمایید.

مدارک و مستندات مزبور شامل، دادخواست­ های طلاقی که خود نگارش نمودید یا دادخواست­های طلاق توافقی، اظهارنامه­ های طلاق توافقی و به طور کل متون حقوقی طلاق توافقی که در دست دارید، هم­چنین سایر مدارک در صورت لزوم یا ضرورت، می­ باشد ...

 • پس از اپلود مدارک فوق ­الذکر، وکلای مجموعه وکیل تلفنی سوالات و مدارک ارسالی پرونده شما را رویت نموده و جهات مسئله و مشکلات آن را بررسی می­  نمایند و کاربر را جهت رفع مشکلات موجود در پرونده، به صورت رایگان راهنمایی خواهند نمود.

 

نکته: هم­چنین این امکان نیز وجود دارد تا وکلای متخصص طلاقِ مجموعه وکیل تلفنی، با ارزان ­ترین هزینه و با تضمین قیمت و کیفیت، دادخواست­های طلاق و سایر اوراق حقوقی مورد نیاز جهت طلاق را برای کاربرِ وکیل تلفنی، تهیه نمایند.

 

مزایای مشاوره طلاق نامحدود رایگان و آنلاین در چیست؟

 

Benefits of divorce legal advice

وکیل طلاق رایگان و آنلاین 24 ساعته

 

مشاوره آنلاین رایگان طلاق، مزایای بی‌شماری دارد که برخی موارد آن در ذیل، ذکر می­ گردد:

 

 1. این نوع مشاوره کاملا رایگان است.

 

 1. در 24 ساعت شبانه ­روز می ­توانید نسبت به طرح سوال حقوقی در زمینه طلاق اقدام نموده؛ بهترین و متمایزترین راهکارهای حقوقی را دریافت نمایید.

 

 1. مشاوره، توسط بهترین و مجرب­ترین وکلای طلاق در سطح کشور ارائه خواهد شد؛ وکلایی که شاید، بدون در ارتباط قرار گرفتن با مجموعه وکیل تلفنی، هرگز امکان برخورداری از مشاوره ایشان میسر نباشد.

 

 1. مشاوره آنلاین است؛ صرفاً با دسترسی به یکی از وسایل ارتباط جمعی آنلاین میسر می­ گردد.

 

 1. حداقلِ دسترسی به اینترنت، شما را قادر می سازد تا وارد سایت پرسرعت وکیل تلفنی شده؛ ضمن دسترسی به سامانه طلاقِ توافقیِ وکیل تلفنی، سوالاتتان را مطرح سازید.

 

 1. این مشاوره نامحدود است؛ شما می­توانید کلیه سوالاتتان را بدون محدودیت زمانی، مکانی و یا حتی از نظر تعداد، مطرح سازید.

 

 1. با بروز هرگونه فوریت و اضطرار، در هر ساعتی از شبانه­ روز اخذ مشاوره میسر می­باشد.

 

 1. و... .

"چنانچه موارد بیشتری را مدنظر دارید؛ حتما، در انتهای این متن و در بخش نظرات اعلام بفرمایید"

 

وکیل طلاق واتساپی و آنلاین

وکیل طلاق آنلاین اورژانسی

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری طلاق در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان طلاق به صورت 24 ساعته می باشد که هموطنان عزیز می توانند از این خدمات که توسط وکلای پایه یک و باتجربه هستند استفاده نمایند. لذا طلاق از موارد بسیار مهم و حائز اهمیت است که زوج یا زوجه باید توسط وکیل این مسیر را بپیماید تا نسبت به احقاق حق خود به طرفیت شوهر یا زن خود اقدام نموده و متضرر نگردند. در طلاق باید موارد مالی زوجه تعیین تکلیف گردد. باید دید طلاق خلع است یا بائن یا توافقی . در هرکدام از این انواع موارد ریز و تخصصی وجود دارد که می بایست با مشاوره وکیل کار ادامه داشته باشد.
با سلام امروز نزدیک به یکسال است در موسسه وکیل تلفنی خدمتگزار مردم هستیم ،وکیل تلفنی برای ما حکم دانشگاه داشته و دارد و بسیار خوشحالم که خدا این فرصت رو در اختیارم قرار داد تا به مردم عزیزم خدمت کنم،چه بسیار سوالات رایگان پاسخ داده شد و کاربران حتی بدون خدا حافظی پاسخ گرفتند و رفتند ،سامانه مشاوره آنلاین وکیل تلفنی این امکان میده که با طرح پرسش به صورت مشورتی به جمع بندی خوبی در رابطه با پروندتون برسین ولی خوب قطعا کیفیت تعامل در مشاوره تلفنی قطعا فرق میکنه ،ایجاد همچین سامانه اینترنتی در ایران رو باید قدر دونست چون وکلای دلسوز وکیل تلفنی به صورت جهادی واقعا خدمت رسانی میکنن و بنده دیگه توی این مدت شاهد این قضیه بودم که به صورت شبانه روزی برای ارامش فکری و احقاق حق مردم عزیزم ایران تلاش میکنید امیدوارم سعادت مند باشید طراحی ها و متن ها بسیار عالیه آفرین به همکاران عزیزم
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي
سلام و عرض ادب و احترام خدمت وکلای گرامی و مدیریت محترم موسسه مردمی وکیل تلفنی .. بازدید از سایت مفید و عالی شما برای ما و دوستان بسیار سودمند و مفید است به نحوی که حکم کلاس درس را برای ما دارد به همین جهت هر روز از مطالب متعدد و متنوع شما در مسایل مختلف کمال استفاده را میبریم . تشکر از شما عزیزان .
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند.
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
سلام سپاس از وب سایت وکیل تلفنی کاملا ۲۴ساعته مشغول به فعالیت و خدمات رسانی هستین شمارا به یکی از دوستان معرفی کردم در زمینه طلاق بنده خدا تازه از حق و حقوق خودش مطلع شد و تمامی کارهای طلاق را زیر نظر وکلا شما انجام داد.مرسی از شما
خدا خیرتون بده که مشکلات مردم رو حل میکنید.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی