موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

آموزش گام به گام تقسیط مهریه در اداره ثبت

آموزش گام به گام تقسیط مهریه در اداره ثبت

مهریه مالی است که به موجب عقد نکاح به مالکیت زن در آمده است و زن با تصرف در آن می تواند در هر زمان که بخواهد آن را از شوهر مطالبه نماید؛ حال اگر شوهر توانایی مالی در پرداخت مهریه نداشت قانون چه راه حلی برای آن پیش بینی نموده است؟ آموزش گام به گام تقسیط مهریه در اداره ثبت در ادامه مطلب می تواند راه گشایی برای شما باشد؛ بنابراین این به نفع شما خواهد بود که مطالب زیر، به خصوص ویدئوی کوتاه را که در پایین مشاهده می کنید، از دست ندهید.

 

مطالبه مهریه به آسان ترین و فوری ترین روش ممکن (توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

بهترین روش تقسیط مهریه در اداره ثبت به علاوه مراحل انجام فوری آن

 

ways of receiving installment dowry in register department

وکیل متخصص برای قسط بندی مهریه

 

با توجه به به اینکه معیار و ملاکی برای تقسیط مهریه وجود ندارد و تقسیط مهریه در اختیار قاضی دادگاه است؛ حضور وکیل مجرب و ارتباط  با وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته در این حوزه می تواند به شما در راه حل ها و بهترین شرایط تقسیط مهریه کمک شایانی را داشته باشد؛ اگر ظرف مدت 10 روز زوج اقدامی جهت پرداخت مهریه نداشته باشد اموال وی توقیف و جهت اجرای مهریه اموال از شوهر، چه منقول و چه غیر منقول و چه وجه نقد توقیف می شود؛ مگر اینکه این اموال جزء مستثنیات دین نباشد. 

 

مراحلی که زوجه جهت مطالبه مهریه خود باید آن را به ترتیب طی نماید در ادامه مطلب اشاره خواهیم نمود:

 1. مراجعه به دفتر خانه رسمی ازدواج که عقد در آن صورت گرفته و ارائه قباله ازدواج.

 

 1. مراجعه به اداره ثبت اسناد محل زندگی با همراه داشتن اجرائیه ای که دفترخانه صادر نموده است.

 

 1. پرداخت نمودن نیم عشر دولتی (5% مبلغ اجرا مهریه را گویند که به حساب دولت ریخته می شود و به آن حق الاجرا گویند).

 

 1. معرفی اموال زوج توسط زوجه جهت توقیف.

 

در تمام این مراحل به زوج فرصت داده می شود، در صورت استنکاف مراحل قانونی مزایده اموال و فروش آن ها تا آخر توسط قانون پیگیری خواهد شد.

 

بهترین روش وصول مهریه از میان 4 روش وصول آن + مراحل مطالبه مهریه به بهترین روش

 

مراجعه به اداره ثبت بهترین و سریع ترین را جهت شناسایی اموال زوج است برای مطالبه مهریه است که مراحل آن به شرح زیر است:

 1. در دعاوی و اختلافات حقوقی که جهت مطالبه مهریه صورت می گیرد یکی از راهها و بهترین راه مراجعه به ثبت اسناد رسمی است در این روش زوجه جهت دریافت مهریه خود می تواند قباله ازدواج خود را به یکی از دفتر خانه های محل ثبت عقد برده و در آن جا در اولین قدم تقاضای صدور اجرائیه نماید و بعد از آن به اداره ثبت مراجعه و دستور مربوطه را به اداره تحویل داده و مهریه خود را مطالبه نماید در این روش زوجه باید مطابق قانون هزینه اجرایی را که برابر است با نیم عشر دولتی را پرداخت کند قابل توجه است از نظر قانون بعدا زوج ملزم به پرداخت این مبلغ می باشد.

 

 1. روش دوم جهت دریافت مهریه اقدام از طریق دادگاه است؛ بدین صورت که زوجه دادخواست مطالبه مهریه را به دادگاه تقدیم میکند و در صورت توانایی زوج مبنی بر پرداخت مهریه و عدم همکاری وی تمام اموال از طریق دادگاه توقیف می شود و مراحل وصول مهریه از اموال توقیف شده از طریق اجرائیه دادگاه انجام می گیرد. اگر زوج اموالی نداشته باشد، حکم جلب وی صادر و با پرداختن به وضعیت اعسار زوج مهریه از طریق قانون به صورت اقساطی به زوجه پرداخت می شود.

 

جهت مطالبه مهریه در قانون راه های زیادی را پیش روی زوجه قرارداده است و به روش های زیادی می توان زوج را برای پرداخت نمودن کامل مهریه از طریق قانون، تحت فشار قرارداد؛ در حالتی که زوج تمکن مالی دارد می توانیم از طریق ثبت، اموالش را توقیف و او را ممنوع الخروج نمود و این کار به علت اینکه خیلی سریع اتفاق می افتد زوجه یک گام از اقدامات زوج جلو تر است و این موضوع برای بسیاری از مردان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و برای رفع ممنوعیت خروج از کشور، سریعتر اقدام به پرداخت مهریه می کنند و حضور وکیل در ابتدای اقدام در هر گونه پرونده حقوقی و دادخواست می تواند سرعت اقدامات قانونی را بسیار بیشتر نماید با وکلای آنلاین وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

مزایا و معایب تقسیط مهریه در اداره ثبت چیست؟

 

advantages and disadvantages of dowry installment

قسط بندی فوری و اصولی مهریه با وکیل دادگستری 24 ساعته

 

مزایای مطالبه مهریه از طریق اداره ثبت

 1. درخواست مهریه و تقسیط آن از طریق اداره ثبت بسیار سریع تر از دادگاه است.

 

 1. هزینه های پرداختی از طریق اداره ثبت بسیار کمتر از دادگاه می باشد.

 

 1. از دیگر مزایای این روش می توان به زمان کوتاه در ممنوع الخروج نمودن زوج اشاره نمود طوری که اگر از طریق دادگاه زوجه اقدام به درخواست ممنوع الخروج نمودن مرد را داشته باشد ممنوع الخروجی منوط به صدور و قطعی شدن دادنامه محکومیت زوج می باشد.

 

معایب تقسیط مهریه در اداره ثبت

 1. اگر از طریق اداره ثبت نسبت به تقسیط و پرداخت مهریه اقدام کنید باید در نظر داشته باشید در صورت افزایش قیمت سکه در طول روند اجرایی، زوجه ممکن است متضرر شود؛ زیرا اجرایی ثبت، به افزایش قیمت توجه نمی کند؛ ولی دادگاه به قیمت سکه در زمان اجرای حکم توجه دارد و آن را ملاک قرار می دهد.

 

 1. در اجرای اداره ثبت قانون دستوری بر زندانی نمودن زوج نمی دهد؛ ولی در روش اجرایی دادگاه مطابق ماده 2 قانون در محکومیت های مالی می توان زوج را به زندان انداخت.

 

همه چیز درباره اعسار مهریه در اجرای ثبت بعلاوه نحوه ثبت و اجرای درخواست

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

 

در زندگی مشترک با توجه به پستی و بلندی های آن گاهی پیش می آید که زوجه مهریه خود را از شوهرش مطالبه کند و ادامه زندگی و یا پایان زندگی مشترک را منوط به پرداخت مهریه بداند؛ حال اگر همسر توان مالی برای پرداخت دین خود نداشته باشد و یا با به اجرا گذاشتن مهریه اقدام به انتقال اموال خود به دیگری کند دادگاه بعد از احراز موضوع با حکم قضایی ابطال سند را انجام می دهد و جنبه عمومی جرم را که فرار از دین بوده را به اجرا می گذارد که حکمش 6 ماه تا 2 سال حبس می باشد؛ قابل توجه است که  این دعوی کیفری و جرم محسوب می شود.

در حالتی زوج توان مالی جهت پرداخت مهریه را نداشته و در برخی موارد تمایل به پرداخت مهریه را نداشته، زوجه می تواند دادخواست خود را در دادگاه و یا  اداره ثبت به ثبت برساند و اموال منقول و غیر منقول زوج را توقیف کند؛ در صورت ناتوانی زوج در پرداخت مهریه، اثبات این ناتوانی به دادگاه می تواند از مزایای اعسار و یا تقسیط استفاده نماید اعسار در معنای فقهی و قانونی به معنی نداشتن هیچ گونه مالی به غیر از مستثنیات دین است.

در پی این اثبات اعسار ماده 277 قانون مدنی به زوج شرایط پرداخت و یا مهلت پرداخت جهت پرداخت دین داده می شود.

زوج می تواند با توجه به شرایط مالی خود از دادگاه تقاضای تقسیط یا اعسار جهت پرداخت مهریه نماید و این محقق نمی شود مگر با ارتباط و کمک در چگونگی آموزش گام به گام تقسیط مهریه در اداره ثبت و ارتباط با مشاوران حقوقی و آنلاین و وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته.

تقسیط و اعسار دارای مفهوم مشابه و در عین حال متفاوت از هم می باشند در اصطلاح حقوقی اعسار زوجی است که توان مالی ندارد و عاجز از پرداخت مهریه است و از دادگاه تقاضای مهلت پرداخت را دارد که بطور معمول دادگاه با تقاضای مهلت موافقت نمی کند مگر در موارد خاص که می تواند با بالا بردن آگاهی از طریق آموزش گام به گام تقسیط مهریه در اداره ثبت توسط مشاوران حقوقی و آنلاین و وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته دلایل مورد پسند به دادگاه ارائه نمود و مهلت لازم را از دادگاه درخواست نمود و موافقت دادگاه را گرفت، در تقسیط زوج در صورتی که پرداخت به صورت قسطی و ماهیانه باشد امکان پذیر است می تواند بدهی خود را پرداخت کند و تشخیص میزان تقسیط و اعسار مهریه بر عهده قاضی پرونده می باشد.

 

اخطاریه اداره ثبت در تقسیط مهریه چیست و اولین قدم پس از دریافت آن چگونه است؟

 

notice of registry department about dowry

آموزش بهترین روش قسط بندی و وصول فوری مهریه

 

آموزش گام به گام تقسیط مهریه در اداره ثبت با ارتباط با کارشناسان حقوقی و مشاوران حقوقی و آنلاین می تواند راهنمای خوب و مطمئن برای شما در هر جایگاهی که هستید باشد و  با توجه به مشکل مطرح شده راه حل مناسبی را ارائه دهد.

قابل توجه است، در صورتی که زوجه مراحل مطالبه مهریه را از طریق اداره ثبت انجام داده باشد و اموال زوج توقیف شده و یا به مزایده گذاشته شده باشد و آن اموال جزء مسثتنیات دین باشد زوج حق اعتراض داشته و در نهایت ظرف دو ماه تا 6 ماه اگر مالی از زوج پیدا نشود و کار به نتیجه قابل قبولی نرسد به درخواست زوجه یا وکیل او گواهی مبنی بر مراجعه زوج به دادگاه صادر خواهد شد.

در صورت دریافت هرگونه اخطاریه از دادگاه و یا اداره ثبت قبل از هر گونه اقدامی با وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته ارتباط برقرار نمایید تا قدم اول را در برخورد با آن درست و مطمئن بردارید.

 

چگونه وصول مهریه را بدون حضور در اداره ثبت انجام دهیم

 

با توجه به باور غلط در دعوای اعسار و تقسیط  که گفته می شود حضور وکیل ضرورتی ندارد باید خاطر نشان نمود قبل از هرگونه اقدامی در موضوعات حقوقی لازم است از مشاوره و آموزش گام به گام تقسیط مهریه برخوردار شوید و با مشاوران حقوقی تلفنی و یا مشاوران حقوقی آنلاین در ارتباط باشید تا از آرامش و آسوده خیال شدن از نتایج خوب در پرونده های حقوقی که به دلیل آگاهی و علم وکلای با تجربه بدست می آید نهایت استفاده را داشت باشید.

با توجه به عدم آگاهی افراد از مفاهیم حقوقی و پیچیدگی ها آن وکیل تلفنی و  مشاوران حقوقی و آنلاین  بهترین گزینه برای آگاهی و اقدام به موقع جهت وصول مهریه بدون حضور خودمان در اداره ثبت می باشد؛ شما با مشاوره و کمک گرفتن از وکیل نتیجه دعوا را به نفع خود تغییر خواهید داد.

 

وکیل وصول مهریه فوری غیر مستقیم

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

ابرا مهریه چیست و چگونه می توان آن را گرفت؟

بررسی جرم فریب (تدلیس) در ازدواج

تجویر ازداج مجدد چگونه صورت می گیرد؟

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باعرض سلام وخسته نباشیددرخسوص فرمایشات شما و دوستان بله شما به خانم ها دادگاه مفتح معرفی بفرمایید هرکاری اقایون داوری دوست دارند در میارم خاص همه جپر پدر اقایان را دارند و کلی ادم بدهکارم میشه قاضی حکم میزنه ای توکان ماهیانه اقایان دادورز کل حقوق و حتی منزل دران زندگی میکنند به نفع خانک تحویل گرفته و اقایان مثل جنایتکاران امریکا به جیزای ان دنیا ترید میکنند
سلام و درود خدمت دوستان عزیز در موسسه وزین وکیل تلفنی واقعا خوشحالم که سایت وکیل تلفنی راه اندازی شده، به عینه شاهد زحمات شبانه روزی شما هستیم وجه تمایز این موسسه با سایر موسسات کیفیت بالای مشاوره ها و ۲۴ ساعته بودنش هستش اینکه من ساعت ۳ شب میتونم تماس بگیرم و موضوع حقوقی خودم مطرح کنم و وکیل محترم با دلسوزی و برادرانه من راهنمایی کنه به دلیل مسائل شغلیم با وکلای زیادی سر وکار داشتم وکلای شما نگاهشون فرق میکنه. حالا امیدوارم که بهتر از گذشته باشین ان شا الله اپلیکیشن موبایل هم تهیه بشه تا بتونیم مطالب رو خیلی راحت تر روی گوشی خودمون داشته باشیم در رابطه با مطالب:مطالب فوق العاده کیفیت بالایی داره من کلمه به کلمه میخونم و استفاده میکنم واقعا جای تشکر و قدردانی داره از تیم تولید محتوا تشکر میکنم گه شبانه روز زحمت میکشین تا مطالب خوب وکاربردی برای مردم ارائه کنید سپاس از شما❤️
با سلام و عرض ادب خدمت عزیزان مطالبه مهریه به دو روش :صدور اجراییه و مراجعه به اداره ثبت و یا از طریق ثبت دادخواست و پیگیری آن توسط دادگاه صورت می پذیرد که این اقدام از طریق هر یک از این دو مورد مزایا و معایب خاص خود را دارد که فرد خواهان با توجه به شرایط زوج من باب مثال، دارا بودن اموال و یا نداشتن مال تصمیم می گیرد از چه طریقی خواسته خود را پیگیری نماید.معمولاً در صورت تمکن مالی زوج و وجود اموال منقول و غیرمنقول به نام وی مطالبه مهریه از طریق اجرای ثبت و توقیف اموال و مزایده و فروش آن صورت می گیرد در غیر این صورت بهتر است مطالبه مهریه در دادگاه مطرح گردد که النهایه محکوم علیه(زوج )اقدام به ثبت دادخواست اعسار نموده و پس از صدور حکم قطعی و در مرحله اجرا در صورت عدم پرداخت اقساط مهریه،زوج جلب خواهد شد. با احترام فاطمه_ سلیمانی
زمانی که طلاق صورت می گیرد یا زن مهریه ی خود را به اجرا می گذارد مرد باید به هر طریقی شده طبق قانون مهریه را بپردازد خیلی از افراد توانایی مالی برای پرداخت مهریه را ندارند و واقعا سر در گم می شوند در این موقع نیاز به مشورت با یک وکیل دارند تا بتوانند راهکار را بیابند بهترین وسریعترین راه مراجعه به سایت وکیل تلفنی واستفاده از وکلای خانواده ی سایت است با هزینه ی کمتر وفوری
مهریه به هر میزانی قابل وصول می باشد ولیکن مطابق مقررات جدید اعمال ماده 3 قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی و بازداشت مرد درخصوص مهریه صرفاً تا میزان 110 عدد سکه بهار آزادی یا معادل آن میسر می باشد. اگر اموالی از زوج توقیف شود یا ایشان توانایی پرداخت داشته باشد بیش از 110 سکه قابل وصول است. هرگاه زوجه در صدد وصول مهریه خود برآید می تواند با تقدیم دادخواست به همرا عقدنامه به دادگاه خانواده و یا درخواست از اداره اجرای ثبت اقدامات لازم را انجام دهد. مدت آن بستگی به اوقات رسیدگی دادگاه، حضور زوج در دادگاه و روند توقیف اموال زوج و اجرای حکم دارد و مدت مشخصی را نمی توان تعیین کرد. حتی می توان بابت مهریه مرد را ممنوع الخروج کرد.
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
با سلام و عرض ادب، مهریه مالی است که به موجب عقد نکاح به مالکیت زن در آمده است و زن با تصرف در آن می تواند در هر زمان که بخواهد آن را از شوهر مطالبه نماید؛ حال اگر شوهر توانایی مالی در پرداخت مهریه نداشت قانون راه حلی برای آن پیش بینی نموده است. اینجانب سحر نیک پور، جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم. با تشکر
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام وقت بخیر بحث اعسار به خصوص در پرونده های مهریه برای تعداد زیادی از آقایان بسیار مهم و راه گشاست و اینکه شما در سایت اطلاعاتی مفید را با زبان و بیانی روشن و ساده ارائه میدهید بسیار جای تشکر دارد. به کمک مشاورین وکیل تلفنی توانستم دادخواست اعسار بدهم و همین باعث شد از مشکلات و فشار مالی که به من وارد شده بود تا حد زیادی خلاص شوم. واقعا از خدمات وکیل تلفنی رضایت داشتم و خواستم از این طریق تشکر کنم از کلیه همکاران خوش برخورد و باحوصله وکیل تلفنی و همینطور جناب آقای دکتر توکلی مدیریت موسسه
سلام خسته نباشید ... اعسار در لغت از عُسر گرفته شده است و به معنای رنج و سختی است . در اصطلاح حقوقی اعسار به معنای این است که فرد از نظر مالی در وضعیتی است که امکان پرداخت بدهی هایش را ندارد . اعسار مخصوص افراد عادی است و نه تجار . یعنی اگر یک شرکت ( که یک شخصیت حقوقی است ) قادر به پرداخت بدهی خود نباشد ، معسر نمی شود بلکه تنها افراد عادی هستند که می توانند معسر شوند . در واقع وقتی کسی به دلیل کافی نبودن مالش یا عدم دسترسی به آنها قادر نباشد بدهی و دین خود را بپردازد معسر قلمداد می شود .
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی با توجه به به اینکه معیار و ملاکی برای تقسیط مهریه وجود ندارد و تقسیط مهریه در اختیار قاضی دادگاه است؛ حضور وکیل مجرب و ارتباط با وکیل تلفنی به صورت ۲۴ ساعته در این حوزه می تواند به شما در راه حل ها و بهترین شرایط تقسیط مهریه کمک شایانی را داشته باشد؛ اگر ظرف مدت ۱۰ روز زوج اقدامی جهت پرداخت مهریه نداشته باشد اموال وی توقیف و جهت اجرای مهریه اموال از شوهر، چه منقول و چه غیر منقول و چه وجه نقد توقیف می شود؛ مگر اینکه این اموال جزء مستثنیات دین نباشد. اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی